Świece na stół komunijny

Świece na stół komunijny

Świece na stół komunijny to niezwykle klimatyczne i eleganckie artykuły. W naszej ofercie można znaleźć propozycje świec komunijnych na stół w wielu wariantach, np. złote, srebrne, brokatowe. Decydując się na ozdoby komunijne, takie jak świece, należy wybrać także świeczniki na stół komunijny, które stworzą jednolitą całość ze świecą. Chętnie wybierany jest także dekoracyjny stroik na stół komunijny, który doskonale pasuje do okazji oraz serwetki komunijne, które są częścią zastawy stołowej. Podczas organizacji przyjęcia komunijnego bardzo ważne są także dekoracje sali, takie jak: plakaty komunijne duże, baner komunijny oraz inne. Kolekcje komunijne z symbolami sakralnymi to najchętniej wybierane produkty naszej oferty okolicznościowej.

Świece na stół komunijny

 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Hostia 12cm/6cm BIAŁA ŚWIECA pieńkowa komunijna Hostia 12cm/6cm BIAŁA
  8,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Hostia 12cm/6cm...

  Świeca komunijna z Hostią to jeden z najpopularniejszych dodatków na stół komunijny. Biała świeca została udekorowana naklejką ze złotą Hostią. Idealnie podkreśla charakter przyjęcia i nadaje aranżacji eleganckiego blasku. Świeca wspaniale pasuje do każdej stylistyki w odcieniach bieli i złota.

  8,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm
  8,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia...

  Jak udekorować stół komunijny? Idealnym wyborem do biało-srebrnych aranżacji będą świece pieńkowe dekorowane naklejką ze srebrną Hostią. Świece wspaniale sprawdzą się w każdej kompozycji, podkreślą komunijny charakter. Piękne do wykorzystania również w kompozycjach z kwiatami.

  8,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm

  Świeca na Pierwszą Komunię Świętą dekorowana złotą Hostią i brokatem, a także posiadająca metalizowaną powierzchnię to bardzo elegancki dodatek na stół komunijny. Świeca prezentuje się elegancko i ekskluzywnie. Posiada naklejkę z Hostią, dzięki której podkreśla charakter przyjęcia.

  11,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia...

  Przepiękne brokacone świece na stół komunijny w biało-srebrnej kolorystyce dopełnią przygotowaną aranżację. Świeca pieńkowa z metalizowaną błyszczącą powierzchnią i Hostią to świetny wybór, jeśli szukacie ekskluzywnego dodatku. Świece nadadzą przyjęciu blasku i elegancji.

  11,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Złote Kłosy 16cm/5cm ŚWIECA pieńkowa komunijna Złote Kłosy 16cm/5cm
  10,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Złote Kłosy...

  Piękna świeca komunijna z aplikacją wspaniale podkreśli charakter przyjęcia. Ustawiona na stole prezentuje się bardzo okazale. Warto umieścić ją na szklanych podstawkach lub ceramicznych świecznikach. Pięknie wygląda również w kompozycjach z kwiatami.

  10,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna z aplikacją 16cm/5cm ŚWIECA pieńkowa komunijna z aplikacją 16cm/5cm
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna z aplikacją...

  Piękna świeca komunijna z aplikacją wspaniale podkreśli charakter przyjęcia. Ustawiona na stole prezentuje się bardzo okazale. Warto umieścić ją na szklanych podstawkach lub ceramicznych świecznikach. Pięknie wygląda również w kompozycjach z kwiatami.

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste komunijne białe Hostia 24cm 2szt ŚWIECE proste komunijne białe Hostia 24cm 2szt
  7,98 zł
  ŚWIECE proste komunijne białe Hostia 24cm...

  Klasyczne proste świece komunijne z Hostią to jeden z dodatków, który powinien znaleźć się na stole komunijnym. Świece podkreślą komunijny charakter, warto wykorzystać je w wysokich szklanych świecznikach lub kompozycjach z kwiatami. Idealne do biało-złotych kompozycji.

  7,98 zł
 • ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt
  7,98 zł
  ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna...

  Biało-srebrne klasyczne świece komunijne dekorowane motywem srebrnej Hostii. Świece nadadzą ciepłego blasku, ale też pięknie udekorują stół komunijny. Uniwersalny motyw pasuje do każdej aranżacji.

  7,98 zł
 • ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm 2szt ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm...

  Srebrne proste świece z Hostią i brokatem to wspaniały dodatek na stół komunijny. Świece podkreślą charakter uroczystości i nadadzą kompozycji ciepłego blasku. Wspaniale pasują do aranżacji w odcieniach bieli i srebra. Idealne do wykorzystania w szklanych świecznikach czy w kompozycjach z kwiatami.

  12,98 zł
 • ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX...

  Srebrne proste świece z Hostią i brokatem to wspaniały dodatek na stół komunijny. Świece podkreślą charakter uroczystości i nadadzą kompozycji ciepłego blasku. Wspaniale pasują do aranżacji w odcieniach bieli i srebra. Idealne do wykorzystania w szklanych świecznikach czy w kompozycjach z kwiatami.

  12,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive...

  Wyjątkowa duża świeca zapachowa z motywem Złotej Hostii - idealny wybór na Pierwszą Komunię. Świeca jest bardzo okazała - będzie widoczna na stole z daleka. Prezentuje się bardzo elegancko, wspaniale dopełni aranżację w odcieniach bieli i złota.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia...

  Duża świeca komunijna z nadrukiem srebrnej Hostii i srebrnych ornamentów. Świeca wspaniale podkreśli charakter przyjęcia komunijnego. Posiada delikatny zapach wanilii, który oczaruje gości. Pięknie wygląda również w kompozycjach z kwiatami.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię...

  Świeca zapachowa z motywem gałązki eukaliptusa pozwoli w elegancki sposób udekorować stół na Komunię Świętą. Lampion posiada delikatny waniliowy zapach, który wprowadzi wyjątkową atmosferę podczas przyjęcia. Na świecy znajduje się napis "Pierwsza Komunia Święta", który podkreśli uroczysty charakter.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Gałązka Konwalii 12cm/10cm DUŻA ŚWIECA/LAMPION zapachowa Gałązka Konwalii 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Gałązka Konwalii...

  Przepiękna duża świeca z konwaliami to idealny wybór na przyjęcie komunijne. Świeca wspaniale wygląda w botanicznych aranżacjach. Pięknie prezentuje się w biało-zielonych kompozycjach. Delikatny zapach oczaruje zaproszonych gości. Świecę można wykorzystać zarówno na przyjęciu dziewczynki, jak i chłopca.

  19,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa biała 12cmx6cm ŚWIECA pieńkowa biała 12cmx6cm
  6,49 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA

  Świeca pieńkowa w białym kolorze to idealna dekoracja stołu na uroczyste przyjęcia. Świetnie prezentuje się na szklanej podstawce otoczona delikatną dekoracją z kwiatów. Świetna propozycja dekoracji na Chrzest Święty dziecka.

  6,49 zł
 • ŚWIECA na Chrzest i Komunię kula...

  Świeca to niezbędny dodatek na stół, który w elegancki sposób udekoruje przyjęcie. Świeca w kształcie kuli w jasnoróżowym kolorze to idealna propozycja na Chrzest i Komunię dziewczynki. Świece wprowadzają wyjątkową atmosferę podczas przyjęcia.

  7,98 zł
 • ŚWIECA na Chrzest i Komunię kula...

  Świeca w kształcie kuli pozwoli w elegancki sposób udekorować stół oraz wprowadzi wyjątkową atmosferę podczas przyjęcia. Świeca w kolorze błękitnym to idealna propozycja na Chrzest lub Komunię chłopca.

  7,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE

  Piękne, perłowe świece o kulistym kształcie zachwycą Waszych gości! Te metalizowane, eleganckie świece to doskonały wybór na ważne uroczystości. Będą lekko rozjaśniać wasze wyjątkowe wnętrza, oraz wytworzą magiczną aurę.

  37,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE

  Metaliczne, pięknie wykonane, złote świece o kulistym kształcie to gwarancja dobrego stylu! Goście w każdym wieku będą zachwyceni tą aromatyczną świecą. Złoty motyw to zawsze elegancki wybór.

  37,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE

  Kuliste, srebrne, piękne świece to niezbędny dodatek do Waszych stylowych przyjęć! Metalizowane, stylowe świece  idealnie nadają się na wyjątkowe okazje. Wprowadzą gości w wyjątkowy klimat.

  37,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE

  Granatowe świece kule to idealny wybór na przyjęcie komunijne chłopca. Powierzchnia z połyskiem prezentuje się elegancko i pięknie. Świece nadadzą ciepłego blasku całej aranżacji. Warto wykorzystać je w otoczeniu innych dodatków w podobnej kolorystyce.

  37,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Proste świece w białym kolorze to elegancka dekoracja stołu na uroczyste przyjęcie, jakim jest Chrzest Święty dziecka. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych ze szkła oraz ozdobione stroikiem z kwiatów.

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt
  22,98 zł
  ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt

  Metaliczne proste świece w złotym kolorze w bardzo elegancki sposób udekorują stół na uroczyste przyjęcie. Idealnie nadają się do dekoracji stołu na Chrzest Święty oraz Roczek dziecka.

  22,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  18,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Eleganckie długie świece w kolorze butelkowej zieleni to piękna dekoracja stołu. Rewelacyjnie prezentują się z w złotych świecznikach i idealnie nadają się na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Świetnie komponują się z dekoracjami na Chrzest z kolekcji Eukaliptus.

  18,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Wyjątkowe świece w jasnoróżowym kolorze wspaniale sprawdzą się jako dekoracja stołu na Waszej imprezce ! Nadadzą przyjęciu  eleganckiego charakteru. Jasnoróżowy kolor jest bardzo dziewczęcy. Wasza księżniczka będzie zachwycona!

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 10szt 24cm BŁĘKITNE

  Wyjątkowe świece w błękitnym kolorze idealnie sprawdzą się jako dekoracja stołu na przyjęcie Chrztu Świętego chłopca. Świetnie prezentują się w świecznikach wykonanych z przezroczystego szkła.

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt JASNORÓŻOWE ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt JASNORÓŻOWE
  22,00 zł 36,98 zł
  Wyprzedaż!
  ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt...

  Proste świece w jasnoróżowym kolorze o wyjątkowej strukturze w piękny sposób udekorują stół na uroczyste przyjęcie. Świetnie prezentują się w eleganckich świecznikach. Idealnie sprawdzą się na Chrzcie dziewczynki.

  22,00 zł 36,98 zł
 • ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE
  22,00 zł 36,98 zł
  Wyprzedaż!
  ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE...

  Proste świece z oryginalnym motywem przypominającym wstęgę w piękny sposób udekorują stół na uroczyste przyjęcie. Błękitny kolor świec idealnie pasuje na przyjęcie Chrztu, Roczku lub urodzinek dla chłopca. Fantastycznie prezentują się w eleganckich świecznikach na proste świece.

  22,00 zł 36,98 zł
 • ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt BŁĘKITNE ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE 10szt BŁĘKITNE
  25,98 zł
  ŚWIECE pływające lakierowane Ø5,5cm DUŻE...
  1 Recenzje

  Lakierowane świece pływające o błękitnym kolorze to świetna dekoracja, która idealnie sprawdzi się na przyjęciu dla chłopca. Elegancko prezentują się na stole na szklanych podstawkach.

  25,98 zł
 • ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt SREBRNE ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt SREBRNE
  27,98 zł
  ŚWIECE pływające metalizowane DUŻE 10szt...
  1 Recenzje

  Srebrne świece pływające będą eleganckim dodatkiem na uroczyste przyjęcie dla dziecka, jaki jest Chrzest Święty. Fantastycznie prezentują się w szklanych naczyniach wypełnionych wodą.

  27,98 zł
 • ŚWIECE proste metalizowane ZŁOTE 24cm 10szt KONIEC SERII ŚWIECE proste metalizowane ZŁOTE 24cm 10szt KONIEC SERII
  20,98 zł
  ŚWIECE proste metalizowane ZŁOTE 24cm...

  Świece to niezbędne dekoracje stołu na Chrzest i Komunię dziecka. Wykonane w złotym metalicznym kolorze prezentują się wyjątkowo elegancko. Idealna propozycja na uroczystość z biało-złotymi dodatkami.

  20,98 zł

Świece na stół komunijny

Stół komunijny to centralne miejsce przyjęcia, które powinno wyglądać zniewalająco. Doskonały klimat stworzą zatem świece komunijne na stół. Klimatyczne, eleganckie, w wielu wariantach kolorystycznych to tylko niektóre zalety wykorzystania tej dekoracji podczas przyjęcia komunijnego. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy także różnorodne rodzaje świec komunijnych, np. pieńkowe, proste oraz kule. Można je swobodnie dopasować do pozostałych dekoracji stołu. Jakie świece na stół komunijny wybrać? Poniżej znajdziecie kolekcje komunijne, które są doskonałym elementem wystroju na tę szczególną okazję. 

Świece Komunijne z Hostią

Najbardziej popularnym egzemplarzem naszej oferty są świece komunijne z motywem srebrnej lub złotej Hostii. Każdy rodzaj świec (pieńkowe, proste, kule) doskonale prezentuje się na stole komunijnym w połączeniu z innymi ozdobami wzbogaconymi tym samym motywem. Klasyczna i elegancka biała świeca z Hostią to zdecydowany hit dekoracyjny. Zachęcamy do komponowania świec ze świeczkami na stół komunijny.

Świece komunijne z Hostią

Klasyczna biała świeca ze złotą Hostią

Lampion zapachowy na Komunię

Lampion komunijny o delikatnym zapachu wanilii z pewnością doskonale wpasuje się w klimat uroczystości. Biały lampion z motywem złotej lub srebrnej Hostii z dekoracyjną koronką to prawdziwa elegancja. Lampion zapachowy można ustawić na stole pośród płatków róż, na drewnianej podstawce lub w świeczniku - wszystkie chwyty dozwolone.Polecamy także naturalny motyw świec zapachowych z kolekcji Gałązka Eukaliptusa. To piękna propozycja w botanicznym stylu, która pasuje do przyjęcia komunijnego chłopca i dziewczynki. Na świecy widnieje ozdobny napis “Pierwsza Komunia Święta”, a po zapaleniu w pomieszczeniu rozchodzi się przyjemny, kwiatowy zapach.

Lampion zapachowy na komunię

Lampion zapachowy na komunię ze srebrną Hostią

Świece komunijne proste

Klasyka jest uwielbiana przez niemal każdego. Świece komunijne proste to bardzo standardowe wydanie dekoracji komunijnych na stół. Ten rodzaj świec zawsze prezentuje się bardzo elegancko i szykownie. Warto umieścić świece w pieknych, szklanych świecznikach. Szczególnym uznaniem cieszą się świece proste brokacone na kolor złoty, bądź srebrny. Posiadają one także motyw Hostii. Wyglądają bardzo elegancko.

proste świece komunijne brokacone

Świece proste brokacone na Pierwszą Komunię Świętą

Dekorację na Pierwszą Komunię Świętą

Ozdoby komunijne to szeroki wachlarz produktów, w które należy się zaopatrzyć przed tak ważnym dniem w życiu dziecka i rodziny. Serwetki komunijne, stroiki oraz świece to doskonałe propozycje dekoracji stołu. Jednak nie zapominajmy także o dekoracjach komunijnego wnętrza, takich jak: plakaty komunijne, banery czy balony.