Konfetti na stół

Konfetti na stół

Konfetti na stół to cudowna dekoracja na Chrzest, która stworzy oryginalną i nowoczesną aranżację. Konfetti najczęściej występuje w tubie lub w woreczkach. Dostępne są przeróżne kształty konfetti: kółka, serca, gwiazdki i wózki. Złote konfetti to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest, która świetnie prezentuje się z innymi dodatkami. Na stole powinny znaleźć się również takie dekoracje jak: serwetki na Chrzest, bieżnik, winietki, świece oraz świeczniki.

Konfetti na stół

Konfetti do dekoracji stołu na Chrzest Święty

Chrzest Święty jest bardzo ważnym wydarzeniem, gdzie ozdoby powinny prezentować się w określony sposób. Kluczem do atrakcyjnych dekoracji jest spójność wszystkich elementów. Warto zdecydować się na jedną kolekcję, którą będziecie się kierować podczas organizacji całości. Świetnym dopełnieniem ozdób na Waszej uroczystości będzie z pewnością konfetti. Jeżeli uważacie, że dekoracjom stołu brakuje odpowiedniego wykończenia, znakomitym pomysłem będzie zaopatrzenie się w kolorowe konfetti lub piórka dekoracyjne. Stworzy wyjątkowe tło pod wszystkie pozostałe elementy dekoracyjne i świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Zaopatrzcie się w cudowne warianty i stwórzcie wspaniałą imprezę z okazji Chrztu Świętego. Na stole powinny znaleźć się również takie dodatki jak: serwetki na Chrzest, bieżniki na stół, winietki na Chrzest oraz świece i świeczniki. 

Dekoracje stołu na Chrzest piórka

Piórka ze złotym brzegiem - dekoracje stołu na Chrzest

Konfetti na stół w metalicznych kolorach - najmodniejsze propozycje

Jeżeli chcecie postawić na bardzo wyjątkowe dekoracje stołu na Chrzest, warto zainteresować się konfetti dekoracyjnym. Występuje w wielu kolorach i wykończeniach. Dzięki temu na pewno każdy będzie w stanie wybrać odpowiedni dla siebie wariant. W naszej ofercie pojawiają się cudowne, eleganckie konfetti, które świetnie sprawdzą się na Chrzcie zarówno dziewczynki, jak i chłopaka. W zależności od Waszych preferencji postawcie na zmysłowe piórka, które prezentują się znakomicie. Świetnie podkreślają charakter uroczystości i na pewno spodobają się wszystkim gościom. Znakomitym rozwiązaniem będzie również klasyczne konfetti metaliczne. Pojawiają się w różnych wariantach kolorystycznych i  kształtach. Każdy z pewnością będzie w stanie postawić na odpowiedni dla siebie rodzaj. W naszej ofercie znajdziecie metaliczne konfetti w złotym, srebrnym lub kolorze rosegold. Wszystkie znakomicie wpisują się w najnowsze trendy. Dzięki temu Wasza uroczystość na pewno spodoba się wszystkim zaproszonym najbliższym.

Konfetti złote metaliczne na stół

Konfetti złote metaliczne na stół

Dekoracje na Chrzest dziewczynki i chłopca - kolorowe konfetti

Jeżeli chcecie dodać trochę koloru i świeżości do Waszych dekoracji, znakomitym rozwiązaniem może być postawienie na kolorowe konfetti na stół. Taki wariant świetnie przełamie całość. Pamiętajcie jednak, że Chrzest Święty jest eleganckimi stonowanym sakramentem, dlatego nie przesadzajcie z pstrokatością. Idealnym rozwiązaniem będzie różowe konfetti dla dziewczynki lub niebieskie konfetti dla chłopca. Świetnie będzie współgrało z pozostałymi dekoracjami w pastelowej kolorystyce występującymi na uroczystości. Konfetti robi za znakomite tło pod wszelkie dekoracje stołu. Dlatego postaracie się, by idealnie z nimi współgrało. Jako konfetti w kolorze na Chrzest, znakomicie sprawdzi się również takie w kształcie małych wózeczków w odpowiednim kolorze. Świetnie podkreśla charakter imprezy i znakomicie się prezentuje.

Konfetti na Chrzest drewniane serduszka

Konfetti na Chrzest drewniane serduszka