Piękne zaproszenia na dziecięce uroczystości: chrzest, roczek, urodziny i Baby Shower. Chrzest dziecka jest wydarzeniem podniosłym, dlatego też zaproszenia na te uroczystości powinny być eleganckie i subtelne. Pięknie prezentują się zaproszenia ręcznie zdobione, których wzory są efektowne a ich wykonanie bardzo stylowe. Tekst w zaproszeniach moż...

Piękne zaproszenia na dziecięce uroczystości: chrzest, roczek, urodziny i Baby Shower. Chrzest dziecka jest wydarzeniem podniosłym, dlatego też zaproszenia na te uroczystości powinny być eleganckie i subtelne. Pięknie prezentują się zaproszenia ręcznie zdobione, których wzory są efektowne a ich wykonanie bardzo stylowe. Tekst w zaproszeniach można wypisać samemu lub posłużyć się gotowymi wzorami zaproszeń. Zaproszenia na urodziny i Baby Shower powinny oddawać pogodny i wesoły nastrój tych wydarzeń. Roczek dziewczynki zazwyczaj dekorowany jest w kolorach różu, natomiast chłopca w kolory niebieski i błękitne. Klasyczne zaproszenia na Chrzest utrzymują się w kolorach bieli i złota. Wspaniałą propozycją są zaproszenia ze zdjęciem dziecka nie tylko na chrzest, ale także inne uroczystości dziecka. Takie zaproszenia zajmą swoje wyjątkowe miejsce w albumie rodzinnym. Zaproszenia personalizowane z imieniem dziecka i zdjęciem są uważane za trend tego roku. Zaproszenia powinny przekazywać sobą motyw w jakim będzie odbywała się cała impreza, dlatego też dobrze dobrać je odpowiednio do reszty dekoracji.

Więcej

Zaproszenia na Chrzest

 • 7,98 zł
  2 Recenzje

  Przepiękny komplet zaproszeń dla Rodziców Chrzestnych w zestawie z białymi kopertami. Wspaniała propozycja, która oczaruje najbliższych. Wysokiej jakości papier oraz śliczny nadruk złotych stópek pięknie uzupełnia całą kolekcję ba Chrzest Złote Stópki.

  7,98 zł
 • 7,98 zł
  3 Recenzje

  Wspaniała propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić Rodziców Chrzestnych na Chrzest Maluszka. Zaproszenia wykonane zostały z dbałością o najmniejszy szczegół oraz ozdobione piękną i delikatną grafiką subtelnych róż. Idealna propozycja na Chrzest Święty dziewczynki.

  7,98 zł
 • 7,98 zł
  4 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty dla Rodziców Chrzestnych z eleganckim motywem eukaliptusa. Wspaniała propozycja, która pozwoli w piękny sposób zaprosić najbliższe osoby na uroczystość. W zestawie znajdują się koperty, dzięki czemu jest to gotowy komplet do wręczenia Chrzestnym.

  7,98 zł
 • 16,98 zł
  1 Recenzje

  Niezwykle eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty z motywem gałązki eukaliptusa. Całość utrzymana jest w nowoczesnym i minimalistycznym klimacie, który rewelacyjnie pasuje do charakteru uroczystości. W komplecie znajdują się białe koperty, dzięki czemu jest to gotowy zestaw, który można wręczyć gościom.

  16,98 zł
 • 16,98 zł
  1 Recenzje

  Wyjątkowo eleganckie zaproszenia na Chrzest ozdobione motywem kwiatów wiśni. Wspaniała propozycja na Chrzest Święty dziewczynki, która w uroczy sposób zaprosi najbliższe osoby na uroczystość. Grafika wykonana została w subtelnych odcieniach różu i złota, która świetnie ze sobą współgra.

  16,98 zł
 • 19,98 zł 21,98 zł

  Piękne zaproszenia na Chrzest zdobione motywem kwiatów piwonii i białego krzyża. Wspaniała propozycja, która w wyjątkowy sposób pozwoli zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego dziewczynki. Zaproszenia ozdobione jasnoróżowymi wstążkami, które sprzedawane są w komplecie prezentują się cudownie!

  19,98 zł 21,98 zł
  Promocja
 • 19,98 zł 21,98 zł

  Wyjątkowo piękne zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki. Okładka zdobiona jest motywem ślicznych kwiatów dalii w odcieniach różu. Wpaniałą propozycja, która pozwoli w uroczy sposób zaprosić najbliższych na tą przepiękną uroczystość.

  19,98 zł 21,98 zł
  Promocja
 • 21,98 zł
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia na Chrzest Święty dziecka w bardzo modnym w tym roku stylu boho. Zaproszenia ozdobione ślicznym kwiatowym wieńcem w odcieniach fioletu, liliowego i śliwki prezentują się cudownie! Goście będą zachwyceni tak piękną formą zaproszeń na wyjątkową uroczystość, jakim jest Chrzest Maluszka.

  21,98 zł
 • 21,98 zł
  1 Recenzje

  Cudowna propozycja zaproszeń na Chrzest Święty chłopca! Okładka zdobiona jest motywem śpiącego chłopczyka w kwiatowym wianuszku w odcieniach błękitu i brzoskwini. W komplecie znajdują się satynowe wstążeczki w błękitnym kolorze, które wspaniale udekorują zaproszenia!

  21,98 zł
 • 16,98 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty zdobione motywem delikatnych kwiatów i białego krzyża. Wspaniała propozycja, aby w elegancki sposób zaprosić najbliższe osoby na Chrzest zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Wnętrze zaproszeń zdobione jest pięknym cytatem Jana Pawła II.

  16,98 zł
 • 16,98 zł

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest Święty dziecka zdobione motywem kwiatów w subtelnych odcieniach niebieskości i szarości. Świetna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Okładka oraz wnętrze dekorowane jest kwiatową ramką. Całość prezentuje się wyjątkowo subtelnie.

  16,98 zł
 • 16,98 zł

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty dekorowane pięknym kwiatowym motywem. Okładka zaproszenia ozdobiona jest wianuszkiem z zielonych gałązek, niezapominajek i dzwoneczków. Wspaniała propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Zaproszenia wykonane są z bardzo dobrej jakości papieru, z dbałością o najmniejszy szczegół.

  16,98 zł
 • 39,98 zł
  4 Recenzje

  Niezwykle eleganckie i efektowne zaproszenia na Chrzest, które pokryte zostały połyskującym złoceniem. Zestaw zawiera złote koperty, która dodają wyjątkowości tym pięknym zaproszeniom. Taki komplet pozwoli w wspaniały sposób zaprosić gości na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  39,98 zł
 • 16,98 zł
  6 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem ślicznych dziecięcych stópek w kolorze złotym pozwolą zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane są z dobrej jakości papieru oraz z dbałością o najmniejszy szczegół.

  16,98 zł
 • 21,98 zł
  1 Recenzje

  Cudowne zaproszenia na Chrzest Święty z motywem złotego aniołka trzymającego w rączkach gołąbka. Piękna propozycja, która pozwoli w wyjątkowy sposób zaprosić gości na tak ważną uroczystość. W zestawie znajdują się satynowe wstążeczki w białym i złotym kolorze, które dodadzą zaproszeniom uroku i elegancji.

  21,98 zł
 • 16,98 zł
  1 Recenzje

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest Święty z motywem gołąbka, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Okładka ozdobiona została malutkim szarym serduszkiem, które dodaje zaproszeniom delikatności. Zaproszenia z pięknym gołąbkiem pozwolą w cudowny sposób zaprosić gości na Chrzest Święty dziecka.

  16,98 zł
 • 21,98 zł

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty dla dziewczynki. Zdobione motywem pastelowego wianuszka z delikatnych kwiatów prezentują się niezwykle pięknie i uroczo. Wspaniała propozycja, aby w wyjątkowy sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego dziecka.

  21,98 zł
 • 21,98 zł
  1 Recenzje

  Pastelowe zaproszenia na Chrzest zdobione akwarelowym motywem kościółka i wózeczka to świetna propozycja, by zaprosić gości na Chrzciny dziecka. Zaproszenia pasują zarówno na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. Dzięki dołączonym do kompletu wstążkom i kopertom otrzymujecie piękny, gotowy zestaw. 

  21,98 zł
 • 16,98 zł
  2 Recenzje

  Zaproszenia zdobione minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa w wyjątkowy sposób pozwolą zaprosić gości na na Chrzest Święty dziecka. Odcienie bieli, złota i butelkowej zieleni powodują, że zaproszenia na Chrzest z kolekcji Eukaliptus prezentują się niezwykle elegancko.

  16,98 zł
 • 16,98 zł

  Śliczne, delikatne zaproszenia na Chrzest maluszka dekorowane motywem białych kwiatów i złotej rameczki świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Są eleganckie i ponadczasowe, a uniwersalny motyw pasuje dla chłopca i dziewczynki. 

  16,98 zł
 • 16,98 zł

  Wyjątkowe zaproszenia na Chrzest z subtelną grafiką zielonych listków oraz konwalii. Wspaniale nadają się do zaproszenia gości na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Zaproszenia wykonane zostały na papierze o wysokiej jakości z pięknym nadrukiem.

  16,98 zł
 • 16,98 zł

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty w różowym kolorze - idealne dla dziewczynki! Wysokiej jakości zaproszenie z piękną grafiką to cudowny wybór. Gotowy zestaw wprawi w zachwyt Waszych gości. Zaproszenia pochodzą z kolekcji Różowy Aniołek,  opartej o różowe, dziewczęce akcenty. Możecie dołączyć do zaproszeń ślicznie wykonane i spójne dodatki dekoracyjne...

  16,98 zł
 • 16,98 zł

  Śliczne kwadratowe zaproszenia na Chrzest z motywem wózeczka w różowym kolorze. W piękny i uroczy sposób zaproszą gości na uroczystość Chrztu Świętego dziewczynki. W komplecie znajdują się zaproszenia i białe koperty.

  16,98 zł
 • 16,98 zł

  Jak w uroczy i piękny sposób zaprosić najbliższych na uroczystość Chrztu Świętego dziecka? Wyjątkową propozycją są błękitne zaproszenia z motywem wózeczka, które zachwycą wszystkich gości. W zestawie znajdują się kwadratowe zaproszenia z białymi kopertami.

  16,98 zł
 • 16,98 zł

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty zdobione motywem delikatnych kwiatów piwonii i malutkim krzyżem. Wspaniała propozycja, która w wyjątkowo elegancki sposób zaprosi najbliższych na Chrzest dziecka. W zestawie znajdują się białe koperty.

  16,98 zł
 • 8,50 zł
  2 Recenzje

  Wspaniałe zaproszenia na Chrzest z motywem kwiatów w delikatnym różowym odcieniu. Zaproszenia są w pełni personalizowane - można umieścić w nich dowolny tekst. Do każdego z nich dołączana jest biała koperta z pięknym kwiatowym wnętrzem oraz naklejka kółko, która ślicznie udekoruje kopertę. Idealna propozycja, aby zaprosić najbliższe osoby na Chrzest...

  8,50 zł
 • 8,50 zł
  1 Recenzje

  Eleganckie zaproszenia na Chrzest zdobione grafiką białych kwiatów i zielonych listków. Wspaniała propozycja, która w piękny sposób zaprosi najbliższe osoby na tą wyjątkową uroczystość. Motyw białego krzyża na zaproszeniach świetnie podkreśla charakter przyjęcia.

  8,50 zł
 • 8,50 zł
  1 Recenzje

  Piękne zaproszenia na Chrzest Święty ozdobione ślicznym motywem pastelowego kościółka. Zaproszenia wykonane są na eleganckim papierze o fakturze płótna. Komplet zawiera również kopertę z kwiatowym wnętrzem oraz naklejkę kółko, dzięki czemu całość prezentuje się wyjątkowo!

  8,50 zł
 • 8,50 zł
  1 Recenzje

  Piękne personalizowane zaproszenia na Chrzest Święty dziecka z motywem gałązki konwalii. Zaproszenia oraz dodatki do nich wykonane są z dbałością o najmniejszy szczegół. Jest to cudowna propozycja, która pozwoli w wspaniały sposób zaprosić gości na tą wyjątkową uroczystość.

  8,50 zł
 • 8,50 zł

  Śliczne zaproszenia na Chrzest z motywem kwiatów piwonii. Subtelna grafika w biało-różowej kolorystyce oczaruje wszystkich gości i wspaniale sprawdzi się na Chrzcie Świętym dziewczynki. W komplecie otrzymujecie zaproszenia, koperty z kolorowym wnętrzem oraz naklejki w kształcie kółka, które pozwalają zamknąć koperty i je udekorować.

  8,50 zł
 • 8,50 zł
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Chrzest Święty w różowym kolorze - idealne dla dziewczynki! Wysokiej jakości zaproszenie z piękną grafiką to cudowny wybór. Gotowy zestaw wprawi w zachwyt Waszych gości. Zaproszenia pochodzą z kolekcji Różowy Aniołek,  opartej o różowe, dziewczęce akcenty. Dołączcie do zaproszeń ślicznie wykonane dodatki dekoracyjne z tej kolekcji,...

  8,50 zł

Rozpoczynając przygotowania do rodzinnej uroczystości, musimy od początku skupić się na każdym elemencie. Zaproszenia jako kartki w tradycyjnej formie zawsze są postrzegane jako okazanie szacunku i powagi. W ten sposób zadbamy o dobre wrażenie już od samego początku. W zaproszeniu powinny znaleźć się informacje odnośnie typu uroczystości, miejsca, a także godzin w których będzie się odbywać.

Oryginalne zaproszenia ze zdrapką - MEGA HIT!

W naszej ofercie znajdują się niezwykle oryginalne zaproszenia na urodzinki ze zdrapką. Rewelacyjny pomysł zachwyci wszystkich najbliższych. Dostępne są dwa motywy: samochodzik lub zajączek trzymający balonik, na którym umieszczona jest zdrapka, z pytaniem “Czy przyjdziesz na moje urodzinki?” Środek należy wypisać samodzielnie, gdzie umieszcza się niezbędne informacje oraz prośbę o potwierdzenie przybycia. Zaproszenie ma wymiary 15cm x 15cm. W komplecie znajduje się beżowa koperta.

Najmodniejsze motywy urodzinowe dla dziewczynki i chłopca

Proponujemy także zaproszenia wykonane z wysokiej jakości papieru, dla dziewczynek z motywem syrenki, księżniczki, jednorożca, a dla chłopców z motywem autka i samolociku. Wymiary 15cm x 15cm, w zestawie z kopertą.
Dostępne są także zaproszenia z kopertą oraz dwustronną, kwadratową kartką, również o wymiarze 15cm x 15 cm, z różnymi motywami.

Na wyjątkowe, pierwsze urodziny, w ofercie mamy zaproszenia w wysokiej jakości papieru z motywami takimi jak: urocza owieczka, słodka sarenka, wesołe zoo, leśne zwierzątka, różowy lub niebieski króliczek i wiele innych. Możliwe jest także zamówienie personalizowanego zaproszenia ze zdjęciem swojego dziecka, na którym wydrukowane są wszelkie niezbędne informacje dotyczące wyjątkowego przyjęcia. Motyw pastelowych chmurek zapewnia uniwersalność - jest to kompozycja idealna dla dziewczynek jak i chłopców. Wszystkie zaproszenia w wymiarach 15cm x 15cm, z kopertą w zestawie.

Wyjątkowość i elegancja - zaproszenia na Chrzest

W chwili specjalnego święta, jakim jest chrzest, użyć można zaproszeń dla Ojca i Matki Chrzestnych oraz pozostałych gości. W ofercie znajdują się uniwersalne zaproszenia z pięknymi, wyrafinowanymi zdobieniami, w każdym eleganckim kolorze. Pojawia się złoto, srebro, róż, niebieski i zielony, razem z estetyczną grafiką, podkreślającą wagę wydarzenia. Do niektórych zaproszeń dołączone są także ozdobne wstążki i kokardy. Zaproszenia są do samodzielnego wypisania, posiadają miejsce na wpisanie imienia dziecka, imion i nazwisk gości, daty i godziny Chrztu Świętego oraz miejsca, gdzie odbędzie się sakrament oraz przyjęcie Wymiary większości propozycji to 15cm x 15cm, chociaż w tej kategorii pojawiają się także 10,5 cm x 15 cm. Do każdego zaproszenia dołączona jest koperta. Dostępna jest również opcja całkowicie personalizowana, jest to zestaw koperty z wnętrzem i naklejką, w środkowej karcie umieścić można dowolny tekst. Standardowe wymiary to 15cm x 15cm, z motywami takimi jak kwiaty, złoto, srebro, róż i niebieski.

Baby Shower - zaproszenie koleżanek cudowny sposób

Stosunkowo nowym trendem pojawiającym się w Polsce jest baby shower. Są to finalne dni oczekiwania przyjścia dziecka na świat, w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Czas ten pomaga z odnalezieniem się w nowej roli rodzica, a także wzmocnienia więzi rodzinnych. Zaproszenia na baby shower oferowane są w następujących wariantach kolorystycznych: biało-złotym, biało-niebieskim, biało-różowym, w kolorach pastelowych, a także z grafiką kwiatową.

Unikatowa opcja, czyli zaproszenia personalizowane

Dla osób chcących zaskoczyć swoich gości zaangażowaniem w organizację przyjęcia, przygotowaliśmy oryginalne zaproszenia. Wykonane są z satysfakcjonującej jakości papieru o delikatnej fakturze płótna, co wpływa na elegancję prezentowanej formy. Na naszej stronie znajdziecie personalizowane zaproszenia na chrzest, personalizowane zaproszenia na roczek, personalizowane zaproszenia na urodziny, a także personalizowane zaproszenia na baby shower. Dostępne są w kształcie kwadratu, cały komplet zawiera dodatkowo kopertę do zapakowania z ozdobną grafiką w środku oraz okrągłą, ozdobną naklejkę. Minimalna ilość zamówienia wynosi dziesięć sztuk, jego koszt wynosi wtedy jedynie 85 zł, plus koszty przesyłki. Wystarczy przesłać nam dwa pliki tekstowe: jeden z nazwiskami gości wypisanymi jedno pod drugim bez numeracji i drugi z gotowym, dowolnym tekstem na zaproszenie. Z przyjemnością zrealizujemy Twoje zamówienie w jak najszybszym czasie, dbając o każdy szczegół.

Jak elegancko wypisać zaproszenia?

Urzekające zaproszenia potrzebują także urzekająco wyglądającego tekstu w środku. W celu eleganckiego wypisania zaproszeń, polecamy zakup metalicznego długopisu, w pięknym, złotym lub stylowym, srebrnym kolorze. Będzie idealnym narzędziem do uzupełnienia informacji o przyjęciu, posłużyć może także przy wpisywaniu się do księgi gości lub albumów. Linia o grubości 1,4 mm.

Zobacz inne propozycje zaproszeń na przyjęcia w kategorii ZAPROSZENIA:

Zaproszenia na Chrzest uniwersalne

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Zaproszenia na Roczek

Zaproszenia na Urodzinki

Zaproszenia na Baby Shower