Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

Gadżety do sesji ciążowej pozwolą stworzyć niesamowite zdjęcia z Przyszłą Mamą. Do fotek brzuszkowych świetnie sprawdzą się kulki oraz fontanny dymne w różnych kolorach. Podczas sesji ciążowej można podkreślić płeć dziecka za pomocą konfetti w różowym lub błękitnym kolorze. Idealnym rekwizytem są również balony z napisem "It's a girl" lub "It's a boy". Przyszła Mama wspaniale prezentuje się na zdjęciach z personalizowaną szarfą, która zdobiona jest jej imieniem.

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

Inspiracje na sesję ciążową - poznaj gadżety, dzięki którym stworzycie niezapomniane wspomnienia!

Sesje ciążowe są bardzo modne, a Przyszłe Mamy chętnie organizują tego typu wydarzenia. Dlaczego? Jest to doskonały sposób, aby zatrzymać wspomnienia i stworzyć z nich niepowtarzalny album z pamiątkowymi fotografiami z okresu ciąży. Internet aż roi się od inspiracji na sesje brzuszkowe. Najbardziej popularne są sesje plenerowe, czyli takie na łonie natury, np. na łące, na plaży czy w lesie. Przyszli Rodzice pozujący na tle zachodzącego słońca lub na pozbawionej tłumów plaży to widoki, które głęboko wzruszają. Nie należy zapominać o rekwizytach do sesji brzuszkowej, które sprawią, że zdjęcia będa jeszcze bardziej tematyczne i skupione na stanie błogosławionym Przyszłej Mamy.

Wspaniałe tabliczki, fontanny dymne w wielu wariantach kolorystycznych czy inne akcesoria z humorystycznym akcentem świetnie sprawdzą się jako pomysły na sesję ciążową. W sklepie internetowym z dekoracjami okolicznościowymi LeonKameleon.pl znajdziesz wiele inspiracji, pomysłów i rozwiązań do pamiątkowych sesji fotograficznych w ciąży.

Fontatnny dymne do sesji ciążowej

Fontanna dymne ujawniająca płeć dziecka

Rekwizyty do sesji ciążowej. Kreatywne sposoby na stworzenie niezwykłych fotografii pamiątkowych

Rekwizyty do sesji brzuszkowej to doskonały sposób na kreatywne zdjęcia. Bardzo popularne są oczywiście balony wypełnione helem z napisem “It’s a Boy!” lub “It’s a Girl!”. Przyszła Mama w niebieskim lub różowym konfetti będzie mogła ogłosić płeć dziecka poprzez kolor.

Doskonale spisze się także szarfa na Baby Shower z personalizacją w postaci imienia Przyszłej Mamy, która może ją ubrać i pozować do wspólnych zdjęć na sesji. Szarfa z uroczym motywem stópek to również doskonała pamiątka z okresu ciąży.

Szarfa dla Przyszłej Mamy do sesji brzuszkowej

Szarfa z imieniem Przyszłej Mamy do sesji brzuszkowej

Gadżety do zdjęć w postaci tabliczek z napisami, np. “Coming soon”, “Let me out”, “Baby Inside”. Śmieszne fotografie idealnie sprawdzą się w każdym pamiątkowym albumie. Tabliczki można wykorzystać także podczas sesji na Baby Shower z bliskimi. 

Jak zrobić sesję ciążową w domu? Co najlepiej ubrać?

Sesja ciążowa w domu może być doskonałym sposobem na zbudowanie ciepłej, rodzinnej atmosfery podczas sesji zdjęciowej, co z pewnością udzieli się na zdjęciach. W każdym przypadku idealnie sprawdza się sukienka do sesji ciążowej, w których kobiety wyglądają pięknie i naturalnie. Ciążowa figura podkreślona delikatnym akcentem dziewczęcości, kobiecości i elegancji to strzał w dziesiątkę podczas sesji zdjęciowej.

Konfetti ujawniające płeć dziecka

Konfetti ujawniające płeć dziecka do sesji brzuszkowej

Wiele kobiet wykorzystuje także body do sesji ciążowej oraz zmysłową bieliznę. Oba warianty to doskonały sposób na stworzenie wspomnień z tego okresu w życiu kobiety, której ciało zmienia się niesamowicie.

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji i dodatków na Baby Shower w kategorii: BABY SHOWER:

Dekoracje na Baby Shower - wybierz styl

Zaproszenia na Baby Shower

Prezenty na Baby Shower

Dekoracje stołu na Baby Shower

Baby Shower zabawy

Dekoracje tortu na Baby Shower

Podziękowania dla gości na Baby Shower

Dekoracje sali na Baby Shower

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej