Lizaki na Chrzest

Lizaki na Chrzest

Lizaki na Chrzest to wspaniałe upominki dla gości, które pozwolą podziękować im za przybycie. Wyjątkową propozycją są lizaki z imieniem dziecka i datą Chrztu. Inne podziękowania dla gości Chrzest to również: czekoladki na Chrzest, krówki, miody czy aniołki. Najlepiej jest wybierać personalizowane podziękowania dla gości na Chrzest, które zdobione są pięknym tekstem podziękowania. Podczas organizacji tak ważnego przyjęcia należy pamiętać o innych niezbędnych elementach takich jak: zaproszenia na Chrzest, balony na Chrzest i serwetki na Chrzest.

Lizaki na Chrzest

 • LIZAK podziękowanie na Chrzest w płaskim kartoniku Złote Stópki LIZAK podziękowanie na Chrzest w płaskim kartoniku Złote Stópki
  1,98 zł
  LIZAK podziękowanie na Chrzest w płaskim...

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest dziecka w postaci słodkiego lizaka w ozdobnym pudełku. Kartonik zdobiony jest motywem złotych stópek, napisem Chrzest Święty oraz tekstem podziękowania. Tak przygotowany upominek pozwoli w piękny sposób wyrazić wdzięczność najbliższym.

  1,98 zł
 • LIZAK na Chrzest w kartoniku Złote Stópki Z IMIENIEM (+naklejka) LIZAK na Chrzest w kartoniku Złote Stópki Z IMIENIEM (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Chrzest w kartoniku Złote Stópki...

  Personalizowany lizak na Chrzest w ozdobnym kartoniku to wspaniała propozycja upominków dla gości. Zdobione naklejką z imieniem dziecka i uroczą grafiką złotych stópek prezentują się przepięknie. Lizaki można dodatkowo udekorować kolorową wstążką. 

  2,98 zł
 • LIZAK na Komunię w kartoniku Dziękuję Z IMIENIEM (+naklejka) LIZAK na Komunię w kartoniku Dziękuję Z IMIENIEM (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Chrzest/Komunięw kartoniku...

  Przepiękne podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci personalizowanego lizaka. Zapakowany w ozdobny kartonik z napisem "Słodkie podziękowanie!" prezentuje się wspaniale. W komplecie znajduje się naklejka z imieniem dziecka i datą przyjęcia, którą należy samodzielnie umieścić na lizaku. Całość zachwyci i zauroczy wszystkich gości. 

  2,98 zł
 • LIZAK na Chrzest w kartoniku Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM (+naklejka) LIZAK na Chrzest w kartoniku Gałązka Eukaliptusa Z IMIENIEM (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Chrzest/Komunię w kartoniku...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom na Chrzcie dziecka? Wspaniałą propozycją są owocowe lizaki zapakowane w ozdobny kartonik. Sprzedawane są w komplecie z personalizowanymi naklejkami, które zdobione są elegancką grafiką gałązki eukaliptusa.

  2,98 zł
 • LIZAK na Chrzest w kartoniku Srebrno-Złoty Z IMIENIEM (+naklejka) LIZAK na Chrzest w kartoniku Srebrno-Złoty Z IMIENIEM (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Chrzest/Komunię w kartoniku...

  Wyjątkowo urocze podziękowanie dla gości na Chrzest Święty. Owocowe lizaki w ozdobnym kartoniku z personalizowanymi naklejkami zachwycą najbliższych. Samoprzylepna etykieta zdobiona jest imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz elegancką grafiką srebrno-złotej gałązki. 

  2,98 zł
 • LIZAK na Chrzest w kartoniku Kwiatowy Wózek RÓŻ Z IMIENIEM (+naklejka) LIZAK na Chrzest w kartoniku Kwiatowy Wózek RÓŻ Z IMIENIEM (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Chrzest w kartoniku Kwiatowy...

  Przepiękne podziękowanie dla gości na Chrzest dziewczynki w postaci personalizowanego lizaka. Umieszczony w ozdobnym kartoniku prezentuje się elegancko i oryginalnie. W komplecie znajdują się również etykiety z imieniem dziecka, datą przyjęcia i grafiką różowych kwiatów. 

  2,98 zł
 • LIZAK na Chrzest w kartoniku Kwiatowy Wózek BŁĘKIT Z IMIENIEM (+naklejka) LIZAK na Chrzest w kartoniku Kwiatowy Wózek BŁĘKIT Z IMIENIEM (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Chrzest w kartoniku Kwiatowy...

  Jak w piękny i oryginalny sposób podziękować gościom na Chrzcie dziecka? Wspaniałą propozycją są personalizowane lizaki w ozdobnym kartoniku. Udekorowane naklejką z imieniem dziecka, datą przyjęcia i błękitnymi kwiatami prezentują się przepięknie.

  2,98 zł
 • LIZAK owocowy pastelowy na Chrzest mięta 60g MEGA DUŻY (+bilecik kółko+naklejka z imieniem) LIZAK owocowy pastelowy na Chrzest mięta 60g MEGA DUŻY (+bilecik kółko+naklejka z imieniem)
  6,98 zł
  LIZAK owocowy kręcony na Chrzest 50g MEGA...

  Wspaniała propozycja na piękne i słodkie upominki dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Kolorowe lizaczki ozdobione okrągłymi bilecikami i naklejkami z imieniem dziecka, które sprzedawane są w komplecie prezentują się naprawdę ślicznie! Naklejki ozdobione są elementami w niebieskim odcieniu, dzięki czemu jest to idealna propozycja na...

  6,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Srebrno-Złoty Chrzest (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Srebrno-Złoty Chrzest (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Srebrno-Złoty...

  Owocowe lizaki ozdobione naklejką z imieniem dziecka pozwolą w wyjątkowo uroczy i słodki sposób podziękować gościom podczas Chrztu Świętego dziecka. Lizaki wspaniale prezentują się na stole ułożone na talerzach gości. Samoprzylepna naklejka, którą należy samodzielnie przykleić do lizaków zdobiona jest elegancką grafiką szarozielonych listków i elementów w...

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest w Srebrze (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest w Srebrze (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chrzest i Komunia...

  Owocowe lizaki z piękną personalizowaną etykietą to wspaniały upominek dla gości na Chrzest Święty. Na samoprzylepnej naklejce znajduje się imię dziecka oraz elegancki motyw srebrnej koronki. Wyjątkowo prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości oraz w szklanych pojemnikach.

  21,98 zł
 • LIZAKI na Chrzest Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI na Chrzest Smaki Dzieciństwa Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI na Chrzest i Komunię Smaki...

  Słodkie i urocze podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci owocowych lizaków. Upominki sprzedawane są w komplecie z naklejkami, które zdobione są imieniem dziecka, datą uroczystości oraz elegancką grafiką gałązek eukaliptusa. Personalizowane lizaki to oryginalna propozycja upominków dla gości.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Złote Stópki (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Złote Stópki (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunię...

  Podziękowanie dla gości w formie słodkiego upominku. Duże lizaki zdobione personalizowaną naklejką to propozycja podziękowania dla wszystkich gości, nawet tych najmłodszych. Naklejki posiadają nadruk imienia dziecka oraz daty uroczystości.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Złote Stópki (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Złote Stópki (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Złoty...

  Słodki i uroczy upominek dla gości na Chrzest Święty w postaci kolorowych lizaków z personalizacją. Lizaki ozdobione naklejką, którą należy samodzielnie przykleić prezentują się przepięknie! Samoprzylepne etykiety ozdobione są grafiką wózeczka w złotym odcieniu oraz imieniem dziecka. Lizaki wspaniale prezentują się ułożone na talerzach gości.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Różowy Aniołek 10szt (+etykiety z imieniem) LIZAKI Smaki Dzieciństwa Różowy Aniołek 10szt (+etykiety z imieniem)
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowy...

  Słodziutkie owocowe lizaczki razem z personalizowanymi naklejkami to niesamowity upominek dla przybyłych gości na uroczystość Chrztu. Naklejka na lizaki z imieniem dziecka sprawi, że goście na pewno będą zaskoczeni. Pięknie udekorują nakrycie stołu i wzbogacą jego aranżacje.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chłopiec w Kwiatach (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chłopiec w Kwiatach (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Chłopiec w...

  Lizaki  w pięknych kolorach i owocowych smakach świetnie sprawdzą się jako miły upominek dla gości, w podziękowaniu za przyjście na Chrzest Święty Waszego dziecka. Dołączana naklejka ze śliczną grafiką małego chłopca, imieniem i datą wydarzenia cudownie zdobi i personalizuje całość.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Niebieski Aniołek 10szt (+etykiety z imieniem) LIZAKI Smaki Dzieciństwa Niebieski Aniołek 10szt (+etykiety z imieniem)
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Niebieski Aniołek...

  Piękne, słodziutkie, owocowe lizaczki, które będą wspaniałym upominkiem dla przybyłych gości na uroczystość. Na lizaczku znajduje się naklejka z imieniem dziecka oraz motyw z kolekcji Niebieski Wózeczek. Taki słodki poczęstunek zrobi na pewno wielkie wrażenie na wszystkich, i osłodzi Wasze przyjęcie!

  21,98 zł
 • IZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Serce (+etykiety z imieniem) 10szt IZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Serce (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest i...

  Słodkie lizaki na podziękowania dla gości na Chrzest Święty. Owocowe lizaki zdobione naklejką z imieniem dziecka oraz piękną grafiką kwiatowego serca zachwycą najbliższych. Lizaki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnym pojemniku. Pięknie prezentują się przewiązane dekoracyjną wstążką.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Różowy Wózek (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Różowy Wózek (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest...

  Pyszny lizak z etykietką z imieniem dziecka - uroczy i smakowity upominek dla gości!  Ten piękny, personalizowany dodatek sprawi, że Wasza mała córeczka poczuje się wyróżniona. Idealny mały prezent dla gości, za dzielenie się z Wami tą piękną chwilą. Lizaki będą cudownie wyglądać na stole o słodkiej, różowej dekoracji.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Błękitny Wózek (+etykiety z imieniem) 10szt. LIZAKI Smaki Dzieciństwa Błękitny Wózek (+etykiety z imieniem) 10szt.
  21,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest...
  1 Recenzje

  Pyszny lizak przyozdobiony uroczą  błękitną etykietką z imieniem dziecka, to idealny upominek dla gości! Ten piękny personalizowany dodatek sprawi, że Wasz syn poczuje się wyjątkowo. Idealny mały prezent dla gości, za dzielenie z Wami tych pięknych chwil. Lizaki będą cudownie wyglądać na stole o błękitnej dekoracji.

  21,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Chrzest Lily of the Valley (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Chrzest Lily of the Valley (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Upominki dla gości w postaci słodkich lizaków ozdobionych personalizowaną naklejką to świetny pomysł na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego dziecka. Kolorowe lizaki wspaniale prezentują się na talerzach gości.

  21,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Rustykalny Chrzest z...

  Słodkie podziękowanie dla gości to niezbędny element każdego uroczystego przyjęcia. Lizaki spodobają się wszystkich gościom a przede wszystkim tym najmłodszym. Każdy lizak posiada personalizowaną naklejkę z imieniem maluszka oraz datą uroczystości. Dzięki czemu lizak może być wspaniała pamiątką tego dnia.

  21,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Rustykalna Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt LIZAKI Smaki Dzieciństwa Rustykalna Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI smaki dzieciństwa na Chrzest Anioł...

  Podziękowanie dla gości na Chrzest w formie owocowych lizaków z personalizacją będą wspaniałym sposobem na wyrażenie wdzięczności za przybycie.

  21,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Złote Stópki (+bileciki z imieniem) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Złote Stópki (+bileciki z imieniem) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest...

  Słodkie lizaki z dużymi czerwonymi sercami oraz z personalizowanymi bilecikami to urocze upominki dla gości Chrztu Świętego Twojego dziecka. Naklejki, które należy nakleić na bileciki w kształcie kółka ozdobione są śliczną grafiką dziecięcych złotych stópek oraz imieniem dziecka.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Srebrno-Złoty Chrzest (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Srebrno-Złoty Chrzest (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem...

  Przepiękne upominki dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Duże okrągłe lizaki z motywem serca ozdobione personalizowanym bilecikiem i naklejką zachwycą i zauroczą najbliższych. Wspaniale prezentują się na stole przy nakryciach gości lub w szklanych pojemnikach.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Chrzest w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Chrzest w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Chrzest i...
  1 Recenzje

  Przepiękne upominki dla gości na Chrzest Święty, które zauroczą najbliższych. Słodkie lizaki z motywem serca i personalizowanym bilecikiem w wyjątkowy sposób wyrażą wdzięczność. Naklejka zdobiona jest imieniem dziecka i elegancką grafiką srebrnej koronki. Tak przygotowany upominek można ułożyć na talerzach gości.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Chrzest z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie na Chrzest z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie na Chrzest i Komunię...

  Lizak na Chrzest z motywem serca pozwoli w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Lizaki ozdobione bilecikiem i personalizowaną nakleją prezentują się przepięknie. Ten niezwykły upominek można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub wręczyć osobiście.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest i...

  Słodkie upominki dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego dziecka? Świetną propozycją są duże lizaki z motywem serca, które nie tylko prezentują się przepięknie ale i pysznie smakują. Lizaki można przewiązać ozdobną wstążką oraz przyczepić do nich bileciki i śliczne naklejki z imieniem dziecka, które znajdują się w zestawie.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Różowy Wózeczek (+bileciki z imieniem) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Różowy Wózeczek (+bileciki z imieniem) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest...

  Smakowite i owocowe lizaki z sercem to idealny  poczęstunek w ramach podziękowania dla zaproszonych gości! 

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Błękitny Wózeczek (+bileciki z imieniem) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Błękitny Wózeczek (+bileciki z imieniem) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest...
  1 Recenzje

  Smakowity lizak z sercem z dołączonym bilecikiem - podziękowaniem z imieniem dziecka, to słodki podarek dla gości oraz wspaniała ozdoba na Chrzest Święty Twojego dziecka!

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalny...

  Słodkie podziękowanie dla gości, które możesz wręczyć im podczas uroczystości Chrztu. Taki upominek spodoba się nie tylko najmłodszym uczestnikom przyjęcia. Do każdego lizaka dołączone są bileciki z imieniem maluszka oraz datą uroczystości. Wręczanie upominków gościom, jest obecnie bardzo popularne.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie na Chrzest Anioł Stróż (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Chrzest...

  Podziękowanie dla gości na Chrzest w formie uroczego lizaka z pewnością spodoba się zebranym na uroczystości. Urocze lizaki z motywem serduszka w towarzystwie personalizacji to wyjątkowy upominek.

  39,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Srebrno-Złoty Chrzest (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Srebrno-Złoty Chrzest (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Srebrno-Złoty...

  Piękna propozycja upominków dla gości na Chrzest Święty. Słodkie lizaki z motywem serca ozdobione personalizowanym bilecikiem pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie. Lizaki wspaniale prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości lub w słodkim barku.

  21,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Chrzest w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Chrzest w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Chrzest i Komunia...

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest dziecka? Wspaniałą propozycją są lizaki w kształcie serca z personalizowanymi bilecikami. Tak przygotowany upominek zachwyci i zauroczy najbliższych. Lizaki rewelacyjnie prezentują się ułożone na stole na talerzach gości.

  21,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko na Chrzest i...
  1 Recenzje

  Słodkie lizaki w kształcie serca w czerwonym kolorze to wspaniały pomysł na prezent dla gości na Chrzest Święty. Ozdobione bilecikami i naklejkami z imieniem dziecka, które znajdują się w komplecie prezentują się przepięknie. Owocowe lizaki można ułożyć na talerzach gości i udekorować kolorową kokardką.

  21,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Rystykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt LIZAKI Urocze Serduszko Rystykalny Chrzest z wianuszkiem (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  21,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Rustykalny Chrzest...

  Małe lizaczki mogą być wyjątkowym upominkiem dla każdego gościa obecnego na uroczystości. Lizaczki posiadają personalizowane bileciki z naklejkami, które podkreślają charakter uroczystości. Na naklejkach widnieje grafika rustykalnego wianuszka.

  21,98 zł

Podziękowania dla gości Chrzest - słodkie i urocze propozycje

Uroczystość Chrztu Świętego to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka, jego rodziców oraz najbliższych osób z otoczenia. Na Chrzest dziecka zapraszamy rodzinę oraz najważniejsze osoby z grona znajomych. Dlatego warto jest im podziękować, za przybycie na uroczystość dziecka. Dostępnych jest wiele upominków dla gości na Chrzest, natomiast warto jest wybierać te najpiękniejsze i najbardziej praktyczne. W naszym sklepie internetowym oferujemy słodkie podziękowania dla gości takie jak: czekoladki na Chrzest, krówki, miodki oraz lizaki na Chrzest. Inne oryginalne upominki to: świece zapachowe, mydełka w kształcie misia, magnesy ze zdjęciem dziecka czy bileciki z tekstem podziękowania. Słodkie i kolorowe lizaki na Chrzest to jedna z najmodniejszych propozycji, która wybierana jest przez większość rodziców. 

Lizaki na Chrzest zdobione eleganckim kartonikiem

Wyjątkową formą podziękowania gościom na Chrzcie dziecka są lizaki w kartonikach, które dostępne są w wersji personalizowanej lub uniwersalnej. Owocowe lizaki w kilku kolorach umieszczone są kartoniku, który zdobiony jest piękną grafiką i tekstem podziękowania. Uniwersalną propozycją są lizaki z motywem złotych stópek, napisem Chrzest Święty i Dziękujemy. Oferujemy również personalizowane lizaki w kartonikach, które sprzedawane są z personalizowanymi naklejkami. Samoprzylepne etykiety w kształcie kółka należy samodzielnie umieścić na lizaku. Takie upominki na Chrzest zdobione są złotych stópek, gałązki eukaliptusa, różowych oraz błękitncyh kwiatów. Na naklejce znajduje się co najważniesze - imię dziecka oraz data przyjęcia. Lizaki dodatkowo można udekorować kolorową wstążką. 

Podziękowania na Chrzest - lizaki z motywem serca i bilecikiem

Lizaki na Chrzest przyjmują różne postacie i kształty. Jedną z najbardziej uroczych propozycji są lizaki w kształcie serduszka w kolorze czerwonym. Są one sprzedawane z bilecikiem w kształcie kółka oraz personalizowanej naklejki. Aby przywiesić bileciki do lizakó potrzebne są cienkie wstążki, które przepięknie udekorują słodki upominek. Takie podziękowania dla gości na Chrzest dostępne są w wielu wersjach graficznych. Bestsellerem są lizaki z motywem złotych stópek i aniołkiem. Na Chrzest dziewczynki najczęściej wybierane są lizaki z bilecikami w różowej kolorystyce np. kwiaty piwonii, a na Chrzest chłopca z motywem niebieskiego wózeczka. 

Lizaki na Chrzest z imieniem dziecka 

Inną propozcyją słodkich podziękowań na Chrzest są kolorowe lizaki z okrągłymi naklejkami. Tego typu lizaki fantastycznie prezentują się w ozdobnych wiaderkach, szklanych wazonikach lub na takerzach gości. Takie upominki posiadają fantastyczny owocowy smak, który najbardziej przypadnie do gustu najmłodszym gościom. Lizaki na Chrzest dostępne są w wielu wariantach graficznych, które zachwycą i zauroczą najbliższych. Najpopularniejszą propozycją są lizaki sprzedawane z naklejką, która zdobiona jest motywem złotych stópek i imieniem dziecka. Takie lizaki najlepiej jest udekorować jeszcze złotą kokardką.