Gadżety urodzinowe

Gadżety urodzinowe

Gadżety urodzinowe

 • 19,98 zł

  Fantastyczna urodzinowa szarfa dla małego jubilata! Dzięki personalizowanej szarfie nikt nie będzie miał wątpliwości, kto w tym dniu jest najważniejszy. Wasza uśmiechnięta pociecha poczuję się jak król podczas swojego urodzinowego przyjęcia!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Rewelacyjna szarfa dla urodzinowych gości Waszego szkraba! Personalizowana szarfa ozdobiona jest imieniem małego jubilata, liczbą świętowanych latek oraz grafiką baloników i czapeczki urodzinowej. Z takim gadżetem każdy z uczestników imprezki będzie wyglądał fantastycznie!

  19,98 zł
 • 19,98 zł
  1 Recenzje

  Dzięki personalizowanej szarfie Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwa królowa! Szarfa zdobiona złotym napisem i imieniem jubilatki to fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe! Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto świętuje swoje urodziny i ile lat kończy królowa imprezki!

  19,98 zł
 • 19,98 zł
  1 Recenzje

  Fantastyczna szarfa dla urodzinowych gości Waszej małej królowej! Personalizowana szarfa zdobiona jest imieniem dziewczynki, liczbą świętowanych latek oraz grafiką baloników i gwiazdek. Taki gadżet to świetny pomysł na urodzinowe przyjęcie! Dzięki nim fotki z imprezki będą wyglądać rewelacyjnie!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Dzięki personalizowanej szarfie Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwa królowa! Szarfa zdobiona różowym napisem i imieniem jubilatki to fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe! Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto świętuje swoje urodziny i ile lat kończy królowa imprezki!

  19,98 zł
 • 19,98 zł

  Personalizowana szarfa z imieniem jubilatki oraz liczbą świętowanych latek to rewelacyjny gadżet dla wszystkich gości! Dzięki takim szarfom nikt nie będzie miał wątpliwości, kto obchodzi swoje urodzinki. Taki dodatek sprawi, że fotki z imprezki będą wyglądać fantastycznie!

  19,98 zł
 • 10,98 zł

  Personalizowana przypinka z kotylionem ozdobiona imieniem jubilatki to wspaniały pomysł dla dziewczynki na przyjęcie urodzinowe. Jest to gadżet, który fantastycznie ozdobi strój dziewczynki i będzie świetnie prezentował się na zdjęciach z imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Personalizowana przypinka z kotylionem ozdobiona imieniem jubilata to wspaniały pomysł dla chłopca na przyjęcie urodzinowe. Jest to gadżet, który fantastycznie ozdobi strój pociechy i będzie świetnie prezentował się na zdjęciach z imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł
  1 Recenzje

  Wspaniałym dodatkiem dla dziewczynki, która świętuje swoje trzecie urodzinki jest przypinka z różowym kotylionem. Przypinka ozdobiona jest imieniem dziecka oraz uroczą cyferką 3, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości, które urodzinki są świętowane!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Świetnym gadżetem na trzecie urodzinki chłopca jest personalizowana przypinka! Zdobiona jest dużą cyferką 3, imieniem jubilata oraz granatowym kotylionem! Taki dodatek fantastycznie ozdobi strój chłopca oraz podkreśli liczbę świętowanych latek!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Wspaniałym dodatkiem do stroju Waszej dziewczynki na urodzinki będzie śliczna personalizowana przypinka z kotylionem. Przypinka zdobiona jest cyferką 4, imieniem dziecka i datą przyjęcia. Taki gadżet podkreśli liczbę świętowanych latek dziewczynki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Przypinka z imieniem dziecka, dużą cyferką 4 i granatowym kotylionem to fantastyczna propozycja na czwarte urodziny chłopca! To świetny dodatek, który ozdobi strój jubilata i podkreśli liczbę świętowanych latek.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Śliczna przypinka z imieniem jubilatki i różowym kotylionem to wspaniały dodatek na urodzinki. Przypinka wspaniale ozdobi strój dziewczynki i podkreśli charakter imprezki! Ten rewelacyjny gadżet ozdobiony jest uroczą grafiką cyferki 5 i słodkiego kotka.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Wspaniały gadżet na urodzinowe przyjęcie chłopca! Personalizowana przypinka z imieniem jubilata i liczbą świętowanych latek. Świetnie ozdobi strój urodzinowego chłopca i podkreśli charakter imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Fantastycznym dodatkiem do stroju dziewczynki, która świętuje swoje 6 urodzinki jest śliczna przypinka z kotylionem! Przypinka jest w pełni personalizowana - z imieniem dziecka oraz data imprezki.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Świetny dodatek na szóste przyjęcie urodzinowe chłopca w postaci personalizowanej przypinki! Zdobiona jest imieniem jubilata, cyferką 6 oraz granatowym kotylionem.  Fantastycznie ozdobi strój chłopca i pokreśli liczbę świętowanych latek.

  10,98 zł
 • 10,98 zł
  1 Recenzje

  Wspaniałym dodatkiem do stroju świętującej swoje 7 urodzinki dziewczynki jest personalizowana przypinka! Zdobiona jest imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz różowym kotylionem. Taki gadżet sprawi fantastycznie podkreśli charakter imprezki!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Niedługo siódme urodziny synka? Szukacie wspaniałych dodatków, które podkreślą charakter przyjęcia i liczbę świętowanych latek? Fantastyczną propozycją jest przypinka z imieniem jubilata, cyfrą 7 i granatowym kotylionem!

  10,98 zł
 • 10,98 zł
  1 Recenzje

  Fantastyczny gadżet na urodzinki dla dziewczynki! Śliczna przypinka z różowym kotylionem, która świetnie ozdobi strój jubilatki. Przypinka zdobiona jest urodzinową grafiką, cyferką 8 oraz imieniem dziecka.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Przypinka zdobiona imieniem jubilata, cyferką 8 oraz granatowym kotylionem to świetny dodatek na ósme urodziny chłopca! Taki gadżet fantastycznie ozdobi strój jubilata i podkreśli liczbę świętowanych lat!

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Chcecie, żeby Wasza pociecha, która świętuje swoje 9 urodziny poczuła się wyjątkowo? Fantastycznym pomysłem będzie personalizowana przypinka z kotylionem, która świetnie ozdobi strój jubilatki. Taki gadżet sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest gwiazdą przyjęcia.

  10,98 zł
 • 10,98 zł

  Personalizowana przypinka z imieniem jubilata, cyferką 9 i granatowym kotylionem to fantastyczny dodatek na przyjęcie urodzinowe! Taki gadżet świetnie podkreśli charakter przyjęcia a na zdjęciach z imprezki jubilat będzie prezentował się rewelacyjnie.

  10,98 zł
 • 9,98 zł
  2 Recenzje

  Różowe wystrzałowe konfetti będzie fantastyczną atrakcją na przyjęcie z okazji Roczku, urodzinek dziecka oraz Baby Shower. Mini tuba z konfetti jest bardzo efektownym gadżetem i jest łatwa w użyciu. Zapewni wspaniałe zdjęcia z imprezki! Idealny dodatek na przyjęcie dla każdej dziewczynki!

  9,98 zł
 • 9,98 zł
  1 Recenzje

  Fantastyczne kolorowe konfetti w tubie będzie rewelacyjną atrakcją na urodzinkowe przyjęcie Twojej pociechy! Wystrzałowe konfetti to bardzo efektowny gadżet, który jest łatwy w użyciu. Jubilat oraz wszyscy goście będą zachwyceni kolorowym konfetti unoszącym się w powietrzu.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Wystrzałowe konfetti w kolorze niebieskim to wspaniały gadżet na urodzinki chłopca! Świetnie nadaje się również na imprezkę z okazji Baby Shower dla Przyszłej Mamy, która spodziewa się synka. Moment wystrzelenia konfetti z tuby będzie niezapomnianym przeżyciem dla malucha i wszystkich gości. Wystrzałowe konfetti zapewni wspaniałe zdjęcia z przyjęcia!

  9,98 zł
 • 9,98 zł
  1 Recenzje

  Wystrzałowe konfetti w kształcie złotych kółek to świetny gadżet na imprezkę z okazji Roczku, urodzinek i Baby Shower. Tuba ze złotym konfetti to wyjątkowa atrakcja, która zapewni wspaniałe zdjęcia z przyjęcia!

  9,98 zł
 • 10,98 zł
  1 Recenzje

  Mini tuba z wystrzałowym srebrnym konfetti to świetny gadżet na każdą imprezkę! Mini tuba z konfetti jest bardzo efektownym gadżetem i jest łatwa w użyciu. Zapewni wspaniałe zdjęcia z imprezki!

  10,98 zł
 • 12,98 zł
  1 Recenzje

  Rewelacyjny dodatek na dziecięce urodzinki! Bezpieczne dla skóry, spieralne z ubrań farbki zapewnią świetną frajdę podczas każdej imprezki. 8 ślicznych kolorów pozwoli Wam cudownie się bawić i stworzyć prawdziwe arcydzieła!

  12,98 zł
 • 4,98 zł
  1 Recenzje

  Kolorowe tusze do odcisków palców to fantastyczny dodatek do ksiąg pamiątkowych i plakatów! Zestaw tuszy pozwoli zachęcić gości do pozostawienia swoich odcisków. Dzięki nim możecie uzyskać wspaniałą pamiątkę z odciskami i podpisami gości.

  4,98 zł
 • 5,98 zł
  1 Recenzje

  Fantastyczną atrakcją podczas urodzinowego przyjęcia Waszego malucha będą zimne ognie w kształcie cyferki! Zimne ognie zaskoczą Waszą pociechę oraz wszystkich gości. Złota cyferka 1 w postaci zimnych ogni to rewelacyjne rozwiązanie na 1 urodziny dziecka!

  5,98 zł
 • 9,98 zł

  Zimne ognie w postaci cyferki będą świetną atrakcją urodzinowego przyjęcia dziecka! Iskrząca się złota cyferka 2 fantastycznie podkreśli liczbę świętowanych latek malucha. Goście będą zachwyceni tak fantastycznym urodzinowym dodatkiem.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Zimne ognie w kształcie cyferki to nietuzinkowe rozwiązanie na podkreślenie liczby świętowanych latek Twojej pociechy! Jest to nietypowa forma atrakcji, która zaskoczy wszystkich gości.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Organizujecie czwarte urodzinki dziecka i szukacie ciekawych pomysłów na urodzinowe atrakcje? Zimne ognie w kształci cyferki 4 to rewelacyjna propozycja. Świetnie podkreślą liczbę świętowanych lat.

  9,98 zł
 • 9,98 zł
  1 Recenzje

  Zimne ognie w kształcie cyfry 5 to bardzo ciekawe rozwiązanie na świętowanie piątych urodzin dziecka! Fantastycznie prezentują się na zdjęciach z przyjęcia. Świetnie podkreślają liczbę świętowanych latek dziecka.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Organizujecie szóste urodziny dziecka? Zadbajcie o świetną atrakcję w postaci zimnych ogni przedstawiających cyferkę 6. Zimne ognie to fantastyczne rozwiązanie na urodzinową imprezkę, które podkreśli charakter przyjęcia.

  9,98 zł
 • 9,98 zł

  Zimne ognie w formie cyfry to bardzo ciekawa i efektowna atrakcja na urodzinowym przyjęciu. Iskrząca się złota cyferka 7 wprowadzi wystrzałową atmosferę podczas imprezki i podkreśli liczbę świętowanych lat.

  9,98 zł