Kubeczki na urodziny

Kubeczki na urodziny

Kubeczki papierowe na urodziny dziecka to niezbędny element, który powinien znaleźć się na urodzinowym stole. Takie dekoracje urodzinowe świetnie prezentują się z talerzykami w tej samej kolorystyce. Na urodziny dziewczynki najczęściej wybierane są kubeczki w różowym kolorze ze złotym brzegiem. Dla chłopa najlepiej jest wybrać urodzinowe kubeczki w błękitnym kolorze. Fantastycznym pomysłem są kubeczki urodzinowe z imieniem dziecka. Świetną propozycją są kubeczki papierowe dla dzieci z postaciami z bajek: minecraft czy psi patrol.

Kubeczki na urodziny

 • KUBECZKI na Roczek i urodziny dziecka Leśni Przyjaciele 220ml 6szt KUBECZKI na Roczek i urodziny dziecka Leśni Przyjaciele 220ml 6szt
  9,98 zł
  KUBECZKI na Roczek i urodziny dziecka Leśni Przyjaciele 220ml 6szt

  Wybierz piękne dekoracje stołu na przyjęcie z okazji Roczku lub Urodzin. Kubeczki z motywem zwierzątek na pewno spodobają się dzieciom. Zamów najmodniejsze dodatki i przygotuj przyjęcie w wyjątkowym wydaniu.

  9,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Urodzinki Safari ZESTAW dekoracji stołu na Urodzinki Safari
  27,94 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Urodzinki Safari

  Szukasz egzotycznych dodatków na przyjęcie? Zamów zestaw z motywem zwierzątek safari, który ucieszy każdego malucha. Paczka produktów z serwetkami papierowymi z motywem zwierzątek Safari, kubeczkami kraftowymi oraz talerzykami. Stwórz wyjątkową aranżację. 

  27,94 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt...

  Wspaniały dodatek do aranżacji stołu. Kubeczki z personalizowaną naklejką, którą zdobi grafika leśnych zwierzątek pośród różu oraz brokatu niesamowicie zaprezentują się na Urodzinkowym stole. Każdy z dzieci może podpisać swój kubeczek. To praktyczny element dekoracyjny! 

  14,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt (+etykieta)

  Kubeczki do chłodnych napojów to niezbędny element przyjęcia Urodzinkowego. Dołączono do nich personalizowane naklejki zdobione uroczą grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Każde z dzieci może podpisać swój kubeczek. To praktyczny dodatek, który stanie się także elementem wystroju. 

  14,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na Urodziny EKO KRAFT Safari 8 szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe na Urodziny EKO KRAFT Safari 8 szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Urodziny EKO KRAFT Safari 8 szt (+etykieta)

  Kubeczki na przyjęcie! Zamów dekoracje z wyjątkowymi, personalizowanymi naklejkami. Motyw zwierzątek safari świetnie zaprezentuje się na Urodzinkowym stole. Możesz wykorzystać je podczas przyjęcia dedykowanego zarówno dziewczynce jak i chłopcu. 

  14,98 zł
 • ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Białe Róże KOMPLET 32EL. ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Białe Róże KOMPLET 32EL.
  27,94 zł
  ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Białe Róże KOMPLET 32EL.

  Wspaniały zestaw, który pomoże uzupełnić aranżację stołu na przyjęciu! Zestaw składa się z kubeczków oraz talerzyków z metalicznym paskiem i serwetek z motywem białych kwiatów. Produkty niesamowicie się komponują, bez wątpienia świetnie zaprezentują się podczas przyjęcia. 

  27,94 zł
 • ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Białe Kwiaty KOMPLET 32EL. ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Białe Kwiaty KOMPLET 32EL.
  27,94 zł
  ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Białe Kwiaty KOMPLET 32EL.

  Piękny zestaw w odcieniach bieli i zieleni. W jego skład wchodzą serwetki z motywem białych kwiatów oraz talerzyki i kubeczki zdobione metalicznym paskiem. To wyjątkowa propozycja na Roczek, Urodzinki, Baby Shower oraz wiele innych!

  27,94 zł
 • KUBECZKI papierowe na Roczek/Urodzinki NIEBIESKIE Kolorowe Zwierzątka 6szt (+etykieta) WYBIERZ CYFRĘ KUBECZKI papierowe na Roczek/Urodzinki NIEBIESKIE Kolorowe Zwierzątka 6szt (+etykieta) WYBIERZ CYFRĘ
  16,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Roczek/Urodzinki NIEBIESKIE Kolorowe Zwierzątka 6szt...

  Kubeczki to wspaniały element aranżacji stołu - praktyczny i piękny. Urocze kubeczki w błękitnej kolorystyce zakończone złotymi brzegami sprzedawane są w komplecie z personalizowaną etykietą na której umieściliśmy kolorowe zwierzątka. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie, zachwyci wszystkich małych gości.

  16,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na Roczek/Urodzinki RÓŻOWE Kolorowe Zwierzątka 6szt (+etykieta) WYBIERZ CYFRĘ KUBECZKI papierowe na Roczek/Urodzinki RÓŻOWE Kolorowe Zwierzątka 6szt (+etykieta) WYBIERZ CYFRĘ
  16,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Roczek/Urodzinki RÓŻOWE Kolorowe Zwierzątka 6szt...

  Wspaniałe kubeczki wykonane w jasnoróżowej kolorystyce, zakończone złotymi brzegami. Do kompletu dołączono personalizowane etykiety z grafiką uroczych, kolorowych zwierzątek. To wspaniały dodatek na Urodzinki oraz Roczek dziecka, który wykorzysta każdy maluch. Wzbogać aranżacje stołu personalizowanym produktem!

  16,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na Roczek/Urodzinki MIĘTOWE Kolorowe Zwierzątka 6szt (+etykieta) WYBIERZ CYFRĘ KUBECZKI papierowe na Roczek/Urodzinki MIĘTOWE Kolorowe Zwierzątka 6szt (+etykieta) WYBIERZ CYFRĘ
  16,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Roczek/Urodzinki MIĘTOWE Kolorowe Zwierzątka 6szt...

  Wspaniałe kubeczki papierowe w miętowej kolorystyce zakończone złotymi brzegami. Do produktu dołączona została personalizowana naklejka zdobiona grafiką kolorowych zwierzątek. Kubeczki to praktyczny element, który zostanie wykorzystany przez wszystkie dzieci. 

  16,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety samoprzylepne na butelki/oranżadę Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ NAKLEJKI etykiety samoprzylepne na butelki/oranżadę Z IMIENIEM Kolorowe Zwierzątka 10szt WYBIERZ CYFRĘ
  18,98 zł
  NAKLEJKI etykiety samoprzylepne na butelki/oranżadę Z IMIENIEM Kolorowe...

  Wykorzystaj personalizowane etykiety z motywem kolorowych zwierzątek by udekorować butelki. Ten dodatek spodoba się gościom, którzy z chęcią sięgną po słodki napój. Produkt został wykonany z papieru samoprzylepnego. 

  18,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na urodziny dziewczynki Tęczowy Jednorożec 6szt (+etykiety) KUBECZKI papierowe na urodziny dziewczynki Tęczowy Jednorożec 6szt (+etykiety)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe na urodziny dziewczynki Tęczowy Jednorożec 6szt...

  Papierowe kubeczki to świetny dodatek do imprezowych napoi. Piękna grafika tęczowego jednorożca na pewno zachwyci każdą dziewczynkę a personalizacja sprawi, że jubilatka poczuje się wyjątkowo. Kubeczki wykonane są z papieru, w komplecie wysyłamy naklejkę do samodzielnego naklejenia. 

  14,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Unicorn Jednorożec (+etykieta) RÓŻOWE 6szt KUBECZKI papierowe z imieniem Unicorn Jednorożec (+etykieta) RÓŻOWE 6szt
  16,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Roczek i Urodziny dziecka z imieniem Unicorn...

  Jasnoróżowe papierowe kubeczki z personalizowaną naklejką z kolekcji Unicorn to fantastyczna propozycja na roczek i urodziny dla dziewczynki. Naklejka zdobiona jest uroczym motywem jednorożca, imieniem dziecka, liczbą świętowanych latek oraz datą uroczystości. Dodatkowo na kubeczku wyznaczone jest miejsce na imiona dzieci, dzięki czemu pociechy nie pomylą...

  16,98 zł
 • KUBECZEK papierowy z imieniem Unicorn Jednorożec (+etykieta) KUBECZEK papierowy z imieniem Unicorn Jednorożec (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Roczek i Urodziny dziecka z imieniem Unicorn...

  Piękne, białe kubeczki z personalizowanym nadrukiem, z kolekcji Unicorn Jednorożec. Idealne na Wasze przyjęcie urodzinowe. Kubeczki wykonane są z grubego papieru i idealnie nadają się do podawania napojów! Modny motyw sprawi, że będą również wyjątkową dekoracją stołu.

  14,98 zł
 • KUBECZEK papierowy na Roczek z imieniem Leśne Zwierzątka (+etykieta) KUBECZEK papierowy na Roczek z imieniem Leśne Zwierzątka (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Roczek z imieniem Leśne Zwierzątka 6szt (+etykiety)
  1 Recenzje

  Kubeczki papierowe z kolekcji Leśne Zwierzątka to fantastyczny dodatek na przyjęcie urodzinowe dziecka! Kubeczki przede wszystkim ułatwiają podawanie napojów gości, ale i świetnie prezentują się na stole. Kubeczki ozdobione personalizowaną etykietką z imieniem dziecka oraz napisem "1 Urodzinki" wspaniale podkreślą charakter przyjęcia!

  14,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na Roczek i Urodziny dziecka z imieniem Słodki Kotek (+etykieta) RÓŻOWE ze złotym 6szt KUBECZKI papierowe na Roczek i Urodziny dziecka z imieniem Słodki Kotek (+etykieta) RÓŻOWE ze złotym 6szt
  16,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Roczek i Urodziny dziecka z imieniem Słodki Kotek...
  1 Recenzje

  Fantastycznym pomysłem na udekorowanie stołu urodzinowego dla dziewczynki są personalizowane kubeczki o jasnoróżowym kolorze. Papierowe kubeczki sprzedawane są w komplecie z naklejką, która zdobiona jest grafiką uroczego kotka oraz imieniem dziecka. Na naklejce znajduje się miejsce na wpisanie imion wszystkich dzieci, dzięki czemu maluchy nie pomylą...

  16,98 zł
 • KUBECZKI papierowe jasnoróżowe Kotek 6szt KUBECZKI papierowe jasnoróżowe Kotek 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoróżowe Kotek 6szt
  1 Recenzje

  Urocze papierowe kubeczki z nadrukiem śpiących kotków cudownie udekorują stół na dziewczęce przyjęcie! Kubeczki mają jasnoróżowy kolor i ozdobione są połyskującymi złotymi elementami. Fantastycznie będą prezentować się z innymi różowymi dekoracjami podczas imprezki. Grafika ślicznych kotków zachwyci wszystkich gości.

  7,98 zł
 • KUBECZKI na Roczek i urodziny Jednorożec 6szt KUBECZKI na Roczek i urodziny Jednorożec 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI na Roczek i urodziny Jednorożec 6szt

  Kubeczki papierowe z nadrukiem jednorożca to przepiękny sposób, by oczarować gości zaproszonych na urodzinki dziewczynki i stworzyć piękną aranżację stołu. Wykonane w pastelowej kolorystyce kubeczki prezentują się pięknie i ponadczasowo.

  7,98 zł
 • KUBECZKI na Roczek i urodziny Zwierzątka 4szt KUBECZKI na Roczek i urodziny Zwierzątka 4szt
  9,98 zł
  KUBECZKI na Roczek i urodziny Zwierzątka 4szt

  Kubeczki na Roczek i urodziny w mixie wzorów, przedstawiające zwierzaki! Rewelacyjny dodatek na urodzinki każdego malucha. Kubeczki wykonane są z grubego papieru, prezentują się pięknie i ponadczasowo. To wspaniała ozdoba stołu i praktyczny gadżet na przyjęcie dla dziecka.

  9,98 zł
 • KUBECZKI na Roczek i urodziny Happy Birthday rosegold 6szt KUBECZKI na Roczek i urodziny Happy Birthday rosegold 6szt
  9,98 zł
  KUBECZKI na Roczek i urodziny Happy Birthday rosegold 6szt

  Kubeczki na Roczek i urodziny dziecka wykonane z metalicznego papieru w kolorze rosegold, posiadają biały napis Happy Birthday. Kubeczki będą idealne do dekoracji urodzinowego stołu i wznoszenia bezalkoholowych toastów za solenizanta. Pasują dla dzieci w każdym wieku.

  9,98 zł
 • KUBECZKI papierowe Złote 6szt KUBECZKI papierowe Złote 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe Złote 6szt

  Połyskujące na złoto kubeczki to świetny dodatek na przyjęcia! Świetnie sprawdzą się na urodzinkach, na Roczku czy Baby Shower. Idealne do podawania napojów, ale niezastąpione również jako uzupełnienie aranżacji na stole. Pozwolą stworzyć cudowną urodzinową kompozycję.

  7,98 zł
 • KUBECZKI papierowe metaliczne 6szt ROSEGOLD KUBECZKI papierowe metaliczne 6szt ROSEGOLD
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe metaliczne 6szt ROSEGOLD

  Kubeczki to niezastąpiony element każdej imprezki! Dzięki metalicznym kubeczkom w odcieniu rosegold stworzycie fantastyczną i nowoczesną aranżację przyjęcia. Kubeczki świetnie prezentują się z talerzykami i słomkami z tym samym kolorze.

  7,98 zł
 • KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt
  8,98 zł
  KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt

  Kubeczki papierowe to fenomenalny pomysł na dodatki do przyjęcia z okazji urodzin czy Baby Shower. Jeśli do kubeczków dokupisz serwetki oraz talerzyki z tym samym motywem czyli gałązek eukaliptusa stworzysz efektowną aranżację.

  8,98 zł
 • KUBECZKI papierowe Pastelowe Róże 8szt KUBECZKI papierowe Pastelowe Róże 8szt
  8,98 zł
  KUBECZKI papierowe Pastelowe Róże 8szt

  Papierowe kubeczki to genialny wybór na przyjęcia. Kubeczki to ciekawy dodatek, który na pewno uszczęśliwi gości i pozwoli im cieszyć się napojami, które przygotowane zostały na przyjęcie. Ozdobione grafiką w kwiatowym stylu fenomenalnie sprawdzą się na kobiecych przyjęciach.

  8,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na Roczek i urodziny Syrenka 6szt KUBECZKI papierowe na Roczek i urodziny Syrenka 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe na Roczek i urodziny Syrenka 6szt

  Przepiękne i bardzo modne kubeczki papierowe z grafiką, która oczaruje wszystkich i wprowadzi magiczny klimat na przyjęcie. Kubeczki posiadają nadruk muszelek i gwiazdek holo, które mienią się w świetle. Będą świetnym dodatkiem do imprezy z okazji urodzin lub Roczku dziecka.

  7,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na przyjęcia miętowe 6szt Złote Brzegi KUBECZKI papierowe na przyjęcia miętowe 6szt Złote Brzegi
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe na przyjęcia miętowe 6szt Złote Brzegi

  Niezbędny element aranżacji na każde Urodzinki! Zamów wspaniałe kubeczki w odcieniu mięty, które zakończone są złotym akcentem. To praktyczna dekoracja z której skorzysta każdy maluch.

  7,98 zł
 • KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoniebieskie 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Papierowych kubeczków nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu dla dzieci. Jest to nie tylko element praktyczny, ale i przede wszystkim dekoracyjny. Fantastyczne kubeczki w jasnoniebieskim kolorze ozdobione złotym brzegiem modnie udekorują stół podczas imprezki.

  7,98 zł
 • KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt ZŁOTE BRZEGI
  1 Recenzje

  Jednorazowe papierowe kubeczki w kolorze jasnoróżowym świetnie sprawdzą się na każdym przyjęciu. Nie tylko ułatwią podawanie dzieciom napojów, ale i również efektywnie udekorują stół. Kubeczki wykonane są z grubego papieru, idealnie sprawdzą się do podawania chłodnych napojów. Kubeczki udekorowane są złotymi brzegami, dzięki czemu jeszcze piękniej wyglądają.

  7,98 zł
 • KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI białe ze złotym paskiem 6szt
  1 Recenzje

  Efektowne kubeczki na przyjęcie urodzinowe w eleganckim stylu będą niezastąpionym dodatkiem podczas imprezki. Białe kubeczki wykończone zostały złotym paseczkiem, dzięki czemu idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Pięknie wyglądają na urodzinowym stole, ułatwiają podawanie napojów i sprzątanie po imprezie!

  7,98 zł
 • KUBECZKI papierowe kropki Rosegold 6szt KUBECZKI papierowe kropki Rosegold 6szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe kropki Rosegold 6szt

  Papierowe kubeczki zdobione nadrukiem kropek w modnym kolorze rosgold to fantastyczna dekoracja stołu na Roczek, urodziny dziecka i Baby Shower. Kubeczki ułatwią sprzątanie po imprezce i świetnie będą prezentować się na zdjęciach z przyjęcia.

  7,98 zł
 • KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt
  7,98 zł
  KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt

  Papierowe kubeczki to niezastąpiony element każdego przyjęcia dla dzieci. Kubeczki wykonane z papieru kraft idealnie sprawdzą się na imprezkę w leśnym stylu. Fantastycznie prezentują się z dekoracjami urodzinowymi z kolekcji Liski.

  7,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  39,00 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz dokonać drobnej zmiany w projekcie produktu personalizowanego? Nie ma problemu! Na Twoje życzenie dokonamy drobnych zmian w dowolnym projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł

Kubeczki urodzinowe złote, różowe, błękitne

Jednym z bardzo ważnych elementów dekoracyjnych na uroczystym stole urodzinowym jest zastawa. Wśród niej znajdują się kubeczki i talerzyki. To dzięki tym elementom Wasze przyjęcie jest spójne i pełne. Najlepszym wyborem jeżeli chodzi o kubeczki na urodziny będą papierowe w różnych kolorach i wzorach. Papierowe kubeczki na urodziny są dużo bardziej ekologiczne, dzięki czemu dbacie o środowisko. Ze względu na bardzo duży dostęp do wielu wzorów, każdy ma możliwość wybrania odpowiedniego wariantu dla siebie. Najpopularniejsze są z pewnością kubeczki ze złotymi elementami dekoracyjnymi. Świetnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. Pamiętajcie, żeby zaopatrzyć się również w talerzyki na urodziny i słomki w takiej samej kolorystyce. Wtedy urodzinowy stół będzie prezentował się rewelacyjnie.

Kubeczki na urodziny ze złotymi elementami

Jeżeli chcecie, by Wasze przyjęcie było niezmiernie modne i stylowe warto zainteresować się kubeczkami, które posiadają złote, metaliczne elementy dekoracyjne. Dzięki temu świetnie wpisują się w najnowsze trendy i na pewno zachwycą Waszych gości. Na imprezę urodzinową dziewczyny najlepiej sprawdzą się kubeczki w różowym kolorze ze złotym rantem. Dzięki takiemu wariantowi wprowadzić odrobinę koloru i uroku w bardzo subtelny sposób. Różowy będzie idealnym rozwiązaniem na imprezę urodzinową Waszej córeczki i pięknie będzie się komponował z pozostałymi elementami dekoracyjnymi w tej kolorystyce. Warto utrzymać całość w białej kolorystyce, jedynie przełamując całość odrobiną koloru. Wtedy Wasza impreza będzie subtelna i nowoczesna.

Na urodziny chłopca najlepiej sprawdzą się kubeczki w błękitnym kolorze. Posiadają złoty rant, dzięki któremu idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Chcąc wprowadzić nieco koloru i podkreślić płeć dziecka to jest idealny sposób. Prezentują się znakomicie, pięknie dopełniając całość dekoracji na Waszym przyjęciu.

Papierowe kubeczki na urodziny z napisami

Świetnym pomysłem będą również kubeczki z napisem określającym charakter uroczystości w wyjątkowy sposób. Dzięki temu nikt nie będzie miał wątpliwości z jakiej okazji jest zorganizowane przyjęcie. Kubeczki w delikatnym różowym kolorze znakomicie sprawdzą się na przyjęciu Waszej córeczki. Posiadają srebrny napis “Happy Birthday”, który znakomicie wygląda i świetnie sprawdzi się na przyjęciu urodzinowym.

Kubeczki na urodziny z imieniem

Bardzo interesującym i niespotykanym pomysłem są również kubeczki papierowe z personalizowaną naklejką. Prezentują się niezwykle atrakcyjnie i z pewnością sprawią, że Wasze przyjęcie będzie wyjątkowe. W zależności od wybranego motywu przewodniego, możecie zdecydować się na kubeczki, które będą Wam najbardziej odpowiadać. Na naklejkach znajduje się imię dziecka oraz miejsce na wpisanie imienia zaproszonej osoby, dzięki czemu nikt nie pomyli się. Wszystko będzie bardzo dobrze zorganizowane i z pewnością zaskoczy Waszych gości.