Balony na Roczek - kolorowe

Balony na Roczek - kolorowe

Balony na Roczek to rewelacyjna dekoracja urodzinowa. Balony urodzinowe od dawna goszczą na salach i w ogrodach podczas różnych uroczystości. Balony latające wypełniane są helem, dzięki któremu unoszą się w powietrzu. Balony na roczek z helem genialnie prezentować się będą na sali. Balony urodzinowe dla dzieci możemy zakupić obecnie w wielu kolorach i wzorach np. z postaciami z bajek. Hitem sezonu 2020 są balony z konfetti. Balony transparentne ze względu na swoją przezroczystość nadają się do tego celu idealnie. Klasyczne balony na roczek to te w kolorach błękitu, różu i bieli.

Balony na Roczek - kolorowe

 • BALONY Mam już Roczek dwustronne BIAŁE ZE ZŁOTYM NAPISEM 30cm 6szt BALONY Mam już Roczek dwustronne BIAŁE ZE ZŁOTYM NAPISEM 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY Mam już Roczek dwustronne BIAŁE ZE ZŁOTYM NAPISEM 30cm 6szt

  Wspaniała dekoracja na Roczek dziecka w postaci balonów ze złotym nadrukiem. Zdobione napisem "Mam już Roczek!" i cyferką 1 fantastycznie podkreślą charakter przyjęcia. Biało-złote balony wpisują się w najmodniejsze trendy dekoracyjne.

  11,98 zł
 • BALONY Mam już Roczek dwustronne RÓŻOWE 30cm 6szt BALONY Mam już Roczek dwustronne RÓŻOWE 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY Mam już Roczek dwustronne RÓŻOWE 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Piękne różowe balony na Roczek dziewczynki, które wspaniale udekorują pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie. Nadruk cyferki 1 oraz napis "Mam już Roczek" na balonach podkreśli wyjątkowy charakter urodzinek i liczbę świętowanych latek.

  11,98 zł
 • BALONY Mam już Roczek dwustronne BŁĘKITNE 30cm 6szt BALONY Mam już Roczek dwustronne BŁĘKITNE 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY Mam już Roczek dwustronne BŁĘKITNE 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Śliczne dwustronne balony, które wspaniale udekorują pomieszczenie na Roczek chłopca. Balony posiadają nadruk cyferki 1 oraz napis "Mam już Roczek", dzięki czemu podkreślą charakter przyjęcia oraz liczbę świętowanych latek.

  11,98 zł
 • BALONY na Roczek Mam już Roczek w wianuszku 30cm 6szt BALONY na Roczek Mam już Roczek w wianuszku 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY na Roczek Mam już Roczek w wianuszku 30cm 6szt

  Balony na Roczek w biało-złotej kolorystyce przygotowane z motywem wianuszka i napisem Mam już Roczek. Balony pięknie udekorują wnętrze na pierwsze urodziny chłopca i dziewczynki. Uniwersalna kolorystyka pasuje do każdej aranżacji. Balony można napełniać powietrzem lub helem.

  11,98 zł
 • BALONY pastelowe Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 30cm 6szt BALONY pastelowe Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 30cm 6szt
  14,98 zł
  BALONY pastelowe Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 30cm 6szt

  Balony do dekoracji przyjęć z napisem Beautiful Day i przepięknym motywem heksagonu z eukaliptusem to jedna z najmodniejszych dekoracji przyjęć. Balony prezentują się bardzo oryginalnie i ponadczasowo. Idealnie sprawdzą się na przyjęciach w botanicznym stylu.

  14,98 zł
 • BUKIET z balonów Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa MIX 6szt LUX BUKIET z balonów Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa MIX 6szt LUX
  19,98 zł
  BUKIET z balonów Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa MIX 6szt LUX

  Bukiet z balonów przygotowany w botanicznym stylu - w skład zestawu wchodzi 6szt balonów, które tworzą idealną kompozycję. Balony będą świetnym wyborem na przyjęcia w naturalnym stylu, pięknie dopełnią aranżacje z eukaliptusem.

  19,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek z wianuszkiem MIX 6szt LUX BUKIET z balonów na Roczek z wianuszkiem MIX 6szt LUX
  19,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek z wianuszkiem MIX 6szt LUX

  Bukiet z balonów na Roczek w biało-złotej kolorystyce to elegancka dekoracja wnętrza na pierwsze urodziny. W skład zestawu wchodzą piękne i oryginalne balony, które tworzą wspaniałą kompozycję. Balony można napełniać zarówno powietrzem, jak i helem lub umieszczać w dekoracyjnych stojakach.

  19,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek dziewczynki One MIX 6szt BUKIET z balonów na Roczek dziewczynki One MIX 6szt
  12,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek dziewczynki One MIX 6szt

  Bukiet z balonów na Roczek dziewczynki w złoto-różowej kolorystyce to wspaniały wybór na dekorację wnętrze. Bukiety z balonów można wykorzystać do sesji zdjęciowej, ale też jako prezent dla dziecka na Roczek. Całość jest pięknie skomponowana, balony pięknie będą się prezentowały wypełnione powietrzem lub helem. Można je umieścić na dekoracyjnym stojaku.

  12,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek chłopca One MIX 6szt BUKIET z balonów na Roczek chłopca One MIX 6szt
  12,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek chłopca One MIX 6szt

  Bukiet balonowy na Roczek chłopca wykonany w odcieniach złota i błękitu. Zestawy balonów są pomysłową dekoracją wnętrza, ale też świetnym pomysłem na prezent na pierwsze urodzinki. Bukiety balonów można napełniać powietrzem lub helem. Błękitno-złota kolorystyka sprawia, że balony wspaniale pasują na przyjęcie dla chłopca.

  12,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek i urodzinki chłopca Autka Formuła 1 BUKIET z balonów na Roczek i urodzinki chłopca Autka Formuła 1
  12,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek i urodzinki chłopca Autka Formuła 1

  Zestaw balonów urodzinowych na Roczek i urodzinki chłopca przygotowany z motywem przewodnim auta. Balony są kolorowe, wykonane z wytrzymałego lateksu. Prezentują się pięknie i ponadczasowo. To wyjątkowy sposób, by udekorować pomieszczenie na urodzinki synka i stworzyć fantastyczne tło do sesji zdjęciowej.

  12,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek i urodzinki dziewczynki Słodki Kotek BUKIET z balonów na Roczek i urodzinki dziewczynki Słodki Kotek
  12,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek i urodzinki dziewczynki Słodki Kotek

  Bukiet z balonów na Roczek i urodzinki dziewczynki utrzymany w pastelowej kolorystyce. W skład zestawu wchodzi 6szt balonów w mixie wzorów i kolorów. Motywem przewodnim stały się słodkie kotki, które szczególnie podobają się dziewczynkom.

  12,98 zł
 • BALONY na przyjęcia Konik na biegunach Różowe 30cm 6szt

  Najmodniejsza dekoracja w postaci pięknych różowych balonów z grafiką Konia. Balony świetnie sprawdzą się podczas przyjęcia przeznaczonego dla dziewczynki. Wypełnią pomieszczenie nadając mu szczególnego charakteru. Dla większego efektu można je wypełnić helem. W pakiecie znajduje się 6 sztuk lateksowych balonów.

  13,98 zł
 • BALONY na Roczek i Urodzinki Dinozaury 30cm 6szt BALONY na Roczek i Urodzinki Dinozaury 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY na Roczek i Urodzinki Dinozaury 30cm 6szt

  Balony urodzinowe z motywem dinozaurów w przepięknym mixie kolorów. Wspaniała dekoracja na przyjęcie urodzinowe chłopca. Balony można wykorzystać także na Roczku dziecka. Napełnijcie balony helem lub powietrzem i pięknie udekorujcie wnętrze!

  11,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek Słonik Różowy 6szt LUX BUKIET z balonów na Roczek Słonik Różowy 6szt LUX
  12,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek Słonik Różowy 6szt LUX

  Bukiet z balonów na Roczek dziewczynki przygotowany w odcieniach różu - piękna dekoracja sali na pierwsze urodziny dziecka. Balony można pompować powietrzem lub helem, prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Różowo-złota kolorystyka wspaniale podkreśla klimat pierwszych urodzin dziecka.

  12,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek i urodziny Miś Polarny Mix 6szt BUKIET z balonów na Roczek i urodziny Miś Polarny Mix 6szt
  14,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek i urodziny Miś Polarny Mix 6szt

  Prześliczny bukiet balonów na Roczek i urodziny dla małej miłośniczki misiów. Balony to szybka dekoracja i bardzo efektowna. Można stworzyć z nich ciekawe kompozycję na które goście będą mogli podziwiać. Można wykorzystać je również na sesję zdjęciowe - będą fantastycznym tłem.

  14,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek i urodziny Jelonek MIX 6szt BUKIET z balonów na Roczek i urodziny Jelonek MIX 6szt
  14,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek i urodziny Jelonek MIX 6szt

  Bukiet z balonów na Roczek i urodziny to wybór w 100% trafny. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości, którzy przyjdą świętować z Wami urodziny Waszego dziecka to nie ma nic lepszego niż efektowne kompozycję z balonów. Zestaw zawiera 6szt balonów - z czego 2 posiadają przepiękną grafikę jelonka. To bardzo modny motywem w tym sezonie. Możesz uzupełnić...

  14,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek Słonik Błękitny 6szt LUX BUKIET z balonów na Roczek Słonik Błękitny 6szt LUX
  12,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek Słonik Błękitny 6szt LUX

  Balony na Roczek chłopca zebrane w piękny bukiet w odcieniach złota i błękitu to pomysł na dekorację sali na pierwsze urodziny. Balony można napełniać powietrzem lub helem lub umieszczać na dekoracyjnych stojakach. Będą pięknym wyborem, który podkreśli charakter imprezki.

  12,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek i urodziny z samolotem MIX 6szt BUKIET z balonów na Roczek i urodziny z samolotem MIX 6szt
  14,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek i urodziny z samolotem MIX 6szt

  Bukiet z balonów na Roczek i urodziny, który w szybki sposób zmieni wygląd pomieszczenia. Wyraziste kolory balonów przyciągają uwagę nie tylko solenizanta, ale i wszystkich zaproszonych gości. Świetnie sprawdzą się do sesji zdjęciowych. 

  14,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek i urodziny BUKIET z balonów na Roczek i urodziny
  14,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek i urodziny Syrenka MIX 6szt

  Bukiet z balonów na Roczek i urodziny to wspaniała dekoracja na przyjęcie. Możesz udekorować nimi wnętrze sali czy wejście do niej. Wspaniała grafika morska przedstawiająca syrenkę oraz konika morskiego zachwyci wszystkich przybyłych na przyjęcie gości.

  14,98 zł
 • BALONY pastelowe na Roczek i urodzinki 23cm 10szt MUST HAVE BALONY pastelowe na Roczek i urodzinki 23cm 10szt MUST HAVE
  9,98 zł
  BALONY pastelowe na Roczek i urodzinki 23cm 10szt MUST HAVE
  1 Recenzje

  Balony to niezastąpiona dekoracja każdej imprezki! Można je zawiesić w każdym miejscu  na i tak będą świetnie wyglądać. Balony pastelowe to must have na każde przyjęcie - idealne na Roczek i urodzinki dziecka. Balony mogą zostać wykorzystane do sesji zdjęciowej lub do zabawy.

  9,98 zł
 • BALONY Unicorn Jednorożec 30cm 5szt BALONY Unicorn Jednorożec 30cm 5szt
  11,98 zł
  BALONY Unicorn Jednorożec 30cm 6szt

  Stwórzcie wyjątkową dekorację! Magiczne i kolorowe balony z nadrukiem jednorożców. Idealna dekoracja na przyjęcie urodzinowe w stylu Unicorn Jednorożec! W opakowaniu znajduje się 5 sztuk balonów zdobionych nadrukiem jednorożca, wykonane w 5 różnych kolorach. Balony świetnie sprawdzą się jako dekoracja pomieszczenia lub dodatek do sesji foto!

  11,98 zł
 • BALONY dwustronne Błękitny Wózek 30cm 6szt BALONY dwustronne Błękitny Wózek 30cm 6szt
  5,00 zł 11,98 zł
  Wyprzedaż!
  BALONY dwustronne Błękitny Wózeczek 30cm 6szt BŁĘKITNE
  1 Recenzje

  Śliczne balony z kolekcji Błękitny Wózek - wyjątkowa dekoracja pomieszczenia na Chrzest chłopca! Jasnoniebieska przyjemna stylistyka będzie towarzyszyć Waszym gościom, podczas przyjęcia. Skompletujcie całą kolekcję pięknie wykonanych akcesoriów dekoracyjnych na stół, z tej kolekcji, a Wasi goście będą zachwyceni!

  5,00 zł 11,98 zł
 • BALONY transparentne Chrzest Roczek Różowe Serduszka 30cm 6szt BALONY transparentne Chrzest Roczek Różowe Serduszka 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY transparentne Chrzest Roczek Różowe Serduszka 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Piękne transparentne balony zdobione nadrukiem różowych serduszek wspaniale udekorują pomieszczenie na przyjęcie z okazji Chrztu lub Roczku dziewczynki. Świetnie prezentują się powieszone nad stołem i na zdjęciach z uroczystości.

  11,98 zł
 • BALONY transparentne Chrzest Roczek Błękitne Serduszka 30cm 6szt BALONY transparentne Chrzest Roczek Błękitne Serduszka 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY transparentne Chrzest Roczek Błękitne Serduszka 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Balony zdobione nadrukiem błękitnych serduszek to idealna propozycja na udekorowanie przyjęcia dla chłopca. Wspaniale ozdabiają pomieszczenie, w którym odbywa się uroczystość Chrztu Świętego czy Roczku malucha.

  11,98 zł
 • BALONY transparentne Złote Serduszka 30cm 6szt BALONY transparentne Złote Serduszka 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY transparentne Złote Serduszka 30cm 6szt

  Balony z nadrukiem złotych serduszek to wspaniała dekoracja wnętrza na wszystkie przyjęcia. Balony przepięknie udekorują pomieszczenie na Chrzcie, Komunii, Roczku czy urodzinach dziecka. Można je także wykorzystać na przyjęciu Baby Shower. Transparentne balony z nadrukiem złotych serduszek to jedne z najmodniejszych.

  11,98 zł
 • BALONY jasnoróżowe w białe kropki 6szt. BALONY jasnoróżowe w białe kropki 6szt.
  11,98 zł
  BALONY jasnoróżowe w białe kropki 6szt.
  1 Recenzje

  Urocze, jasnoróżowe baloniki w białe kropki - to ciekawy sposób na dekorację przyjęcia dla dziewczynki! Wasze małe księżniczki będą czuły się wyjątkowy bawiąc się w otoczeniu tych  uroczych balonów. Idealnie pasują do dziewczęcych, słodkich imprezek!

  11,98 zł
 • BALONY błękitne w białe kropki 6szt BALONY błękitne w białe kropki 6szt
  11,98 zł
  BALONY błękitne w białe kropki 6szt

  Śliczne błękitne balony w białe groszki - wyjątkowa ozdoba na przyjęcie dla dziecka. Balony o błękitnym odcieniu, pięknym niczym czyste niebo. Lekki, ciekawie wyglądający dodatek. Balony unoszące się nad główkami Waszych pociech będą stanowiły dodatkową atrakcję na przyjęciu.

  11,98 zł
 • BALONY dekoracja Gold Dots 30cm 6szt BALONY dekoracja Gold Dots 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY dekoracja Gold Dots 30cm 6szt
  1 Recenzje

  Przepiękne balony z nadrukiem złotych kropek to idealna dekoracja wnętrza na wielu przyjęciach! Balony prezentują się nowocześnie i efektownie. Nadruk złotych kropek to jeden z najmodniejszych trendów w tym sezonie. Balony można umieścić nad stołem bądź uwiesić pod sufitem. Idealnie sprawdzą się również jako dodatek do sesji zdjęciowej!

  11,98 zł
 • BALONY sylwestrowe białe w gwiazdki 6szt BALONY sylwestrowe białe w gwiazdki 6szt
  11,98 zł
  BALONY na urodziny i Roczek białe w gwiazdki 6szt

  Balony sylwestrowe w złote gwiazdki to wspaniała dekoracja na przyjęcie sylwestrowe i noworoczne. Balony pięknie wyglądają zawieszone nad stołem lub w tle do sesji zdjęciowej. To piękna propozycja, która oczaruje najbliższych. Balony sylwestrowe w złote gwiazdki są eleganckie i ponadczasowe.

  11,98 zł
 • BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ROSEGOLD BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ROSEGOLD
  14,98 zł
  BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ROSEGOLD
  1 Recenzje

  Balony z konfetti w najmodniejszym odcieniu rosegold to nowoczesna propozycja dekoracji pomieszczenia na urodziny  czy chrzest Waszej pociechy! Balony fantastycznie prezentują się nad stołem lub uwieszone pod sufitem. Możecie także wykorzystać je do sesji zdjęciowej!

  14,98 zł
 • BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ZŁOTE BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ZŁOTE
  14,98 zł
  BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt ZŁOTE
  1 Recenzje

  Balony ze złotym konfetti będą hitem na chrzcie lub urodzinach Waszego dziecka. Najmodniejsze transparentne balony będą wspaniale wyglądać nad stołem lub pod sufitem. Pięknie prezentują się jako dodatek do sesji zdjęciowej. Balony wypełnione helem swobodnie będą unosić się w powietrzu i nadadzą uroku całej uroczystości!

  14,98 zł
 • BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt SREBRNE BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt SREBRNE
  14,98 zł
  BALONY transparentne + metaliczne konfetti koła 30cm 10szt SREBRNE
  1 Recenzje

  Balony  z metalicznym konfetti w srebrnym kolorze będą niesamowitą dekoracją pomieszczenia w czasie przyjęcia z okazji chrztu lub urodzin Waszego dziecka! Wirujące konfetti i najmodniejsze w tym sezonie przezroczyste balony stanowią idealny duet. Balony rewelacyjnie wyglądają przywiązane nad stołem, jako dodatek do sesji zdjęciowej bądź dekoracja...

  14,98 zł
 • BALONY chromowane 30cm 6szt ZŁOTE NAJMODNIEJSZE BALONY chromowane 30cm 6szt ZŁOTE NAJMODNIEJSZE
  12,98 zł
  BALONY chromowane 30cm 5szt ZŁOTE NAJMODNIEJSZE
  1 Recenzje

  Najmodniejsze w tym sezonie chromowane balony w złotym kolorze wspaniale udekorują pomieszczenie na każde przyjęcie! Metaliczny połysk sprawi, że wszyscy goście obecni na imprezce będą zachwyceni tak rewelacyjną ozdobą.

  12,98 zł
 • BALONY chromowane 30cm 6szt SREBRNE NAJMODNIEJSZE BALONY chromowane 30cm 6szt SREBRNE NAJMODNIEJSZE
  12,98 zł
  BALONY chromowane 30cm 5szt SREBRNE NAJMODNIEJSZE

  Chromowane balony w srebrnym kolorze to najnowszy trend dekoracyjny! W rewelacyjny sposób udekorują pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie. Chromowane balony świetnie sprawdzą się również jako gadżet do sesji zdjęciowych.

  12,98 zł

Dekoracje na Roczek - balony jako najważniejszy element przyjęcia

Balony na Roczek to jeden z najpopularniejszych dekoracji wnętrza, jakie występują na większości imprez. Ich największą zaletą jest prostota w aplikacji, przy oddaniu ogromnego efektu wizualnego. Wszyscy na pewno będą zachwyceni pięknymi, kolorowymi kompozycjami, jakie będzie w stanie stworzyć dzięki kilku balonom lateksowym. Balony na Roczek z helem będą świetnym rozwiązaniem, jeśli planujecie stworzyć wyjątkowe aranżacje na dużej sali. Hel w balonach pozwoli się im unieść, dzięki czemu cudownie będą się prezentowały. W zależności od motywu przewodniego i własnych preferencji zdecydujcie się na odpowiedni dla Was wariant kolorystyczny i wzór graficzny. 

Balony na Roczek transparentne

Organizując przyjęcie urodzinowe, warto zwrócić uwagę na kilka elementów, które pojawiają się wśród najnowszych trendów. Jednym z nich są balony transparentne. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie, dlatego będą świetnym rozwiązaniem na przyjęcie urodzinowe Waszego maluszka. Na Roczek Waszego dziecka idealnym wariantem będą balony transparentne z grafika różowych lub błękitnych serduszek. Prezentują się bardzo delikatnie i subtelnie, dlatego są świetnym dodatkiem na każdą uroczystość. Możecie Stworzyć razem z nimi wyjątkowe aranżacje, które zachwyca wszystkich gości. 

Balony na Roczek z napisem - podkreślające charakter przyjęcia

Chcąc w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości, warto postawić na balony, których napis będzie określał, z jakiej okazji zebraliście się w tym miejscu. Znakomitym rozwiązaniem będą balony w białym kolorze z napisem “Mam już Roczek!”. Z drugiej strony balona widnieje grafika cyfry “1”, która idealnie komponuje się z pozostałymi elementami widniejącymi na ozdobie. Zdecydujecie się na najbardziej odpowiedni dla Was wariant kolorystyczny i zaskoczcie Waszych najbliższych.

Balony na Roczek dziewczynki

W naszej ofercie znajdziecie również ten, bardzo atrakcyjny wariant w różowym kolorze z białym napisem. Cudownie się prezentują i sprawią, że Wasza uroczystość nabierze odrobiny koloru. Posiadając delikatne dekoracje o subtelnej kolorystyce, warto przełamać je odrobiną koloru, by całość nie była monotonna. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki, która wsapaniale bedzie prezentować się na zdjęciach z przyjęcia. 

Balony na Roczek chromowane - najmodniejsza propozycja

Wśród najnowszych trendów znajdziecie również balony lateksowe o charakterystycznym - chromowanym - wykończeniu. Taki wariant prezentuje się bardzo stylowo i nowocześnie. Dzięki temu Wasza uroczystość będzie niezwykle atrakcyjna i cudownie będzie wyglądała na pamiątkowych zdjęciach. W naszej ofercie pojawiają się balony chromowane w wielu kolorach, co pozwala na wybór odpowiedniej dla Was wersji. Możecie postawić na złoto, srebro, rosegold. Z pewnością znajdziecie atrakcyjny dla Was wariant.

Balony na Roczek z konfetti - jak wykorzystać?

Balony na Roczek z konfetti są idealną dekoracją urodzinkową dla chłopca i dla dziewczynki. W sklepie LeonKameleon.pl znajdziesz inspiracje dekoracji balonowych z konfetti w wielu wariantach kolorystycznych. Można je swobodnie dopasować do charakteru imprezki z okazji pierwszych urodzin malucha. Balony z  konfetti to nowoczesny sposób dekoracji, który zachwyci gości. Balony można napełnić helem lub zamontować na specjalnych patyczkach do balonów. Można także użyć specjalnej taśmy dwustronnej. Dzięki zastosowaniu taśmy do balonów można balony przyczepić do sufitu, przez co wyglądają jak napełnione helem!

Ogromne pastelowe balony są wspaniałym sposobem na udekorowanie miejsca przyjęcia z okazji pierwszych urodzinek synka lub córeczki. Ogromne balony w pastelowych kolorach, napompowane helem będą wspaniałą atrakcją dla maluchów, którzy z pewnością będą ochoczo bawili się lewitującymi balonami. Balony olbrzymy dostępne są w różnorodnej kolorystyce. Dla dziewczynek polecamy piękne, wielkie balony w kolorze jasnoróżowym i białym. Dla chłopców oferujemy balony w kolorze błękitu oraz białe. Wystarczy puścić wodze wyobraźni i stworzyć iście bajkowy klimat przyjęcia dla dzieci. Gwarantem dobrej zabawy są rekwizyty, które mogą być początkiem wyśmienitej zabawy.