Obrusy na Chrzest

Obrusy na Chrzest

Eleganckie obrusy na Chrzest Święty dziecka to niezbędna dekoracja stołu na tak ważną uroczystość. Dostępne są obrusy na stół prostokątny lub okrągły w różnych rozmiarach. Świetną propozycją są obrusy plamoodporne, które można wykorzystać kilka razy. Do obrusów można dobrać inne dekoracje stołu na Chrzest takie jak: bieżniki, serwetki, kieszonki na sztućce, świece oraz świeczniki.

Obrusy na Chrzest

 • OBRUS plamoodporny 140x170cm MEGA CENA OBRUS plamoodporny 140x170cm MEGA CENA
  26,98 zł
  OBRUS plamoodporny 140x170cm MEGA CENA

  Klasyczny biały obrus to niezbędny dodatek na uroczyste przyjęcia. Wspaniale prezentuje się na stole z bieżnikami, serwetkami i kieszonkami w różnych kolorach.

  26,98 zł
 • OBRUS bieżnik na stół z haftowaną koronką Rustykalny 130x180cm LUX OBRUS bieżnik na stół z haftowaną koronką Rustykalny 130x180cm LUX
  129,98 zł
  OBRUS bieżnik na stół z haftowaną koronką Rustykalny 130x180cm LUX

  Piękny obrus na stół wykonany z delikatnego płótna, dekorowany haftem z koronki oraz koronką na brzegach. Obrus wspaniale wpisuje się w rustykalny styl, dzięki niemu pięknie udekorujecie stół. Jest idealny na wiele okazji: Komunię, Chrzest, Roczek, a nawet przyjęcie Baby Shower. Tego typu obrus może być wykorzystywany również na dowolnych przyjęciach w domu.

  129,98 zł
 • BIEŻNIK na stół z haftowaną koronką Rustykalny 40x180cm BIEŻNIK na stół z haftowaną koronką Rustykalny 40x180cm
  59,98 zł
  BIEŻNIK na stół z haftowaną koronką Rustykalny 40x180cm

  Bardzo elegancki haftowany bieżnik na stół dekorowany misterną koronką. Bieżnik wspaniale prezentuje się na uroczystościach w naturalnym stylu z akcentami drewna i juty. Płótno w połączeniu z koronką wygląda bardzo elegancko. To piękna baza, by stworzyć na stole elegancką kompozycję, która oczaruje gości.

  59,98 zł

Obrusy na Chrzest Święty i bieżniki na Chrzest

Pięknie udekorowany stół na uroczystość Chrztu Świętego to klucz efektownego przyjęcia. Warto więc zadbać o wszelkie niezbędne elementy, które dodają szyku i elegancji temu elementu przyjęcia. Podstawą wszelkich dekoracji jest piękny obrus. To on robi za tło do pozostałych ozdób, sprawiając, że są bardziej wyjątkowe i prezentują się niezwykle elegancko.Najlepszym rozwiązaniem będzie biały obrus, który w przyszłości będziecie mogli wykorzystać na kolejnych przyjęciach rodzinnych lub na uroczyste kolacje w gronie najbliższych. Na obrusie można ustawić resztę dekoracji takich jak serwetki na Chrzest.

Obrus na Chrzest Święty eleganckie wykończenie

Wszyscy się zgodzą, że elegancki obrus to podstawa wszelkich dekoracji znajdujących się na stole. Dzięki niemu wszystkie elementy prezentują się znacznie lepiej oraz tworzą spójną całość. Zdecydowanie najlepszym wyborem będzie czysty, biały obrus. Prezentuje się najbardziej elegancko i wyjątkowo. Jest to również bardzo uniwersalny wybór, który świetnie będzie komponował się z wszelkimi dekoracjami, bez znaczenia jaki motyw przewodni przyjęcia wybierzecie. Dobierając do tego cudowny bieżnik na Chrzest, dostępny w wielu wariantach, tworzycie piękną podstawę pod pozostałe ozdoby znajdujące się na stole. W naszej ofercie znajdziecie obrus w dwóch rozmiarach. Dzięki temu na pewno dopasujesz odpowiedni dla siebie, który idealnie sprawdzi się na Waszym stole na Chrzest dziecka. Dzięki wykończeniom na zakładkę prezentuje się jeszcze bardziej wyjątkowo i elegancko. Dzięki temu zyskujecie gwarancję, że nic się nie będzie pruć i niszczyć Waszej aranżacji stołu. 

Obrus plamoodporny na Chrzest

Biały obrus plamoodporny na Chrzest Święty

Obrus na stół na Chrzest

Wybierając biały obrus na Chrzest Waszego dziecka, nie tylko tworzycie piękną aranżację stołu w odpowiednim charakterze do uroczystości wydarzenia, ale również wybieracie przedmiot na lata. Jest to bardzo uniwersalny dodatek, dzięki któremu kolejne przyjęcia i wydarzenia również będziecie mogli pięknie dekorować. Z pewnością zakup takiego elementu dekoracji, jest wydatkiem, który zaprocentuje w przyszłości. Nie musicie za każdym razem dobierać kolejnych obrusów. Jest to zdecydowanie największy atut białego obrusu na Chrzest. 

Wiadomo, że na taką uroczystość zaprasza się również mniejsze dzieci, a wypadki się zdarzają. Warto więc zaopatrzyć się w obrus, który przetrwa małe ekscesy z napojami i jedzeniem. Plamoodporność jest jednym z najistotniejszych elementów, którymi kierujcie się podczas wyboru odpowiedniego obrusu. Łatwość czyszczenia  i uniwersalność sprawia, że przedmiot jest jeszcze bardziej atrakcyjny. 

Będzie wyglądał olśniewająco bez względu na charakter uroczystości i świetnie dopasuje się do wszelkich dekoracji, bez względu na kolorystykę i wzór graficzny.

Dekoracje stołu na Chrzest

Dekoracje stołu na Chrzest z białym obrusem