Słoiczki z miodem na Chrzest i konfiturki

Słoiczki z miodem na Chrzest i konfiturki

Słoiczki z miodem na Chrzest w wyjątkowy sposób pozwolą podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Miód na Chrzest to jedno z bardziej oryginalnych i pięknych podziękowań, które oczaruje gości. Ręcznie wykonane podziękowania na Chrzest podziękują za obecność i wręczone prezenty. Słoiczki miodu zdobione naklejką z imieniem dziecka i datą Chrztu zauroczą najbliższych. Upominki na Chrzest można również zrobić samemu metodą DIY lub zakupić w różnych postaciach w sklepie internetowym. Na miodzie znajduje się tekst podziękowania oraz elegancka grafika. Innymi propozycjami upominków dla gości na Chrzest są magnesy ze zdjęciem dziecka, krówki, czekoladki czy lizaki.

Słoiczki z miodem na Chrzest i konfiturki

 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)

  Przepyszny wielokwiatowy miód w słoiczku przygotowany w botanicznym stylu to wspaniały pomysł na eleganckie podziękowanie dla gości na każdą okazję. Miód świetnie sprawdzi się zarówno na Chrzcie, Komunii, Roczku, jak i Baby Shower. Jest jednym z piękniejszych i bardziej oryginalnych podziękowań.

  7,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka) MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny...

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w botanicznym stylu. Miodek dekorowany jest na wieczku kapturkiem w odcieniu złamanej bieli, przewiązany sznureczkiem i dekorowany papierową różyczką. To piękny sposób, by podziękować gościom za przybycie na Komunię, Chrzest lub Roczek dziecka. Miód wielokwiatowy z polskiej pasieki to wspaniała propozycja,...

  11,98 zł
 • MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka) MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)

  Miód na podziękowanie dla gości przygotowany w piękny, modnym stylu. Dekorowany materiałowym kapturkiem i jutowym sznureczkiem prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Miód będzie zdrowym podziękowaniem za przybycie na uroczystość. To fantastyczna propozycja, która podziękuje najbliższym i wyrazi uczucia. Miód wspaniale sprawdzi się ustawiony przy talerzach...

  11,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn)

  Miód w słoiczku dekorowanym materiałem i jutowym sznureczkiem oraz naklejką z motywem kwiatowym i imieniem dziecka to wspaniały sposób na podziękowanie gościom na Chrzest Święty. Miodki warto ustawić przy talerzach gości - mogą znaleźć się również w słodkim stole. To piękny dodatek, który zachwyci każdego!

  8,98 zł
 • MIÓD na Chrzest Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM MIÓD na Chrzest Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM
  11,98 zł
  MIÓD na Chrzest Złote Serduszko LUX Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Cudownym podziękowaniem dla gości z okazji Chrztu Świętego jest bogato zdobiony słoiczek miodu. Wieczko miodziku zdobiony jest złotym materiałem, białą kokardką oraz złotym serduszkiem. Słoiczek udekorowany jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz motywem serca.

  11,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie na Chrzest z imieniem Różowe Serce (br) MIÓD na podziękowanie na Chrzest z imieniem Różowe Serce (br)
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie na Chrzest z imieniem Różowe Serce (br)

  Ręcznie dekorowany słoiczek miodu to wspaniała propozycja na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Pyszny polski miód zdobiony naklejką z imieniem dziecka, datą Chrztu i różową grafiką z motywem gołąbka zachwyci najbliższych. Słoiczek miodu można ułożyć na stole przy nakryciach gości.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Lily of the Valley (bb) MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Lily of the Valley (bb)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Lily of the Valley (bb)

  Malutkie słoiczki z pysznym miodem to wspaniała propozycja na słodkie podziękowanie dla gości zebranych na uroczystości Chrztu Świętego Maluszka. Słoiczek miodu ozdobiony jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, datą chrzcin oraz delikatną grafiką subtelnych kwiatów. Miodziki rewelacyjnie prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Złoty Wózeczek (bz) MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Złoty Wózeczek (bz)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Złoty Wózeczek (bz)

  Piękne malutkie słoiczki z miodem to rewelacyjna propozycja na słodkie podziękowanie dla gości zebranych na uroczystości Chrztu Świętego. Uroczy miodek ozdobiony jest personalizowaną naklejką z motywem złotego wózeczka oraz imieniem dziecka. Dodatkowo udekorowany jest materiałem i tasiemką, dzięki czemu słoiczek wygląda przepięknie.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Chrzest i Komunia w srebrze (bb) MIÓD podziękowanie Chrzest i Komunia w srebrze (bb)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie z imieniem Chrzest i Komunia w srebrze (bb)

  Małe słoiki z miodkiem ze srebrnym nadrukiem, zaskoczą i zachwycą wszystkich gości obecnych na uroczystości. Dzięki personalizowanej etykietce, staną się świetną pamiątką. Na naklejce znajduje się imię dziecka i data uroczystości oraz śliczna grafika. Słoiczek z miodkiem pozwoli przez długi czas słodko wspominać uroczystość!

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Srebrno-Złoty (+etykieta z imieniem)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest i Komunię Z IMIENIEM Srebrno-Złoty (bb)
  1 Recenzje

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty dziecka. Słoiczek pysznego miodku ozdobiony personalizowaną naklejką z imieniem dziecka prezentuje się przepięknie! Tak przygotowany upominek w wyjątkowy i uroczy sposób podziękuje gościom za przybycie na uroczystość Maluszka. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Chłopiec w kwiatach (bbł) MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Chłopiec w kwiatach (bbł)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Chłopiec w kwiatach (bbł)
  1 Recenzje

  Urocze słoiczki z miodem są świetnym pomysłem na podziękowanie gościom za przybycie na Chrzest Święty. Przepyszny miód w szklanym słoiczku udekorowany naklejkami z przepiękną grafiką kwiatów, imieniem dziecka i datą wydarzenia pięknie ozdobi Waszą uroczystość i zachwyci wszystkich zaproszonych gości.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem Z IMIENIEM (bszn)

  Mały słoiczek miodu to elegancka propozycja podziękowania gościom za przybycie. Miodek zdobiony jest materiałowym kapturkiem i jutowym sznurkiem dlatego jest idealną formą podziękowania dla wszystkich fanów stylu rustykalnego. Na każdym miodku znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż Z IMIENIEM (bszn)

  Podziękowanie dla gości na Chrzest w formie uroczego słoiczka z miodem oraz personalizacją w wyjątkowy sposób wyrazi wdzięczność za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  8,98 zł
 • KONFITURA malinowa w słoiczku Na Chrzest EKO Z IMIENIEM KONFITURA malinowa w słoiczku Na Chrzest EKO Z IMIENIEM
  6,98 zł
  KONFITURA malinowa w słoiczku Na Chrzest EKO Z IMIENIEM

  Przepyszna malinowa konfiturka w słoiczku na podziękowanie dla gości na Chrzest Święty - przesłodka, smaczna, ekologiczna. Słoiczki zostały udekorowane wstążeczką, a w zestawie znajdują się także naklejki z imieniem i datą uroczystości. Całość prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. To piękny upominek dla gości za przybycie na Chrzest Święty dziecka.

  6,98 zł
 • NUTELLA mini na podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM NUTELLA mini na podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM
  8,98 zł
  NUTELLA mini na podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Nutella na podziękowania dla gości na Chrzest Święty w małych słoiczkach. Słoiczki posiadają w komplecie fantastyczne naklejki z imieniem dziecka stylizowane na oryginalny słoik z nutellą. Małe słoiczki wspaniale podziękuję najbliższym za przybycie. Są jednym z piękniejszych i bardziej zaskakujących podziękowań na Chrzciny.

  8,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Miód na Chrzest podziękowanie, słoiczki z miodem na Chrzest Święty

Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka? Najczęściej wybierane przez rodziców są słodkie upominki, które po powrocie do domu umilą czas najbliższym. Najlepiej jest wybrać personalizowane podziękowania, które na długo zapadną w pamięci wszystkich gości. Do słodkich upominków należą czekoladki na Chrzest, krówki, lizaki na Chrzest czy ciasteczka z wróżbą. Wyjątkową propozycją są malutkie słoiczki z pysznym, polskim miodem ręcznie zdobione. Miód to wyjątkowy podarunek, który będzie świetnym dodatkiem do gorących herbat w chłodne dni. 

Miód na podziękowanie na Chrzest dziewczynki

Miód na podziękowanie na Chrzest dziewczynki

Słoiczki z miodem na Chrzest - ręcznie zdobione

Miód w malutkich, szklanych słoiczkach to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest. Pięknie prezentują się na stole przy nakryciach gości i na zdjęciach z przyjęcia. Najlepiej jest wybrać miody ręcznie zdobione, które zachwycą i zauroczą wszystkich gości swoim wyglądem. Słoiczki z miodem na Chrzest dostępne są w naszym sklepie w wielu propozycjach dekoracyjnych i graficznych. Bestsellerem są miody zdobione jasnozłotym materiałem na wieczku, białą wstążeczką oraz złotym metalicznym serduszkiem. Takie podziękowania posiadają samoprzylepną etykietę na słoiczku, na której znajduje się imię dziecka, data Chrztu oraz tekst podziękowania. Słoiczki z miodem mają aż 45g, wysokość 4,5cm oraz średnicę 4,5cm. Bardzo popularne są miody na podziękowania w rustykalnym stylu.

Słoiczek z miodem na Chrzest lux

Słoiczek z miodem na Chrzest z motywem serca

Słoiczki z miodem na Chrzest dziewczynki

Na Chrzest dziewczynki warto jest wybrać podziękowania dla gości w różowej kolorystyce. Świetną propozycją są słoiczki z miodem na Chrzest, które zdobione są etykietą z grafiką o delikatnym różowym odcieniu. Takie upominki zdobione są papierową serwetką z ażurowymi wycięciami oraz personalizowaną naklejką. Do podziękowań dla gości można dobrać dekoracje na Chrzest w takiej samej stylistyce i z takim samym motywem graficznym. Najczęściej wybierane są słoiczki z miodem na Chrzest dziewczynki z grafiką różowych kwiatów, serca oraz gołąbka. 

Słoiczki z miodem na Chrzest chłopca

Dekoracje na Chrzest chłopca najczęściej wybierane są w błękitnej kolorystyce, która wspaniale podkreśla delikatny charakter uroczystości i płeć dziecka. Warto jest również postawić na podziękowania dla gości na Chrzest w podobnej kolorystyce. Idealną propozycją na Chrzest chłopca są słoiczki z miodem z grafiką błękitnych kwiatów i śpiącego chłopca. Wieczko miodu zdobione jest okrągłą etykietą z chłopcem w kwiatowym wianuszku. Natomiast słoiczek udekorowany jest prostokątną etykietą z imieniem dziecka, datą przyjęcia i napisem Chrzest Święty. Całość prezentuje się przepięknie. Taki upominki dla gości na Chrzest można umieścić w ozdobnych pudełeczkach, w woreczkach z organzy lub wręczyć osobiście. 

Słoiczek z miodem na Chrzest chłopca

Podziękowanie dla gości na Chrzest chłopca - personalizowany słoiczek z miodem