Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki najczęściej wybierane są w różowej kolorystyce. Można zdecydować się na zaproszenia na Chrzest do wypisania lub personalizowane. Świetną propozycją są zaproszenia boho z modną kwiatową grafiką. Ważnym elementem przy wyborze zaproszeń jest tekst, w którym powinny znajdować się najważniejsze informacje. Idealnym pomysłem na Chrzest dziewczynki będą zaproszenia ze zdjęciem dziecka, które oczarują wszystkich gości.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

 • ZAPROSZENIA na Chrzest Różowy Wianuszek 10szt (+różowe koperty)

  Zaproszenie na Chrzest to ważny element każdej takiej uroczystości. Chrzest bowiem to ważna chwila zarówno dla maleństwa jak i rodziców. Każdy chce takie chwile świętować z najbliższymi. By zaprosić ich do wspólnego przeżywania tego momentu idealnie sprawdzą się zaproszenia w minimalistycznym stylu. Nadruk delikatnego kwiatowego wianka zdobiący przednią...

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z kwiatowym motywem to jedna z najmodniejszych propozycji, jak zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego. Zaproszenia dekorowane są nadrukiem wysokiej jakości, przód oraz wnętrze zaproszeń zdobi grafika pudrowych kwiatów. Zaproszenia przygotowane są do samodzielnego wypisania, sprzedawane po 10szt wraz z białymi eleganckimi...

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  23,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Rustykalne z wianuszkiem Eko 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dziecka, które wpisują się w najmodniejszy styl rustykalny i eko. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze, z dbałością o najmniejszy szczegół. Kwiatowy motyw z elementami kraftu zachwyci i zauroczy zaproszonych gości. W komplecie znajdują się najwyższej jakości kraftowe koperty, które idealnie...

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Rustykalny Wianuszek na Chrzest KOMPLET 2szt...

  Zaproszenia na Chrzest dla Rodziców Chrzestnych wykonane w przepięknym rustykalnym stylu. W komplecie znajduje się zaproszenie dla Matki Chrzestnej oraz zaproszenie dla Ojca Chrzestnego, a także kraftowe koperty. Ten piękny komplet, który oczaruje najbliższych.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  3 Recenzje

  Wspaniała propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić Rodziców Chrzestnych na Chrzest Maluszka. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół oraz ozdobione piękną i delikatną grafiką subtelnych róż. Idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty dla dziewczynki. Zdobione motywem pastelowego wianuszka z delikatnych kwiatów prezentują się niezwykle pięknie i uroczo. Wspaniała propozycja, aby w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Subtelny Róż (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Subtelny Róż (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Subtelny Róż (+koperta z...
  3 Recenzje

  Wspaniałe zaproszenia na Chrzest z motywem kwiatów w delikatnym różowym odcieniu. Zaproszenia są w pełni personalizowane - można umieścić w nich dowolny tekst. Do każdego z nich dołączana jest biała koperta z pięknym kwiatowym wnętrzem oraz naklejka kółko, która ślicznie udekoruje kopertę. Idealna propozycja, aby zaprosić najbliższe osoby na Chrzest...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+wstążki+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+wstążki+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty w cudownej pastelowej kolorystyce. Okładka zaproszeń ozdobiona jest malutką dziewczynką śpiącą na ślicznych kwiatkach.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest dziewczynki z pięknym motywem kwiatów i wózeczka. Wspaniała propozycja, która pozwoli w uroczy sposób zaprosić gości na przyjęcie Maluszka. Zaproszenia sprzedawane są w zestawie z białymi kopertami.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK RÓŻ (+koperta) ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK RÓŻ (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest ze zdjęciem dziecka KWIATOWY WÓZEK RÓŻ (+koperta)

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest ze zdjęciem dziecka pozwoli w wyjątkowy i oryginalny sposób zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenie z kwiatową grafiką w różowej kolorystyce to idealna propozycja na Chrzest dziewczynki. W komplecie znajduje się koperta z kolorowym wnętrzem i ozdobna naklejka do udekorowania koperty. 

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Kwiatowy Wózek RÓŻ (+koperta z...

  Gustowne zaproszenia na imprezę Chrztu Świętego utrzymane w barwach pudrowego różu z  grafiką kolekcji Różowy Wózeczek.  Wysokiej jakości zaproszenie z dbałością o każdy detal  to wspaniały wybór. Zaproszenie możesz włożyć do klasycznej białej koperty z różowym wnętrzem. Całość jest starannie dopracowana. Gotowy zestaw zachwyci Waszych gości. Zaproszenia...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ

  Wyjątkowo piękne i eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki. Zdobione grafiką wózeczka w kwiatowej aranżacji w cudowny sposób pozwolą zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia są dwustronne i w pełni personalizowane - umieszczamy na nich tekst przesłany przez klienta.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki Różowe Serce (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki Różowe Serce (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dla dziewczynki Różowe Serce 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest dekorowane motywem kwiatowego serduszka. Zaproszenie zostało wykonane w biało-różowej kolorystyce, dzięki czemu jest to idealna propozycja na Chrzest dziewczynki. W komplecie znajdują się eleganckie białe koperty. Wewnątrz zaproszenia znajduje się piękny cytat oraz tekst do samodzielnego uzupełnienia.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Serce (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Serce (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Różowe Serce (+koperta z...

  Delikatne zaproszenia na Chrzest dziewczynki zdobione motywem kwiatowego serca. Zaproszenia wykonane zostały na grubym papierze w różowej kolorystyce. Na zaproszeniach umieszczamy tekst przesłany przez klienta oraz nazwiska gości. W komplecie znajdują się białe koperty z pięknym wnętrzem oraz naklejki do zamknięcia kopert.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Aniołek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Aniołek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest Różowy Aniołek NEW (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty w różowym kolorze - idealne dla dziewczynki! Wysokiej jakości zaproszenie z piękną grafiką to cudowny wybór. Gotowy zestaw wprawi w zachwyt Waszych gości. Zaproszenia pochodzą z kolekcji Różowy Aniołek,  opartej o różowe, dziewczęce akcenty. Dołączcie do zaproszeń ślicznie wykonane dodatki dekoracyjne z tej kolekcji,...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Buciki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Buciki 10szt (+koperty)
  18,00 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest dziewczynki Różowe Buciki 10szt (+koperty) 3...

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest dziewczynki w różowej kolorystyce. Zaproszenia zdobione motywem dziecięcych bucików i kwiatów w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić gości na przyjęcie. We wnętrzu znajduje się tekst do samodzielnego uzupełnienia oraz piękny cytat.

  18,00 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Zapach Piwonii (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Zapach Piwonii (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Piwonie (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  1 Recenzje

  Wyjątkowo piękne zaproszenia na Chrzest Twojego maluszka z motywem kwiatów piwonii. Goście, którzy otrzymają tak śliczne zaproszenia wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół będą zachwyceni. W komplecie otrzymujesz jasnoróżową kopertę z kolorowym wnętrzem oraz naklejkę kółko, które pełni dwie funkcje: pozwoli zamknąć kopertę oraz ozdobi ją w elegancki...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Zapach Piwonii ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Zapach Piwonii
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Piwonie

  Piękne zaproszenie na Chrzest dziecka w oryginalnym formacie zdobione elegancką grafiką piwonii. Wspaniała propozycja, która w cudowny sposób pozwoli zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka. Zaproszenie prezentuje się wyjątkowo, dzięki nowoczesnej czcionce i modnej grafice kwiatów.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiat Wiśni ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiat Wiśni
  5,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Kwiat Wiśni

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest dziecka zdobione motywem kwiatów wiśni. Prezentują się niezwykle elegancko a zupełnie nowy format sprawia, że wpisują się w najmodniejsze trendy zaproszeń. To wspaniały i niezbędny dodatek, który oczaruje wszystkich gości i pozwoli zaprosić ich na uroczystość w cudowny sposób.

  5,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Malarskie Piwonie 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Malarskie Piwonie 10szt (+koperty+wstążki)
  19,98 zł 21,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Malarskie Piwonie 10szt (+koperty+wstążki) KONIEC...

  Piękne zaproszenia na Chrzest zdobione motywem kwiatów piwonii i białego krzyża. Wspaniała propozycja, która w wyjątkowy sposób pozwoli zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego dziewczynki. Zaproszenia ozdobione jasnoróżowymi wstążkami, które sprzedawane są w komplecie prezentują się cudownie!

  19,98 zł 21,98 zł
  Promocja
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca i dziewczynki z pięknym malarskim motywem w stylu boho - piękna propozycja, która oczaruje najbliższych i pozwoli elegancko zaprosić gości. Zaproszenia prezentują się pięknie i oryginalnie, w komplecie znajdują się także eleganckie koperty z papieru kraft.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja) ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest scrap RĘKODZIEŁO ZŁOTE (+personalizacja)
  3 Recenzje

  Śliczne zaproszenia o delikatnych wzorach na Chrzest Święty, które ręcznie zdobione są ażurowymi elementami i krzyżykiem to wspaniała propozycja na uroczystość Chrztu. Wyjątkowe zaproszenia, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół pozwolą w piękny sposób zaprosić gości na Chrzest dziecka. W komplecie znajdują się białe koperty ze specjalnym otworem...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Złote Stópki KOMPLET 2szt (+złote koperty)
  4 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złote Stópki 10szt (+koperty)
  7 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złote Stópki ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złote Stópki
  3,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złote Stópki

  Personalizowane zaproszenia na Chrzest z motywem złotych stópek w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia są dwustronne i w pełni personalizowane - umieszczamy na nich tekst przesłany przez klienta. Świetnie prezentują się ze złotymi kopertami.

  3,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest zdobione uroczym motywem złotego wózeczka. Zaproszenia zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości. Cudowny dodatek, który w wyjątkowy i elegancki sposób zaprosi najbliższych na Chrzest Święty dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka) ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek (+koperta z...

  Przepiękne zaproszenie na Chrzest z motywem złotego wózeczka, które zachwyci i zauroczy najbliższych. Zaproszenia są w pełni personalizowane - umieszczamy gotowy tekst przesłany przez klienta oraz nazwiska gości. Zaproszenia sprzedawane są w komplecie z białą kopertą, której środek ozdobiony jest motywem wózeczka oraz z naklejką w kształcie kółka. Całość...

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złoty Wózeczek ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  3,50 zł
  ZAPROSZENIE na Chrzest dwustronne Z IMIENIEM Złoty Wózeczek

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem złotego wózeczka. Zaproszenia są w pełni personalizowane, dwustronne oraz wykonane w formacie a5. Wspaniale prezentują się ze złotymi kopertami. Idealna propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  3,50 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Gołąbek 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest z motywem złotego gołąbka pozwolą w piękny i elegancki sposób zaprosić gości na uroczystość dziecka. Zaproszenia wykonane zostały w biało-złotej kolorystyce z dbałością o najmniejszy szczegół. Wewnątrz znajduje się tekst zaproszenia do samodzielnego wypisania.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Wianuszek 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest z wianuszkiem przygotowane w stylu boho to jedna z najmodniejszych propozycji, dzięki której elegancko zaprosicie gości. Zaproszenia sprzedawane są w kompletach po 10szt wraz z kraftowymi kopertami. To piękny sposób, by elegancko zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego chłopca, jak i dziewczynki. Modny motyw sprawia, że...

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem minimalistycznej gałązki. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół na papierze o wysokiej jakości prezentują się rewelacyjnie. Tak przygotowane zaproszenia w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić najbliższych na uroczystość dziecka.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki) ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty+wstążki)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Złoty Anioł 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem złotego aniołka trzymającego w rączkach gołąbka. Piękna propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na tak ważną uroczystość. W zestawie znajdują się także białe koperty, które dodadzą zaproszeniom uroku i elegancji.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+kraftowe koperty)

  Zaproszenia na Chrzest w boho stylu królują już od dłuższego czasu. Są nie tylko piękne, ale i oryginalne. Takie zaproszenie oczaruje każdego nim obdarowanego. Wydrukowany tekst zaproszeń wystarczy tylko uzupełnić o szczegółowe dane dotyczące Chrztu i są w pełni gotowe do wręczenia. Załączone do zaproszeń kraftowe koperty w cudowny sposób uzupełnią całość.

  23,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Uroczy Aniołek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Uroczy Aniołek 10szt (+koperty)
  18,00 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Uroczy Aniołek 10szt (+koperty)

  Piękne i eleganckie zaproszenia na Chrzest z motywem aniołka. Okładka zdobiona jest ślicznym cytatem, grafiką aniołka oraz złotymi gwiazdkami. W komplecie znajdują się wysokiej jakości białe koperty. Idealna propozycja zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca.

  18,00 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Botaniczne Złoto 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Chrzest chłopca dekorowane pięknym motywem niebieskiego wianuszka z akcentami gałązek eukaliptusa. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, prezentują się pięknie i oryginalnie. To wspaniała propozycja, która zachwyci gości. Zaproszenia pakowane są po 10szt, w zestawie znajdują się także eleganckie białe koperty.

  20,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Akwarela 10szt LUX (+koperty+bileciki)

  Przepiękny komplet zaproszeń na Chrzest z eukaliptusowymi kopertami oraz bilecikami z prośbą o potwierdzenie przybycia. Wyjątkowy zestaw zachwyci i oczaruje każdego gościa. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, wyglądają pięknie i niepowtarzalnie. Luksusowy i bogaty zestaw świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. W opakowaniu znajduje się 10szt....

  29,98 zł

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Chrzest dziecka jest wyjątkowym dniem. Z pewnością chcecie, aby wszystko odpowiednio się prezentowało i cudownie komponowało z całością. Zaproszenia na Chrzest są jednym z najbardziej istotnych elementów, o które należy zadbać odpowiednio wcześniej. Ważne jest, by idealnie komponowały się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi na imprezie. Świetnym wyborem będzie więc postawienie na jedną kolekcję i dobór wszelkich ozdób w jej obrębie. Tekst zaproszenia na Chrzest, grafiki, sposób wręczenia - wszystkie elementy są niezwykle istotne. Zaproszenia na Chrzest dziewczynki kwiatowe charakteryzują się dużym urokiem i subtelnością. Zdecydujcie się na odpowiedni wariant i stwórzcie wspaniałe przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. 

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki z kokardką

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Wśród zaproszeń można wyróżnić kilka wariantów, stylów i rodzajów. W zależności, na czym Wam zależy możecie wybrać inny rodzaj zaproszeń. Podstawowym podziałem są zaproszenia personalizowane i zaproszenia do wypisania ręcznego. Zaproszenia personalizowane są świetnym wyborem jeżeli organizujecie dosyć dużą uroczystości chcecie zaoszczędzić na czasie. Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki świetnie będą się prezentować jeżeli zdecydujecie się na subtelne, różowe wykończenia. Świetnie w tej roli sprawdzi się kolekcja Kwiatowy wózek. Na kartach widnieje grafika dziecięcego wózeczka w otoczeniu delikatnych, różowych kwiatów. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą, tworząc spójną całość. Wewnątrz znajduje się gotowy tekst przesłany przez Was ze wszystkimi ważnymi informacjami na temat Waszej imprezy. Do kompletu dorzucamy również koperty z dekoracyjnym wnętrzem, odpowiadającym grafie przewodniej kolekcji oraz naklejki do zamknięcia kopert. Dzięki temu otrzymujecie pełny pakiet, który pozwoli Wam zaprosić Waszych bliskich w wyjątkowy sposób. 

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki ze zdjęciem

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Najbardziej popularnym wariantem są zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki do wypisania. Ten wariant zaproszeń znajdziecie na większości imprez okolicznościowych. Świetnie sprawdzi się również na Chrzcie Świętym. Idealnym wyborem będzie kolekcja Różowe Serce, która przedstawia zaproszenia na Chrzest z grafiką delikatnych, różowych kwiatów ułożonych w serce. Dzięki temu idealnie się prezentuje i cudownie podkreśla charakter uroczystości. Wewnątrz karty znajdziecie tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat Waszej imprezy. Dzięki ręcznemu wpisaniu informacji Wasi goście na pewno docenią Waszą dbałość o szczegóły. W komplecie otrzymujecie również koperty, w które możecie zapakować powiadomienia. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą komponują, dzięki czemu takie zaproszenia są bardzo atrakcyjnym wyborem. Polecamy również rustykalne zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki, które zdobione są kraftową ramką i kwiatowym wianuszkiem w delikatnej różowej kolorystyce.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki różowe serce

Zaproszenia na Chrzest do wypisania z motywem różowego serca