Księgi pamiątkowe na Chrzest

Księgi pamiątkowe na Chrzest

Księga pamiątkowa na Chrzest to wspaniała pamiątka Chrztu Świętego dziecka. Najmodniejszą propozycją są księgi pamiątkowe z motywem kwiatowym oraz złotych stópek. Na Chrzest dziewczynki polecamy księgi w różowej kolorystyce z grafiką wózeczka oraz aniołka, a na Chrzest chłopca księgi w odcieniach błękitu, złota oraz szarości. Taki dodatek to nie tylko piękna pamiątka Chrztu Świętego, ale i również świetna księga gości, w której osoby obecne na przyjęciu mogą umieszczać wpisy i życzenia dla dziecka. Wyjątkowe prezenty na Chrzest Święty dziecka, które warto wybrać to również personalizowane szatki oraz gromnice na chrzest.

Księgi pamiątkowe na Chrzest

 • KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska
  49,98 zł
  KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska

  Tak zaczęła się moja historia... to przepięknie wydana księga/album, którą można wykorzystać na Chrzest, Baby Shower lub narodziny dziecka. Księga pozwoli zebrać wewnątrz najpiękniejsze wspomnienia z uroczystości Chrztu, ale można potraktować ją także jako kronikę osobistych przeżyć i pięknych momentów z życia dziecka od momentu narodzin lub poczęcia....

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga pamiątkowa z botanicznym motywem Wianuszka z Eukaliptusem oraz napisem Najpiękniejsze Wspomnienia to wspaniały pomysł na praktyczny dodatek na przyjęcie. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wpisy gości, wkleić pamiątkowe zdjęcia czy umieścić życzenia. Dzięki botanicznemu motywowi wspaniale wpisuje się w botaniczne trendy. Księgę można...

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  1 Recenzje

  Księga gości na Chrzest i Komunię przygotowana w botanicznym stylu. Wspaniały wybór, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla dziecka oraz pamiątkowe zdjęcia. Księga posiada aż 100 czystych stron. Prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Sztywna oprawa oraz błyszczące elementy sprawiają, że księga pięknie wpisuje się w najnowsze trendy. To...

  54,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ecoskóra Złoty Napis KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ecoskóra Złoty Napis
  40,00 zł 44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Napis UNIWERSALNA
  2 Recenzje

  Wyjątkowym pomysłem na zebranie wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego maluszka jest elegancka księga pamiątkowa. Okładka zdobiona jest złotym połyskującym napisem. Goście mogą w środku zamieścić wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Taka księga pamiątkowa będzie wspaniałą pamiątką dla dziecka na długie lata.

  40,00 zł 44,98 zł
  Promocja
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA ecoskóra KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA ecoskóra
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI na Chrzest z sercem ZŁOCONA

  Księga gości ze złoconym napisem i motywem serca to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Księga pozwoli w piękny sposób zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w niej wpisy oraz życzenia dla dziecka i rodziców.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości z połyskującym srebrnym motywem serca zbierze wpisy gości i pamiątkowe życzenia na każdą okazję. Księga posiada sztywną oprawę oraz 100 białych stron. To piękny sposób, by zebrać pamiątkowe wpisy w jednym miejscu. Księgę można wykorzystać na Chrzcie, Roczku, Komunii czy Baby Shower. To wspaniały dodatek dla każdego dziecka.

  44,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki BŁYSZCZĄCA KSIĘGA pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki BŁYSZCZĄCA
  44,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa Chrztu Świętego Złote Stópki UNIWERSALNA
  1 Recenzje

  Wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty dziecka, który pozwoli zebrać wspaniałe wspomnienia w jednym miejscu. Uniwersalna księga pamiątkowa wykonana z białej ecoskóry, która zdobiona jest złotym napisem i motywem złotych stópek. Goście podczas przyjęcia mogą zamieścić w niej wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Księga wypełniona wspomnieniami będzie cudowną pamiątką...

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotymi stópkami ecoskóra Złote Stópki Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotymi stópkami ecoskóra Złote Stópki Z IMIENIEM
  55,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotymi stópkami Złote Stópki Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Przepiękny dodatek i dekoracja na Chrzest w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Okładka albumu zdobiona jest tłoczeniem stópek w złotym kolorze oraz napisem Chrzest Święty. Wewnątrz znajduje się naklejka z imieniem dziecka i datą Chrztu. Księga na Chrzest pozwoli zachować wspomnienia, wpisy, życzenia od gości oraz pamiątkowe zdjęcia z uroczystości.

  55,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)

  Wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Album z elegancką grafiką eukaliptusa oraz imieniem dziecka pozwoli zebrać w jednym miejscu wspomnienia z tego pięknego dnia. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze wpisy oraz życzenia dla dziecka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Modna księga na Chrzest Święty dziecka dekorowana grafiką Boho kołyski. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możesz zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla maluszka. Księga oprawiona jest w sztywny album dzięki któremu będzie pamiątką na wiele lat!

  49,98 zł
 • KSIEGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Buciki (+ wstążka biała) KSIEGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Buciki (+ wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIEGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Buciki (+wstążka biała)

  Księga na Chrzest w stylu boho to świetny pomysł na pamiątkę z tej ważnej uroczystości. Zawarte w niej kartki w kolorze białym lub czarnym (w zależności od wybranego wariantu) sprawdzą się świetnie przeznaczone na życzenia od gości dla maluszka, jak również i dla Jego rodziców. Dzięki personalizacji księgi poprzez dodanie imienia dziecka oraz daty Chrztu...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowana Chrzest Wianuszek z kwiatami (+wstążka) KSIĘGA Pamiątkowana Chrzest Wianuszek z kwiatami (+wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Wianuszek z kwiatami (+wstążka biała)

  Piękny i oryginalny akcent na Chrzest. Księga pamiątkowa to świetna sprawa zarówno dla maluszka, jak również i Jego rodziców. Wewnątrz znajdują się kartki w kolorze białym lub czarnym (zależy od wybranego wariantu). Księga posłuży wspaniale do wpisywania życzeń przez gości z okazji Chrztu. Będzie trwałą i uroczą pamiątką tak ważnego dnia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Różowy Wianuszek (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Różowy Wianuszek (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Różowy Wianuszek (+wstążka biała)

  Prześliczna księga na Chrzest z grafiką wianuszka składającego się z różowych kwiatów i zielonych gałązek oraz personalizacji to wspaniały pomył na księgę pamiątkową z okazji Chrztu. Zawarte w nim kartki w kolorze białym bądź czarnym (w zależności od wybranej opcji) są gotowe by goście mogli napisać na nich swoje życzenia dla maleństwa, ale także i Jego...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Eukaliptus z heksagonem (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Eukaliptus z heksagonem (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Eukaliptus z heksagonem (+wstążka biała)

  Szukasz cudownej, ale i nowoczesnej pamiątki Chrztu Świętego? Księga z miejscem na wpisy gości to świetny pomysł. Dzięki tej księdze każdy z gości będzie miał możliwość napisania czegoś od siebie dla maluszka, jak również i dla Jego rodziców. Pięknie wykonana stanie się trwałą i wyjątkową pamiątką z Chrztu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Akwarela (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Akwarela (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Akwarela (+wstążka biała)

  Księga pamiątkowa na Chrzest to super pomysł na pamiątkę z tej uroczystości. Dzięki personalizowanemu przodowi księga prezentuje się elegancko i wyjątkowo. Wewnątrz posiada kartki (w kolorze białym lub czarnym - zależy od wybranego wariantu) na których goście mogą wpisywać życzenia, rady zarówno dla maluszka, jak również i Jego rodziców.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na CHRZEST Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na CHRZEST Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na CHRZEST Rustykalna z wianuszkiem Z IMIENIEM (+wstążka...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa Chrztu Świętego, która pozwoli zachować wszystkie wspomnienia w jednym miejscu. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia, podpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka. Księga personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Botaniczne Serce (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Botaniczne Serce (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Botaniczne Serce (+jutowy sznurek)

  Księga pamiątkowa Chrztu Świętego dekorowana przepięknym motywem botanicznego serca. Księga posiada aż 100 stron, na których można umieścić wpisy gości, życzenia dla maluszka czy wkleić pamiątkowe zdjęcia. Dzięki okładce w botanicznym stylu księga prezentuje się pięknie i ponadczasowo. To wyjątkowy sposób, by stworzyć piękną pamiątkę dla dziecka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM (+jutowy...

  Elegancka księga gości przygotowana specjalnie na Chrzest Święty. Na okładce posiada specjalną samoprzylepną naklejką z minimalistyczną grafiką wianuszka z eukaliptusem i dziecięcymi stópkami. Księga posiada także personalizację: imię dziecka oraz datę uroczystości, a także 100 czystych białych stron. Dzięki niej stworzycie wyjątkową pamiątkę dla dziecka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho z aniołkiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho z aniołkiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho z aniołkiem Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Szukasz ciekawego dodatku na Chrzest? Księga pamiątkowa na Chrzest Święty to rewelacyjny wybór. Wspaniała grafika w stylu boho z aniołkiem zdobiąca okładkę wspaniale wpisuje się w trendy i zachwyca. Księga dodatkowo posiada personalizacje dzięki czemu prezentuje się bardzo wyjątkowo.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA

  Świetnym dodatkiem do imprezy jest księga gości. Każda osoba uczestnicząca w uroczystości będzie mogła się wpisać do niej zostawiając w ten sposób pamiątkowy ślad w księdze. Delikatne minimalistyczne zdobienie zachwyci wszystkie osoby.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA

  Chcesz zebrać wszystkie wspomnienia w jedno miejsce z ważnej uroczystości? Świetnym pomysłem by to zrobić będzie księga gości ze złoconym napisem "Najpiękniejsze Wspomnienia" w wianuszku botanicznym. Księga pozwoli zachować wszystko to, co warte zapamiętania.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pudrowe Kwiaty (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pudrowe Kwiaty (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pudrowe Kwiaty (+jutowy sznurek)

  Księga gości przygotowana specjalnie na Chrzest Święty to sposób, by stworzyć wspaniałą pamiątkę dla dziecka i zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla maluszka czy wkleić pamiątkowe zdjęcia. Księga dekorowana jest na okładce specjalną samoprzylepną naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz eleganckim motywem pudrowych kwiatów.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świetego Anioł Stróż (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świetego Anioł Stróż (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świetego Anioł Stróż (+biała wstążka)

  Księga pamiątkowa z imieniem dziecka oraz grafiką pięknego aniołka. Wspaniały dodatek na uroczystość Chrztu Świętego, który pozwoli w jednym miejscu zebrać wpisy i życzenia od gości. Księga może posłużyć również jako rodzinny album do zdjęć.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Złoty Wózeczek Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  1 Recenzje

  Przepiękna księga pamiątkowa z motywem złotego wózeczka to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Okładka księgi ozdobiona jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz białą wstążką. Cudowny pomysł na zebranie wszystkich wspomnień, życzeń oraz wpisów od gości, którzy przybyli na uroczystość Maluszka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świetego Chrzest w Srebrze (+wstążka srebrna) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świetego Chrzest w Srebrze (+wstążka srebrna)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świetego Chrzest w Srebrze (+wstążka srebrna)

  Wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Dekorowana nadrukiem imienia dziecka, datą uroczystości oraz motywem srebrnej koronki prezentuje się wyjątkowo elegancko. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wpisy, życzenia od najbliższych oraz pamiątkowe zdjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Zapach Piwonii Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Zapach Piwonii Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Piwonie Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  1 Recenzje

  Przepiękna personalizowana księga pamiątkowa na Chrzest dziecka z motywem delikatnych kwiatów piwonii. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla maleństwa. Jest to wspaniała propozycja, która pozwoli zachować wspomnienia z tej wyjątkowej uroczystości. Okładka księgi zdobiona jest imieniem dziecka oraz datą Chrztu.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Delikatne Kwiaty Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Delikatne Kwiaty Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Delikatne Kwiaty Z IMIENIEM (+biała...

  Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego ozdobiona piękną okładką z motywem krzyża, białych kwiatów i zielonych gałązek. Dzięki personalizacji i białej wstążce księga prezentuje się cudownie. Idealna propozycja na zachowanie wspomnień z tak wyjątkowej uroczystości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Srebrno-Złoty Chrzest Z IMIENIEM (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Srebrno-Złoty Chrzest Z IMIENIEM (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Srebrno-Złoty Chrzest Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Wspaniały dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka - personalizowana księga pamiątkowa zdobiona elegancką grafiką szarozielonych listków oraz geometrycznych wzorów w złotym kolorze. Księga pozwoli zebrać wpisy gości i życzenia dla Maluszka oraz zdjęcia z przyjęcia. Niezwykły gadżet, która pozwoli zebrać w jednym miejscu cudowne wspomnienia z...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Anioł Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Anioł Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Anioł Z IMIENIEM (+złota wstążka)
  1 Recenzje

  Wyjątkowo piękna i elegancka Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego. Okładka zdobiona jest personalizowaną naklejką z motywem złotego aniołka oraz złotą kokardką. Aniołek w rączkach trzyma gołąbka, który ozdobiony jest malutkim białym serduszkiem. Całość prezentuje się wspaniale! Idealna propozycja na Chrzest Święty dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pastelowy Kościół z wózkiem Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pastelowy Kościół z wózkiem Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Pastelowy Kościół z wózkiem Z IMIENIEM...

  Cudowna księga pamiątkowa na Chrzest Święty zdobiona akwarelowym motywem kościółka i wózeczka. Dzięki pastelowej grafice oraz złotej kokardce księga prezentuje się prześlicznie. Album pamiątkowy posiada 50 czystych kartek, w których goście mogą zamieszczać życzenia i wpisy.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gołąbek Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gołąbek Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gołąbek Z IMIENIEM (+złota wstążka)

  Wspaniała księga pamiątkowa z wyjątkową grafiką przedstawiającą gołąbka trzymającego w dziobie mirtową gałązkę. Księga została wykonana w złoto-szarych odcieniach oraz ozdobiona została złotą kokardką z satynowej wstążki. Idealna propozycja  na Chrzest dla dziewczynki i chłopca.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce (+wstążka j.róż) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce (+wstążka j.róż)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce (+wstążka...

  Księga pamiątkowa na Chrzest dziewczynki zdobiona uroczą grafiką kwiatowego serca. Wspaniały dodatek na uroczystość Chrztu Świętego, który pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Całość prezentuje się przepięknie!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Subtelny Róż Z IMIENIEM (+ jasnoróżowa wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Subtelny Róż Z IMIENIEM (+ jasnoróżowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Subtelny Róż Z IMIENIEM (+ jasnoróżowa...

  Piękna księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na Chrzest Święty dziewczynki. Okładka ozdobiona została grafiką subtelnych róż oraz imieniem dziecka. Całość udekorowana jest jasnoróżową kokardką, dzięki czemu księga prezentuje się niezwykle elegancko i uroczo.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Dziecięca Niewinność Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Dziecięca Niewinność Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Dziecięca Niewinność Z IMIENIEM...

  Wyjątkowo piękna i elegancka Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego. Okładka zdobiona jest personalizowaną naklejką z motywem złotego aniołka, który w swoich rączkach trzyma gołąbka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Świeże Dalie Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Świeże Dalie Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Świeże Dalie Z IMIENIEM

  Wyjątkowy sposób na zachowanie wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowana księga z imieniem dziecka i śliczną grafiką kwiatowego wianuszka. Księga zawiera aż 100 stron, dzięki czemu pomieści wpisy i życzenia dla dziecka od wszystkich gości obecnych na przyjęciu.

  49,98 zł

Pamiątka Chrztu Świętego: księga gości na Chrzest z imieniem

Dzień jakim jest Chrzest Święty dziecka, to bardzo wyjątkowy moment w jego życiu. Wstępuje ono do wspólnoty Kościoła, przy wsparciu swoich rodziców, rodziców chrzestnych, dziadków, dalszych krewnych i przyjaciół rodziny. Pociecha nie będzie pamiętać tej wyjątkowej chwili, dlatego myśląc jaki prezent na chrzest powinna otrzymać, warto zastanowić się nad wyborem jakim jest księga pamiątkowa. Inną wspaniałą propozycją upominku dla dziecka jest Biblia na Chrzest, która zdobiona jest personalizowaną okładką z piękną grafiką. Wewnątrz znajdują się kolorowe obrazki.

Księga pamiątkowa na Chrzest z imieniem dziecka

W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroka oferta produktów, które mogą funkcjonować jako pamiątka Chrztu Świętego. Szczególnie polecamy opcję taką jak księga pamiątkowa personalizowana. Dostępne są w wielu motywach z naszych specjalnie zaprojektowanych kolekcji, między innymi Złote Stópki, Subtelny Róż, Lily of the Valley czy Zapach Piwonii. Przewiązane są elegancką wstążką, która nadaje jeszcze bardziej podniosłego charakteru. Prezent na chrzest dziecka posiada wszystkie karty puste, co umożliwia pełną swobodę tworzenia wpisów, wklejenia zdjęć lub narysowania symbolicznych obrazków. Księga pamiątkowa na chrzest zawiera pięćdziesiąt stron i ma wymiary 22 cm x 31 cm.

Oferujemy również opcję taką jak księga pamiątkowa na chrzest ze zdjęciem dziecka, która w przyszłości będzie przypominać jego słodki, dziecięcy wygląd. Wykonana jest w połączeniu z motywem Eukaliptusa. Idealna na prezent na chrzest dla dziewczynki będzie księga pamiątkowa z imieniem w stylu Różowy Aniołek lub Różowy Wózeczek. Jako świetny prezent na chrzest chłopca posłuży nam księga pamiątkowa dziecka w tych samych stylach, w kolorze niebieskim. Księgi to także świetny pomysł jako prezent na chrzest od chrzestnej lub prezent na chrzest od chrzestnego. Pamiątka chrztu jako piękny album w białej oprawie z ecoskóry ozdobiona złotym napisem "Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego" cudownie sprawdzi się w swojej roli. Na pierwszej stronie znajduje się personalizowana naklejka z elegancką grafiką eukaliptusa, imieniem dziecka i datą Chrztu. Wygląda bardzo porządnie, przez co od razu przypadnie do gustu całej rodzinie. Polecamy również uniwersalną wersję bez personalizacji. Księga pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem lub księga pamiątkowe Chrztu Złote Stópki pozwoli również w wyjątkowy sposób zachować wspomnienia.

Księgi gości na Chrzest - oryginalne i wyjątkowe propozycje

Pamiątka na chrzest znakomicie sprawdzi się również w innej formie. Tym razem księga pamiątkowa gości wykonana jest jako drewniana ramka w kształcie chmurki, czy też księżyca. Zawierają kolejno trzydzieści małych kropelek deszczu lub gwiazdek, na których mogą wpisać się goście. Żeby napisy prezentowały się jeszcze bardziej efektownie proponujemy nabycie metalicznego złotego albo srebrnego długopisu. Niesamowitymi dodatkami staną się też kolorowe tusze do odcisków palców lub stempla, który bardzo łatwo się zmywa z palców - wystarczy przetrzeć je chusteczką. Całość akcesoriów pozwoli na kreatywną dekorację stron, a księga pamiątkowa dla gości zapewni każdemu świetną zabawę podczas przyjęcia.