Urodziny chłopca Zwierzątka

Urodziny chłopca Zwierzątka

Do zorganizowana wyjątkowego przyjęcia Urodzinowego bez wątpienia przydadzą się dodatki, które wzbogacą wygląd pomieszczenia. Na początek zaproś gości za pomocą najnowszego, elektronicznego zaproszenia! Produkt ten, tak jak wszystkie w kolekcji zdobi grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu oraz brokatu. Podkreśl charakter przyjęcia za pomocą personalizowanego kakemono, plakatu lub innych efektownych elementów. Podziękuj gościom za przybycie dzięki małym słoiczkom wypełnionym miodem, cukierkami, woskiem. Wykorzystaj słodkie czekoladki lub krówki by przekazać odrobine słodyczy maluchom. Zorganizuj idealne przyjęcie, którego nie zapomni żaden bliski!

Urodziny chłopca Zwierzątka

 • ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka

  Efektowne zaproszenie w wirtualnej formie! Powiadom bliskich o zbliżającym się przyjęciu za pomocą personalizowanego zaproszenia. Umieszczona na nim grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu zachwyci wszystkich zaproszonych. Do produktu dołączymy nadesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Piękna księga pamiątkowa na Urodzinki chłopca! Zachowaj wspomnienia zachęcając bliskich do dokonania wpisów. Okładka księgi zdobiona jest grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Uszykuj kolorowe długopisy i kredki, daj się wykazać młodszym i starszym gościom. 

  49,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt

  Wyjątkowe winietki, które ucieszą najmłodszych gości! Piękna grafika zwierzaczków pośród błękitu wspaniale zaprezentuje się przy nakryciach chłopców. Ustawcie je na stole i wypiszcie kolorowym długopisem. 

  9,98 zł
 • PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Plakat urodzinkowy to wspaniała dekoracja obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Zamów dekoracje sali zdobioną grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Na plakacie umieszczono także personalizację w postaci imienia dziecka, daty uroczystości oraz informacji, które Urodzinki są świętowane. Wprowadź wszystkich w imprezkowy nastrój!

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa 60x150cm...

  Wspaniałe kakemono na Urodzinki chłopca! Pokreśl charakter przyjęcia za pomocą personalizowanego produktu zdobionego uroczą grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Postaw kakemono blisko wejścia tak, by nikt go nie przegapił. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Urodziny chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka) DEKORACJA stołu na Urodziny chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Urodziny chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)

  Wspaniała dekoracja stołu, którą możesz wykorzystać podczas przyjęcia Urodzinkowego. Ramka z dekoracyjną kartką zawierającą imię dziecka, datę uroczystości oraz liczbę obchodzonych Urodzinek dopełnia grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu. Produkt świetnie skomponuje się z resztą elementów kolekcji. 

  17,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka ŻYCZENIA na Urodziny chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Urodziny chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka

  Życzenia na Urodzinki chłopca zawarte w drewnianym pudełku. Dwie karteczki wypełnione grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu z klamerką, która umożliwia dołączenie do prezentu pieniędzy lub zdjęcia. Personalizacja zawarta na produkcie sprawia, że staje się on wyjątkowy. 

  42,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  To wyjątkowe podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Jojo dekorowane personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, datą oraz informacją, które Urodzinki są obchodzone dopełnia grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu. To praktyczny prezent, który bez wątpienia zostanie wykorzystany po przyjęciu. 

  5,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt

  Pudełka na ciasto to wspaniały sposób żeby przekazać gościom słodki upominek. Dekorowane naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu, zawierają także personalizację. Całość prezentuje się wspaniale, bliscy będą zachwyceni.

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowe opakowanie, które pozwoli Ci przekazać słodkie podziękowanie. Każda sztuka w komplecie posiada personalizowaną naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Do środka możesz umieścić czekoladki, krówki, orzeszki lub inne niewielkie elementy. 

  28,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Smaczne czekoladki podziękują za przybycie na Urodzinki chłopca! Wręcz je małym gościom, którzy ze smakiem je spróbują. Na każdej sztuce znajduje się grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu. Czekoladki możesz umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Śmietankowe krówki we wspaniały sposób podziękują za przybycie na Urodzinki. Każda sztuka została zawinięta w personalizowany papierek zdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Podaruj maluchom odrobinę słodyczy!

  39,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki)...

  Smaczne lizaki na podziękowanie małym gościom! Wręcz słodkie podziękowanie na Urodzinkach swojego dziecka. Lizaki dekorowane uroczym serduszkiem zawierają także białe bileciki z falbanką oraz naklejki na których umieszczono personalizację i grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. Mali goście będą zachwyceni! 

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt

  Podaruj małym gościom smaczny upominek! Lizaki w różnych wzorkach dopełnia personalizowana etykieta z grafiką uroczych leśnych zwierzątek pośród błękitu, pozwoli ona na wyróżnienie Solenizanta. Połóż lizaki na nakryciach gości, niech staną się również elementem aranżacji! 

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki wypełnione po brzeg owocowymi cukierkami to słodkie podziękowanie dla najmłodszych uczestników imprezki Urodzinowej. Na każdej sztuce umieszczono personalizowaną naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. 

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki z miodem zachwycą każdego z gości! Wręcz je na Urodzinkach swojego synka. Każdy słoik posiada personalizowaną naklejkę zdobioną grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Produkt możesz również rozłożyć na nakryciach gości, stanie się także elementem aranżacji stołu. 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM...

  Świeca zamknięta w małych słoiczkach to wyjątkowe podziękowanie dla gości! Produkt został ozdobiony kawałkami cynamonu. Przy każdej świecy naklejono personalizowaną naklejkę z motywem leśnych zwierzątek pośród błękitu. To upominek, który bez wątpienia zostanie wykorzystany po zakończonym przyjęciu. 

  12,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka...

  Wykorzystaj słoiczki dekorowane personalizowaną etykietą, by podziękować małym gościom za przybycie na przyjęcie! W środku możecie umieścić drobne elementy takie jak cukierki, orzeszki, herbatę. Do każdego słoiczka dołączono personalizowaną etykietę z grafiką leśnych zwierzątek. To wspaniała propozycja na Urodzinki chłopca.

  3,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny chłopca Z...

  Buteleczki z korkiem wykonane z grubego szkła. Produkt sprzedawany jest z personalizowaną naklejką do samodzielnego naklejenia. Zdobi ją grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu. Do środka można umieścić drobne elementy - herbatkę, draże, mini cukiereczki. 

  44,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka

  Podaruj maluchom kreatywne podziękowanie! Bańki dekorowane personalizowaną naklejką zawierającą grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. Taki prezent sprawi frajdę każdemu dziecku. Połóż bańki na nakryciach gości, staną się również elementem aranżacji stołu Urodzinkowego. 

  3,49 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka

  Smaczna dekoracja tortu, która podkreśli jego wygląd! Personalizowany opłatek został ozdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Wykorzystaj go podczas Urodzinek syna!

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Topper na Urodzinki to wspaniały dodatek, który podkreśli wygląd słodkiego wypieku. Urocza grafika leśnych zwierzątek pośród błękitu zachwyci wszystkich gości. Dodatkowa personalizacja wskaże najważniejszego uczestnika imprezki. 

  24,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt (+etykieta)

  Kubeczki do chłodnych napojów to niezbędny element przyjęcia Urodzinkowego. Dołączono do nich personalizowane naklejki zdobione uroczą grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Każde z dzieci może podpisać swój kubeczek. To praktyczny dodatek, który stanie się także elementem wystroju. 

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Wyjątkowy dodatek do prezencików! Urocze naklejki z grafiką leśnych zwierzątek wspaniale zaprezentują się na pojemnikach na ciasto, zaproszeniach lub innych elementach. Umieszczona na nich personalizacja zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz cyfrę świętowanych Urodzin. 

  14,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek) BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)

  Girlanda na Roczek i urodziny dziecka wykonana z naturalnego drewna. Girlanda składa się ze zwierzaków wyciętych z naturalnej sklejki drewnianej oraz naturalnego jutowego sznurka. Będzie idealnym wyborem, by udekorować wnętrze na przyjęcie z okazji Roczku lub urodzin dziecka. Wspaniały pomysł na uroczystość w leśnym stylu.

  29,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt

  Serwetki z 3-warstwowego papieru z pięknym motywem leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Świetnie skomponują się z niebieskimi dodatkami. Połączenie bieli, błękitu oraz złota wspaniale sprawdzi się podczas przyjęcia dla chłopca! 

  12,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w błękitnym kolorze to idealna dekoracja stołu na przyjęcie chłopca. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości materiału. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości lub w ciekawe kształty.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  1 Recenzje

  Eleganckie kieszonki na sztućce w błękitnym odcieniu to świetna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego chłopca. Świetnie komponują się z serwetkami i bieżnikiem w tym samym kolorze.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m

  Błękitny bieżnik na stół wykonany z flizeliny to idealna propozycja dekoracji na Chrzest i inne przyjęcia dla chłopca. Bieżnik przepięknie prezentuje się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub błękitnym kolorze. Można go stosować przez środek stołu jak i w poprzek. 

  26,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Wyjątkowe serwetki flizelinowe, które podkreślają dekoracje stołu. Dzięki neutralnej barwie serwetki pasują do każdego stylu imprezy. Aby uzyskać wyjątkowy efekt warto zestawić serwetki z bieżnikiem i kieszonkami z tej samej serii. Za pomocą bezowych serwetek uzyskamy oryginalną bazę pod wybraną okoliczność.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Świetną dekoracją stołu, która doda elegancji i oczaruje gości będą kieszonki na sztucce rustykalne. Cudowny bezowy kolor kieszonek będzie wspaniale współgrał z innymi przygotowanymi przez Ciebie dekoracjami. W zestawie znajduje się 25szt flizelinowych kieszonek.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Efektowna dekoracja stołu w postaci flizelinowego bieżnika w beżowym kolorze. Bieżnik pomoże Ci w szybki sposób odmienić wygląd każdego stołu i dodać mu elegancji. Piękny duży bieżnik w beżowym odcieniu wspaniale współgra z innymi dodatkami.

  69,98 zł
 • KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Papierowych kubeczków nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu dla dzieci. Jest to nie tylko element praktyczny, ale i przede wszystkim dekoracyjny. Fantastyczne kubeczki w jasnoniebieskim kolorze ozdobione złotym brzegiem modnie udekorują stół podczas imprezki.

  7,98 zł
 • TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI
  8,98 zł
  TALERZYKI jasnoniebieskie 18cm 6szt ZŁOTE BRZEGI
  1 Recenzje

  Przy organizowaniu przyjęcia dla dzieci warto pamiętać o papierowych talerzykach. Fantastyczną propozycją są jasnoniebieskie talerzyki ozdobione złotym brzegiem. To nie tylko element praktyczny, ale przede wszystkim dekoracyjny! Talerzyki z kubeczkami w tym samym stylu świetnie prezentują się na stole.

  8,98 zł
 • KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt

  Papierowe kubeczki to niezastąpiony element każdego przyjęcia dla dzieci. Kubeczki wykonane z papieru kraft idealnie sprawdzą się na imprezkę w leśnym stylu. Fantastycznie prezentują się z dekoracjami urodzinowymi z kolekcji Liski.

  7,98 zł
 • TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE
  8,98 zł
  TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE

  Talerzyki papierowe to niezastąpiony dodatek przyjęcia na każdą okazję! Talerzyki zostały wykonane z dobrej jakości papieru kraft, dzięki czemu wpisują się w najnowsze trendy ekologiczne. Talerzyki idealnie nadają się do podawania posiłków oraz ciasta. Świetnie prezentują się na imprezowym stole z kubeczkami w tym samym stylu.

  8,98 zł

Dekoracje na urodziny chłopca - kolekcja Zwierzątka

Motyw leśnych zwierzątek stanowi doskonałe rozwiązanie na przyjęcie urodzinowe dziecka. Grafiki zajączków, sarenek, wiewiórek i innych mieszkańców lasów bez najmniejszych wątpliwości pozwolą przygotować fantastyczną aranżację, która oczaruje małego solenizanta. To doskonała propozycja dla dzieci w różnym wieku. Nasza kolekcja Zwierzątka stworzona została w kilku odsłonach. Ta dla chłopców utrzymana jest przede wszystkim w niebieskiej kolorystyce, dzięki czemu pozwala nieco spersonalizować cały wystrój. Możesz śmiało wykorzystać stylowe dekoracje oraz różnorodne dodatki, aby uzyskać fenomenalny efekt, który głęboko zapadnie w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Jakie produkty z naszej urodzinowej kolekcji będą najlepszym rozwiązaniem?

Przyjęcie urodzinowe dla chłopca

Urodziny syna zorganizowane w bajkowej odsłonie na pewno pozwolą zachwycić małego solenizanta. Podczas planowania uroczystości z pewnością przydatnym elementem będą zaproszenia. W naszej kolekcji znalazły się wysokiej jakości produkty, które możesz śmiało wykorzystać. Elektroniczne zaproszenia urodzinowe to grafika, którą wygodnie rozesłać możesz za pomocą wiadomości MMS albo czatu internetowego. Dzięki temu bez najmniejszego problemu dotrzesz do wszystkich bliskich osób i przekażesz im najważniejsze informacje związane z przyjęciem. I to w wyjątkowym stylu! Z kolei w trakcie uroczystości możesz podkreślić jej szczególny charakter przy pomocy pięknego plakatu z imieniem. To personalizowana dekoracja, na którą już od progu zwrócą uwagę wszyscy goście.

Plakat urodziny chłopca zwierzątka

Personalizowana dekoracja sali na urodziny

Zestawy dekoracji urodzinowych dla chłopca

Nasza kolekcja dekoracji i dodatków na urodziny stworzona została w malowniczej, czarującej odsłonie. Utrzymana w odcieniach błękitu, bieli, brązu oraz złota wygląda naprawdę stylowo. Produkty zdobione grafikami zwierzątek czy kwiatów bez dwóch zdań będą kapitalnym rozwiązaniem na taką okazję. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodatkowo wykorzystać również bardziej klasyczne i uniwersalne produkty. Wystarczy wybrać dekoracje czy dodatki dopasowane kolorystycznie do motywu przewodniego. W ten sposób świetnie wpasują się w aranżację. Niebieskie serwetki to niezwykle przydatny dodatek w czasie przyjęcia urodzinowego. Do kompletu śmiało dokupić możesz flizelinowy bieżnik, a nawet kieszonki na sztućce. Jeśli natomiast chcesz podkreślić naturalny charakter kolekcji, postaw na dekoracje w odcieniach beżu. 

Pomysły na urodziny syna

Chcesz, aby urodziny Twojego dziecka były niezapomniane? Wobec tego na pewno przyda się w trakcie uroczystości wykonać kilka zdjęć. Takie fotografie spowodują, że Ty i wszystkie zebrane osoby zachowacie wspaniałe wspomnienia, do których będziecie mogli wrócić w dowolnym momencie życia. Zdjęcia wklejone do księgi pamiątkowej stanowią wspaniały pomysł na prezent dla dziecka. Album urodzinowy z wpisami gości oraz fotografiami z całą pewnością będzie jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem na przyjęcie syna. Nie zapomnij też o dekoracjach tortu! To istotny element uroczystości, który z pewnością też zostanie uchwycony na zdjęciach, a przy tym sprawi wiele frajdy solenizantowi i jego gościom. Jadalny opłatek na tort to zdecydowanie ciekawy pomysł na taką imprezę.

Opłatek personalizowany urodziny chłopca zwierzątka

Dekoracja tortu urodzinowego