Życzenia urodzinowe i kartki w pudełku

Życzenia urodzinowe i kartki w pudełku

Życzenia urodzinowe i kartki urodzinowe w spersonalizowanych drewnianych pudełkach. Prezent urodzinowy w formie pudełka na pieniądze to estetyczny i kreatywny sposób, by wręczyć dziecku gotówkę i jednocześnie piękną pamiątkę. Życzenia na urodziny dziewczynki zostały ozdobione pięknymi grafikami w odcieniach różu, kartki urodzinowe dla chłopca posiadają kosmiczne motywy lub grafiki w odcieniach błękitu. Pudełka na urodziny dziecka mogą zostać wręczone od Chrzestnych, Dziadków, a także gości, którzy pojawią się na urodzinkach dziecka.

Życzenia urodzinowe i kartki w pudełku

 • ŻYCZENIA urodzinowe pudełko na pieniądze Z PODPISEM Króliczek Ballerina

  Życzenia urodzinowe w drewnianym pudełku z przepiękną grafiką króliczka balleriny - idealna propozycja na prezent urodzinowy dla dziewczynki. Życzenia są spersonalizowane imieniem dziecka oraz podpisem osoby, która wręcza prezent. To wyjątkowy pomysł, by oczarować maluszka i wręczyć mu gotówkę w oryginalny i pamiątkowy sposób.

  42,98 zł
 • ŻYCZENIA urodzinowe pudełko na pieniądze Z PODPISEM Astronauta

  Kartka urodzinowa z życzeniami i przepięknym motywem astronauty to idealny wybór na prezent urodzinowy dla chłopca. Życzenia urodzinowe umieszczone w pudełku na pieniądze ze spersonalizowanym podpisem będzie trwałą pamiątkę i elegancką formą wręczenia pieniędzy na prezent.

  42,98 zł
 • ŻYCZENIA urodzinowe pudełko na pieniądze Z PODPISEM Leśne Zwierzątka

  Kartka urodzinowa w drewnianym pudełku ze spersonalizowanym podpisem i grafiką leśnych zwierzątek. Piękny wzór, który można podarować dziecku w prezencie urodzinowym. Kartka to wspaniały sposób na wręczenie gotówki, ale też trwałej pamiątki. Pudełko pasuje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

  42,98 zł
 • ŻYCZENIA urodzinowe pudełko na pieniądze Z PODPISEM Unicorn

  Pudełko z życzeniami urodzinowymi i miejscem na pamiątkowe zdjęcie lub gotówkę to świetny dodatek do prezentu urodzinowego dla dziecka. Karta urodzinowa w drewnianym pudełeczku to piękny sposób, który pozwoli podarować dziecku gotówkę. Życzenia z motywem jednorożca zachwycą każdą dziewczynkę.

  42,98 zł
 • ŻYCZENIA urodzinowe pudełko na pieniądze Z PODPISEM Autka

  Kartka urodzinowa w drewnianym pudełeczku z przepięknym motywem autek, który wspaniale pasuje dla chłopca. Piękny sposób, by wręczyć dziecku gotówkę na prezent urodzinowy, ale też trwałą pamiątkę ze spersonalizowanymi życzeniami. W pudełku z naturalnego drewna znajdują się dwie karteczki, które wspaniale pasują dla chłopczyka.

  42,98 zł
 • KARTKA urodzinowa w pudełku Z PODPISEM Kotki

  Piękna kartka urodzinowa dla dziewczynki ze spersonalizowanym podpisem i motywem kotka to wspaniały sposób, by wręczyć dziecku gotówkę. Kartka posiada uroczy motyw kotków i spersonalizowane podpisy, które pozwolą złożyć dziewczynce życzenia urodzinowe.

  42,98 zł
 • KARTKA urodzinowa w pudełku życzenia Z PODPISEM Samolot

  Życzenia urodzinowe dla chłopca umieszczone w drewnianym pudełku. Karta urodzinowa ze spersonalizowanym podpisem to wspaniały wybór, by wręczyć dziecku gotówkę. Życzenia są dekorowane nadrukiem samolocika, dzięki czemu wspaniale pasują dla chłopca. Prezentują się pięknie i oryginalnie.

  42,98 zł
 • KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta) KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)
  6,98 zł
  KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)

  Kartka z życzeniami na Baby Shower, Roczek, Chrzest lub Komunię dziewczynki! Idealny dodatek do prezentu, który wręczacie, by złożyć osobiste życzenia i wyrazić słowami to, co czujecie. Kartka wykonana jest na wysokiej jakości papierze, sprzedawana w komplecie z różową kopertą. Możecie wręczyć ją również jako dodatek do prezentu dla Mamy, cioci czy Babci.

  6,98 zł
 • PAPIER pakowy ozdobny Kotek MIX 2szt 70x200cm PAPIER pakowy ozdobny Kotek MIX 2szt 70x200cm
  25,98 zł
  PAPIER pakowy ozdobny Kotek MIX 2szt 70x200cm

  Ozdobny papier do pakowania prezentów z uroczym motywem kotka to świetna opcja, by pięknie zapakować prezent dla dziewczynki. Papier można wykorzystać na Roczek dziecka. Będzie też wspaniałym wyborem na urodziny. To pomysł, który zachwyci każdą solenizantkę.

  25,98 zł
 • WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm
  12,98 zł
  WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm

  Lniany worek to piękny sposób na ekologiczne opakowanie prezentu na każdą okazję. Worek prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Sprawdzi się świetnie jako opakowanie prezentu dla dziecka czy osoby dorosłej. Wewnątrz możesz umieścić drewnianą skrzyneczkę na Chrzest lub Komunię z naszego sklepu, kubek czy kosmetyki dla mamy lub też naturalne drobiazgi dla...

  12,98 zł
 • BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty
  3,50 zł
  BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty

  Bilecik do prezentu dla kobiety lub dziewczynki z przepiękną grafiką różowych kwiatów. Wykonany z grubego papieru i przedziurkowany sprawia, że można go dowiązać do pudełka prezentowego. Wspaniały wybór, by oczarować najbliższą osobę. Wspaniały dodatek do prezentu na Baby Shower, Roczek dziewczynki czy Dzień Matki.

  3,50 zł