Wyjątkowe upominki dla gości na dziecięce przyjęcia. Oryginalne prezenty na Chrzest, Roczek i narodziny dziecka wypełnione pięknymi drobiazgami oraz ozdobione uroczą personalizacją i tekstem. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również personalizowane upominki dla najbliższych. Słodkie podziękowania dla gości to przede wszystkim ...

Wyjątkowe upominki dla gości na dziecięce przyjęcia. Oryginalne prezenty na Chrzest, Roczek i narodziny dziecka wypełnione pięknymi drobiazgami oraz ozdobione uroczą personalizacją i tekstem. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również personalizowane upominki dla najbliższych. Słodkie podziękowania dla gości to przede wszystkim czekoladki, lizaki, miodki i ciasteczka. Ozdobione imieniem dziecka oraz elegancką grafiką w wyjątkowy sposób podziękują za przybycie na uroczystość dziecka. Warto zdecydować się na podziękowania na Chrzest i Roczek ze zdjęciem dziecka lub na eleganckie magnesy. Podczas organizacji Chrztu Świętego dziecka należy pamiętać również o prośbach i upominkach dla Chrzestnych. Prośby dla Chrzestnych najczęściej występują w postaci zdrapki, kartki lub pudełeczka z ciasteczkiem. Oryginalne podziękowanie dla Matki Chrzestnej oraz Ojca Chrzestnego w skrzynce lub w ramce w cudowny sposób wyrazi wdzięczność. Warto zwrócić uwagę na tekst w podziękowaniach, który powinien być piękny i elegancki. W kategorii upominki znajdują się również prezenty na Baby Shower, które zachwycą i zauroczą Przyszłą Mamę swoim pięknym wyglądem oraz upominki dla gości na Roczek i urodziny dziecka.

Więcej

Dla Chrzestnych i gości

 • 1,29 zł
  2 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla gości na Chrzcie maluszka. Czekoladka prezentuje się fantastycznie i jeszcze lepiej smakuje. Pięknie wygląda zapakowana do pudełeczek z motywem serc.

  1,29 zł
 • 19,98 zł

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić najbliższych o bycie Rodzicem Chrzestnym Waszego Maluszka? Wspaniałą propozycją jest przepiękna prośba w postaci ażurowo wycinanej okładki. Wewnątrz niej znajduje się karteczka z personalizacją oraz wyjątkowym pytaniem. Całość przewiązana jest białą kokardką, która dodaje jeszcze większej elegancji.

  19,98 zł
 • 44,98 zł
  1 Recenzje

  Wyjątkowo eleganckie i słodkie podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych oraz Dziadków z motywem dziecięcych stópek. Drewniane pudełeczko wypełnione mlecznymi czekoladkami, które ozdobione jest karteczką ze śliczną dedykacją i imieniem dziecka to wspaniała propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Rodzice Chrzestni i Dziadkowie będą...

  44,98 zł
 • 49,98 zł

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować Rodzicom Chrzestnym i Dziadkom Waszego Maluszka? Wspaniałą propozycją jest drewniana skrzyneczka, wypełniona cudownymi słodkościami. Wewnątrz skrzyneczki znajdują się pyszne upominki w postaci lizaków, małych miodków oraz mlecznych czekoladek. Całość opatrzona została personalizowaną karteczką z uroczą grafiką serduszek...

  49,98 zł
 • 4,98 zł

  Wspaniały upominek dla gości na Chrzest, który zachwyci najbliższych swoim wyglądem i smakiem. Mleczna czekoladka wykonana z różowej czekolady ze specjalnych rubinowych ziaren kakaowca umieszczona w rozkładanej wizytówce to przepiękna forma podziękowania. Wizytówka ozdobiona została kwiatowym motywem subtelnych róż oraz uroczą dedykacją.

  4,98 zł
 • Wspaniałe upominki dla gości na Chrzest dziecka w postaci krówek z motywem złotych stópek. Krówki z napisem Chrzest Święty w wyjątkowy sposób pozwolą wyrazić wdzięczność najbliższym. Rewelacyjnie prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości lub w ozdobnych pudełeczkach.

  1,29 zł
 • 1,29 zł
  4 Recenzje

  Jak słodko podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty Waszego maluszka? Wyjątkową propozycją jest czekoladka, która zawinięta jest w ozdobny biały papierek z napisem Chrzest Święty. Świetnie prezentują się ułożone na talerzach gości.

  1,29 zł
 • 19,98 zł
  2 Recenzje

  Wspaniała prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym, która zachwyci najbliższych. Personalizowana karteczka wykonana z papieru kraft z imieniem dziecka oraz wyjątkowym pytaniem umieszczona w białej ażurowo wycinanej okładce. Całość przewiązana jest jutowym sznureczkiem, który dodaje uroku i elegancji.

  19,98 zł
 • 44,98 zł

  Cudowne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków zamknięte w drewnianym pudełeczku. Wypełnione mlecznymi czekoladkami z minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa oraz napisem Dziękujemy prezentuje się niezwykle elegancko. Dodatkowo skrzyneczka została opatrzona piękną karteczką, która ozdobiona jest wspaniałą dedykacją i imieniem dziecka. 

  44,98 zł
 • 49,98 zł

  Personalizowana skrzyneczka wypełniona cudownymi słodkościami to idealna propozycja na podziękowanie Rodzicom Chrzestnym i Dziadkom Maleństwa. Wewnątrz drewnianej skrzyneczki znajdują się upominki w postaci lizaków z motywem serca, pysznych miodków oraz mlecznych czekoladek. Całość opatrzona została została karteczką z uroczym tekstem podziękowania,...

  49,98 zł
 • 4,98 zł

  Jak w wyjątkowy i elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Wspaniałą propozycją jest rozkładana wizytówka z mleczną czekoladką w środku. Dzięki pięknej grafice z motywem konwalii i zielonego wianuszka całość prezentuje się przepięknie. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  4,98 zł
 • Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom na Chrzcie dziecka? Pyszne polskie krówki o śmietankowym smaku to idealna propozycja na upominki dla gości. Owinięte w papierek z motywem serduszka i napisem "Dziękujemy!" prezentują się wspaniale.

  1,29 zł
 • 17,98 zł

  Przeurocze klamerki z wózkiem - piękny dodatek do dekoracji na Chrzest! ! Dzięki klamerkom przypniecie bileciki z podziękowaniami dla Waszych gości. Możecie ich użyć także jako dopełnienie dekoracji, łącząc z innymi dodatkami. Idealnie pasują do przyjęcia w chłopięcym stylu, o błękitnej kolorystyce.

  17,98 zł
 • 3,98 zł
  3 Recenzje

  Wyjątkowy upominek na Chrzest maluszka w formie czekoladki zapakowanej wraz z bilecikiem podziękuje gościom za przybycie i pozwoli wyrazić Waszą wdzięczność. Całość pięknie uzupełnia bestsellerową kolekcję Złote Stópki. 

  3,98 zł
 • 12,00 zł
  2 Recenzje

  Piękna zdrapka z motywem złotych stópek to wspaniały pomysł, aby poprosić najbliższą osobę o zostanie Matką Chrzestną Maleństwa. Prośba wykonana została z dbałością o najmniejszy szczegół, z wyjątkową grafiką, uroczym wierszykiem oraz zdrapką w kształcie serca.

  12,00 zł
 • 1,29 zł
  2 Recenzje

  Czekoladka z minimalistycznym i eleganckim motywem gałązki eukaliptusa to wyjątkowa propozycja upominków dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Czekoladki wspaniale prezentują się ułożone na talerzach gości, w woreczkach z organzy lub ozdobnych pudełeczkach. Najbliżsi będą zachwyceni tak pięknym i słodkim upominkiem.

  1,29 zł
 • 44,98 zł

  Wyjątkowe podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków ze ślicznymi i pysznymi czekoladkami. Drewniane pudełeczko wypełnione mlecznymi czekoladami, które ozdobione są uroczym motywem subtelnych róż w cudowny sposób wyrazi wdzięczność najbliższym. Wnętrze skrzyneczki opatrzone jest również karteczką z piękną dedykacją i grafiką oraz imieniem dziecka. Niezwykle...

  44,98 zł
 • 49,98 zł

  Wspaniałe podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków Maleństwa. Drewniana skrzyneczka wypełniona słodkościami takimi jak: lizaki, miodki oraz mleczne czekoladki zachwyci najbliższych. Idealna propozycja na Chrzest dziewczynki, gdyż skrzyneczka opatrzona została personalizowaną karteczką z imieniem dziecka i przepiękną grafiką subtelnych róż.

  49,98 zł
 • 34,98 zł

  Wyjątkowo uroczy upominek dla gości na Chrzest Święty w postaci krówek ze zdjęciem dziecka. Owinięte w papierek, który zdobiony jest grafiką złotych stópek oraz imieniem dziecka prezentują się niezwykle elegancko. Można je ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach czy woreczkach z organzy.

  34,98 zł
 • 5,98 zł

  Wysokość: 3cm Ilość sztuk w opakowaniu: 20 Materiał: drewno Kolor: błękitny

  5,98 zł
 • 3,98 zł
  1 Recenzje

  Smaczna czekoladowa pralina w kształcie serca w przepięknym opakowaniu przygotowanym na Chrzest maluszka będzie wyjątkowym podziękowaniem dla gości. Gotowa do wręczenia najbliższym! 

  3,98 zł
 • 12,00 zł
  1 Recenzje

  Ojciec Chrzestny Maleństwa to wyjątkowa osoba, którą darzy się wielkim zaufaniem. Jak w piękny sposób poprosić najbliższą osobę o zostanie Chrzestnym? Cudowną propozycją jest prośba-zdrapka z motywem złotych stópek, która zachwyci i oczaruje swoim wyglądem i zostanie zapamiętana na długie lata.

  12,00 zł
 • 1,29 zł
  2 Recenzje

  Wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Mleczna czekoladka ozdobiona motywem złotych stópek słodko podziękuje najbliższym. Czekoladki cudownie prezentują się ułożone na talerzach gości lub w woreczkach z organzy. Goście będą zachwyceni tak uroczym i słodkim upominkiem.

  1,29 zł
 • 44,98 zł

  Drewniane pudełeczko wypełnione mlecznymi czekoladkami, które ozdobione są uroczym serduszkiem i napisem Dziękujemy to wyjątkowa propozycja na upominki dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków Twojego Maleństwa. Wnętrze skrzyneczki udekorowane jest również wspaniałą dedykacją oraz imieniem dziecka. Całość prezentuje się niezwykle elegancko a motyw...

  44,98 zł
 • 49,98 zł
  1 Recenzje

  Wyjątkowy upominek dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków Waszego dziecka, który możecie wręczyć podczas Chrztu Świętego. Drewniana skrzynka wypełniona dekoracyjnym sizalem i słodkimi drobiazgami zachwyci Waszych najbliższych. Wewnątrz skrzyni znajdują się lizaki, pyszne słoiczki z polskim miodem oraz mleczne czekoladki. Dzięki personalizowanej karteczce z...

  49,98 zł
 • 34,98 zł

  Elegancki upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Personalizowane krówki ze zdjęciem dziecka pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na przyjęcie dziecka. Ozdobione nowoczesną grafiką gałązek eukaliptusa prezentują się przepięknie.

  34,98 zł
 • 5,98 zł

  Małe drewniane klamerki to świetny element dekoracyjny. Klamerki mogą posłużyć do przypięcia bilecików dla gości na przykład do szklanek lub udekorowania serwetek.

  5,98 zł
 • 3,98 zł

  Wspaniały upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty Maluszka. Owocowy cukiereczek z bilecikiem pozwoli wyjątkowo wyrazić Waszą wdzięczność. Taki słodki upominek świetnie prezentuje się na talerzach gości.

  3,98 zł
 • 12,00 zł

  Piękna prośba o zostanie Matką Chrzestną zdobiona cudowną grafiką śpiącej dziewczynki i kwiatów w różowej kolorystyce. Wewnątrz prośby znajduje się zdrapka w kształcie serca, pod którą kryje się wyjątkowe pytanie, które zachwyci najbliższą ciocię Maleństwa.

  12,00 zł
 • 1,29 zł

  Mleczna czekoladka ozdobiona grafiką delikatnej gałązki konwalii pozwoli w słodki sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka. Czekoladki wspaniale prezentują się w szklanych misach lub ułożone na talerzach gości. Można je również zapakować w ozdobne pudełeczka w kształcie serca lub w woreczki z organzy.

  1,29 zł
 • 54,98 zł
  1 Recenzje

  Wyjątkowo piękna i elegancka Pamiątka Chrztu Świętego dziecka zamknięta w drewnianym pudełeczku. We wnętrzu skrzyneczki znajduje się cudowny upominek w postaci pozłacanej łyżeczki ze ślicznym grawerem aniołka, która dostępna jest w trzech wariantach: z napisem Pamiątka Chrztu, Kochanej Wnuczce oraz Kochanemu Wnuczkowi. Pudełeczko opatrzone zostało również...

  54,98 zł
 • 49,98 zł

  Cudowny prezent dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków, który słodko podziękuję za całokształt i przybycie na uroczystość Chrztu Świętego Maluszka. Pyszne drobiazgi w postaci lizaków, malutkich miodków oraz mlecznych czekoladek umieszczone zostały w pięknej, drewnianej skrzyni. Całość została opatrzona karteczką z elegancką grafiką, imieniem dziecka i datą...

  49,98 zł
 • 34,98 zł

  Personalizowane krówki ze zdjęciem dziecka to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty. Owinięte w papierek, który zdobiony jest piękną grafiką różowych kwiatów, zdjęciem oraz imieniem Maluszka zachwycą i zauroczą najbliższych. Krówki z kolekcji Subtelny Róż idealnie nadają się na Chrzest dziewczynki. 

  34,98 zł
 • 6,98 zł
  2 Recenzje

  Urocze klamerki dekoracyjne wykonane z drewna, zdobione misiem, grzechotką i smoczkiem, z kolekcji Zwierzątka dla dziewczynki. Cudowny, symboliczny dodatek który ozdobi Wasze stoły. Są bardzo uniwersalne możecie dołączyć je do bilecików, czy też ułożyć z nich ciekawy wzorek. Goście z pewnością będą zachwyceni

  6,98 zł

Prezenty dla dziecka i upominki dla gości

Wręczanie drobnych prezentów przy gratulacjach i podziękowaniu, sprawia ogromną radość. Jest to moment, kiedy okazujemy wdzięczność za bliskość rodziny i przyjaciół. Należy pamiętać o takich akcentach, budując przy tym większą zażyłość i niezwykłe relacje. Obdarowywanie osób na których nam zależy sprawia ogromną radość. Mogąc sprawić komuś przyjemność, czujemy się jeszcze lepiej.

Upominki dla koleżanek Przyszłej Mamy na Baby Shower

Czekając na narodziny dziecka, coraz częściej decydujemy się na organizację baby shower. Przyjęcie powodujące szybsze bicie serca, gdyż uświadamia, że do przyjścia na świat pociechy zostało już naprawdę niewiele czasu. Jest to pierwsza taka okazja, która zbliża rodzinę w przygotowaniach do narodzin. Zwyczajem jest, że zaproszeni goście przekazują nam prezenty dla dziecka, akcesoria lub zabawki. Zdając sobie sprawę (w większości) z niemałej ceny podarunków, miłym gestem będzie symboliczne odwdzięczenie się za wsparcie. Oryginalną niespodzianką są ciasteczka z wróżbą, z personalizowaną datą naszego wydarzenia i imieniem przyszłej mamy. Zachowując element personalizacji, zakupić można również lizaki i czekoladki dla gości. Chcąc zapakować je z klasą, warto zamówić także pudełeczka serca. Dla wielbicieli większym podarunków, w ofercie znajduje się też bezalkoholowy szampan z personalizowaną naklejką.

Oryginalne prezenty na narodziny dziecka

Gdy wyczekiwane dziecko przyjdzie na świat, fantastycznie jest pogratulować świeżo upieczonym rodzicom, poprzez elegancki prezent. Wszystkie produkty w szerokim wyborze są personalizowane - świetne maskotki, takie jak króliczki i miś, skrzyneczka na pierwsze skarbypozytywka i ozdobna opaska na głowę. Znajdziemy także lampkę silikonową zmieniającą kolor, fotoramkę i łapacz snów. Dziecięce prezenty są wyrazem życzenia pomyślności i szczęścia, pastelowe kolory idealnie pasują do wystroju pokoju oraz usposobienia małych dzieci. Krótko mówiąc wszystko, co oczaruje maluszka i uatrakcyjni pierwsze dni dziecka na świecie. Sprawią, że pociecha z uśmiechem poznawać będzie świat oraz domowe otoczenie.

Pierwsze urodziny dziecka - jaki prezent podarować?

Pierwszy roczek dziecka to niezwykły etap. Chcąc podarować wyróżniający się prezent, zwróćmy uwagę na drewniane skrzynie, z personalizowanym napisem we wnętrzu. Do wyboru pozostawiona jest zawartość - wybieramy pomiędzy uroczym talerzykiem z kubeczkiem, sztućcami, woreczkami na pierwsze skarby, maskotką, książeczką z bajką zestawioną z maskotką, skarbonką: jednorożcem otulonym dekoracyjną watą ze złotymi gwiazdeczkami lub drewnianą ciężarówką z farbkami. Stawiając na rozwój dziecka od najmłodszych lat, można zdecydować się na skarbonkę. Dostępne są w kształtach takich jak lama, sowa, słoń, świnka, jednorożec czy autko. Prezenty na pierwsze urodziny zachwycają kolorami i jakością wykonania. Stać się mogą elementem zabawy, ale też i rzeczami sentymentalnymi, będącymi cudownymi pamiątkami w dalszych latach życia. Podarujmy maluchowi to co najlepsze, równocześnie zachwycając jego rodziców. To okazanie swojej więzi z naszymi bliskimi, której wzmacnianie jest bardzo ważne. Dzięki różnorodnemu asortymentowi, z pewnością można wybrać idealny prezencik na pierwsze urodziny i wspólnie spędzić ten niesamowity dzień.

Cudowne metryczki dla maluszka

Maleństwo wprowadza dużo pozytywnej energii i motywuje do aktywnego spędzania dnia. Żeby uczcić niesamowite momenty, warto zbierać pamiątki. Jedną z nich jest metryczka dla dziecka, swego rodzaju dokument uwieczniający przyjście na świat. Jest to niewątpliwie bardzo sentymentalny obiekt, prezentujący wyjątkową treść. Proponujemy tradycyjną formę, czyli plakat oprawiony ramką z pleksi lub solidnie wykonaną skrzyneczkę, z personalizowaną kartką w środku. Zawiera sześć przegródek, będących miejscem przechowania ulubionych drobiazgów dziecka.

Prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym dziecka

Chrzest święty staje się pierwszą uroczystością kościelną w życiu dziecka, jego przystąpieniem do wspólnoty wiary. Przy wyborze Matki i Ojca Chrzestnych, kierujemy się poczuciem zaufania i powierzenia pewnej odpowiedzialności. Wybieramy osoby nam bliskie, których wartości jesteśmy pewni. Z tego samego powodu, chcemy okazać im szacunek i w piękny sposób zapytać o zgodę na pełnienie tej posługi. Do wyboru mamy tradycyjną formę, jaką jest ozdobna kartka z ażurową okładką czy też w kopercie albo pudełko z naturalnego drewna w jasnym kolorze wyłożone dekoracyjnym sizalem, w którym umieszczone jest ciasteczko z wróżbą. Produkty są tworzone z myślą o ważnej chwili, jaką jest nadchodzący Sakrament Chrztu Świętego, kiedy rodzice chrzestni pełnić będą kluczową rolę.

Wspaniałe propozycje podziękowań dla Rodziców Chrzestnych

W ramach podziękowań podarować można produkty takie jak personalizowana bombonierka lub personalizowana skrzynka z drobiazgami. Zdecydować można się również na fantastyczne, kartonowe pudełko skrywające piękne ozdoby. Są to na przykład urocze, materiałowe kwiatki udekorowane perełkami. Załączona do tego jest naklejka z wspaniałą grafiką pastelowych kwiatów i personalizowaną dedykacją. Dodatkowo, wręczyć można znakomitą kartkę 3D, zawierającą element wózeczka lub bujaka, który rozkłada się po otwarciu. Upominki są pięknym wyrazem naszej wdzięczności za wsparcie oraz pomoc przy wychowywaniu pociechy. Idealnie nadają się, by wręczyć je rodzicom chrzestnym w tym niesamowitym dniu.

Pamiątka Chrztu Świętego dla Maluszka

Dostępne na stronie prezenty dla dziecka z okazji Chrztu Świętego będą wyglądać cudownie, towarzysząc maluszkowi w ważnej chwili Sakramentu. Jest to szczególny moment, w którym pociecha odnajduje wsparcie całej rodziny, otaczającej go miłością i ciepłem. W trakcie uroczystości niezbędna będzie piękna i personalizowana gromnicadelikatna szata do chrztu z różowymi bądź niebieskimi akcentami, co więcej - dla dziewczynki opaska na głowę. Wspaniałymi prezentami natomiast będą srebrna bransoletka z sercem z imieniem, zawieszka krzyżyk z imieniem, jak również album na zdjęcia z pamiątką z sakramentu. Jako podarunek dodatkowy, mający niesamowitą wartość na chrzest dziewczynki i chrzest chłopca będzie tekst modlitwy oprawiony w elegancką, białą ramkę. Można postawić ją koło łóżeczka lub powiesić na ścianie, co będzie codziennie przypominać o wierze. Wspaniały dzień i prezenty staną się perfekcyjną pamiątką na dorosły okres życia.

Słodkie podziękowania dla gości na Chrzest z imieniem dziecka

Przez żołądek do serca, dziękując gościom za przybycie, można wręczyć personalizowane: czekoladki, miód, ciasteczka z wróżbą i lizaki. Szeroki wybór pozwoli nam zachwycić bliskie osoby, trafiając w ich ulubione smaki. Dzięki słodkiemu poczęstunkowi wyrazimy uczucia, którymi darzymy rodzinę i przyjaciół. W ofercie dostępne także mydełka, magnesy, naklejki i pudełeczka.

Czekoladki uniwersalne i personalizowane na różne okazje

Prawdziwym bestsellerem stały się oferowane przez nas czekoladki. Mogące służyć jako podziękowanie dla gości za przybycie lub dekoracja stołu, prezentują się niezwykle apetycznie. Do nabycia w dwóch wersjach. Pierwsza to belgijska, mleczna czekolada w tradycyjnym kolorze, która zadowoli podniebienie najbardziej wymagającego smakosza. Druga czekoladka natomiast wykonana ze specjalnych rubinowych ziaren kakaowca (bez jakichkolwiek dodatków, aromatów i barwników) ma przepiękny rubinowy kolor i delikatnie owocowy smak, co jest jej niewątpliwym atutem. Nadają się wręcz perfekcyjnie na każde przyjęcie, wtedy warto wybrać opcję uniwersalną, przedstawiającą na przykład napis ,,Dziękujemy!”. W momencie, gdy chcemy zaznaczyć konkretny charakter spotkania, dobrze zdecydować się na wariant personalizowany ozdobiony naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Sprawdzą się cudownie na bankiecie z każdej okazji, zapakowane są w papierek z wybraną grafiką tematyczną. Minimalna ilość sztuk w zamówieniu waha się miedzy 20-25, natomiast cena za jedną czekoladkę rozmieszczona jest w przedziale 1,19 zł. -1,98 zł.

Słodkość i zabawa w jednym, czyli ciasteczko z wróżbą

Ciekawym dodatkiem stanie się kruche ciasteczko z pozytywną wróżbą w środku. Może funkcjonować jako upominek dla gości, na przykład położone niedaleko ich nakrycia. Jest połączeniem pysznej przekąski oraz rozrywki dla każdej obecnej osoby. Przezroczyste opakowanie z personalizowaną etykietą prezentuje imię dziecka, a także datę wydarzenia. Taki zabieg niezwykle podkreśla unikatowość produktu. Minimalna ilość sztuk w zamówieniu wynosi piętnaście ciasteczek, jedno jest w cenie 1,69 zł.

Pakowanie i ozdabianie upominków dla gości

Pakowanie prezentów dla większości osób jest wyzwaniem. Staje się zawsze naszym punktem honoru, gdyż jest to okazanie szacunku dla drugiej osoby. Poprzez estetycznie ozdobiony prezencik, wyrażamy swój stosunek do obdarowywanej osoby. Często nie mamy pomysłu na użycie dostępnych nam materiałów albo nie wiemy jak ozdobić pakunek w efektowny sposób. Zależy to w głównej mierze od osoby, której będziemy wręczać upominek. Zwróćmy uwagę na jej wiek i na tej podstawie dobierzmy kolor i styl akcesoriów. Zwróćmy też uwagę na rodzaj uroczystości, która będzie się odbywać. W zależności czy są to pierwsze urodziny dziecka, czy przykładowo chrzest, należy wykazać inne podejście do sytuacji. Możemy zaproponować takie dodatki do upominków jak kolorowe lub tradycyjne klamerki, kokardki i woreczki, a także pudełeczka na drobiazgi.

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla dzieci i gości w kategorii UPOMINKI:

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty dla dziecka na Roczek

Prezenty dla dziecka na Chrzest

Uniwersalne upominki na Chrzest

Personalizowane upominki na Chrzest

Prośba o zostanie Rodzicem Chrzestnym

Podziękowania dla Chrzestnych

Pudełeczka i woreczki na upominki

Upominki dla gości na urodziny

Upominki na Baby Shower

Dodatki do upominków

Metryczki dla dziecka