Dekoracje stołu

Dekoracje stołu

Dekoracje stołu komunijnego to przede wszystkim bieżnik, serwetki, świece. Jednak diabeł tkwi w szczegółach i warto pochylić się nad akcesoriami komunijnymi, które nie są oczywiste, np. ozdobne diamenciki lub piórka dekoracyjne na stół. Te ozdoby doskonale przybiorą stół komunijny dla dziewczynki i dla chłopca. Należy pamiętać także o artykułach komunijnych, takich jak: balony komunijne czy zaproszenia komunijne. W naszym sklepie internetowym znajdziesz piękne ozdoby na Komunię oraz poznasz wiele rozmaitych kolekcji komunijnych. Z pewnością wybierzesz coś na swoją uroczystość.

Dekoracje stołu

Dekoracje stołu komunijnego - jak udekorować stół na Komunię 2024?

Dekoracje stołu komunijnego to skrzętnie wybrane akcesoria, dzięki którym Pierwsza Komunia Święta dziecka będzie wyjątkowa. Najbardziej popularnymi dekoracjami są serwetki flizelinowe, bieżnik komunijny czy kubeczki i talerzyki, które bardzo spójnie tworzą zastawę stołową dla gości komunijnych. Wspólny motyw, adekwatny do uroczystości, sprawia, że dekoracje stołu komunijnego wyglądają doskonale i z pewnością zachwycą zaproszonych. W ofercie sklepu internetowego LeonKameleon.pl można znaleźć wiele propozycji dekoracji stołu komunijnego dla chłopca i dziewczynki, np. drewniane figurki, diamenciki, konfetti i wiele innych inspiracje, które skutecznie urozmaicą każdą uroczystą przestrzeń na Pierwszą Komunię Świętą dziecka.

Serwetki komunijne i kieszonki na sztućce

Serwetki komunijne to must have podczas Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo efektowne są serwetki z sakralnym motywem złotej metalicznej hostii w ornamentowym stylu. Ten estetyczny akcent z pewnością doskonale podkreśli pozostałe dekoracje stołu komunijnego dla chłopca i dla dziewczynki. Serwetki papierowe, ułożone przy nakryciach dla gości, w elegancki sposób zaproszą wszystkich do wspólnego świętowania tego radosnego dnia. Wyjątkowym pomysłem są także wygodne kieszonki na sztućce z sakralnym motywem hostii i napisem “Pierwsza Komunia Święta”. Położone tuż przy nakryciach gości, kryją w sobie niezbędne sztućce, co wygląda bardzo elegancko. Kieszonki z metalicznym nadrukiem idealnie wpisują się w nowoczesne trendy dekoracyjne.

serwetki komunijne z nadrukiem złotej Hostii

Serwetki komunijne z nadrukiem złotej Hostii

kieszonki na sztućce ze srebrną Hostią

Kieszonki na sztućce ze srebrnym napisem

Świece komunijne - doskonała aranżacja stołu na Komunię dziecka

Eleganckie świece komunijne z sakralnymi motywami, np. złotej hostii to doskonały pomysł dekoracji na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Szczególnym uznaniem cieszą się świece pieńkowe brokacone z hostią w kolorze złotym, bądź srebrnym. Wspaniale wyglądają na bezbarwnych podstawkach pod świece, dzięki którym wosk nie zabrudzi obrusu.

Świece pieńkowe ze złotą Hostią

Świece pieńkowe ze złotą Hostią

Stół komunijny dla dziewczynki i dla chłopca

Stół komunijny dla dziewczynki i dla chłopca może wyróżniać się drobnymi akcentami kolorystycznymi, które będą odnosiły się do płci dziecka, np. różowe akcenty na stole komunijnym dziewczynki i błękitne na stole komunijnym chłopca. To bardzo subtelny i delikatny sposób aranżacji. Jednak niezwykle uniwersalną dekoracją są kwiaty na stół komunijny. Mogą to być sztuczne lub żywe bukiety kwiatowe lub kompozycje, które dziecko komunijne otrzyma od bliskich w trakcie przyjęcia. Należy wyposażyć się zatem w wazony, w których przechowane zostaną kwiaty. Doskonałą dekoracją stołu komunijnego będą materiałowe płatki róż w kolorze złotym, białym lub jasnoróżowym. Można je rozsypać pośród zastawy stołowej lub na słodkim stole pomiędzy łakociami. Pięknie komponują się z klimatycznymi świecami na stół komunijny. Warto zastanowić się także nad diamencikami oraz girlandami z pereł i perełek, które wyglądają równie efektywnie. Oferujemy następujące warianty kolorystyczne: różowy, błękitny, złoty, bezbarwny. Dekoracje komunijne na stół w kształcie kielicha z napisem IHS to doskonały akcent religijny. Można go ustawić w dowolnym miejscu, aby podkreślić charakter komunijny przyjęcia. Figurka została wykonana z białej pleksi lub z naturalnego drewna (do wyboru).

dekoracja stoły w formie kielicha IHS

Drewniany Kielich z IHS dekoracja stołu