Srebrno-Złota Komunia

Srebrno-Złota Komunia

Dekoracje komunijne z kolekcji Srebrno-złota Komunia to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą w elegancki sposób przygotować uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Sezon komunijny 2024 charakteryzuje się kolorystyką złota, bieli oraz srebra, przez co doskonale pasuje na przyjęcie komunijne dla chłopca i dla dziewczynki. Dekoracje I Komunii w postaci spersonalizowanych dekoracji sali i stołu to bardzo oryginalne propozycje inspiracji i pomysłów, przydatnych podczas organizacji przyjęcia komunijnego. Artykuły komunijne, podziękowania dla gości i wiele innych to oferta sklepu z dekoracjami LeonKameleon.pl.

Srebrno-Złota Komunia

 • SERWETKI flizelinowe Rococo 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Rococo 40x40cm 50szt
  47,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm 50szt
  1 Recenzje

  Flizelinowe serwetki zdobione eleganckim srebrno-złotym wzorem to idealna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości oraz w komplecie z kieszonkami z tej samej serii.

  47,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Rococo 25szt KIESZONKI na sztućce Rococo 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrno-Złote 25szt
  1 Recenzje

  Piękne kieszonki na sztućce z delikatnym srebrnym wzorem i złotym brzegiem. Świetna propozycja, aby elegancko udekorować stół na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Kieszonki wyjątkowo komponują się z serwetkami z tej samej serii.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy Srebrno-Złoty 40cmx24m BIEŻNIK flizelinowy Srebrno-Złoty 40cmx24m
  62,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy Srebrno-Złoty Obrus 40cmx24m

  Bieżnik flizelinowy ozdobiony eleganckim nadrukiem białych wzorów na srebrnym tle oraz złotym brzegiem. Wyjątkowo elegancki dodatek na stół, który świetnie prezentuje się z serwetkami oraz kieszonkami na sztućce z tej samej serii. Idealna propozycja dekoracji na stół na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka.

  62,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m
  39,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m

  Bieżnik flizelinowy w srebrnym kolorze to wyjątkowo elegancka dekoracja stołu na Chrzest i inne dziecięce przyjęcia. Bieżnik wspaniale prezentuje się na stole z innymi elementami dekoracyjnymi. Bieżnik najczęściej umieszczany jest na środku stołu

  39,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE
  28,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Proste świece w białym kolorze to elegancka dekoracja stołu na uroczyste przyjęcie, jakim jest Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych ze szkła oraz ozdobione stroikiem z kwiatów.

  28,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa biała 12cmx6cm ŚWIECA pieńkowa biała 12cmx6cm
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA

  Świeca pieńkowa w białym kolorze to idealna dekoracja stołu na uroczyste przyjęcia. Świetnie prezentuje się na szklanej podstawce otoczona delikatną dekoracją z kwiatów. Świetna propozycja dekoracji na Chrzest Święty dziecka.

  11,98 zł
 • SERWETKI z napisem Pierwsza Komunia Święta 33x33cm 20szt ZŁOTY NAPIS SERWETKI z napisem Pierwsza Komunia Święta 33x33cm 20szt ZŁOTY NAPIS
  12,98 zł
  SERWETKI z napisem Pierwsza Komunia Święta 33x33cm 20szt ZŁOTY NAPIS

  Bardzo eleganckie serwetki komunijne w minimalistycznym stylu dekorowane napis Pierwsza Komunia Święta w złotym kolorze. Serwetki będą pasowały do każdego motywu przewodniego. Wspaniale wyglądają w otoczeniu białych i złotych dekoracji. Najlepiej prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Jak zaprosić gości na I Komunię Świętą w wyjątkowy i elegancki sposób? Idealną propozycją są zaproszenia komunijne z motywem złotego wianuszka i krzyżyka. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze w biało-złotej kolorystyce. Wewnątrz znajduje się piękny cytat, który zachwyci i zauroczy wszystkich gości.

  24,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM (+wstążka złota)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej w stylu botanicznym. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na które można wkleić zdjęcia czy zebrać podpisy wszystkich gości. Tak przygotowana księga będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat.

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM Eleganckie Złoto PODZIĘKOWANIE dla Chrzestych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM Eleganckie Złoto
  65,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Z IMIENIEM Eleganckie Złoto

  Przepiękne podziękowanie dla Chrzestnych oraz Dziadków przygotowane na Komunię Świętą. W drewnianym pudełeczku znalazły się czekoladki oraz wizerunek osoby trzymającej dziecko. Taki prezent wyrazi wdzięczność za obecność oraz wręczone prezenty. Biało-złota kolorystyka sprawia, że podziękowanie jest ponadczasowe i klasyczne.

  65,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  10,98 zł
  WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK

  Piękny dodatek na stół, który pozwoli wskazać gościom miejsce przy stole. Białe winietki dekorowane złotym metalicznym nadrukiem gałązek wspaniale prezentują się na stole. Idealna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka.

  10,98 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złoty Chrzest WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złoty Chrzest
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złota Komunia i Chrzest

  Eleganckie winietki z nadrukiem gości to idealny dodatek na stół na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Personalizowane wizytówki przede wszystkim pozwolą odnaleźć gościom miejsce przy stole, ale i również wspaniale ozdabiają stół. Winietki ozdobione grafiką szarozielonych listków oraz geometrycznych elementów w złotym odcieniu świetnie komponują...

  1,89 zł
 • PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem 10szt PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem 10szt
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA białe z połyskującym złotym rantem 10szt

  Piękne pudełeczka ze złotym rantem pozwolą w ekskluzywny sposób zapakować prezenciki dla gości. Świetnie sprawdzą się na Chrzcie i Roczku dziecka. Dzięki połyskującym brzegom prezentują się nowocześnie i elegancko.

  16,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Srebrno-Złote 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Srebrno-Złote 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Srebrno-Złote 10szt (+etykiety z...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Wspaniałą propozycją są pudełeczka w kształcie aniołków z personalizowanymi naklejkami. Pudełeczka można wypełnić słodkościami takimi jak: czekoladki, pralinki czy cukierki i ułożyć na stole przy nakryciach gości. Tak przygotowany upominek w cudowny i uroczy sposób pozwoli...

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca Srebrno-Złota Komunia i Chrzest (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca Srebrno-Złota Komunia i Chrzest (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca Srebrno-Złota Komunia i Chrzest (+etykiety z...

  Piękne pudełeczka w kształcie serca to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Pudełeczka ozdobione naklejką z imieniem dziecka i elegancką grafiką szarozielonych listków pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. Pudełeczka można wypełnić czekoladkami, cukierkami czy krówkami i ułożyć na stole przy nakryciach gości.

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia 12szt

  Jak podziękować gościom za przybycie na przyjęcie komunijne? Wspaniałą propozycja są pudełka na ciasto z personalizacją i elegancką grafiką szarozielonych listków. Do pudełek można zapakować ciasto i wręczyć najbliższym po zakończonej uroczystości.

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  23,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK

  Eleganckie pudełka na ciasto zdobione metalicznym nadrukiem złotych gałązek. Wspaniały dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka, który pozwoli podziękować gościom za przybycie. Po zakończonej uroczystości do pudełek można zapakować tort oraz ciasto i wręczyć najbliższym.

  23,98 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrno-Złota Komunia (+złota metalowa ramka) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrno-Złota Komunia (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrno-Złota Komunia (+złota...

  Przepiękny pomysł na dekorację stołu komunijnego. Tabliczka z imieniem dziecka, datą i grafiką sprzedawana w komplecie ze złotą metalową ramką pięknie dopełni aranżację i wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach. Grafika szarozielonych gałązek i geometrycznych elementów świetnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  32,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Srebrno-Złota Komunia 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Srebrno-Złota Komunia 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Srebrno-Złota Komunia 50x70cm

  Elegancka i efektowna dekoracja sali na Komunię dziecka w postaci personalizowanego plakatu. Zdobiony grafiką w szaro-zielonej kolorystyce prezentuje się oryginalnie i modnie. Plakat ustawiony przed wejściem do domu lub sali, w której odbywa się przyjęcie komunijne w wyjątkowy sposób podkreśli charakter Komunii.

  59,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Srebrno-Złota Komunia Ø20cm

  Wyjątkowo elegancka dekoracja tortu komunijnego w szaro-zielonej kolorystyce z akcentami złota. Personalizowany opłatek na tort z imieniem dziecka i datą uroczystości wspaniale podkreśli charakter I Komunii Świętej. Tort z opłatkiem przepięknie prezentuje się na stole komunijnym i na zdjęciach z przyjęcia.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM TOPPER na tort komunijny Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM

  Nowoczesny topper na tort komunijny w botanicznym stylu - piękna i szybka ozdoba ciasta dekorowana imieniem dziecka. Topper jest wykonany z grubego papieru, posiada w komplecie patyczki. Całość wygląda efektownie i zapewni cudowne zdjęcia z przyjęcia!

  24,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia Z NADRUKIEM 20szt

  Krówki na podziękowania dla gości wykonane w modnym botanicznym stylu. Krówki są zdobione grafiką szarozielonych listków i geometrycznych złotych akcentów. Posiadają dodatkowo nadruk imienia dziecka i daty uroczystości. Piękny wybór, by podziękować gościom za przybycie i wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM 10szt NAKLEJKI etykiety koła Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła Srebrno-Złota Komunia Z IMIENIEM 10szt

  Naklejki personalizowane na Komunię, które uświetnią uniwersalne dodatki. W skład zestawu wchodzi 10szt naklejek z imieniem, datą uroczystości i srebrno-złotą grafiką. Naklejki możesz nakleić na pudełeczka, serwetki czy zaproszenia.

  14,98 zł
 • DEKORACJE komunijne w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Komunię Świętą w sklepie >TUTAJ<

 • BANER komunijny Pierwsza Komunia + tasiemka ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT BANER komunijny Pierwsza Komunia + tasiemka ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT
  16,98 zł
  BANER komunijny Pierwsza Komunia + tasiemka ZŁOTY MEGA DUŻY FORMAT
  1 Recenzje

  Przepiękna i elegancka dekoracja wnętrza na Komunię Świętą dziecka. Biało-złoty baner przedstawiający napis "Moja I Komunia Św." wspaniale podkreśli charakter uroczystości i rewelacyjnie będzie prezentował się na zdjęciach. Baner ma ogromny format, dzięki czemu jest widoczny z daleka.

  16,98 zł
 • LITERKI girlanda Chrzest urodziny ZŁOTA: Stwórz swój napis! LITERKI girlanda Chrzest urodziny ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  29,98 zł
  BANER girlanda na Komunię Z IMIENIEM Złoty
  1 Recenzje

  Jak udekorować w elegancki i efektowny sposób wnętrze na Komunię Świętą dziecka? Idealną propozycją jest biało-złota girlanda z literek, która pozwoli stworzy dowolny napis. Girlanda świetnie prezentuje się zawieszona nad stołem lub przed wejściem do lokalu lub mieszkania.

  29,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt ZŁOTE BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt ZŁOTE
  9,98 zł
  BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt ZŁOTE
  2 Recenzje

  Złote metaliczne balony to idealna dekoracja na Urodziny, Chrzciny, czy Baby Shower. Złoty, uniwersalny motyw, to gwarancja dobrego stylu. Udekorujcie Wasze wnętrza tym niezbędnym dodatkiem dekoracyjnym, a wyzwolicie pozytywne emocje wśród dzieci.

  9,98 zł
 • BALONY do dekoracji STRONG 23cm 10szt BIAŁE BALONY do dekoracji STRONG 23cm 10szt BIAŁE
  9,98 zł
  BALONY do dekoracji STRONG 23cm 10szt BIAŁE

  Cudownie lekkie balony w białym odcieniu w sam raz na przyjęcie dla dzieciaków!  Białe, metaliczne balony to piękna dekoracja pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się zawieszone nad stołem urodzinowym lub jako dekoracja wnętrza. Po uroczystości mogą zdobić  pokój dziecka.

  9,98 zł
 • BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt SREBRNE BALONY metaliczne STRONG 23cm 10szt SREBRNE
  14,98 zł
  BALONY metaliczne STRONG 23cm 20szt SREBRNE
  1 Recenzje

  Balony w srebrnym kolorze będą idealnym uzupełnieniem dekoracji Waszych wystrzałowych imprezek. Ten niezbędny dodatek urodzinowy, doda lekkości Waszemu przyjęciu, sprawi, że wprowadzicie wyjątkowy nastrój dziecięcej zabawy. Zawieście je nad stołem a Wasze pociechy z pewnością zwrócą na nie uwagę.

  14,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne białe ze złotym paskiem 3szt ROZETY dekoracyjne białe ze złotym paskiem 3szt
  34,98 zł
  ROZETY dekoracyjne białe ze złotym paskiem 3szt
  1 Recenzje

  Śliczne papierowe rozety w kolorze białym, wykończone ozdobnym złotym paseczkiem to efektywna a zarazem elegancka dekoracja, która idealnie sprawdzi się na Chrzest Święty maluszka. Można je powiesić pod sufitem, na ścianie, przy krzesłach oraz wykorzystać je do sesji zdjęciowej podczas uroczystości.

  34,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  39,98 zł
  ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt

  Fantastyczny zestaw 4 sztuk rozet o różnych średnicach w biało-złotej kolorystyce. Rewelacyjnie prezentują się zawieszone nad stołem i na zdjęciach z przyjęcia. Rozety po uroczystości mogą zostać wykorzystane do dekoracji pokoju dziecka.

  39,98 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm BIAŁY

  Białe, bibułowe pompony to delikatny element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla maluszków! Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecamy również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm BIAŁY
  1 Recenzje

  Białe, bibułowe pompony to delikatna dekoracja, która świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla maluszków! Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt.

  5,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm ZŁOTY KULA puszysta bibułowa 25cm ZŁOTY
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm ZŁOTY

  Idealnie sprawdzą się jako ozdoba pokoju dziecka, dekoracja przyjęcia urodzinowego lub gadżet do sesji foto. Pompon w żółtym nasyconym kolorze to kolorowy dodatek, który zachwyci naszą pociechę. łatwy w zastosowaniu, praktyczny i ładny - idealny wybór dla malucha!

  3,50 zł
 • POMPON bibułowy 25cm SREBRNY POMPON bibułowy 25cm SREBRNY
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm SREBRNY

  Prześliczne, srebrne pompony świetnie sprawdzą się na przyjęciach Waszych dzieci. Po imprezce z powodzeniem mogą zdobić pokoik Waszego maleństwa. Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecam również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  3,50 zł
 • POMPON bibułowy 35cm SREBRNY POMPON bibułowy 35cm SREBRNY
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm SREBRNY
  1 Recenzje

  Srebrne bibułowe pompony idealnie dopełnią dekoracje na przyjęciach Waszych dzieci. Po imprezce z powodzeniem mogą zdobić pokoik Waszego maleństwa. Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecam również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  5,50 zł

Dekoracje komunijne w nowoczesnym wydaniu, eleganckie dodatki na Komunie dziecka

Zaproszenia komunijne dla chłopca i dla dziewczynki 2024

Zaproszenia komunijne dla chłopca i dla dziewczynki z kolekcji Srebrno-złota Komunia to bardzo eleganckie i wytworne wzory, które w uroczysty sposób zachęcą gości do udziału w uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Nietypowe zaproszenia komunijne są bardzo oryginalne i bardzo cieszą każdego obdarowanego.

Eleganckie zaproszenia komunijne dekorowane są nadrukiem ascetycznych, zielonych gałązek i z geometrycznymi elementami w kolorze matowego złota. Królują odcienie bieli, zieleni i złota. Na okładce widnieje dekoracyjny napis Pierwsza Komunia Święta ZAPROSZENIE. Wewnątrz znajduje się ozdobna grafika oraz cytat i szablon tekstu z pustymi polami do samodzielnego wpisania najważniejszych informacji.

Księga gości na Komunię

Księga gości na Komunię

Zaproszenia na komunię personalizowane to wspaniały pomysł, aby przygotować gotowe zaproszenia już na etapie zamówienia w naszym sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Do zaproszeń można dołączyć własny tekst oraz podać odmienioną listę gości, którą należy nadrukować na papierze.

Dekoracje komunijne sali i stołu - kolekcja Srebrno-złota Komunia

Dekoracje komunijne sali i stołu z kolekcji Srebrno-złota Komunia to bardzo eleganckie propozycje na uroczystość chłopca i dziewczynki.

Dekoracje komunijne na stół to piękne, flizelinowe serwetki komunijne, kieszonki na sztućce oraz bieżnik komunijny, które wspólnie tworzą niepowtarzalny i spójny zestaw. So srebrno-złotego wystroju idealnie wpasują się świece oraz kwiaty na stół komunijny.

Dekoracja sali na Komunię nie musi być nudna. Ozdoby z kolekcji komunijnej Srebrno-złota Komunia, np. plakat personalizowany to wspaniałe propozycje aranżacji wnętrza. Srebrny lub złoty baner z literkami to również doskonała dekoracja sali komunijnej. Najlepiej dodać do niej kolorystycznie dopasowane balony, np. złote.

Plakat komunijny z imieniem dziecka

Plakat komunijny z imieniem dziecka i datą przyjęcia

Jak samemu zrobić dekoracje komunijne? Samodzielnie  można wykonać dekoracje komunijne kościoła, np. papierowe kule lub bibułowe pompony. Dekoracje komunijne w domu również nie są trudne do zrobienia. Wystarczy wybrać odpowiednie materiały, które niemal każdy ma w swoim domu, tj. nożyczki, klej, papier. Bardzo modną dekoracją w stylu DIY (do it yourself) są styropianowe dekoracje komunijne.

Podziękowania dla gości komunijnych

Podziękowania dla gości komunijnych to coraz częściej nieodłączny element uroczystości. Najbardziej popularnym sposobem na wyrażenie wdzięczności są słodycze jako podziękowania dla gości komunijnych.

Miód podziękowania dla gości komunijnych czy piękne czekoladki komunijne dla gości to wspaniałe upominki komunijne, które zrobią wrażenie na każdym obdarowanym. Słodkości można wręczyć bezpośrednio przy przywitaniu gości na wstępie, np.  ozdobnych pudełeczkach lub ustawić je przy nakryciach na stole.

Podziękowanie dla gości komunijnych świeca

Świeca zapachowa z imieniem dziecka dla gości komunijnych

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych to te z dedykowaną personalizacją, np. drewniane pudełeczka z upominkiem dla gości komunijnych aniołki.