Złoty Chrzest Złote Stópki

Złoty Chrzest Złote Stópki

Złote dekoracje i akcesoria na Chrzest Święty, zdobiona złotymi elementami. Bazuje na bieli, co podtrzymuje charakter uroczystości i symbolizuje nasza wiarę oraz przyjęcie dziecka do wspólnoty Kościoła. Niezwykle eleganckie ozdoby nadadzą klasy wydarzenia, a pozostałe dodatki utrzymane w tym samym stylu zapewnią niesamowitą spójność całej koncepcji. Produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów zachwycać będą gości przez cały czas trwania spotkania oraz stworzą fantastyczną atmosferę, dzięki której cały dzień stanie się niezapomniany.

Złoty Chrzest Złote Stópki

 • ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z pięknym kwiatowym motywem białych róż i konwalii oraz nadrukiem stópek w złotym kolorze to idealna propozycja na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Pozwolą zaprosić gości na uroczystość w elegancki sposób.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Urocze Stópki 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest z motywem stópek w eleganckim wianuszku. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół w biało-złotej kolorystyce. Taka propozycja wpisuje się w najmodniejsze tendy w rustykalnym stylu. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  11,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  3 Recenzje

  Pamiątkowa księga z kolekcji Złotych Stópek to przepiękny pomysł na zebranie wszystkich wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego malucha. Księga o wyjątkowej okładce z motywem złotych stópek oraz imieniem dziecka i datą uroczystości będzie pamiątką na całe życie. Księga zawiera 50 białych kartek, w których goście mogą wpisywać śliczne życzenia dla...

  49,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Złote Stópki ALBUM na zdjęcia Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Złote Stópki
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Złote Stópki
  2 Recenzje

  Piękny personalizowany album na zdjęcia z czarnymi kartkami to wspaniały prezent dla dziecka na Chrzest Święty. Album zdobiony jest naklejką z uroczą grafiką złotych stópek, imieniem dziecka oraz datą Chrztu.

  59,98 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Złote Stópki WIZYTÓWKA personalizowana Złote Stópki
  1,89 zł
  WINIETKA WIZYTÓWKA personalizowana Złote Stópki
  6 Recenzje

  Urocze wizytówki z kolekcji Złote Stópki z nadrukiem nazwisk gości to idealna dekoracja stołu na uroczystość Chrztu Świętego Twojej pociechy. Można je ułożyć przy talerzach, dzięki czemu goście będą wiedzieć gdzie usiąść oraz pięknie udekorujecie nimi stół. Wizytówki świetnie komponują się z innymi dekoracjami z tej samej kolekcji. Motyw malutkich stópek...

  1,89 zł
 • WINIETKI na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt WINIETKI na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt

  Przepiękne winietki na Chrzest przeznaczone do samodzielnego wypisania imion gości. Dekorowane uroczą grafiką złotych stópek pośród kwiatów zaskoczą każdego z zaproszonych. To niezbędny dodatek, który wskaże miejsce przy stole.

  9,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Złote Stópki 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Złote Stópki 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości na Chrzest Złote Stópki 10szt
  2 Recenzje

  Piękne bileciki na Chrzest Święty Twojego malucha z motywem złotych stópek cudownie udekorują stół na uroczystość. Można je ułożyć przy talerzach gości, przywiązać satynową wstążeczką do upominków lub dekoracyjną klamerką przypiąć do szklanek dla lepszego efektu. Goście będą zachwyceni takim uroczym dodatkiem ze śliczną grafiką dziecięcych stópek.

  6,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Złote Stópki (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Złote Stópki (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Złote Stópki (+etykiety z imieniem+białe...
  1 Recenzje

  Piękne papierowe pudełeczka w kształcie serca to uroczy pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego Twojego maluszka. Pudełeczka można wypełnić różnymi słodkościami takimi jak cukierki czy migdałki. Jest to śliczna forma podziękowania ozdobiona białą, satynową wstążeczką oraz personalizowaną naklejką z imieniem dziecka.

  28,98 zł
 • ANIOŁEK drewniany naturalny na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu ANIOŁEK drewniany naturalny na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu
  4,50 zł
  ANIOŁEK drewniany naturalny na Chrzest W ZŁOTYM opakowaniu

  Drewniany aniołek z naturalnej sklejki drewnianej zapakowany do celofanowego woreczka w komplecie z bilecikiem. Piękny prezent na Chrzest Święty, który wręczycie gościom w podziękowaniu za obecność i wręczone prezenty. Aniołek został przygotowany z dbałością o każdy szczegół. Prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie.

  4,50 zł
 • ANIOŁEK podziękowanie na Chrzest W OPAKOWANIU Białe Róże ze stópkami ANIOŁEK podziękowanie na Chrzest W OPAKOWANIU Białe Róże ze stópkami
  4,98 zł
  ANIOŁEK podziękowanie na Chrzest W OPAKOWANIU Białe Róże ze stópkami

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości Chrztu Świętego. Drewniany aniołek umieszczony w foliowym woreczku dopełnia bilecik z uroczą grafiką białych róż oraz złotych stópek dziecięcych. To piękna propozycja, która zachwyci bliskich! 

  4,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 10szt
  5 Recenzje

  Pyszne belgijskie czekoladki zapakowane w ozdobny złoty papierek ze ślicznymi personalizowanymi naklejkami pozwolą pięknie podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego Twojego maluszka. Na personalizowanych naklejkach umieszczona jest cudowna grafika złotych stópek oraz imię dziecka i data uroczystości.

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Złote Stópki (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Złote Stópki (+etykieta z imieniem)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Złote Stópki (bz)
  3 Recenzje

  Wyjątkowe malutkie słoiczki z miodem to rewelacyjna propozycja na słodkie podziękowanie dla gości zebranych na uroczystości Chrztu Świętego. Uroczy miodek ozdobiony jest personalizowaną naklejką z motywem złotych stópek, imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Dodatkowo udekorowany jest materiałem i tasiemką, dzięki czemu słoiczek wygląda przepięknie.

  9,98 zł
 • MIÓD na Chrzest dla gości Złote Stópki UNIWERSALNY (bz) MIÓD na Chrzest dla gości Złote Stópki UNIWERSALNY (bz)
  8,98 zł
  MIÓD na Chrzest dla gości Złote Stópki UNIWERSALNY (bz)

  Miód dla gości jako podziękowanie za przybycie na Chrzest Święty. Piękny i oryginalny upominek dla najbliższych, który można podarować w podziękowaniu za przybycie i wręczone prezenty. Miód w słoiczku prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Zdobiony materiałem i przewiązany tasiemką jest uroczym drobnym upominkiem dla każdego z gości.

  8,98 zł
 • HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Złote Stópki (wz) HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Złote Stópki (wz)
  9,98 zł
  HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Złote Stópki (wz)

  Herbatka na podziękowanie dla gości na Chrzest zamknięta w szklanym słoiczku i sprzedawana w komplecie ze spersonalizowanymi naklejkami to wspaniały sposób, by oczarować najbliższych. Herbatka przepięknie pachnie, posiada aromatyczne dodatki takie jak rodzynki czy płatki słonecznika. To oryginalny upominek dla najbliższych.

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki (br) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki (br)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki (bz)

  Słoiczek z cukierkami na podziękowanie dla gości na Chrzest Święty. Szklany słoiczek z nakrętką i dekoracją przygotowany tak, by wyrazić wdzięczność za przybycie na uroczystość Chrzcin maleństwa. Słoiczek jest pięknie udekorowany, gotowy do wręczenia gościom. To wspaniały sposób, by podziękować za obecność i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  3,98 zł
  MAGNES podziękowanie Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki

  Wspaniały pomysł na podziękowania dla gości! Spraw radość bliskim i podaruj im personalizowany magnez, który pozwoli im zachować pamiątkę z uroczystości Chrztu Świętego! Magnes zdobiony jest grafiką uroczych złotych stópek. Upominek świetnie skomponuje się z resztą produktów z kolekcji. 

  3,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złote Stópki Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złote Stópki Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Złote Stópki Ø20cm
  3 Recenzje

  Dekoracja tortu na Chrzest Święty Twojego maluszka nie musi być tylko w postaci świeczek. Fantastycznym rozwiązaniem jest waflowy opłatek z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz z piękną grafiką złotych stópek.

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Złote Stópki Ø20cm OPŁATEK na tort Chrzest Złote Stópki Ø20cm
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Złote Stópki Ø20cm

  Jak udekorować tort na Chrzest Święty? Idealnym wyborem będzie jadalny waflowy opłatek, dzięki któremu szybko i efektownie wyczarujecie pyszny i piękny tort na Chrzciny maluszka. Opłatek wykonany ze specjalnego papieru jadalnego posiada grafikę dziecięcych stópek i napis Chrzest Święty. To wspaniały pomysł, by stworzyć smaczny i piękny torcik na...

  15,98 zł
 • OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 21x30cm
  1 Recenzje

  Przepiękna dekoracja tortu na Chrzest Święty z motywem złotych stópek. Waflowy opłatek na tort zdobiony imieniem dziecka oraz datą przyjęcia prezentuje się przepięknie. Pozwoli w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości maluszka. Opłatek to bardzo łatwa w użyciu dekoracja, która może zostać wykorzystana w domu, jak i w cukierni.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM
  3 Recenzje

  Topper to wyjątkowa dekoracja, która w piękny sposób udekoruje tort na uroczystość Chrztu Świętego Twojego maluszka. Umieszczany jest na drewnianych patyczkach, dzięki czemu z łatwością można go umieścić w torcie. Na topperze umieszczona została urocza grafika dziecięcych złotych stópek, imię dziecka oraz data uroczystości Chrztu.

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt
  1 Recenzje

  Eleganckie pudełka na ciasto z personalizowanymi naklejkami to idealna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Po zakończonej uroczystości tort oraz ciasto można zapakować do pudełek z rączką i wręczyć gościom. Pudełka ozdobione naklejkami z imieniem dziecka i uroczą grafiką złotego wózeczka prezentują się wyjątkowo pięknie!

  35,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Święty ZE STÓPKAMI TOPPER na tort Chrzest Święty ZE STÓPKAMI
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Święty ZE STÓPKAMI DREWNIANY
  3 Recenzje

  Piękna dekoracja na tort w postaci drewnianego toppera z napisem Chrzest Święty. Ozdobiony motywem dziecięcych stópek wspaniale będzie prezentować się na słodkim wypieku i wprowadzi wyjątkowy charakter podczas uroczystości. Topper na tort ze stópkami idealnie komponuje się z innymi dodatkami z kolekcji na Chrzest Złote Stópki.

  24,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Chrzest Złote Stópki (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest Złote Stópki (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Złote Stópki (+złota metalowa ramka)

  Wyjątkowa tabliczka w złotej ramce i piękną personalizowaną karteczką z kolekcji Złote Stópki cudownie udekoruje stół na uroczystość Chrztu Świętego. Motyw maleńkich stópek dziecka w złotym kolorze nada delikatności oraz elegancji przyjęciu. Personalizowana tabliczka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości ślicznie będzie prezentować się z innymi...

  32,98 zł
 • MENU na Chrzest otwierane Złote Stópki MENU na Chrzest otwierane Złote Stópki
  8,98 zł
  MENU na Chrzest otwierane Złote Stópki
  1 Recenzje

  Fantastyczny dodatek na Chrzest Święty, który elegancko prezentuje się na stole. Wyjątkowe menu na Chrzest z motywem złotych stópek pozwoli gościom zapoznać się z serwowanymi przez Was potrawami i smakołykami na przyjęciu.

  8,98 zł
 • BIEŻNIK z imieniem na Chrzest Złote Stópki 42cmx5m BIEŻNIK z imieniem na Chrzest Złote Stópki 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK z imieniem na Chrzest Obrus Złote Stópki 42cmx5m

  Personalizowany bieżnik z imieniem dziecka oraz datą uroczystości z pięknym motywem złotych stópek to wyjątkowa dekoracja stołu podczas uroczystości Chrztu Świętego. Bieżnik wykonany jest z grubego papieru o dobrej jakości, który z łatwością układa się na stole. Przyjęcie Twojego maluszka z fantastycznym bieżnikiem i innymi dekoracjami z kolekcji Złote...

  129,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy na Chrzest Złote Stópki 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy na Chrzest Złote Stópki 40cmx5m
  27,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy na Chrzest Obrus Złote Stópki 40cmx5m

  Wyjątkowo elegancka dekoracja stołu na Chrzest Święty w postaci flizelinowego bieżnika z motywem złotych stópek. Biało-złota kolorystyka sprawia, że bieżnik idealnie nadaje się prawie do każdej aranżacji pomieszczenia. Wspaniale prezentuje się na stole i rewelacyjnie podkreśla charakter uroczystości.

  27,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest plakat Złote Stópki Z IMIENIEM 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest plakat Złote Stópki Z IMIENIEM 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest plakat Złote Stópki Z IMIENIEM 50x70cm
  1 Recenzje

  Elegancka dekoracja w postaci personalizowanego plakatu to idealny dodatek na Chrzest dziecka. Plakat ozdobiony uroczą grafiką złotych stópek i malutkim serduszkiem zachwyci wszystkich gości. Pięknie prezentuje się nad stołem, który udekorowany jest dodatkami z tej samej serii.

  59,98 zł
 • KAKEMONO personalizowane + listwa 60x150cm Chrzest Złote Stópki KAKEMONO personalizowane + listwa 60x150cm Chrzest Złote Stópki
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Chrzest z imieniem + listwa 60x150cm Złote Stópki
  2 Recenzje

  Nowoczesna i bardzo efektywna dekoracja w postaci płótna, która jest personalizowana na Chrzest Twojego maluszka to niesamowity pomysł na udekorowanie pomieszczenia. Piękne kakemono z uroczą grafiką złotych stópek, które kojarzą się malutkim dzieckiem oraz z imieniem dziecka i datą uroczystości będzie niezwykle prezentować się podczas przyjęcia.

  99,98 zł
 • PIKERY do muffinek na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM 10szt (+naklejki) PIKERY do muffinek na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)
  23,98 zł
  PIKERY do muffinek na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)

  Wspaniały zestaw dekoracji do muffinek i innych słodkości na Chrzest Święty dziecka. W komplecie znajdują się pikery z okrągłym bilecikiem i naklejki ze spersonalizowanym nadrukiem. Takie dekoracje przepięknie prezentują się na słodkim stole.

  23,98 zł
 • OPŁATKI na muffinki na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt OPŁATKI na muffinki na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt
  19,98 zł
  OPŁATKI na muffinki na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki 12szt
  1 Recenzje

  Wspaniała dekoracja muffinek i słodkich babeczek na Chrzest dziecka. Jadalne opłatki z motywem złotych stópek i personalizacją przepięknie prezentują się na słodkich wypiekach. Opłatki to dekoracje, które przede wszystkim są szybkie i łatwe w użyciu. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI na Chrzest podziękowanie w woreczku Złote Stópki 2szt KRÓWKI na Chrzest podziękowanie w woreczku Złote Stópki 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Chrzest podziękowanie w woreczku Złote Stópki 2szt
  1 Recenzje

  Krówki na podziękowanie na Chrzest Święty zapakowane po 2szt do celofanowego woreczka z kokardką. Słodkie śmietankowe krówki w opakowaniu są pięknym upominkiem dla najbliższych. To wspaniały sposób, by słodko wyrazić wdzięczność za przybycie. Krówki posiadają napis Dziękujemy i motyw dziecięcych stópek w złotym kolorze.

  6,98 zł
 • KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt

  Krówki na Chrzest z motywem złotych stópek to piękne podziękowanie dla gości, które możecie wręczyć najbliższym. Krówki można ułożyć przy talerzach gości lub wręczyć osobiście. Możecie zapakować je do woreczków lub specjalnych pudełeczek. Motyw złotych stópek prezentuje się pięknie i pasuje do każdego motywu przewodniego.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Złote Stópki 20szt Z IMIENIEM KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Złote Stópki 20szt Z IMIENIEM
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Złote Stópki Z IMIENIEM 20szt

  Przepyszne personalizowane krówki pozwolą w wyjątkowo słodki i uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Krówki owinięte są w biały papierek, który ozdobiony jest imieniem dziecka, śliczną grafiką dziecięcych stópek w złotym kolorze oraz datą uroczystości. Krówki wspaniale prezentują się ułożone na talerzach gości lub w...

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Złote Stópki ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Złote Stópki ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Złote Stópki ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  2 Recenzje

  Wyjątkowo uroczy upominek dla gości na Chrzest Święty w postaci krówek ze zdjęciem dziecka. Owinięte w papierek, który zdobiony jest grafiką złotych stópek oraz imieniem dziecka prezentują się niezwykle elegancko. Można je ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach czy woreczkach z organzy.

  44,98 zł

Dekoracje na Chrzest z motywem złotych stópek 

Chrzest dziecka jako bardzo ważny moment w życiu samej pociechy, ale także rodziców, będzie niezapomnianym dniem pełnym uśmiechu i radości. Żeby uświetnić ten czas i pokazać gościom nasze odpowiednie podejście do organizacji przyjęcia, dobrze jest wcześniej wybrać motyw przewodni na chrzest. Spójny zestaw dekoracji na chrzest to przede wszystkim ozdoby na chrzciny utrzymane w podobieństwie kolorów i wzorów.

Dekoracje na Chrzest zdobione grafiką dziecięcych stópek - najmodniejszy motyw na dziecięce przyjęcia

Złote Stópki to elegancka kolekcja na chrzest, której zaletą jest niesamowita uniwersalność - bez względu czy jest to chrzest dziewczynki, czy chrzest chłopca - w obu wariantach będzie idealnie wzbogacać przyjęcie z okazji chrztu. Wszystkie oferowane dekoracje na chrzest święty bazują na wystawnym odcieniu bieli, a większość produktów wykończona jest złotym akcentem graficznym, czyli dziecięcymi stópkami. Dekoracje na chrzciny zawierają też złote zdobienia w innych formach. W kolekcji znajdziemy wszystkie niezbędne dodatki na chrzest, rozpoczynając od zaproszenia na chrzest, przez balony na chrzest, kończąc na cudownym geście jakim są upominki dla gości na chrzest. Takie zestawy dekoracji na przyjęcie są bardzo pomocne w organizacji całego wydarzenia. Wielką zaletą jest oszczędność naszego czasu, gdyż są już w nich zawarte wszystkie potrzebne akcesoria na chrzest, dzięki czemu nie musimy szukać każdej ozdoby na chrzest osobno. Daje to do zrozumienia jak ważne są motywy na chrzest, które również pomagają w stworzeniu niezwykłego klimatu panującego na sali. Jeżeli wyprawiamy mniejszą imprezkę, świetnie sprawować się będą także jako dekoracje na chrzest w domu. Niezależnie od miejsca spotkania, będą świetnie pasować do każdego pomieszczenia.

Dekoracje na Chrzest w bieli i złocie - idealna dobrana kolorystyka na Chrzest Święty

Ujęcie obu kolorów, bieli i złota, podkreśla jak ważna jest dla nas ta chwila, dodatkowo wzmagając wrażenia estetyczne. Kolor biały to prawdziwy symbol chrztu świętego, powinien więc pojawiać się jak najczęściej podczas wydarzenia. Jego znaczenie rozpoczyna się z chwilą nałożenia na maluszka białej szatki. Szatka do chrztu oznacza, że przyjmuje się wiarę do swojego życia w czystości ducha. Właśnie dlatego biała dekoracja sali na chrzest to fantastyczny wybór, gdyż utrzymuje ten kierunek postrzegania uroczystości. Ozdoby na chrzest święty z kolekcji Złote Stópki została stworzona w celu podtrzymania tego przekonania. Niezawodnie sprawdzi się przy minimalistycznej koncepcji - wykonane dekoracje na chrzest dziecka są w wyważonym tonie, a także elegancko urozmaicają przyjęcie. Podczas wykonywania pamiątkowych fotografii, w magiczny sposób sprawować się będą jako tło. Warto postawić na motyw, który poprzez nawiązanie do dziecięcych stópek, przypomina o małym skarbie, czyli maluszku. Jest to uroczy gest, który zachwyci zaproszone osoby i wzmoży ich zainteresowanie oraz uwagę, którą poświęcą na odbiór całego wydarzenia.

Zaproszenia na Chrzest Święty w wyjątkowo eleganckim stylu

Wielką zaletą motywu przewodniego jest nie tylko ujęcie produktów zapewniających efektowny wystrój sali na chrzest, ale też dodatków towarzyszących całej imprezce. Na stronie naszego sklepu można znaleźć również przepiękne zaproszenia na chrzciny z motywem złotych stópek. Spójność biało-złotych wzorów obecna na kartkach zaskoczy gości. Co więcej, polecamy personalizowane zaproszenia na chrzest, będące unikatowym wariantem. Chcąc zadbać o gości w jeszcze lepszym stylu, można zdecydować się też na upominki dla gości na chrzest, zaprojektowane dokładnie w takim samym guście. Staną się miłą inicjatywą, która okaże wdzięczność za obecność na uroczystości.

Podziękowania dla gości na Chrzest - wyjątkowe propozycje

Prezenty dla gości na chrzest w niezawodny sposób wyrażą podziękowanie za dotychczasowe wsparcie. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia wersji jaką są upominki na chrzest z imieniem. Taka opcja właściwie dopełnia całość zebranych w komplecie produktów kolekcji Złote Stópki. Wspaniałą propozycją są upominki w postaci małych miodków, które ozdobione są personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz grafiką złotych stópek. Ciasteczka z wróżbą na Chrzest, kolorowe lizaki, pudełeczka serca, czy mydełka w kształcie misia z imieniem Maluszka zachwycą wszystkich obecnych gości na przyjęciu.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Bycie Rodzicem Chrzestnym to niesamowicie ważna rola, która zobowiązuje do pomocy rodzicom przy opiece dziecka. Wspaniale jest podziękować Matce lub Ojcu Chrzestnemu Maluszka na przyjęciu Chrztu Świętego. Cudowną propozycją jest podziękowanie dla Chrzestnych wypełnione mlecznymi czekoladkami, które ozdobione jest karteczką z personalizowaną karteczką i imieniem dziecka. Bestsellerem w naszym sklepie jest zestaw małych miodków, który umieszczony został w drewnianej skrzyni, wypełnionej dekoracyjnym sizalem. Takie upominki zaskoczą najbliższych i będą wspaniałą pamiątką na długie lata.