Księgi pamiątkowe na Chrzest

Księgi pamiątkowe na Chrzest

Księga pamiątkowa na Chrzest to wspaniała pamiątka Chrztu Świętego dziecka. Najmodniejszą propozycją są księgi pamiątkowe z motywem kwiatowym oraz złotych stópek. Na Chrzest dziewczynki polecamy księgi w różowej kolorystyce z grafiką wózeczka oraz aniołka, a na Chrzest chłopca księgi w odcieniach błękitu, złota oraz szarości. Taki dodatek to nie tylko piękna pamiątka Chrztu Świętego, ale i również świetna księga gości, w której osoby obecne na przyjęciu mogą umieszczać wpisy i życzenia dla dziecka. Wyjątkowe prezenty na Chrzest Święty dziecka, które warto wybrać to również personalizowane szatki oraz gromnice na chrzest.

Księgi pamiątkowe na Chrzest

 • KSIĘGA gości na Chrzest Białe Róże z misiem UNIWERSALNA KSIĘGA gości na Chrzest Białe Róże z misiem UNIWERSALNA
  39,98 zł
  KSIĘGA gości na Chrzest Białe Róże z misiem UNIWERSALNA

  Wyjątkowa pamiątka z Chrztu Świętego w postaci księgi gości, która będzie świetna dla dziewczynki i chłopca. Uniwersalna grafika i piękne wnętrze tworzą wspaniałą spójną całość.

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Białe Róże ze stópkami Z IMIENIEM (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Białe Róże ze stópkami Z IMIENIEM (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Białe Róże ze stópkami Z IMIENIEM...

  Zachowanie wspomnień jest możliwe dzięki księdze pamiątkowej! Goście mogą zawrzeć w niej coś szczególnego - zdjęcia, wspomnienia, wpisy. Grafika białych róż ze złotymi stópkami ozdabiająca księgę pamiątkową nadaje jej szczególnego charakteru. To niezbędny element każdego Chrztu Świętego!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Kościół w Kwiatach Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Kościół w Kwiatach Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Kościół w Kwiatach Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Księga pamiątkowa Chrztu Świętego dekorowana przepięknym motywem kościółka w kwiatach. Księga posiada aż 100 stron, na których można umieścić wpisy gości, życzenia dla maluszka czy wkleić pamiątkowe zdjęcia. Dzięki okładce w stylowej odsłonie księga prezentuje się pięknie i ponadczasowo. To wyjątkowy sposób, by stworzyć piękną pamiątkę dla dziecka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM różowa z aniołkiem (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM różowa z aniołkiem (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM różowa z aniołkiem (+biała...

  Księga pamiątkowa z imieniem dziecka oraz grafiką pięknego aniołka. Wspaniały dodatek na uroczystość Chrztu Świętego, który pozwoli w jednym miejscu zebrać wpisy i życzenia od gości. Księga może posłużyć również jako rodzinny album do zdjęć.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM błękitna z aniołkiem (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM błękitna z aniołkiem (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM błękitna z aniołkiem (+biała...
  1 Recenzje

  Najlepszy pomysł na efektowną pamiątkę z Chrztu Świętego chłopca! Piękna księga pamiątkowa to idealny wybór. Księga została ozdobiona na okładce niebieską grafiką z aniołkiem, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Księga posiada czyste karty, na których można umieścić wpisy gości lub wkleić pamiątkowe zdjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Z IMIENIEM dla dziewczynki aniołek (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Z IMIENIEM dla dziewczynki aniołek (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Z IMIENIEM dla dziewczynki aniołek (+wstążka...

  Wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Dekorowana nadrukiem imienia dziecka, datą uroczystości oraz motywem anioła na różowym tle prezentuje się wyjątkowo elegancko. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wpisy, życzenia od najbliższych oraz pamiątkowe zdjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek chłopca razem Miś i Baloniki Z...

  Wyjątkowa Księga Pamiątkowa na dwie uroczystości - Chrzest Święty i Roczek. Okładkę zdobi urocza grafika misia z balonikami w błękitnym odcieniu. Personalizacja nadaje całość jeszcze większego efektu. W środku można zawrzeć zdjęcia z ceremonii oraz wpisy gości oraz rodziców. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Z...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki. Sztywna oprawa ozdobiona została samoprzylepną naklejką z grafiką misia z balonikami w różowych akcentach. Personalizacja umieszczona na księdze zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM boho Miś i kołyska (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM boho Miś i kołyska (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM boho Miś i kołyska (+sznurek...

  Elegancka i minimalistyczna księga pamiątkowa na Chrzest Święty z motywem aniołka w stylu bogo. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w niej wpisy i życzenia dla maluszka. Księga zdobiona jest imieniem dziecka, datą uroczystości oraz jutowym sznureczkiem. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest dziewczynki Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+...

  Wspaniała księga pamiątkowa, która pozwoli Ci zachować wspomnienia z dnia Chrztu Świętego twojego dziecka. To także wspaniała pamiątka, którą otrzyma dziecko. Okładka księgi zdobiona jest grafiką misia z balonikami. W środku można umieścić pamiątkowe wpisy, zdjęcia, życzenia. Całość dopełni personalizacja. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy...

  Zachowaj wyjątkowe wspomnienia z dnia Chrztu Świętego! Zamów personalizowaną księgę gości zdobiona grafika misia z balonikami w odcieniach błękitu. W środku goście zawrą życzenia, wspomnienia, zdjęcia lub inne elementy. To wspaniała pamiątka, która pozostanie z maluszkiem i rodzicami na lata!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM boho Miś i kołyska (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM boho Miś i kołyska (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM boho Miś i kołyska (+sznurek...

  Księga pamiątkowa na Chrzest dziewczynki zdobiona uroczą grafiką w stylu boho. Wspaniały dodatek na uroczystość Chrztu Świętego, który pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Całość prezentuje się przepięknie!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Z IMIENIEM Słonik w kwiatach (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Z IMIENIEM Słonik w kwiatach (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Z IMIENIEM Słonik w kwiatach (+sznurek jutowy)

  Wspaniała księga pamiątkowa z wyjątkową grafiką przedstawiającą słonika w kwiatach z akcentami delikatnego różu. Księga w twardej okładce z personalizacją przewiązana jest jutową wstążeczką. Idealna propozycja na Chrzest dla dziewczynki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM dla chłopca aniołek (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM dla chłopca aniołek (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Z IMIENIEM dla chłopca aniołek (+biała...

  Wyjątkowym pomysłem na zebranie wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego maleństwa jest piękna i elegancka księga pamiątkowa. Okładka księgi zdobiona jest motywem aniołka na niebieskim tle. W środku goście mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla maluszka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Boho Kołyska Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Modna księga na Chrzest Święty dziecka dekorowana grafiką Boho kołyski. Wewnątrz księgi znajdują się puste kartki na których możesz zebrać podpisy gości oraz ich życzenia dla maluszka. Księga oprawiona jest w sztywny album dzięki któremu będzie pamiątką na wiele lat!

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI

  Przepiękna księga w różowej oprawie z aksamitu. Na wierzchu umieszczono elegancki złoty, połyskujący napis "księga gości". Wewnątrz znajdują się czarne kartki. Taka księga świetnie sprawdzi się na wpisy i życzenia od bliskich albo jako album ze zdjęciami.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI

  Wybierz piękną księgę pamiątkową w różowej aksamitnej oprawie ze złotym napisem. W środku znajdują się białe kartki. Taka księga będzie doskonałą pamiątką na lata. Można ją wykorzystać na wpisy najbliższych lub jako piękny album.

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty BESTSELLER

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z ważnych wydarzeń. Możesz użyć jej podczas Roczku, Baby Shower, Komunii oraz wielu innych uroczystości. Okładkę zdobi grafika różowych kwiatów. Księga posiada 50 kartek. Uszykuj kolorowe długopisy i pisaki, pozwól się wykazać najbliższym!

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki

  Księga gości oprawiona w płótno i dekorowana złotym napisem Księga Gości to aż 50 białych kartek do zapełnienia wspomnieniami! Strony można zapełnić życzeniami, zdjęciami lub innymi pamiątkami z danej uroczystości. Idealny dodatek na ślub, Chrzest, Komunię i wiele innych okoliczności!

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki

  Księga gości z czarnymi kartkami to świetny pomysł na zbieranie najpiękniejszych momentów z przyjęcia. Beżowy kolor płóciennej okładki pasuje do każdego stylu przyjęcia. Wewnątrz znajduje się 50 kartek gotowych do zapisania i wklejania zdjęć. Postaw księgę na stoliku razem z metalicznym pisakiem i pozwól gościom na wpisywanie życzeń - piękna pamiątka na...

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft BESTSELLER

  Księga pamiątkowa z grafiką pudrowych kwiatów zachwyci każdego z gości. W środku można umieścić życzenia oraz zdjęcia. Uszykujcie kolorowe długopisy i dajcie się wykazać najbliższym. Produkt posiada 50 kartek - łącznie 100 stron.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie BESTSELLER

  Księga pamiątkowa pozwoli Ci zachować wpisy od najbliższych gości. Jej okładka zdobiona jest grafiką białych róż oraz konwalii. Uszykujcie długopisy, połóżcie księgę w widocznym miejscu tak by nikt jej nie przegapił. Produkt posiada 50 białych kartek gotowych do ich uzupełnienia. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI

  Elegancka księga gości z zieloną, aksamitną oprawą udekorowaną złotym napisem księga gości. W środku księga zawiera czarne kartki, które piękne będą wyglądały z białymi napisami. Do takiej księgi można wkleić zdjęcia, zbierać życzenia i wpisy od gości. Idealna na śluby, urodziny i inne okazje.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń

  Księga gości w pięknej ciemnozielonej oprawie ze złotym połyskującym napisem to wspaniały wybór, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia i wspomnienia. Księgę można wykorzystać na chrzcie, roczku czy baby shower. Dzięki odcieniowi butelkowej zieleni wspaniale wpisuje się w aktualne trendy.

  69,98 zł
 • KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska
  49,98 zł
  KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska

  Tak zaczęła się moja historia... to przepięknie wydana księga/album, którą można wykorzystać na Chrzest, Baby Shower lub narodziny dziecka. Księga pozwoli zebrać wewnątrz najpiękniejsze wspomnienia z uroczystości Chrztu, ale można potraktować ją także jako kronikę osobistych przeżyć i pięknych momentów z życia dziecka od momentu narodzin lub poczęcia....

  49,98 zł
 • KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek
  49,98 zł
  KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek

  Księga-album z motywem w stylu boho przedstawiającym misia i króliczka to fantastyczny wybór na prezent dla każdego maluszka, ale też pomysł na oryginalną księgę gości. Księga posiada 40 kartek i sztywną oprawę. Można w niej umieścić nie tylko wpisy gości z uroczystości Chrztu czy Roczku, ale także zebrać pamiątkowe zdjęcia i spisać wspomnienia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga pamiątkowa z botanicznym motywem Wianuszka z Eukaliptusem oraz napisem Najpiękniejsze Wspomnienia to wspaniały pomysł na praktyczny dodatek na przyjęcie. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wpisy gości, wkleić pamiątkowe zdjęcia czy umieścić życzenia. Dzięki botanicznemu motywowi wspaniale wpisuje się w botaniczne trendy. Księgę można...

  49,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Album na zdjęcia w przepięknym rustykalnym wydaniu. Posiada kraftową okładkę z motywem kwiatów i botanicznej roślinności w stylu retro. Na 30 kartach możecie wkleić i dowolnie zaaranżować zdjęcia o różnej wielkości. Karty oddzielone są pergaminem, dzięki czemu unikniecie sklejania się zdjęć. Idealny wybór na prezent i do zebrania wspomnień.

  46,98 zł
 • DEKORACJE w stylu botanicznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja z eukaliptusem: KUP TUTAJ

 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ecoskóra Złoty Napis KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ecoskóra Złoty Napis
  40,00 zł 44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Napis UNIWERSALNA
  2 Recenzje

  Wyjątkowym pomysłem na zebranie wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego maluszka jest elegancka księga pamiątkowa. Okładka zdobiona jest złotym połyskującym napisem. Goście mogą w środku zamieścić wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Taka księga pamiątkowa będzie wspaniałą pamiątką dla dziecka na długie lata.

  40,00 zł 44,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 44,98 zł
  Promocja
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA ecoskóra KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA ecoskóra
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI na Chrzest z sercem ZŁOCONA

  Księga gości ze złoconym napisem i motywem serca to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Księga pozwoli w piękny sposób zachować wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w niej wpisy oraz życzenia dla dziecka i rodziców.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości z połyskującym srebrnym motywem serca zbierze wpisy gości i pamiątkowe życzenia na każdą okazję. Księga posiada sztywną oprawę oraz 100 białych stron. To piękny sposób, by zebrać pamiątkowe wpisy w jednym miejscu. Księgę można wykorzystać na Chrzcie, Roczku, Komunii czy Baby Shower. To wspaniały dodatek dla każdego dziecka.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Gałązka Eukaliptusa (+wstążka złota)

  Wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Album z elegancką grafiką eukaliptusa oraz imieniem dziecka pozwoli zebrać w jednym miejscu wspomnienia z tego pięknego dnia. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze wpisy oraz życzenia dla dziecka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Aniołek (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Aniołek (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Aniołek (+biała wstążka)

  Księga pamiątkowa pozwala gościom na umieszczenie w niej wpisów, zdjęć lub innych elementów. To wspaniała pamiątka zarówno dla dziecka jak i rodziców. Księga jest personalizowana, zawiera imię oraz datę. Okładkę zdobi grafika złotego aniołka przeplatanego liśćmi eukaliptusa. Całość prezentuje się elegancko.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  3 Recenzje

  Pamiątkowa księga z kolekcji Złotych Stópek to przepiękny pomysł na zebranie wszystkich wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego malucha. Księga o wyjątkowej okładce z motywem złotych stópek oraz imieniem dziecka i datą uroczystości będzie pamiątką na całe życie. Księga zawiera 50 białych kartek, w których goście mogą wpisywać śliczne życzenia dla...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Boho Królik Różowy (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Boho Królik Różowy (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Boho Królik Różowy (+biała wstążka)

  Księga gości z różowymi kwiatami to idealny pomysł na Chrzest dziewczynki. Dzięki księdze goście mogą zostawić dziecku coś od siebie, życzenia, zdjęcia lub inne ważne dla nich rzeczy. Urocza grafika boho króliczka wraz z białą wstążką prezentuje się elegancko. Całość stanowi piękną całość.

  49,98 zł

Pamiątka Chrztu Świętego: księga gości na Chrzest z imieniem

Dzień jakim jest Chrzest Święty dziecka, to bardzo wyjątkowy moment w jego życiu. Wstępuje ono do wspólnoty Kościoła, przy wsparciu swoich rodziców, rodziców chrzestnych, dziadków, dalszych krewnych i przyjaciół rodziny. Pociecha nie będzie pamiętać tej wyjątkowej chwili, dlatego myśląc jaki prezent na chrzest powinna otrzymać, warto zastanowić się nad wyborem jakim jest księga pamiątkowa. Inną wspaniałą propozycją upominku dla dziecka jest Biblia na Chrzest, która zdobiona jest personalizowaną okładką z piękną grafiką. Wewnątrz znajdują się kolorowe obrazki.

Księga pamiątkowa na Chrzest z imieniem dziecka

W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroka oferta produktów, które mogą funkcjonować jako pamiątka Chrztu Świętego. Szczególnie polecamy opcję taką jak księga pamiątkowa personalizowana. Dostępne są w wielu motywach z naszych specjalnie zaprojektowanych kolekcji, między innymi Złote Stópki, Subtelny Róż, Lily of the Valley czy Zapach Piwonii. Przewiązane są elegancką wstążką, która nadaje jeszcze bardziej podniosłego charakteru. Prezent na chrzest dziecka posiada wszystkie karty puste, co umożliwia pełną swobodę tworzenia wpisów, wklejenia zdjęć lub narysowania symbolicznych obrazków. Księga pamiątkowa na chrzest zawiera pięćdziesiąt stron i ma wymiary 22 cm x 31 cm.

Oferujemy również opcję taką jak księga pamiątkowa na chrzest ze zdjęciem dziecka, która w przyszłości będzie przypominać jego słodki, dziecięcy wygląd. Wykonana jest w połączeniu z motywem Eukaliptusa. Idealna na prezent na chrzest dla dziewczynki będzie księga pamiątkowa z imieniem w stylu Różowy Aniołek lub Różowy Wózeczek. Jako świetny prezent na chrzest chłopca posłuży nam księga pamiątkowa dziecka w tych samych stylach, w kolorze niebieskim. Księgi to także świetny pomysł jako prezent na chrzest od chrzestnej lub prezent na chrzest od chrzestnego. Pamiątka chrztu jako piękny album w białej oprawie z ecoskóry ozdobiona złotym napisem "Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego" cudownie sprawdzi się w swojej roli. Na pierwszej stronie znajduje się personalizowana naklejka z elegancką grafiką eukaliptusa, imieniem dziecka i datą Chrztu. Wygląda bardzo porządnie, przez co od razu przypadnie do gustu całej rodzinie. Polecamy również uniwersalną wersję bez personalizacji. Księga pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem lub księga pamiątkowe Chrztu Złote Stópki pozwoli również w wyjątkowy sposób zachować wspomnienia.

Księgi gości na Chrzest - oryginalne i wyjątkowe propozycje

Pamiątka na chrzest znakomicie sprawdzi się również w innej formie. Tym razem księga pamiątkowa gości wykonana jest jako drewniana ramka w kształcie chmurki, czy też księżyca. Zawierają kolejno trzydzieści małych kropelek deszczu lub gwiazdek, na których mogą wpisać się goście. Żeby napisy prezentowały się jeszcze bardziej efektownie proponujemy nabycie metalicznego złotego albo srebrnego długopisu. Niesamowitymi dodatkami staną się też kolorowe tusze do odcisków palców lub stempla, który bardzo łatwo się zmywa z palców - wystarczy przetrzeć je chusteczką. Całość akcesoriów pozwoli na kreatywną dekorację stron, a księga pamiątkowa dla gości zapewni każdemu świetną zabawę podczas przyjęcia.