Księgi pamiątkowe na Roczek

Księgi pamiątkowe na Roczek

Księgi pamiątkowe na Roczek to wspaniały pomysł na pamiątkę z tak ważnego dnia jakim są pierwsze urodziny. Księga to również fantastyczny prezent na Roczek dla dziewczynki i chłopca. Księga pamiątkowa na Roczek będzie przypominała Wam o tym pięknym wydarzeniu wpisami zawierającymi życzenia dla dziecka od Waszych bliskich oraz zdjęciami z imprezy. Księga pamiątkowa na urodziny to wspaniały prezent dla dziecka od rodziców lub rodziców Chrzestnych. Księga gości to połączenie wszystkich wspomnień z uroczystości. Księga pamiątkowa jest personalizowana zdjęciem dziecka, jego imieniem oraz datą urodzin.

Księgi pamiątkowe na Roczek

 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Leśni Przyjaciele (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Leśni Przyjaciele (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Leśni Przyjaciele (+jutowy sznurek)

  Wspaniały prezent na Roczek dziecka w postaci personalizowanego albumu na zdjęcia. Księga posiada białe kartki, a jej okładka zdobiona jest piękną grafiką zwierzątek leśnych, imieniem dziecka oraz datą urodzin. Ten niezwykły upominek dla dziecka będzie cudowną pamiątką na długie lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM bajkowa w leśnym stylu (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM bajkowa w leśnym stylu (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM bajkowa w leśnym stylu (+jutowy...

  Przepiękne księga gości na Roczek maluszka. Wybieraj album w twardej okładce z białymi kartkami do zapisywania wspomnień i wklejania zdjęć. Zamów księgę ozdobioną samoprzylepną naklejką z grafika zwierzątek oraz nadrukowaną personalizacją. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari z eukaliptusem Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari z eukaliptusem Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari z eukaliptusem Z IMIENIEM (+sznurek...

  Piękna księga pamiątkowa, która pozwoli na zachowanie życzeń, zdjęć oraz wpisów od bliskich. Wykorzystaj ją podczas Roczku swojego dziecka. Piękna grafika zwierzątek safari pośród eukaliptusa została umieszczona na personalizowanej okładce. Album przewiązany jest ozdobnym sznureczkiem jutowym.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (+wstążka) WYBIERZ CYFRĘ KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM (+wstążka) WYBIERZ CYFRĘ
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM...

  Wyjątkowa księga gości na Roczek lub Urodzinki! Wykorzystaj ją podczas przyjęcia swojego malucha. Okładka zdobiona jest grafiką kolorowych zwierzątek. W środku można umieścić pamiątkowe wpisy, zdjęcia lub wspomnienia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości na Roczek z ankietami Safari Zwierzaki KSIĘGA gości na Roczek z ankietami Safari Zwierzaki
  39,98 zł
  KSIĘGA gości na Roczek z ankietami Safari Zwierzaki

  Księga upamiętniająca gości z ankietami i miejscem na wpisy zaproszonych, idealna na roczek malucha. Album zawiera strony umieszczone na eleganckiej, złotej spirali. Żywe, intensywne wzory zwierząt na okładce prezentują się wyjątkowo i przyciągają wzrok. Całość stanie się cudowną pamiątką z pierwszych urodzin dziecka.

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Safari Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Wyjątkowy dodatek na pierwsze urodziny dziecka, który będzie wspaniałą pamiątką na długie lata? Świetnym pomysłem jest personalizowana księga pamiątkowa z cudowną grafiką leśnych przyjaciół oraz napisem Mam już Roczek. Okładka jest personalizowana, zawiera imię oraz datę urodzin dziecka. Goście obecni na przyjęciu z miłą chęcią będą umieszczać wpisy i...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Wróżka (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Wróżka (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Wróżka (+wstążka biała)
  1 Recenzje

  Przepiękna księga gości na Roczek dla dziewczynki. Zamów album w twardej okładce ozdobiony białą wstążką. Kupuj produkt z personalizacją oraz przepiękną grafiką wróżki w bajkowej odsłonie. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała...

  Chcesz zachować wszystkie wspomnienia z Roczku dziecka? Wykorzystaj personalizowaną księgę gości w której bliscy mogą umieścić wpisy, zdjęcia lub różne inne elementy. Na okładce znajduje się grafika zwierzątek na delikatnym, różowym tle. Całość dopełnia imię dziecka oraz data pierwszych urodzinek. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś w samolocie (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś w samolocie (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś w samolocie (+biała...

  Przepiękna księga pamiątkowa na Roczek, która pozwoli w wyjątkowy sposób zachować wspomnienia z urodzinowego przyjęcia. Księga zdobiona naklejką z uroczą grafiką misia w samolocie prezentuje się wspaniale. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze swoje wpisy, życzenia dla małego solenizanta lub małej solenizantki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki razem Miś i Baloniki Z...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa na Chrzest i Roczek dziewczynki. Sztywna oprawa ozdobiona została samoprzylepną naklejką z grafiką misia z balonikami w różowych akcentach. Personalizacja umieszczona na księdze zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest i Roczek chłopca razem Miś i Baloniki Z...

  Wyjątkowa Księga Pamiątkowa na dwie uroczystości - Chrzest Święty i Roczek. Okładkę zdobi urocza grafika misia z balonikami w błękitnym odcieniu. Personalizacja nadaje całość jeszcze większego efektu. W środku można zawrzeć zdjęcia z ceremonii oraz wpisy gości oraz rodziców. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodzinki Beżowe misie Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodzinki Beżowe misie Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodzinki Beżowe misie Z IMIENIEM (+jutowy...

  Urocza księga pamiątkowa na Roczek lub urodzinki dziecka. Wybieraj produkt w twardej okładce ozdobiony na okładce naklejką z spersonalizowanym imieniem maluszka oraz grafiką beżowych misiaczków. W księdze można zapisywać wspomnienia lub wkleić pamiątkowe fotografie. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Misie z tortem różowe (+biała wstążka) KSIĘGA pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Misie z tortem różowe (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Misie z tortem różowe (+biała wstążka)
  1 Recenzje

  Cudownym pomysłem na zebranie wszystkich wspomnień z pierwszych urodzinek córeczki jest personalizowana księga pamiątkowa! Można w niej zamieścić wpisy oraz życzenia od gości, a nawet zdjęcia z urodzinowego przyjęcia. Okładka księgi zdobiona jest naklejką z misiami i tortem. Wyjątkowa propozycja na Roczek dziewczynki, która będzie wspaniałą pamiątką na...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Z IMIENIEM Misie z tortem niebieskie (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Z IMIENIEM Misie z tortem niebieskie (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Z IMIENIEM Misie z tortem niebieskie...
  1 Recenzje

  Przepiękna księga pamiątkowa na Roczek chłopczyka. Wybieraj album w sztywnej okładce z personalizacją oraz grafiką przepięknych i uroczych misiaczków z tortem. W księdze można zapisać niezapomniane wspomnienia lub wkleić pamiątkowe zdjęcia. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Wspaniały prezent na Roczek, który pozwoli zachować wszystkie wspomnienia z tego ważnego wydarzenia. Księga pamiątkowa zdobiona jest grafiką zwierzątek na błękitnym tle. Całość dopełnia personalizacja zawierająca imię dziecka oraz datę uroczystości. To niezwykły upominek adresowany dla chłopca.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Myszka Ballerina (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Myszka Ballerina (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Myszka Ballerina (+biała wstążka)

  Fantastyczny dodatek na pierwsze urodziny dziecka w postaci personalizowanej księgi. Zdobiona pięknym motywem myszki balleriny! Księga posiada 50 białych kartek, na których goście mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla Maluszka. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM...

  Śliczna i kolorowa księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na pierwsze urodzinki dziewczynki. Okładka zdobiona jest wspaniałą grafiką misia z balonikami w odcieniach różu  Album udekorowany jest również napisem Mam już Roczek, oraz personalizowanymi elementami które sprawiają, że całość prezentuje się rewelacyjnie! Wewnątrz księgi można umieszczać wpisy...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM...

  Cudowna księga pamiątkowa z motywem uroczego misia to dodatek na Roczek chłopca. Mały jubilat oraz wszyscy goście będą zachwyceni tak pięknie prezentującą się księgą. Podczas uroczystości najbliższe osoby mogą umieścić w albumie wpisy oraz życzenia dla Maluszka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Króliczek w kwiatach (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Króliczek w kwiatach (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Króliczek w kwiatach...

  Wspaniała księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na Roczek Maluchów! Okładka księgi ozdobiona jest fantastyczną grafiką uroczego króliczka z balonami na różowym tle. Rewelacyjna propozycja na zachowanie wspomnień z pierwszych urodzin dziecka! W księdze pamiątkowej można umieścić wpisy i życzenia gości, a także zdjęcia z przyjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Myszka w stylu retro (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Myszka w stylu retro (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Myszka w stylu retro (+jutowy sznurek)
  1 Recenzje

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka i dodatek na pierwsze urodzinki! Księga pamiątkowa z personalizacją pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia z pierwszego przyjęcia urodzinowego dziecka. W księdze na Roczek goście mogą umieszczać wpisy, życzenia oraz zdjęcia. !

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM boho Żyrafa (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM boho Żyrafa (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM boho Żyrafa (+sznurek jutowy)

  Urocza księga pamiątkowa na pierwsze urodzinki dziecka, która zachwyca swoją słodką grafiką! Okładka ozdobiona jest motywem żyrafy z kwiatkami w boho stylu. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w niej wpisy i życzenia dla Maluszka, dzięki czemu będzie to wspaniała pamiątka na długie lata dla chłopca i rodziców.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodzinki Biały niedźwiadek Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodzinki Biały niedźwiadek Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodzinki Biały niedźwiadek Z IMIENIEM...

  Przepiękna pamiątkowa księga z białego niedźwiadka i imieniem dziecka pozwoli zebrać wszystkie wspomnienia, wpisy gości oraz zdjęcia w jednym miejscu. Okładka księgi dekorowana jest specjalną samoprzylepną naklejką z motywem misia. Na okładce znajduje się również cyfra oznaczająca liczbę świętowanych latek. To świetna propozycja na Roczek i inne urodzinki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś malarski (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś malarski (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Z IMIENIEM Miś malarski (+biała wstążka)
  2 Recenzje

  Zamów przepiękną księgę gości na Roczek chłopczyka. Wybieraj album ozdobiony na okładce samoprzylepną naklejką z personalizacją oraz dopasowaną grafiką misia w niebieskiej odsłonie. Taka księga to cudowna pamiątka na długie lata. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Kotek w kwiatach (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Kotek w kwiatach (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Kotek w kwiatach...

  Prześliczna księga pamiątkowa z motywem uroczego kotka z kwiatkami to świetna propozycja na Roczek dziewczynki. Zamów produkt w twardej okładce z personalizacją. Do księgi mogą wpisać się zaproszeni goście na przyjęcie zorganizowane z okazji pierwszych urodzin. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodzinki Miś z tortem Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodzinki Miś z tortem Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek i Urodzinki Miś z tortem Z IMIENIEM (+biała...
  2 Recenzje

  Przepiękna księga pamiątkowa na Roczek i urodzinki z grafiką misia w różowym odcieniu. Księga posiada białe kartki, oprawiona jest twardą okładką. Wykonanie personalizacji sprawi, że księga będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Jest to idealna propozycja na urodziny, która będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Boho Zabawki (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Boho Zabawki (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Boho Zabawki (+wstążka biała)

  Pamiątkowa księga gości na Roczek dziecka ze specjalną samoprzylepną naklejką na okładce. Księga prezentuje się pięknie i ponadczasowo, do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. To świetna propozycja, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla maluszka lub pamiątkowe zdjęcia z imprezki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek
  49,98 zł
  KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek

  Księga-album z motywem w stylu boho przedstawiającym misia i króliczka to fantastyczny wybór na prezent dla każdego maluszka, ale też pomysł na oryginalną księgę gości. Księga posiada 40 kartek i sztywną oprawę. Można w niej umieścić nie tylko wpisy gości z uroczystości Chrztu czy Roczku, ale także zebrać pamiątkowe zdjęcia i spisać wspomnienia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI

  Wybierz piękną księgę pamiątkową w różowej aksamitnej oprawie ze złotym napisem. W środku znajdują się białe kartki. Taka księga będzie doskonałą pamiątką na lata. Można ją wykorzystać na wpisy najbliższych lub jako piękny album.

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI

  Przepiękna księga w różowej oprawie z aksamitu. Na wierzchu umieszczono elegancki złoty, połyskujący napis "księga gości". Wewnątrz znajdują się czarne kartki. Taka księga świetnie sprawdzi się na wpisy i życzenia od bliskich albo jako album ze zdjęciami.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI

  Elegancka księga gości z zieloną, aksamitną oprawą udekorowaną złotym napisem księga gości. W środku księga zawiera czarne kartki, które piękne będą wyglądały z białymi napisami. Do takiej księgi można wkleić zdjęcia, zbierać życzenia i wpisy od gości. Idealna na śluby, urodziny i inne okazje.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft BESTSELLER

  Księga pamiątkowa z grafiką pudrowych kwiatów zachwyci każdego z gości. W środku można umieścić życzenia oraz zdjęcia. Uszykujcie kolorowe długopisy i dajcie się wykazać najbliższym. Produkt posiada 50 kartek - łącznie 100 stron.

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie BESTSELLER

  Księga pamiątkowa pozwoli Ci zachować wpisy od najbliższych gości. Jej okładka zdobiona jest grafiką białych róż oraz konwalii. Uszykujcie długopisy, połóżcie księgę w widocznym miejscu tak by nikt jej nie przegapił. Produkt posiada 50 białych kartek gotowych do ich uzupełnienia. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty BESTSELLER

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z ważnych wydarzeń. Możesz użyć jej podczas Roczku, Baby Shower, Komunii oraz wielu innych uroczystości. Okładkę zdobi grafika różowych kwiatów. Księga posiada 50 kartek. Uszykuj kolorowe długopisy i pisaki, pozwól się wykazać najbliższym!

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek (+sznurek jutowy)

  Księga pamiątkowa na pierwsze urodzinki dziecka. Okładka zawiera piękną grafikę tańczącego króliczka, imię dziecka oraz datę przyjęcia. Goście mogą wkleić do księgi zdjęcia, drobne pamiątki, napisać życzenia lub namalować coś pisakami. To piękna i osobista pamiątka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  1 Recenzje

  Personalizowana księga pamiątkowa to wspaniały pomysł na zachowanie wspomnień z pierwszych urodzin dziecka. Dzięki niej możemy umieścić wszystkie elementy, takie jak zdjęcia, pamiątki w jednym miejscu. Księga wykonana jest z papieru, zawiera twardą okładkę. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM (+brzoskwiniowa i...
  2 Recenzje

  Księga pamiątkowa z motywem leśnych zwierzątek to wspaniała propozycja na pierwsze urodzinki dla dziewczynki i dla chłopca. Księga zawiera 50 białych kartek, w których goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać wpisy i życzenia dla dziecka. Okładka ozdobiona jest słodkim liskiem, dzikiem, króliczkiem, jeżykiem i sarenką oraz niebieskimi motylkami. Napis...

  49,98 zł

Prezent na Roczek w formie księgi gości z imieniem

Pierwsze urodziny to zarówno dla dziecka jak i rodziców ekscytujące przeżycie, będące jednocześnie czasem dużego skupienia i tworzenia planów. Jest to etap, który rozpoczyna nowy okres w życiu solenizanta. Prezent na Roczek dziecka jaki chcemy podarować powinien wyrażać wsparcie, którym służymy w każdej chwili. Dodatkowo stanowi piękny gest wdzięczności za zaproszenie na odbywające się przyjęcie na roczek.

Księga pamiątkowa z imieniem dziecka jako prezent na roczek

Chcąc dać wyjątkowy prezent na roczek, warto zdecydować się na oferowane przez nasz sklep internetowy księgi. Taki prezent na roczek jako księga pamiątkowa dla dziecka zawiera w sobie niezwykłą wartość sentymentalną. Jest to więc świetne rozwiązanie jako prezent na roczek od chrzestnych. Album na roczek dostępny jest w wersji jako prezent na roczek dla dziewczynki - wtedy kolorystyka jest różowa, jak na przykład przy motywie króliczka lub pieska, gdzie okładka zdobiona jest naklejką z nadrukiem ślicznej dziewczynki trzymającej na swoich plecach pieska oraz kwiatowymi elementami. Prezent na roczek dla chłopca niesamowicie wyglądać będzie z wesołą grafiką kolorowych dinozaurów albo ciekawym, niebieskim statkiem w towarzystwie fal.

Księga gości na Roczek zbierze nie tylko wspomnienia, ale też zdjęcia z pierwszych urodzinek

Księga pamiątkowa na roczek jest okazją do umieszczenia wpisów i życzeń płynących prosto z serca gości oraz do wklejenia pamiątkowych fotografii z imprezki. Jej wymiary to około 31 cm x 22 cm, zawiera pięćdziesiąt pustych stron. Personalizowana księga gości na roczek mieści w sobie informację o imieniu dziecka, a także dacie jego wyjątkowego dnia. W celu kreatywnego dodatku na 1 urodziny, oferujemy gadżety takie jak bezpieczne dla skóry, spieralne z ubrań farbki. Zapewnią świetną frajdę podczas urodzinek. Osiem ślicznych kolorów pozwoli gościom cudownie się bawić i stworzyć prawdziwe arcydzieła, które będzie przeglądał maluszek jak podrośnie. Z kolei zestaw tuszy pozwoli zachęcić bliskich do pozostawienia swoich odcisków dłoni. Dzięki nim urodzinowa księga gości może stać się wspaniałą pamiątką. Dodatkowo, proponujemy nabycie złotego lub srebrnego, metalicznego długopisu. W ozdobny sposób uatrakcyjni nasze dedykacje i podpisy.

Kreatywna księga gości na Roczek

Unikatowy pomysł na roczek dziecka to również przepiękna, drewniana księga gości w kształcie chmurki. Dołączonych jest do niej trzydzieści kolorowych kropelek deszczu, na których goście mogą wykazać się własną inwencją twórczą. Tworzona jest w wymiarach 30,5 x 43 cm.

Życzenia na Roczek w jednym miejscu

Na życzenie klientów dostępne jest wprowadzenie zmian w projekcie. Księgi na roczek mogą mieć zmieniony rodzaj czcionki, jej kolor, wielkość i grubość, zmieniony tekst lub jego rozmieszczenie. Jeżeli chcemy, możliwy jest również wybór innego koloru tła, a nawet dodanie dodatkowych informacji.