Dekoracje urodzinowe, które powinny znaleźć się na przyjęciu dziecka to przede wszystkim balony urodzinowe. Dekoracje na urodziny można wykonać samemu metodą DIY lub zakupić w sklepie internetowym. Dla dziewczynki najczęściej wybierane są dodatki w różowej kolorystyce, a dla chłopca niebieskie dekoracje. Na urodziny dziecka najlepiej jest wybrać balony cyfry, które świetnie podkreślają liczbę świętowanych lat. Można je wypełnić powietrzem lub helem. Fantastyczną atrakcją i dekoracją na urodziny dziecka będzie również piniata wypełniona cukierkami. Do dekoracji sali na urodziny świetnie nadają się kolorowe banery i girlandy z imieniem dziecka.

Wybierz:

Dekoracje wnętrza na urodziny

Dekoracje urodzinowe - jak ozdobić salę?

Niezwykle ważnym elementem każdego przyjęcia są dekoracje wnętrza. To dzięki nim całość przyjęcia jest bardzo atrakcyjna i pięknie prezentuje się na zdjęciach. Dobierając odpowiednie dekoracje wnętrza na urodziny możecie stworzyć wspaniałe tło pod pozostałe elementy dekoracyjne i całą imprezę. Warto zaopatrzyć się w balony o kilku wariantach i rozmiarach, banery, girlandy, pompony, plakaty i gadżety. Dzięki tym elementom Wasza impreza będzie się świetnie prezentować. Pamiętajcie, by podczas wybierania wszelkich ozdób kierować się wcześniej wybranym głównym motywem przewodnim. Dzięki temu całość Waszego przyjęcia będzie spójna i jednolita.  

Balony urodzinowe

Niezwykle ważnym elementem dekoracyjnym na każdym przyjęciu są balony.. Jest to dekoracja wnętrza która pojawia się na każdej imprezie okolicznościowej, dzięki czemu na pewno świetnie sprawdzi się również na urodzinkach Waszego dziecka. Możecie wybierać spośród wielu wariantów i kolorów. Decydując się na połączenie kilku wersji balonów dekoracyjnych, jesteście w stanie stworzyć wyjątkowe dekoracje które z pewnością zachwycą Waszych najbliższych i pięknie będą prezentować się na pamiątkowych fotografiach.

Najpopularniejszym wariantem są zdecydowanie klasyczne balony lateksowe. Możecie wybierać spośród wielu kolor, dzięki czemu idealnie dopasujecie wszystko do własnych potrzeb. Wśród najnowszych trendów królują transparentne balony, w których pięknie wygląda kolorowe konfetti. Wybierając konfetti odpowiadające pozostałym dekoracjom, tworzycie piękne aranżacje i spójne ozdoby do Waszego mieszkania, sali. 

Balony urodzinowe cyfry i napisy

Bardzo atrakcyjne są również balony foliowe, które występują w wielu kształtach. Najlepiej prezentują się połączone w piękne aranżacje i wypełnione helem. W ten sposób tworzycie świetne dekoracje, które znakomicie wyglądają na ściance fotograficznej. Możecie zdecydować się na napis “girl”, “boy” lub cyfrę określającą liczbę świętowanych urodzin. Wasze dekoracje nabiorą tym samym personalizacji i wyjątkowości. 

Girlandy urodzinowe piękną dekoracją wnętrza i dodatkiem do zdjęć

Świetnym sposobem na podkreślenie wyjątkowości Waszego przyjęcia będzie zdecydowanie się na banery i girlandy dekoracyjne. Jest to świetny sposób, aby upiększyć Wasze pomieszczenie w wyjątkowy sposób. Banery i girlandy rozwieszone pod sufitem lub ścianach, idealnie współgrają z balonami. Możecie dzięki temu stworzyć wyjątkowe dekoracje, które z pewnością zachwycą Waszych najbliższych. 

Świetnym wyborem na urodziny Waszego dziecka będzie baner z napisem “Happy Birthday”, który świetnie podkreśla charakter uroczystości. Dla dziewczynki lepiej się sprawdzi baner w różowym kolorze, baner na urodziny dla chłopaka pięknie będzie prezentował się w błękicie. Metaliczny napis na eleganckich karta idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2022, dzięki czemu Wasze dekoracje będą niezwykle modne i eleganckie. 

Rozety dekoracyjne, pompony bibułowe i kule papierowe

Świetnym pomysłem, by Wasze dekoracje były spójne i stanowiły jedną całość, będzie zaopatrzenie się w dekoracje, które tworzą idealne tło pod wszelkie pozostałe elementy. Najlepiej sprawdzą się w tej roli rozety dekoracyjne, pompony bibułowe i kule papierowe. Jeżeli zdecydujecie się na wszystkie te dodatki, Wasze dekoracje wnętrza będą niezwykle spójne i eleganckie. Z pewnością stworzycie wspaniałe dekoracje na urodziny Waszego dziecka.

Rozety najlepiej prezentują się w kilku rozmiarach i kolorach, dzięki czemu całość jest nieregularna i przez to wyjątkowa. Warto zastanowić się na jednym, głównym kolorem w połączeniu z metalicznymi wykończeniami i dodatkiem żywego koloru. 

Pompony bibułowe i kule papierowe najlepiej będą prezentowały się podwieszone pod sufitem w wielu kolorach i rozmiarach. Takie połączenie daje spójną jedność wszystkich dekoracji i tworzy wyjątkowe tło pod balony, plakaty i banery. Dla dziewczynki lepiej sprawdzą się dodatki w różowym kolorze ze złotymi elementami wykończeniowymi, dla chłopca połączenie błękitu i srebra. 

Plakaty urodzinowe z imieniem

Świetnym gadżetem podkreślającym charakter i wyjątkowość uroczystości będzie plakat personalizowany. Taki dodatek stanowi znakomite wykończenie wszelkich dekoracji. W zależności od płci dziecka i własnych preferencji możecie zdecydować się na różne warianty plakatów na urodziny dziecka. Dla dziewczynki świetnym rozwiązaniem będzie plakat z kolekcji Unicorn. Posiada piękną grafikę jednorożca w otoczeniu delikatnych kwiatów oraz personalizację imieniem dziecka i datą wydarzenia. Na męskie przyjęcie urodzinowe zdecydowanie lepszych rozwiązaniem będzie plakata Liski lub Samolocik, które znakomicie podkreślają charakter uroczystości i subtelność przyjęcia. 

Plakat możecie umieścić przy wejściu na salę, by informować gości o miejscu odbywania się imprezy lub w mieszkaniu, niedaleko krzesła solenizanta. Karta umieszczona jest pięknej, złotej ramie, która idealnie współgra z wszelkimi elementami dekoracyjnymi plakatu.