Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

Gadżety do sesji ciążowej pozwolą stworzyć niesamowite zdjęcia z Przyszłą Mamą. Do fotek brzuszkowych świetnie sprawdzą się kulki oraz fontanny dymne w różnych kolorach. Podczas sesji ciążowej można podkreślić płeć dziecka za pomocą konfetti w różowym lub błękitnym kolorze. Idealnym rekwizytem są również balony z napisem "It's a girl" lub "It's a boy". Przyszła Mama wspaniale prezentuje się na zdjęciach z personalizowaną szarfą, która zdobiona jest jej imieniem.

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

 • TABLICZKA do zdjęć Będę Mamą drewniana TABLICZKA do zdjęć Będę Mamą drewniana
  11,98 zł
  TABLICZKA do zdjęć Będę Mamą drewniana

  Przepiękna tabliczka do zdjęć, którą możecie wykorzystać podczas sesji brzuszkowej. Tabliczka pozwoli Wam ogłosić cudowną nowinę i zachować piękne wspomnienia w formie fotografii. To wspaniały sposób, by zachwycić najbliższych. Tabliczka prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Wykonana z naturalnego drewna fantastycznie wpisuje się w ekologiczny styl.

  11,98 zł
 • FONTANNA dymna na gender reveal Ujawnij płeć dziecka 2 KOLORY FONTANNA dymna na gender reveal Ujawnij płeć dziecka 2 KOLORY
  16,98 zł
  FONTANNA dymna na gender reveal Ujawnij płeć dziecka 2 KOLORY

  Fontanna dymna przygotowana na gender reveal! Poinformuj bliskich o płci dziecka używając kolorowego dymu, który zachwyci wszystkich obecnych. Fontanna przygotowana jest w dwóch wariantach - różowym i niebieskim. 

  16,98 zł
 • FONTANNA dymna do sesji 4 KOLORY FONTANNA dymna do sesji 4 KOLORY
  13,98 zł
  FONTANNA dymna do sesji 4 KOLORY

  Fontanny dymne to wyjątkowy dodatek na Baby Shower. Fontanny w odpowiednich kolorach ujawnią płeć dziecka! Fontany piękne prezentują się na pamiątkowych zdjęciach musisz je mieć!

  13,98 zł
 • FONTANNA dymna do sesji Ujawnij płeć DZIECKA 4 KOLORY FONTANNA dymna do sesji Ujawnij płeć DZIECKA 4 KOLORY
  9,98 zł
  KULKI dymne do sesji ciążowej MIX KOLORÓW 6szt
  1 Recenzje

  Fantastyczne kulki dymne to świetny dodatek do zdjęć na Baby Shower lub sesji ciążowej. Wyjątkowe kolorowe zdjęcia będą cudowną pamiątką z tego okresu. Kule dymne można wykorzystać także do zdjęć z Baby Shower.

  9,98 zł
 • KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka GENDER REVEAL/BABY SHOWER CHŁOPIEC KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka GENDER REVEAL/BABY SHOWER CHŁOPIEC
  19,98 zł
  KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka GENDER REVEAL/BABY SHOWER CHŁOPIEC

  Fantastyczny gadżet na Baby Shower, który w oryginalny i efektowny sposób pozwoli ujawnić płeć dziecka! Konfetti w tubie z niebieskimi papierowymi kółeczkami zaskoczy wszystkie koleżanki obecne na przyjęciu. Takie konfetti w rewelacyjny sposób poinformuje również Tatę lub Dziadków o tym, że na świecie pojawi się niedługo mały chłopczyk!

  19,98 zł
 • KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka BABY SHOWER DZIEWCZYNKA
  19,98 zł
  KONFETTI w tubie ujawniające płeć dziecka GENDER REVEAL/ BABY SHOWER...
  1 Recenzje

  Jak w wyjątkowy sposób ujawnić płeć dziecka najbliższym osobom? Fantastyczną propozycją jest strzelające konfetti w tubie, wewnątrz którego znajdują się bibułowe kółka w różowym kolorze. Koleżanki na Baby Shower będą zachwycone efektownym i oryginalnym przekazaniem nowiny!

  19,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  35,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama ZŁOTY NAPIS BŁYSK

  Organizujecie przyjęcie Baby Shower dla Przyszłej Mamy? Jeśli tak, zadbajcie o to, aby poczuła się wyjątkowo! Fantastycznym pomysłem jest personalizowana szarfa ze złotym napisem "Przyszła Mama" i jej imieniem.

  35,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS
  35,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM Przyszła Mama RÓŻOWY NAPIS

  Jak zadbać o to, aby Przyszła Mama poczuła się wyjątkowo na przyjęciu Baby Shower? Rewelacyjnym pomysłem jest personalizowana szarfa z napisem "Przyszła Mama" i jej imieniem. Przyszła Mama będzie pozytywnie zaskoczona, a piękną szarfę po przyjęciu może zostawić na pamiątkę.

  35,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  35,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM ZŁOTY NAPIS BŁYSK

  Śliczna szarfa ze złotym napisem "Baby Shower" i imieniem Przyszłej Mamy dedykowana jest Mamie oraz uczestniczkom tego fantastycznego przyjęcia! Dzięki szarfom zdjęcia z imprezki będą wyglądać rewelacyjnie.

  35,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS
  35,98 zł
  SZARFA na Baby Shower Z IMIENIEM RÓŻOWY NAPIS

  Śliczna szarfa z różowym napisem "Baby Shower" i imieniem Przyszłej Mamy to rewelacyjny dodatek na to fantastyczne przyjęcie! Szarfa dedykowana jest Mamie oraz wszystkim uczestniczkom wydarzenia. Dzięki tym pięknym szarfom zdjęcia z imprezki będą wyglądać wspaniale!

  35,98 zł
 • BALON na Baby Shower foliowy Mom to Be SERCE 35cm Różowy BALON na Baby Shower foliowy Mom to Be SERCE 35cm Różowy
  8,98 zł
  BALON na Baby Shower foliowy Mom to Be SERCE 35cm Różowy

  Balon na Baby Shower z przepięknym napisem Mom to Be wykonany w różowym kolorze to piękna dekoracja wnętrza, ale też świetny dodatek do sesji zdjęciowej. Balony można napełniać powietrzem lub helem. Jasnoróżowy kolor sprawia, że będzie idealnym wyborem, jeżeli oczekujecie dziewczynki.

  8,98 zł
 • BALON na Baby Shower foliowy Mom to Be SERCE 35cm Niebieski BALON na Baby Shower foliowy Mom to Be SERCE 35cm Niebieski
  8,98 zł
  BALON na Baby Shower foliowy Mom to Be SERCE 35cm Niebieski

  Balon na Baby Shower i do sesji ciążowej w kształcie błękitnego serca. Balon foliowy posiada napis Mom to Be oraz motyw serduszek. Idealnie sprawdzi się jako dekoracja sali na bociankowym przyjęciu. Dzięki błękitnemu kolorowi będzie idealny na Baby Shower chłopca.

  8,98 zł
 • BALON na Baby Shower foliowy Boy or Girl pastelowy 35cm BALON na Baby Shower foliowy Boy or Girl pastelowy 35cm
  8,98 zł
  BALON na Baby Shower foliowy Boy or Girl pastelowy 35cm

  Balon na Baby Shower z napisem Boy or Girl z przepięknym metalicznym nadrukiem w złotym kolorze. Balon prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Można go napełniać zarówno powietrzem, jak i helem. Sprawdzi się idealnie do wykorzystania podczas sesji ciążowej.

  8,98 zł
 • BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY
  1 Recenzje

  Balon foliowy w kształcie serca ozdobiony napisem "It's a girl" to wspaniała dekoracja pomieszczenia na przyjęcie dla dziewczynki. Świetnie prezentuje się nad stołem podczas imprezki oraz na zdjęciach z przyjęcia.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY
  7,98 zł
  BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY

  Balon foliowy w kształcie gwiazdy ozdobiony napisem "It's a boy" to wspaniała dekoracja pomieszczenia na przyjęcie dla chłopca i na Baby Shower. Świetnie prezentuje się nad stołem podczas imprezki oraz na zdjęciach z przyjęcia.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Boy ZŁOTY 63,5x74cm BALON foliowy Boy ZŁOTY 63,5x74cm
  9,98 zł
  BALON foliowy Boy ZŁOTY 63,5x74cm
  2 Recenzje

  Duży foliowy balon w kształcie napisu Boy to rewelacyjna i efektowna dekoracja na Baby Shower! Unoszący się w powietrzu złoty napis Boy przykuje uwagę wszystkich koleżanek obecnych na przyjęciu. Fantastyczny gadżet do sesji zdjęciowej Mamy z brzuszkiem!

  9,98 zł
 • GADŻETY do zdjęć na Baby Shower 6szt GADŻETY do zdjęć na Baby Shower 6szt
  13,98 zł
  GADŻETY do zdjęć na Baby Shower 6szt
  1 Recenzje

  Rewelacyjny zestaw rekwizytów na Baby Shower, który zapewni fantastyczne zdjęcia z imprezki! Przyszła Mama będzie zachwycona tak świetnym gadżetem, który idealnie sprawdzi się na przyjęciu.

  13,98 zł
 • GADŻETY do zdjęć na Baby Shower BOY OR GIRL 11szt GADŻETY do zdjęć na Baby Shower BOY OR GIRL 11szt
  13,98 zł
  GADŻETY do zdjęć na Baby Shower BOY OR GIRL 11szt

  Świetny zestaw gadżetów na przyjęcie z okazji Baby Shower! Komplet zawiera 11 elementów w kolorze różowym i niebieskim.

  13,98 zł
 • BALONY It's a Girl Baby Shower 30cm 6szt RÓŻOWE BALONY It's a Girl Baby Shower 30cm 6szt RÓŻOWE
  11,98 zł
  BALONY It's a Girl Baby Shower 30cm 6szt RÓŻOWE
  1 Recenzje

  Białe balony z różowo-złotym nadrukiem napisu It's a Girl to rewelacyjna propozycja na przyjęcie Baby Shower! Taka dekoracja stworzy świetny klimat oraz w efektowny osób poinformuje gości o tym, że Przyszła Mama spodziewa się córeczki!

  11,98 zł
 • BALONY It's a Boy Baby Shower 30cm 6szt BŁĘKITNE BALONY It's a Boy Baby Shower 30cm 6szt BŁĘKITNE
  11,98 zł
  BALONY It's a Boy Baby Shower 30cm 6szt BŁĘKITNE
  1 Recenzje

  Fantastyczna dekoracja pomieszczenia na przyjęcie Baby Shower! Balony z błękitnym nadrukiem It's a Boy świetnie podkreślą charakter imprezki. Idealna propozycja na przyjęcie dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się przyjścia na świat synka.

  11,98 zł
 • BALONY na Baby Shower chłopca Mom to Be 30cm 6szt BALONY na Baby Shower chłopca Mom to Be 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY na Baby Shower chłopca Mom to Be 30cm 6szt

  Balony na Baby Shower chłopca przygotowane w błękitnym kolorze z napisem Mom to Be. Balony można wykorzystać także do sesji ciążowej, prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Warto zestawić je z balonami foliowymi, by stworzyć oryginalną kompozycję i zachwycić Przyszłą Mamę.

  11,98 zł
 • BALONY na Baby Shower dziewczynki Mom to Be 30cm 6szt BALONY na Baby Shower dziewczynki Mom to Be 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY na Baby Shower dziewczynki Mom to Be 30cm 6szt

  Balony na Baby Shower dziewczynki wykonane w jasnoróżowym odcieniu z przepięknym napisem Mom to Be i motywem serduszek. Balony zachwycą Przyszłą Mamę na przyjęciu Baby Shower, ale świetnie sprawdzą się też do sesji ciążowej. Możecie stworzyć z nich oryginalną kompozycję.

  11,98 zł

Inspiracje na sesję ciążową - poznaj gadżety, dzięki którym stworzycie niezapomniane wspomnienia!

Sesje ciążowe są bardzo modne, a Przyszłe Mamy chętnie organizują tego typu wydarzenia. Dlaczego? Jest to doskonały sposób, aby zatrzymać wspomnienia i stworzyć z nich niepowtarzalny album z pamiątkowymi fotografiami z okresu ciąży. Internet aż roi się od inspiracji na sesje brzuszkowe. Najbardziej popularne są sesje plenerowe, czyli takie na łonie natury, np. na łące, na plaży czy w lesie. Przyszli Rodzice pozujący na tle zachodzącego słońca lub na pozbawionej tłumów plaży to widoki, które głęboko wzruszają. Nie należy zapominać o rekwizytach do sesji brzuszkowej, które sprawią, że zdjęcia będa jeszcze bardziej tematyczne i skupione na stanie błogosławionym Przyszłej Mamy.

Wspaniałe tabliczki, fontanny dymne w wielu wariantach kolorystycznych czy inne akcesoria z humorystycznym akcentem świetnie sprawdzą się jako pomysły na sesję ciążową. W sklepie internetowym z dekoracjami okolicznościowymi LeonKameleon.pl znajdziesz wiele inspiracji, pomysłów i rozwiązań do pamiątkowych sesji fotograficznych w ciąży.

Fontatnny dymne do sesji ciążowej

Fontanna dymne ujawniająca płeć dziecka

Rekwizyty do sesji ciążowej. Kreatywne sposoby na stworzenie niezwykłych fotografii pamiątkowych

Rekwizyty do sesji brzuszkowej to doskonały sposób na kreatywne zdjęcia. Bardzo popularne są oczywiście balony wypełnione helem z napisem “It’s a Boy!” lub “It’s a Girl!”. Przyszła Mama w niebieskim lub różowym konfetti będzie mogła ogłosić płeć dziecka poprzez kolor.

Doskonale spisze się także szarfa na Baby Shower z personalizacją w postaci imienia Przyszłej Mamy, która może ją ubrać i pozować do wspólnych zdjęć na sesji. Szarfa z uroczym motywem stópek to również doskonała pamiątka z okresu ciąży.

Szarfa dla Przyszłej Mamy do sesji brzuszkowej

Szarfa z imieniem Przyszłej Mamy do sesji brzuszkowej

Gadżety do zdjęć w postaci tabliczek z napisami, np. “Coming soon”, “Let me out”, “Baby Inside”. Śmieszne fotografie idealnie sprawdzą się w każdym pamiątkowym albumie. Tabliczki można wykorzystać także podczas sesji na Baby Shower z bliskimi. 

Jak zrobić sesję ciążową w domu? Co najlepiej ubrać?

Sesja ciążowa w domu może być doskonałym sposobem na zbudowanie ciepłej, rodzinnej atmosfery podczas sesji zdjęciowej, co z pewnością udzieli się na zdjęciach. W każdym przypadku idealnie sprawdza się sukienka do sesji ciążowej, w których kobiety wyglądają pięknie i naturalnie. Ciążowa figura podkreślona delikatnym akcentem dziewczęcości, kobiecości i elegancji to strzał w dziesiątkę podczas sesji zdjęciowej.

Konfetti ujawniające płeć dziecka

Konfetti ujawniające płeć dziecka do sesji brzuszkowej

Wiele kobiet wykorzystuje także body do sesji ciążowej oraz zmysłową bieliznę. Oba warianty to doskonały sposób na stworzenie wspomnień z tego okresu w życiu kobiety, której ciało zmienia się niesamowicie.

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji i dodatków na Baby Shower w kategorii: BABY SHOWER:

Dekoracje na Baby Shower - wybierz styl

Zaproszenia na Baby Shower

Prezenty na Baby Shower

Dekoracje stołu na Baby Shower

Baby Shower zabawy

Dekoracje tortu na Baby Shower

Podziękowania dla gości na Baby Shower

Dekoracje sali na Baby Shower

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej