Księgi pamiątkowe na Chrzest

KSIĘGA pamiątkowa Chrztu Świętego Złote Stópki UNIWERSALNA

44,98 zł

Minimalna ilość : 1

1-3 dni robocze

Opis

Wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty dziecka, który pozwoli zebrać wspaniałe wspomnienia w jednym miejscu. Uniwersalna księga pamiątkowa, która zdobiona jest złotym napisem i motywem złotych stópek. Goście podczas przyjęcia mogą zamieścić w niej wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Księga wypełniona wspomnieniami będzie cudowną pamiątką dla dziecka i rodziców na długie lata.

Opis:

 • uniwersalny album w białej, sztywnej oprawie ozdobiony złotym napisem "Chrzest Święty" i motywem dziecięcych stópek
 • złote tłoczenia w postaci napisu oraz stópek pięknie połyskują - bardzo elegancki efekt!

Zastosowanie:

 • taki album będzie piękną pamiątką po przyjęciu z okazji Chrztu dziecka - może zebrać rady, pamiątkowe wpisy, zdjęcia z uroczystości czy drobne pamiątki

Wymiary:

 • 30cm x 22cm

 • 50 kartek

Zobacz również

Produkty z kategorii

Opinie

Ocena 
2021-02-03

Pamiątka

Księga pamiątkowa wygląda przepięknie! Cała kolekcja złote stópki bardzo mi się podoba. Jestem zachwycona tym produktem. Dziękuję za szybką wysyłkę.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  KSIĘGA pamiątkowa Chrztu Świętego Złote Stópki UNIWERSALNA

  KSIĘGA pamiątkowa Chrztu Świętego Złote Stópki UNIWERSALNA

  Wyjątkowy dodatek na Chrzest Święty dziecka, który pozwoli zebrać wspaniałe wspomnienia w jednym miejscu. Uniwersalna księga pamiątkowa wykonana z białej ecoskóry, która zdobiona jest złotym napisem i motywem złotych stópek. Goście podczas przyjęcia mogą zamieścić w niej wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Księga wypełniona wspomnieniami będzie cudowną pamiątką dla dziecka i rodziców na długie lata.