Serwetki komunijne

Serwetki komunijne

Serwetki komunijne to podstawowa dekoracja stołu. Warto wykorzystać obrączki na serwetki komunijne, które trwale formują serwetkę. Motyw serwetek w postaci złotej lub srebrnej Hostii to must have podczas Pierwszej Komunii Świętej. Dla dziewczynek polecamy niezwykle urocze serwetki komunijne różowe. Serwetki komunijne pod talerze to doskonały sposób na urozmaicenie dekoracji komunijnej. Nie należy zapominać także o artykułach komunijnych, tj.: balony, bieżniki, świece czy zaproszenia komunijne. Bardzo popularne stały się także zestawy komunijne, np. serwetki komunijne, kieszonki oraz bieżnik w jednolitym stylu.

Serwetki komunijne

Serwetki komunijne do dekoracji stołu komunijnego

Serwetki komunijne to element dekoracji stołu, której nie może zabraknąć podczas tak ważnej uroczystości. Są bardzo ładną ozdobą oraz praktycznym dodatkiem do zastawy stołowej. Z uwagi na rangę uroczystości - serwetki powinny być dopasowane do charakteru przyjęcia komunijnego. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy doskonałe propozycje dekoracyjne stołu komunijnego w postaci papierowych serwetek.

Serwetki komunijne ze złoconymi napisami

Dekoracje stołu komunijnego to istotny element aranżacji wnętrza. Serwetki komunijne to najczęściej złoto-białe lub srebrno-białe odsłony estetyczne, które pasują do każdego charakteru uroczystości - dla chłopca i dla dziewczynki. Wielkim uznaniem cieszą się serwetki papierowe z nadrukiem złotej, bądź srebrnej hostii na białym tle. Jest to elegancka propozycja dekoracji stołu komunijnego. Serwetki papierowe w bieli z napisem Pierwsza Komunia Święta to kolejny hit naszej bogatej oferty. Nasi klienci bardzo chętnie wybierają tę opcję dekoracyjną na swoje przyjęcia komunijne ze względu na uniwersalność i dbałą prezencję.Czasem jednak decydująca jest płeć dziecka i wybierając dekoracje komunijne stołu i wnętrza można kierować się ich adekwatną kolorystyką, np. w kolorze różowym dla dziewczynki i w kolorze niebieskim dla chłopca. 

serwetki komunijne z napisem

Serwetki komunijne z napisem " Pierwsza Komunia Święta"

serwetki komunijne z nadrukiem Hostii

Serwetki komunijne z nadrukiem srebrnej Hostii

Serwetki na Komunię dla chłopca i dziewczynki

Serwetki na Komunię dla chłopca to zazwyczaj nieco ciemniejsze propozycje niż te dedykowane dziewczętom, np. granat. Są to bardzo często odcienie koloru niebieskiego. Natomiast serwetki komunijne dla dziewczynki to często kolor różowy oraz pastelowe grafiki i jasne dekoracje. Polecamy klasyczne serwetki z motywem złotego chłopca lub złotej dziewczynki z elementami sakralnymi, typu kielich, winogrono.

serwetki na Komunię w kształcie alby

Serwetki na Komunię dziewczynki

Dekoracje komunijne stołu

Serwetki komunijne pod talerze doskonale komponują się z obrączkami, które pozwolą na spięcie papieru w konkretny kształt. Elegancka spinka doskonale podkreśla wystrój. Bieżniki komunijne to kolejna dekoracją, która należy wybierać łącznie z serwetkami, w taki sposób, aby nie kontrastowały ze sobą. Powinny tworzyć wspólną, jednolitą i estetyczną całość. Świece komunijne stworzą doskonały nastrój podczas uroczystości. Polecamy dobrać je kolorystycznie do pozostałych dekoracji stołu i wnętrza. Organizując przyjęcie komunijne dla swojego dziecka nie zapomnijcie o wyjątkowych dekoracjach wnętrza, które stworzą niepowtarzalny klimat, np. balony komunijne. Pamiętajcie o zaproszeniach komunijnych i wręczeniu ich odpowiednio wcześnie gościom.