Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki najczęściej wybierane są w różowej kolorystyce. Można zdecydować się na zaproszenia na Chrzest do wypisania lub personalizowane. Świetną propozycją są zaproszenia boho z modną kwiatową grafiką. Ważnym elementem przy wyborze zaproszeń jest tekst, w którym powinny znajdować się najważniejsze informacje. Idealnym pomysłem na Chrzest dziewczynki będą zaproszenia ze zdjęciem dziecka, które oczarują wszystkich gości.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  7,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  3 Recenzje

  Wspaniała propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić Rodziców Chrzestnych na Chrzest Maluszka. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół oraz ozdobione piękną i delikatną grafiką subtelnych róż. Idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki.

  7,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty dla dziewczynki. Zdobione motywem pastelowego wianuszka z delikatnych kwiatów prezentują się niezwykle pięknie i uroczo. Wspaniała propozycja, aby w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Subtelny Róż (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Subtelny Róż (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Subtelny Róż (+koperta z...
  3 Recenzje

  Wspaniałe zaproszenia na Chrzest z motywem kwiatów w delikatnym różowym odcieniu. Zaproszenia są w pełni personalizowane - można umieścić w nich dowolny tekst. Do każdego z nich dołączana jest biała koperta z pięknym kwiatowym wnętrzem oraz naklejka kółko, która ślicznie udekoruje kopertę. Idealna propozycja, aby zaprosić najbliższe osoby na Chrzest...

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest dziewczynki z pięknym motywem kwiatów i wózeczka. Wspaniała propozycja, która pozwoli w uroczy sposób zaprosić gości na przyjęcie Maluszka. Zaproszenia sprzedawane są w zestawie z białymi kopertami.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK RÓŻ (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK RÓŻ (+koperta)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK RÓŻ (+koperta)

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest ze zdjęciem dziecka pozwoli w wyjątkowy i oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenie z kwiatową grafiką w różowej kolorystyce to idealna propozycja na Chrzest dziewczynki. W komplecie znajduje się koperta z kolorowym wnętrzem i ozdobna naklejka do udekorowania koperty. 

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Kwiatowy Wózek RÓŻ (+koperta z...

  Gustowne zaproszenia na imprezę Chrztu Świętego utrzymane w barwach pudrowego różu z  grafiką kolekcji Różowy Wózeczek.  Wysokiej jakości zaproszenie z dbałością o każdy detal  to wspaniały wybór. Zaproszenie możesz włożyć do klasycznej białej koperty z różowym wnętrzem. Całość jest starannie dopracowana. Gotowy zestaw zachwyci Waszych gości. Zaproszenia...

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ

  Wyjątkowo piękne i eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki. Zdobione grafiką wózeczka w kwiatowej aranżacji w cudowny sposób pozwolą zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia są dwustronne i w pełni personalizowane - umieszczamy na nich tekst przesłany przez klienta.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki Różowe Serce (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki Różowe Serce (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki Różowe Serce 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest dekorowane motywem kwiatowego serduszka. Zaproszenie zostało wykonane w biało-różowej kolorystyce, dzięki czemu jest to idealna propozycja na Chrzest dziewczynki. W komplecie znajdują się eleganckie białe koperty. Wewnątrz zaproszenia znajduje się piękny cytat oraz tekst do samodzielnego uzupełnienia.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Serce (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Serce (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Serce (+koperta z...

  Delikatne zaproszenia na Chrzest dziewczynki zdobione motywem kwiatowego serca. Zaproszenia wykonane zostały na grubym papierze w różowej kolorystyce. Na zaproszeniach umieszczamy tekst przesłany przez klienta oraz nazwiska gości. W komplecie znajdują się białe koperty z pięknym wnętrzem oraz naklejki do zamknięcia kopert.

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Aniołek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Aniołek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Aniołek NEW (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty w różowym kolorze - idealne dla dziewczynki! Wysokiej jakości zaproszenie z piękną grafiką to cudowny wybór. Gotowy zestaw wprawi w zachwyt Waszych gości. Zaproszenia pochodzą z kolekcji Różowy Aniołek,  opartej o różowe, dziewczęce akcenty. Dołączcie do zaproszeń ślicznie wykonane dodatki dekoracyjne z tej kolekcji,...

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Buciki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Buciki 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Buciki 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest dziewczynki w różowej kolorystyce. Zaproszenia zdobione motywem dziecięcych bucików i kwiatów w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić gości na przyjęcie. We wnętrzu znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia oraz piękny cytat.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Zapach Piwonii 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Zapach Piwonii 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Piwonie 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty zdobione motywem delikatnych kwiatów piwonii i malutkim krzyżem. Wspaniała propozycja, która w wyjątkowo elegancki sposób zaprosi najbliższych na Chrzest dziecka. W zestawie znajdują się białe koperty.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Zapach Piwonii (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Zapach Piwonii (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Piwonie (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  1 Recenzje

  Wyjątkowo piękne zaproszenia na Chrzest Twojego maluszka z motywem kwiatów piwonii. Goście, którzy otrzymają tak śliczne zaproszenia wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół będą zachwyceni. W komplecie otrzymujesz jasnoróżową kopertę z kolorowym wnętrzem oraz naklejkę kółko, które pełni dwie funkcje: pozwoli zamknąć kopertę oraz ozdobi ją w elegancki...

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Zapach Piwonii ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Piwonie

  Piękne zaproszenie na Chrzest dziecka w oryginalnym formacie zdobione elegancką grafiką piwonii. Wspaniała propozycja, która w cudowny sposób pozwoli zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka. Zaproszenie prezentuje się wyjątkowo, dzięki nowoczesnej czcionce i modnej grafice kwiatów.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiat Wiśni ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiat Wiśni
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiat Wiśni

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest dziecka zdobione motywem kwiatów wiśni. Prezentują się niezwykle elegancko a zupełnie nowy format sprawia, że wpisują się w najmodniejsze trendy zaproszeń. To wspaniały i niezbędny dodatek, który oczaruje wszystkich gości i pozwoli zaprosić ich na uroczystość w cudowny sposób.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Malarskie Piwonie 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Malarskie Piwonie 10szt (+koperty+wstążki)
  19,98 zł 21,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Malarskie Piwonie 10szt (+koperty+wstążki) KONIEC...

  Piękne zaproszenia na Chrzest zdobione motywem kwiatów piwonii i białego krzyża. Wspaniała propozycja, która w wyjątkowy sposób pozwoli zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego dziewczynki. Zaproszenia ozdobione jasnoróżowymi wstążkami, które sprzedawane są w komplecie prezentują się cudownie!

  19,98 zł 21,98 zł
  Promocja
 • ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja) ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  3 Recenzje

  Śliczne zaproszenia o delikatnych wzorach na Chrzest Święty, które ręcznie zdobione są ażurowymi elementami i krzyżykiem to wspaniała propozycja na uroczystość Chrztu. Wyjątkowe zaproszenia, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół pozwolą w piękny sposób zaprosić gości na Chrzest dziecka. W komplecie znajdują się białe koperty ze specjalnym otworem...

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty)
  39,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki LUX ZŁOCONE 10szt (+złote koperty)
  6 Recenzje

  Niezwykle eleganckie i efektowne zaproszenia na Chrzest, które pokryte zostały połyskującym złoceniem. Zestaw zawiera złote koperty, która dodają wyjątkowości tym pięknym zaproszeniom. Taki komplet pozwoli w wspaniały sposób zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE OTWIERANE na Chrzest personalizowane Złote Stópki LUX ZŁOCONE (+złota koperta) ZAPROSZENIE OTWIERANE na Chrzest personalizowane Złote Stópki LUX ZŁOCONE (+złota koperta)
  6,00 zł
  ZAPROSZENIE PERSONALIZOWANE na Chrzest OTWIERANE Złote Stópki LUX ZŁOCONE...
  6 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dekorowane połyskującym metalicznym nadrukiem złotych stópek. Zaproście gości na uroczystość Chrztu Świętego maluszka w elegancki sposób i wręczcie im najpiękniejsze zaproszenia na Chrzest klasy premium! Zaproszenia są wykonane z grubego papieru, otwierane, wewnątrz znajduje się spersonalizowany tekst oraz nazwisko...

  6,00 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja) ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  9,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO Złote Stópki (+personalizacja)
  2 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest dziecka, które oczarują wszystkich gości. Ręcznie zdobione zaproszenia ażurowymi elementami, motywem złotych stópek oraz złotą wstążką prezentują się pięknie i elegancko. Zaproszenia wykonane są w otwieranej formie na papierze o wysokiej jakość. Wewnątrz znajduje się kwadratowa wkładka z dowolnym tekstem przesłanym przez...

  9,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest zdobione uroczym motywem złotego wózeczka. Zaproszenia zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości. Cudowny dodatek, który w wyjątkowy i elegancki sposób zaprosi najbliższych na Chrzest Święty dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  8,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z...

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest z motywem złotego wózeczka, które zachwyci i zauroczy najbliższych. Zaproszenia są w pełni personalizowane - umieszczamy gotowy tekst przesłany przez klienta oraz nazwiska gości. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z białą kopertą, której środek ozdobiony jest motywem wózeczka oraz z naklejką w kształcie kółka. Całość...

  8,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest z motywem złotego gołąbka pozwolą w piękny i elegancki sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia wykonane zostały w biało-złotej kolorystyce z dbałością o najmniejszy szczegół. Wewnątrz znajduje się tekst zaproszenia do samodzielnego wypisania.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem minimalistycznej gałązki. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości prezentują się rewelacyjnie. Tak przygotowane zaproszenia w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem złotego aniołka trzymającego w rączkach gołąbka. Piękna propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na tak ważną uroczystość. W zestawie znajdują się satynowe wstążeczki w białym i złotym kolorze, które dodadzą zaproszeniom uroku i elegancji.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Uroczy Aniołek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Uroczy Aniołek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Uroczy Aniołek 10szt (+koperty)

  Piękne i eleganckie zaproszenia na Chrzest z motywem aniołka. Okładka zdobiona jest ślicznym cytatem, grafiką aniołka oraz złotymi gwiazdkami. W komplecie znajdują się wysokiej jakości białe koperty. Idealna propozycja zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  7,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Eukaliptus KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  4 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dla Rodziców Chrzestnych z eleganckim motywem eukaliptusa. Wspaniała propozycja, która pozwoli w piękny sposób zaprosić najbliższe osoby na uroczystość. W zestawie znajdują się koperty, dzięki czemu jest to gotowy komplet do wręczenia Chrzestnym.

  7,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Srebrno-Złoty Chrzest 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione nowoczesną grafiką szaro-zielonych listków. Wewnątrz zaproszenia znajduje się piękny cytat oraz tekst do samodzielnego uzupełnienia. Zaproszenia na Chrzest wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIONAMI Geometric Leaves ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIONAMI Geometric Leaves
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Srebrno-Złoty Chrzest
  1 Recenzje

  Eleganckie i oryginalne zaproszenie na Chrzest z modnym minimalistycznym nadrukiem. Personalizowane zaproszenia w formacie a5 pozwolą w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na przyjęcie dziecka. Stylowa grafika liści sprawia, że zaproszenia prezentują się modnie i z pewnością zachwycą wszystkich gości. Koperty do zaproszeń należy dokupić osobno.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Gołąbek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Gołąbek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Gołąbek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty z motywem gołąbka, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Okładka ozdobiona została malutkim szarym serduszkiem, które dodaje zaproszeniom delikatności. Zaproszenia z pięknym gołąbkiem pozwolą w cudowny sposób zaprosić gości na Chrzest Święty dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki i chłopca Boho (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki i chłopca Boho (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki i chłopca Boho (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w stylu boho to wyjątkowa propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Dekorowane delikatnym motywem gołąbka oraz kwiatów zachwycą i zauroczą zaproszonych gości. W komplecie znajdują się również białe koperty.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Pastelowy Kościół 10szt (+koperty+wstążki)
  1 Recenzje

  Pastelowe zaproszenia na Chrzest zdobione akwarelowym motywem kościółka i wózeczka to świetna propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny dziecka. Zaproszenia pasują zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Dzięki dołączonym do kompletu wstążkom i kopertom otrzymujecie piękny, gotowy zestaw. 

  23,98 zł

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Chrzest dziecka jest wyjątkowym dniem. Z pewnością chcecie, aby wszystko odpowiednio się prezentowało i cudownie komponowało z całością. Zaproszenia na Chrzest są jednym z najbardziej istotnych elementów, o które należy zadbać odpowiednio wcześniej. Ważne jest, by idealnie komponowały się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi na imprezie. Świetnym wyborem będzie więc postawienie na jedną kolekcję i dobór wszelkich ozdób w jej obrębie. Tekst zaproszenia na Chrzest, grafiki, sposób wręczenia - wszystkie elementy są niezwykle istotne. Zaproszenia na Chrzest dziewczynki kwiatowe charakteryzują się dużym urokiem i subtelnością. Zdecydujcie się na odpowiedni wariant i stwórzcie wspaniałe przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. 

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki z kokardką

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Wśród zaproszeń można wyróżnić kilka wariantów, stylów i rodzajów. W zależności, na czym Wam zależy możecie wybrać inny rodzaj zaproszeń. Podstawowym podziałem są zaproszenia personalizowane i zaproszenia do wypisania ręcznego. Zaproszenia personalizowane są świetnym wyborem jeżeli organizujecie dosyć dużą uroczystości chcecie zaoszczędzić na czasie. Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki świetnie będą się prezentować jeżeli zdecydujecie się na subtelne, różowe wykończenia. Świetnie w tej roli sprawdzi się kolekcja Kwiatowy wózek. Na kartach widnieje grafika dziecięcego wózeczka w otoczeniu delikatnych, różowych kwiatów. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą, tworząc spójną całość. Wewnątrz znajduje się gotowy tekst przesłany przez Was ze wszystkimi ważnymi informacjami na temat Waszej imprezy. Do kompletu dorzucamy również koperty z dekoracyjnym wnętrzem, odpowiadającym grafie przewodniej kolekcji oraz naklejki do zamknięcia kopert. Dzięki temu otrzymujecie pełny pakiet, który pozwoli Wam zaprosić Waszych bliskich w wyjątkowy sposób. 

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Najbardziej popularnym wariantem są zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki do wypisania. Ten wariant zaproszeń znajdziecie na większości imprez okolicznościowych. Świetnie sprawdzi się również na Chrzcie Świętym. Idealnym wyborem będzie kolekcja Różowe Serce, która przedstawia zaproszenia na Chrzest z grafiką delikatnych, różowych kwiatów ułożonych w serce. Dzięki temu idealnie się prezentuje i cudownie podkreśla charakter uroczystości. Wewnątrz karty znajdziecie tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat Waszej imprezy. Dzięki ręcznemu wpisaniu informacji Wasi goście na pewno docenią Waszą dbałość o szczegóły. W komplecie otrzymujecie również koperty, w które możecie zapakować powiadomienia. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą komponują, dzięki czemu takie zaproszenia są bardzo atrakcyjnym wyborem. Polecamy również rustykalne zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki, które zdobione są kraftową ramką i kwiatowym wianuszkiem w delikatnej różowej kolorystyce.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki różowe serce

Zaproszenia na Chrzest do wypisania z motywem różowego serca