Chrzest dziewczynki Subtelny Róż

Chrzest dziewczynki Subtelny Róż

Dekoracje i dodatki na Chrzest Święty dziewczynki z kwiatowym motywem. Bardzo delikatna i kwiatowa kolekcja akcesoriów na Chrzest Święty maluszka. Bazująca na bieli z cudownymi różowymi zdobieniami, wprowadzi niezwykły klimat podczas uroczystości. Wyjątkowa grafika i użyte materiały zachwycą każdego gościa, stanowić będzie też niezwykłe tło na pamiątkowych zdjęciach całej rodziny. Produkty powstały z myślą o wyrażeniu uroku maleństwa, podkreślą charakter każdego bankietu z okazji przyjęcia Pierwszego Sakramentu. Subtelny róż to motyw przewodni, które idealnie sprawdzi się na chrzcie dziewczynki.

Chrzest dziewczynki Subtelny Róż

 • ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  9,98 zł
  ZAPROSZENIA dla Chrzestnych Subtelny Róż KOMPLET 2szt (+białe koperty)
  3 Recenzje

  Wspaniała propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić Rodziców Chrzestnych na Chrzest Maluszka. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół oraz ozdobione piękną i delikatną grafiką subtelnych róż. Idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki.

  9,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+wstążki+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty dla dziewczynki. Zdobione motywem pastelowego wianuszka z delikatnych kwiatów prezentują się niezwykle pięknie i uroczo. Wspaniała propozycja, aby w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+wstążki+koperty) ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+wstążki+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Chrzest Dziecięca Niewinność 10szt (+koperty)
  2 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty w cudownej pastelowej kolorystyce. Okładka zaproszeń ozdobiona jest malutką dziewczynką śpiącą na ślicznych kwiatkach.

  24,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Dziecięca Niewinność Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Dziecięca Niewinność Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Dziecięca Niewinność Z IMIENIEM...

  Wyjątkowo piękna i elegancka Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego. Okładka zdobiona jest personalizowaną naklejką z motywem złotego aniołka, który w swoich rączkach trzyma gołąbka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Subtelny Róż Z IMIENIEM (+ jasnoróżowa wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Subtelny Róż Z IMIENIEM (+ jasnoróżowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Subtelny Róż Z IMIENIEM (+ jasnoróżowa...

  Piękna księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na Chrzest Święty dziewczynki. Okładka ozdobiona została grafiką subtelnych róż oraz imieniem dziecka. Całość udekorowana jest jasnoróżową kokardką, dzięki czemu księga prezentuje się niezwykle elegancko i uroczo.

  49,98 zł
 • TABLICZKA na stolik na Chrzest Subtelny Róż (+ramka) TABLICZKA na stolik na Chrzest Subtelny Róż (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Subtelny Róż (+ramka)
  1 Recenzje

  Śliczna tabliczka na stół ozdobiona motywem delikatnych kwiatów w różowym odcieniu oraz imieniem dziecka. Świetna propozycja,  na Chrzest Święty dziewczynki, która w piękny sposób udekoruje stół oraz podkreśli charakter uroczystości.

  17,98 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż
  2 Recenzje

  Piękne wizytówki na stół z kolekcji Subtelny Róż zdobione motywem delikatnych kwiatów. Idealnie sprawdzą się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego dziewczynki. Świetnie prezentują się ułożone przy nakryciach lub na talerzach gości. Winietki wspaniale udekorują stół oraz wskażą najbliższym miejsce przy którym mogą zasiąść.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Subtelny Róż 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest do wypisania Subtelny Róż 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt

  Piękne winietki na Chrzest dziewczynki z kwiatowym motywem. Wizytówki wykonane zostały na grubym papierze oraz zdobione śliczną grafiką i tekstem podziękowania. Na winietkach należy samodzielnie umieścić nazwiska gości. Wspaniały dodatek na stół na Chrzest Święty dziewczynki.

  9,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Subtelny Róż Ø20cm

  Wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty w postaci personalizowanego opłatka. Okrągły, waflowy opłatek ozdobiony grafiką delikatnych kwiatów, napisem Chrzest Święty oraz imieniem dziecka rewelacyjnie podkreśli charakter uroczystości. Świetna propozycja na elegancką i piękną, a zarazem szybką i łatwą dekorację słodkiego wypieku.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Subtelny Róż Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Subtelny Róż Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Subtelny Róż Z IMIENIEM

  Personalizowany topper z imieniem dziecka to wspaniała dekoracja tortu na Chrzest Święty. Toperr ozdobiony motywem subtelnych kwiatów w odcieniach różu to świetna propozycja na chrzciny malutkiej dziewczynki. Personalizowana dekoracja tortu rewelacyjnie podkreśla charakter przyjęcia i prezentuje się na zdjęciach z uroczystości.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Subtelny Róż 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Subtelny Róż 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+etykiety z...

  Piękne przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty. Aniołki ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, napisem "Dziękuję" oraz uroczą grafiką pastelowych kwiatów zachwycą najbliższych. Do pudełeczek można zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki, migdały czy praliny.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Subtelny Róż (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA Subtelny Róż (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Subtelny Róż (+etykiety z imieniem+białe...

  Wspaniałe pudełeczko w kształcie serca to wyjątkowy upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Serduszko ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz piękną grafiką pastelowych kwiatów prezentuje się cudownie.

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż 12szt
  1 Recenzje

  Tekturowe pudełka na ciasto z rączką to świetny dodatek na przyjęcie Chrztu Świętego dziecka. Do eleganckich pudełek można zapakować kawałek tortu lub ciasto po zakończonej uroczystości i wręczyć gościom jako słodkie podziękowanie. Pudełka ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką subtelnych kwiatów prezentują się wspaniale!

  35,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż 10szt
  1 Recenzje

  Mleczne czekoladki ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniały upominek dla najbliższych. Pyszne czekoladki pozwolą w wyjątkowo słodki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Naklejki zdobione grafiką delikatnych kwiatów w odcieniach różu to idealna propozycja na Chrzest dziewczynki.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż Z NADRUKIEM 20szt

  Przepiękne upominki dla gości na Chrzest dziewczynki o wyjątkowym smaku. Personalizowane krówki owinięte z ozdobny papierek z imieniem dziecka oraz motywem kwiatowym w różowym odcieniu. Tak przygotowany upominek pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość dziecka.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Subtelny Róż ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt

  Personalizowane krówki ze zdjęciem dziecka to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty. Owinięte w papierek, który zdobiony jest piękną grafiką różowych kwiatów, zdjęciem oraz imieniem Maluszka zachwycą i zauroczą najbliższych. Krówki z kolekcji Subtelny Róż idealnie nadają się na Chrzest dziewczynki. 

  44,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka pozłacana Róż PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka pozłacana Róż
  119,98 zł
  PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka pozłacana Róż

  Prezent na Chrzest i narodziny dziewczynki, w skład którego wchodzą: przepiękna bransoletka z serduszkiem pozłacana 24-karatowym złotym, kryształowa dziesiątka różańca oraz przepiękna ozdobna opaska na główkę. Całość prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Każdy element został wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół, a wszystko to dopełnia karteczka z...

  119,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Z IMIENIEM Skrzynia Drobiazgów Z KLAMERKĄ LUX PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Z IMIENIEM Skrzynia Drobiazgów Z KLAMERKĄ LUX
  89,98 zł
  PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Z IMIENIEM Skrzynia Drobiazgów Z...

  Pamiątka Chrztu Świętego i prezent na narodziny dziewczynki w luksusowym wydaniu. Wspaniała pamiątka z Chrzcin malutkiej dziewczynki, która została spersonalizowana pięknymi życzeniami i podpisem. Piękny pomysł, by oczarować maluszka i wręczyć mu trwały prezent.

  89,98 zł
 • PAMIĄTKA Chrztu Świętego w pudełku Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA PAMIĄTKA Chrztu Świętego w pudełku Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność POZŁACANA
  119,98 zł
  PAMIĄTKA Chrztu Świętego w pudełku Subtelny Róż Bransoletka Nieskończoność...

  Wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki w postaci bransoletki z symbolem nieskończoności. Ten piękny upominek umieszczony w drewnianym pudełeczku z mlecznymi czekoladkami zachwyci rodziców maleństwa. Skrzyneczka opatrzona została karteczką z uroczą dedykacją i imieniem dziecka.

  119,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Dziecięca niewinność z naklejką 111stron BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Dziecięca niewinność z naklejką 111stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Dziecięca niewinność 111stron

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki w postaci personalizowanej Biblii. Okładka Biblii zdobiona jest uroczą grafiką śpiącej dziewczynki, różowymi kwiatami oraz imieniem dziecka. Wyjątkowy prezent na Chrzest, który mogą wręczyć Dziadkowie lub Chrzestni.

  64,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność RÓŻOWA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność RÓŻOWA
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność

  Personalizowana szatka do Chrztu dla dziewczynki to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego. Wykonana z delikatnego materiału i zdobiona grafiką śpiącej dziewczynki w różowej kolorystyce prezentuje się przepięknie. Tak przygotowaną szatkę może wręczyć Matka Chrzestna podczas sakramentu Chrztu Świętego.

  44,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność RÓŻOWA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność RÓŻOWA
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Dziecięca Niewinność

  Szatka z imieniem dziecka to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego, którą może wręczyć Matka Chrzestna. Zdobiona piękną grafiką śpiącej dziewczynki i różowych kwiatów prezentuje się cudownie! Na chusteczce znajduje się również imię dziecka, data Chrztu oraz tekst modlitwy.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność
  24,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność

  Personalizowane pudełko na szatkę do Chrztu to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dziecka. Wykonane z białej tekturki, ozdobione personalizowaną karteczką z dedykacją prezentuje się wyjątkowo pięknie. Idealna propozycja prezentu dla dziecka od Rodziców Chrzestnych. Pudełko należy skompletować z szatką do Chrztu z tej samej serii.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu ze zdjęciem dziecka RÓŻOWE PUDEŁKO na szatkę do Chrztu ze zdjęciem dziecka RÓŻOWE
  26,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu ze zdjęciem dziecka RÓŻOWE

  Personalizowane pudełko ze zdjęciem dziecka to idealny dodatek do szatki na Chrzest. Szatka przepięknie prezentuje się w pudełku, które przygotowane jest z dbałością o najmniejszy szczegół. W szatkę w ozdobnym pudełka powinna zaopatrzyć się Matka Chrzestna.

  26,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Dziecięca Niewinność

  Wspaniałe uzupełnienie Pamiątki Chrztu Świętego w postaci drewnianego pudełka na świecę. Pudełko zdobione personalizowaną karteczką z piękną grafika różowych kwiatów oraz dedykacją prezentuje się przepięknie. Na wieczku znajduje się grawer przedstawiający napis "Pamiątka Chrztu Świętego". Idealna propozycja prezentu na Chrzest dla dziewczynki od Rodziców...

  44,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest plakat Subtelny Róż Z IMIENIEM 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest plakat Subtelny Róż Z IMIENIEM 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest plakat Subtelny Róż Z IMIENIEM 50x70cm

  Efektowna i elegancka dekoracja pomieszczenia na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Personalizowany plakat z imieniem dziecka oraz grafiką pięknych kwiatów w odcieniach różu to świetny dodatek na Chrzest dziewczynki. Taka dekoracja pozwoli wspaniale podkreślić charakter przyjęcia.

  59,98 zł
 • DEKORACJE na Chrzest w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Chrzest Święty w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI 33x33cm JASNORÓŻOWE 20szt SERWETKI 33x33cm JASNORÓŻOWE 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI 33x33cm JASNORÓŻOWE 20szt

  Podczas słodkiego przyjęcia urodzinowego w pastelowych kolorach, nie może zabraknąć uroczych, ale i bardzo praktycznych serwetek! Klasyczne , pięknie wykonane, o delikatnej fakturze serwetki idealnie nadają się na imprezki dla Waszych małych księżniczek. Pastelowe, dziewczęce serwetki to sprawdzony wybór, a w połączeniu z pozostałymi elementami...

  7,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  6 Recenzje

  Najbardziej eleganckie serwetki na Chrzest dziecka. Białe serwetki zdobione złotym połyskującym napisem będą wyjątkową dekoracją stołu na Chrzcinach maluszka! Złoty napis wykonany został modną czcionką, dzięki czemu serwetki świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Biały kolor pasuje zarówno na uroczystość Chrztu dziewczynki, jak i chłopca!

  12,98 zł
 • BANER ze złotym napisem Witamy 80cm BIAŁY BANER ze złotym napisem Witamy 80cm BIAŁY
  9,98 zł
  BANER ze złotym napisem Witamy 80cm BIAŁY

  Piękny biały baner z połyskującym złotym napisem Witamy to wspaniała dekoracja na dziecięce przyjęcia. Baner pozwoli w efektowny i elegancki sposób powitać gości, którzy przybyli na uroczystość. Biało-złoty baner rewelacyjnie sprawdzi się w każdej aranżacji, świetnie prezentuje się zawieszony przy wejściu.

  9,98 zł
 • PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM
  74,98 zł
  PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Niezbędnik Pierwsze Momenty Z...

  Prezent na Chrzest i narodziny dziewczynki umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna to wspaniała pamiątka dla dziecka. Wewnątrz znalazły się symbole, które pozwolą wspólnie świętować i celebrować pierwsze momenty z życia maluszka. Każdy drobiazg posiada bilecik z błyszczącą naklejką i opisem jego przeznaczenia. Całość jest spersonalizowana.

  74,98 zł
 • DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE
  99,98 zł
  DREWNIANA KSIĘGA gości ze skrzydełkami W RAMIE 27,5x39,5cm
  2 Recenzje

  Piękna i elegancka księga gości na Chrzest Święty dziecka w postaci białej, drewnianej ramki. Do ramki dołączonych jest 30 białych skrzydełek, na których goście obecni na przyjęciu mogą zostawić ciekawe wpisy i życzenia dla Maluszka. Drewniana księga gości wspaniale prezentuje się na stole podczas uroczystości.

  99,98 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm BIAŁY

  Białe, bibułowe pompony to delikatny element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla maluszków! Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecamy również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm BIAŁY
  1 Recenzje

  Białe, bibułowe pompony to delikatna dekoracja, która świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla maluszków! Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt.

  5,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm JASNORÓŻOWA KULA puszysta bibułowa 25cm JASNORÓŻOWA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm JASNORÓŻOWY
  1 Recenzje

  Prześliczny, jasnoróżowy bibułowy pompon świetnie sprawdzi się na przyjęciach dla dzieci. Po imprezce z powodzeniem może zdobić pokoik Waszego maleństwa. Pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Polecam również jako dodatek do sesji zdjęciowych!

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm JASNORÓŻOWA KULA puszysta bibułowa 35cm JASNORÓŻOWA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm JASNORÓŻOWY
  2 Recenzje

  Dekorując wnętrze  przy pomocy puszystych, jasnoróżowych, bibułowych pomponów, zachwycisz swoich gości. Pompony nadadzą całej dekoracji wrażenie lekkości i świeżości. Są łatwe w zastosowaniu. Efekt przerośnie Wasze oczekiwania.

  5,50 zł

Dekoracje na Chrzest dziewczynki kwiatowe w odcieniach różu

Chrzest Święty dziecka staje się niezwykłą i wzruszającą chwilą dla całej rodziny. Przeżywamy ją wspólnie z bliskimi, organizując spotkanie, które w wyjątkowy sposób podkreśli przyjęcie Pierwszego Sakramentu. Zależy nam przede wszystkim na stworzeniu serdecznej atmosfery. Trzeba przyznać, że jednym z bardziej kluczowych czynników które na nią wpływają są ozdoby na chrzciny. Dobrze przemyślany motyw przewodni na chrzest powoduje lepszy wyraz charakteru uroczystości, a także wpływa pozytywnie na nastrój zaproszonych bliskich.

Dekoracje na Chrzest z kwiatowym motywem róż

Stworzona przez nas kolekcja na chrzest Subtelny Róż to synonim delikatności i uroku małego dziecka. Idealnie pasujące dekoracje na chrzest dziewczynki uświetnią estetykę sali w restauracji, ale też i pokoju w naszym domu. Pojawiająca się grafika dorodnych, obficie kwitnących kwiatów najbardziej pasuje na miesiące wiosenne i letnie, poprzez dopasowanie do otaczającej nas w tym czasie pełnej życia przyrody. Dzięki takiemu nawiązaniu, dodatki na chrzest wypadają niezwykle naturalnie, co jest obecnie bardzo na czasie. Tendencja nawiązywania do elementów roślinnych staje się modnym akcentem, na który zwraca się uwagę tworząc dekoracje na chrzest.

Dekoracje sali na Chrzest w delikatnej różowej kolorystyce

Na stronie sklepu internetowego znaleźć można wszystkie niezbędne dodatki na chrzest, takie jak pompony bibułowe, zestaw balonów na chrzest czy baner na chrzest. Ta niezwykła kolekcja na chrzest dziewczynki w stylowy sposób wpłynie nie tylko na samo przyjęcie z okazji chrztu, ale też i całą otoczkę z nim związaną. Motyw na chrzest można zastosować już w momencie informowania gości o terminie uroczystości.

Zaproszenia na Chrzest, które zachwycą najbliższych

Polecamy personalizowane zaproszenia na chrzest dziewczynki lub uniwersalne zaproszenia na chrzest, utrzymane oczywiście w bieli z różowymi akcentami. Okładka z kwiatowym wieńcem czy też śpiącą dziewczynką rozczulą każdą osobę, mającą kartę w ręku. Pozostaje w naszym geście, czy chcemy je samodzielnie wypisać, czy otrzymać gotowy nadruk ze wszystkimi niezbędnymi danymi. W naszej ofercie posiadamy również zaproszenia dla Chrzestnych, które ozdobione są wianuszkiem z delikatnych róż. Jest to komplet dwóch zaproszeń: dla Matki Chrzestnej i Ojca Chrzestnego sprzedawany w zestawie z białymi kopertami. Rodzice Chrzestni Maluszka, będą pozytywnie zaskoczeni, tak wspaniale zaprojektowanym zaproszeniem. 

Podziękowania dla gości i chrzestnych na Chrzest

Miłym gestem w stronę naszej rodziny będą też upominki dla gości na chrzest. Tu nasz motyw ukazuje się dosłownie wszędzie. Godnym polecenia hitem są czekoladki na Chrzest, które dzięki rubinowym ziarnom kakaowca są również w różowym kolorze! Ich oryginalny, lekko owocowy smak to fenomenalna niespodzianka, a ozdobne papierki z napisem ,,Dziękujemy” pięknie funkcjonują jako ozdoby na chrzest. Można zdecydować się także na inne prezenty dla gości na chrzest. Podczas uroczystości Chrztu Świętego warto jest podziękować Rodzicom Chrzestnym dziecka. Wspaniałą propozycją na upominki dla chrzestnych są personalizowane pudełeczka, wypełnione cudownymi drobiazgami. Nasz bestseller, który jest najczęściej wybierany przez klientów to podziękowanie dla chrzestnych z mlecznymi czekoladkami z kolekcji Subtelny Róż. Tak przygotowane pudełeczko prezentuje się naprawdę pięknie!

Dekoracje tortu na Chrzest z imieniem dziecka

Kolejna kwestia wartą przemyślenia są dekoracje na tort na chrzest. Zgodnie ze swoimi preferencjami mamy do wyboru wyjątkowy, kwiatowy opłatek na tort na chrzest lub elegancki topper na tort na chrzest dziewczynki - oczywiście oba produkty są personalizowane. Daje nam to kolejną możliwość osobistego zaakcentowania przyjęcia, co składa się na cudowny styl i formę całego dnia. Kolekcja bazująca na tym niezwykłym, dziewczęcym kolorze w efektownych odcieniach sprawi, że chrzciny dziecka będą wspominane przez długi czas.