Złoty Chrzest Złote Stópki

Złoty Chrzest Złote Stópki

Złote dekoracje i akcesoria na Chrzest Święty, zdobiona złotymi elementami. Bazuje na bieli, co podtrzymuje charakter uroczystości i symbolizuje nasza wiarę oraz przyjęcie dziecka do wspólnoty Kościoła. Niezwykle eleganckie ozdoby nadadzą klasy wydarzenia, a pozostałe dodatki utrzymane w tym samym stylu zapewnią niesamowitą spójność całej koncepcji. Produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów zachwycać będą gości przez cały czas trwania spotkania oraz stworzą fantastyczną atmosferę, dzięki której cały dzień stanie się niezapomniany.

Złoty Chrzest Złote Stópki

Dekoracje na Chrzest z motywem złotych stópek 

Chrzest dziecka jako bardzo ważny moment w życiu samej pociechy, ale także rodziców, będzie niezapomnianym dniem pełnym uśmiechu i radości. Żeby uświetnić ten czas i pokazać gościom nasze odpowiednie podejście do organizacji przyjęcia, dobrze jest wcześniej wybrać motyw przewodni na chrzest. Spójny zestaw dekoracji na chrzest to przede wszystkim ozdoby na chrzciny utrzymane w podobieństwie kolorów i wzorów.

Dekoracje na Chrzest zdobione grafiką dziecięcych stópek - najmodniejszy motyw na dziecięce przyjęcia

Złote Stópki to elegancka kolekcja na chrzest, której zaletą jest niesamowita uniwersalność - bez względu czy jest to chrzest dziewczynki, czy chrzest chłopca - w obu wariantach będzie idealnie wzbogacać przyjęcie z okazji chrztu. Wszystkie oferowane dekoracje na chrzest święty bazują na wystawnym odcieniu bieli, a większość produktów wykończona jest złotym akcentem graficznym, czyli dziecięcymi stópkami. Dekoracje na chrzciny zawierają też złote zdobienia w innych formach. W kolekcji znajdziemy wszystkie niezbędne dodatki na chrzest, rozpoczynając od zaproszenia na chrzest, przez balony na chrzest, kończąc na cudownym geście jakim są upominki dla gości na chrzest. Takie zestawy dekoracji na przyjęcie są bardzo pomocne w organizacji całego wydarzenia. Wielką zaletą jest oszczędność naszego czasu, gdyż są już w nich zawarte wszystkie potrzebne akcesoria na chrzest, dzięki czemu nie musimy szukać każdej ozdoby na chrzest osobno. Daje to do zrozumienia jak ważne są motywy na chrzest, które również pomagają w stworzeniu niezwykłego klimatu panującego na sali. Jeżeli wyprawiamy mniejszą imprezkę, świetnie sprawować się będą także jako dekoracje na chrzest w domu. Niezależnie od miejsca spotkania, będą świetnie pasować do każdego pomieszczenia.

Dekoracje na Chrzest w bieli i złocie - idealna dobrana kolorystyka na Chrzest Święty

Ujęcie obu kolorów, bieli i złota, podkreśla jak ważna jest dla nas ta chwila, dodatkowo wzmagając wrażenia estetyczne. Kolor biały to prawdziwy symbol chrztu świętego, powinien więc pojawiać się jak najczęściej podczas wydarzenia. Jego znaczenie rozpoczyna się z chwilą nałożenia na maluszka białej szatki. Szatka do chrztu oznacza, że przyjmuje się wiarę do swojego życia w czystości ducha. Właśnie dlatego biała dekoracja sali na chrzest to fantastyczny wybór, gdyż utrzymuje ten kierunek postrzegania uroczystości. Ozdoby na chrzest święty z kolekcji Złote Stópki została stworzona w celu podtrzymania tego przekonania. Niezawodnie sprawdzi się przy minimalistycznej koncepcji - wykonane dekoracje na chrzest dziecka są w wyważonym tonie, a także elegancko urozmaicają przyjęcie. Podczas wykonywania pamiątkowych fotografii, w magiczny sposób sprawować się będą jako tło. Warto postawić na motyw, który poprzez nawiązanie do dziecięcych stópek, przypomina o małym skarbie, czyli maluszku. Jest to uroczy gest, który zachwyci zaproszone osoby i wzmoży ich zainteresowanie oraz uwagę, którą poświęcą na odbiór całego wydarzenia.

Zaproszenia na Chrzest Święty w wyjątkowo eleganckim stylu

Wielką zaletą motywu przewodniego jest nie tylko ujęcie produktów zapewniających efektowny wystrój sali na chrzest, ale też dodatków towarzyszących całej imprezce. Na stronie naszego sklepu można znaleźć również przepiękne zaproszenia na chrzciny z motywem złotych stópek. Spójność biało-złotych wzorów obecna na kartkach zaskoczy gości. Co więcej, polecamy personalizowane zaproszenia na chrzest, będące unikatowym wariantem. Chcąc zadbać o gości w jeszcze lepszym stylu, można zdecydować się też na upominki dla gości na chrzest, zaprojektowane dokładnie w takim samym guście. Staną się miłą inicjatywą, która okaże wdzięczność za obecność na uroczystości.

Podziękowania dla gości na Chrzest - wyjątkowe propozycje

Prezenty dla gości na chrzest w niezawodny sposób wyrażą podziękowanie za dotychczasowe wsparcie. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia wersji jaką są upominki na chrzest z imieniem. Taka opcja właściwie dopełnia całość zebranych w komplecie produktów kolekcji Złote Stópki. Wspaniałą propozycją są upominki w postaci małych miodków, które ozdobione są personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz grafiką złotych stópek. Ciasteczka z wróżbą na Chrzest, kolorowe lizaki, pudełeczka serca, czy mydełka w kształcie misia z imieniem Maluszka zachwycą wszystkich obecnych gości na przyjęciu.

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków

Bycie Rodzicem Chrzestnym to niesamowicie ważna rola, która zobowiązuje do pomocy rodzicom przy opiece dziecka. Wspaniale jest podziękować Matce lub Ojcu Chrzestnemu Maluszka na przyjęciu Chrztu Świętego. Cudowną propozycją jest podziękowanie dla Chrzestnych wypełnione mlecznymi czekoladkami, które ozdobione jest karteczką z personalizowaną karteczką i imieniem dziecka. Bestsellerem w naszym sklepie jest zestaw małych miodków, który umieszczony został w drewnianej skrzyni, wypełnionej dekoracyjnym sizalem. Takie upominki zaskoczą najbliższych i będą wspaniałą pamiątką na długie lata.