Zaproszenia na roczek ręcznie robione z pewnością będą pięknie się prezentować wręczane bliskim. Goście docenią staranne wykonanie zaproszeń. Zaproszenia na roczek personalizowane zazwyczaj utrzymywane są w słodkim i delikatnym stylu. Na zaproszeniach często goszczą wesołe zwierzątka zapraszające na zabawę. Modnymi zaproszeniami są zaproszenia na roczek w kształcie 1. Zaproszenia na roczek ze zdjęciem dziecka sprawdzą się dla najbliżej rodziny jako piękna pamiątka do albumu. Na pierwsze urodziny dziecka, wierszyki w kartkach z życzeniami będą doskonałym pomysłem. Personalizowane dekoracje na roczek powinny pasować do wykorzystanych przez nas zaproszeń. Dzięki temu stworzymy wyjątkową kompozycję, która olśni naszych gości.

Wybierz:

Zaproszenia na Roczek

Roczek - jak zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe?

Ekscytujące przeżycie, jakim są pierwsze urodziny dziecka to dla rodziców czas dużego skupienia i tworzenia planów. Stanowi to etap rozpoczynający nowy okres w życiu solenizanta. Przyjęcie z pewnością zapisze się w pamięci każdego gościa, jest to w końcu wyjątkowy moment naszej pociechy. Rodzina i bliscy przyjaciele okazują nam na co dzień dużo wsparcia, dlatego zdecydujmy się na wyjątkowe zaproszenie na roczek.

Zaproszenia na Roczek do wypisania

Pięknym gestem jest okazanie im swojej wdzięczności za dotychczasową pomoc. Oferujemy specjalne zaproszenia na pierwsze urodziny, zaprojektowane w wielu stylach. Od preferencji maluszka zależne jest czy będzie to różowy króliczekleśne zwierzątka czy zaproszenie z cyfrą 1. Dostępne zaproszenia na roczek mają wymiary 15 cm x 15 cm, w zestawie z białą kopertą, do niektórych dołączona jest też słodka naklejka. Można zdecydować się na uniwersalne zaproszenie na roczek (gdzie znajduje się wyznaczone miejsce na wypisanie każdej niezbędnej informacji) , czy też personalizowane zaproszenie na pierwsze urodzinki – wystarczy przekazać nam dane, my zadbamy o całą resztę graficzną. Do wersji uniwersalnej polecamy zakup metalicznych długopisów do ksiąg, które swoim pięknym kolorem wpasują się idealnie w elegancki zamysł.

Zaproszenia na Roczek personalizowane

Wybór personalizowanych zaproszeń to natomiast oszczędność czasu i szybsza alternatywa. Szukasz pomysłu na zaproszenie na roczek dla chrzestnej i zaproszenie na roczek dla chrzestnego? W naszej ofercie znajdziesz oryginalne zaproszenia na Roczek ze zdjęciem! Idealnie pasujące dla dziewczynki i chłopca, oczaruje rodziców chrzestnych. Zdjęcie maluszka umieszczone jest w chmurce, wizualnie grafika łączy się ślicznie z pozostałymi elementami i wygląda bardzo naturalnie. Każde zaproszenie posiada prośbę o potwierdzenie przybycia na przyjęcie, imię i nazwisko gościa, datę i miejsce bankietu oraz nasze dane. Pomoże nam to bez dwóch zdań w organizacji całego dnia, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnego zamieszania. Zaproszenia na 1 urodziny powinniśmy wręczyć przynajmniej dwa tygodnie wcześniej, tak aby wszyscy mogli zaplanować swój udział. Dzięki temu każda bliska osoba będzie miała swobodę zarezerwowania sobie czasu na tę szczególną uroczystość. Miłą inicjatywą jest ich osobiste wręczenie, jednak dzięki zawartej kopercie można sprawnie wysłać je pocztą. Zachęcamy do sprawdzenia także naszych kolekcji akcesoriów urodzinowych, które spójne są ze stylami w jakich możecie zakupić zaproszenia. Stanowi to wygodą opcję na utrzymanie jednej, ciekawej tematyki urodzinowej.