Zaproszenia na Chrzest to najważniejszy element tak ważnej uroczystości. Można wybrać zaproszenia do wypisania lub zaproszenia personalizowane, które mogą zawierać dowolny tekst. Najmodniejszą propozycją na rok 2022 są zaproszenia na Chrzest boho z nowoczesną grafiką. Zaproszenia można wykonać samemu metodą DIY lub zakupić w sklepie internetowym. Świetnym pomysłem są zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka, które zachwycą najbliższych. Do kompletu można dobrać zaproszenia dla Chrzestnych z pasującym motywem graficznym.

Wybierz:

Zaproszenia na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest - jakie wybrać?

Podczas przygotowywania powiadomień na Chrzest należy pamiętać, by zadbać o wszystkie elementy: tekst zaproszenia na Chrzest, motyw przewodni, kolorystyka. Możecie zdecydować się również na zaproszenia na Chrzest personalizowane, do wypisania lub wykonać zaproszenia na Chrzest DIY, które z pewnością zostaną docenione przez najbliższych. W zależności od własnych preferencji i motywu przewodniego przyjęcia, zdecydujcie na odpowiedni dla siebie wzór, który w wyjątkowy sposób podkreśli klimat i charakter Waszego przyjęcia.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania - uniwersalna propozycja

W chwili specjalnego święta, jakim jest chrzest, użyć można zaproszeń dla Ojca i Matki Chrzestnych oraz pozostałych gości. W ofercie znajdują się uniwersalne zaproszenia z pięknymi, wyrafinowanymi zdobieniami, w każdym eleganckim kolorze. Pojawia się złoto, srebro, róż, niebieski i zielony, razem z estetyczną grafiką, podkreślającą wagę wydarzenia. Do niektórych zaproszeń dołączone są także ozdobne wstążki i kokardy. Zaproszenia są do samodzielnego wypisania, posiadają miejsce na wpisanie imienia dziecka, imion i nazwisk gości, daty i godziny Chrztu Świętego oraz miejsca, gdzie odbędzie się sakrament oraz przyjęcie. Do każdego zaproszenia dołączona jest koperta.

Zaproszenie na Chrzest do samodzielnego wypisania w stylu boho

Zaproszenie na Chrzest do samodzielnego wypisania w stylu boho

Zaproszenia na Chrzest personalizowane - unikatowość i oryginalność

Dla osób chcących zaskoczyć swoich gości zaangażowaniem w organizację przyjęcia, przygotowaliśmy oryginalne zaproszenia. Wykonane są z satysfakcjonującej jakości papieru o delikatnej fakturze płótna, co wpływa na elegancję prezentowanej formy. Na naszej stronie znajdziecie personalizowane zaproszenia na chrzest, które posiadają wzory zgodne z najnowszymi trendami na sezon 2022. Dostępne są w kształcie kwadratu, cały komplet zawiera dodatkowo kopertę do zapakowania z ozdobną grafiką w środku oraz okrągłą, ozdobną naklejkę. Wewnątrz umieszczamy tekst przesłany przez Was. Na zaproszeniach zostaną nadrukowane już wszelkie niezbędne informacje na temat waszej uroczystości oraz nazwiska zaproszonych osób. Jest to niezwykła forma powiadomień, która z pewnością zaskoczy Waszych najbliższych.

Personalizowane zaproszenie w drewnianym pudełeczku

Personalizowane zaproszenie w drewnianym pudełeczku

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki będą różnić się od tych dla chłopca. Główną różnicą jest kolorystyka. Dla dziewczynek dużo częściej używa się subtelnych barw różu, beżu, złota. Zaproszenia dla dziewczynek występują z grafiką delikatnych, różowych kwiatów, śpiącego dziecka. Wśród męskich wzorów królują aniołki i błękitno-brzoskwiniowe kwiaty. Najczęściej wybierane są zaproszenia na Chrzest dziewczynki z motywem śpiącej dziewczynki lub ze zdjęciem dziecka. Do zaproszeń dla dziewczynki można dobrać różowe koperty, które wspaniale podkreślą płeć dziecka. 

Zaproszenie na Chrzest dziewczynki

Zaproszenie na Chrzest dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Bardziej atrakcyjną wersją dla chłopców są zaproszenia na Chrzest w odcieniach: błękitu i srebra. Wyjątkową propozycją są zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka w kwiatowej aranżacji. Takie zaproszenia sprzedawane są w zestawie z kopertą z kolorowym wnętrzem oraz naklejką z graficznym motywem. Inną wspaniałą propozycją są zaproszenia na Chrzest dla chłopca z motywem niebieskiego aniołka oraz z motywem srebrnego gołębia. 

Zaproszenie na Chrzest dla chłopca

Zaproszenie na Chrzest dla chłopca

Prośby o bycie Chrzestnym - oryginalne zapytania

Jak zapytać o bycie Chrzestnym dziecka najważniejsze osoby z naszego otoczenia? Wspaniałą propozycją są zdrapki dla Chrzestnych, które zdobione są śliczną grafiką złotych stópek, śpiącej dziewczynki czy śpiącego chłopca. Wewnątrz prośby znajduje się zdrapka w kształcie serca, pod którą kryje się wyjątkowe pytanie. Inną formą prośby o bycie Chrzestnym jest magiczny kubek, który po zalaniu gorącą wodą ukazuje pytanie: "Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną/Moim Ojcem Chrzestnym?".

Prośba o bycie Chrzestną w formie puzzli

Prośba o bycie Chrzestną w formie puzzli