Słoiczki z miodem na Chrzest i konfiturki

Słoiczki z miodem na Chrzest i konfiturki

Słoiczki z miodem na Chrzest w wyjątkowy sposób pozwolą podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Miód na Chrzest to jedno z bardziej oryginalnych i pięknych podziękowań, które oczaruje gości. Ręcznie wykonane podziękowania na Chrzest podziękują za obecność i wręczone prezenty. Słoiczki miodu zdobione naklejką z imieniem dziecka i datą Chrztu zauroczą najbliższych. Upominki na Chrzest można również zrobić samemu metodą DIY lub zakupić w różnych postaciach w sklepie internetowym. Na miodzie znajduje się tekst podziękowania oraz elegancka grafika. Innymi propozycjami upominków dla gości na Chrzest są magnesy ze zdjęciem dziecka, krówki, czekoladki czy lizaki.

Słoiczki z miodem na Chrzest i konfiturki

 • MIÓD ekologiczny z maliną w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu MIÓD ekologiczny z maliną w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu
  34,98 zł
  MIÓD ekologiczny z maliną w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu

  Szklany słoiczek z miodem ekologicznym z polskiej pasieki o smaku maliny to świetny pomysł na podziękowanie dla gości. Na wieczku szklanego słoiczka umieszczona jest personalizacją. Całość zapakowana do kartonika z grafiką różowych kwiatów. 

  34,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)

  Miód w szklanym słoiczku to słodkie podziękowanie za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego! Każda sztuka posiada personalizowaną naklejkę z grafiką misia z balonikami pośród rożu. Personalizacja zawiera imię dziecka oraz datę. To wyjątkowy sposób na okazanie wdzięczności, jest również praktyczny!

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)

  Mini słoiczki z miodem to idealny sposób na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest Święty! Produkt został ozdobiony personalizowaną naklejką, która zawiera grafikę misia z balonikami, imię dziecka oraz datę chrztu. Miodki możesz ułożyć na nakryciach gości lub wręczyć im je osobiście. 

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Z IMIENIEM Miś i...

  Smaczne podziękowanie dla gości Roczku i Chrztu Świętego! Wysokiej jakości polski miód umieszczony w małych słoiczkach z personalizowaną naklejką. Etykietę zdobi grafika misia z balonikami. Możesz rozdać go osobiście lub rozłożyć na nakryciach gości. 

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Roczek chłopca razem Z IMIENIEM Miś i...

  Miód w malutkim słoiczku to idealny sposób na podziękowanie za przybycie na Chrzest i Roczek dziecka. Na każdym słoiczku została umieszczona personalizowana naklejka z grafiką misia z balonikami w odcieniach błękitu i beżu. 

  9,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości na Chrzest Białe Kwiaty z misiem Z IMIENIEM (bb) MIÓD na podziękowanie dla gości na Chrzest Białe Kwiaty z misiem Z IMIENIEM (bb)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości na Chrzest Białe Kwiaty z misiem Z...

  Smaczne podziękowanie dla gości Chrztu Świętego! Miodzik zamknięty w szklanych słoiczkach zaskoczy każdego z gości. Do słoiczków dołączone zostały personalizowane naklejki z grafiką misia pośród białych róż. Prezent możesz wręczyć osobiście lub rozłożyć na nakryciach.

  9,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka) MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny...

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w botanicznym stylu. Miodek dekorowany jest na wieczku kapturkiem w odcieniu złamanej bieli, przewiązany sznureczkiem i dekorowany papierową różyczką. To piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie na Komunię, Chrzest lub Roczek dziecka. Miód wielokwiatowy z polskiej pasieki to wspaniała propozycja,...

  11,98 zł
 • MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka) MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w piękny, modnym stylu. Dekorowany materiałowym kapturkiem i jutowym sznureczkiem prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Miód będzie zdrowym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. To fantastyczna propozycja, która podziękuje najbliższym i wyrazi uczucia. Miód wspaniale sprawdzi się ustawiony przy talerzach...

  11,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn)

  Miód w słoiczku dekorowanym materiałem i jutowym sznureczkiem oraz naklejką z motywem kwiatowym i imieniem dziecka to wspaniały sposób na podziękowanie gościom na Chrzest Święty. Miodki warto ustawić przy talerzach gości - mogą znaleźć się również w słodkim stole. To piękny dodatek, który zachwyci każdego!

  9,98 zł
 • MIÓD na Chrzest dla gości Złote Stópki UNIWERSALNY (bz) MIÓD na Chrzest dla gości Złote Stópki UNIWERSALNY (bz)
  8,98 zł
  MIÓD na Chrzest dla gości Złote Stópki UNIWERSALNY (bz)

  Miód dla gości jako podziękowanie za przybycie na Chrzest Święty. Piękny i oryginalny upominek dla najbliższych, który można podarować w podziękowaniu za przybycie i wręczone prezenty. Miód w słoiczku prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Zdobiony materiałem i przewiązany tasiemką jest uroczym drobnym upominkiem dla każdego z gości.

  8,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest w złocie
  1 Recenzje

  Aranżacja na Chrzest w złocie - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Złote Stópki (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Złote Stópki (+etykieta z imieniem)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Złote Stópki (bz)
  3 Recenzje

  Wyjątkowe malutkie słoiczki z miodem to rewelacyjna propozycja na słodkie podziękowanie dla gości zebranych na uroczystości Chrztu Świętego. Uroczy miodek ozdobiony jest personalizowaną naklejką z motywem złotych stópek, imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Dodatkowo udekorowany jest materiałem i tasiemką, dzięki czemu słoiczek wygląda przepięknie.

  9,98 zł
 • DEKORACJE w stylu minimalistycznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja złote stópki : KUP TUTAJ

 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Eukaliptus (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Eukaliptus (+etykieta z imieniem)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Eukaliptus (bb)
  2 Recenzje

  Malutki słoik z przepysznym miodem to fantastyczny upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego maleństwa. Miodek jest personalizowany - ozdobiony naklejką z elegancką grafiką eukaliptusa oraz imieniem dziecka i datą uroczystości. Udekorowany jest również materiałem i przewiązany tasiemką. Jest to uroczy prezencik, który można ułożyć...

  9,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest botaniczny

  Aranżacja na Chrzest botaniczny - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • MIÓD na podziękowanie na Chrzest z imieniem Różowe Serce (br) MIÓD na podziękowanie na Chrzest z imieniem Różowe Serce (br)
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie na Chrzest z imieniem Różowe Serce (br)

  Ręcznie dekorowany słoiczek miodu to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Pyszny polski miód zdobiony naklejką z imieniem dziecka, datą Chrztu i różową grafiką z motywem gołąbka zachwyci najbliższych. Słoiczek miodu można ułożyć na stole przy nakryciach gości.

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Lily of the Valley (bb) MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Lily of the Valley (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Lily of the Valley (bb)

  Malutkie słoiczki z pysznym miodem to wspaniała propozycja na słodkie podziękowanie dla gości zebranych na uroczystości Chrztu Świętego Maluszka. Słoiczek miodu ozdobiony jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, datą chrzcin oraz delikatną grafiką subtelnych kwiatów. Miodziki rewelacyjnie prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  9,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn) MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  1 Recenzje

  Przepyszny wielokwiatowy miód w słoiczku przygotowany w botanicznym stylu to wspaniały pomysł na eleganckie podziękowanie dla gości na każdą okazję. Miód świetnie sprawdzi się zarówno na Chrzcie, Komunii, Roczku, jak i Baby Shower. Jest jednym z piękniejszych i bardziej oryginalnych podziękowań.

  8,98 zł
 • DEKORACJE w stylu botanicznym na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja z eukaliptusem: KUP TUTAJ

 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Z IMIENIEM Srebrno-Złoty (bb)
  1 Recenzje

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty dziecka. Słoiczek pysznego miodku ozdobiony personalizowaną naklejką z imieniem dziecka prezentuje się przepięknie! Tak przygotowany upominek w wyjątkowy i uroczy sposób podziękuje gościom za przybycie na uroczystość Maluszka. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn)

  Mały słoiczek miodu to elegancka propozycja podziękowania gościom za przybycie. Miodek zdobiony jest materiałowym kapturkiem i jutowym sznurkiem dlatego jest idealną formą podziękowania dla wszystkich fanów stylu rustykalnego. Na każdym miodku znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM (bszn)

  Podziękowanie dla gości na Chrzest w formie uroczego słoiczka z miodem oraz personalizacją w wyjątkowy sposób wyrazi wdzięczność za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Boho Buciki MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Boho Buciki
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Boho Buciki (bszn)

  Idealne podziękowanie dla gości za ich obecność na Chrzcie maluszka? Perfekcyjnym rozwiązaniem będzie miodzik w szklanym słoiczku. Ozdobiony etykietką z grafiką boho przedstawiającą dziecięce buciki wywoła uśmiech na twarzach wielu osób, a słodka zawartość słoiczka pobudzi zmysły. Dzięki personalizacji te drobne upominki będą wspaniałym wspomnieniem tego...

  9,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Różowe Kwiaty Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na podziękowanie z okazji ceremonii Chrztu Świętego to delikatny i zdrowy upominek. Taki słoiczek może posłużyć jako upominek za przybycie albo za życzenia. Można go postawić na słodkim stole albo udekorować nim nakrycia zebranych gości.

  9,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z JEŻYNĄ 220g

  Szukasz słodkiego podziękowania dla gości na Komunię lub też Chrzest Twojego dziecka? Cudownym pomysłem będzie podarowanie przybyłym na uroczystość gościom słoiczka pysznego aromatycznego miodu z dodatkiem jeżyn.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z ARONIĄ 220g

  Pyszne podziękowanie dla gości w postaci słodkie miodu wielokwiatowego, który został wzbogacony o naturalną aronię. Słoiczek został ozdobiony etykietką z botanicznym motywem, która wygląda wspaniale.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g
  29,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z ORZECHAMI WŁOSKIMI 220g

  Oryginalny pomysł na podziękowanie dala gości , które na pewno na długo zapadnie w pamięć wszystkich obdarowanych będzie ekologiczny smakowity miód z dodatkiem orzechów włoskich. Szklany słoiczek został ozdobiony piękną etykietką z botanicznym motywem.

  29,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z POMARAŃCZĄ I IMBIREM 220g

  Miód to super pomysł na podziękowanie dla gości. Smakowity ekologiczny miód z pysznymi dodatkami w postaci orzeźwiającej pomarańczy z imbirem zachwyci każdego z gości i wspaniale dopełni herbatkę.

  24,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g
  29,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z MIGDAŁAMI 220g

  Podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię to bardzo miły gest, który na pewno sprawi zaproszonym osobom wiele radości i wywoła uśmiech. Słoiczek z ekologicznym miodem z dodatkiem słodkich migdałów jest rewelacyjnym pomysłem. Goście będą oczarowani takim upominkiem.

  29,98 zł
 • MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g
  24,98 zł
  MIÓD ekologiczny Z MALINĄ 220g

  Ekologiczny miód wielokwiatowy z dodatkiem liofilizowanych malin będzie wspaniałym pomysłem na podziękowanie dla gości. Jeśli szukasz ciekawego upominku na Chrzest lub Komunię to taki miód będzie kapitalnym wyborem.

  24,98 zł
 • NUTELLA mini na podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM NUTELLA mini na podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM
  8,98 zł
  NUTELLA mini na podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Nutella na podziękowania dla gości na Chrzest Święty w małych słoiczkach. Słoiczki posiadają w komplecie fantastyczne naklejki z imieniem dziecka stylizowane na oryginalny słoik z nutellą. Małe słoiczki wspaniale podziękuję najbliższym za przybycie. Są jednym z piękniejszych i bardziej zaskakujących podziękowań na Chrzciny.

  8,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR

  Jak zapakować miody na Chrzest, słoiczki z herbatką czy świece sojowe? Idealne będą do tego kwadratowe pudełeczka sprzedawane w komplecie z naklejką z imieniem dziecka i datą uroczystości. To świetny pomysł, jak oryginalnie podać drobiazg, który wręczycie w podziękowaniu za przybycie. Pudełeczka pakowane są po 10szt i sprzedawane w komplecie z...

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt...

  Pudełeczka na Chrzest wykonane z transparentnej pleksi, sprzedawane w komplecie z wybranymi naklejkami z imieniem dziecka. Oryginalny pomysł, jak zapakować świece na Chrzest, słoiczki z miodem czy cukierka mi lub dowolny drobiazg dla najbliższych. Słoiczki prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Są wspaniałym upominkiem dla gości.

  24,98 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz dokonać drobnej zmiany w projekcie produktu personalizowanego? Nie ma problemu! Na Twoje życzenie dokonamy drobnych zmian w dowolnym projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  39,00 zł

Miód na Chrzest podziękowanie, słoiczki z miodem na Chrzest Święty

Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Najczęściej wybierane przez rodziców są słodkie upominki, które po powrocie do domu umilą czas najbliższym. Najlepiej jest wybrać personalizowane podziękowania, które na długo zapadną w pamięci wszystkich gości. Do słodkich upominków należą czekoladki na Chrzest, krówki, lizaki na Chrzest czy ciasteczka z wróżbą. Wyjątkową propozycją są malutkie słoiczki z pysznym, polskim miodem ręcznie zdobione. Miód to wyjątkowy podarunek, który będzie świetnym dodatkiem do gorących herbat w chłodne dni. 

Miód na podziękowanie na Chrzest dziewczynki

Miód na podziękowanie na Chrzest dziewczynki

Słoiczki z miodem na Chrzest - ręcznie zdobione

Miód w malutkich, szklanych słoiczkach to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest. Pięknie prezentują się na stole przy nakryciach gości i na zdjęciach z przyjęcia. Najlepiej jest wybrać miody ręcznie zdobione, które zachwycą i zauroczą wszystkich gości swoim wyglądem. Słoiczki z miodem na Chrzest dostępne są w naszym sklepie w wielu propozycjach dekoracyjnych i graficznych. Bestsellerem są miody zdobione jasnozłotym materiałem na wieczku, białą wstążeczką oraz złotym metalicznym serduszkiem. Takie podziękowania posiadają samoprzylepną etykietę na słoiczku, na której znajduje się imię dziecka, data Chrztu oraz tekst podziękowania. Słoiczki z miodem mają aż 45g, wysokość 4,5cm oraz średnicę 4,5cm. Bardzo popularne są miody na podziękowania w rustykalnym stylu.

Słoiczek z miodem na Chrzest lux

Słoiczek z miodem na Chrzest z motywem serca

Słoiczki z miodem na Chrzest dziewczynki

Na Chrzest dziewczynki warto jest wybrać podziękowania dla gości w różowej kolorystyce. Świetną propozycją są słoiczki z miodem na Chrzest, które zdobione są etykietą z grafiką o delikatnym różowym odcieniu. Takie upominki zdobione są papierową serwetką z ażurowymi wycięciami oraz personalizowaną naklejką. Do podziękowań dla gości można dobrać dekoracje na Chrzest w takiej samej stylistyce i z takim samym motywem graficznym. Najczęściej wybierane są słoiczki z miodem na Chrzest dziewczynki z grafiką różowych kwiatów, serca oraz gołąbka. 

Słoiczki z miodem na Chrzest chłopca

Dekoracje na Chrzest chłopca najczęściej wybierane są w błękitnej kolorystyce, która wspaniale podkreśla delikatny charakter uroczystości i płeć dziecka. Warto jest również postawić na podziękowania dla gości na Chrzest w podobnej kolorystyce. Idealną propozycją na Chrzest chłopca są słoiczki z miodem z grafiką błękitnych kwiatów i śpiącego chłopca. Wieczko miodu zdobione jest okrągłą etykietą z chłopcem w kwiatowym wianuszku. Natomiast słoiczek udekorowany jest prostokątną etykietą z imieniem dziecka, datą przyjęcia i napisem Chrzest Święty. Całość prezentuje się przepięknie. Taki upominki dla gości na Chrzest można umieścić w ozdobnych pudełeczkach, w woreczkach z organzy lub wręczyć osobiście. 

Słoiczek z miodem na Chrzest chłopca

Podziękowanie dla gości na Chrzest chłopca - personalizowany słoiczek z miodem