Srebrna Hostia Komunia

Srebrna Hostia Komunia

Dekoracje komunijne ze srebrną Hostią w srebrze to wspaniała propozycja na przyjęcie komunijne dla chłopca i dla dziewczynki. Uroczysta grafika ornamentowej hostii doskonale pasuje do charakteru wydarzenia. Personalizowane dekoracje sali, tj. plakaty komunijne czy dekoracja stołu w postaci bieżnika komunijnego to doskonałe propozycje aranżacyjne, które znajdziesz w sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Warto wybrać także zaproszenia komunijne dla gości w tym samym stylu, w którym planujemy przyjęcie komunijne.

Srebrna Hostia Komunia

 • ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt BIAŁE LUX (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt BIAŁE LUX (+koperty)
  20,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Srebrna Hostia 10szt BIAŁE LUX (+koperty)

  Bestsellerowe zaproszenia komunijne, które oczarują i zachwycą wszystkich gości. Zdobione motywem Srebrnej Hostii prezentują się wyjątkowo elegancko. Wykonane zostały z wysokiej jakości papieru. Motyw Hostii wspaniale podkreśli charakter uroczystości.

  20,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Srebrna Hostia Z IMIENIEM (+wstążka srebrna)

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowa propozycja pamiątki z tego ważnego dnia. Wewnątrz księgi możecie umieścić wszystkie najważniejsze momenty w postaci zdjęć, życzeń czy wpisów. Taka pamiątka przetrwa w stanie nienaruszonym przez wiele lat.

  44,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia 10szt CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia 10szt

  Wyjątkowa czekoladka, która będzie idealna jako podziękowanie komunijne. Czekoladka zawinięta jest w papierek z grafiką srebrnej Hostii oraz napisem "Dziękujemy". Tak przygotowane upominki możesz umieścić przy nakryciach gości lub umieścić je w ozdobnych pudełeczkach.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10szt

  Eleganckie i przepyszne czekoladki komunijne z nadrukiem srebrnej Hostii, imieniem i datą. Czekoladki posiadają w komplecie naklejki samoprzylepne do samodzielnego naklejenia. Prezentują się nowocześnie i wspaniale wpisują się w każdy motyw. Biało-srebrny kolor sprawia, że są ponadczasowe.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt

  Piękne podziękowania dla gości komunijnych w postaci pysznych polskich krówek z nadrukiem srebrnej Hostii. Krówki owinięte są w papierek - gotowe do wręczenia gościom. Wyrażą wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  39,98 zł
 • SERWETKI komunijne Srebrna Hostia 33x33cm 20szt SERWETKI komunijne Srebrna Hostia 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI komunijne Srebrna Hostia BŁYSK 33x33cm 20szt

  Przepiękne serwetki komunijne z błyszczącym nadrukiem srebrnej Hostii. Serwetki wykonane są z 3-warstwowego papieru. Prezentują się bardzo elegancko i z pewnością oczarują zaproszonych gości. Warto wykorzystać je na przyjęciu w kolorystyce bieli i srebra.

  10,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Pierwsza Komunia SREBRNY NAPIS 20szt KIESZONKI na sztućce Pierwsza Komunia SREBRNY NAPIS 20szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Pierwsza Komunia SREBRNY NAPIS 20szt

  Kieszonki na sztućce komunijne to piękny dodatek, który pozwoli pięknie podać sztućce, ale też podkreśli komunijny charakter. Kieszonki posiadają błyszczący srebrny nadruk Hostii oraz napis Pierwsza Komunia Święta. Prezentują się elegancko i ponadczasowo.

  24,98 zł
 • SERWETKI metaliczne SREBRNE 33x33cm 20szt SERWETKI metaliczne SREBRNE 33x33cm 20szt
  5,98 zł
  SERWETKI metaliczne SREBRNE 33x33cm 20szt

  Srebrne metaliczne serwetki z delikatnym perłowym połyskiem to idealny wybór zarówno na Chrzest, jak i Komunię. Serwetki można stosować na płasko bądź składać w przestrzenne formy. Piękny srebrny odcień wspaniale dopełni każdą aranżację w odcieniach srebra i bieli.

  5,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt
  19,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Srebrne 25szt

  Eleganckie kieszonki na stół w srebrnym kolorze to świetna propozycja na Chrzest Święty dziecka. Wspaniale prezentują się na stole z serwetkami i bieżnikiem w tym samym odcieniu.

  19,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m
  27,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Srebrny 40cmx10m

  Bieżnik flizelinowy w srebrnym kolorze to wyjątkowo elegancka dekoracja stołu na Chrzest i inne dziecięce przyjęcia. Bieżnik wspaniale prezentuje się na stole z innymi elementami dekoracyjnymi. Bieżnik najczęściej umieszczany jest na środku stołu

  27,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Srebrna Hostia 10szt

  Pudełka na ciasto z motywem srebrnej Hostii to idealny dodatek na przyjęcie komunijne. Pudełka pozwolą zapakować ciasto i w elegancki sposób wręczyć gościom słodki upominek po zakończonym przyjęciu. Zdobione motywem Hostii świetnie podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości.

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Z IMIENIEM Srebrna Hostia 12szt

  Pudełka na ciasto komunijne z imieniem dziecka i motywem srebrnej Hostii to idealny dodatek na Komunię Świętą. Pudełka pozwolą w elegancki i oryginalny sposób zapakować ciasto oraz tort po zakończonym przyjęciu. Słodkie wypieki w personalizowanych pudełkach można również wręczyć gościom, jako podziękowanie za przybycie.

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Srebrna Hostia 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka serca z grafika srebrnej Hostii to wyjątkowa propozycja do stworzenia pięknych upominków dla gości komunijnych. Do każdego pudełeczka możesz włożyć różne słodkości takie jak cukierki czy czekoladki.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne wstążki) 10szt
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne...

  Pudełeczka serca w biało-srebrnej kolorystyce i motywem Hostii to idealna propozycja na Komunię Świętą dziecka. Pudełeczka prezentują się bardzo okazale, a jednocześnie są subtelnym podziękowaniem dla każdego uczestnika.

  16,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM
  8,98 zł
  MIÓD na podziękowanie komunijne Srebrna Hostia LUX Z IMIENIEM (bb)

  Miód w polskich słoiczkach z motywem srebrnej Hostii, udekorowany na wieczku srebrnym materiałem to wspaniały pomysł na upominki dla gości komunijnych. Słoiczki z miodem można ustawić obok nakryć gości. Prezentują się pięknie i pozwolą wyrazić wdzięczność za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna Hostia (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna Hostia (+etykiety z imieniem) 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna Hostia (+etykiety z imieniem) 10szt

  Owocowe lizaki z personalizacją pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Komunię dziecka. Lizaki są przede wszystkim smaczne, a  personalizowana naklejka z motywem srebrnej Hostii pozwoli je w oryginalny sposób udekorować. Lizaki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  24,98 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Komunia Srebrna Hostia 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Komunia Srebrna Hostia 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Komunia Srebrna Hostia 10szt

  Winietki komunijne do wpisania nazwisk gości wykonane w biało-złotej kolorystyce to piękna dekoracja stołu. Winietki posiadają nadruk złotej ornamentowej Hostii. Wykonane z grubego papieru samodzielnie stoją.

  9,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Srebrna Hostia WINIETKA komunijna z nadrukiem Srebrna Hostia
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Srebrna Hostia

  Przepiękne winietki komunijne, które wspaniale podkreślą charakter przyjęcia. Winietki wykonane są w odcieniach bieli i srebra, posiadają nadruk srebrnej Hostii i ornamentów. Na winietkach wykonamy nadruk nazwisk gości, dzięki czemu będą pięknie wyglądały i wskażą najbliższym miejsca przy stole.

  1,89 zł
 • DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrna Hostia (+biała ramka na podstawie) DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrna Hostia (+biała ramka na podstawie)
  11,98 zł
  DEKORACJA na stół komunijny tabliczka Srebrna Hostia (+biała ramka na...

  Biała dekoracyjna ramka sprzedawana w komplecie z karteczką z imieniem dziecka i nadrukiem Hostii podkreśli charakter przyjęcia. Ramka jest drewniana, malowana na biało - będzie pasować do każdej aranżacji. Karteczka wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach i oczaruje zaproszonych gości.

  11,98 zł
 • MENU komunijne otwierane Srebrna Hostia MENU komunijne otwierane Srebrna Hostia
  8,98 zł
  MENU komunijne otwierane Srebrna Hostia

  Jak powiadomić gości zaproszonych na przyjęcie komunijne o przygotowanych smakołykach? Idealnym wyborem będzie otwierane menu komunijne, które prezentuje się elegancko i efektownie. Wykonane na grubym papierze w otwieranej formie idealnie nadaje się nie tylko, aby je ułożyć, ale też ustawić. Na menu nadrukujemy własny tekst oraz grafiki srebrnej Hostii.

  8,98 zł
 • TOPPER na tort komunijny Srebrna Hostia Z IMIENIEM TOPPER na tort komunijny Srebrna Hostia Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort komunijny Srebrna Hostia Z IMIENIEM

  Piękny i bardzo elegancki topper na tort komunijny dekorowany Hostią w srebrnym kolorze. Topper wykonany jest z grubego papieru, dodatkowo posiada także nadruk imienia dziecka i daty Komunii. Prezentuje się elegancko i wspaniale udekoruje każde ciasto.

  24,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia Ø20cm OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia Ø20cm

  Jak udekorować w elegancki i piękny sposób tort na Komunię dziecka? Idealną propozycją jest personalizowany opłatek z imieniem dziecka i datą uroczystości. Zdobiony motywem srebrnej Hostii rewelacyjnie podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia komunijnego.

  17,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia 21x30cm OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia 21x30cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Srebrna Hostia 21x30cm

  Wyjątkowo elegancka dekoracja tortu komunijnego w postaci personalizowanego opłatka. Zdobiony motywem złotej Hostii idealnie podkreśli charakter uroczystości. Dodatkowo posiada nadruk z imieniem dziecka, datą uroczystości i tekstem pięknej piosenki religijnej.

  17,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka) ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna wstążka)
  59,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Pamiątka Komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia (+srebrna...

  Album na zdjęcia z personalizacją to wyjątkowo oryginalny prezent komunijny dla dziecka. Księga posiada czarne kartki, na których wspaniale prezentują się zdjęcia z przyjęcia. Na okładce znajduje się imię dziecka, data Komunii oraz grafika srebrnej Hostii, która świetnie wpisuje się w charakter uroczystości.

  59,98 zł
 • CHUSTECZKA komunijna z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA CHUSTECZKA komunijna z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA
  34,98 zł
  CHUSTECZKA komunijna z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA

  Chusteczka to niezbędny dodatek podczas Pierwszej Komunii Świętej. Szatka jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Szatka to nie tylko praktyczny dodatek ale również piękna pamiątka tego dnia.

  34,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  44,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica Z IMIENIEM Srebrna Hostia

  Przepiękna świeca do Komunii Świętej zdobiona motywem srebrnej Hostii to wspaniała pamiątka komunijna dla dziecka. Świeca jest ręcznie dekorowana i wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Posiada elegancki stroik, który uchroni dłonie dziecka przed gorącym woskiem. Personalizowana naklejka sprawia, że świeca to wyjątkowa propozycja prezentu na...

  44,98 zł
 • ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt

  Srebrne proste świece z Hostią i brokatem to wspaniały dodatek na stół komunijny. Świece podkreślą charakter uroczystości i nadadzą kompozycji ciepłego blasku. Wspaniale pasują do aranżacji w odcieniach bieli i srebra. Idealne do wykorzystania w szklanych świecznikach czy w kompozycjach z kwiatami.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX
  14,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX

  Przepiękne brokacone świece na stół komunijny w biało-srebrnej kolorystyce dopełnią przygotowaną aranżację. Świeca pieńkowa z metalizowaną błyszczącą powierzchnią i Hostią to świetny wybór, jeśli szukacie ekskluzywnego dodatku. Świece nadadzą przyjęciu blasku i elegancji.

  14,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm

  Jak udekorować stół komunijny? Idealnym wyborem do biało-srebrnych aranżacji będą świece pieńkowe dekorowane naklejką ze srebrną Hostią. Świece wspaniale sprawdzą się w każdej kompozycji, podkreślą komunijny charakter. Piękne do wykorzystania również w kompozycjach z kwiatami.

  11,98 zł
 • ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt
  9,98 zł
  ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt

  Biało-srebrne klasyczne świece komunijne dekorowane motywem srebrnej Hostii. Świece nadadzą ciepłego blasku, ale też pięknie udekorują stół komunijny. Uniwersalny motyw pasuje do każdej aranżacji.

  9,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA
  24,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA

  Duża świeca komunijna z nadrukiem srebrnej Hostii i srebrnych ornamentów. Świeca wspaniale podkreśli charakter przyjęcia komunijnego. Posiada delikatny zapach wanilii, który oczaruje gości. Pięknie wygląda również w kompozycjach z kwiatami.

  24,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię z imieniem +listwa 60x150cm Srebrna Hostia DEKORACJA sali na Komunię z imieniem +listwa 60x150cm Srebrna Hostia
  79,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię z imieniem +listwa 60x150cm Srebrna Hostia

  Elegancka i oryginalna dekoracja sali na Komunię, która podkreśli charakter uroczystości. Personalizowane kakemono z imieniem dziecka i datą przyjęcia wspaniale prezentuje się przed wejściem do pomieszczenia lub za stołem komunijnym. Kakemono zdobione jest motywem Srebrnej Hostii.

  79,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Srebrna Hostia 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Srebrna Hostia 50x70cm
  44,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Srebrna Hostia 50x70cm

  Elegancka dekoracja sali na przyjęcie komunijne w postaci personalizowanego plakatu. Zdobiony motywem Srebrnej Hostii, imieniem dziecka i datą pozwoli w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości. Plakat idealnie prezentuje się przed wejściem do domu lub na salę.

  44,98 zł
 • POKROWIEC na krzesło komunijne Pierwsza Komunia ZŁOTY POKROWIEC na krzesło komunijne Pierwsza Komunia ZŁOTY
  39,98 zł
  POKROWIEC na krzesło komunijne Srebrna Hostia

  Elegancka dekoracja krzesła komunijnego w postaci pokrowca z motywem Srebrnej Hostii wyróżni dziecko komunijne i pięknie ozdobi krzesło. Pokrowiec wykonany jest z delikatnej i połyskującej satyny, która wspaniale układa się na krześle.

  39,98 zł
 • SZARFA na krzesło z grubej satyny SREBRNA SZARFA na krzesło z grubej satyny SREBRNA
  9,98 zł
  SZARFA na krzesło z grubej satyny SREBRNA

  Satynowa szarfa w srebrnym kolorze pozwoli w elegancki sposób udekorować krzesło komunijne. Taki dodatek wyróżni dziecko komunijne spośród wszystkich gości obecnych na przyjęciu.

  9,98 zł
 • SZARFA na krzesło z grubej satyny BIAŁA SZARFA na krzesło z grubej satyny BIAŁA
  9,98 zł
  SZARFA na krzesło z grubej satyny BIAŁA

  Przepiękne satynowe szarfy w kolorze bieli, wspaniale udekorują Wasze krzesła. Szarfy wykonane są z grubego matowego materiału. Taka dekoracja z pewnością wzbogaci wystrój sali podczas ważnej uroczystości takiej jak Chrzest Waszego dzidziusia. Dzięki takiej ozdobie pomieszczenie nabierze świeżego i niezapomnianego wyglądu.

  9,98 zł

Dekoracje komunijne ze srebrną Hostią

Przyjęcie komunijne jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu dziecka i całej rodziny. Ważna zatem jest uprzednia organizacja. Główną częścią planowania są oczywiście dekoracje sali i stołu komunijnego oraz podziękowania dla gości. Warto wybrać jeden motyw przewodni uroczystości, aby całość była jednolita i spójna, a efekt końcowy wszystkich zachwycił. Kolekcja komunijna Srebrna Hostia to niezwykle elegancki i charakterystyczny dla kościoła motyw Hostii. W kolekcji znajdują się dekoracje sali i stołu  na Komunię dla chłopca i dla dziewczynki.

Dekoracje komunijne z motywe srebrnej hostii

Dekoracje komunijne z motywem srebrnej Hostii

Srebrne dekoracje komunijne jak zrobić

Wystarczy zgromadzić niezbędne materiały, tj. klej, nożyczki, papier, sznurek, bibuła i inne. Przy odrobinie zdolności manualno-artystycznych mogą powstać wspaniałe dekoracje wnętrza i stołu na Komunię. Jeśli jednak gotowe zestawy i propozycje profesjonalnie wykonanych dekoracji komunijnych są bardziej przekonywujące, zapraszamy do zapoznania się z oferta komunijną w sklepie internetowym LeonKameleon.pl. Znajduje się tutaj wiele inspiracji, pomysłów, oryginalnych aranżacji, które można wcielić we własne przyjęcie.

Jakie dekoracje sali i stołu na Komunię 2022 wykorzystać?

Srebrna Hostia to kolekcja komunijna z motywem Ornamentowej, srebrnej Hostii na białym tle. Jest to styl przyjęcia, który pasuje dla chłopca i dla dziewczynki. 

Dekoracja sali na Komunię w postaci personalizowanego na tę okazję plakatu to świetny sposób na aranżację komunijnego wnętrza. Na plakacie widnieje piękna, srebrzysta ornamentowa hostia, napis “Pierwsza Komunia Św.” oraz personalizacja (odmienione imię dziecka + data uroczystości).

Plakat komunijny z motywem Hostii

Plakat komunijny z imieniem dziecka i motywem srebrnej Hostii

Żadne przyjęcie komunijne nie odbędzie się bez dekoracji balonowych. Balony komunijne to must have wśród dekoracji sali na Komunię! Srebrne, białe z nadrukiem hostii lub srebrne z hostią to balony, które idealnie pasują do kolekcji. Wystrój sali na Komunię dla dziewczynki i dla chłopca z motywem srebrnej hostii na białym tle będzie doskonałym akcentem, dopasowanym do charakteru uroczystości.

Dekoracja stołu na Komunię to przede wszystkim bieżnik komunijny srebrno-biały z motywem srebrnej hostii i napisem “Pierwsza Komunia Św.”, który doskonale wygląda na białym obrusie komunijnym. Idealnie dopasowane do zestawu będą serwetki papierowe z tym samym motywem lub całe srebrne w klasycznym wydaniu. Stół komunijny dla dziewczynki i dla chłopca w srebrno-białym wydaniu jest doskonałym pomysłem na aranżację komunijną.

Nie należy zapominać o klimatycznych świecach komunijnych. W ofercie posiadamy piękne świece z kolekcji komunijnej Srebrna Hostia - pienkowe i proste LUX z zachwycającymi akcentami brokatowymi.

Podziękowania dla gości komunijnych srebrne

Podziękowania dla gości komunijnych to zazwyczaj drobny gest wdzięczności za przybycie na uroczystość dziecka. Warto, aby podziękowania, które wręczane są obecnym na przyjęciu, były zachowane w jednolitym motywie co pozostałe dekoracje komunijne.

Czekoladki komunijne personalizowane

Personalizowane czekoladki komunijne z grafiką srebrnej Hostii

W naszej ofercie można znaleźć miody podziękowania dla gości z naklejką opatrzoną personalizacją (imię dziecka + data uroczystości) oraz grafiką srebrnej hostii. Polecamy także pyszne, mleczne czekoladki komunijne w srebrnym zawiniątku, które można położyć przy nakryciach gości lub wręczyć im podziękowanie w dekoracyjnych woreczkach z organzy.