Urodziny dziewczynki Zwierzątka

Urodziny dziewczynki Zwierzątka

Przyjęcie Urodzinkowe to doskonały sposób na świętowanie! Możliwość zabawy i spotkania z bliskimi jest dla dziecka wyjątkowym momentem. Podkreśl charakter przyjęcia dla dziewczynki korzystając z personalizowanych produktów, które wyróżnią dziecko na tle gości. Najnowsza kolekcja Zwierzątek dla dziewczynki łączy w sobie leśnych przyjaciół pośród różu i brokatu. Kakemono, plakat to dekoracje sali, której nie da się nie zauważyć. Księga gości pozwoli na zachowanie wspomnień z tego ważnego dnia. Na koniec podziękuj za przybycie wybierając słoiczki z miodem, słoiczki z cukierkami, krówki, czekoladki lub inne słodkie elementy, które ucieszą każde dziecko. Odwiedź naszą stronę i sprawdź dostępne produkty.

Urodziny dziewczynki Zwierzątka

 • ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka

  Zaproszenie w formie elektronicznej to wspaniała propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas. Produkt zdobiony jest grafiką zwierzątek pośród różu, świetnie nada się na przyjęcie dedykowane dziewczynce. Do grafiki dołączymy nadesłany do nas tekst. Zadbaj o ekologie wybierając produkt wirtualny! 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała...

  Księga gości pozwoli Ci na zachowanie wspomnień z dnia Urodzin! Okładkę zdobi urocza grafika zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Personalizacja zawarta na produkcie zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz liczbę świętowanych Urodzinek. To wspaniała pamiątka, która pozostanie w rodzinie na lata!

  49,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt

  Winietki to wspaniały dodatek na przyjęcie. Wyróżnij dziewczynki i postaw przy ich nakryciach winietki z grafika leśnych zwierzątek pośród różu. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego wypisania

  9,98 zł
 • PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Plakat to wyjątkowa dekoracja sali, której nie przegapi żaden z gości! urocza grafika zwierzątek pośród różu oraz złota zachwyci każdego z obecnych na przyjęciu. Dodatkowa personalizacja pozwoli Solenizantce poczuć się wyróżnioną. Plakat można postawić na sztaludze lub przykleić na ścianę.

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm...

  Piękna dekoracja, która podkreśli charakter przyjęcia! Ozdób pomieszczenie personalizowanym plakatem, który zdobiony jest grafiką zwierzątek pośród różu oraz brokatu. To wyjątkowy produkt, który sprawdzi się na Urodzinkach dziewczynki. Zachwyć gości efektownym dodatkiem! 

  99,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Urodziny dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka) DEKORACJA stołu na Urodziny dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Urodziny dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)

  Dekoracja stołu, która wspaniale skomponuje się z resztą elementów. Tabliczka z imieniem, datą przyjęcia oraz liczbą świętowanych Urodzin dekorowana grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu to element, który zachwyci wszystkich gości. Przykuj uwagę zaproszonych wyjątkowym dodatkiem. 

  17,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka ŻYCZENIA na Urodziny dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Urodziny dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka

  Podaruj piękny prezent na Urodzinki dziewczynki! Pudełko wewnątrz którego znajdziesz dwie karteczki zdobione grafiką leśnych zwierzątek pośród różu oraz złota zawiera także personalizację w postaci imienia dziecka, daty uroczystości oraz informacji, które Urodzinki są obchodzone. W środku możesz umieścić pieniądze lub zdjęcie. 

  42,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Chcesz w efektowny sposób podziękować małym gościom za przybycie? Wręcz im personalizowane jojo! Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród różu oraz brokatu zachwyci wszystkie dziewczynki. Jojo to praktyczny prezent, który bez wątpienia zostanie wykorzystany po przyjęciu.

  5,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Szukasz sposobu na efektowne przekazanie gościom słodkiego upominku? Zapakuj go w personalizowane pudełka! Do każdej sztuki pudełeczka dołączono naklejkę zdobioną grafika leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie, goście będą zachwyceni! 

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczka serca pozwolą Ci w efektowny sposób przekazać gościom upominki! W środku możesz umieścić czekoladki, krówki, orzeszki lub inne drobne elementy. Do każdego serduszka dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu oraz brokatu. To produkt idealny na Urodzinki dziewczynki.

  28,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny...

  Buteleczki z korkiem oraz personalizowaną naklejką to wyjątkowy pomysł na podziękowanie za przybycie na Urodzinki dziewczynki. W buteleczkach można umieścić herbatę, draże, pastylki lub inne drobne elementy. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród różu zachwyci wszystkich małych gości.

  44,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Smaczne podziękowanie na Urodzinki dziewczynki! Czekoladki z belgijskiej czekolady zostały owinięte personalizowanym papierkiem z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu. Urocza grafika chwyci za serce każdego z gości, którzy z chęcią po nie sięgną. Czekoladki możesz rozłożyć na nakryciach gości lub umieścić je w ozdobnych pudełeczkach oraz...

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Smaczne krówki wpadną w gust każdemu z gości, niezależnie od wieku. Produkt został owinięty w personalizowany papierek z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu. Personalizacja zawiera informację , które Urodzinki są obchodzone, datę przyjęcia oraz imię dziecka. Krówki możesz zapakować w ozdobne pudełeczka lub woreczki z organzy. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Chcesz podziękować najmłodszym za przybycie na Urodzinki? Wręcz im lizaczki z motywem uroczego serduszka! W komplecie znajdują się także personalizowane etykiety z grafiką zwierzątek pośród różu i brokatu. To idealny prezent podczas Urodzinek dziewczynki. Mali goście będą zachwyceni! 

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Lizaki to smaczne podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek! Podaruj maluchom lizaczki zdobione naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Personalizacja zawarta na naklejce podkreśli najważniejszego uczestnika przyjęcia. Dzieci będą zachwycone i ze smakiem zjedzą swój upominek. 

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki z cukierkami to wspaniałe podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Smaczne landrynki wpadną w gust każdego malucha. Personalizowana naklejka zawarta na każdej sztuce da Solenizantce poczuć się wyjątkowo. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród różu zachwyci wszystkie dziewczynki.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Słodziutki miodek umieszczony w mini słoiczku został dopełniony personalizowaną naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu. To połączenie stanowi wspaniałe podziękowanie na Urodzinki dziewczynki! Produkt można rozłożyć przy nakryciach gości lub wręczyć im go osobiście.

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Świeczki to wyjątkowe podziękowanie dla gości! Urocza naklejka z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu i brokatu dopełnia mini słoiczki. Personalizacja zawarta na produkcie podkreśla najważniejszego uczestnika uroczystości. 

  12,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ...

  Słoiczki z personalizowaną naklejką to wspaniałe podziękowanie na Urodzinki! Do środka możesz umieścić różne małe elementy takie jak cukierki, orzeszki, herbatę. Etykietę zdobi grafika zwierzątek pośród różu i brokatu, to motyw, który pokochają dziewczynki! 

  3,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka

  Podziękowanie, które sprawi radość każdemu maluchowi. Bańki mydlane z grafiką zwierzątek pośród różu oraz brokatu zawierają także personalizację, która pozwoli Solenizantce poczuć się wyjątkowo. Ułóż bańki przy nakryciach małych gości, staną się także elementem aranżacyjnym. 

  3,49 zł
 • KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł
  KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Wyjątkowy upominek, który stanowi także praktyczny element przyjęcia! Kolorowe kredki w tekturowym opakowaniu zdobionym personalizowaną naklejką w motywie leśnych zwierzątek pośród różu. Podaruj go maluchom podczas Urodzinek swojego dziecka.

  4,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka

  Opłatek to wyjątkowa dekoracja na Urodzinki dziecka. Zamów personalizowany produkt zdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę przyjęcia oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Podkreśl wygląd słodkiego wypieku w efektowny sposób.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Topper na tort we wspaniały sposób podkreśli wygląd słodkiego poczęstunku! Produkt zdobiony jest urocza grafiką zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Dołączona do niego personalizacja jeszcze bardziej podkreśla jego wyjątkowość. Tego dodatku nie może zabraknąć na przyjęciu dla dziewczynki!

  24,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt...

  Wspaniały dodatek do aranżacji stołu. Kubeczki z personalizowaną naklejką, którą zdobi grafika leśnych zwierzątek pośród różu oraz brokatu niesamowicie zaprezentują się na Urodzinkowym stole. Każdy z dzieci może podpisać swój kubeczek. To praktyczny element dekoracyjny! 

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Wspaniały dodatek do Urodzinkowych upominków! Wykorzystaj personalizowane naklejki z motywem leśnych zwierzątek aby podkreślić wygląd pudełek na ciasto, zaproszeń, pudełeczek serduszek lub wielu innych produktów. 

  14,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek) BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)

  Girlanda na Roczek i urodziny dziecka wykonana z naturalnego drewna. Girlanda składa się ze zwierzaków wyciętych z naturalnej sklejki drewnianej oraz naturalnego jutowego sznurka. Będzie idealnym wyborem, by udekorować wnętrze na przyjęcie z okazji Roczku lub urodzin dziecka. Wspaniały pomysł na uroczystość w leśnym stylu.

  29,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt

  Wyjątkowe serwetki na Baby Shower dziewczynki! Produkt zdobiony grafiką leśnych zwierzątek z akcentami różu oraz złota wspaniale zaprezentuje się podczas przyjęcia. Serwetki zostały wykonane z wysokiej jakości 3-warstwowego papieru. 

  12,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Eleganckie serwetki w jasnoróżowym odcieniu to wspaniała propozycja dekoracji stołu na Chrzest dziewczynki. Serwetki są miękkie w dotyku i wykonane z bardzo dobrej jakości flizeliny. Świetnie prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości lub w serwetnikach.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Piękne flizelinowe kieszonki na sztućce w jasnoróżowym kolorze to idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki. Wspaniale udekorują stół i świetnie komponują się z serwetkami u bieżnikiem w tym samym kolorze.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Jasnoróżowy 40cmx5m

  Piękna i elegancka dekoracja stołu na Chrzest i inne przyjęcia dla dziewczynki. Bieżnik flizelinowy w jasnoróżowym kolorze wspaniale prezentuje się na stole. Można go układać wzdłuż, jak i również w poprzek stołu. 

  26,98 zł
 • TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt
  8,98 zł
  TALERZYKI jasnoróżowe 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Papierowe talerzyki to niezastąpiona dekoracja stołu i każdego przyjęcia. Talerzyki ułatwiają podawanie posiłków, ciast i deserów. Świetnie wyglądające jasnoróżowe talerzyki ze złotymi metalizowanymi brzegami dodadzą każdej imprezce uroku!

  8,98 zł
 • KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt ZŁOTE BRZEGI
  1 Recenzje

  Jednorazowe papierowe kubeczki w kolorze jasnoróżowym świetnie sprawdzą się na każdym przyjęciu. Nie tylko ułatwią podawanie dzieciom napojów, ale i również efektywnie udekorują stół. Kubeczki wykonane są z grubego papieru, idealnie sprawdzą się do podawania chłodnych napojów. Kubeczki udekorowane są złotymi brzegami, dzięki czemu jeszcze piękniej wyglądają.

  7,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt

  Przyjęcie z drewnianymi sztućcami będzie wyglądać niesamowicie modnie! Jest to niezastąpiony element każdej imprezki. Są nie tylko ekologiczne, ale i przede wszystkim praktyczne. Drewniane sztućce zostały zakończone rączkami pomalowanymi na kolor jasno różowy.

  16,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt
  16,98 zł
  SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt
  2 Recenzje

  Drewniane sztućce to najnowszy trend urodzinowych przyjęć! Są praktyczne, ale przede wszystkim ekologiczne! Rączki drewnianych sztućcy zostały ozdobione malutkim serduszkiem i różowym kolorem. Jest to idealna propozycja na przyjęcie dla dziewczynek.

  16,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Wyjątkowe serwetki flizelinowe, które podkreślają dekoracje stołu. Dzięki neutralnej barwie serwetki pasują do każdego stylu imprezy. Aby uzyskać wyjątkowy efekt warto zestawić serwetki z bieżnikiem i kieszonkami z tej samej serii. Za pomocą bezowych serwetek uzyskamy oryginalną bazę pod wybraną okoliczność.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Świetną dekoracją stołu, która doda elegancji i oczaruje gości będą kieszonki na sztucce rustykalne. Cudowny bezowy kolor kieszonek będzie wspaniale współgrał z innymi przygotowanymi przez Ciebie dekoracjami. W zestawie znajduje się 25szt flizelinowych kieszonek.

  24,98 zł

Dekoracje na urodziny dziewczynki w różowej kolorystyce

Urodziny dziecka to niezwykle radosne wydarzenie. Maluchy uwielbiają świętować w gronie najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Przyjęcie wyprawione przez rodziców w domu, ogrodzie czy innym miejscu na pewno będzie trafionym pomysłem. Taką imprezę można zaplanować zarówno dla dwu-, jak i dziesięciolatka. Bez najmniejszych wątpliwości solenizant będzie się wspaniale bawić. Podobnie wszystkie zebrane na imprezie osoby. Jak przygotować przyjęcie urodzinowe dla dziecka? Polecamy skorzystanie z gotowych zestawów dekoracji oraz dodatków na imprezę. To kolekcje o spójnej stylistyce i kolorach, które zawierają wszystko, czego potrzebować będziesz do zorganizowania przyjęcia. Dekoracje, zaproszenia, podziękowania, prezenty, atrakcje i wiele innych! Zobacz koniecznie, co przygotowaliśmy w wyjątkowej kolekcji Zwierzątka stworzonej specjalnie dla dziewczynek.

Urodziny dziecka w domu i ogrodzie

Przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka możesz zorganizować w najróżniejszych miejscach. Zdecydowanie do tych najtańszych i chętnie wybieranych należą domy i mieszkania prywatne, a w lecie także ogrody. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby taką uroczystość wyprawić w restauracji, kręgielni czy innym lokalu organizującym podobne wydarzenia. Tak czy inaczej na pewno potrzebować będziesz praktycznych i pięknie zaprojektowanych zaproszeń urodzinowych. Te na telefon stanowią nowoczesne rozwiązanie, które bez najmniejszych wątpliwości pozwolą szybko i estetycznie przekazać gościom wszystkie najistotniejsze informacje na temat przyjęcia. Z pewnością warto zadbać również o dekoracje tortu, które obowiązkowo pojawiają się na podobnych imprezach. Topper urodzinowy na tort czy jadalny opłatek stanowią chętnie wybierane dodatki na przyjęcia dzieci. 

Zaproszenia na telefon urodziny dziewczynki zwierzątka

Elektroniczne zaproszenia na telefon

Zestawy urodzinowe dla dzieci

Urodziny zorganizowane w pastelowej kolorystyce przypadną do gustu zarówno małej solenizantce, jak i wszystkim gościom. Na taką imprezę śmiało możesz mieszać ze sobą różne odcienie albo stawiać na mocniejszy akcent jednej z barw. Różowa kolorystyka wspaniale wpisuje się w tego rodzaju rozwiązania. Będzie doskonałym pomysłem na urodziny córki. Papierowe naczynia stanowią niezawodny pomysł na tego rodzaju wydarzenie. Różowe kubeczki i talerzyki wypadną bezbłędnie na tego rodzaju uroczystości. Podczas planowania imprezy urodzinowej dla dziecka warto też zadbać o podziękowania dla gości. Upominki zdobione grafikami zwierzątek spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Mleczne czekoladki czy śmietankowe krówki to sprawdzone i lubiane podziękowania. Możesz też śmiało wybrać wiele innych produktów: lizaki, jojo, świeczki czy słoiczki z miodem.

Dekoracje urodzinowe dla dzieci ze zwierzątkami

Motyw bajkowych zwierzątek w czarującej, pastelowej kolorystyce wypadnie naprawdę ciekawie podczas przyjęcia urodzinowego Twojego dziecka. Plakaty, tabliczki czy winietki z nazwiskami gości dopasowane do motywu przewodniego bez żadnych wątpliwości urozmaicą wygląd dowolnego wnętrza czy pleneru. W ten sposób wszystkie zebrane osoby od początku z łatwością wczują się w odpowiedni klimat uroczystości. Księga pamiątkowa gości również przygotowana została w takiej odsłonie. To dodatek, który śmiało wykorzystać można na przyjęciu dziecka do zapewnienia wszystkim wspaniałej rozrywki. Album wypełniony pamiątkowymi wpisami gości na pewno sprawi w przyszłości wiele radości solenizantce. Koniecznie zobacz wszystkie produkty wchodzące w skład kolekcji i wybierz te dekoracje oraz dodatki, których potrzebujesz!

Księga pamiątkowa zwierzątka dziewczynki

Album pamiątkowy na urodziny