Zaproszenie na Urodziny na telefon cyfrowe

Zaproszenie na Urodziny na telefon cyfrowe

Zaproszenie na urodzinki dziecka to niezbędny element gdy chcemy urządzić przyjęcie. Cyfrowe, elektroniczne zaproszenia urodzinowe pomogą Ci dotrzeć do gości bez wychodzenia z domu. Jest to wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Zaproszenia wykonujemy w pięknej graficznej oprawie. Są one personalizowane, dostępne zarówno dla chłopca jaki i dziewczynki. Przepiękne, modne ilustracje zachwycą każdego gościa, który w każdej chwili może sprawdzić na telefonie godzinę, miejsce lub inne informacje dotyczące przyjęcia. 

Zaproszenie na Urodziny na telefon cyfrowe

 • ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka

  Zaproszenie w formie elektronicznej to wspaniała propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas. Produkt zdobiony jest grafiką zwierzątek pośród różu, świetnie nada się na przyjęcie dedykowane dziewczynce. Do grafiki dołączymy nadesłany do nas tekst. Zadbaj o ekologie wybierając produkt wirtualny! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka

  Efektowne zaproszenie w wirtualnej formie! Powiadom bliskich o zbliżającym się przyjęciu za pomocą personalizowanego zaproszenia. Umieszczona na nim grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu zachwyci wszystkich zaproszonych. Do produktu dołączymy nadesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Roczek/Urodzinki na telefon elektroniczne Kolorowe Zwierzątka ZAPROSZENIE na Roczek/Urodzinki na telefon elektroniczne Kolorowe Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek/Urodzinki na telefon elektroniczne Kolorowe Zwierzątka

  Zaproszenie w formie cyfrowej to wspaniała alternatywa od zaproszenia standardowego! Dzięki niemu możesz w łatwy i szybki sposób przekazać szczegóły dotyczące przyjęcia. Urocza grafika kolorowych zwierzątek chwyci za serce każdego z zaproszonych! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari

  Zaproszenie na Urodziny w formie cyfrowej to wspaniały sposób na powiadomienie bliskich o zbliżającej się imprezce, Motyw zwierzątek Safari zachwyci każdego z gości! Szybkie i łatwe zawiadomienie pozwoli oszczędzić czas oraz pieniądze. Zadbaj o ekologię i wybierz nasz produkt! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny na telefon Tęczowy Jednorożec ZAPROSZENIA na urodziny na telefon Tęczowy Jednorożec
  39,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny na telefon Tęczowy Jednorożec

  Zaproszenie na urodziny w formie elektronicznej z motywem tęczowego jednorożca. To wspaniała propozycja dzięki której szybko poinformujesz bliskich o nadchodzącym wydarzeniu. Nie musisz nawet wychodzić z domu! Postaw na niską cenę, ekologię oraz błyskawiczną realizację!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach

  Zaproszenia cyfrowe z uroczą grafiką jednorożca na chmurkach. Poinformuj bliskich o przyjęciu urodzinowym córeczki. Zaproszenia w formie elektronicznej umożliwią Ci szybkie, łatwe i ekologiczne zawiadomienie o zbliżającym się przyjęciu.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica

  Jak przekazać informację o nadchodzących urodzinach w szybki i łatwy sposób? Skorzystaj z zaproszenia na telefon! Zamów elektroniczne zawiadomienie z piękną grafiką baletnicy. Poinformuj bliskich bez wychodzenia z domu.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki

  Zaproszenia cyfrowe to wspaniały sposób na powiadomienie bliskich o zbliżających się urodzinkach córki. Szybki, tani oraz ekologiczny sposób by przekazać wspaniałą nowinę. Grafika wróżek prezentuje się uroczo i bez wątpienia zachwyci niejedną księżniczkę. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody

  Zaproszenie cyfrowe na Urodzinki! Forma elektroniczna sprawia, że zawiadomisz bliskie osoby w tani, ekologiczny i szybki sposób. Wspaniała grafika morskich stworzeń prezentuje się świetnie. Bez wątpienia zachwyci każdego chłopca.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś

  Zaproszenie na urodziny dziecka w formie cyfrowej to szybka, niedroga i ekologiczna propozycja, która pozwoli w ciągu jednej sekundy poinformować bliskich o nadchodzącym wydarzeniu. Dzięki prześlicznej grafice w stylu boho zaproszenia będą idealne zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Umieścimy na nich dowolny tekst!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary

  Zaproszenie na urodziny dziecka w formie cyfrowej to szybka i efektowna propozycja, dzięki której poinformujecie gości o planowanym wydarzeniu. Zaproszenie zostało przygotowane w formacie na telefon, co pozwoli w ciągu jednej chwili zaprosić bliskich i znajomych do wspólnego świętowania!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka elektroniczne Chłopięcy Świat ZAPROSZENIE na urodziny dziecka elektroniczne Chłopięcy Świat
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka elektroniczne Chłopięcy Świat

  Zaproszenie elektroniczne na urodziny chłopca wykonane w odcieniach błękitu i dekorowane grafikami z samolotem będzie hitem wśród Waszych znajomych i rodziny! Zaproszenie prześlemy na maila lub podany numer telefonu, byście mogli w ciągu kilku sekund podzielić się z bliskimi informacją o planowanej imprezce!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek

  Zaproszenie na urodziny dziewczynki przygotowane w odcieniach różu w formie elektronicznej. Na zaproszeniu znajdują się fantastyczne grafiki zwierzątek oraz przesłany przez Was tekst. Przygotowane zaproszenie możecie wysłać mmsem lub umieścić na swoich profilach społecznościowych, by poinformować gości o planowanej imprezce dla dziecka.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka cyfrowe Boho Zwierzątka ZAPROSZENIE na urodziny dziecka cyfrowe Boho Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka cyfrowe Boho Zwierzątka

  Cyfrowe zaproszenia na urodziny dziecka z przepiękną grafiką zwierzątek w stylu boho to świetny pomysł, by niedrogo, szybko i ekologicznie zaprosić gości na urodziny dziecka. Na zaproszeniu umieścimy przesłany przez Was, dowolny tekst. Otrzymacie je w formie cyfrowej na maila lub numer telefonu, by móc od razu przesłać do Waszych bliskich!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa

  Zaproszenia na urodziny dziecka na telefon, przygotowane w wersji cyfrowej to absolutny hit ostatnich miesięcy! Zaproszenia prezentują się fantastycznie, są oryginalnym wyborem, by oczarować każdego i szybko poinformować o planowanej imprezce!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe kwiaty ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe kwiaty
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe Kwiaty ZE ZDJĘCIEM

  Chcesz efektownie zaprosić gości na urodziny dziecka? Szukasz ciekawej alternatywy dla tradycyjnych papierowych zaproszeń? Personalizowane zaproszenia na urodziny dziecka na telefon ze zdjęciem malucha sprawdzi się do tego idealnie. Piękna grafika różowych kwiatów w połączeniu ze zdjęciem zachwyci wszystkich gości.

  39,98 zł

Elektroniczne zaproszenie urodzinowe na telefon

Zaproszenia stanowią istotny element planowania przyjęcia. To za ich pomocą można gościom przekazać najważniejsze informacje dotyczące miejsca, czasu i rodzaju celebrowanej okazji. Zaproszenia w postaci kartek wysyłanych lub wręczanych w ozdobnych kopertach to klasyczne rozwiązanie na najróżniejsze okazje. Ozdobione odpowiednimi motywami pozwalają podkreślić charakter uroczystości oraz jej stylistykę. Na urodziny dziecka zwykle wybierane są wzory zwierzątek, księżniczek, astronautów, dinozaurów, jednorożców czy samochodów. Szeroka gama projektów pozwala z łatwością wybrać najlepszy wariant na przyjęcie swojego dziecka. A może poszukujesz naprawdę oryginalnego i ciekawego pomysłu na urodziny? W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem będą zaproszenia na telefon!

Zaproszenie elektroniczne na urodziny

Elektroniczne zaproszenia urodzinowe dla dzieci to praktyczne i niezawodne rozwiązanie. Nowoczesny pomysł wciąż zyskuje na popularności, jednak w naszym sklepie znaleźć już możesz kilka sprawdzonych i gustownych projektów tego rodzaju produktu. Modne zaproszenia na telefon z leśnymi zwierzątkami to idealny przykład dodatku, który fenomenalnie nadaje się na przyjęcie urodzinowe dziewczynki lub chłopca. Stonowana kolorystyka i spójny motyw powodują, że zaproszenia wyglądają unikalnie. A czym właściwie są? To grafika wysokiej jakości, na której umieszczony jest personalizowany tekst ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. To sprawia, że zaproszenia są naprawdę praktyczne i znakomicie spełniają swoją rolę podczas organizacji urodzin.

Zaproszenie na urodziny boho jelonek na telefon

Zaproszenie elektroniczne boho

Urodzinowe zaproszenia na telefon

Zaproszenia elektroniczne to spora oszczędność czasu oraz pieniędzy. Grafika po zakupie przesyłana jest drogą mailową lub przez MMS. Następnie możesz rozesłać ją swoim gościom w kilka sekund, bez przejmowania się odległością. To znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż wysyłanie kartek lub dostarczanie ich osobiście. Dodatkowo, za grafikę płaci się tylko raz i można ją wysłać dowolnej ilości osób. Taki pomysł z całą pewnością usprawni przygotowania do przyjęcia Twojego dziecka. Zaproszenia elektroniczne ze zdjęciem albo stylową grafiką będą więc niezawodnym dodatkiem na urodziny malucha. Na grafice umieścić można imię i wiek solenizanta, a także wszystkie niezbędne dane, o których wiedzieć powinni goście na uroczystości.

Personalizowane zaproszenia na urodziny

Zaproszenia na telefon zaprojektowane specjalnie z myślą o urodzinach dzieci to czarujący dodatek w modnym stylu. Każdy wariant posiada malowniczą grafikę, a czcionka tekstu jest dopasowana do jego stylistyki. Na urodziny chłopca cudowną propozycją bez dwóch zdań będzie zaproszenie elektroniczne z pociągiem. Pastelowa kolorystyka i pięknie wykonany obrazek lokomotywy przyciągają uwagę. Na zaproszeniach dużo się dzieje, jednak grafiki nie zakłócają przejrzystości i czytelności tekstu. To świetny pomysł na urodziny syna. Dla dziewczynki bardzo dobrym rozwiązaniem będą natomiast fantastyczne zaproszenia z jednorożcem. Dziewczęca kolorystyka i ciekawy wygląd mile zaskoczą gości, którzy od razu wczują się w klimat planowanej imprezy. 

Zaproszenia na urodziny na telefon teczowy jednorozec

Pomysłowe zaproszenie urodzinowe