Lizaki na Chrzest

Lizaki na Chrzest

Lizaki na Chrzest to wspaniałe upominki dla gości, które pozwolą podziękować im za przybycie. Wyjątkową propozycją są lizaki z imieniem dziecka i datą Chrztu. Inne podziękowania dla gości Chrzest to również: czekoladki na Chrzest, krówki, miody czy aniołki. Najlepiej jest wybierać personalizowane podziękowania dla gości na Chrzest, które zdobione są pięknym tekstem podziękowania. Podczas organizacji tak ważnego przyjęcia należy pamiętać o innych niezbędnych elementach takich jak: zaproszenia na Chrzest, balony na Chrzest i serwetki na Chrzest.

Lizaki na Chrzest

Podziękowania dla gości Chrzest - słodkie i urocze propozycje

Uroczystość Chrztu Świętego to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka, jego rodziców oraz najbliższych osób z otoczenia. Na Chrzest dziecka zapraszamy rodzinę oraz najważniejsze osoby z grona znajomych. Dlatego warto jest im podziękować, za przybycie na uroczystość dziecka. Dostępnych jest wiele upominków dla gości na Chrzest, natomiast warto jest wybierać te najpiękniejsze i najbardziej praktyczne. W naszym sklepie internetowym oferujemy słodkie podziękowania dla gości takie jak: czekoladki na Chrzest, krówki, miodki oraz lizaki na Chrzest. Inne oryginalne upominki to: świece zapachowe, mydełka w kształcie misia, magnesy ze zdjęciem dziecka czy bileciki z tekstem podziękowania. Słodkie i kolorowe lizaki na Chrzest to jedna z najmodniejszych propozycji, która wybierana jest przez większość rodziców. 

Lizaki na Chrzest zdobione eleganckim kartonikiem

Wyjątkową formą podziękowania gościom na Chrzcie dziecka są lizaki w kartonikach, które dostępne są w wersji personalizowanej lub uniwersalnej. Owocowe lizaki w kilku kolorach umieszczone są kartoniku, który zdobiony jest piękną grafiką i tekstem podziękowania. Uniwersalną propozycją są lizaki z motywem złotych stópek, napisem Chrzest Święty i Dziękujemy. Oferujemy również personalizowane lizaki w kartonikach, które sprzedawane są z personalizowanymi naklejkami. Samoprzylepne etykiety w kształcie kółka należy samodzielnie umieścić na lizaku. Takie upominki na Chrzest zdobione są złotych stópek, gałązki eukaliptusa, różowych oraz błękitnychh kwiatów. Na naklejce znajduje się co najważniejsze - imię dziecka oraz data przyjęcia. Lizaki dodatkowo można udekorować kolorową wstążką. 

Lizak na Chrzest w ozdobnym kartoniku

Lizak na Chrzest w ozdobnym kartoniku

Podziękowania na Chrzest - lizaki z motywem serca i bilecikiem

Lizaki na Chrzest przyjmują różne postacie i kształty. Jedną z najbardziej uroczych propozycji są lizaki w kształcie serduszka w kolorze czerwonym. Są one sprzedawane z bilecikiem w kształcie kółka oraz personalizowanej naklejki. Aby przywiesić bileciki do lizakó potrzebne są cienkie wstążki, które przepięknie udekorują słodki upominek. Takie podziękowania dla gości na Chrzest dostępne są w wielu wersjach graficznych. Bestsellerem są lizaki z motywem złotych stópek i aniołkiem. Na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są lizaki z bilecikami w różowej kolorystyce np. kwiaty piwonii, a na Chrzest chłopca z motywem niebieskiego wózeczka. 

Lizak podziękowanie z personalizowanym bilecikiem

Lizak podziękowanie z personalizowanym bilecikiem

Lizaki na Chrzest z imieniem dziecka 

Inną propozycja słodkich podziękowań na Chrzest są kolorowe lizaki z okrągłymi naklejkami. Tego typu lizaki fantastycznie prezentują się w ozdobnych wiaderkach, szklanych wazonikach lub na talerzach gości. Takie upominki posiadają fantastyczny owocowy smak, który najbardziej przypadnie do gustu najmłodszym gościom. Lizaki na Chrzest dostępne są w wielu wariantach graficznych, które zachwycą i zauroczą najbliższych. Najpopularniejszą propozycją są lizaki sprzedawane z naklejką, która zdobiona jest motywem złotych stópek i imieniem dziecka. Takie lizaki najlepiej jest udekorować jeszcze złotą kokardką.

Personalizowany lizak na podziękowanie na Chrzest

Personalizowany lizak na podziękowanie na Chrzest