Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki najczęściej wybierane są w różowej kolorystyce. Można zdecydować się na zaproszenia na Chrzest do wypisania lub personalizowane. Świetną propozycją są zaproszenia boho z modną kwiatową grafiką. Ważnym elementem przy wyborze zaproszeń jest tekst, w którym powinny znajdować się najważniejsze informacje. Idealnym pomysłem na Chrzest dziewczynki będą zaproszenia ze zdjęciem dziecka, które oczarują wszystkich gości.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki różowe z aniołkiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki różowe z aniołkiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki różowe z aniołkiem 10szt (+koperty)

  Wybierz zaproszenia na Chrzest z aniołkiem na różowym tle z kwiatami. W środku widnieje specjalne miejsce na wypełnienie informacji o przyjęciu. Całość prezentuje się bardzo elegancko i na pewno przypadnie do gustu gościom. Zaproszenia pakowane są po 10szt z dołączonymi białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Słonik w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zaproszenia z motywem słonika na Chrzest chłopca lub dziewczynki. W środku widnieje miejsce do uzupełnienia detali przyjęcia. Takie zaproszenia z pewnością spodobają się gościom i ubarwią przyjęcie. Zaproszenia pakowane po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest boho Miś i kołyska 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest boho Miś i kołyska 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest boho Miś i kołyska 10szt (+koperty)

  Przepiękne i niepowtarzalne zaproszenia na Chrzest Święty maluszka w odsłonie boho. Na okładce nadrukowano piękną grafikę misia przy łóżeczku. W środku znajduje się miejsce do wypisania detali. Zaproszenia pakowane są po 10szt wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Wianuszek z eukaliptusem

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego w formie ślicznej pamiątki. W drewnianym pudełeczku umieszczono karteczkę z treścią zaproszenia oraz karteczkę z ozdobnym wianuszkiem eukaliptusa. Zaproszenie w trwałej formie pozwoli wyróżnić Chrzestnych pośród pozostałych gości oraz zachować wspomnienia z wyjątkowego dnia na długie lata. 

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Gałązka Eukaliptusa

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego, pozwoli ich wyróżnić i gorąco zaprosić na organizowaną uroczystość. W eleganckim drewnianym pudełeczku umieszczono karteczkę z treścią zaproszenia oraz drugą z dekoracyjną grafiką świeżego eukaliptusa. Wspaniałe zaproszenie na pewno sprawi wielką radość i będzie oryginalną formą pamiątki.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Boho Kołyska

  Wspaniałe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego w eleganckiej i trwałej formie pamiątki. Śliczne drewniane pudełeczko zostało ozdobione w środku karteczką z treścią zaproszenia oraz karteczką z dekoracyjną grafiką uroczej dziecięcej kołyski w modnym stylu boho. Wyjątkowy upominek i zarazem piękna pamiątka pozwolą wyróżnić Rodziców...

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Aniołek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Aniołek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Aniołek 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia na Chrzest dziewczynki w różowym kolorze, z nadrukowaną ilustracją aniołka.  Zaproszenia pakowane są po 10szt w komplecie z białymi kopertami. W środku znajduje się miejsce do samodzielnego wypełnienia. Takie zaproszenia na pewno oczarują gości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Białe Róże z misiem 10szt (+koperty)

  Pięknie zaproszenia na Chrzest Święty z motywem misia w otoczeniu białych róż oraz konwalii. Zawiadom bliskich w eleganckim stylu. Zaproszenia przeznaczone są do samodzielnego wypisania. Sprzedawane w komplecie z kopertami. 

  24,98 zł
 • Nietypowe ZAPROSZENIA na Chrzest Święty boho aniołki 10szt (+koperty) Nietypowe ZAPROSZENIA na Chrzest Święty boho aniołki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  Nietypowe ZAPROSZENIA na Chrzest Święty boho aniołki 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia an Chrzest dekorowane motywem aniołka dziewczynki to wspaniały wybór, jeżeli szukacie nietypowych zaproszeń na chrzciny. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania i pakowane po 10szt w komplecie z białymi kopertami. To wspaniała propozycja, by oczarować najbliższych.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest różowe motyle 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest różowe motyle 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest różowe motyle 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na chrzest dziewczynki z motywem różowych kwiatów i motyli. Zaproszenia pakowane po 10 szt wraz z białymi kopertami posiadają pole do samodzielnego wypisania. Zaproszenia to idealny pierwszy krok do przygotowania przyjęcia z okazji chrztu dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Akwarela 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w akwarelowej odsłonie stylu boho. Piękny pomysł, by elegancko zaprosić gości zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kraftowymi kopertami. Prezentują się nowocześnie i pięknie. To wspaniały wybór na nowoczesną uroczystość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Złote Stópki

  Wyjątkowe zaproszenie dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie karteczki, jedną  personalizowaną z treścią zaproszenia i drugą z dekoracyjną grafiką uroczych dziecięcych stópek. Wyjątkowe zaproszenie zachwyci każdą obdarowaną osobę i na pewno sprawi, że z radością weźmie udział w uroczystości.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Rustykalny Wianuszek

  Wyjątkowe pamiątkowe zaproszenia dla Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie dekoracyjne karteczki, na jednej umieszczono treść zaproszenia, na drugiej natomiast śliczną grafikę wianuszka w stylu rustykalnym. Wspaniałe zaproszenie stanie się oryginalną pamiątką na długie lata.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU
  44,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Chrzest W PUDEŁKU Pudrowe Kwiaty

  Wyjątkowe pamiątkowe zaproszenie dla Matki lub Ojca Chrzestnego. W drewnianym pudełeczku umieszczono dwie eleganckie karteczki, jedną z treścią zaproszenia, drugą z dekoracyjną grafiką delikatnych pudrowych kwiatów. Wyjątkowe zaproszenie na pewno sprawi wiele radości obdarowanej osobie i sprawi że z radością przybędzie na organizowaną uroczystość.

  44,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Pampas Boho (+koperta)

  Efektowne zaproszenie na Chrzest z modnym motywem traw pampas w stylu boho. Wspaniała grafika przyciąga uwagę, a możliwość pełnej personalizacji sprawi, że każdy zaproszony gość poczucie się wyjątkowo i będzie wprost oczarowanym takim zaproszeniem.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w boho stylu królują już od dłuższego czasu. Są nie tylko piękne, ale i oryginalne. Takie zaproszenie oczaruje każdego nim obdarowanego. Wydrukowany tekst zaproszeń wystarczy tylko uzupełnić o szczegółowe dane dotyczące Chrztu i są w pełni gotowe do wręczenia. Załączone do zaproszeń kraftowe koperty w cudowny sposób uzupełnią całość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki z pięknym malarskim motywem w stylu boho - piękna propozycja, która oczaruje najbliższych i pozwoli elegancko zaprosić gości. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, w komplecie znajdują się także eleganckie koperty z papieru kraft.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty) KPL 2szt ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty) KPL 2szt
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem (+koperty)...

  Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest Święty dekorowane oryginalnym motywem wianuszka z eukaliptusem. W komplecie znajdują się dwie sztuki zaproszeń: Dla Matki Chrzestnej oraz Dla Ojca Chrzestnego, a także dwie sztuki dopasowanych kopert najwyższej jakości w przepięknym eukaliptusowym kolorze. Cały zestaw prezentuje się pięknie i oryginalnie. Zaproszenia...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  4 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dla Rodziców Chrzestnych z eleganckim motywem eukaliptusa. Wspaniała propozycja, która pozwoli w piękny sposób zaprosić najbliższe osoby na uroczystość. W zestawie znajdują się koperty, dzięki czemu jest to gotowy komplet do wręczenia Chrzestnym.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złote Stópki (+złota koperta)

  Zaproszenie na Chrzest personalizowane z eleganckim motywem złotych stópek to wspaniały pomysł, by zaprosić gości w piękny i niepowtarzalny sposób. Zaproszenie sprzedawane jest w komplecie ze złotą kopertą. Posiada nadrukowany przesłany przez Was tekst oraz nazwiska gości. Cały komplet prezentuje się pięknie i oryginalnie. Dzięki takiemu wzorowi...

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  24,98 zł
 • DEKORACJE w stylu minimalistycznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja złote stópki : KUP TUTAJ

 • ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest wianuszek Białe Róże ze stópkami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z pięknym kwiatowym motywem białych róż i konwalii oraz nadrukiem stópek w złotym kolorze to idealna propozycja na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Zaproszenia prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Pozwolą zaprosić gości na uroczystość w elegancki sposób.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne Stópki 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dziecka w nowym, rustykalnym motywie ze stópkami. Zaproszenia pozwolą na eleganckie poinformowanie gości o zbliżającej się uroczystości. Złote stópki w kwiatowym wianuszku oczarują gości. Do każdego zaproszenia dołączone są szykowne, kraftowe koperty.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem minimalistycznej gałązki. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości prezentują się rewelacyjnie. Tak przygotowane zaproszenia w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest i Roczek Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Chrzest i Roczek to idealne rozwiązanie jeśli planujesz połączyć obie okazje w jedną uroczystość. Składane zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst do samodzielnego wypisania. Połączenie motywu złotego aniołka i eukaliptusowych gałązek wygląda niezwykle elegancko i oryginalnie. Takie zaproszenia na pewno wśród gości spotkają się z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Aniołek z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest wykonane w delikatnym i eleganckim stylu, dekorowane motywem złotego aniołka i gałązek eukaliptusa. Zaproszenia pakowane są po 10szt w komplecie z kopertami, dzięki czemu otrzymujecie gotowy zestaw. Piękny wybór, by oczarować najbliższych i zaprosić ich na Chrzciny maluszka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt (+koperty kraft)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt...

  Zaproszenia na Chrzest dla Rodziców Chrzestnych wykonane w przepięknym rustykalnym stylu. W komplecie znajduje się zaproszenie dla Matki Chrzestnej oraz zaproszenie dla Ojca Chrzestnego, a także kraftowe koperty. Ten piękny komplet, który oczaruje najbliższych.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowe z Gołębiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest przygotowane w odcieniach zieleni eukaliptusowej to aktualnie jedne z najmodniejszych. Na okładce zaproszenia znajduje się motyw kwiatowego wieńca z gołębiem. Dodatek kwiatów w odcieniach bieli i różu sprawia, że całość prezentuje się pięknie i nowocześnie.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z nowoczesnym motywem eukaliptusa w heksagonie to wspaniała propozycja, która pozwoli Wam w wyjątkowy sposób zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia posiadają botaniczny nadruk, pakowane są po 10szt w komplecie z kopertami. Zaproszenia mają elegancki tekst i przygotowane są do samodzielnego uzupełnienia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Personalizowane Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest Personalizowane Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)

  Piękne personalizowane zaproszenie z modnym motywem eukaliptusa oraz złotymi elementami zachwyci nie tylko Ciebie, ale również i zapraszanych gości. Dzięki pełnej personalizacji możesz zamieścić w nim idealnie taki tekst jaki zapragniesz, przez co zaproszenie stanie się w niezwykle wyjątkowe, a pasująca kolorystycznie koperta idealnie dopełni całości.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+eukaliptusowe koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe...

  Zaproszenia na Chrzest utrzymane w najmodniejszych trendach! Piękne zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki w eleganckim, minimalistycznym wydaniu. Zaproszenia zostały ozdobione wianuszkiem z gałązkami eukaliptusa oraz elementami w kolorze matowego złota. W komplecie znajdują się koperty w niespotykanym eukaliptusowym odcieniu. Całość prezentuje się...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Buciki w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Buciki w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Buciki w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki z grafiką bucików w kwiatowym wianuszku to idealny sposób na zaproszenie gości na uroczystość Chrztu. Dzięki białym kopertom dołączonym do zestawu zapakujesz zaproszenia i wręczysz bliskim. Zaproszenia zawierają uroczy cytat i są przygotowane do samodzielnego wypisania. Wyjątkowa grafika bucików i kwiatów w różowych...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z uroczym motywem misia i baloników to wspaniała propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, zostały przygotowane do samodzielnego wypisania, a w komplecie znajdują się dopasowane białe koperty. Modny motyw z misiem będzie idealnym wyborem na Chrzciny dziewczynki.

  24,98 zł

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Chrzest dziecka jest wyjątkowym dniem. Z pewnością chcecie, aby wszystko odpowiednio się prezentowało i cudownie komponowało z całością. Zaproszenia na Chrzest są jednym z najbardziej istotnych elementów, o które należy zadbać odpowiednio wcześniej. Ważne jest, by idealnie komponowały się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi na imprezie. Świetnym wyborem będzie więc postawienie na jedną kolekcję i dobór wszelkich ozdób w jej obrębie. Tekst zaproszenia na Chrzest, grafiki, sposób wręczenia - wszystkie elementy są niezwykle istotne. Zaproszenia na Chrzest dziewczynki kwiatowe charakteryzują się dużym urokiem i subtelnością. Zdecydujcie się na odpowiedni wariant i stwórzcie wspaniałe przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. 

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki z kokardką

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Wśród zaproszeń można wyróżnić kilka wariantów, stylów i rodzajów. W zależności, na czym Wam zależy możecie wybrać inny rodzaj zaproszeń. Podstawowym podziałem są zaproszenia personalizowane i zaproszenia do wypisania ręcznego. Zaproszenia personalizowane są świetnym wyborem jeżeli organizujecie dosyć dużą uroczystości chcecie zaoszczędzić na czasie. Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki świetnie będą się prezentować jeżeli zdecydujecie się na subtelne, różowe wykończenia. Świetnie w tej roli sprawdzi się kolekcja Kwiatowy wózek. Na kartach widnieje grafika dziecięcego wózeczka w otoczeniu delikatnych, różowych kwiatów. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą, tworząc spójną całość. Wewnątrz znajduje się gotowy tekst przesłany przez Was ze wszystkimi ważnymi informacjami na temat Waszej imprezy. Do kompletu dorzucamy również koperty z dekoracyjnym wnętrzem, odpowiadającym grafie przewodniej kolekcji oraz naklejki do zamknięcia kopert. Dzięki temu otrzymujecie pełny pakiet, który pozwoli Wam zaprosić Waszych bliskich w wyjątkowy sposób. 

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Najbardziej popularnym wariantem są zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki do wypisania. Ten wariant zaproszeń znajdziecie na większości imprez okolicznościowych. Świetnie sprawdzi się również na Chrzcie Świętym. Idealnym wyborem będzie kolekcja Różowe Serce, która przedstawia zaproszenia na Chrzest z grafiką delikatnych, różowych kwiatów ułożonych w serce. Dzięki temu idealnie się prezentuje i cudownie podkreśla charakter uroczystości. Wewnątrz karty znajdziecie tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat Waszej imprezy. Dzięki ręcznemu wpisaniu informacji Wasi goście na pewno docenią Waszą dbałość o szczegóły. W komplecie otrzymujecie również koperty, w które możecie zapakować powiadomienia. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą komponują, dzięki czemu takie zaproszenia są bardzo atrakcyjnym wyborem. Polecamy również rustykalne zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki, które zdobione są kraftową ramką i kwiatowym wianuszkiem w delikatnej różowej kolorystyce.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki różowe serce

Zaproszenia na Chrzest do wypisania z motywem różowego serca