Serwetki na Roczek

Serwetki na Roczek

Serwetki na roczek są elementem praktycznej dekoracji na uroczystość pierwszych urodzin. W naszym sklepie posiadamy propozycję papierowych serwetek z napisem mam już roczek, które cieszą się największą popularnością. Powodzeniem cieszą się także serwetki na roczek z imieniem. Jak złożyć serwetki na roczek? Można zrobić to w dowolny sposób poprzez położenie ich bezpośrednio przy nakryciach gości lub w prosty sposób złożyć w stożek lub stojący wachlarz. Serwetki na roczek występują w wariantach kolorystycznych odpowiednich dla chłopca oraz dla dziewczynki. Na roczek chłopca najchętniej kupowane są serwetki niebieski lub złote, na roczek dziewczynki najpopularniejsze są różowe serwetki.

Serwetki na Roczek

Serwetki na Roczek z napisami

Świetnym rozwiązaniem na Roczek dziecka są serwetki papierowe z napisami, określającymi charakter uroczystości. Najlepszym wyborem dla dziewczynki będą różowe serwetki ze złotym, metalicznym napisem “Mam już Roczek!” oraz grafiką cyfry “1”. Prezentują się niezwykle uroczo i pięknie będą podkreślały pozostałe dekoracje w tym kolorze. Dla chłopca idealnym wyborem będą odpowiadające serwetki w błękitnym kolorze. Świetnie będą wyglądały ułożone na płasko na talerzach gości. Pięknie dopełnia całości i z pewnością spodobają się wszystkim gościom. 

Bardziej klasycznym i eleganckim rozwiązaniem będą białe serwetki ze złotym lub srebrnym napisem “Świętuj ze mną moje urodzinki”. Na serwetkach znajduje się urocza grafika prezentu z balonikami. Idealne połączenie na Roczek zarówno Waszej córeczki, jak i synka. Pięknie się komponują z pozostałymi dekoracjami w eleganckiej kolorystyce.

Serwetki na Roczek dziecka

Serwetki na Roczek dziecka ze złotym napisem

Serwetki na Roczek dziewczynki

Organizując przyjęcie urodzinowe dla Waszej córeczki z pewnością chcecie, by wszystko było idealnie przygotowane. Najpopularniejszą kolorystyką są zdecydowanie różowe odcienie, które pięknie współgrają ze złotymi elementami. Świetnym rozwiązaniem będą więc różowe serwetki w złote, metaliczne grochy. Pięknie się prezentują i cudownie upiększą Wasze przyjęcie z okazji Roczku dziewczynki.

Serwetki na Roczek dziewczynka

Różowe serwetki na Roczek dziewczynki

Serwetki na Roczek chłopca

Jeżeli przygotowujecie się do uroczystości pierwszych urodzin Waszego synka, konieczne jest żebyście odpowiednio zadbali o wszelkie dekoracje. Muszą być spójne i utrzymane w delikatnej kolorystyce. Świetnym rozwiązaniem będą serwetki papierowe w turkusowym kolorze z grafiką uśmiechniętej chmurki. Całość prezentuje się niezwykle kolorowo, lecz nie kiczowato. Należy pamiętać, by nie przesadzić i starać się wprowadzać jedynie kilka mocniejszych elementów. Utrzymanie wszystkich dekoracji w delikatnej stylistyce to Wasz cel, do którego musicie dążyć.

Serwetki na Roczek chłopca

Serwetki na Roczek chłopca ze złotym nadrukiem

Serwetki na Roczek - klasyka i elegancja

Wśród najnowszych trendów na sezon 2020/2021 królują stonowane kolory i delikatne wzory graficzne. Jeżeli chcecie stworzyć tak wyjątkowe przyjęcie, świetnym pomysłem będzie wybór biało-złotych serwetek z drobnymi elementami graficznymi. Ciekawą propozycją są białe serwetki w złote, metaliczne groszki lub czyste białe. Świetnie sprawdzą się na Roczku zarówno dziewczynki, jak i chłopca dzięki swojej uniwersalności. W połączeniu z pozostałymi eleganckimi dekoracjami, będą się świetnie prezentować i pięknie udekorują Wasze przyjęcie.

Bardzo istotnym elementem wśród dekoracji na Roczek są papierowe serwetki. Jest to praktyczny dodatek, który pięknie przyozdobi Waszą zastawę, przy czym będzie pełnił swoją pierwotną funkcję. Możecie wybierać spośród wielu dostępnych motywów, najmodniejszymi są jednak te z dodatkiem złota w klasycznych, eleganckich wydaniach. Jeżeli chcecie jednak podkreślić płeć dziecka i wprowadzić nieco koloru, warto zdecydować się na pastelowy róż i błękit. Dodatkowe napisy lub drobne akcenty graficzne świetnie wpasują się do całości i cudownie będą się prezentowały.