Dekoracje na Chrzest Święty w wyjątkowym i eleganckim stylu. Jak zorganizować Chrzest Święty? Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na dekoracje stołu oraz pomieszczenia. Niezbędnym elementem są serwetki na chrzest, które zdobione są wyjątkowym wzorem dziecięcych stópek, wózeczka czy konwalii. Chrzest święty dziecka to ważny moment w życiu całej rodziny. Bierzemy udział w pierwszej kościelnej uroczystości pociechy, wprowadzając ją do naszej wiary, wartości i przekonań. Zostanie wychowana w tym zamyśle, przy pomocy Matki i Ojca Chrzestnego. Dzień ten jest bez dwóch zdań wyjątkowy, dlatego też skupmy się na zorganizowaniu go we właściwy sposób. Żeby zorganizować przyjęcie z okazji chrztu, skupmy się na spójności dekoracji i dodatków. Oferujemy wiele kolekcji, które z pewnością wpasują się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów

Wybierz:

Chrzest

Dekoracje na Chrzest dziecka - jakie wybrać?

Przygotowane przez nas kolekcje w elegancki sposób podtrzymują klimat i charakter uroczystości. Każdy z elementów harmonijnie współgra z innymi, w kategorii znajdziemy personalizowane zaproszenia, upominki dla gości, dodatki zdobieniowe. Ozdoby na chrzest są utrzymane w odpowiednim stylu, z klasą.

Zaproszenia na Chrzest - najmodniejsze propozycje

Organizując Chrzest Święty dziecka należy pamiętać o najważniejszym dodatku, jakim są zaproszenia. Na rynku dostępne są zaproszenia na Chrzest personalizowane oraz zaproszenia na Chrzest do wypisania. Eleganckie zaproszenia na Chrzest wykonane są przeważnie w biało-złotej kolorystyce ze świętym motywem. Wyjątkową propozycją są zaproszenia zdobione motywem złotych stópek i złotego aniołka. Najmodniejszą propozycją w tym sezonie są zaproszenia na Chrzest boho z kwiatowym motywem. Oryginalnym pomysłem są zaprozenia na Chrzest ze zdjęciem dziecka, które zachwycą i zauroczą wszystkich gości. Ważnym elementem w zaproszeniach jest przede wszystkim tekst, który powinien być elegancki i posiadać miejsca do wypisania najważniejszych informacji związanych z uroczystością. Nowym trendem w papeterii na Chrzest są zaproszenia dla bliźniaków, które zdobione są zdjęciem dzieci lub różowo-niebieską kolorystyką. Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki najczęściej wybierane są w różowej kolorystyce.

Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest

Produkty na Chrzest to nie tylko rzeczy używane w trakcie ceremonii, pamiętajmy również o cudownych zaproszeniach dla naszych gości. Dla tych najbardziej wyjątkowych, czyli Matki i Ojca Chrzestnego miło przygotować wersję specjalną. Podczas zwracania się z prośbą o pełnienie tej funkcji, proponujemy skorzystać ze specjalnych drewnianych pudełek z drobnym prezentem, czy też wspaniałych kartek ze zdrapką, pod którą kryje się nasze zapytanie.

Podziękowania dla gości Chrzest - wyjątkowe propozycje

Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka? Najczęściej wybierane są upominki dla gości w postaci personalizowanych słodyczy. Wspaniałą propozycją są czekoladki na Chrzest, które zdobione są elegancką grafiką oraz imieniem dziecka. Inną wspaniałą formą są podziękowania dla gości na Chrzest lizaki z bilecikiem i naklejką. Można je ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście. Słodkie upominki na Chrzest to również personalizowane krówki oraz ciasteczka z wróżbą. Przy wyborze podziękowań dla gości na Chrzest warto zwrócić uwagę na tekst. Piękne propozycje tekstu podziękowania można znaleźć w naszym sklepie internetowym i poradnikach. 

Prośba o zostanie Chrzestnym - oryginalne pomysły

Rodzice Chrzestni to najważniejsze osoby w życiu dziecka. Rodzice Maluszka przed sakramentem Chrztu Świętego zastanawiają się kogo wybrać do pełnienia takiej roli. Najczęściej wybierają osoby z najbliższego otoczenia: rodziny lub grupy znajomych, których darzą ogromnym zaufaniem. Jak oryginalnie poprosić Chrzestnych o pełnienie takiej roli? Wspaniałą propozycją są prośby o zostanie Chrzestnym w postaci zdrapki. Zdobione uroczą grafiką złotych stópek, śpiącej dziewczynki czy śpiącego chłopca w kwiatowej aranżacji zachwycą najbliższych. Taka prośba posiada naklejkę w kształcie serca, pod którą znajduje się wyjątkowe pytanie. Inną propozycją zapytania dla Chrzestnych są magiczne kubki, które po zalaniu gorącą wodą ukazują prośbę. Przyszłym Rodzicom Chrzestnym można również wręczyć puzzle, które po złożeniu przedstawiają piękną grafikę oraz pytanie "Czy zostaniesz moją Matką Chrzestną/Ojcem Chrzestnym?". 

Podziękowania dla Chrzestnych na Chrzest

Jak podziękować Chrzestnym dziecka podczas uroczystości Chrztu Świętego? Oryginalne podziękowania dla Chrzestnych to przede wszystkim skrzyneczki wypełnione drobiazgami i piękną dedykacją. Modną propozycją w tym sezonie są drewniane podziękowania dla Chrzestnych w postaci karnetów czy pudełeczek. Matkę Chrzestną można obdarować personalizowanym pudełeczkiem z cukierkami i bransoletką z zawieszką w kształcie serduszka. Dla Ojca Chrzestnego świetną propozycją jest bombonierka z krówkami i imieniem Maluszka. Najczęściej wybierane przez rodziców są podziękowania dla chrzestnych ze zdjęciem dziecka. Należą do nich drewniane pudełeczka, które dodatkowo wysypane są słodkimi czekoladkami. 

Dekoracje na Chrzest - niezbędne dodatki na stół

Podczas organizacji Chrztu Świętego należy pamiętać o zaopatrzeniu się w najważniejsze dekoracje stołu. Niezbędnym dodatkiem są serwetki na Chrzest, które przepięknie prezentują na takerzach gości lub w serwetnikach. Najmodniejszą propozycją są serwetki ze złotym napisem Chrzest Święty, złotym aniołkiem lub motywem złotych stópek. Na stole powinny znaleźć się również świece i świeczniki w delikatnych kolorach, które idealnie będą komponować się z resztą dekoracji. Na stole można ułożyć bieżnik na Chrzest, który dostępny jest w wielu wariantach: bieżnik flizelinowy, z organzy, satynowy czy personalizowany z imieniem dziecka. Dekoracje stołu na Chrzest można wykonać również samodzielnie metodą DIY. Podczas uroczystości na większą ilość osób warto jest zaopatrzyć się w wizytówki z nazwiskami gości. Personalizowane winietki pozwolą znaleźć gościom swoje miejsce przy stole i w elegancki sposób udekorują stół. 

Tort na Chrzest - jak udekorować słodki wypiek?

Jak przygotować i udekorować tort na Chrzest Święty? Tort na Chrzest można zamówić w każdej cukierni czy piekarni w wybranej kolorystyce, wzorem i smakiem. Można również przygotować tort samemu i udekorować go w przepiękny sposób. Wspaniałą dekoracją słodkiego wypieku na Chrzest jest opłatek na tort, który jest szybki i łatwy w użyciu. W naszym sklepie internetowym proponujemy waflowe opłatki z imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz elegancką grafiką. Najczęściej wybierane są opłatki na tort z motywem złotych stópek, który wspaniale prezentuje się na zdjęciach z przyjęcia. Waflowe opłatki są przede wszystkim w pełni jadalne. Drugą propozycją fantastycznej dekoracji tortu na Chrzest jest personalizowany topper. Wykonany z grubej tektury, zdobiony również imieniem dziecka wspaniale podkreśla charakter uroczystości. Dostępny jest również drewniany topper na tort z napisem Chrzest Święty z motywem gołąbka oraz topper w kształcie wózeczka. 

Dekoracje na Chrzest - niezbędne dodatki na salę

Jak udekorować sale na Chrzest Święty dziecka? Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w balony na Chrzest, które dostępne są w wielu kolorach, wzorach i kształtach. Najmodniejszą propozycją są balony ze złotym napisem Chrzest Święty. Na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są balony w różowej kolorystyce, a na chrzest chłopca w niebieskiej. Dekoracje na Chrzest z balonów pozwolą w przepiękny sposób udekorować pomieszczenie, w którym będzie odbywać się przyjęcie. Do dekoracji sali można dobrać girlandy na Chrzest i personalizowane plakaty. Elegancką propozycją, która świetnie podkreśli charakter uroczystości jest girlanda z napisem Chrzest Święty i imieniem dziecka, która dostępna jest w kolorze złotym, srebrnym, różowym i błękitnym. Przy wejściu do sali przepięknie będzie prezentował się plakat na Chrzest z imieniem dziecka i datą przyjęcia. 

Prezenty na Chrzest i Pamiątki Chrztu Świętego

Jeśli jesteśmy Rodzicami Chrzestnymi dziecka to powinniśmy zaopatrzyć się w niezbędne elementy, które potrzebne są do Sakramentu Chrztu Świętego. Matka Chrzestna powinna zakupić szatkę do Chrztu, która nakładana jest podczas uroczystości na Maluszka. Szatki do Chrztu dostępne są w kształcie sukienki lub chusteczki. Można wybrać szatki personalizowane z imieniem dziecka lub uniwersalne - z grafiką i tekstem modlitwy. Ojciec Chrzestny powinien zaopatrzyć się w świece do Chrztu, które posiadają też inną nazwę - gromnice. Świeca do Chrztu powinna być udekorowana w przepiękny sposób i powinna pasować kolorystycznie do szatki. Najczęściej wybierane są świece, które są ręcznie zdobione i posiadają personalizację w postaci imieniem dziecka i daty Chrztu.

Jaki prezent na Chrzest wręczyć dziecku, jeśli jestem gościem? Prezent na Chrzest powinien być przede wszystkim praktyczny - czyli taki, który przyda się rodzicom lub dziecku, a nie będzie stał tylko na półce. Pomysłową propozycją są fantastyczne nośniki do gotówki w postaci drewnianych pudełeczek z dedykacją, plakatów w ramie czy skarbonek. Takie Pamiątki Chrztu Świętego to oryginalny pomysł, który z pewnością spodoba się rodzicom dziecka. Tradycyjny prezent na Chrzest to przeważnie karnet z życzeniami, łańcuszek z medalikiem czy Biblia dla dziecka. 

Dekoracje na Chrzest ze spójnym motywem graficznym

Dekoracje na Chrzest Złote Stópki - złote elementy dekoracyjne połączone z piękną, czystą bielą. Motyw złotych, małych stópek dziecka słodko podkreśla delikatność naszej pociechy. Pojawiają się akcenty Gold Dots, złote serduszka, białe piórka i gałązki. Całość wizualnie bardzo ekskluzywna i wyważona.

Dekoracje na Chrzest Eukaliptus - zetknięcie się białego koloru z odświętnym motywem eukaliptusa, w szlachetnym, zielonym kolorze. Zamysł ten prezentuje się idealnie, wprowadzając uczucie ukojenia zielenią, odpoczynku i relaksu. Równocześnie jest nawiązaniem do naszej wiary.

Dekoracje na Chrzest Zapach Piwonii - kombinacja białego, różu i kwiatów piwonii niesamowicie tworzą nasze dekoracje na chrzest. Lekko dziewczęcy klimat przypomina nam o rozkwicie naszych nadziei i planów, tak samo jak rozkwitają pięknie pachnące piwonie. Ważna uroczystość chrztu świętego odbierana jest w błogim, doskonałym nastroju.

Dekoracje na Chrzest Delikatne Kwiaty - złote ornamenty, złota girlanda, zielone, kwiatowe wyszczególnienia na białym tle tworzy pierwszorzędną kompozycję. Stylowe umieszczenie grafiki poprzez minimalizm odwdzięcza się naturalnym wizerunkiem naszego przyjęcia. Umożliwione zostaje poczucie połączenia z przyrodą i płynącym z niej spokojem.

Dekoracje na Chrzest Lily of the Valley - najbardziej uniwersalna i stylowa fuzja: srebrne, złote i białe dodatki na chrzest, powodujące luksusowe poczucie imprezy. Zielone listki konwalii jako grafika tylko potęgują nasze zauroczenie wystrojem, pozwalają spędzić czas w najlepszym humorze.

Dekoracje na Chrzest dziewczynki: Subtelny Róż, Różowy Wózeczek, Różowy Aniołek i Lovely Peony - dziewczęce dekoracje na chrzest, zawierające integrację słodkich, różowych kwiatów z pastelowym różem i bielą. Rewelacyjnie wyglądające błyszczące ozdoby tworzą bazę do stworzenia pięknej aranżacji.

Dekoracje na Chrzest chłopca: Chłopiec w Kwiatach, Błękitny Wózeczek i Niebieski Aniołek - perfekcyjne rozwiązanie dla chłopców. Synteza bieli i kolorów nieba, w tym niebieskie dekoracje stołu na chrzest, a także znakomite ozdoby na przyjęcie. Pojawiające się aniołki, kwiaty, różnorodne materiały składają się na wyjątkową oprawę uroczystości, a także wpływają na rozpromienienie naszych bliskich.