Prezenty dla Zodiakary

Prezenty dla Zodiakary

Upominki dla Zodiakary to wspaniała propozycja dla osób, które pasjonują się astrologią, ezoteryką oraz znakami zodiaku. Na naszej stronie pojawiły się produkty ze znakami zodiaku. Znajdź swój odpowiednik! A może chcesz podarować prezent bliskiemu? Jaki ma znak zodiaku? Lew? Strzelec? A może rak? Wszystkie znajdują się w naszej ofercie! Wino, kubek? Praktyczny upominek, który zawiera personalizację. Poczuj się wyjątkowo! Sprawdź wszystkie produkty, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Prezenty dla Zodiakary

 • PREZENT dla Zodiakary Baran Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Baran Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Baran Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Szukasz upominku dla fanki znaków zodiaku? Wybierz pudełko z winem na którym umieszczono znak Barana. Na wieczku znajdują się także wyjątkowe życzenia, które zachwycą każdą osobę, która posiada taki znak. Dopełnieniem jest złota wstążka. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Bliźnięta Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Bliźnięta Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Bliźnięta Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Chcesz podarować bliskiej osobie prezent na Urodziny, Imieniny lub inną ważną okazję? Wręcz jej pudełko z winem, które dekorowane jest naklejką z grafiką Bliźniąt. Na etykiecie znajduje się także tekst życzeń. Całość udekorowana jest wstążką. Przepiękny prezent dla wielbiciela znaków zodiaku i astrologii! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Byk Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Byk Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Byk Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Butelka wina w kryształowej butelce została zawarta w różowym kartonie. Na jego wieczku umieszczono naklejkę z grafiką znaku zodiaku Byk. Wyjątkowe życzenia towarzyszące grafice wzruszą niejedną osobę. To upominek dla fana znaków zodiaku oraz astrologii. Zachwyć bliskiego wyjątkowym upominkiem! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Koziorożec Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Koziorożec Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Koziorożec Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Upominek dla bliskiej osoby! Wybierz oryginalny prezent z winem w kryształowej butelce. Do pudełka dołączono naklejkę z grafiką znaku zodiaku Koziorożec. Pudełko posiada również personalizowane życzenia. Całość została ozdobiona złotą wstążką. Podaruj upominek przyjaciółce, siostrze, mamie lub innej kobiecie! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Lwa Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Lwa Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Lwa Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent? Wręcz jej białe wino w kryształowej butelce, które zostało umieszczone w białym pudełku. Na jego wieczku znajduje się naklejka z grafiką Lwa oraz personalizacją. Całość dopełniają przepiękne życzenia, które chwycą na serce. Każdy obdarowany będzie zachwycony otrzymanym prezentem. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Panna Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Panna Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Panna Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Wyjątkowy upominek ze znakiem zodiaku - Panna. Białe wino w białym pudełko z personalizacją. To propozycja na Urodziny, Imieniny, Święta Bożego Narodzenia lub inne ważne okazje. Dopełnieniem są życzenia, które zachwycą każdą obdarowaną osobę. Wręcz prezent przyjaciółce, siostrze lub innej bliskiej osobie. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Rak Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Rak Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Rak Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Upominek dla bliskiej osoby! Zamów prezent w postaci wina w kryształowej butelce umieszczonego w pudełeczku z grubej tektury. Pudełko dopełnia grafika Raka oraz personalizacja. Całość udekorowana została złotą wstążką. To prezent idealny dla fana znaków zodiaku i astrologii. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Skorpion Z IMIENIEM Wino w pudełku PREZENT dla Zodiakary Skorpion Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Skorpion Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Upominek dla fanki astrologii! Zaskocz bliską przyjaciółkę uroczym prezentem z personalizacją. W pudełku umieszczono wino w kraftowej butelce. Na jego wieczku znajduje się naklejka z grafiką znaku zodiaku Skorpion, obok niej zawarto także życzenia. Zamów wyjątkowy upominek!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Strzelec Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Strzelec Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Strzelec Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Upominek dla fanki znaków zodiaku! Wino w kryształowej butelce zostało umieszczone w personalizowanym pudełku prezentowym. Na nim znalazła się etykieta z grafiką oraz przepięknymi życzeniami. Podatuj upominek bliskiej osobie, będzie zachwycona! 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Waga Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Waga Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Waga Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Upominek dla fana znaków zodiaku! Wysokiej jakości wino zostało umieszczone w kryształowej butelce, Produkt został zawarty w pudełku z grubej tektury. Na jego wieczku umieszczono naklejkę z grafiką Wagi oraz życzeniami. Wywołaj uśmiech na twarzy bliskiej osoby wręczając jej niezapomniany prezent. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Wodnik Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Wodnik Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Wodnik Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Spraw radość bliskiej osobie, która jest fanem astrologii. Kryształowe wino umieszczone w pudełku z tektury dopełni naklejka z grafiką znaku zodiaku Wodnik. Na etykiecie znalazły się również personalizowane życzenia. Całość stanowi przepiękny upominek, który sprawi radość obdarowanemu. 

  79,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Baran KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Baran
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Baran

  Szukasz prezentu dla bliskiej osoby, której znakiem zodiaku jest Baran? Podaruj jej kubek z grafiką Barana oraz personalizacją, który stanie się pamiątką na długie lata. Zamów produkt, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego! 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Bliźnięta KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Bliźnięta
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Bliźnięta

  Niesamowity upominek dla fanki astrologii? Praktyczny kubek na każdą okazję. Prezent z personalizowaną grafiką znaku zodiaku Bliźnięta. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie.  Zamów upominek, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Byk KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Byk
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Byk

  Kubek z personalizacją oraz uroczą grafiką Byka. To idealny prezent dla Zodiakary. Kubek wykonany został z wysokiej jakości ceramiki, praktyczny prezent posłuży na długie lata. Podaruj go przyjaciółce, mamie lub innej bliskiej osobie. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Koziorożec KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Koziorożec
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Koziorożec

  Niesamowity upominek dla Zodiakary. Podaruj bliskiej osobie kubek z znakiem zodiaku Koziorożec. Dopełnieniem są kwiaty oraz personalizacja. Praktyczny upominek posłuży obdarowanej osobie na lata. Zaskocz mamę, siostrę lub inną osobę efektownym prezentem. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Lew KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Lew
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Lew

  Wspaniały upominek dla Zodiakary, który zachwyci mamę, przyjaciółkę oraz każdą inną kobietę. Wręcz kubek z grafiką Lwa pośród kwiatów. Dołączono do niej także imię obdarowanej osoby. Zamów produkt z wysokiej jakości ceramiki z czarnym uchem. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Panna KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Panna
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Panna

  Praktyczny upominek dla Zodiakary. Kubek z grafiką Panny dopełnia imię obdarowanej osoby. Zamów prezent, który stanie się pamiątką na długie lata. Wysokiej jakości ceramika przypadnie do gustu każdej kobiecie!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Rak KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Rak
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Rak

  Upominek dla Zodiakary z personalizacją zdobioną przepiękną grafiką Raka pośród kwiatów, Wręcz bliskiej osobie prezent, który będzie stanowił pamiątkę na długie lata. Przyjaciółka, mama lub inna kobieta będzie mogła zaparzyć kawę lub herbatę w wyjątkowym kubku!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Ryby KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Ryby
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Ryby

  Upominek dla wielbicielki astronomii. Ceramiczny kubek z czarnym uszkiem został ozdobiony grafiką Ryb w otoczeniu kwiatów. Dopełnieniem jest imię obdarowanej osoby. Podaruj wyjątkowy prezent, który stanie się pamiątką na długie lata. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Skorpion KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Skorpion
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Skorpion

  Szukasz prezentu dla osoby, która pasjonuje się astrologią? Naszą propozycją jest kubek z znakiem zodiaku Skorpion. Do przepięknej grafiki dołączono personalizację w postaci imienia. Wysokiej jakości ceramika pozwoli zachować kubek na długie lata!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Strzelec KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Strzelec
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Strzelec

  Piękny kubek ze znakiem zodiaku, który możesz podarować podczas wielu okazji - Imieniny, Urodziny oraz inne. Wyjątkowy upominek zdobiony jest grafiką Strzelca pośród kwiatów. Dopełnieniem jest imię obdarowanej osoby. To wyjątkowa pamiątka, która jest przeznaczona do codziennego użytku. Każdy fan astrologii będzie zachwycony otrzymanym prezentem. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Waga KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Waga
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Waga

  Szukasz upominku dla Zodiakary? Podaruj jej kubek z personalizacją oraz uroczą grafiką Wagi pośród kwiatów. To prezent, który wywoła pozytywne emocje. Praktyczny upominek zostanie użyty wielokrotne a jego wysoka jakość sprawi, że długo pozostanie nienaruszony. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Wodnik KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Wodnik
  36,98 zł
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Wodnik

  Szukasz prezentu dla fana astrologii? Wykorzystaj kubek z grafiką Wodnika, który zachwyci każde osoby posiadające ten znak zodiaku. Dopełnienie stanowi personalizacja w postaci imienia obdarowanego. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie!

  36,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Ryby Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż PREZENT dla Zodiakary Ryby Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł
  PREZENT dla Zodiakary Ryby Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Upominek dla Zodiakary idealny na Urodziny, Imieniny oraz inne okazje. Elegancki i przepiękny prezent z wysokiej jakości trunkiem, który na pewno spodoba się każdej kobiecie! Dla wszystkich zodiakalnych Ryb. Zamów już dziś!

  79,98 zł