Bieżniki na Chrzest

Bieżniki na Chrzest

Bieżniki na Chrzest to niezbędny element dekoracji stołu na tak ważną uroczystość. Oferujemy bogaty wybór materiałów z których są wykonane. Można zdecydować się na bieżnik flizelinowy, dekoracyjny, z organzy, złoty lub srebrny. Wspaniałą propozycją jest bieżnik z imieniem dziecka, który świetnie podkreśli charakter uroczystości. Do bieżników można dobrać inne dekoracje stołu na Chrzest takie jak: serwetki, kieszonki na sztućce, świece czy świeczniki. Gwarantowana jakość oraz trwałość produktu. Ciekawe style i wzory odpowiednio ozdobią blat, dodając eleganckiego wyglądu i wyrażając oficjalny charakter uroczystości.

Bieżniki na Chrzest

Bieżnik na Chrzest Święty, popularne obrusy na Chrzest dziecka

Cudowna uroczystość to pięknie spędzony czas z rodziną i najbliższymi. Dzielimy się wspólnymi historiami i przeżyciami, a także okazujemy wzajemne wsparcie. Najważniejsze staje się jednak celebrowanie powodu, dla którego zgromadziliśmy się w tak okazałej liczbie. Żeby ulepszyć panującą atmosferę, warto pomyśleć nad idealnymi dekoracjami pomieszczenia. Sprawi to mocniejszy efekt ,,wow” już od samego początku uroczystości, nasi goście będą z pewnością oczarowani kreatywnością organizatorów.

Bieżnik na Chrzest Święty

Bieżnik na Chrzest najpopularniejszy to bieżnik ze złotymi stópkami wykonany w biało-złotej kolorystyce. Idealnie pasuje na Chrzest w stylu minimalistycznym czy botanicznym. Bieżnik z nadrukiem dziecięcych stópek można stosować zarówno na środku stołu, jak i w poprzek. Bieżnik na Chrzest to wspaniała alternatywa dla obrusa. Polecamy skupić się na dekoracji stołu, przy którym w końcu spędza się razem najwięcej chwil. Do tego potrzebny jest odpowiedni bieżnik. Wspaniały materiał doda elegancji i klasy. Na wszystkie eventy pasują uniwersalne bieżniki. Przygotowany przez nas bieżnik satynowy cięty jest na ciepło, nie pruje się i nie strzępi po bokach. Lśniąca satyna na rolce dostępna w kolorze kremowym, jasnoróżowym, ciemnoróżowym, błękitnym, granatowym, złotym, srebrnym i czarnym. Mnogość kolorów pozwoli nam na unowocześnienie całego klimatu sali bankietowej lub pokoju.

Bieżnik na Chrzest ze złotymi stópkami

Bieżnik na Chrzest ze złotymi stópkami

Oferujemy też inne materiały, dzięki czemu zdecydować możemy się na bieżnik z organzy (na przykład w złote kropki) lub bieżnik flizelinowy na Chrzest w złotym kolorze. Gładkie i eleganckie dodadzą blasku i potwierdzą swoją funkcjonalność jako bieżnik na stół. Przeważnie mają długość 9 m. Na dłuższe blaty polecamy na przykład bieżnik koronkowy o długości 24 m. Wykonany został w odcieniach bieli i srebra, pośrodku znajduje się jednolity srebrny pas, a po bokach wyjątkowe zdobienie z koronki. W otoczeniu srebrnych dodatków wygląda bardzo gustownie. Szykując wyjątkowe przyjęcie z okazji wejścia dziecka w życie kościoła, świetnie jest wybrać efektowny bieżnik na chrzest.

Bieżnik na Chrzest z imieniem

Cudowną prezentację zapewni bieżnik z imieniem dziecka, czyli personalizowany bieżnik. Bieżnik papierowy zrobiony ze specjalnego powlekanego papieru z uszlachetnioną powierzchnią i ładnie się układa. Umieszczamy na nim napis Chrzest Święty, imię dziecka i datę uroczystości oraz prześliczny motyw różowego czy niebieskiego wózeczka. Fantastycznie odwzorowuje kolory, po polaniu go wodą tusz się nie rozmazuje. Stanowi praktyczny dodatek jako bieżnik jednorazowy. Wysyłany w specjalnej tubie zabezpieczającej od pogniecenia. W naszej ofercie lokują się również motywy: Złote Stópki oraz Eukaliptus.