Księgi pamiątkowe na Roczek

Księgi pamiątkowe na Roczek

Księgi pamiątkowe na Roczek to wspaniały pomysł na pamiątkę z tak ważnego dnia jakim są pierwsze urodziny. Księga to również fantastyczny prezent na Roczek dla dziewczynki i chłopca. Księga pamiątkowa na Roczek będzie przypominała Wam o tym pięknym wydarzeniu wpisami zawierającymi życzenia dla dziecka od Waszych bliskich oraz zdjęciami z imprezy. Księga pamiątkowa na urodziny to wspaniały prezent dla dziecka od rodziców lub rodziców Chrzestnych. Księga gości to połączenie wszystkich wspomnień z uroczystości. Księga pamiątkowa jest personalizowana zdjęciem dziecka, jego imieniem oraz datą urodzin.

Księgi pamiątkowe na Roczek

 • KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek
  49,98 zł
  KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek

  Księga-album z motywem w stylu boho przedstawiającym misia i króliczka to fantastyczny wybór na prezent dla każdego maluszka, ale też pomysł na oryginalną księgę gości. Księga posiada 40 kartek i sztywną oprawę. Można w niej umieścić nie tylko wpisy gości z uroczystości Chrztu czy Roczku, ale także zebrać pamiątkowe zdjęcia i spisać wspomnienia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Boho Zabawki (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Boho Zabawki (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Boho Zabawki (+wstążka biała)

  Pamiątkowa księga gości na Roczek dziecka ze specjalną samoprzylepną naklejką na okładce. Księga prezentuje się pięknie i ponadczasowo, do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. To świetna propozycja, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla maluszka lub pamiątkowe zdjęcia z imprezki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (+wstążka) WYBIERZ CYFRĘ KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (+wstążka) WYBIERZ CYFRĘ
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM...

  Wyjątkowa księga gości na Roczek lub Urodzinki! Wykorzystaj ją podczas przyjęcia swojego malucha. Okładka zdobiona jest grafiką kolorowych zwierzątek. W środku można umieścić pamiątkowe wpisy, zdjęcia lub wspomnienia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari z eukaliptusem Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari z eukaliptusem Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari z eukaliptusem Z IMIENIEM (+sznurek...

  Piękna księga pamiątkowa, która pozwoli na zachowanie życzeń, zdjęć oraz wpisów od bliskich. Wykorzystaj ją podczas Roczku swojego dziecka. Piękna grafika zwierzątek safari pośród eukaliptusa została umieszczona na personalizowanej okładce. Album przewiązany jest ozdobnym sznureczkiem jutowym.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zwierzaki w leśnym stylu KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zwierzaki w leśnym stylu
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zwierzaki w leśnym stylu

  Wyjątkowy dodatek na pierwsze urodziny dziecka, który będzie wspaniałą pamiątką na długie lata? Świetnym pomysłem jest personalizowana księga pamiątkowa z cudowną grafiką leśnych przyjaciół oraz napisem Mam już Roczek. Okładka jest personalizowana, zawiera imię oraz datę urodzin dziecka. Goście obecni na przyjęciu z miłą chęcią będą umieszczać wpisy i...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Pierwsze Urodziny Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Pierwsze Urodziny Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Pierwsze Urodziny Z IMIENIEM (+jutowy...

  Wspaniały prezent na pierwsze urodziny w postaci Księgi pamiątkowej. Piękny morski motyw z latarnią, żaglówką i muszelkami pięknie sprawdzi się podczas przyjęcia dla chłopca. Każdy z gości będzie mógł zostawić pamiątkę dla dziecka, wkleić zdjęcie lub napisać życzenia. Księga jest personalizowana, na okładce znajduje się imię dziecka oraz data. 

  49,98 zł
 • PREZENT na Roczek chłopca Mały Odkrywca Z IMIENIEM PREZENT na Roczek chłopca Mały Odkrywca Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Mały Odkrywca Z IMIENIEM

  Wspaniały prezent na Roczek dziecka w postaci personalizowanego albumu na zdjęcia. Księga posiada białe kartki, a jej okładka zdobiona jest piękną grafiką zwierzątek w balonie, imieniem dziecka oraz datą urodzin. Ten niezwykły upominek dla dziecka będzie cudowną pamiątką na długie lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Tęcza Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Tęcza Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Tęcza Z IMIENIEM

  Fantastyczna księga pamiątkowa dla chłopca na pierwsze urodzinki! Wesoła grafika słodkiego lwa oraz tęczy w odcieniach beżu i niebieskiego zachwyci Malucha i wszystkich gości. Można w niej umieścić wpisy i życzenia dla dziecka, a nawet zdjęcia z imprezki. Nadrukowane imię dziecka i data urodzinek podkreśli wspaniały charakter przyjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  1 Recenzje

  Księga pamiątkowa na Roczek chłopca z cudowną grafiką. Będzie wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia zarówno dla Rodziców maluszka jak również i Jego samego. Na okładce księgi znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką uroczego misia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Wspaniały prezent na Roczek, który pozwoli zachować wszystkie wspomnienia z tego ważnego wydarzenia. Księga pamiątkowa zdobiona jest grafiką zwierzątek na błękitnym tle. Całość dopełnia personalizacja zawierająca imię dziecka oraz datę uroczystości. To niezwykły upominek adresowany dla chłopca.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała...

  Chcesz zachować wszystkie wspomnienia z Roczku dziecka? Wykorzystaj personalizowaną księgę gości w której bliscy mogą umieścić wpisy, zdjęcia lub różne inne elementy. Na okładce znajduje się grafika zwierzątek na delikatnym, różowym tle. Całość dopełnia imię dziecka oraz data pierwszych urodzinek. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+sznurek jutowy)

  Księga pamiątkowa na pierwsze urodzinki dziecka. Okładka zawiera piękną grafikę tańczącego króliczka, imię dziecka oraz datę przyjęcia. Goście mogą wkleić do księgi zdjęcia, drobne pamiątki, napisać życzenia lub namalować coś pisakami. To piękna i osobista pamiątka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM...

  Śliczna i kolorowa księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na pierwsze urodzinki dziewczynki. Okładka zdobiona jest wspaniałą grafiką misia z balonikami w odcieniach różu  Album udekorowany jest również napisem Mam już Roczek, oraz personalizowanymi elementami które sprawiają, że całość prezentuje się rewelacyjnie! Wewnątrz księgi można umieszczać wpisy...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM...

  Cudowna księga pamiątkowa z motywem uroczego misia to dodatek na Roczek chłopca. Mały jubilat oraz wszyscy goście będą zachwyceni tak pięknie prezentującą się księgą. Podczas uroczystości najbliższe osoby mogą umieścić w albumie wpisy oraz życzenia dla Maluszka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek chłopca razem Miś i Baloniki Z...

  Wyjątkowa Księga Pamiątkowa na dwie uroczystości - Chrzest Święty i Roczek. Okładkę zdobi urocza grafika misia z balonikami w błękitnym odcieniu. Personalizacja nadaje całość jeszcze większego efektu. W środku można zawrzeć zdjęcia z ceremonii oraz wpisy gości oraz rodziców. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Z...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki. Sztywna oprawa ozdobiona została samoprzylepną naklejką z grafiką misia z balonikami w różowych akcentach. Personalizacja umieszczona na księdze zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM (+błękitna wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM (+błękitna wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM

  Przepiękna księga pamiątkowa na Roczek, która pozwoli w wyjątkowy sposób zachować wspomnienia z urodzinowego przyjęcia. Księga zdobiona naklejką z uroczą grafiką zwierzątek, balona i chmurek prezentuje się wspaniale. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze swoje wpisy, życzenia dla małego solenizanta lub małej solenizantki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Woodland Party (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Woodland Party (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Woodland Party (+wstążka biała)

  Księga gości na Roczek do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami, dekorowana na okładce specjalną samoprzylepną naklejką z motywem zwierzątek w stylu boho. Księga przewiązana jest białą wstążką. Pozwoli zebrać w jednym miejscu wspomnienia, wpisy gości lub też wkleić pamiątkowe zdjęcia z pierwszych urodzin dziecka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  1 Recenzje

  Personalizowana księga pamiątkowa to wspaniały pomysł na zachowanie wspomnień z pierwszych urodzin dziecka. Dzięki niej możemy umieścić wszystkie elementy, takie jak zdjęcia, pamiątki w jednym miejscu. Księga wykonana jest z papieru, zawiera twardą okładkę. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Zwierzątka z lasu Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Zwierzątka z lasu Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Zwierzątka z lasu Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Wspaniała księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na Roczek Maluchów! Okładka księgi ozdobiona jest fantastyczną grafiką zwierzątek z lasu, takich jak: miś, sarna, jeż. Rewelacyjna propozycja na zachowanie wspomnień z pierwszych urodzin dziecka! W księdze pamiątkowej można umieścić wpisy i życzenia gości, a także zdjęcia z przyjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM (+brzoskwiniowa i...
  2 Recenzje

  Księga pamiątkowa z motywem leśnych zwierzątek to wspaniała propozycja na pierwsze urodzinki dla dziewczynki i dla chłopca. Księga zawiera 50 białych kartek, w których goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać wpisy i życzenia dla dziecka. Okładka ozdobiona jest słodkim liskiem, dzikiem, króliczkiem, jeżykiem i sarenką oraz niebieskimi motylkami. Napis...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Fairytale Wróżki dla dziewczynki Z IMIENIEM (+różowa wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Fairytale Wróżki dla dziewczynki Z IMIENIEM (+różowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodziny Fairytale Wróżki dla dziewczynki Z...

  Przepiękna pamiątkowa księga z motywem wróżek i imieniem dziecka pozwoli zebrać wszystkie wspomnienia, wpisy gości oraz zdjęcia w jednym miejscu. Okładka księgi dekorowana jest specjalną samoprzylepną naklejką z motywem wróżek na kwiatach. Na okładce znajduje się również cyfra oznaczająca liczbę świętowanych latek. To świetna propozycja na Roczek i inne...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowa-Złota Jedynka Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowa-Złota Jedynka Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowa-Złota Jedynka Z IMIENIEM (+jasnoróżowa...
  1 Recenzje

  Wspaniałym pomysłem na zebranie wszystkich wspomnień z pierwszych urodzin dziecka jest personalizowana księga pamiątkowa. Okładka księgi zdobiona jest naklejką z nadrukiem dużej cyfry 1 oraz ślicznych elementów takich jak: babeczka, baloniki i girlandy. Księga posiada 50 białych kartek, na których goście mogą umieszczać swoje wpisy oraz życzenia dla...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM (+błękitna...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na Roczek! Dekorowana niebiesko-złotą grafiką wspaniale sprawdzi się na Roczku chłopca. Personalizacja na okładce sprawia, że całość prezentuje się naprawdę efektownie. Księga zbierze wspomnienia, wpisy gości lub życzenia!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska...
  1 Recenzje

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka i dodatek na pierwsze urodzinki! Księga pamiątkowa z personalizacją pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia z pierwszego przyjęcia urodzinowego dziecka. W księdze na Roczek goście mogą umieszczać wpisy, życzenia oraz zdjęcia. !

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Cudownym pomysłem na zebranie wszystkich wspomnień z pierwszych urodzinek córeczki jest personalizowana księga pamiątkowa! Można w niej zamieścić wpisy oraz życzenia od gości, a nawet zdjęcia z urodzinowego przyjęcia. Okładka księgi zdobiona jest naklejką z nadrukiem ślicznej dziewczynki trzymającej na swoich plechach pieska oraz kwiatowymi elementami....

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Rosegold Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Rosegold Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Rosegold Z IMIENIEM

  Fantastyczny dodatek na pierwsze urodziny dziecka w postaci personalizowanej księgi. Zdobiona pięknym kwiatowym motywem i cyferką 1 prezentuje się cudownie! Księga posiada 50 białych kartek, na których goście mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla Maluszka. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowy Króliczek Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowy Króliczek Z IMIENIEM (+jasnoróżowa...

  Prześliczna księga pamiątkowa z motywem uroczego króliczka to świetna propozycja na Roczek dziewczynki. Ozdobiona samoprzylepną naklejką z grafiką króliczków, różowych kwiatków i motylków zachwyci wszystkich gości. Napis "Moje 1 Urodzinki", imię małej jubilatki oraz data przyjęcia wspaniale podkreśli charakter imprezki!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebieski Króliczek Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebieski Króliczek Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebieski Króliczek Z IMIENIEM (+błękitna...

  Urocza księga pamiątkowa na pierwsze urodzinki chłopca, która zachwyca swoją słodką grafiką! Okładka ozdobiona jest dwoma króliczkami oraz kwiatkami w błękitno-brzoskwiniowej kolorystyce. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w niej wpisy i życzenia dla Maluszka, dzięki czemu będzie to wspaniała pamiątka na długie lata dla chłopca i rodziców.

  49,98 zł
 • PREZENT na Roczek w stylu boho Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) PREZENT na Roczek w stylu boho Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek w stylu boho Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy...
  2 Recenzje

  Przepiękna księga pamiątkowa na Roczek w z grafiką króliczka z balonem w stylu boho. Księga posiada białe kartki, oprawiona jest twardą okładką. Wykonanie personalizacji sprawi, że księga będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Jest to idealna propozycja na pierwsze urodziny, która będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (+sznurek jutowy)

  Księga pamiątkowa na Roczek dekorowana na okładce specjalną samoprzylepną naklejką z grafiką, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wszystkie wspomnienia i wpisy gości z przyjęcia. To dodatek, który będzie niesamowitą i trwałą pamiątką. Księga na Roczek może być swego rodzaju albumem na zdjęcia z pierwszych...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Boho zwierzątka Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Boho zwierzątka Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Boho zwierzątka Z IMIENIEM (+błękitna wstążka)

  Księga pamiątkowa na Roczek to wyjątkowy dodatek na pierwsze przyjęcie urodzinowe dziecka. Zdobiona przepiękną grafiką zwierzątek w stylu boho zachwyci i zauroczy solenizanta i wszystkich gości. Goście podczas uroczystości mogą umieszczać w księdze swoje wpisy oraz życzenia dla Malucha. Księga może być również wykorzystana jako album na zdjęcia pamiątkowe.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Odcisków Rączek Z IMIENIEM +farbki KSIĘGA Pamiątkowa Odcisków Rączek Z IMIENIEM +farbki
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Odcisków Rączek Z IMIENIEM (+j.różowa wstążka)
  2 Recenzje

  Rewelacyjny pomysł na wspaniałą pamiątkę, a jednocześnie fantastyczną atrakcję urodzinową! Księga na odciski rączek dzieci pozwoli im cudownie się bawić podczas urodzinek i będzie rewelacyjną pamiątką. Dzięki dołączonym do zestawu farbkom maluchy będą mogły odciskać na kartach księgi życzenia oraz umieszczać wpisy z życzeniami dla solenizanta. Dzięki...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Kronika Policyjna na odciski Z IMIENIEM +farbki KSIĘGA Pamiątkowa Kronika Policyjna na odciski Z IMIENIEM +farbki
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Kartoteka Policyjna na odciski Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  1 Recenzje

  Świetny pomysł na oryginalną pamiątkę i cudowną zabawę podczas przyjęcia urodzinowego! Księga - Kronika Policyjna na odciski rączek i palców zachwyci każdego chłopca. Dzięki dołączonym do zestawu farbkom dzieci obecne na imprezce będą mogły umieścić odciski palców i rączek na kartach księgi, a następnie się na nich podpisać. Frajda i cudowna pamiątka w...

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z ważnych wydarzeń. Możesz użyć jej podczas Roczku, Baby Shower, Komunii oraz wielu innych uroczystości. Okładkę zdobi grafika różowych kwiatów. Księga posiada 50 kartek. Uszykuj kolorowe długopisy i pisaki, pozwól się wykazać najbliższym!

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft

  Księga pamiątkowa z grafiką pudrowych kwiatów zachwyci każdego z gości. W środku można umieścić życzenia oraz zdjęcia. Uszykujcie kolorowe długopisy i dajcie się wykazać najbliższym. Produkt posiada 50 kartek - łącznie 100 stron.

  49,98 zł

Prezent na Roczek w formie księgi gości z imieniem

Pierwsze urodziny to zarówno dla dziecka jak i rodziców ekscytujące przeżycie, będące jednocześnie czasem dużego skupienia i tworzenia planów. Jest to etap, który rozpoczyna nowy okres w życiu solenizanta. Prezent na Roczek dziecka jaki chcemy podarować powinien wyrażać wsparcie, którym służymy w każdej chwili. Dodatkowo stanowi piękny gest wdzięczności za zaproszenie na odbywające się przyjęcie na roczek.

Księga pamiątkowa z imieniem dziecka jako prezent na roczek

Chcąc dać wyjątkowy prezent na roczek, warto zdecydować się na oferowane przez nasz sklep internetowy księgi. Taki prezent na roczek jako księga pamiątkowa dla dziecka zawiera w sobie niezwykłą wartość sentymentalną. Jest to więc świetne rozwiązanie jako prezent na roczek od chrzestnych. Album na roczek dostępny jest w wersji jako prezent na roczek dla dziewczynki - wtedy kolorystyka jest różowa, jak na przykład przy motywie króliczka lub pieska, gdzie okładka zdobiona jest naklejką z nadrukiem ślicznej dziewczynki trzymającej na swoich plecach pieska oraz kwiatowymi elementami. Prezent na roczek dla chłopca niesamowicie wyglądać będzie z wesołą grafiką kolorowych dinozaurów albo ciekawym, niebieskim statkiem w towarzystwie fal.

Księga gości na Roczek zbierze nie tylko wspomnienia, ale też zdjęcia z pierwszych urodzinek

Księga pamiątkowa na roczek jest okazją do umieszczenia wpisów i życzeń płynących prosto z serca gości oraz do wklejenia pamiątkowych fotografii z imprezki. Jej wymiary to około 31 cm x 22 cm, zawiera pięćdziesiąt pustych stron. Personalizowana księga gości na roczek mieści w sobie informację o imieniu dziecka, a także dacie jego wyjątkowego dnia. W celu kreatywnego dodatku na 1 urodziny, oferujemy gadżety takie jak bezpieczne dla skóry, spieralne z ubrań farbki. Zapewnią świetną frajdę podczas urodzinek. Osiem ślicznych kolorów pozwoli gościom cudownie się bawić i stworzyć prawdziwe arcydzieła, które będzie przeglądał maluszek jak podrośnie. Z kolei zestaw tuszy pozwoli zachęcić bliskich do pozostawienia swoich odcisków dłoni. Dzięki nim urodzinowa księga gości może stać się wspaniałą pamiątką. Dodatkowo, proponujemy nabycie złotego lub srebrnego, metalicznego długopisu. W ozdobny sposób uatrakcyjni nasze dedykacje i podpisy.

Kreatywna księga gości na Roczek

Unikatowy pomysł na roczek dziecka to również przepiękna, drewniana księga gości w kształcie chmurki. Dołączonych jest do niej trzydzieści kolorowych kropelek deszczu, na których goście mogą wykazać się własną inwencją twórczą. Tworzona jest w wymiarach 30,5 x 43 cm.

Życzenia na Roczek w jednym miejscu

Na życzenie klientów dostępne jest wprowadzenie zmian w projekcie. Księgi na roczek mogą mieć zmieniony rodzaj czcionki, jej kolor, wielkość i grubość, zmieniony tekst lub jego rozmieszczenie. Jeżeli chcemy, możliwy jest również wybór innego koloru tła, a nawet dodanie dodatkowych informacji.