Słoiczki z miodem na Chrzest i konfiturki

Słoiczki z miodem na Chrzest i konfiturki

Słoiczki z miodem na Chrzest w wyjątkowy sposób pozwolą podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Miód na Chrzest to jedno z bardziej oryginalnych i pięknych podziękowań, które oczaruje gości. Ręcznie wykonane podziękowania na Chrzest podziękują za obecność i wręczone prezenty. Słoiczki miodu zdobione naklejką z imieniem dziecka i datą Chrztu zauroczą najbliższych. Upominki na Chrzest można również zrobić samemu metodą DIY lub zakupić w różnych postaciach w sklepie internetowym. Na miodzie znajduje się tekst podziękowania oraz elegancka grafika. Innymi propozycjami upominków dla gości na Chrzest są magnesy ze zdjęciem dziecka, krówki, czekoladki czy lizaki.

Słoiczki z miodem na Chrzest i konfiturki

Miód na Chrzest podziękowanie, słoiczki z miodem na Chrzest Święty

Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Najczęściej wybierane przez rodziców są słodkie upominki, które po powrocie do domu umilą czas najbliższym. Najlepiej jest wybrać personalizowane podziękowania, które na długo zapadną w pamięci wszystkich gości. Do słodkich upominków należą czekoladki na Chrzest, krówki, lizaki na Chrzest czy ciasteczka z wróżbą. Wyjątkową propozycją są malutkie słoiczki z pysznym, polskim miodem ręcznie zdobione. Miód to wyjątkowy podarunek, który będzie świetnym dodatkiem do gorących herbat w chłodne dni. 

Miód na podziękowanie na Chrzest dziewczynki

Miód na podziękowanie na Chrzest dziewczynki

Słoiczki z miodem na Chrzest - ręcznie zdobione

Miód w malutkich, szklanych słoiczkach to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest. Pięknie prezentują się na stole przy nakryciach gości i na zdjęciach z przyjęcia. Najlepiej jest wybrać miody ręcznie zdobione, które zachwycą i zauroczą wszystkich gości swoim wyglądem. Słoiczki z miodem na Chrzest dostępne są w naszym sklepie w wielu propozycjach dekoracyjnych i graficznych. Bestsellerem są miody zdobione jasnozłotym materiałem na wieczku, białą wstążeczką oraz złotym metalicznym serduszkiem. Takie podziękowania posiadają samoprzylepną etykietę na słoiczku, na której znajduje się imię dziecka, data Chrztu oraz tekst podziękowania. Słoiczki z miodem mają aż 45g, wysokość 4,5cm oraz średnicę 4,5cm. Bardzo popularne są miody na podziękowania w rustykalnym stylu.

Słoiczek z miodem na Chrzest lux

Słoiczek z miodem na Chrzest z motywem serca

Słoiczki z miodem na Chrzest dziewczynki

Na Chrzest dziewczynki warto jest wybrać podziękowania dla gości w różowej kolorystyce. Świetną propozycją są słoiczki z miodem na Chrzest, które zdobione są etykietą z grafiką o delikatnym różowym odcieniu. Takie upominki zdobione są papierową serwetką z ażurowymi wycięciami oraz personalizowaną naklejką. Do podziękowań dla gości można dobrać dekoracje na Chrzest w takiej samej stylistyce i z takim samym motywem graficznym. Najczęściej wybierane są słoiczki z miodem na Chrzest dziewczynki z grafiką różowych kwiatów, serca oraz gołąbka. 

Słoiczki z miodem na Chrzest chłopca

Dekoracje na Chrzest chłopca najczęściej wybierane są w błękitnej kolorystyce, która wspaniale podkreśla delikatny charakter uroczystości i płeć dziecka. Warto jest również postawić na podziękowania dla gości na Chrzest w podobnej kolorystyce. Idealną propozycją na Chrzest chłopca są słoiczki z miodem z grafiką błękitnych kwiatów i śpiącego chłopca. Wieczko miodu zdobione jest okrągłą etykietą z chłopcem w kwiatowym wianuszku. Natomiast słoiczek udekorowany jest prostokątną etykietą z imieniem dziecka, datą przyjęcia i napisem Chrzest Święty. Całość prezentuje się przepięknie. Taki upominki dla gości na Chrzest można umieścić w ozdobnych pudełeczkach, w woreczkach z organzy lub wręczyć osobiście. 

Słoiczek z miodem na Chrzest chłopca

Podziękowanie dla gości na Chrzest chłopca - personalizowany słoiczek z miodem