Serwetki na Chrzest

Serwetki na Chrzest

Serwetki na Chrzest to kluczowa dekoracja stołu na tak ważną uroczystość. Na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego idealną propozycją są serwetki z napisem "Chrzest Święty" w białym, różowym lub błękitnym kolorze oraz kieszonki na sztućce w takim samym stylu. Tak przygotowane dekoracje na Chrzest niezwykle elegancko prezentuje się na stole. Na Chrzest chłopca świetną dekoracją stołu są serwetki w błękitnym kolorze, a na Chrzest dziewczynki w różowym odcieniu. Serwetki na chrzest z imieniem wspaniale podkreślą charakter uroczystości i zachwycą wszystkich gości.

Serwetki na Chrzest

 • OBRĄCZKI NA SERWETKI satynowe Złote Serduszko 10szt OBRĄCZKI NA SERWETKI satynowe Złote Serduszko 10szt
  14,98 zł
  OBRĄCZKI NA SERWETKI satynowe Złote...

  Śliczne satynowe obrączki, które pięknie udekorują serwetki podczas uroczystości Chrztu dziecka. Obrączki ozdobione są złotym serduszkiem, dzięki czemu prezentują się wyjątkowo elegancko.

  14,98 zł
 • WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt
  12,98 zł
  WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane...

  Oryginalne drewniane winietki na Chrzest w kształcie serca. Piękna dekoracja stołu, która zachwyci wszystkich gości. Na winietkach należy samodzielnie wypisać imiona i nazwiska gości. Drewniane serduszka pięknie i nowocześnie prezentują się na serwetkach, które ułożone są na talerzach gości.

  12,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest z napisem Złoty Wózeczek 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest z napisem Złoty Wózeczek 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest z napisem Złoty...
  1 Recenzje

  Serwetki zdobione połyskującym nadrukiem złotego wózeczka to wyjątkowo piękny i elegancki dodatek na Chrzest Święty. Wspaniale prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości. Serwetki z motywem wózeczka w fantastyczny sposób podkreślą charakter uroczystości.

  8,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem...
  6 Recenzje

  Najbardziej eleganckie serwetki na Chrzest dziecka. Białe serwetki zdobione złotym połyskującym napisem będą wyjątkową dekoracją stołu na Chrzcinach maluszka! Złoty napis wykonany został modną czcionką, dzięki czemu serwetki świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Biały kolor pasuje zarówno na uroczystość Chrztu dziewczynki, jak i chłopca!

  8,98 zł
 • KIESZONKI ze złotym napisem Chrzest Święty 20szt KIESZONKI ze złotym napisem Chrzest Święty 20szt
  17,98 zł
  KIESZONKI na Chrzest ze złotym napisem...

  Białe kieszonki ze złotym połyskującym napisem Chrzest Święty to wspaniały dodatek na stół. Elegancko prezentują się na stole z serwetkami z tej samej serii. Kieszonki są już złożone - można w nich umieszczać sztućce.

  17,98 zł
 • SERWETKI ze srebrnym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze srebrnym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze srebrnym napisem...

  Przepiękne białe serwetki na Chrzest Święty dziecka, które w wyjątkowo elegancki sposób udekorują stół na przyjęcie. Zdobione połyskującym srebrnym napisem prezentują się rewelacyjnie. Serwetki można ułożyć na płasko na talerzach gości lub w dowolnych kształtach. Wspaniała propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

  8,98 zł
 • KIESZONKI ze srebrnym napisem Chrzest Święty 20szt KIESZONKI ze srebrnym napisem Chrzest Święty 20szt
  17,98 zł
  KIESZONKI na Chrzest ze srebrnym napisem...
  1 Recenzje

  Przepiękny dodatek dekoracyjny na stół na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Białe kieszonki ze srebrnym połyskującym napisem wspaniale prezentują się na stole i wspaniale podkreślają charakter uroczystości. Rewelacyjnie komponują się z białymi serwetkami ze srebrnym nadrukiem z tej samej serii.

  17,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Złoty Aniołek 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Złoty Aniołek 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest i Komunię Złoty...

  Serwetki na Chrzest z pięknym metalicznym nadrukiem aniołka, to idealna dekoracja stołu. Serwetki ułożone na płasko na talerzach gości prezentują się wyjątkowo elegancko. Błyszczący nadruk aniołka i napis Chrzest Święty świetnie podkreśli charakter uroczystości. 

  8,98 zł
 • SERWETKI papierowe Dziecięce Body ZŁOTE 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Dziecięce Body ZŁOTE 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI papierowe Dziecięce Body ZŁOTE...

  Serwetki papierowe dekorowane metalicznym nadrukiem dziecięcego body to wspaniała dekoracja stołu na Chrzest oraz Baby Shower. Serwetki pięknie prezentują się na takerzach gości i wpisują się w najmodniejsze dziecięce trendy dekoracyjne. 

  8,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Dziękujemy i sercem 33x33cm 20szt SERWETKI ze złotym napisem Dziękujemy i sercem 33x33cm 20szt
  8,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Dziękujemy i...
  1 Recenzje

  Wspaniały dodatek na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego, Roczku czy urodzinek dziecka. Piękne papierowe serwetki zdobione połyskującym złotym motywem serduszka i napisem "Dziękujemy" to cudowna i elegancka dekoracja stołu. Serwetki świetnie prezentują się ułożone płasko na talerzach gości.

  8,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt JASNORÓŻOWE
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem...

  Śliczne serwetki na Chrzest dziewczynki w jasnoróżowym kolorze będą niesamowitą dekoracją stołu. Serwetki dekorowane są złotym połyskującym napisem Chrzest Święty. Napis pięknie połyskuje i idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy. Serwetki ułożone przy nakryciach gości pozwolą stworzyć elegancką aranżację.

  8,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BŁĘKITNE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BŁĘKITNE
  8,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem...

  Serwetki na Chrzest dziecka w błękitnym kolorze to niesamowita dekoracja stołu. Urocza pastelowa kolorystyka i połyskujący napis niesamowicie wpisuje się w najnowsze trendy. Serwetki wspaniale prezentują się ułożone przy nakryciach gości. Dzięki błękitnemu kolorowi pięknie pasują na Chrzest chłopca.

  8,98 zł
 • SERWETKI ze srebrnym nadrukiem Lily of the Valley 33x33cm 20szt SERWETKI ze srebrnym nadrukiem Lily of the Valley 33x33cm 20szt
  6,00 zł 8,98 zł
  SERWETKI ze srebrnym nadrukiem Lily of the...

  Wspaniała propozycja dekoracji stołu na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka w postaci pięknych serwetek. Ozdobione połyskującym srebrnym motywem gałązki konwalii i tekstem podziękowania prezentują się wyjątkowo i elegancko. Takie serwetki to przede wszystkim praktyczny i niezastąpiony element przyjęcia, ale i również świetny dodatek, który pozwoli...

  6,00 zł 8,98 zł
  Promocja
 • SERWETKI na Chrzest Gołąb i Chrzcielnica 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Gołąb i Chrzcielnica 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Gołąb i Chrzcielnica...

  Eleganckie serwetki na Chrzest z motywem gołębia i Chrzcielnicy. Pięknie prezentują się na stole ułożone na płasko na talerzach gości. Złoty nadruk Chrzcielnicy wspaniale podkreśla wyjątkowy charakter uroczystości.

  6,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest i Komunię Złoty Gołąbek 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest i Komunię Złoty Gołąbek 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI na Chrzest i Komunię Złoty...

  Piękne serwetki na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem gołębia. Serwetki wykonane są z 3-warstwowego papieru w białym kolorze. Znajduje się na nich nadruk gołębia i ornamentowych wzorów w złotym kolorze. Ułożone na płasko na talerzach gości prezentują się stylowo i elegancko.

  6,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe na Chrzest Gołąb i Chrzcielnica 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe na Chrzest Gołąb i Chrzcielnica 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe na Chrzest Gołąb i...

  Piękne i eleganckie serwetki na Chrzest dziecka w biało-złotej kolorystyce. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości flizeliny oraz zdobione nadrukiem chrzcielnicy i gołąbka. Wspaniała dekoracja stołu, która pięknie się prezentuje i podkreśla charakter uroczystości.

  39,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest srebrno-złote 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest srebrno-złote 33x33cm 20szt
  6,98 zł
  SERWETKI na Chrzest i Komunię...

  Piękne serwetki na Chrzest zdobione ornamentami w srebrno-złotej kolorystyce. Dodatkowo na serwetkach znajduje się nadruk złotych symboli sakramentów. Wspaniała dekoracja stołu, która podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Idealna propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  6,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Gołąbki 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Gołąbki 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Gołąbki 33x33cm 20szt...

  Białe serwetki z nadrukiem srebrnych gołąbków to świetny dodatek na Chrzest Święty dziecka. Serwetki to przede wszystkim praktyczny, ale i również dekoracyjny element każdego przyjęcia. Rewelacyjnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości.

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm 50szt
  23,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid Białe 40x40cm...

  Eleganckie i efektowne serwetki w białym kolorze to świetny wybór na Chrzest Święty. Serwetki pięknie prezentują się na stole na talerzach gości lub w serwetnikach. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości flizeliny.

  23,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Białe 25szt KIESZONKI na sztućce Białe 25szt
  15,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Białe PROMOCJA 50 SZTUK

  Efektowne kieszonki na sztućce w białym kolorze wspaniale uzupełnią kompozycję na stole podczas uroczystości. Biały kolor idealnie wpasowuje się do każdej aranżacji pomieszczenia.

  15,98 zł
 • SERWETKI papierowe Gold Dots 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Gold Dots 33x33cm 20szt
  7,98 zł
  SERWETKI papierowe Gold Dots 33x33cm 20szt

  Śliczne serwetki na Baby Shower z motywem złotych kropek to idealny wybór na przyjęcie! Cudownie zaprojektowane serwetki o eleganckiej złoto-białej stylistyce, przykują uwagę zaproszonych gości. Pięknie wzbogacą dekoracje na stole, podczas Waszej niezapomnianej imprezki . Dołączcie pozostałe akcesoria dekoracyjne z kolekcji Gold Dots, a wszyscy...

  7,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid ZŁOTE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid ZŁOTE 40x40cm 50szt
  32,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid ZŁOTE 40x40cm...

  Złote flizelinowe serwetki to wyjątkowo elegancka propozycja na Chrzest Święty dziecka. Z kieszonkami na sztućce w tym samym odcieniu wspaniale udekorują stół.

  32,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Złote 25szt KIESZONKI na sztućce Złote 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Złote 25szt

  Flizelinowe kieszonki na sztućce w złotym kolorze elegancko udekorują stół na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego. Wspaniale prezentują się na stole w zestawie ze złotymi serwetkami.

  16,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE 40x40cm 50szt
  32,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid SREBRNE...

  Eleganckie flizelinowe serwetki w srebrnym kolorze to świetny dodatek na stół. Idealna propozycja na udekorowanie talerzy podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka.

  32,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt

  Eleganckie kieszonki na stół w srebrnym kolorze to świetna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Wspaniale prezentują się na stole z serwetkami i bieżnikiem w tym samym odcieniu.

  16,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Rococo 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Rococo 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Srebrno-Złote 40x40cm...

  Flizelinowe serwetki zdobione eleganckim srebrno-złotym wzorem to idealna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości oraz w komplecie z kieszonkami z tej samej serii.

  39,98 zł
 • SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm 20szt
  5,98 zł
  SERWETKI papierowe Srebrna Koronka 33x33cm...

  Przepiękne i efektowne serwetki ze srebrnym motywem koronki to wspaniały dodatek na stół na Chrzest Święty. Wyjątkowo elegancko prezentują się z bieżnikiem i kieszonkami z tej samej serii.

  5,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Srebrna Koronka...

  Eleganckie serwetki flizelinowe na Chrzest Święty dziecka z motywem srebrnej koronki. Wspaniale prezentują się na stole z bieżnikiem i kieszonkami z tej samej serii.

  39,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Różowe Ornamenty 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Różowe Ornamenty 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Soft Lace JASNORÓŻOWE...

  Jasnoróżowe flizelinowe serwetki zdobione nadrukiem białej koronki to wspaniała propozycja na Chrzest Święty dziewczynki. Elegancko prezentują się na stole z kieszonkami i bieżnikiem w podobnym odcieniu.

  39,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  16,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Piękne flizelinowe kieszonki na sztućce w jasnoróżowym kolorze to idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki. Wspaniale udekorują stół i świetnie komponują się z serwetkami u bieżnikiem w tym samym kolorze.

  16,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Błękitne Ornamenty 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Błękitne Ornamenty 40x40cm 50szt
  39,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Soft Lace BŁĘKITNE...

  Flizelinowe serwetki w błękitnym kolorze z nadrukiem białej koronki. Idealna propozycja na Chrzest Święty chłopca. Elegancko prezentują się na stole i świetnie komponują się z kieszonkami i bieżnikiem w tym samym odcieniu.

  39,98 zł

Dekoracje stołu na Chrzest - niezbędne elementy

Chrzest jest wyjątkowym dniem, w którym wszystko musi się odpowiednio prezentować. Warto więc zadbać, by uroczysty stół również był odpowiednio udekorowany. Bardzo ważnym elementem ozdobnym są zdecydowanie serwetki papierowe. Są jednym z ważniejszych dekoracji na stole, ponieważ świetnie łączą wszystkie ozdoby i dopełniają całości. Na Chrzcie Waszego dziecka również będą się znakomicie prezentować, jeżeli odpowiednio je dopasujecie do pozostałych ozdób. Serwetki na Chrzest [powinny być w stonowanym kolorze z subtelną grafiką podkreślającą religijny charakter uroczystości. W naszej ofercie znajdziecie kilka bardzo atrakcyjnych wariantów, które na pewno przypadną Wam do gustu.

Serwetki na Chrzest złoty wózeczek

Serwetki na Chrzest z nadrukiem złotego wózeczka

Serwetki na Chrzest - z eleganckim napisem Chrzest Święty

Jednym z najbardziej atrakcyjnych elementów dekoracyjnych na uroczystym stole są zdecydowanie serwetki papierowe. Dostaniecie je w wielu kolorach, wzorach, stylistykach. W zależności od Waszych preferencji zdecydujcie się na odpowiedni wariant, który idealnie dopełni Waszą uroczystość. Świetnym pomysłem będą na pewno serwetki z napisem, który w wyjątkowy sposób podkreśli charakter uroczystości. Jednym z naszych bestsellerów są zdecydowanie serwetki na Chrzest napisem “Chrzest Święty” w złotym lub srebrnym kolorze. Cudownie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020 i świetnie komponują z pozostałymi elementami dekoracyjnymi w tej stylistyce. Ułóżcie je na płasko na talerzach gości, by cudownie wyeksponować napis. Świetnym dodatkiem do nich będą również kieszonki na sztućce z takim samym napisem. Razem będą tworzyły wyjątkowy komplet, który na pewno zachwyci Waszych bliskich. Dobierzcie pozostałe dekoracje w takiej stylistyce, a Wasze przyjęcie będzie bardzo dobrze zapamiętane.  

Serwetki na Chrzest ze złotym napisem

Serwetki na Chrzest ze złotym napisem

Serwetki na Chrzest dla dziewczynki i chłopca

Jeżeli chcecie, by Wasza impreza była bardzo atrakcyjna i cudownie wpisywała się w najnowsze trendy, ale ciągle posiadała nieco koloru, idealnym rozwiązaniem będzie przełamanie dekoracji odrobiną barw. Świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na serwetki papierowe w różowym lub błękitnym kolorze. Znakomicie się prezentują i pięknie dopełnia całość. Na serwetkach widnieje napis “Chrzest Święty”, który świetnie podkreśla charakter imprezy. Postawcie na nie, jeżeli chcecie, aby Wasze przyjęcie nie było tak mdłe i bezbarwne. Bardziej subtelną wersją będą serwetki w złotym kolorze. Możecie zaopatrzyć się w klasyczne, jednokolorowe serwetki lub postawić na serwetki flizelinowe. Znakomicie się prezentują i dodadzą elegancji całemu przyjęciu. Świetnie sprawdzą się na uroczystości organizowanej w restauracji lub na sali.

Serwetki na Chrzest chłopca

Serwetki na Chrzest chłopca ze złotym napisem

Zobacz wszystkie propozycje dodatków na stół w kategorii DEKORACJE STOŁU NA CHRZEST:

Serwetki na Chrzest

Bieżniki na Chrzest

Obrusy na Chrzest

Winietki na Chrzest i bileciki

Tabliczki na stół na Chrzest

Świece i świeczniki na Chrzest

Słodki stół na Chrzest

Konfetti na stół