Pudełka na pieniądze Komunia, karnety, torby

Pudełka na pieniądze Komunia, karnety, torby

Pudełko na pieniądze to forma prezentu dla dziecka komunijnego i oryginalna pamiątka komunijna. Drewniane pudełko na gotówkę z personalizację i informacją, kto wręcza prezent pozwoli wręczyć dziecku pieniądze w trwały i subtelny sposób. Świetnym wyborem jako dodatek do prezentu komunijnego będzie także karnet, w którym umieścicie własnoręczne życzenia. Możecie zdecydować się na drewniane pudełko na pieniądze na Komunię lub niedrogie papierowe pudełeczko czyli tak zwane etui na pieniążki. Każdy rodzaj posiada piękny wzór, który podkreśli charakter przyjęcia komunijnego.

Pudełka na pieniądze Komunia, karnety, torby

 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Pierwsza Komunia PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Pierwsza Komunia
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Pierwsza Komunia

  Pudełko na pieniądze na Komunię Świętą wykonane z naturalnego drewna i sprzedawane w komplecie ze spersonalizowanymi karteczkami. Wspaniały i trwały prezent dla dziecka komunijnego, który pozwoli w estetyczny sposób wręczyć gotówkę. Pudełko na pieniądze posiada na wieczku grawer w postaci napisu Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Rustykalny Wianuszek PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Rustykalny Wianuszek
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Rustykalny Wianuszek

  Drewniane pudełeczko wspaniale sprawdzi się jako prezent na I Komunię Świętą. W środku znajduje się karteczka z życzeniami dla dziecka z motywem rustykalnego wianuszka oraz dwie klamerki, do których możesz przypiąć pieniążki lub zdjęcie. Całość wykonana z dbałością o detale.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Srebrna Hostia PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Srebrna Hostia
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Srebrna Hostia

  Pamiątka I Komunii w postaci drewnianego pudełka na pieniądze. Idealny pomysł, by wręczyć dziecku gotówkę w estetyczny sposób. Pudełeczko posiada wewnątrz karteczkę ze spersonalizowanym tekstem i grafiką srebrnej Hostii. To wspaniały sposób, by wręczyć dziecku piękny prezent w formie gotówki.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM IHS Exclusive PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM IHS Exclusive
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM IHS Exclusive

  Piękne pudełko na I Komunię Świętą ze złotą grafiką IHS Exclusive. W środku znajdują się klamerki do przypięcia gotówki lub zdjęcia. Na wieczku znajduje się wspaniały grawer.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Granatowa Komunia PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Granatowa Komunia
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Granatowa Komunia

  Drewniane pudełeczko z życzeniami dla dziecka przystępującego do I Komunii Świętej. W środku znajdują się również klamerki do przypięcia pieniążków lub zdjęcia.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerka Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa

  Drewniane pudełko na pieniążki z botaniczną grafiką to świetny upominek na I Komunię Świętą. Na pudełku znajduje się piękny grawer. W środku do klamerek można przyczepić pieniążki lub zdjęcie pamiątkowe.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Różowy Wianuszek PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Różowy Wianuszek
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Różowy Wianuszek

  Śliczna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w eleganckim pudełeczku wykonanym z jasnego drewna. W środku umi4ezczono personalizowaną karteczkę z życzeniami i śliczna dekoracyjną grafiką wianuszka z różowych kwiatów. Wewnątrz pudełeczka znajdują się dwie klamerki do których można przyczepić gotówkę a z czasem pamiątkową fotografię. 

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Wianuszek z kwiatami PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Wianuszek z kwiatami
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Wianuszek z kwiatami

  Śliczna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej pozwoli na długie lata zachować piękne wspomnienia. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami oraz śliczną grafiką wianuszka z kwiatami. W środku umieszczono dwie klamerki do których można przyczepić pieniądze lub z czasem pamiątkową fotografię z uroczystości.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty na krafcie PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty na krafcie
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty kraft

  Wspaniała pamiątka Pierwszej Komunii Świętej inspirowana modnym stylem rustykalnym. W drewnianym pudełeczku umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami i piękną grafiką kwitów w kolorze pudrowego różu. W środku umieszczono dwie klamerki do których można przyczepić pieniądze lub z czasem pamiątkową fotografię z uroczystości. 

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Boho Akwarela PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Boho Akwarela
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Boho Akwarela

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej wykonana w modnym stylu boho. Eleganckie pudełeczko z jasnego drewna udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i śliczną dekoracyjną grafiką. W środku umieszczono dwie klamerki do których można przyczepić Pamiątkowe zdjęcie z uroczystości lub pieniądze przeznaczone na prezent.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Wianuszek z eukaliptusem PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Wianuszek z eukaliptusem
  42,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Wianuszek z eukaliptusem

  Wyjątkowa pamiątka Pierwszej Komunii Świętej inspirowana ponadczasowym motywem świeżego eukaliptusa. Eleganckie pudełeczko wykonane z jasnego drewna ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami. Wewnątrz umieszczono także dwie klamerki do których można przyczepić pieniądze lub pamiątkową fotografię z rodziną. 

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM IHS Exclusive PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM IHS Exclusive
  29,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM IHS Exclusive
  1 Recenzje

  Pudełko na pieniądze przygotowane specjalnie na Komunię Świętą. Piękny sposób, by oczarować dziecko trwałym prezentem w formie gotówki. Grafika złotej Hostii wspaniale podkreśla charakter przyjęcia komunijnego. W pudełeczku znajduje się spersonalizowana karteczka z tekstem życzeń i podpisem.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Srebrna Hostia PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  29,98 zł
  PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Srebrna Hostia

  Pamiątka I Komunii w formie drewnianego pudełka na pieniądze. Wspaniały pomysł, by wręczyć dziecku gotówkę w estetyczny sposób. Pudełeczko posiada wewnątrz karteczkę ze spersonalizowanym tekstem i grafiką srebrnej Hostii. To piękny sposób, by wręczyć dziecku trwały prezent w formie gotówki.

  29,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej karnet Wianuszek z eukaliptusem (+koperta) PAMIĄTKA I Komunii Świętej karnet Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)
  8,98 zł
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej karnet Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)

  Przepiękna pamiątka I Komunii Świętej z elegancką i wpisującą się w trendy grafiką w botanicznym stylu przedstawiającą wianuszek z eukaliptusem. Kartka to wspaniały dodatek do upominku, która będzie również fenomenalną pamiątką dla dziecka z okazji Komunii.

  8,98 zł
 • KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta) KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  7,98 zł
  KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Kartka z życzeniami na dowolną okazję będzie wspaniałym uzupełnieniem prezentu. Kartka wykonana jest na kraftowym tle i posiada motyw romantycznych pudrowych kwiatów. W komplecie znajduje się dopasowana kraftowa koperta. Taki komplet można wypisać i wręczyć np. Mamie, Babci czy jako dodatek do prezentu na narodziny.

  7,98 zł
 • KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta) KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)
  5,00 zł
  KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)

  Kartka z życzeniami na Baby Shower, Roczek, Chrzest lub Komunię dziewczynki! Idealny dodatek do prezentu, który wręczacie, by złożyć osobiste życzenia i wyrazić słowami to, co czujecie. Kartka wykonana jest na wysokiej jakości papierze, sprzedawana w komplecie z różową kopertą. Możecie wręczyć ją również jako dodatek do prezentu dla Mamy, cioci czy Babci.

  5,00 zł
 • BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty
  3,50 zł
  BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty

  Bilecik do prezentu dla kobiety lub dziewczynki z przepiękną grafiką różowych kwiatów. Wykonany z grubego papieru i przedziurkowany sprawia, że można go dowiązać do pudełka prezentowego. Wspaniały wybór, by oczarować najbliższą osobę. Wspaniały dodatek do prezentu na Baby Shower, Roczek dziewczynki czy Dzień Matki.

  3,50 zł
 • TORBA na prezent Kraft Kwiatowa MAŁA 10x19x23cm TORBA na prezent Kraft Kwiatowa MAŁA 10x19x23cm
  7,98 zł
  TORBA na prezent Kraft Kwiatowa MAŁA 10x19x23cm

  Torba na prezent w kraftowym stylu. Dostępna w sześciu różnych wzorach z motywami kwiatowymi. To wspaniały dodatek, który pozwoli Ci zapakować prezent na Urodziny, Dzień Mamy, Roczek. Elegancka grafika zaskoczy obdarowanego. 

  7,98 zł
 • TORBA na prezent Kraft Kwiatowa DUŻA 11x23x32cm TORBA na prezent Kraft Kwiatowa DUŻA 11x23x32cm
  8,98 zł
  TORBA na prezent Kraft Kwiatowa DUŻA 11x23x32cm

  Eleganckie torebki kraftowe z kwietnymi dodatkami. Przepiękne nadruki wpadną w gust obdarowanej osoby. Dodatek do prezentu sprawi, że całość zaprezentuje się jeszcze bardziej efektownie!

  8,98 zł
 • OZDOBA na wieczko skrzynki/pudełka Pamiątka I Komunii Świętej DOKUP DO PREZENTU OZDOBA na wieczko skrzynki/pudełka Pamiątka I Komunii Świętej DOKUP DO PREZENTU
  5,00 zł
  OZDOBA na wieczko skrzynki/pudełka Pamiątka I Komunii Świętej DOKUP DO...

  Ozdoba na wieczko skrzyni lub pudełka, którą świetnie udekorujesz pamiątkę I Komunii. Wykonane z naturalnego drewna kółeczko posiada grawer z napisem "Pamiątka I Komunii Świętej" oraz delikatnym motywem gałązek. Takie połączenie wygląda cudownie na pamiątce komunijnej.

  5,00 zł
 • DEKORACJE w stylu rustykalnym na Komunię ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja rustykalny wianuszek : KUP TUTAJ

Pudełka na pieniądze na Komunię. Jak wręczyć gotówkę na prezent komunijny?

Przygotowując się do Pierwszej Komunii Świętej, koniecznie trzeba pomyśleć o drobnym prezencie, który sprawi przyjemność obdarowanemu dziecku. To dla niego dużo radości, a przy tym niesamowita pamiątka na całe życie. Jeśli wybrałeś już odpowiedni prezent i chcesz w efektowny sposób go wręczyć, zadbaj o gustowną oprawę oraz dodatki. Oprawa upominku ma bowiem ogromny wpływ na to, jak obdarowana osoba będzie go postrzegać. Kolorowe torebki czy bileciki to znakomity sposób na to, aby uatrakcyjnić wygląd prezentu z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Wspaniałym dodatkiem może być również kartka okolicznościowa z życzeniami, dzięki której obdarowana osoba nie będzie miała najmniejszych wątpliwości, od kogo dostała tak cudowny upominek. Gorąco polecamy także inne opakowania oraz dodatki, jakie można znaleźć w naszej ofercie.

Prezenty komunijne: pudełka na pieniądze drewniane

Wykonane z drewna pudełka w naturalnym kolorze zachwycają swoim niepowtarzalnym wnętrzem. Skrzyneczki wyklejone zostały kartkami zdobionymi modnymi motywami, na których nadrukowane są personalizowane życzenia dla komunijnego dziecka. Pudełko na pieniądze na Komunią z Hostią to projekt, który wyjątkowo dobrze podkreśla klimat uroczystości i będzie niezastąpioną pamiątką z dnia Pierwszej Komunii. Przepięknie prezentują się także pudełka dekorowane grafikami zielonych gałązek eukaliptusa czy konwalii. Naturalne trendy są obecnie niezwykle modne, dlatego tak stylowo zapakowane pieniądze sprawią obdarowanemu dziecku jeszcze większą radość. W górnej części skrzynki zamocowane są dwie klamerki, za pomocą których łatwo zamocujesz banknot, zabezpieczając go przy okazji przed wypadnięciem.

Pudełko na pieniądze Komunia z motywem złotej Hostii

Pudełko na pieniądze Komunia z motywem złotej Hostii

Pamiątka I Komunii w formie karnetu

Kartka z życzeniami dołączona do prezentu to rewelacyjny sposób na uzupełnienie podarunku. W naszym sklepie dostępne są estetyczne i wspaniale wyglądające karnety do samodzielnego wypisania, na których możesz umieścić osobisty wpis prosto z serca. Karnet pamiątka Komunii w botanicznym stylu to świetny dodatek w aktualnych trendach. Na białym tle nadrukowana została grafika zielono-pomarańczowego wieńca, wewnątrz którego znajduje się napis “Pamiątka Pierwszej Komunii Św.” oraz subtelny krzyż. Analogiczny motyw zdobi wnętrze kartki razem z piękną sentencją. Do kompletu dołączona jest kraftowa koperta, która idealnie wpisuje się w trendy eko. Tak oryginalna kartka okolicznościowa będzie fenomenalnym dodatkiem do prezentu z okazji Pierwszej Komunii.

Pamiątka I Komunii w formie karnetu w botanicznym stylu

Pamiątka I Komunii w formie karnetu w botanicznym stylu

Torebki prezentowe na Komunię

Jak zapakować prezent na Pierwszą Komunię dziecka? Szybkim i wygodnym sposobem jest zakup torebki z grubego papieru. Można do niej zapakować dowolnego rodzaju produkty bez względu na ich kształt. Torba Ornamentowa Hostia to produkt doskonale dopasowany do atmosfery Pierwszej Komunii. Biała torba zdobiona złotym wzorem i emblematem IHS odporna jest na zagniecenia, dzięki czemu wygląda wyjątkowo estetycznie. Posiada także praktyczne rączki z satynowej wstążeczki, które ułatwiają transport prezentu. Modną propozycją opakowania dla prezentu komunijnego jest lniany worek ze ściągaczem. Na materiale nadrukowany jest subtelny wieniec z napisem “Dla Ciebie” oraz “Handmade with Love”. To szczególnie dobra oprawa dla upominków wykonanych własnoręcznie lub eko prezentów, ale z powodzeniem możesz umieścić w nich też biżuterię, kosz prezentowy czy personalizowaną Biblię.