Gadżety urodzinowe

Gadżety urodzinowe

Gadżety urodzinowe to fantastyczny dodatek na przyjęcie dziecka. Najczęściej wybierane są szarfy urodzinowe z imieniem dziecka lub własnym nadrukiem. Świetnym dodatkiem są również korony na głowę w modnym kolorze rosegold lub złotym. Takie gadżety to rewelacyjna dekoracja urodzinowa nie tylko stroju dzieci, ale i również pomieszczenia. Na urodziny dziecka przydadzą się zimne ognie w kształcie cyferek, które podkreślą liczbę świętowanych lat jubilata. Przy organizacji przyjęcia dla dziecka należy pamiętać również o innych dekoracjach urodzinowych takich jak: balony, girlandy, banery oraz piniaty.

Gadżety urodzinowe

 • SZARFA na Roczek i urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK SZARFA na Roczek i urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  29,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Chłopca
  1 Recenzje

  Fantastyczna urodzinowa szarfa dla małego jubilata! Dzięki personalizowanej szarfie nikt nie będzie miał wątpliwości, kto w tym dniu jest najważniejszy. Wasza uśmiechnięta pociecha poczuję się jak król podczas swojego urodzinowego przyjęcia!

  29,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny Chłopca ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości SZARFA na Roczek i Urodziny Chłopca ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości
  29,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny Chłopca ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości

  Rewelacyjna szarfa dla urodzinowych gości Waszego szkraba! Personalizowana szarfa ozdobiona jest imieniem małego jubilata, liczbą świętowanych latek oraz grafiką baloników i czapeczki urodzinowej. Z takim gadżetem każdy z uczestników imprezki będzie wyglądał fantastycznie!

  29,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Dziewczynki SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Dziewczynki
  29,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Dziewczynki
  1 Recenzje

  Dzięki personalizowanej szarfie Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwa królowa! Szarfa zdobiona złotym napisem i imieniem jubilatki to fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe! Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto świętuje swoje urodziny i ile lat kończy królowa imprezki!

  29,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości
  29,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości
  1 Recenzje

  Fantastyczna szarfa dla urodzinowych gości Waszej małej królowej! Personalizowana szarfa zdobiona jest imieniem dziewczynki, liczbą świętowanych latek oraz grafiką baloników i gwiazdek. Taki gadżet to świetny pomysł na urodzinowe przyjęcie! Dzięki nim fotki z imprezki będą wyglądać rewelacyjnie!

  29,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka RÓŻOWY NAPIS dla Dziewczynki SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka RÓŻOWY NAPIS dla Dziewczynki
  29,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka RÓŻOWY NAPIS dla Dziewczynki

  Dzięki personalizowanej szarfie Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwa królowa! Szarfa zdobiona różowym napisem i imieniem jubilatki to fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe! Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto świętuje swoje urodziny i ile lat kończy królowa imprezki!

  29,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki RÓŻOWY NAPIS dla Gości SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki RÓŻOWY NAPIS dla Gości
  29,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki RÓŻOWY NAPIS dla Gości
  1 Recenzje

  Personalizowana szarfa z imieniem jubilatki oraz liczbą świętowanych latek to rewelacyjny gadżet dla wszystkich gości! Dzięki takim szarfom nikt nie będzie miał wątpliwości, kto obchodzi swoje urodzinki. Taki dodatek sprawi, że fotki z imprezki będą wyglądać fantastycznie!

  29,98 zł
 • TUSZ do księgi gości, plakatu RÓŻNE KOLORY TUSZ do księgi gości, plakatu RÓŻNE KOLORY
  4,98 zł
  TUSZ do księgi gości, plakatu RÓŻNE KOLORY
  1 Recenzje

  Kolorowe tusze do odcisków palców to fantastyczny dodatek do ksiąg pamiątkowych i plakatów! Zestaw tuszy pozwoli zachęcić gości do pozostawienia swoich odcisków. Dzięki nim możecie uzyskać wspaniałą pamiątkę z odciskami i podpisami gości.

  4,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 1 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 1
  5,98 zł
  ZIMNE OGNIE Cyfra 1
  1 Recenzje

  Fantastyczną atrakcją podczas urodzinowego przyjęcia Waszego malucha będą zimne ognie w kształcie cyferki! Zimne ognie zaskoczą Waszą pociechę oraz wszystkich gości. Złota cyferka 1 w postaci zimnych ogni to rewelacyjne rozwiązanie na 1 urodziny dziecka!

  5,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 0 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 0
  9,98 zł
  ZIMNE OGNIE Cyfra 0

  Zimne ognie w kształcie cyfry 0 to idealne rozwiązanie, aby w ciekawy sposób otrzymać liczbę pełnych urodzin. Zimne ognie pozwolą fantastycznie podkreślić liczbę świętowanych latek i stworzyć wystrzałowy klimat imprezki. 

  9,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Zabawy na urodziny - jakie atrakcje zapewnić dzieciom?

Impreza urodzinowa Waszego dziecka to bardzo ważne wydarzenie, które rozwija się w głowie dziecka przez długi czas. Tak istotne jest więc, by sprostać tym oczekiwaniom i sprawić, żeby Wasza pociecha czuła się tego dnia wyjątkowo. Świetnym rozwiązaniem będzie zapewnienie odpowiednich atrakcji, dzięki którym wszyscy zaproszeni goście będą się świetnie czuli na przyjęciu, a solenizant został wyróżniony. Przydadzą się Wam do tego gadżety, które nadadzą wyjątkowego klimatu i atmosfery. Ciekawym pomysłem będzie zaopatrzenie się w szarfę dla solenizanta, przypinkę dla gości, wystrzałowe konfetti lub zimne ognie. Dzięki takim przedmiotom z pewnością stworzycie magiczne przyjęcie i zachwycicie Wasze dziecko. Podczas organizacji przyjęcia dla dziecka należy pamiętać o innych niezbędnych dodatkach. W pierwszej kolejności należy zadbać o zaproszenia na urodzinki. Gdy już goście będą zaproszeni należy zaopatrzyć się w dekoracje urodzinowe. Kolorowe balony, girlandy, rozety dekoracyjne i wiele innych pozwolą stworzyć fantastyczne aranżacje.

Szarfa urodzinowa - dla solenizanta

Świetnym dodatkiem dla Waszego dziecka, jeżeli chcecie sprawić, by czuło się wyjątkowo, będzie szarfa z cudownym napisem. Całość prezentuje się bardzo elegancko i wyjątkowo, z pewnością spodoba się Waszemu dziecku. Na białej szarfie występuje napis, który możecie wybrać w zależności od Waszych preferencji i płci dziecka. 

Na urodzinach chłopca świetnie sprawdzi się szarfa z napisem “Król (imię dziecka)” oraz liczba obchodzonych urodzin. Taka personalizacja sprawia, że upominek jest bardzo oryginalny i unikatowy. Wasz chłopiec na pewno ucieszy się z takiego dodatku, a pamiątkowe zdjęcia wyjdą lepiej niż zaplanowaliście. Na urodziny dziewczynki lepiej sprawdzi się szarfa ze złotym napisem “Królowa” oraz personalizacją imieniem dziecka i liczbą obchodzonych urodzin. Drobne akcenty graficzne dodają charakteru i sprawiają, że całość jest bardzo atrakcyjna i nowoczesna. 

szarfa na urodzinki dla dziecka

Szarfa na urodzinki

Gadżety urodzinowe z imieniem solenizanta - Przypinka dla gości

Jeżeli chcecie wręczyć zaproszonym gościom drobny upominek, świetnym pomysłem będzie podarowanie im kotylionów. Podczas uroczystości, najbliżsi będą się pięknie prezentować i podkreślą okazję, z jakiej się spotkaliście w tym wyjątkowym dniu. Na przypinkach widnieje liczba obchodzonych urodzin oraz imię dziecka i data wydarzenia.  W ten sposób, przypinka, jest bardzo oryginalna i może stać się wyjątkową pamiątką na długie lata po uroczystości. 

przypinka na urodziny

Przypinka dla gości na urodzinki

Konfetti i zimne ognie jako świetny dodatek

Jeżeli chcecie w wyjątkowy sposób uatrakcyjnić ten wyjątkowy dzień dla waszego dziecka, świetnym pomysłem może być zaopatrzenie się w kolorowe, wybuchające konfetti i zimne ognie w kształcie liczby obchodzonych urodzin. Dzięki temu nadacie imprezie magicznego klimatu i wprowadzicie wyjątkowy akcent dekoracyjny, który znakomicie będzie prezentował się na pamiątkowych fotografiach.