Chrzest chłopca Miś i Baloniki

Chrzest chłopca Miś i Baloniki

Na Chrzest dziecka warto wykorzystać dekoracje, które pozwolą podkreślić charakter wydarzenia. Pomocne mogą okazać się produkty z kolekcji Miś z Balonikami! Do dekoracji wnętrza można użyć personalizowanych produktów takich jak baner, kakemono. Efektowniejszego wyglądu aranżacji stołu nada ramka z grafiką, winietki z imieniem gości oraz urocze podziękowania w postaci miodków, krówek, czekoladek. Dostosowane dekoracje na długo pozostaną w pamięci przybywających gości. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się o wszystkich produktach!

Chrzest chłopca Miś i Baloniki

 • ŻYCZENIA na Chrzest na telefon elektroniczne Miś z Balonikami błękit ŻYCZENIA na Chrzest na telefon elektroniczne Miś z Balonikami błękit
  39,98 zł
  ŻYCZENIA na Chrzest na telefon elektroniczne Miś z Balonikami błękit

  Chcesz podarować prezent, który nie ulegnie zniszczeniu? Wykorzystaj życzenia w formie cyfrowej, które zdobione są uroczą grafiką misia z balonikami w błękicie. Dominujący niebieski kolor sprawia, że są to życzenia skierowane dla chłopczyka. Całość prezentuje się niesamowicie stylowo. Produkt pozwoli na dotarcie do odbiorcy w zaledwie kilka chwil a jego...

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek razem Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Roczek i Chrzest! Podaruj bliskim jedno zaproszenie na dwie uroczystości! Piękna grafika misia z balonikami w odcieniach błękitu świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia dedykowanego dla chłopca. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego wypisania.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca z motywem misia z balonikami to fantastyczna propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny maluszka. Do zaproszeń dołączone są białe dopasowane koperty, dzięki którym otrzymujecie kompletny zestaw. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, a urocza grafika zachwyci każdego z gości!

  24,98 zł
 • WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt

  Planujesz przyjęcie dla syna? Wykorzystaj winietki do wypisania nazwisk by wskazać gościom ich miejsce przy stole. Produkt dekorowany jest grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu. To praktyczny gadżet, który stanowi także element wystroju, 

  9,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy...

  Zachowaj wyjątkowe wspomnienia z dnia Chrztu Świętego! Zamów personalizowaną księgę gości zdobiona grafika misia z balonikami w odcieniach błękitu. W środku goście zawrą życzenia, wspomnienia, zdjęcia lub inne elementy. To wspaniała pamiątka, która pozostanie z maluszkiem i rodzicami na lata!

  49,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu dla chłopca życzenia pudełko Z PODPISEM Miś i Baloniki PAMIĄTKA Chrztu dla chłopca życzenia pudełko Z PODPISEM Miś i Baloniki
  42,98 zł
  PAMIĄTKA Chrztu dla chłopca życzenia pudełko Z PODPISEM Miś i Baloniki

  Wyjątkowa pamiątka Chrztu Świętego, którą możesz podarować podczas uroczystości dedykowanej chłopcu. Piękny motyw misia z balonikami pośród błękitu to największy hit tego roku. W pudełeczku znajdują się klamerki na których możesz zawiesić pieniążki lub zdjęcie. 

  42,98 zł
 • MAGNES podziękowanie Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki MAGNES podziękowanie Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki
  3,98 zł
  MAGNES podziękowanie Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki

  Wspaniałe magnesy na lodówkę! Wręcz je gościom by podziękować im za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego. Każdy magnes zdobiony jest grafiką misia z balonikami pośród błękitu. Delikatna kolorystyka i najnowszy wzór wspaniale zaprezentuje się na stole. Każdy gość będzie zachwycony.

  3,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest chłopca Miś i Baloniki (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest chłopca Miś i Baloniki (+etykiety z imieniem) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest chłopca Miś i Baloniki (+etykiety z...

  Słodkie lizaki to wspaniałe podziękowanie na Chrzest, które zachwyci nawet najmłodszych! Do każdego lizaczka dołączyliśmy personalizowaną naklejkę z grafiką misia z balonikami pośród błękitu. Połóż je przy nakryciach gości lub wręcz je im osobiście!

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)

  Mini słoiczki z miodem to idealny sposób na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest Święty! Produkt został ozdobiony personalizowaną naklejką, która zawiera grafikę misia z balonikami, imię dziecka oraz datę chrztu. Miodki możesz ułożyć na nakryciach gości lub wręczyć im je osobiście. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bb)

  Mini słoiczek z cukierkami na Chrzest Święty. Wyjątkowe podziękowanie, który doceni każdy z gości. Do każdego słoiczka dołączono personalizowaną etykietę z grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu. Słodkie, kolorowe cukierki pokochają nawet najmłodsi. Wykorzystaj ten upominek podczas Chrztu Świętego swojego syna. 

  8,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt CZEKOLADKI na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt

  Smaczne podziękowania na Chrzest! Wręcz bliskim czekoladki z mlecznej belgijskiej czekolady do których dołączono personalizowane naklejki z datą chrztu oraz imieniem dziecka. To wspaniały upominek ale także dekoracja stołu. Zachwyć bliskich oryginalnym podziękowaniem. Czekoladki możesz umieścić także w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM 20szt

  Krówki to smaczne podziękowanie dla gości przybyłych na uroczystość Chrztu Świętego. Podaruj im smakołyk zapakowany w papierek zdobiony grafiką misia z balonikami pośród błękitu. Personalizacja zawiera imię dziecka i datę uroczystości. Krówki możesz umieścić w woreczkach z organzy lub pudełeczkach.

  39,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest chłopca Miś i Baloniki 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest chłopca Miś i Baloniki 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest chłopca Miś i Baloniki 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowe opakowanie, które pozwoli Ci w efektowny sposób przekazać podziękowanie przybyłym gościom. Do każdej sztuki produktu dołączyliśmy personalizowaną naklejkę z grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu. Do środka możesz umieścić czekoladki, krówki oraz inne drobne elementy. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest chłopca Miś i Baloniki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest chłopca Miś i Baloniki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest chłopca Miś i Baloniki 10szt (+etykiety z...

  Pudełeczka w kształcie aniołka to wspaniały sposób na przekazanie podziękowania dla gości. W środku można zawrzeć różne drobne elementy takie jak krówki, czekoladki, orzeszki. Do każdej sztuki dołączyliśmy personalizowaną naklejkę z grafiką misia z balonikami. Tak przygotowane podziękowanie zachwyci każdego!

  28,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM

  Topper to wspaniała dekoracja tortu, która zdecydowanie podkreśli jego wygląd. Na produkcie znajduje się personalizacja, która zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości, dopełnienie stanowi przepiękna grafika misia z balonikami. Topper świetnie zaprezentuje się także na zdjęciach. Wykorzusyaj go podczas uroczystości dla chłopca.

  24,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Chrzest chłopca Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka) DEKORACJA stołu na Chrzest chłopca Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest chłopca Tabliczka Miś i Baloniki (+ramka)

  Dekoracja stołu w postaci ramki z kartką wspaniale sprawdzi się na Chrzcie Świętym chłopca. Grafika zdobiąca produkt przedstawia misia z balonikami pośród błękitu. Dopełnienie stanowi personalizacja, która wyróżnia najważniejszego uczestnika. Produkt świetnie skomponuje się z resztą kolekcji Miś i Baloniki.

  17,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest chłopca plakat Z IMIENIEM Miś i Baloniki 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest chłopca plakat Z IMIENIEM Miś i Baloniki 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest chłopca plakat Z IMIENIEM Miś i Baloniki 50x70cm

  Plakat na Chrzest to wspaniała dekoracja sali! Wybierz personalizowany produkt zdobiony grafiką misia z balonikami, która otoczona jest błękitem. To wspaniały wybór na uroczystość chłopca. Na plakacie widoczny jest napis Chrzest Święty oraz imię i data chrztu. Podkreśl wygląd sali efektownym produktem!

  59,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm

  Opłatek na tort to smaczny dodatek do słodkiego wypieku, który nada całości wyjątkowego wydźwięku. Urocza grafika misia z balonikami pośród błękitu wspaniale zaprezentuje się podczas uroczystości. Personalizacja zawiera imię dziecka oraz datę przyjęcia. Całość niesamowicie się prezentuje! 

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Ø20cm UNIWERSALNY

  Szukasz dekoracje do przystrojenia wypieków na przyjęciu z okazji Chrztu dziecka? Zamów jadalny opłatek w okrągłym kształcie. Wybieraj dodatek do tortów z grafiką misia z balonikami w neutralnej kolorystyce z akcentami niebieskiego. 

  15,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 12szt

  Pudełka na ciasto pozwolą w efektowny sposób przekazać podziękowania dla przybyłych gości. W środku możesz umieścić słodki wypiek, tort, ciasteczka lub inne elementy. Do każdego pudełeczka dołączona jest naklejka z grafiką misia z balonikami pośród błękitu. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie!

  35,98 zł
 • Dekoracja sali na Chrzest chłopca + listwa 60x150cm Miś i Baloniki Dekoracja sali na Chrzest chłopca + listwa 60x150cm Miś i Baloniki
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Chrzest chłopca + listwa 60x150cm Miś i Baloniki

  Wspaniała dekoracja na Chrzest chłopca! Wykorzystaj kakemono z grafiką misia z balonikami pośród błękitu na uroczystości swojego syna. Personalizacja zawarta na produkcie podkreśli najważniejszego uczestnika wydarzenia. Produkt wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach. 

  99,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w błękitnym kolorze to idealna dekoracja stołu na przyjęcie chłopca. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości materiału. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości lub w ciekawe kształty.

  45,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m

  Błękitny bieżnik na stół wykonany z flizeliny to idealna propozycja dekoracji na Chrzest i inne przyjęcia dla chłopca. Bieżnik przepięknie prezentuje się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub błękitnym kolorze. Można go stosować przez środek stołu jak i w poprzek. 

  26,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt
  14,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Kremowe 40x40cm 12szt

  Delikatna kolorystyka pięknych serwetek flizelinowych bez wątpienia świetnie zaprezentuje się na przyjęciu! Możesz wykorzystać je podczas uroczystości w stylu boho lub rustykalnym. To niezbędny dodatek, który musi znaleźć się na twoim stole!

  14,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt VANILLA SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt VANILLA
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid 40x40cm 50szt VANILLA

  Eleganckie serwetki w delikatnym, kremowym kolorze. Serwetki idealnie zaprezentują się na stole podczas przyjęcia. Dzięki swojej kolorystyce bez problemu wpasują się w każdy motyw przyjęcia. Serwetki sprzedawane są w pakiecie 50 sztuk.

  45,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Efektowna dekoracja stołu w postaci flizelinowego bieżnika w beżowym kolorze. Bieżnik pomoże Ci w szybki sposób odmienić wygląd każdego stołu i dodać mu elegancji. Piękny duży bieżnik w beżowym odcieniu wspaniale współgra z innymi dodatkami.

  69,98 zł
 • TIUL dekoracyjny 30cmx9m BŁĘKITNY TIUL dekoracyjny 30cmx9m BŁĘKITNY
  9,98 zł
  TIUL dekoracyjny 30cmx9m BŁĘKITNY

  Błękitny tiul o delikatnej strukturze materiału w piękny sposób udekoruje stół na uroczystość Chrztu Świętego chłopca. Tiul świetnie prezentuje się rozłożony płasko na stole lub udrapowany pomiędzy innymi dekoracjami.

  9,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE

  Świece to niezbędna dekoracja stołu, która nada całej aranżacji szczególnego charakteru. Błękitne świece w delikatnej kolorystyce świetnie sprawdzą się na wielu przyjęciach. Wykorzystaj je podczas Komunii Świętej lub Chrztu. Dzięki nim aranżacja będzie prezentować się niesamowicie, zachwycając wszystkich gości.

  46,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt BŁĘKITNE

  Ekologiczne balony wykonane z naturalnego kauczuku. Powstały z troski o środowisko. Balony wykonane są w pięknym niebieskim odcieniu co sprawia, że wyglądają elegancko. Idealnie sprawdzą się podczas różnych przyjęć, również dla chłopca. Można napełnić je powietrzem lub helem.

  9,98 zł
 • BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE
  9,98 zł
  BALONY pastelowe STRONG 23cm 10szt BŁĘKITNE

  Cudownie lekkie balony w błękitnym odcieniu w sam raz na przyjęcie dla dzieciaków! Jasnoniebieskie, metaliczne balony, pięknie zdobią pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się zawieszone nad stołem urodzinowym lub jako dekoracja wnętrza. Po uroczystości mogą zdobić  pokój dziecka.

  9,98 zł
 • BALONY błękitne w białe kropki 6szt BALONY błękitne w białe kropki 6szt
  11,98 zł
  BALONY błękitne w białe kropki 6szt

  Śliczne błękitne balony w białe groszki - wyjątkowa ozdoba na przyjęcie dla dziecka. Balony o błękitnym odcieniu, pięknym niczym czyste niebo. Lekki, ciekawie wyglądający dodatek. Balony unoszące się nad główkami Waszych pociech będą stanowiły dodatkową atrakcję na przyjęciu.

  11,98 zł
 • BALONY transparentne 30cm 6szt BALONY transparentne 30cm 6szt
  8,98 zł
  BALONY transparentne 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Przezroczyste balony to fantastyczna dekoracja pozwalająca na tworzenie różnorodnych oryginalnych dekoracji! Ten wyjątkowy lekki  dodatek, uświetni Wasze wyjątkowe przyjęcia. Te przezroczyste balony będą idealnie komponować się z wieloma aranżacjami.

  8,98 zł
 • BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNONIEBIESKIE BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt JASNONIEBIESKIE
  14,98 zł
  BALONY transparentne + papierowe konfetti koła 30cm 10szt BŁĘKITNE

  Balony z konfetti to najmodniejszy hit każdej imprezki. Balonami można udekorować pomieszczenie, wykorzystać je do sesji zdjęciowej a nawet wykorzystać je jako atrakcję do zabawy. Świetnie sprawdzą się nie tylko na urodzinach, ale innych przyjęciach.

  14,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE
  32,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE
  1 Recenzje

  Piękne błękitne rozety ze złotym paskiem to niesamowita dekoracja na Chrzest lub urodzinki. Pięknie prezentują się nad stołem, idealnie nadają się również do dziecięcej sesji foto.

  32,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie na przyjęcia dla chłopca Miś i baloniki błękit 10szt BILECIKI podziękowanie na przyjęcia dla chłopca Miś i baloniki błękit 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie na przyjęcia dla chłopca Miś i baloniki błękit 10szt

  Przepiękne i niezwykle eleganckie bileciki dla zaproszonych gości. Podziękuj za przybycie na Roczek lub Chrzest chłopczyka wręczając bilecik z motywem misia z balonikami. Bileciki to świetna baza, która ułatwi przygotowania pomysłowe prezenciki dla najbliższych. 

  6,98 zł
 • SERWETKI na Roczek, Chrzest i urodziny papierowe Miś i baloniki błękit 33x33cm 20szt SERWETKI na Roczek, Chrzest i urodziny papierowe Miś i baloniki błękit 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Roczek, Chrzest i urodziny papierowe Miś i baloniki błękit...

  Serwetki na przyjęcia dla chłopca zdobione motywem misia i baloników w odcieniach błękitu. Serwetki to jedna z najmodniejszych propozycji do dekoracji stołu i jednocześnie praktyczny dodatek dla każdego z gości. Wykonane z 3-warstwowego papieru i pakowane po 20szt będą idealne na takie uroczystości jak Chrzest, Roczek, urodziny czy baby shower.

  12,98 zł

Chrzest Święty chłopca - dekoracje z misiem i balonikami

Wyjątkowa kolekcja dekoracji z malowniczym obrazkiem misia znakomicie wpasowuje się w dziecięcy charakter uroczystości. Będzie wspaniałym rozwiązaniem na Chrzest Święty Twojego syna. Kolekcja przygotowana została w najmniejszych szczegółach. Dzięki temu nie tylko zachwyca pięknym projektem przedstawiającym misia odlatującego na pęku baloników. Wszystkie produkty wchodzące w skład kolekcji gwarantują najwyższą jakość i bez dwóch zdań przydadzą Ci się podczas planowania uroczystości. Zaproszenia, dekoracje sali i wnętrza, podziękowania, księgi pamiątkowe, pamiątki Chrztu i ozdoby tortu - wszystkie je znajdziesz w naszej ofercie. Połączenie chłopięcego błękitu, ponadczasowej bieli i ciepłego brązu fantastycznie się ze sobą komponuje, sprawiają, że rezultat jest jeszcze ciekawszy. Jakie produkty przydadzą się na Chrzest dziecka?

Co potrzebujesz na Chrzest dziecka?

Gdy ustalisz już najważniejsze elementy: datę, miejsce i listę gości, czas przejść do tych bardziej kreatywnych planów. Jednym z nich na pewno jest ustalenie motywu przewodniego imprezy. Gotowe kolekcje dekoracji i dodatków stanowią tutaj spore ułatwienie. Kolekcja Miś i Baloniki stanowi czarujący pomysł na taką okazję. Zaproszenia do wypisania na Chrzest chłopca to wysokiej jakości dodatek, który z pewnością przyda się w czasie planowania uroczystości. Możesz umieścić w nich wszystkie istotne informacje na temat ceremonii sakramentu oraz przyjęcia. Dzięki temu goście poczują się wyjątkowo i na pewno wezmą udział w uroczystości z prawdziwą przyjemnością. A jeśli zastanawiasz się, jaki prezent na Chrzest wręczyć swojemu dziecku, możesz postawić na pamiątkowy album albo pudełko z personalizowanymi życzeniami.

Księga pamiątkowa miś i baloniki chłopca chrzest

Album pamiątkowy na Chrzest

Dekoracja stołu na chrzciny dla chłopca

Podczas chrzcin, już po zakończeniu ceremonii w kościele, bez dwóch zdań sporo czasu spędzisz z bliskimi przy stole. Właśnie dlatego istotnym elementem uroczystości będzie wyjątkowa aranżacja blatu. Biały obrus stanowi świetną bazę do jej stworzenia. Jakie jeszcze dekoracje możesz wykorzystać? Z pewnością trafionym dodatkiem będą błękitne lub brązowe serwetki papierowe. Ładnie skomponują się z grafiką umieszczoną na tematycznych ozdobach, np. winietkach do wypisania. Takie wizytówki ustawione przy talerzach gości bez dwóch zdań sprawią, że każdy z gości łatwo znajdzie swoje miejsce podczas uroczystości. Co więcej, wspaniale pozwolą uatrakcyjnić wystrój, dzięki czemu efekt będzie naprawdę szczególny. 

Winietki na Chrzest miś i baloniki chłopca

Winietki do wypisania dla chłopca

Dekoracje na Chrzest w domu

Za pomocą odpowiednio dobranych dekoracji stworzysz wyjątkową aranżację. To pozwoli nadać całej uroczystości niezawodny styl i charakter. Goście zaproszeni na Chrzest Święty Twojego dziecka już od samego progu poczują się wyjątkowo. A pamiątkowe zdjęcia czy nagrania bez dwóch zdań będą cudowną pamiątką dla małego dziecka. Jeśli chcesz, by fotografie wypadły naprawdę ciekawie, koniecznie postaw na dekoracje dopasowane do motywu przewodniego. Błękitne balony są tutaj sprawdzonym rozwiązaniem. Można wykorzystać je w domu, restauracji i każdym innym lokalu. Transparentne balony bądź takie z nadrukiem także stanowią rewelacyjną dekorację. Plakat z imieniem zawieszony na pustej ścianie z kolei pozwala podkreślić charakter celebrowanej okazji. Od razu zwróci uwagę zaproszonych osób.