Dekoracje tortu na Roczek to bardzo ważny element przyjęcia okazji pierwszych urodzin dziecka. Roczek dziecka to wyjątkowe wydarzenie, dlatego tort urodzinowy powinien prezentować się przepięknie. Tort na Roczek można udekorować personalizowanym opłatkiem lub topperem z imieniem dziecka i piękną grafiką. Najważniejszą dekoracją tortu są świeczki, które występują w tradycyjnej formie lub w kształcie cyferek. Ozdoby na tort można również wykonać samemu metodą DIY.

Wybierz:

Dekoracje tortu na Roczek

Tort na Roczek dekoracje 2022

Jednym z najważniejszych elementów podczas każdego przyjęcia jest tort. Wszyscy czekają z niecierpliwością na wielkie wejście tego wyjątkowego wypieku. Ważne jest. by był przepyszny, ponieważ to jeden z najważniejszych aspektów. Należy pamiętać jednak, że równie istotny jest jego wygląd. Dekoracje jakie umieścicie na swoim torcie mają bardzo duże znaczenie, najbliżsi czekają, by prezentował się bardzo uroczo i elegancko. Najłatwiejszym sposobem na przystrojenie Waszego wypieku są zdecydowanie kartonowe toppery na tort na Roczek, jadalne opłatki oraz klasyczne świeczki. Dzięki nim, bez problemu stworzycie piękne ozdoby, które zachwycą gości. Warto pamiętać również o pozostałych słodyczach, którymi urozmaicicie swoje stoły.

Opłatek na tort na Roczek

Bardzo atrakcyjną formą dekorowania tortu jest zdecydowanie jadalny opłatek. Jest to bardzo prosta i bardzo atrakcyjna forma, która z pewnością zaskoczy Waszych gości. Wystarczy umieścić dekoracje na warstwie kremu i pozostawić na kilka godzin. Efekt jest powalający! Na pewno nawet osoby o niewielkich umiejętnościach manualnych z pewnością poradzą sobie z tym zadaniem. 

Najbardziej uniwersalna wersją jest opłatek z motywem leśnych zwierzątek. Urocze zwierzaki na pastelowym, zielonym tle wśród gałązek i liści prezentują się bardzo delikatnie i subtelnie. Z pewnością będę się świetnie nadawać zarówno na Roczek Waszej córeczki, jak i synka. Dodatkowa personalizacja imieniem dziecka i datą wydarzenia uatrakcyjnia całość i tworzy cudowną dekoracje tortu. Jeżeli chcecie wprowadzić nieco urozmaicenia kolorystycznego również na pewno znajdziecie odpowiedni wariant dla siebie. 

Toppery na tort na Roczek

Jeżeli chcecie się zdecydować na nieco prostszą dekorację, która będzie łatwiejsza w aplikacji, a bardzo efektowna możecie wybrać kartonowy topper. Spośród dostępnych wariantów możecie wybrać zarówno bardzo uniwersalne w formie napisów, podkreślających charakter uroczystości, jak również bardzo spersonalizowane z motywem idealnie współgrającym ze stylem przyjęcia. 

Klasyczna wersją topperu jest z pewnością prosty napis “Mam już Roczek!” lub “Sto lat”. Podkreślą charakter wydarzenia, nie przytłaczając pozostałych dekoracji. Ten wariant zdecydowanie bardziej efektownie będzie prezentował się w połączeniu z jadalnym opłatkiem. 

Bardzo atrakcyjnie wygląda również topper z danej kolekcji, która wybraliście jako wiodącą. Dzięki temu stworzycie przepiękne dekoracje, które będą bardzo spójne i jednolite. Personalizacja sprawia, że dekoracja jest jeszcze bardziej atrakcyjna. 

Świeczki na tort na Roczek

Niezastąpioną dekoracją tortu są klasyczne świeczki, które goszczą na tym wypieku już od wielu lat. Jest to niezastąpiona ozdoba, która upiększa tort i staje się wspaniałą atrakcją, gdy maluszek dmucha świeczki. Najpopularniejsze są proste świeczki w różnych kolorach. Łatwość aplikacji i prostota samej dekoracji sprawia, że ozdoba jest bardzo atrakcyjna i niezastąpiona. 

Nie możecie zapomnieć również o pozostałych słodkościach,które powinny znaleźć się na uroczystym stole. Ciekawym pomysłem będą czekoladki na Roczek zapakowane w ozdobne papierki, migdały w lukrze lub ciasteczka z wróżbą. Z pewnością urozmaicą Wasze przyjęcie i wywołają uśmiech na twarzach najbliższych.