Prezenty noworoczne

Prezenty noworoczne

Spędź Nowy Rok z bliskimi dzieląc się radością! Wywołaj entuzjazm wręczając personalizowany prezent, który w piękny sposób przekaże życzenia z okazji "wejścia" w kolejny rok. Pudełka prezentowe, skrzynki wypełnione po brzegi wysokiej jakości produktami, przepiękne grafiki to coś co gwarantuje dobry humor. Odwiedź naszą stronę i znajdź najlepszy dla siebie oraz bliskich prezent. 

Prezenty noworoczne

 • PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava
  79,98 zł
  PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava

  Wręcz bliskiej osobie niesamowity prezent noworoczny! Zamów skrzynkę wykonaną z naturalnego drewna w której znajduje się wino musujące w komplecie ze słomką oraz czekoladowe cukierki w złotych papierkach. W środku umieszczono także personalizowaną etykietę z wyjątkowymi życzeniami. 

  79,98 zł
 • PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX
  69,98 zł
  PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX

  Wyjątkowy upominek noworoczny umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna. Fantastyczny zestaw ze smacznym Prosecco marki Freixenet i mlecznymi czekoladkami sprawi radość obdarowanej osobie. Personalizacja dołączona do prezentu sprawi, że bliska osoba poczuje się wyróżniona. 

  69,98 zł
 • PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold
  69,98 zł
  PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold

  Wspaniały prezent, który zawiera ekskluzywne wino musujące Freixenet Italian Rose oraz słodkie cukiereczki z motywem serduszka. Wszystkie produkty umieszczono w skrzyni z naturalnego drewna. Dopełnieniem jest personalizowana etykieta. 

  69,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM różowe Prosecco Relaks LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM różowe Prosecco Relaks LUX
  209,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM różowe Prosecco Relaks LUX

  Wspaniały noworoczny upominek zamknięty w różowym pudełku prezentowym. W środku znajduje się butelka różowego Prosecco, słodkie pianki, fiolka z solą do kąpieli, fiolka z płatkami róż. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami. 

  209,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX

  Prezent noworoczny umieszczony w personalizowanym pudełku prezentowym. W środku znajduje się duża butelka wina w czarnej kolorystyce. Całość wyłożona jest dekoracyjną wełną drzewną oraz materiałowymi kwiatami w odcieniach różu. Do wieczka dołączyliśmy także personalizowane życzenia. 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX

  Wyjątkowy upominek dla kobiety zamknięty w różowym pudełku prezentowym. Na okazałych materiałowych kwiatach zostało ułożone wino musujące. Wieczko zdobi naklejka z personalizowanymi życzeniami, które sprawią, że na twarzy każdej kobiety pojawi się uśmiech! 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX
  279,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX

  Wspaniały noworoczny prezent, który pokocha każda kobieta. Box prezentowy w różowym pudełku zawiera wino musujące, świeca zapachowa, słodkie pianki oraz satynowy szlafrok. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z życzeniami. 

  279,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Upominek zamknięty w różowym boxie! Zamów wino musujące w kryształowej butelce, sól do kąpieli, myjka do kąpieli, zapachowa świeca w szkle, zapałki i pianki. Całość wyłożona jest dekoracyjną wełną drzewną oraz materiałowymi kwiatami w różnych kolorach. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z noworocznymi życzeniami.

  199,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek

  Noworoczny upominek, który składa się z mielonej kawy, zielonej herbaty, wina musującego, szklanego kieliszka oraz ciasteczka z wróżbą. Wszystkie produkty umieszczono w kraftowym boxie. Wieczko zdobi personalizowana naklejka z życzeniami.

  199,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Upominek noworoczny zawarty w kraftowym pudełku. W środku ułożono gładki, satynowy szlafrok, małą, kryształową butelkę prosecco, sól himalajską z dodatkiem płatków róż  oraz sojową świecę o podobnym aromacie. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami. 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości

  Noworoczny prezent z winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową opaską, solą himalajską do kąpieli, gąbką luffa oraz krówkami o śmietankowym smaku. Produkty umieszczono w kraftowym pudełku, które zdobi personalizowana naklejka z życzeniami.

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór

  Noworoczny upominek dla Niej zamknięty w czarnym eleganckim boxie. W zestawie znajduje się: szlafrok lub komplet bielizny satynowej, satynowy woreczek, musujące Prosecco, sól do kąpieli, jadalne płatki róż oraz coś słodkiego. Personalizowana etykieta z życzeniami sprawi, że na twarzy obdarowanej kobiety pojawi się uśmiech. 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA
  219,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA

  Prezent noworoczny z oryginalną zawartością. Wewnątrz znajduje się elegancki zestaw, który zawiera wino musujące, świecę zapachową, sól do kąpieli, aromatyczną herbatę oraz satynowy woreczek. k. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z noworocznymi życzeniami. Spraw radość! 

  219,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy

  Upominek noworoczny dla eleganckiej Kobiety! W środku czarnego boxa znajduje się: szlafrok satynowy lub komplet bielizny, satynowy woreczek, świeca zapachowa oraz czekoladowe cukierki. Praktyczną zawartość dopełnia personalizowana etykieta z życzeniami, które chwycą za serce każdą osobę! 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Wspaniały upominek noworoczny zawierający zestaw z winem Cava Negro w eleganckiej butelce oraz kieliszkiem do wina w czarnym odcieniu. Wieczko zdobi etykieta z życzeniami na nadchodzący Nowy Rok. Grafika przedstawia balony oraz fajerwerki. 

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Wspaniały upominek zawarty różowym pudełku prezentowym. W środku umieszczono zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz kieliszkiem wykonanym ze szkła w złotej kolorystyce. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z życzeniami. 

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Noworoczny upominek zamknięty w różowym pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw zawierający wino musujące i ręcznie robione mydełka w kształcie makaroników. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z przepięknymi życzeniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time

  Mała butelka Prosecco, fistaszki do pochrupania oraz cukierki bimberki zostały umieszczone w czarnym pudełku prezentowym. To wspaniała propozycja na prezent noworoczny dla mężczyzny. Personalizowane życzenia zawarte na wieczku pozwolą wyróżnić obdarowaną osobę. 

  79,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Szukasz noworocznego prezentu dla bliskiej osoby? Podaruj jej personalizowane pudełko w którym znajdziesz zestaw z winem musującym, migdałami w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz krówkami. Do wieczka dołączymy życzenia na samoprzylepnej naklejce. 

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja PREZENT noworoczny pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT noworoczny pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Upominek noworoczny dla Niego! Zamów zestaw w którym znajduje się wino musujące, krówki o śmietankowym smaku, czekolada merci w obwolucie, czarny pasek oraz drewniana mucha. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami. 

  159,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE
  36,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE

  Wino musujące to obowiązkowy dodatek na przyjęciu sylwestrowym i noworocznym! Zaskoczcie gości butelką wina musującego z naklejką z napisem Szczęśliwego Nowego Roku. Dzięki niemu wzniesiecie noworoczne toasty i oczarujecie gości. Musujące wino w przepięknym złotym kolorze zaprezentuje się na stole elegancko i pięknie.

  36,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra Z Twoim Podpisem 750ml DUŻE SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra Z Twoim Podpisem 750ml DUŻE
  39,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na Sylwestra Z Twoim Podpisem 750ml DUŻE

  Wino musujące to obowiązkowy dodatek na sylwestrowe przyjęcie. Butelka ze spersonalizowaną naklejką w czarnym kolorze z napisem Szczęśliwego Nowego Roku oraz podpisem to fantastyczny pomysł na to, by powitać Nowy Rok w wystrzałowym stylu. Butelka wina musującego w złotym kolorze świetnie sprawdzi się także jako noworoczna ozdoba na stole.

  39,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM

  Mini butelka wina musującego przygotowana specjalnie na Sylwestra. Świetny dodatek idealnie sprawdzi się, by wznieść toast za Nowy Rok i z hukiem wejść w rok 2022. Butelki z winem musującym są wyjątkową propozycją, którą możesz rozdać każdemu z gości obecnych na sylwestrowym przyjęciu.

  24,98 zł

Prezenty noworoczne - spraw bliskim radość na Nowy Rok!

Sylwester to doskonała okazja do celebrowania całego dobiegającego końca roku. W tym czasie można swobodnie podsumować sukcesy i wyznaczyć sobie plany na kolejne miesiące. Bez dwóch zdań to również okazja do świętowania podczas hucznych imprez z rodziną czy znajomymi. Przyjęcia wyprawiane są w domach, salkach, klubach czy restauracjach, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie w sam raz dla siebie. Wybierasz się na tego rodzaju uroczystość z okazji nadejścia Nowego Roku? A może planujesz świętować w jeszcze inny sposób? Bez dwóch zdań sylwestrowa noc jest doskonałym pretekstem do cudownej zabawy w gronie najbliższych. Chcesz, żeby jeszcze bardziej zapadła w pamięci? W takim wypadku możesz postawić na oryginalne prezenty!

Prezenty na Nowy Rok dla bliskich

Prezenty są fantastycznym sposobem na celebrowanie dowolnych wydarzeń i uroczystości. Wręczane na urodziny, Gwiazdkę, Dni Kobiet, Ojca czy Dziecka, a także wiele innych okazji stanowią prawdziwy powód do radości, zarówno dla obdarowywanych, jak i obdarowujących. Nic więc dziwnego, że wręczane są z taką chęcią! Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim szczególną radość, możesz zaskoczyć ich nietuzinkowym prezentem na Nowy Rok. Z jakiej okazji? To może być podziękowanie za wszystko, co zrobili w ubiegłych miesiącach. Możesz też taki prezent sprawić organizatorowi imprezy, aby wyrazić wdzięczność za fantastyczną okazję do celebrowania zakończenia roku. To wreszcie miły gest, który pozwoli pozytywnie nastawić się na nadchodzący rok. Piękny zestaw prezentowy z winem i kieliszkiem to ciekawa propozycja na taką okazję.

Prezent noworoczny wino kryształowe róż i kieliszek

Prezent na Sylwestra

Personalizowane prezenty noworoczne

Nasze prezenty na Nowy Rok przygotowane zostały w nietuzinkowej odsłonie. Eleganckie zestawy dopasowane do charakteru okazji na pewno sprawią radość każdemu z Twoich bliskich. Różnorodne akcesoria i upominki umieszczone w ozdobnych pudełkach bez żadnych wątpliwości będą miłą niespodzianką na noworocznej imprezie. Wystarczy wybrać podarunek, który sprawi prawdziwą radość obdarowywanej osobie. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na Nowy Rok dla mężczyzny, możesz z powodzeniem wybrać mały zestaw w eleganckiej odsłonie. Cały utrzymany jest w odcieniach czerni i brązu, dzięki czemu stanowi naprawdę szykowane rozwiązanie na taką okazję. Personalizowany zestaw noworoczny będzie kapitalnym prezentem.

Alkohol na prezent noworoczny

Bez dwóch zdań z celebrowaniem Nowego Roku kojarzą się odświętne toasty. To chwila, w której wszyscy życzą sobie pomyślności w nadchodzących miesiącach. Właśnie z tego powodu na prezent noworoczny dla bliskiej osoby znakomicie nadaje się butelka wina w ozdobnej odsłonie. Mini wino w drewnianej skrzyni z personalizowaną wklejką to fantastyczna propozycja, którą śmiało wręczyć możesz bliskiej osobie. To będzie bardzo dobry pomysł na niespodziankę dla rodzica, rodzeństwa, partnera czy przyjaciela. A jeśli szukasz mniejszego, prostego upominku na Nowy Rok, wybierz butelkę wina musującego z ozdobną naklejką. To produkt stworzony specjalnie na tak szczególną noc, dlatego bez wątpienia sprawdzi się jako prezent.

Wino musujące na nowy rok na sylwestra

Wino musujące na Nowy Rok