Księgi pamiątkowe na Roczek

Księgi pamiątkowe na Roczek

Księgi pamiątkowe na Roczek to wspaniały pomysł na pamiątkę z tak ważnego dnia jakim są pierwsze urodziny. Księga to również fantastyczny prezent na Roczek dla dziewczynki i chłopca. Księga pamiątkowa na Roczek będzie przypominała Wam o tym pięknym wydarzeniu wpisami zawierającymi życzenia dla dziecka od Waszych bliskich oraz zdjęciami z imprezy. Księga pamiątkowa na urodziny to wspaniały prezent dla dziecka od rodziców lub rodziców Chrzestnych. Księga gości to połączenie wszystkich wspomnień z uroczystości. Księga pamiątkowa jest personalizowana zdjęciem dziecka, jego imieniem oraz datą urodzin.

Księgi pamiątkowe na Roczek

 • KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  54,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI ze złoceniem błysk Gałązka Eukaliptusa
  1 Recenzje

  Księga gości na Chrzest i Komunię przygotowana w botanicznym stylu. Wspaniały wybór, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla dziecka oraz pamiątkowe zdjęcia. Księga posiada aż 100 czystych stron. Prezentuje się pięknie i ponadczasowo. Sztywna oprawa oraz błyszczące elementy sprawiają, że księga pięknie wpisuje się w najnowsze trendy. To...

  54,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga pamiątkowa z botanicznym motywem Wianuszka z Eukaliptusem oraz napisem Najpiękniejsze Wspomnienia to wspaniały pomysł na praktyczny dodatek na przyjęcie. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wpisy gości, wkleić pamiątkowe zdjęcia czy umieścić życzenia. Dzięki botanicznemu motywowi wspaniale wpisuje się w botaniczne trendy. Księgę można...

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości w minimalistycznym stylu z gałązką ZŁOCONA

  Świetnym dodatkiem do imprezy jest księga gości. Każda osoba uczestnicząca w uroczystości będzie mogła się wpisać do niej zostawiając w ten sposób pamiątkowy ślad w księdze. Delikatne minimalistyczne zdobienie zachwyci wszystkie osoby.

  49,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia w wianuszku ZŁOCONA

  Chcesz zebrać wszystkie wspomnienia w jedno miejsce z ważnej uroczystości? Świetnym pomysłem by to zrobić będzie księga gości ze złoconym napisem "Najpiękniejsze Wspomnienia" w wianuszku botanicznym. Księga pozwoli zachować wszystko to, co warte zapamiętania.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to niezbędny dodatek tej uroczystości. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia, wpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Księga zdobiona jest połyskującym napisem oraz motywem serca.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości z połyskującym srebrnym motywem serca zbierze wpisy gości i pamiątkowe życzenia na każdą okazję. Księga posiada sztywną oprawę oraz 100 białych stron. To piękny sposób, by zebrać pamiątkowe wpisy w jednym miejscu. Księgę można wykorzystać na Chrzcie, Roczku, Komunii czy Baby Shower. To wspaniały dodatek dla każdego dziecka.

  44,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowa-Złota Jedynka Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowa-Złota Jedynka Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowa-Złota Jedynka Z IMIENIEM (+jasnoróżowa...
  1 Recenzje

  Wspaniałym pomysłem na zebranie wszystkich wspomnień z pierwszych urodzin dziecka jest personalizowana księga pamiątkowa. Okładka księgi zdobiona jest naklejką z nadrukiem dużej cyfry 1 oraz ślicznych elementów takich jak: babeczka, baloniki i girlandy. Księga posiada 50 białych kartek, na których goście mogą umieszczać swoje wpisy oraz życzenia dla...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebiesko-Złota Jedynka Z IMIENIEM (+błękitna...

  Wyjątkowa księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na Roczek! Dekorowana niebiesko-złotą grafiką wspaniale sprawdzi się na Roczku chłopca. Personalizacja na okładce sprawia, że całość prezentuje się naprawdę efektownie. Księga zbierze wspomnienia, wpisy gości lub życzenia!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  1 Recenzje

  Księga pamiątkowa na Roczek chłopca z cudowną grafiką. Będzie wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia zarówno dla Rodziców maluszka jak również i Jego samego. Na okładce księgi znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką uroczego misia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Tęcza Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Tęcza Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Tęcza Z IMIENIEM

  Fantastyczna księga pamiątkowa dla chłopca na pierwsze urodzinki! Wesoła grafika słodkiego lwa oraz tęczy w odcieniach beżu i niebieskiego zachwyci Malucha i wszystkich gości. Można w niej umieścić wpisy i życzenia dla dziecka, a nawet zdjęcia z imprezki. Nadrukowane imię dziecka i data urodzinek podkreśli wspaniały charakter przyjęcia.

  49,98 zł
 • PREZENT na Roczek chłopca Mały Odkrywca Z IMIENIEM PREZENT na Roczek chłopca Mały Odkrywca Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Mały Odkrywca Z IMIENIEM

  Wspaniały prezent na Roczek dziecka w postaci personalizowanego albumu na zdjęcia. Księga posiada białe kartki, a jej okładka zdobiona jest piękną grafiką zwierzątek w balonie, imieniem dziecka oraz datą urodzin. Ten niezwykły upominek dla dziecka będzie cudowną pamiątką na długie lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Woodland Party (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Woodland Party (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Woodland Party (+wstążka biała)

  Księga gości na Roczek do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami, dekorowana na okładce specjalną samoprzylepną naklejką z motywem zwierzątek w stylu boho. Księga przewiązana jest białą wstążką. Pozwoli zebrać w jednym miejscu wspomnienia, wpisy gości lub też wkleić pamiątkowe zdjęcia z pierwszych urodzin dziecka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Boho Zabawki (+wstążka biała) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Boho Zabawki (+wstążka biała)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Boho Zabawki (+wstążka biała)

  Pamiątkowa księga gości na Roczek dziecka ze specjalną samoprzylepną naklejką na okładce. Księga prezentuje się pięknie i ponadczasowo, do wyboru z białymi lub czarnymi kartkami. To świetna propozycja, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla maluszka lub pamiątkowe zdjęcia z imprezki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Dinozaury Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  1 Recenzje

  Personalizowana księga pamiątkowa to wspaniały pomysł na zachowanie wspomnień z pierwszych urodzin dziecka. Dzięki niej możemy umieścić wszystkie elementy, takie jak zdjęcia, pamiątki w jednym miejscu. Księga wykonana jest z papieru, zawiera twardą okładkę. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku (+sznurek jutowy)

  Księga pamiątkowa na Roczek dekorowana na okładce specjalną samoprzylepną naklejką z grafiką, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wszystkie wspomnienia i wpisy gości z przyjęcia. To dodatek, który będzie niesamowitą i trwałą pamiątką. Księga na Roczek może być swego rodzaju albumem na zdjęcia z pierwszych...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM...
  1 Recenzje

  Cudownym pomysłem na zebranie wszystkich wspomnień z pierwszych urodzinek córeczki jest personalizowana księga pamiątkowa! Można w niej zamieścić wpisy oraz życzenia od gości, a nawet zdjęcia z urodzinowego przyjęcia. Okładka księgi zdobiona jest naklejką z nadrukiem ślicznej dziewczynki trzymającej na swoich plechach pieska oraz kwiatowymi elementami....

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Rosegold Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Rosegold Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Rosegold Z IMIENIEM

  Fantastyczny dodatek na pierwsze urodziny dziecka w postaci personalizowanej księgi. Zdobiona pięknym kwiatowym motywem i cyferką 1 prezentuje się cudownie! Księga posiada 50 białych kartek, na których goście mogą umieszczać wpisy oraz życzenia dla Maluszka. Idealna propozycja na Roczek dziewczynki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Uroczy Słonik Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Uroczy Słonik Z IMIENIEM

  Wspaniały dodatek na pierwsze urodziny dziecka! Księga pamiątkowa z piękną okładką, która zdobiona jest grafiką uroczego słonika w kwiatowej aranżacji. Urodzinowy album pozwoli zebrać w jednym miejscu cudowne wspomnienia, wpisy i życzenia od gości oraz zdjęcia z uroczystości.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM (+błękitna wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM (+błękitna wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Balon i zwierzątka Z IMIENIEM

  Przepiękna księga pamiątkowa na Roczek, która pozwoli w wyjątkowy sposób zachować wspomnienia z urodzinowego przyjęcia. Księga zdobiona naklejką z uroczą grafiką zwierzątek, balona i chmurek prezentuje się wspaniale. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze swoje wpisy, życzenia dla małego solenizanta lub małej solenizantki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chmurka Roczek Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chmurka Roczek Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Chmurka Z IMIENIEM (+złota wstążka)

  Księga pamiątkowa zdobiona personalizowaną naklejką to wyjątkowy pomysł na zebranie wszystkich wspomnień dziecka w jednym miejscu. Księga posiada uroczy motyw uśmiechniętych chmurek w pastelowych odcieniach oraz napis "Mam już Roczek". W środku znajduje 50 białych kartek, na których goście podczas przyjęcia urodzinowego mogą umieszczać życzenia i wpisy....

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Miś z balonikami błękit Z IMIENIEM...

  Cudowna księga pamiątkowa z motywem uroczego misia to dodatek na Roczek chłopca. Mały jubilat oraz wszyscy goście będą zachwyceni tak pięknie prezentującą się księgą. Podczas uroczystości najbliższe osoby mogą umieścić w albumie wpisy oraz życzenia dla Maluszka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek dziewczynki Miś z balonikami róż Z IMIENIEM...

  Śliczna i kolorowa księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na pierwsze urodzinki dziewczynki. Okładka zdobiona jest wspaniałą grafiką misia z balonikami w odcieniach różu  Album udekorowany jest również napisem Mam już Roczek, oraz personalizowanymi elementami które sprawiają, że całość prezentuje się rewelacyjnie! Wewnątrz księgi można umieszczać wpisy...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowy Króliczek Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowy Króliczek Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Różowy Króliczek Z IMIENIEM (+jasnoróżowa...

  Prześliczna księga pamiątkowa z motywem uroczego króliczka to świetna propozycja na Roczek dziewczynki. Ozdobiona samoprzylepną naklejką z grafiką króliczków, różowych kwiatków i motylków zachwyci wszystkich gości. Napis "Moje 1 Urodzinki", imię małej jubilatki oraz data przyjęcia wspaniale podkreśli charakter imprezki!

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebieski Króliczek Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebieski Króliczek Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Niebieski Króliczek Z IMIENIEM (+błękitna...

  Urocza księga pamiątkowa na pierwsze urodzinki chłopca, która zachwyca swoją słodką grafiką! Okładka ozdobiona jest dwoma króliczkami oraz kwiatkami w błękitno-brzoskwiniowej kolorystyce. Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w niej wpisy i życzenia dla Maluszka, dzięki czemu będzie to wspaniała pamiątka na długie lata dla chłopca i rodziców.

  49,98 zł
 • PREZENT na Roczek w stylu boho Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) PREZENT na Roczek w stylu boho Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek w stylu boho Króliczek Z IMIENIEM (+jutowy...
  2 Recenzje

  Przepiękna księga pamiątkowa na Roczek w z grafiką króliczka z balonem w stylu boho. Księga posiada białe kartki, oprawiona jest twardą okładką. Wykonanie personalizacji sprawi, że księga będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Jest to idealna propozycja na pierwsze urodziny, która będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zwierzaki w leśnym stylu KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zwierzaki w leśnym stylu
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Z IMIENIEM Zwierzaki w leśnym stylu

  Wyjątkowy dodatek na pierwsze urodziny dziecka, który będzie wspaniałą pamiątką na długie lata? Świetnym pomysłem jest personalizowana księga pamiątkowa z cudowną grafiką leśnych przyjaciół oraz napisem Mam już Roczek. Okładka jest personalizowana, zawiera imię oraz datę urodzin dziecka. Goście obecni na przyjęciu z miłą chęcią będą umieszczać wpisy i...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM (+brzoskwiniowa i...
  2 Recenzje

  Księga pamiątkowa z motywem leśnych zwierzątek to wspaniała propozycja na pierwsze urodzinki dla dziewczynki i dla chłopca. Księga zawiera 50 białych kartek, w których goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać wpisy i życzenia dla dziecka. Okładka ozdobiona jest słodkim liskiem, dzikiem, króliczkiem, jeżykiem i sarenką oraz niebieskimi motylkami. Napis...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Zwierzątka z lasu Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Zwierzątka z lasu Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Zwierzątka z lasu Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)

  Wspaniała księga pamiątkowa przygotowana specjalnie na Roczek Maluchów! Okładka księgi ozdobiona jest fantastyczną grafiką zwierzątek z lasu, takich jak: miś, sarna, jeż. Rewelacyjna propozycja na zachowanie wspomnień z pierwszych urodzin dziecka! W księdze pamiątkowej można umieścić wpisy i życzenia gości, a także zdjęcia z przyjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Miś dla Chłopca Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Miś dla Chłopca Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Miś dla Chłopca Z IMIENIEM (+błękitna wstążka)

  Księga pamiątkowa z motywem misia w niebieskiej kolorystyce to wspaniały dodatek na Roczek chłopca! Goście obecni na przyjęciu mogą umieszczać w księdze wpisy oraz życzenia dla Maluszka - dzięki czemu będzie to cudowna pamiątka dla dziecka i rodziców na długie lata. Okładka księgi zdobiona jest napisem "Moje 1 Urodzinki", imieniem dziecka i datą przyjęcia...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Lokomotywa Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska...

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka i dodatek na pierwsze urodzinki! Księga pamiątkowa z personalizacją pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia z pierwszego przyjęcia urodzinowego dziecka. W księdze na Roczek goście mogą umieszczać wpisy, życzenia oraz zdjęcia. !

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Boho zwierzątka Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Boho zwierzątka Z IMIENIEM (+błękitna i niebieska wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Boho zwierzątka Z IMIENIEM (+błękitna wstążka)

  Księga pamiątkowa na Roczek to wyjątkowy dodatek na pierwsze przyjęcie urodzinowe dziecka. Zdobiona przepiękną grafiką zwierzątek w stylu boho zachwyci i zauroczy solenizanta i wszystkich gości. Goście podczas uroczystości mogą umieszczać w księdze swoje wpisy oraz życzenia dla Malucha. Księga może być również wykorzystana jako album na zdjęcia pamiątkowe.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Pierwsze Urodziny Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Pierwsze Urodziny Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Pierwsze Urodziny Z IMIENIEM (+jutowy...

  Wspaniały prezent na pierwsze urodziny w postaci Księgi pamiątkowej. Piękny morski motyw z latarnią, żaglówką i muszelkami pięknie sprawdzi się podczas przyjęcia dla chłopca. Każdy z gości będzie mógł zostawić pamiątkę dla dziecka, wkleić zdjęcie lub napisać życzenia. Księga jest personalizowana, na okładce znajduje się imię dziecka oraz data. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Odcisków Rączek Z IMIENIEM +farbki KSIĘGA Pamiątkowa Odcisków Rączek Z IMIENIEM +farbki
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Odcisków Rączek Z IMIENIEM (+j.różowa wstążka)
  2 Recenzje

  Rewelacyjny pomysł na wspaniałą pamiątkę, a jednocześnie fantastyczną atrakcję urodzinową! Księga na odciski rączek dzieci pozwoli im cudownie się bawić podczas urodzinek i będzie rewelacyjną pamiątką. Dzięki dołączonym do zestawu farbkom maluchy będą mogły odciskać na kartach księgi życzenia oraz umieszczać wpisy z życzeniami dla solenizanta. Dzięki...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Kronika Policyjna na odciski Z IMIENIEM +farbki KSIĘGA Pamiątkowa Kronika Policyjna na odciski Z IMIENIEM +farbki
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Kartoteka Policyjna na odciski Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  1 Recenzje

  Świetny pomysł na oryginalną pamiątkę i cudowną zabawę podczas przyjęcia urodzinowego! Księga - Kronika Policyjna na odciski rączek i palców zachwyci każdego chłopca. Dzięki dołączonym do zestawu farbkom dzieci obecne na imprezce będą mogły umieścić odciski palców i rączek na kartach księgi, a następnie się na nich podpisać. Frajda i cudowna pamiątka w...

  49,98 zł
 • FARBKI do makijażu, twarzy i ciała BEZPIECZNE 8 KOLORÓW FARBKI do makijażu, twarzy i ciała BEZPIECZNE 8 KOLORÓW
  19,98 zł
  FARBKI do malowania rączek do odcisków do ksiąg BEZPIECZNE 8 KOLORÓW
  1 Recenzje

  Rewelacyjny dodatek na dziecięce urodzinki! Bezpieczne dla skóry, spieralne z ubrań farbki zapewnią świetną frajdę podczas każdej imprezki. 8 ślicznych kolorów pozwoli Wam cudownie się bawić i stworzyć prawdziwe arcydzieła!

  19,98 zł
 • PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt
  36,98 zł
  PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt

  Zestaw czterech kolorowych pisaków to idealny dodatek do ksiąg gości z czarnymi kartkami. Fantastycznie nadają się również do dzienników ciąży oraz albumów na zdjęcia dziecka. Rewelacyjne kolory pisaków pozwolą stworzyć ciekawą historię, która stanie się pamiątką na długie lata.

  36,98 zł

Prezent na Roczek w formie księgi gości z imieniem

Pierwsze urodziny to zarówno dla dziecka jak i rodziców ekscytujące przeżycie, będące jednocześnie czasem dużego skupienia i tworzenia planów. Jest to etap, który rozpoczyna nowy okres w życiu solenizanta. Prezent na Roczek dziecka jaki chcemy podarować powinien wyrażać wsparcie, którym służymy w każdej chwili. Dodatkowo stanowi piękny gest wdzięczności za zaproszenie na odbywające się przyjęcie na roczek.

Księga pamiątkowa z imieniem dziecka jako prezent na roczek

Chcąc dać wyjątkowy prezent na roczek, warto zdecydować się na oferowane przez nasz sklep internetowy księgi. Taki prezent na roczek jako księga pamiątkowa dla dziecka zawiera w sobie niezwykłą wartość sentymentalną. Jest to więc świetne rozwiązanie jako prezent na roczek od chrzestnych. Album na roczek dostępny jest w wersji jako prezent na roczek dla dziewczynki - wtedy kolorystyka jest różowa, jak na przykład przy motywie króliczka lub pieska, gdzie okładka zdobiona jest naklejką z nadrukiem ślicznej dziewczynki trzymającej na swoich plecach pieska oraz kwiatowymi elementami. Prezent na roczek dla chłopca niesamowicie wyglądać będzie z wesołą grafiką kolorowych dinozaurów albo ciekawym, niebieskim statkiem w towarzystwie fal.

Księga gości na Roczek zbierze nie tylko wspomnienia, ale też zdjęcia z pierwszych urodzinek

Księga pamiątkowa na roczek jest okazją do umieszczenia wpisów i życzeń płynących prosto z serca gości oraz do wklejenia pamiątkowych fotografii z imprezki. Jej wymiary to około 31 cm x 22 cm, zawiera pięćdziesiąt pustych stron. Personalizowana księga gości na roczek mieści w sobie informację o imieniu dziecka, a także dacie jego wyjątkowego dnia. W celu kreatywnego dodatku na 1 urodziny, oferujemy gadżety takie jak bezpieczne dla skóry, spieralne z ubrań farbki. Zapewnią świetną frajdę podczas urodzinek. Osiem ślicznych kolorów pozwoli gościom cudownie się bawić i stworzyć prawdziwe arcydzieła, które będzie przeglądał maluszek jak podrośnie. Z kolei zestaw tuszy pozwoli zachęcić bliskich do pozostawienia swoich odcisków dłoni. Dzięki nim urodzinowa księga gości może stać się wspaniałą pamiątką. Dodatkowo, proponujemy nabycie złotego lub srebrnego, metalicznego długopisu. W ozdobny sposób uatrakcyjni nasze dedykacje i podpisy.

Kreatywna księga gości na Roczek

Unikatowy pomysł na roczek dziecka to również przepiękna, drewniana księga gości w kształcie chmurki. Dołączonych jest do niej trzydzieści kolorowych kropelek deszczu, na których goście mogą wykazać się własną inwencją twórczą. Tworzona jest w wymiarach 30,5 x 43 cm.

Życzenia na Roczek w jednym miejscu

Na życzenie klientów dostępne jest wprowadzenie zmian w projekcie. Księgi na roczek mogą mieć zmieniony rodzaj czcionki, jej kolor, wielkość i grubość, zmieniony tekst lub jego rozmieszczenie. Jeżeli chcemy, możliwy jest również wybór innego koloru tła, a nawet dodanie dodatkowych informacji.