Konfetti na stół

Konfetti na stół

Konfetti na stół to dekoracja, która idealnie uzupełni aranżację stołu na urodziny. Odpowiednio można wybrać konfetti niebieskie jako dekorację urodzinową dla chłopca, a różowe dla dziewczynki. Uniwersalne jest srebrne i złote konfetti, które sprawdzi się na przyjęciu urodzinowym dziecka w każdym stylu! Najbardziej efektowne jest rozsypanie konfetti między talerzami i kubeczkami gości! Do wyboru jest konfetti na stół papierowe, metaliczne - w kształcie kółek lub gwiazdek!

Konfetti na stół

Dekoracje urodzinowe na stół - jakie dodatki wybrać?

Świetnym dodatkiem jako tło pod pozostałe dekoracje stołu na urodziny waszego dziecka jest zdecydowanie konfetti. Spotykamy je na wszelkich imprezach okolicznościowych. Jest to niezwykle atrakcyjny i prosty dodatek, który świetnie sprawdzi się w wielu aranżacjach. W zależności od tego czym się kierujecie należy wybrać odpowiednio konfetti, które znakomicie wzmacnia efekt na stole piękni podkreśli wszystkie pozostałe elementy dekoracyjne na stole. Najlepiej będzie prezentować się na eleganckim białym obrusie i kolorowym bieżniku. Takie połączenie da Wam piękną bazę pod aranżacje stołu i zastawę. Całość będzie znakomicie się prezentować i da magiczny efekt, który świetnie będzie się prezentował na pamiątkowych fotografiach. Na stole wśród rozsypanego konfetti wspaniale będą się prezentować talerzyki urodzinowe i kubeczki na urodziny, które można dobrać w podobnej kolorystyce.

Konfetti na stół urodzinowy pięknym dopełnieniem całej kompozycji

Jednym z bardzo atrakcyjnych wariantów konfetti jest zdecydowanie pluszowe konfetti w jasnoróżowym kolorze. Świetnie się prezentuje i na pewno zaskoczy wszystkich gości. Takie konfetti najlepiej sprawdzi się na przyjęciu  urodzinowym dziewczyny. Ze względu na swoją delikatność i kolorystykę Wasza córeczka będzie z pewnością bardziej zadowolona z takiego gadżetu, niż synek. Świetnym pomysłem będzie wkomponowanie takiego konfetti w pozostałe dekoracje i aranżacje na stole. Świetnie będzie wyglądać w bukietach kwiatów lub szklanych świecznikach. Konfetti w formie pluszowych kulek znakomicie będzie prezentować się również podczas innych imprez okolicznościowych. Jeżeli gadżet nie został zniszczony w żaden sposób nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać go ponownie. Konfetti można wykorzystać również jako ozdoba dziecięcego pokoju po zakończonym przyjęciu. Modną propozycją jest złote konfetti w kształcie kółek, które wspaniale połyskują.

Metaliczne konfetti na stół urodzinowy w modnych kolorach

Bardziej klasyczną wersją jest konfetti w formie papierowych groszków. W zależności od motywu przewodniego imprezy i kolorystyki możecie wybierać spośród kilku wariantów kolorów. W ten sposób idealnie dopasujecie gadżet do pozostałych dekoracji na uroczystym stole. Dla dziewczynki zdecydowanie lepszym wyborem będzie konfetti w różowym kolorze. Pięknie będzie się komponować na białym obrusie pośród złotych dodatków. Na urodziny chłopaka lepszym wyborem będzie zdecydowanie konfetti w błękitnym kolorze. Świetnym połączeniem będzie biało-srebrne. Dzięki temu uzyskacie magiczny klimat, który świetnie się sprawdzi na każdym męskim przyjęciu. 

Konfetti w formie metalicznych gwiazdek

Świetnym akcesorium na każde przyjęcie jest zdecydowanie konfetti w formie metalicznych, złotych gwiazdek. Pięknie się prezentuje i wygląda niezwykle elegancko. Wybierając ten element dekoracyjny na Wasz stół, tworzycie cudowne i magiczne dekoracje, które z pewnością zaskoczą wszystkich zebranych. Konfetti może również ozdabiać dekoracje sali. Świetną propozycją na przyjęcie dziecka są balony urodzinowe z konfetti. Balony są transparentne i w komplecie znajduje się konfetti w kolorze złotym, srebrnym, różowym i błękitnym.