Zaproszenia na Chrzest to najważniejszy element tak ważnej uroczystości. Można wybrać zaproszenia do wypisania lub zaproszenia personalizowane, które mogą zawierać dowolny tekst. Najmodniejszą propozycją na rok 2023 są zaproszenia na Chrzest boho z nowoczesną grafiką. Zaproszenia można wykonać samemu metodą DIY lub zakupić w sklepie internetowym. Świetnym pomysłem są zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka, które zachwycą najbliższych. Do kompletu można dobrać zaproszenia dla Chrzestnych z pasującym motywem graficznym.

Wybierz:

Zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest - jakie wybrać?

Podczas przygotowywania powiadomień na Chrzest należy pamiętać, by zadbać o wszystkie elementy: tekst zaproszenia na Chrzest, motyw przewodni, kolorystyka. Możecie zdecydować się również na zaproszenia na Chrzest personalizowane, do wypisania lub wykonać zaproszenia na Chrzest DIY, które z pewnością zostaną docenione przez najbliższych. W zależności od własnych preferencji i motywu przewodniego przyjęcia, zdecydujcie na odpowiedni dla siebie wzór, który w wyjątkowy sposób podkreśli klimat i charakter Waszego przyjęcia.

Jak wybrać zaproszenia na chrzciny? 

Zaproszenia to jeden z najważniejszych elementów organizacji uroczystości. Za ich pomocą można przekazać gościom wszystkie istotne informacje na temat Chrztu, a także podkreślić jego odświętny klimat. Zaproszenia do wypisania czy personalizowane to praktyczne rozwiązanie, które na pewno przyda się w trakcie planowania uroczystości sakramentu. Zastanawiasz się, jakie najlepiej wybrać na Chrzest Święty swojego dziecka? Bez dwóch zdań zaproszenia powinny być dopasowane do charakteru celebrowanej okazji. Dzięki temu wszyscy goście od razu wczują się w odpowiedni nastrój. Dodatkowo, zaproszenia dobrze jest dopasować do motywu przewodniego planowanego przyjęcia. Tak spójne i gustowne rozwiązanie z pewnością spodoba się wszystkim zaproszonym osobom. Sprawdź kilka różnorodnych projektów i wybierz ten, który najlepiej skomponuje się z resztą dodatków i dekoracji.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania - uniwersalna propozycja

W chwili specjalnego święta, jakim jest chrzest, użyć można zaproszeń dla Ojca i Matki Chrzestnych oraz pozostałych gości. W ofercie znajdują się uniwersalne zaproszenia z pięknymi, wyrafinowanymi zdobieniami, w każdym eleganckim kolorze. Pojawia się złoto, srebro, róż, niebieski i zielony, razem z estetyczną grafiką, podkreślającą wagę wydarzenia. Do niektórych zaproszeń dołączone są także ozdobne wstążki i kokardy. Zaproszenia są do samodzielnego wypisania, posiadają miejsce na wpisanie imienia dziecka, imion i nazwisk gości, daty i godziny Chrztu Świętego oraz miejsca, gdzie odbędzie się sakrament oraz przyjęcie. Do każdego zaproszenia dołączona jest koperta.

Zaproszenie na Chrzest do samodzielnego wypisania w stylu boho

Zaproszenie na Chrzest do samodzielnego wypisania w stylu boho

Zaproszenia na Chrzest personalizowane - unikatowość i oryginalność

Dla osób chcących zaskoczyć swoich gości zaangażowaniem w organizację przyjęcia, przygotowaliśmy oryginalne zaproszenia. Wykonane są z satysfakcjonującej jakości papieru o delikatnej fakturze płótna, co wpływa na elegancję prezentowanej formy. Na naszej stronie znajdziecie personalizowane zaproszenia na chrzest, które posiadają wzory zgodne z najnowszymi trendami na sezon 2023. Dostępne są w kształcie kwadratu, cały komplet zawiera dodatkowo kopertę do zapakowania z ozdobną grafiką w środku oraz okrągłą, ozdobną naklejkę. Wewnątrz umieszczamy tekst przesłany przez Was. Na zaproszeniach zostaną nadrukowane już wszelkie niezbędne informacje na temat waszej uroczystości oraz nazwiska zaproszonych osób. Jest to niezwykła forma powiadomień, która z pewnością zaskoczy Waszych najbliższych.

Personalizowane zaproszenie w drewnianym pudełeczku

Personalizowane zaproszenie w drewnianym pudełeczku

Najpiękniejsze zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na chrzciny w naszej ofercie wykonane zostały na grubym, wysokiej jakości papierze. Dołączone do zestawu koperty zawsze pasują do kartek rozmiarem i formą, co sprawia, że całość prezentuje się naprawdę estetycznie. Zaproszenia na Chrzest dobrze jest rozesłać jakieś 4-6 tygodni przed uroczystością. Rzecz jasna, pierwszymi osobami, które zwykle się zaprasza, są Rodzice Chrzestni, a także dziadkowie czy najbliższe wujostwo maluszka. 

Wśród chętnie wybieranych wzorów na Chrzest znalazły się motywy dziecięcego wózka. To piękne nawiązanie do wieku dziecka, które przyjąć ma sakrament. Co więcej, zaproszenia z wózkiem zaprojektowane zostały w wielu różnorodnych odsłonach, a każda z nich doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Botaniczne albo boho zaproszenia na Chrzest oczarują każdego z gości. Wspaniale wyglądają również inne nawiązania do dzieci - buciki, stópki czy ubranka. To zaproszenia na Chrzest, po które z chęcią sięga wielu rodziców. Na pewno więc znakomicie sprawdzą się również w czasie organizacji chrzcin Twojej pociechy.

Najmodniejsze zaproszenia na Chrzest

Jakie zaproszenia są aktualnie najmodniejsze podczas Chrztów? Niewątpliwie w modzie wciąż pozostają uniwersalne, odświętne wzory nawiązujące do religijnego charakteru uroczystości. Zawsze więc z powodzeniem wykorzystać można motywy przedstawiające krzyż, gołębia, aniołka czy odświętny strój. Jednak szczególnie dobrym rozwiązaniem na Chrzest Święty będą kartki w naturalnej odsłonie. Styl botaniczny, boho oraz rustykalny to największe hity na ten sezon, dlatego z pewnością fenomenalnie sprawdzą się w trakcie organizowanej uroczystości. Naturalne zaproszenia na Chrzest sprawią, że uroczystość nabierze ciepłego charakteru. Grafiki kwiatów, liści, gałązek czy zwierząt umieszczone na tego rodzaju kartkach bez wątpienia doskonale wyglądać będą na wysokiej jakości papierze. Zaproszenia na Chrzest w modnej stylistyce bez wątpienia uatrakcyjnią uroczystość planowaną dla Twojego dziecka.

Zaproszenia na chrzest kwiatowe z gołębiem

Modne zaproszenia na Chrzest Śwęty

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki będą różnić się od tych dla chłopca. Główną różnicą jest kolorystyka. Dla dziewczynek dużo częściej używa się subtelnych barw różu, beżu, złota. Zaproszenia dla dziewczynek występują z grafiką delikatnych, różowych kwiatów, śpiącego dziecka. Wśród męskich wzorów królują aniołki i błękitno-brzoskwiniowe kwiaty. Najczęściej wybierane są zaproszenia na Chrzest dziewczynki z motywem śpiącej dziewczynki lub ze zdjęciem dziecka. Do zaproszeń dla dziewczynki można dobrać różowe koperty, które wspaniale podkreślą płeć dziecka. 

Zaproszenie na Chrzest dziewczynki

Zaproszenie na Chrzest dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Bardziej atrakcyjną wersją dla chłopców są zaproszenia na Chrzest w odcieniach: błękitu i srebra. Wyjątkową propozycją są zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka w kwiatowej aranżacji. Takie zaproszenia sprzedawane są w zestawie z kopertą z kolorowym wnętrzem oraz naklejką z graficznym motywem. Inną wspaniałą propozycją są zaproszenia na Chrzest dla chłopca z motywem niebieskiego aniołka oraz z motywem srebrnego gołębia. 

Zaproszenie na Chrzest dla chłopca

Zaproszenie na Chrzest dla chłopca

Dodatki do zaproszeń na chrzciny dziecka

Wybierając zaproszenia na Chrzest swojego dziecka, dobrze jest też zabrać o praktyczne i stylowe dodatki. Dzięki nim możesz w niepowtarzalny sposób uatrakcyjnić wygląd każdego rodzaju kartek. Nieważne, czy to zaproszenia do wypisania, personalizowane czy DIY - efekt z pewnością mile zaskoczy wszystkie osoby, które zaprosisz. Koperty to absolutne must-have, jeśli chodzi o dodatki do zaproszeń. Estetyczne i dopasowane do zaproszeń pozwolą ładnie wręczyć je gościom. Innym dodatkiem są wstążki. Przewiązane nimi kartki z pewnością nabiorą jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Tasiemki użyć można również do wykonania zaproszeń DIY, które zaskoczą gości unikalnym wyglądem. W naszej ofercie dostępne są również stemple do laku czy długopisy, które z pewnością też przydadzą się do przygotowania unikalnych zaproszeń na Chrzest dziecka.

Prośby o bycie Chrzestnym - oryginalne zapytania

Jak zapytać o bycie Chrzestnym dziecka najważniejsze osoby z naszego otoczenia? Wspaniałą propozycją są zdrapki dla Chrzestnych, które zdobione są śliczną grafiką złotych stópek, śpiącej dziewczynki czy śpiącego chłopca. Wewnątrz prośby znajduje się zdrapka w kształcie serca, pod którą kryje się wyjątkowe pytanie. Inną formą prośby o bycie Chrzestnym jest magiczny kubek, który po zalaniu gorącą wodą ukazuje pytanie: "Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną/Moim Ojcem Chrzestnym?".

Prośba o bycie Chrzestną w formie puzzli

Prośba o bycie Chrzestną w formie puzzli