Zabawy na urodziny to najważniejszy element i atrakcja urodzinowego przyjęcia dla dzieci. Najczęściej szukane są zabawy na urodziny w domu lub na dworze. Fantastycznym pomysłem są piniaty, które wypełnione cukierkami i słodyczami zachwycą solenizanta i wszystkich gości. Świetną propozycją są również gry na urodziny w postaci zdrapek z zadaniami dla dzieci. Do urodzinowych zabaw można również dołączyć sesje zdjęciowe z rekwizytami do fotek oraz balonami.

Wybierz:

Zabawy na urodziny

Zabawy na urodziny - jakie atrakcje zapewnić dzieciom?

Urodzinki dziecka to wyjątkowy dzień, który zapadnie w pamięci solenizanta na długo. Rodzice starają się, by wszystko przebiegało bez zarzutów i wszyscy świetnie się bawili. Warto więc stworzyć wyjątkowe atrakcje dla Waszego malucha, dzięki którym wszystkie dzieciaki spędzą miło czas. Dużo gier i zabaw możecie wymyślić i zorganizować samodzielnie. Świetnym pomysłem będzie jednak zaopatrzenie się w potrzebne przedmioty w celu oszczędności czasu. Idealnym rozwiązaniem na Kinder Party może być piniata z cukierkami, gadżety urodzinowe, rekwizyty do zdjęć lub zadania ukryte pod zdrapkami. W zależności od Waszych preferencji zdecydujcie się na odpowiedni wariant i stwórzcie wspaniałe atrakcje dla solenizanta i jego gości. Pamiętajcie o zaopatrzeniu się dekoracje urodzinowe, które pozwolą Wam stworzyć niezapomnianą aranżację przyjęcia i fantastyczne pamiątkowe zdjęcia.

Zabawy na urodziny z cukierkami - Piniaty urodzinowe

Piniaty urodzinowe to coraz częściej pojawiający się element na przyjęciach urodzinowych maluchów. Sprawiają ogromną radość i zaskoczenie przybyłym gościom. W zależności od motywu przewodniego na przyjęciu wybierzcie odpowiedni kształt i wzór, by wszystkie elementy dekoracyjne na imprezie były spójne. Piniaty urodzinowe występują w wielu kształtach - jednorożec, flaming, cyfra określająca wiek dziecka. Piniaty są przeznaczone dla dzieci powyżej drugiego roku życiu, a podczas zabawy musi znajdować się osoba dorosła.

Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów będzie różowy flaming. Świetnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2022, dzięki czemu Wasze przyjęcie będzie bardzo modne. Świetnie sprawdzi się na urodzinkach dziewczynki w hawajskim stylu. Jeżeli jednak nie urządzacie imprezy tematycznej, flaming również się świetnie nada. Do piniaty włóżcie ulubione słodycze solenizanta, tak by starczyło dla wszystkich zebranych osób. Umieśćcie ją w widocznym i łatwo dostępnym miejscu. aby dzieciaki nie miały problemu ze zbiciem jej. Potraktujcie piniatę jako główną atrakcję imprezy i cudowną dekorację wnętrza. Pamiątkowe zdjęcia na pewno wyjdą znakomicie i świetnie oddadzą klimat przyjęcia. 

piniata flamingPiniata flaming na urodzinki

Gadżety urodzinowe

Podczas organizowanie urodzinek dla Waszego dziecka, warto zaopatrzyć się w drobne gadżety, które sprawią, że solenizant będzie czuł się wyjątkowo. Pamiątkowe zdjęcia również będą dużo bardziej atrakcyjne, a goście zapamiętają przyjęcie na długi czas. Świetnym gadżetem będzie na pewno szarfa personalizowana dla bohatera dnia. Dla chłopca wspaniałym wyborem będzie szarfa z napisem „Król”, imieniem i wiekiem dziecka. Dzięki temu całość jest bardzo oryginalna. Mały mężczyzna na pewno poczuje się wyróżniony i doceniony. Dla dziewczynki świetnie sprawdzi się odpowiadająca wersja z napisem „Królowa”.  

szarfa na urodzinki

Szarfa na urodzinki

Świetnym gadżetem dla solenizantki będzie złota korona o metalicznym wykończeniu. Dziewczynka świetnie będzie wyglądała na pamiątkowych zdjęciach z imprezy, ubrana w piękną szarfę i złotą koronę. Z pewnością Wasza córeczka poczuje się prawdziwą księżniczką, którą powinna być tego dnia.Wszystkich gości możecie zaopatrzyć w dekoracyjne kotyliony. Różowe kotyliony z personalizowaną naklejką prezentują się bardzo uroczo i subtelnie. Na naklejce występuje grafiką oraz personalizacja imieniem dziecka, datą wydarzenia i liczbą obchodzonych urodzin. 

Zabawy urodzinowe w postaci sesji zdjęciowej - Rekwizyty do zdjęć

Podczas imprezy urodzinowej z pewnością będziecie wykonywać pamiątkowe zdjęcia. Warto zaopatrzyć się w przedmioty, które sprawią, że całość będzie bardzo wyjątkowa i zapadnie w pamięci wszystkich gości. Przydadzą się Wam do tego specjalne rekwizyty. Świetnie sprawdzą się w tej roli złote korony dla dziewczynek lub wąsy i kapelusze dla chłopców. W naszej ofercie znajdziecie masę dostępnych zestawów, pomiędzy którymi wybierajcie według własnych preferencji i motywu przewodniego przyjęcia. Możecie postawić na magiczny świat jednorożców, który znakomicie będzie komponował się z pozostałymi elementami dekoracyjnymi w takim stylu. Dla chłopców idealnym wyborem będzie zestaw Piloci, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne akcesoria pilota samolotu. Wybierzcie odpowiedni dla siebie i stwórzcie wyjątkowe fotografie. 

rekwizyty do zdjęćRekwizyty do zdjęć

Zdrapki z zadaniami urodzinowymi

Największa nowością na rynku są zadanie ukryte pod zdrapkami. Karty świetnie sprawdzą się na Waszym przyjęciu urodzinowym. Dzieciaki na pewno będą zachwycone uroczą grafiką zwierzątek oraz możliwością zdrapania zdrapki. Pod nimi ukryliśmy zadania, które dzieciaki mają wykonać. Po prawidłowym zrealizowaniu zadania możecie wręczyć gościom drobne nagrody w formie słodyczy lub małych gadżetów jak bańki mydlane. Zabawa na pewno spodoba się wszystkim zebranym, a Wy będziecie mieli satysfakcję, że świetnie zorganizowanej imprezki.