Chrzest dziewczynki Subtelny Róż

Chrzest dziewczynki Subtelny Róż

Dekoracje i dodatki na Chrzest Święty dziewczynki z kwiatowym motywem. Bardzo delikatna i kwiatowa kolekcja akcesoriów na Chrzest Święty maluszka. Bazująca na bieli z cudownymi różowymi zdobieniami, wprowadzi niezwykły klimat podczas uroczystości. Wyjątkowa grafika i użyte materiały zachwycą każdego gościa, stanowić będzie też niezwykłe tło na pamiątkowych zdjęciach całej rodziny. Produkty powstały z myślą o wyrażeniu uroku maleństwa, podkreślą charakter każdego bankietu z okazji przyjęcia Pierwszego Sakramentu. Subtelny róż to motyw przewodni, które idealnie sprawdzi się na chrzcie dziewczynki.

Chrzest dziewczynki Subtelny Róż

 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  3 Recenzje

  Wspaniała propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić Rodziców Chrzestnych na Chrzest Maluszka. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół oraz ozdobione piękną i delikatną grafiką subtelnych róż. Idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty dla dziewczynki. Zdobione motywem pastelowego wianuszka z delikatnych kwiatów prezentują się niezwykle pięknie i uroczo. Wspaniała propozycja, aby w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+wstążki+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+wstążki+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty w cudownej pastelowej kolorystyce. Okładka zaproszeń ozdobiona jest malutką dziewczynką śpiącą na ślicznych kwiatkach.

  24,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Dziecięca Niewinność Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Dziecięca Niewinność Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Dziecięca Niewinność Z IMIENIEM...

  Wyjątkowo piękna i elegancka Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego. Okładka zdobiona jest personalizowaną naklejką z motywem złotego aniołka, który w swoich rączkach trzyma gołąbka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Subtelny Róż Z IMIENIEM (+ jasnoróżowa wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Subtelny Róż Z IMIENIEM (+ jasnoróżowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Subtelny Róż Z IMIENIEM (+ jasnoróżowa...

  Piękna księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na Chrzest Święty dziewczynki. Okładka ozdobiona została grafiką subtelnych róż oraz imieniem dziecka. Całość udekorowana jest jasnoróżową kokardką, dzięki czemu księga prezentuje się niezwykle elegancko i uroczo.

  49,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Subtelny Róż (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Subtelny Róż (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Subtelny Róż (+ramka)
  1 Recenzje

  Śliczna tabliczka na stół ozdobiona motywem delikatnych kwiatów w różowym odcieniu oraz imieniem dziecka. Świetna propozycja,  na Chrzest Święty dziewczynki, która w piękny sposób udekoruje stół oraz podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż
  2 Recenzje

  Piękne wizytówki na stół z kolekcji Subtelny Róż zdobione motywem delikatnych kwiatów. Idealnie sprawdzą się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziewczynki. Świetnie prezentują się ułożone przy nakryciach lub na talerzach gości. Winietki wspaniale udekorują stół oraz wskażą najbliższym miejsce przy którym mogą zasiąść.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Subtelny Róż 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Subtelny Róż 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt

  Piękne winietki na Chrzest dziewczynki z kwiatowym motywem. Wizytówki wykonane zostały na grubym papierze oraz zdobione śliczną grafiką i tekstem podziękowania. Na winietkach należy samodzielnie umieścić nazwiska gości. Wspaniały dodatek na stół na Chrzest Święty dziewczynki.

  9,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Subtelny Róż 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Subtelny Róż 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię Subtelny Róż 10szt
  2 Recenzje

  Śliczne i eleganckie bileciki z motywem kwiatów w różowej kolorystyce to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziewczynki. Bileciki ozdobione tekstem podziękowania uroczo podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Wspaniale prezentują się przywieszone do upominków dla najbliższych, ułożone na talerzach gości oraz przyczepione ozdobnymi klamerkami do...

  6,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm

  Wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty w postaci personalizowanego opłatka. Okrągły, waflowy opłatek ozdobiony grafiką delikatnych kwiatów, napisem Chrzest Święty oraz imieniem dziecka rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości. Świetna propozycja na elegancką i piękną, a zarazem szybką i łatwą dekorację słodkiego wypieku.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Subtelny Róż Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Subtelny Róż Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Subtelny Róż Z IMIENIEM

  Personalizowany topper z imieniem dziecka to wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty. Toperr ozdobiony motywem subtelnych kwiatów w odcieniach różu to świetna propozycja na chrzciny malutkiej dziewczynki. Personalizowana dekoracja tortu rewelacyjnie podkreśla charakter przyjęcia i prezentuje się na zdjęciach z uroczystości.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Subtelny Róż 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Subtelny Róż 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+etykiety z...

  Piękne przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty. Aniołki ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, napisem "Dziękuję" oraz uroczą grafiką pastelowych kwiatów zachwycą najbliższych. Do pudełeczek można zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki, migdały czy praliny.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Subtelny Róż (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA Subtelny Róż (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Subtelny Róż (+etykiety z imieniem+białe...

  Wspaniałe pudełeczko w kształcie serca to wyjątkowy upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Serduszko ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz piękną grafiką pastelowych kwiatów prezentuje się cudownie.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt
  1 Recenzje

  Piękne pudełeczka w kształcie serca z motywem kwiatów to wspaniała propozycja na upominki dla gości na różne okazje! Serca wykonane w kolorystyce delikatnego różu,  ozdobione białymi wstążkami prezentują się wyjątkowo elegancko. Do pudełeczek można zapakować pyszne słodkości takie jak: czekoladki, cukierki czy pralinki. Idealna propozycja na Chrzest...

  16,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż 12szt
  1 Recenzje

  Tekturowe pudełka na ciasto z rączką to świetny dodatek na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka. Do eleganckich pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasto po zakończonej uroczystości i wręczyć gościom jako słodkie podziękowanie. Pudełka ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką subtelnych kwiatów prezentują się wspaniale!

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Subtelny Róż 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Subtelny Róż 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest i Komunię Subtelny Róż 10szt
  1 Recenzje

  Śliczne tekturowe pudełka ozdobione piękną grafiką subtelnych róż i napisem "Dziękujemy" to idealna propozycja na uroczyste przyjęcia takie jak Chrzest Święty czy Roczek dziecka. Do pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasta i wręczyć najbliższym pod koniec uroczystości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż 10szt
  1 Recenzje

  Mleczne czekoladki ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniały upominek dla najbliższych. Pyszne czekoladki pozwolą w wyjątkowo słodki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Naklejki zdobione grafiką delikatnych kwiatów w odcieniach różu to idealna propozycja na Chrzest dziewczynki.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż Z NADRUKIEM 20szt

  Przepiękne upominki dla gości na Chrzest dziewczynki o wyjątkowym smaku. Personalizowane krówki owinięte z ozdobny papierek z imieniem dziecka oraz motywem kwiatowym w różowym odcieniu. Tak przygotowany upominek pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość dziecka.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt

  Personalizowane krówki ze zdjęciem dziecka to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty. Owinięte w papierek, który zdobiony jest piękną grafiką różowych kwiatów, zdjęciem oraz imieniem Maluszka zachwycą i zauroczą najbliższych. Krówki z kolekcji Subtelny Róż idealnie nadają się na Chrzest dziewczynki. 

  44,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka pozłacana Róż PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka pozłacana Róż
  119,98 zł
  PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka pozłacana Róż

  Prezent na Chrzest i narodziny dziewczynki umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna to wspaniała pamiątka dla dziecka. Wewnątrz znalazły się symbole, które pozwolą wspólnie świętować i celebrować pierwsze momenty z życia maluszka. Każdy drobiazg posiada bilecik z błyszczącą naklejką i opisem jego przeznaczenia. Całość jest spersonalizowana.

  119,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Z IMIENIEM Skrzynia Drobiazgów Z KLAMERKĄ LUX PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Z IMIENIEM Skrzynia Drobiazgów Z KLAMERKĄ LUX
  89,98 zł
  PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Z IMIENIEM Skrzynia Drobiazgów Z...

  Pamiątka Chrztu Świętego i prezent na narodziny dziewczynki w luksusowym wydaniu. Wspaniała pamiątka z Chrzcin malutkiej dziewczynki, która została spersonalizowana pięknymi życzeniami i podpisem. Piękny pomysł, by oczarować maluszka i wręczyć mu trwały prezent.

  89,98 zł
 • PREZENT na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w skrzyni PREZENT na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w skrzyni
  89,98 zł
  PREZENT na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w skrzyni

  Piękny prezent na Chrzciny i pamiątka Chrztu umieszczona w skrzyni z naturalnego drewna. Wspaniała propozycja na prezent na Chrzest od Chrzestnych lub Dziadków. Piękna skrzynka z naturalnego drewna zawiera wewnątrz mięciutką maskotkę króliczka, drewniane kółeczko z grawerem oraz woreczek, który można wykorzystać na pieniążki. Cały prezent jest pięknie...

  89,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego w pudełku Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA PAMIĄTKA Chrztu Świętego w pudełku Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  119,98 zł
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego w pudełku Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność...

  Wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki w postaci bransoletki z symbolem nieskończoności. Ten piękny upominek umieszczony w drewnianym pudełeczku z mlecznymi czekoladkami zachwyci rodziców maleństwa. Skrzyneczka opatrzona została karteczką z uroczą dedykacją i imieniem dziecka.

  119,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Dziecięca niewinność z naklejką 111stron BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Dziecięca niewinność z naklejką 111stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Dziecięca niewinność z naklejką...

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki w postaci personalizowanej Biblii. Okładka Biblii zdobiona jest uroczą grafiką śpiącej dziewczynki, różowymi kwiatami oraz imieniem dziecka. Wyjątkowy prezent na Chrzest, który mogą wręczyć Dziadkowie lub Chrzestni.

  64,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność RÓŻOWA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność RÓŻOWA
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność

  Personalizowana szatka do Chrztu dla dziewczynki to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego. Wykonana z delikatnego materiału i zdobiona grafiką śpiącej dziewczynki w różowej kolorystyce prezentuje się przepięknie. Tak przygotowaną szatkę może wręczyć Matka Chrzestna podczas sakramentu Chrztu Świętego.

  44,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność RÓŻOWA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność RÓŻOWA
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność

  Szatka z imieniem dziecka to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego, którą może wręczyć Matka Chrzestna. Zdobiona piękną grafiką śpiącej dziewczynki i różowych kwiatów prezentuje się cudownie! Na chusteczce znajduje się również imię dziecka, data Chrztu oraz tekst modlitwy.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność
  24,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność

  Personalizowane pudełko na szatkę do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dziecka. Wykonane z białej tekturki, ozdobione personalizowaną karteczką z dedykacją prezentuje się wyjątkowo pięknie. Idealna propozycja prezentu dla dziecka od Rodziców Chrzestnych. Pudełko należy skompletować z szatką do Chrztu z tej samej serii.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu ze zdjęciem dziecka RÓŻOWE PUDEŁKO na szatkę do Chrztu ze zdjęciem dziecka RÓŻOWE
  26,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu ze zdjęciem dziecka RÓŻOWE

  Personalizowane pudełko ze zdjęciem dziecka to idealny dodatek do szatki na Chrzest. Szatka przepięknie prezentuje się w pudełku, które przygotowane jest z dbałością o najmniejszy szczegół. W szatkę w ozdobnym pudełka powinna zaopatrzyć się Matka Chrzestna.

  26,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność

  Wspaniałe uzupełnienie Pamiątki Chrztu Świętego w postaci drewnianego pudełka na świecę. Pudełko zdobione personalizowaną karteczką z piękną grafika różowych kwiatów oraz dedykacją prezentuje się przepięknie. Na wieczku znajduje się grawer przedstawiający napis "Pamiątka Chrztu Świętego". Idealna propozycja prezentu na Chrzest dla dziewczynki od Rodziców...

  44,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Subtelny Róż Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Subtelny Róż Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami Subtelny...

  Jak w cudowny sposób wyrazić wdzięczność Rodzicom Chrzestnym podczas Chrztu dziecka? Wyjątkową propozycją jest personalizowana bombonierka wypełniona pysznymi krówkami. Ozdobiona piękną dedykacją, kwiatowym motywem w różowej kolorystyce prezentuje się przepięknie. Rewelacyjny pomysł na upominki dla Chrzestnych na Chrzest dziewczynki.

  49,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Dziecięca Niewinność PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Dziecięca Niewinność
  19,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym PUZZLE Dziecięca Niewinność

  Jak w wyjątkowy sposób poprosić o bycie Ojcem Chrzestnym? Piękną i oryginalną propozycją są puzzle, które po ułożeniu zdradzają pytanie o zostanie Ojcem Chrzestnym. Puzzle w różowej kolorystyce z kwiatową grafiką świetnie pasują dla córeczki.

  19,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest plakat Subtelny Róż Z IMIENIEM 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest plakat Subtelny Róż Z IMIENIEM 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest plakat Subtelny Róż Z IMIENIEM 50x70cm

  Efektowna i elegancka dekoracja pomieszczenia na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Personalizowany plakat z imieniem dziecka oraz grafiką pięknych kwiatów w odcieniach różu to świetny dodatek na Chrzest dziewczynki. Taka dekoracja pozwoli wspaniale podkreślić charakter przyjęcia.

  59,98 zł
 • DEKORACJE na Chrzest w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Chrzest Święty w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE
  10,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt...

  Śliczne serwetki na Chrzest dziewczynki w jasnoróżowym kolorze będą niesamowitą dekoracją stołu. Serwetki dekorowane są złotym połyskującym napisem Chrzest Święty. Napis pięknie połyskuje i idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy. Serwetki ułożone przy nakryciach gości pozwolą stworzyć elegancką aranżację.

  10,98 zł
 • SERWETKI 33x33cm JASNORÓŻOWE 20szt SERWETKI 33x33cm JASNORÓŻOWE 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI 33x33cm JASNORÓŻOWE 20szt

  Podczas słodkiego przyjęcia urodzinowego w pastelowych kolorach, nie może zabraknąć uroczych, ale i bardzo praktycznych serwetek! Klasyczne , pięknie wykonane, o delikatnej fakturze serwetki idealnie nadają się na imprezki dla Waszych małych księżniczek. Pastelowe, dziewczęce serwetki to sprawdzony wybór, a w połączeniu z pozostałymi elementami...

  7,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  10,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  6 Recenzje

  Najbardziej eleganckie serwetki na Chrzest dziecka. Białe serwetki zdobione złotym połyskującym napisem będą wyjątkową dekoracją stołu na Chrzcinach maluszka! Złoty napis wykonany został modną czcionką, dzięki czemu serwetki świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Biały kolor pasuje zarówno na uroczystość Chrztu dziewczynki, jak i chłopca!

  10,98 zł

Dekoracje na Chrzest dziewczynki kwiatowe w odcieniach różu

Chrzest Święty dziecka staje się niezwykłą i wzruszającą chwilą dla całej rodziny. Przeżywamy ją wspólnie z bliskimi, organizując spotkanie, które w wyjątkowy sposób podkreśli przyjęcie Pierwszego Sakramentu. Zależy nam przede wszystkim na stworzeniu serdecznej atmosfery. Trzeba przyznać, że jednym z bardziej kluczowych czynników które na nią wpływają są ozdoby na chrzciny. Dobrze przemyślany motyw przewodni na chrzest powoduje lepszy wyraz charakteru uroczystości, a także wpływa pozytywnie na nastrój zaproszonych bliskich.

Dekoracje na Chrzest z kwiatowym motywem róż

Stworzona przez nas kolekcja na chrzest Subtelny Róż to synonim delikatności i uroku małego dziecka. Idealnie pasujące dekoracje na chrzest dziewczynki uświetnią estetykę sali w restauracji, ale też i pokoju w naszym domu. Pojawiająca się grafika dorodnych, obficie kwitnących kwiatów najbardziej pasuje na miesiące wiosenne i letnie, poprzez dopasowanie do otaczającej nas w tym czasie pełnej życia przyrody. Dzięki takiemu nawiązaniu, dodatki na chrzest wypadają niezwykle naturalnie, co jest obecnie bardzo na czasie. Tendencja nawiązywania do elementów roślinnych staje się modnym akcentem, na który zwraca się uwagę tworząc dekoracje na chrzest.

Dekoracje sali na Chrzest w delikatnej różowej kolorystyce

Na stronie sklepu internetowego znaleźć można wszystkie niezbędne dodatki na chrzest, takie jak pompony bibułowe, zestaw balonów na chrzest czy baner na chrzest. Ta niezwykła kolekcja na chrzest dziewczynki w stylowy sposób wpłynie nie tylko na samo przyjęcie z okazji chrztu, ale też i całą otoczkę z nim związaną. Motyw na chrzest można zastosować już w momencie informowania gości o terminie uroczystości.

Zaproszenia na Chrzest, które zachwycą najbliższych

Polecamy personalizowane zaproszenia na chrzest dziewczynki lub uniwersalne zaproszenia na chrzest, utrzymane oczywiście w bieli z różowymi akcentami. Okładka z kwiatowym wieńcem czy też śpiącą dziewczynką rozczulą każdą osobę, mającą kartę w ręku. Pozostaje w naszym geście, czy chcemy je samodzielnie wypisać, czy otrzymać gotowy nadruk ze wszystkimi niezbędnymi danymi. W naszej ofercie posiadamy również zaproszenia dla Chrzestnych, które ozdobione są wianuszkiem z delikatnych róż. Jest to komplet dwóch zaproszeń: dla Matki Chrzestnej i Ojca Chrzestnego sprzedawany w zestawie z białymi kopertami. Rodzice Chrzestni Maluszka, będą pozytywnie zaskoczeni, tak wspaniale zaprojektowanym zaproszeniem. 

Podziękowania dla gości i chrzestnych na Chrzest

Miłym gestem w stronę naszej rodziny będą też upominki dla gości na chrzest. Tu nasz motyw ukazuje się dosłownie wszędzie. Godnym polecenia hitem są czekoladki na Chrzest, które dzięki rubinowym ziarnom kakaowca są również w różowym kolorze! Ich oryginalny, lekko owocowy smak to fenomenalna niespodzianka, a ozdobne papierki z napisem ,,Dziękujemy” pięknie funkcjonują jako ozdoby na chrzest. Można zdecydować się także na inne prezenty dla gości na chrzest. Podczas uroczystości Chrztu Świętego warto jest podziękować Rodzicom Chrzestnym dziecka. Wspaniałą propozycją na upominki dla chrzestnych są personalizowane pudełeczka, wypełnione cudownymi drobiazgami. Nasz bestseller, który jest najczęściej wybierany przez klientów to podziękowanie dla chrzestnych z mlecznymi czekoladkami z kolekcji Subtelny Róż. Tak przygotowane pudełeczko prezentuje się naprawdę pięknie!

Dekoracje tortu na Chrzest z imieniem dziecka

Kolejna kwestia wartą przemyślenia są dekoracje na tort na chrzest. Zgodnie ze swoimi preferencjami mamy do wyboru wyjątkowy, kwiatowy opłatek na tort na chrzest lub elegancki topper na tort na chrzest dziewczynki - oczywiście oba produkty są personalizowane. Daje nam to kolejną możliwość osobistego zaakcentowania przyjęcia, co składa się na cudowny styl i formę całego dnia. Kolekcja bazująca na tym niezwykłym, dziewczęcym kolorze w efektownych odcieniach sprawi, że chrzciny dziecka będą wspominane przez długi czas.