Srebrna Hostia Komunia

Srebrna Hostia Komunia

Dekoracje komunijne ze srebrną Hostią w srebrze to wspaniała propozycja na przyjęcie komunijne dla chłopca i dla dziewczynki. Uroczysta grafika ornamentowej hostii doskonale pasuje do charakteru wydarzenia. Personalizowane dekoracje sali, tj. plakaty komunijne czy dekoracja stołu w postaci bieżnika komunijnego to doskonałe propozycje aranżacyjne, które znajdziesz w sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Warto wybrać także zaproszenia komunijne dla gości w tym samym stylu, w którym planujemy przyjęcie komunijne.

Srebrna Hostia Komunia

 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Srebrna Hostia 111stron BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Srebrna Hostia 111stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM Srebrna Hostia 111stron

  Biblia przygotowana na Komunię dziecka z przepięknym motywem srebrnej Hostii. Biblia posiada sztywną oprawę i 111 stron, na których znalazły się bogate ilustracje oraz piękne opowieści. Specjalna naklejka z grafiką oraz personalizacją w postaci imienia dziecka i daty uroczystości jest dodatkowym atutem.

  64,98 zł
 • KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem
  54,98 zł
  KSIĘGA gości komunijnych Pamiątka Srebrna Hostia z tłoczeniem

  Księga gości komunijnych z tłoczonym srebrnym emblematem Hostii to wspaniały sposób, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia dla dziecka czy wkleić pamiątkowe zdjęcia. Uniwersalny motyw podkreśla charakter przyjęcia komunijnego, a sama księga pasuje zarówno na uroczystość chłopca, jak i dziewczynki. Posiada 22 kartki.

  54,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowa propozycja pamiątki z tego ważnego dnia. Wewnątrz księgi możecie umieścić wszystkie najważniejsze momenty w postaci zdjęć, życzeń czy wpisów. Taka pamiątka przetrwa w stanie nienaruszonym przez wiele lat.

  49,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Srebrna Hostia PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  29,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Srebrna Hostia

  Pamiątka I Komunii w formie drewnianego pudełka na pieniądze. Wspaniały pomysł, by wręczyć dziecku gotówkę w estetyczny sposób. Pudełeczko posiada wewnątrz karteczkę ze spersonalizowanym tekstem i grafiką srebrnej Hostii. To piękny sposób, by wręczyć dziecku trwały prezent w formie gotówki.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Srebrna Hostia PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Srebrna Hostia
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Srebrna Hostia

  Pamiątka I Komunii w postaci drewnianego pudełka na pieniądze. Idealny pomysł, by wręczyć dziecku gotówkę w estetyczny sposób. Pudełeczko posiada wewnątrz karteczkę ze spersonalizowanym tekstem i grafiką srebrnej Hostii. To wspaniały sposób, by wręczyć dziecku piękny prezent w formie gotówki.

  42,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10szt

  Eleganckie i przepyszne czekoladki komunijne z nadrukiem srebrnej Hostii, imieniem i datą. Czekoladki posiadają w komplecie naklejki samoprzylepne do samodzielnego naklejenia. Prezentują się nowocześnie i wspaniale wpisują się w każdy motyw. Biało-srebrny kolor sprawia, że są ponadczasowe.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt

  Piękne podziękowania dla gości komunijnych w postaci pysznych polskich krówek z nadrukiem srebrnej Hostii. Krówki owinięte są w papierek - gotowe do wręczenia gościom. Wyrażą wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie Srebrna Hostia 10szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie Srebrna Hostia 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie Srebrna Hostia 10szt

  Krówki na Komunię z motywem srebrnej Hostii to piękne podziękowanie dla gości. Krówki są owinięte w papierki, gotowe do wręczenia gościom. Prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Możecie zapakować je do pudełeczek lub woreczków, wręczyć najbliższym w formie podziękowania za przybycie i prezenty.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Srebrna Hostia 2szt KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Srebrna Hostia 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Komunię podziękowanie w woreczku Srebrna Hostia 2szt

  Jak podziękować gościom komunijnym? Idealnym wyborem będą słodkie śmietankowe krówki owinięte w papierki z motywem srebrnej Hostii. Krówki zapakowane są po 2szt do celofanowego woreczka i przewiązane kokardką. To gotowy upominek, który z pewnością spodoba się gościom.

  6,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Srebrna Hostia Z IMIENIEM BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Srebrna Hostia Z IMIENIEM
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami dla Chrzestnych/Dziadków na Komunię Srebrna Hostia...

  Bombonierka to wyjątkowy prezent, dzięki któremu podziękujesz szczególnym gościom komunijnym za przybycie na uroczystość. Krówki dedykowane są Chrzestnym oraz Dziadkom. Wewnątrz znajdują się krówki z napisem I Komunia Święta. To elegancki a zarazem słodki prezent!

  49,98 zł
 • LIZAK podziękowanie na Komunię w płaskim kartoniku Srebrna Hostia LIZAK podziękowanie na Komunię w płaskim kartoniku Srebrna Hostia
  20,00 zł 26,98 zł
  Wyprzedaż!
  LIZAKI podziękowanie na Komunię w płaskim kartoniku Srebrna Hostia 10szt

  Lizaki dla gości komunijnych ze srebrną Hostią to wspaniała propozycja na podziękowania dla najbliższych. Lizaki mogą zostać ułożone przy nakryciach gości lub wręczone osobiście. Pięknie prezentują się na uroczystości komunijnej chłopca i dziewczynki. Lizaczki można dowolnie ozdobić wstążeczką.

  20,00 zł 26,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 26,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna Hostia (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna Hostia (+etykiety z imieniem) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna Hostia (+etykiety z imieniem) 10szt
  1 Recenzje

  Owocowe lizaki z personalizacją pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Komunię dziecka. Lizaki są przede wszystkim smaczne, a  personalizowana naklejka z motywem srebrnej Hostii pozwoli je w oryginalny sposób udekorować. Lizaki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb)

  Jak podziękować gościom za przybycie na Komunię Świętą? Wspaniały wybór to mały słoiczek ze słodkimi cukierkami. To piękny sposób na podziękowanie gościom za przybycie oraz prezenty dla dziecka. Całość wykończona piękną naklejką z personalizacją.

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM
  9,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM (bb)

  Miód w polskich słoiczkach z motywem srebrnej Hostii, udekorowany na wieczku srebrnym materiałem to wspaniały pomysł na upominki dla gości komunijnych. Słoiczki z miodem można ustawić obok nakryć gości. Prezentują się pięknie i pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Srebrna Hostia 100%...
  1 Recenzje

  Pięknie pachnące świece sojowe na podziękowanie dla gości na Komunię. Cudowny delikatny waniliowy zapach zachwyci wszystkie zaproszone osoby. Elegancka naklejka z personalizacją znajdująca się na słoiczku prezentuje się wspaniale i jest genialnym dodatkiem.

  12,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia 40ml

  Szklane słoiczki to fantastyczny sposób na upominki dla gości, którzy przybyli na Komunię Świętą dziecka. Do środka można włożyć słodkości takie jak: cukierki, migdały w lukrze czy żelki. Dodatkowo słoiczki można ozdobić personalizowanymi naklejkami, które znajdują się w zestawie. Na etykietach znajduje się elegancka grafika srebrnej Hostii.

  3,98 zł
 • MAGNES na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia Z BILECIKIEM MAGNES na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Komunię Z IMIENIEM Srebrna Hostia Z BILECIKIEM

  Magnes na Komunię Świętą przygotowany jako podziękowanie dla gości. Magnesy sprzedawane są w komplecie ze specjalnym bilecikiem w odcieniach srebra.Motyw srebrnej Hostii sprawia, że pięknie podkreślają charakter przyjęcia komunijnego. Na magnesach nadrukowane jest imię dziecka i data uroczystości. Będą trwałą pamiątką dla bliskich.

  7,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka serca z grafika srebrnej Hostii to wyjątkowa propozycja do stworzenia pięknych upominków dla gości komunijnych. Do każdego pudełeczka możesz włożyć różne słodkości takie jak cukierki czy czekoladki.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne wstążki) 10szt
  22,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne...

  Pudełeczka serca w biało-srebrnej kolorystyce i motywem Hostii to idealna propozycja na Komunię Świętą dziecka. Pudełeczka prezentują się bardzo okazale, a jednocześnie są subtelnym podziękowaniem dla każdego uczestnika.

  22,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt

  Pudełka na ciasto z motywem srebrnej Hostii to idealny dodatek na przyjęcie komunijne. Pudełka pozwolą zapakować ciasto i w elegancki sposób wręczyć gościom słodki upominek po zakończonym przyjęciu. Zdobione motywem Hostii świetnie podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości.

  29,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt

  Pudełka na ciasto komunijne z imieniem dziecka i motywem srebrnej Hostii to idealny dodatek na Komunię Świętą. Pudełka pozwolą w elegancki i oryginalny sposób zapakować ciasto oraz tort po zakończonym przyjęciu. Słodkie wypieki w personalizowanych pudełkach można również wręczyć gościom, jako podziękowanie za przybycie.

  35,98 zł
 • SERWETKI komunijne Srebrna Hostia 33x33cm 20szt SERWETKI komunijne Srebrna Hostia 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI komunijne Srebrna Hostia BŁYSK 33x33cm 20szt

  Przepiękne serwetki komunijne z błyszczącym nadrukiem srebrnej Hostii. Serwetki wykonane są z 3-warstwowego papieru. Prezentują się bardzo elegancko i z pewnością oczarują zaproszonych gości. Warto wykorzystać je na przyjęciu w kolorystyce bieli i srebra.

  12,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Pierwsza Komunia SREBRNY NAPIS 20szt KIESZONKI na sztućce Pierwsza Komunia SREBRNY NAPIS 20szt
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Pierwsza Komunia SREBRNY NAPIS 20szt

  Kieszonki na sztućce komunijne to piękny dodatek, który pozwoli pięknie podać sztućce, ale też podkreśli komunijny charakter. Kieszonki posiadają błyszczący srebrny nadruk Hostii oraz napis Pierwsza Komunia Święta. Prezentują się elegancko i ponadczasowo.

  29,98 zł
 • SERWETKI metaliczne SREBRNE 33x33cm 20szt SERWETKI metaliczne SREBRNE 33x33cm 20szt
  9,98 zł
  SERWETKI metaliczne SREBRNE 33x33cm 20szt

  Srebrne metaliczne serwetki z delikatnym perłowym połyskiem to idealny wybór zarówno na Chrzest, jak i Komunię. Serwetki można stosować na płasko bądź składać w przestrzenne formy. Piękny srebrny odcień wspaniale dopełni każdą aranżację w odcieniach srebra i bieli.

  9,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt

  Eleganckie kieszonki na stół w srebrnym kolorze to świetna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Wspaniale prezentują się na stole z serwetkami i bieżnikiem w tym samym odcieniu.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK dekoracja komunijna stołu obrus Srebrna Hostia 40cmx5m BIEŻNIK dekoracja komunijna stołu obrus Srebrna Hostia 40cmx5m
  29,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja komunijna stołu obrus Srebrna Hostia 40cmx5m

  Bieżnik flizelinowy z nadrukiem srebrnej Hostii przygotowany specjalnie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Bieżnik umieszczony jest na rolce, pięknie się układa. Może stac się bazą do stworzenia całej aranżacji.

  29,98 zł
 • BIEŻNIK komunijny Z IMIENIEM Obrus Srebrna Hostia 42cmx5m BIEŻNIK komunijny Z IMIENIEM Obrus Srebrna Hostia 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK komunijny Z IMIENIEM Obrus Srebrna Hostia 42cmx5m

  Bieżnik na stół komunijny z piękną i elegancką grafiką srebrnej Hostii to wspaniała dekoracja na przyjęcie. Bieżnik wykonany jest z papieru ze specjalną uszlachetnioną powierzchnią, posiada nadrukowane imię dziecka i datę uroczystości, dzięki czemu jest oryginalną dekoracją, która oczaruje każdego z zaproszonych. Wspaniale pasuje do innych elementów w...

  129,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m
  39,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m

  Bieżnik flizelinowy w srebrnym kolorze to wyjątkowo elegancka dekoracja stołu na Chrzest i inne dziecięce przyjęcia. Bieżnik wspaniale prezentuje się na stole z innymi elementami dekoracyjnymi. Bieżnik najczęściej umieszczany jest na środku stołu

  39,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA
  29,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA

  Duża świeca komunijna z nadrukiem srebrnej Hostii i srebrnych ornamentów. Świeca wspaniale podkreśli charakter przyjęcia komunijnego. Posiada delikatny zapach wanilii, który oczaruje gości. Pięknie wygląda również w kompozycjach z kwiatami.

  29,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Srebrna Hostia WINIETKA komunijna z nadrukiem Srebrna Hostia
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Srebrna Hostia

  Przepiękne winietki komunijne, które wspaniale podkreślą charakter przyjęcia. Winietki wykonane są w odcieniach bieli i srebra, posiadają nadruk srebrnej Hostii i ornamentów. Na winietkach wykonamy nadruk nazwisk gości, dzięki czemu będą pięknie wyglądały i wskażą najbliższym miejsca przy stole.

  1,89 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrna Hostia (+biała ramka na podstawie) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrna Hostia (+biała ramka na podstawie)
  17,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrna Hostia (+biała ramka na...

  Biała dekoracyjna ramka sprzedawana w komplecie z karteczką z imieniem dziecka i nadrukiem Hostii podkreśli charakter przyjęcia. Ramka jest drewniana, malowana na biało - będzie pasować do każdej aranżacji. Karteczka wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach i oczaruje zaproszonych gości.

  17,98 zł
 • MENU komunijne otwierane Srebrna Hostia MENU komunijne otwierane Srebrna Hostia
  8,98 zł
  MENU komunijne otwierane Srebrna Hostia

  Jak powiadomić gości zaproszonych na przyjęcie komunijne o przygotowanych smakołykach? Idealnym wyborem będzie otwierane menu komunijne, które prezentuje się elegancko i efektownie. Wykonane na grubym papierze w otwieranej formie idealnie nadaje się nie tylko, aby je ułożyć, ale też ustawić. Na menu nadrukujemy własny tekst oraz grafiki srebrnej Hostii.

  8,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Srebrna Hostia Z IMIENIEM TOPPER na tort komunijny Srebrna Hostia Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Srebrna Hostia Z IMIENIEM

  Piękny i bardzo elegancki topper na tort komunijny dekorowany Hostią w srebrnym kolorze. Topper wykonany jest z grubego papieru, dodatkowo posiada także nadruk imienia dziecka i daty Komunii. Prezentuje się elegancko i wspaniale udekoruje każde ciasto.

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia Ø20cm OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia Ø20cm

  Jak udekorować w elegancki i piękny sposób tort na Komunię dziecka? Idealną propozycją jest personalizowany opłatek z imieniem dziecka i datą uroczystości. Zdobiony motywem srebrnej Hostii rewelacyjnie podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia komunijnego.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia 21x30cm OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia 21x30cm

  Wyjątkowo elegancka dekoracja tortu komunijnego w postaci personalizowanego opłatka. Zdobiony motywem złotej Hostii idealnie podkreśli charakter uroczystości. Dodatkowo posiada nadruk z imieniem dziecka, datą uroczystości i tekstem pięknej piosenki religijnej.

  17,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka) ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna...

  Album na zdjęcia z personalizacją to wyjątkowo oryginalny prezent komunijny dla dziecka. Księga posiada czarne kartki, na których wspaniale prezentują się zdjęcia z przyjęcia. Na okładce znajduje się imię dziecka, data Komunii oraz grafika srebrnej Hostii, która świetnie wpisuje się w charakter uroczystości.

  59,98 zł

Dekoracje komunijne ze srebrną Hostią

Przyjęcie komunijne jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu dziecka i całej rodziny. Ważna zatem jest uprzednia organizacja. Główną częścią planowania są oczywiście dekoracje sali i stołu komunijnego oraz podziękowania dla gości. Warto wybrać jeden motyw przewodni uroczystości, aby całość była jednolita i spójna, a efekt końcowy wszystkich zachwycił. Kolekcja komunijna Srebrna Hostia to niezwykle elegancki i charakterystyczny dla kościoła motyw Hostii. W kolekcji znajdują się dekoracje sali i stołu  na Komunię dla chłopca i dla dziewczynki.

Dekoracje komunijne z motywe srebrnej hostii

Dekoracje komunijne z motywem srebrnej Hostii

Srebrne dekoracje komunijne jak zrobić

Wystarczy zgromadzić niezbędne materiały, tj. klej, nożyczki, papier, sznurek, bibuła i inne. Przy odrobinie zdolności manualno-artystycznych mogą powstać wspaniałe dekoracje wnętrza i stołu na Komunię. Jeśli jednak gotowe zestawy i propozycje profesjonalnie wykonanych dekoracji komunijnych są bardziej przekonywujące, zapraszamy do zapoznania się z oferta komunijną w sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Znajduje się tutaj wiele inspiracji, pomysłów, oryginalnych aranżacji, które można wcielić we własne przyjęcie.

Jakie dekoracje sali i stołu na Komunię 2024 wykorzystać?

Srebrna Hostia to kolekcja komunijna z motywem Ornamentowej, srebrnej Hostii na białym tle. Jest to styl przyjęcia, który pasuje dla chłopca i dla dziewczynki. 

Dekoracja sali na Komunię w postaci personalizowanego na tę okazję plakatu to świetny sposób na aranżację komunijnego wnętrza. Na plakacie widnieje piękna, srebrzysta ornamentowa hostia, napis “Pierwsza Komunia Św.” oraz personalizacja (odmienione imię dziecka + data uroczystości).

Plakat komunijny z motywem Hostii

Plakat komunijny z imieniem dziecka i motywem srebrnej Hostii

Żadne przyjęcie komunijne nie odbędzie się bez dekoracji balonowych. Balony komunijne to must have wśród dekoracji sali na Komunię! Srebrne, białe z nadrukiem hostii lub srebrne z hostią to balony, które idealnie pasują do kolekcji. Wystrój sali na Komunię dla dziewczynki i dla chłopca z motywem srebrnej hostii na białym tle będzie doskonałym akcentem, dopasowanym do charakteru uroczystości.

Dekoracja stołu na Komunię to przede wszystkim bieżnik komunijny srebrno-biały z motywem srebrnej hostii i napisem “Pierwsza Komunia Św.”, który doskonale wygląda na białym obrusie komunijnym. Idealnie dopasowane do zestawu będą serwetki papierowe z tym samym motywem lub całe srebrne w klasycznym wydaniu. Stół komunijny dla dziewczynki i dla chłopca w srebrno-białym wydaniu jest doskonałym pomysłem na aranżację komunijną.

Nie należy zapominać o klimatycznych świecach komunijnych. W ofercie posiadamy piękne świece z kolekcji komunijnej Srebrna Hostia - pienkowe i proste LUX z zachwycającymi akcentami brokatowymi.

Podziękowania dla gości komunijnych srebrne

Podziękowania dla gości komunijnych to zazwyczaj drobny gest wdzięczności za przybycie na uroczystość dziecka. Warto, aby podziękowania, które wręczane są obecnym na przyjęciu, były zachowane w jednolitym motywie co pozostałe dekoracje komunijne.

Czekoladki komunijne personalizowane

Personalizowane czekoladki komunijne z grafiką srebrnej Hostii

W naszej ofercie można znaleźć miody podziękowania dla gości z naklejką opatrzoną personalizacją (imię dziecka + data uroczystości) oraz grafiką srebrnej hostii. Polecamy także pyszne, mleczne czekoladki komunijne w srebrnym zawiniątku, które można położyć przy nakryciach gości lub wręczyć im podziękowanie w dekoracyjnych woreczkach z organzy.