Miarki wzrostu

Miarki wzrostu

Miarka wzrostu to wspaniały dodatek i dekoracja do pokoju dziecięcego. Miarka wzrostu dla dzieci pozwoli notować rozwój dziecka w kolejnych etapach jego życia. Najczęściej wybierane są miarki wzrostu naklejki, które można w szybki i łatwy sposób nakleić na ścianę. Inną propozycją jest miarka wzrostu drewniana, którą można przywiesić w dowolnym miejscu w pokoju dziecka. W sieci można również znaleźć miarki wzrostu do wydrukowania, które dostępne są w różnych kolorystykach i wzorach.

Miarki wzrostu

 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Boho zwierzątka MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Boho zwierzątka
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Boho zwierzątka

  Fantastyczny dodatek do pokoju dziecięcego, który pozwoli zaznaczać wzrost dziecka w kolejnych etapach życia malucha. Miarka zdobiona jest imieniem dziecka i wspaniałą grafiką boho zwierzątek. Do metryczki wzrostu można dobrać inne dekoracje do pokoju dziecięcego w podobnym stylu.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Ballerina Króliczek MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Ballerina Króliczek
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Ballerina Króliczek
  1 Recenzje

  Miarka wzrostu to fantastyczny dodatek i dekoracja do pokoju dziecięcego. Miarka pozwoli zaznaczać wzrost dziecka w dowolnych etapach jego rozwoju. Na metryczce można również umieszczać dodatkowe wpisy za pomocą markera. Miarka zdobiona tańczącym króliczkiem idealnie nadaje się do pokoju dziewczynki.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Dziewczynka z pieskiem MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Dziewczynka z pieskiem
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Dziewczynka z pieskiem

  Przepiękna miarka wzrostu dla dziewczynki, która cudownie udekoruje pokój dziecka. Miarka zdobiona jest uroczą grafiką dziewczynki, pieska i kolorowych motylków. Taka dekoracja pozwoli na bieżąco sprawdzać i zaznaczać wzrost dziecka w dowolnym etapie rozwoju.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Różowy Króliczek MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Różowy Króliczek
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Różowy Króliczek
  1 Recenzje

  Wspaniała miarka wzrostu dla dziecka, która przepięknie udekoruje pokój malucha. Zdobiona śliczną grafiką króliczka i różowych chmurek zachwyci każdą dziewczynkę! Miarka pozwoli zaznaczać i sprawdzać na bieżąco wzrost dziecka w dowolnym etapie jego rozwoju.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Niebieski Króliczek MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Niebieski Króliczek
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Niebieski Króliczek

  Miarka wzrostu to fantastyczny dodatek i dekoracja do pokoju dziecięcego. Miarka pozwoli zaznaczać wzrost dziecka w dowolnych etapach jego rozwoju. Na metryczce można również umieszczać dodatkowe wpisy za pomocą markera. Miarka zdobiona tańczącym króliczkiem idealnie nadaje się do pokMiarka wzrostu do fantastyczny dodatek i rewelacyjna dekoracja do pokoju...

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Chmurki z balonem MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Chmurki z balonem
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Chmurki z balonem

  Przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego, która pozwoli mierzyć wzrost dziecka. Personalizowana miarka wzrostu z uroczą grafiką balona, zwierzątek i chmurek przepięknie prezentuje się w pokoju malucha. Idealna propozycja zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Miarka pozwoli sprawdzać i zaznaczać wzrost dziecka w dowolnym etapach jego rozwoju.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Uroczy słonik MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Uroczy słonik
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Uroczy słonik

  Fantastyczna dekoracja do pokoju dziecka w postaci miarki wzrostu z uroczą grafiką. Miarka zdobiona jest imieniem dziecka oraz motywem słonia z podniesioną trąbą. Całość prezentuje się przepięknie! Miarka pozwoli sprawdzać wzrost dziecka od najmłodszych lat.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Boho Jelonek MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Boho Jelonek
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Boho Jelonek
  1 Recenzje

  Miarka wzrostu w modnym stylu boho to fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego. Zdobiona grafiką jelonka, sówki oraz imieniem dziecka prezentuje się przepięknie. Miarka pozwoli sprawdzać na bieżąco i zaznać wzrost dziecka w dowolnych etapach jego rozwoju.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Chłopięcy świat MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Chłopięcy świat
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Chłopięcy świat

  Fantastyczna miarka wzrostu do pokoju chłopca, która wspaniale udekoruje ścianę. Miarka zdobiona jest chłopięcą grafiką z samolotem i lokomotywą oraz imieniem dziecka. Na miarce można sprawdzać wzrost dziecka w dowolnym etapie jego rozwoju i umieszczać wpisy. Miarkę należy przykleić na ścianę lub na meble za pomocą taśmy dwustronnej.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Autka MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Autka
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Autka
  1 Recenzje

  Szukacie oryginalnej miarki wzrostu dla synka? Idealną propozycją będzie personalizowana miarka z grafiką autek, którą można przykleić do ściany lub mebli dziecięcych. Miarka pozwoli Wam sprawdzać i zaznaczać wzrost dziecka w dowolnym etapie życia malucha.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Zwierzaki MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Zwierzaki
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Zwierzaki

  Miarka wzrostu z imieniem dziecka i fantastyczną grafiką zwierzaków oczaruje każdą pociechę i pięknie ozdobi pokój dziecka. Miarka to pomysł na prezent dla malucha i spersonalizowany gadżet, który go ucieszy. To przepiękna propozycja, by zaznaczać jak dziecko rośnie! Grafika zwierzątek pasuje zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Happy Animals MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Happy Animals
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Happy Animals

  Przepiękna miarka wzrostu z nadrukiem imienia dziecka, która pasuje zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Miarka została wykonana na dwóch rodzajach nośnika: papierze lub folii winylowej do wyboru. Zamocujesz ją do ściany przy pomocy taśmy dwustronnej. Miarka pozwoli monitorować wzrost dziecka, ale też pięknie udekoruje pokój dziecięcy.

  39,98 zł
 • MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Sówki MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Sówki
  39,98 zł
  MIARKA wzrostu dla dzieci Z IMIENIEM Sówki

  Miarka wzrostu z imieniem dziecka i motywem sówek to wspaniały pomysł na dekorację pokoju dziecka, ale także sposób na monitorowanie postępów we wzroście dziecka i wspaniała pamiątka dla rodziców. Uniwersalna kolorystyka i motyw sówek sprawiają, że miarka fantastycznie pasuje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

  39,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  35,00 zł

Miarka wzrostu - praktyczny dodatek i fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego

W ostatnim czasie modną dekoracją do pokojów dziecięcych stały się miarki wzrostu, które przybierają najróżniejsze postacie. Miarka pozwoli przede wszystkim kontrolować na bieżąco wzrost dziecka i sprawdzać czy prawidłowo się rozwija. Wcześniej mierzyło się dzieci podczas wizyty u lekarza, natomiast można to również robić samemu w oryginalny sposób. Miarka to wspaniały dodatek, na którym można zaznaczać wzrost dziecka w dowolnych etapach jego życia i patrzeć jak szybko rośnie. Na miarce można odnotowywać wzrost dziecka od 60 do 170cm. Gdy dziecko wejdzie w etap nastoletni miarkę wzrostu można zostawić sobie na pamiątkę. Dostępne są marki wzrostu drewniane, papierowe lub naklejki.

Miarka wzrostu dla dzieci boho

Miarka wzrostu dla dzieci w stylu boho

Miarki wzrostu naklejka

Idealną propozycją są miarki wzrostu w postaci naklejek, które można przykleić w dowolnym miejscu: na ścianie lub na meblach dziecięcych. Najlepiej jest wybierać takie naklejki, które można w każdej chwili odkleić i takie, które nie pozostawiają na ścianie kleju czy i brudu. Naklejki ścienne to bardzo popularne dekoracje do pokoju dziecięcego. Do miarek wzrostu można również dobrać inne naklejki na ścianę, które wykonane są w spójnym stylu i świetnie będą komponować się razem na ścianie. Naklejki z miarką wzrostu dostępne są w różnorodnej kolorystyce i z fantastycznymi motywami graficznymi. Najczęściej wybierane są miarki wzrostu z grafiką żyrafy, która idealnie podkreśla funkcjonalność dekoracji. Popularne dekoracje do pokoju dziecięcego to również plakaty dla dziecimetryczki oraz poduszki.

Miarki wzrostu dla dziewczynki

Do pokoju dziewczynki najczęściej wybierane są dekoracje w kolorze różowym, które fantastycznie podkreślają płeć dziecka. Idealną propozycją dla dziewczynki będą miarki wzrostu, które zdobione są uroczymi motywami graficznymi w różowej i pastelowej kolorystyce. Na ścianie rewelacyjnie będzie prezentować się papierowa miarka wzrostu z motywem tańczącego króliczka z kolorowymi balonami. Miarka dodatkowo zdobiona jest imieniem dziecka, dzięki czemu nikt nie będzie miał wątpliwości kogo to jest pokój. Następną wyjątkową propozycją jest miarka z grafiką dziewczynki, która trzyma na swoich pleckach słodkiego pieska.

Miarka wzrostu dla dziewczynki

Miarka wzrostu dla dziewczynki z motywem króliczka

Miarki wzrostu dla chłopca

Aby podkreślić płeć chłopca najlepiej jest wybrać dekoracje do pokoju dziecięcego w niebieskim odcieniu. Fantastyczną dekoracją i praktycznym dodatkiem będzie miarka wzrostu z motywem autek, samolotu lub lokomotywy. Chłopcy od najmłodszych lat uwielbiają świat motoryzacji i latających maszyn, dlatego taki pomysł to idealna propozycja. Do pokoju chłopca będzie również pasować miarka wzrostu dla dzieci z grafiką króliczka i chmurek w niebieskiej kolorystyce.

Miarka wzrostu naklejka dla chłopca

Naklejka ścienna z miarką wzrostu dla chłopca

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji pokoju dziecka w kategorii DEKORACJE POKOJU DZIECIĘCEGO NA ŚCIANĘ:

Plakaty do pokoju dziecka

Miarki wzrostu

Girlandy do pokoju dziecięcego i rozety

Lampki do pokoju dziecka

Pompony z bibuły i kule

Łapacze snów, literki i zawieszki