Gadżety urodzinowe

Gadżety urodzinowe

Gadżety urodzinowe to fantastyczny dodatek na przyjęcie dziecka. Najczęściej wybierane są szarfy urodzinowe z imieniem dziecka lub własnym nadrukiem. Świetnym dodatkiem są również korony na głowę w modnym kolorze rosegold lub złotym. Takie gadżety to rewelacyjna dekoracja urodzinowa nie tylko stroju dzieci, ale i również pomieszczenia. Na urodziny dziecka przydadzą się zimne ognie w kształcie cyferek, które podkreślą liczbę świętowanych lat jubilata. Przy organizacji przyjęcia dla dziecka należy pamiętać również o innych dekoracjach urodzinowych takich jak: balony, girlandy, banery oraz piniaty.

Gadżety urodzinowe

Zabawy na urodziny - jakie atrakcje zapewnić dzieciom?

Impreza urodzinowa Waszego dziecka to bardzo ważne wydarzenie, które rozwija się w głowie dziecka przez długi czas. Tak istotne jest więc, by sprostać tym oczekiwaniom i sprawić, żeby Wasza pociecha czuła się tego dnia wyjątkowo. Świetnym rozwiązaniem będzie zapewnienie odpowiednich atrakcji, dzięki którym wszyscy zaproszeni goście będą się świetnie czuli na przyjęciu, a solenizant został wyróżniony. Przydadzą się Wam do tego gadżety, które nadadzą wyjątkowego klimatu i atmosfery. Ciekawym pomysłem będzie zaopatrzenie się w szarfę dla solenizanta, przypinkę dla gości, wystrzałowe konfetti lub zimne ognie. Dzięki takim przedmiotom z pewnością stworzycie magiczne przyjęcie i zachwycicie Wasze dziecko. Podczas organizacji przyjęcia dla dziecka należy pamiętać o innych niezbędnych dodatkach. W pierwszej kolejności należy zadbać o zaproszenia na urodzinki. Gdy już goście będą zaproszeni należy zaopatrzyć się w dekoracje urodzinowe. Kolorowe balony, girlandy, rozety dekoracyjne i wiele innych pozwolą stworzyć fantastyczne aranżacje.

Szarfa urodzinowa - dla solenizanta

Świetnym dodatkiem dla Waszego dziecka, jeżeli chcecie sprawić, by czuło się wyjątkowo, będzie szarfa z cudownym napisem. Całość prezentuje się bardzo elegancko i wyjątkowo, z pewnością spodoba się Waszemu dziecku. Na białej szarfie występuje napis, który możecie wybrać w zależności od Waszych preferencji i płci dziecka. 

Na urodzinach chłopca świetnie sprawdzi się szarfa z napisem “Król (imię dziecka)” oraz liczba obchodzonych urodzin. Taka personalizacja sprawia, że upominek jest bardzo oryginalny i unikatowy. Wasz chłopiec na pewno ucieszy się z takiego dodatku, a pamiątkowe zdjęcia wyjdą lepiej niż zaplanowaliście. Na urodziny dziewczynki lepiej sprawdzi się szarfa ze złotym napisem “Królowa” oraz personalizacją imieniem dziecka i liczbą obchodzonych urodzin. Drobne akcenty graficzne dodają charakteru i sprawiają, że całość jest bardzo atrakcyjna i nowoczesna. 

szarfa na urodzinki dla dziecka

Szarfa na urodzinki

Gadżety urodzinowe z imieniem solenizanta - Przypinka dla gości

Jeżeli chcecie wręczyć zaproszonym gościom drobny upominek, świetnym pomysłem będzie podarowanie im kotylionów. Podczas uroczystości, najbliżsi będą się pięknie prezentować i podkreślą okazję, z jakiej się spotkaliście w tym wyjątkowym dniu. Na przypinkach widnieje liczba obchodzonych urodzin oraz imię dziecka i data wydarzenia.  W ten sposób, przypinka, jest bardzo oryginalna i może stać się wyjątkową pamiątką na długie lata po uroczystości. 

przypinka na urodziny

Przypinka dla gości na urodzinki

Konfetti i zimne ognie jako świetny dodatek

Jeżeli chcecie w wyjątkowy sposób uatrakcyjnić ten wyjątkowy dzień dla waszego dziecka, świetnym pomysłem może być zaopatrzenie się w kolorowe, wybuchające konfetti i zimne ognie w kształcie liczby obchodzonych urodzin. Dzięki temu nadacie imprezie magicznego klimatu i wprowadzicie wyjątkowy akcent dekoracyjny, który znakomicie będzie prezentował się na pamiątkowych fotografiach.