Gadżety urodzinowe

Gadżety urodzinowe

Gadżety urodzinowe to fantastyczny dodatek na przyjęcie dziecka. Najczęściej wybierane są szarfy urodzinowe z imieniem dziecka lub własnym nadrukiem. Świetnym dodatkiem są również korony na głowę w modnym kolorze rosegold lub złotym. Takie gadżety to rewelacyjna dekoracja urodzinowa nie tylko stroju dzieci, ale i również pomieszczenia. Na urodziny dziecka przydadzą się zimne ognie w kształcie cyferek, które podkreślą liczbę świętowanych lat jubilata. Przy organizacji przyjęcia dla dziecka należy pamiętać również o innych dekoracjach urodzinowych takich jak: balony, girlandy, banery oraz piniaty.

Gadżety urodzinowe

 • SZARFA na Roczek i urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK SZARFA na Roczek i urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK
  19,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY...
  1 Recenzje

  Fantastyczna urodzinowa szarfa dla małego jubilata! Dzięki personalizowanej szarfie nikt nie będzie miał wątpliwości, kto w tym dniu jest najważniejszy. Wasza uśmiechnięta pociecha poczuję się jak król podczas swojego urodzinowego przyjęcia!

  19,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny Chłopca ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości SZARFA na Roczek i Urodziny Chłopca ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości
  19,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny Chłopca ZŁOTY...

  Rewelacyjna szarfa dla urodzinowych gości Waszego szkraba! Personalizowana szarfa ozdobiona jest imieniem małego jubilata, liczbą świętowanych latek oraz grafiką baloników i czapeczki urodzinowej. Z takim gadżetem każdy z uczestników imprezki będzie wyglądał fantastycznie!

  19,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Dziewczynki SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Dziewczynki
  19,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY...
  1 Recenzje

  Dzięki personalizowanej szarfie Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwa królowa! Szarfa zdobiona złotym napisem i imieniem jubilatki to fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe! Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto świętuje swoje urodziny i ile lat kończy królowa imprezki!

  19,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości
  19,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki...
  1 Recenzje

  Fantastyczna szarfa dla urodzinowych gości Waszej małej królowej! Personalizowana szarfa zdobiona jest imieniem dziewczynki, liczbą świętowanych latek oraz grafiką baloników i gwiazdek. Taki gadżet to świetny pomysł na urodzinowe przyjęcie! Dzięki nim fotki z imprezki będą wyglądać rewelacyjnie!

  19,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka RÓŻOWY NAPIS dla Dziewczynki SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka RÓŻOWY NAPIS dla Dziewczynki
  19,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka RÓŻOWY...

  Dzięki personalizowanej szarfie Wasza pociecha poczuje się jak prawdziwa królowa! Szarfa zdobiona różowym napisem i imieniem jubilatki to fantastyczny gadżet na przyjęcie urodzinowe! Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto świętuje swoje urodziny i ile lat kończy królowa imprezki!

  19,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki RÓŻOWY NAPIS dla Gości SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki RÓŻOWY NAPIS dla Gości
  19,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki...

  Personalizowana szarfa z imieniem jubilatki oraz liczbą świętowanych latek to rewelacyjny gadżet dla wszystkich gości! Dzięki takim szarfom nikt nie będzie miał wątpliwości, kto obchodzi swoje urodzinki. Taki dodatek sprawi, że fotki z imprezki będą wyglądać fantastycznie!

  19,98 zł
 • PRZYPINKA z kotylionem dla dziewczynki na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 2 PRZYPINKA z kotylionem dla dziewczynki na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 2
  12,98 zł
  PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA...

  Personalizowana przypinka z kotylionem ozdobiona imieniem jubilatki to wspaniały pomysł dla dziewczynki na przyjęcie urodzinowe. Jest to gadżet, który fantastycznie ozdobi strój dziewczynki i będzie świetnie prezentował się na zdjęciach z imprezki.

  12,98 zł
 • PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 3 PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 3
  12,98 zł
  PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA...
  1 Recenzje

  Wspaniałym dodatkiem dla dziewczynki, która świętuje swoje trzecie urodzinki jest przypinka z różowym kotylionem. Przypinka ozdobiona jest imieniem dziecka oraz uroczą cyferką 3, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości, które urodzinki są świętowane!

  12,98 zł
 • PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 4 PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 4
  12,98 zł
  PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA...

  Wspaniałym dodatkiem do stroju Waszej dziewczynki na urodzinki będzie śliczna personalizowana przypinka z kotylionem. Przypinka zdobiona jest cyferką 4, imieniem dziecka i datą przyjęcia. Taki gadżet podkreśli liczbę świętowanych latek dziewczynki.

  12,98 zł
 • PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 5 PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 5
  12,98 zł
  PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA...

  Śliczna przypinka z imieniem jubilatki i różowym kotylionem to wspaniały dodatek na urodzinki. Przypinka wspaniale ozdobi strój dziewczynki i podkreśli charakter imprezki! Ten rewelacyjny gadżet ozdobiony jest uroczą grafiką cyferki 5 i słodkiego kotka.

  12,98 zł
 • PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 6 PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 6
  12,98 zł
  PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA...

  Fantastycznym dodatkiem do stroju dziewczynki, która świętuje swoje 6 urodzinki jest śliczna przypinka z kotylionem! Przypinka jest w pełni personalizowana - z imieniem dziecka oraz data imprezki.

  12,98 zł
 • PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 7 PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 7
  12,98 zł
  PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA...
  1 Recenzje

  Wspaniałym dodatkiem do stroju świętującej swoje 7 urodzinki dziewczynki jest personalizowana przypinka! Zdobiona jest imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz różowym kotylionem. Taki gadżet sprawi fantastycznie podkreśli charakter imprezki!

  12,98 zł
 • PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 6 PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 6
  12,98 zł
  PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA...
  1 Recenzje

  Fantastyczny gadżet na urodzinki dla dziewczynki! Śliczna przypinka z różowym kotylionem, która świetnie ozdobi strój jubilatki. Przypinka zdobiona jest urodzinową grafiką, cyferką 8 oraz imieniem dziecka.

  12,98 zł
 • PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 9 PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA Z IMIENIEM Cyfra 9
  12,98 zł
  PRZYPINKA z kotylionem na Urodziny RÓŻOWA...

  Chcecie, żeby Wasza pociecha, która świętuje swoje 9 urodziny poczuła się wyjątkowo? Fantastycznym pomysłem będzie personalizowana przypinka z kotylionem, która świetnie ozdobi strój jubilatki. Taki gadżet sprawi, że nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest gwiazdą przyjęcia.

  12,98 zł
 • KONFETTI Wystrzałowe Różowe KONFETTI Wystrzałowe Różowe
  9,98 zł
  KONFETTI Wystrzałowe w tubie RÓŻOWE KONIEC...
  2 Recenzje

  Różowe wystrzałowe konfetti będzie fantastyczną atrakcją na przyjęcie z okazji Roczku, urodzinek dziecka oraz Baby Shower. Mini tuba z konfetti jest bardzo efektownym gadżetem i jest łatwa w użyciu. Zapewni wspaniałe zdjęcia z imprezki! Idealny dodatek na przyjęcie dla każdej dziewczynki!

  9,98 zł
 • KONFETTI Wystrzałowe w tubie MIX KOLORÓW KONFETTI Wystrzałowe w tubie MIX KOLORÓW
  9,98 zł
  KONFETTI Wystrzałowe w tubie MIX KOLORÓW...
  1 Recenzje

  Fantastyczne kolorowe konfetti w tubie będzie rewelacyjną atrakcją na urodzinkowe przyjęcie Twojej pociechy! Wystrzałowe konfetti to bardzo efektowny gadżet, który jest łatwy w użyciu. Jubilat oraz wszyscy goście będą zachwyceni kolorowym konfetti unoszącym się w powietrzu.

  9,98 zł
 • KONFETTI Wystrzałowe w tubie SREBRNE KONFETTI Wystrzałowe w tubie SREBRNE
  9,98 zł
  KONFETTI Wystrzałowe w tubie SREBRNE...
  1 Recenzje

  Mini tuba z wystrzałowym srebrnym konfetti to świetny gadżet na każdą imprezkę! Mini tuba z konfetti jest bardzo efektownym gadżetem i jest łatwa w użyciu. Zapewni wspaniałe zdjęcia z imprezki!

  9,98 zł
 • FARBKI do makijażu, twarzy i ciała BEZPIECZNE 8 KOLORÓW FARBKI do makijażu, twarzy i ciała BEZPIECZNE 8 KOLORÓW
  12,98 zł
  FARBKI do malowania rączek do odcisków do...
  1 Recenzje

  Rewelacyjny dodatek na dziecięce urodzinki! Bezpieczne dla skóry, spieralne z ubrań farbki zapewnią świetną frajdę podczas każdej imprezki. 8 ślicznych kolorów pozwoli Wam cudownie się bawić i stworzyć prawdziwe arcydzieła!

  12,98 zł
 • TUSZ do księgi gości, plakatu RÓŻNE KOLORY TUSZ do księgi gości, plakatu RÓŻNE KOLORY
  4,98 zł
  TUSZ do księgi gości, plakatu RÓŻNE KOLORY
  1 Recenzje

  Kolorowe tusze do odcisków palców to fantastyczny dodatek do ksiąg pamiątkowych i plakatów! Zestaw tuszy pozwoli zachęcić gości do pozostawienia swoich odcisków. Dzięki nim możecie uzyskać wspaniałą pamiątkę z odciskami i podpisami gości.

  4,98 zł
 • FARBKI akrylowe do malowania dla dzieci...

  Fantastyczne akrylowe farbki do malowania dla dzieci. Farbki w dwunastu kolorach to rewelacyjny pomysł na urodzinową zabawę. Farbki zamknięte w tubkach to bezpieczna forma zabawy - tubki chronią przed pobrudzeniem rączek.

  25,98 zł
 • SKARBONKA Ciężarówka do malowania Zabawa...

  Fantastyczna zabawa na urodziny dziecka! Drewniana ciężarówka do malowania farbkami zachwyci najmłodszych gości - w szczególności miłośników motoryzacji. Goście solenizanta mogą pomalować wspólnie skarbonkę, która stanie się rewelacyjną pamiątka dla dziecka na długie lata!

  49,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 1 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 1
  5,98 zł
  ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 1
  1 Recenzje

  Fantastyczną atrakcją podczas urodzinowego przyjęcia Waszego malucha będą zimne ognie w kształcie cyferki! Zimne ognie zaskoczą Waszą pociechę oraz wszystkich gości. Złota cyferka 1 w postaci zimnych ogni to rewelacyjne rozwiązanie na 1 urodziny dziecka!

  5,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 2 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 2
  9,98 zł
  ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 2

  Zimne ognie w postaci cyferki będą świetną atrakcją urodzinowego przyjęcia dziecka! Iskrząca się złota cyferka 2 fantastycznie podkreśli liczbę świętowanych latek malucha. Goście będą zachwyceni tak fantastycznym urodzinowym dodatkiem.

  9,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 3 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 3
  9,98 zł
  ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 3

  Zimne ognie w kształcie cyferki to nietuzinkowe rozwiązanie na podkreślenie liczby świętowanych latek Twojej pociechy! Jest to nietypowa forma atrakcji, która zaskoczy wszystkich gości.

  9,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 4 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 4
  9,98 zł
  ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 4

  Organizujecie czwarte urodzinki dziecka i szukacie ciekawych pomysłów na urodzinowe atrakcje? Zimne ognie w kształci cyferki 4 to rewelacyjna propozycja. Świetnie podkreślą liczbę świętowanych lat.

  9,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 1 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 1
  9,98 zł
  ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 5
  1 Recenzje

  Zimne ognie w kształcie cyfry 5 to bardzo ciekawe rozwiązanie na świętowanie piątych urodzin dziecka! Fantastycznie prezentują się na zdjęciach z przyjęcia. Świetnie podkreślają liczbę świętowanych latek dziecka.

  9,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 6 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 6
  9,98 zł
  ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 6

  Organizujecie szóste urodziny dziecka? Zadbajcie o świetną atrakcję w postaci zimnych ogni przedstawiających cyferkę 6. Zimne ognie to fantastyczne rozwiązanie na urodzinową imprezkę, które podkreśli charakter przyjęcia.

  9,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 7 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 7
  9,98 zł
  ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 7

  Zimne ognie w formie cyfry to bardzo ciekawa i efektowna atrakcja na urodzinowym przyjęciu. Iskrząca się złota cyferka 7 wprowadzi wystrzałową atmosferę podczas imprezki i podkreśli liczbę świętowanych lat.

  9,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 8 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 8
  9,98 zł
  ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 8

  Niedługo ósme urodzinki dziecka? Zadbajcie o fantastyczne atrakcje w postaci zimnych ogni, które świetnie będą wyglądać na zdjęciu z imprezki. Zimne ognie w kształcie cyferki 8 rewelacyjnie podkreślą liczbę świętowanych lat Waszej pociechy.

  9,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 9 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 9
  9,98 zł
  ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 9

  Zimne ognie w kształcie cyferki 9 będą wspaniałą atrakcja podczas urodzin Twojego dziecka! Fantastycznie podkreślą liczbę świętowanych lat oraz świetnie będą prezentować się na zdjęciach z imprezki.

  9,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 0 ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 0
  9,98 zł
  ZIMNE OGNIE Złota Cyfra 0

  Zimne ognie w kształcie cyfry 0 to idealne rozwiązanie, aby w ciekawy sposób otrzymać liczbę pełnych urodzin. Zimne ognie pozwolą fantastycznie podkreślić liczbę świętowanych latek i stworzyć wystrzałowy klimat imprezki. 

  9,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł