Dla przedszkolaków to bogata oferta produktów, które są idealne dla dzieci w wielu przedszkolnym. Chętnie wyszukiwane są piosenki dla przedszkolaków czy bajki dla przedszkolaków, które można znaleźć w internecie. Kolorowanki czy wycinanki do pobrania to wspaniały wybór, by zapewnić dzieciom udaną zabawę. Warto postarać się także o worki na buty do przedszkola czy kubki dla dzieci z imieniem, by każde dziecko poczuło się docenione i wyróżnione. W tej kategorii znajdziecie także pomysły na upominki dla przedszkolaków i prezenty na koniec roku dla przedszkolaków, które oczarują każdego malucha.

Wybierz:

Dla przedszkolaków

Dla przedszkolaków - upominki dla przedszkolaków, prezenty i praktyczna wyprawka do przedszkola

Pracujesz w przedszkolu i zależy Ci, aby maluchy czuły się tam dobrze? Odpowiednie gadżety i akcesoria bez dwóch zdań uprzyjemnią każdemu szkrabowi zabawę oraz naukę. Personalizowane kubki, teczki czy worki na buty to idealna wyprawka dla każdego przedszkolaka. Dzięki imieniu nadrukowanemu na produktach, nikt nie będzie miał wątpliwości, do kogo one należą. W przedszkolu nie może zabraknąć też kolorowanek, bloków rysunkowych oraz notesów, które zapewnią dzieciom wspaniałą rozrywkę w trakcie godzin spędzanych poza domem. Jakie jeszcze niespodzianki dla Was przygotowaliśmy? Wśród naszych niezawodnych propozycji znaleźć można także upominki dla dzieci na Boże Narodzenie czy Wielkanoc. To z całą pewnością świetny sposób na sprawienie maluchom prawdziwej radości.

Kubki, worki i teczki z imieniem dla przedszkolaków

Personalizowane kubki, worki czy teczki to doskonały pomysł w grupie złożonej z większej ilości dzieci. Takie produkty sprezentować maluchom mogą zarówno ich rodzice, jak i przedszkole w dniu pasowania na przedszkolaka. Ceramiczne kubki zdobione są nie tylko imieniem dziecka, ale również niepowtarzalnymi grafikami. Motywy jednorożców, astronautów, samolotów, zwierząt czy księżniczek zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o najmłodszych. Wśród tak wielu fantastycznych propozycji z pewnością znajdzie się idealny wariant dla każdego. W podobnym stylu stworzone są worki na buty czy teczki na rysunki dzieci. Dzięki temu można skompletować rewelacyjny zestaw, który uprzyjemni maluchom pierwsze chwile w przedszkolu.

Teczka z imieniem dziecka na rysunki z przedszkola

Teczka z imieniem dziecka na rysunki z przedszkola

Kolorowanki i bloki do przedszkola

Jak zapewnić dzieciom w przedszkolu odpowiednią rozrywkę? Bez wątpienia dobrym pomysłem jest zorganizowanie im kreatywnych zabaw, które rozwijają wyobraźnię. Duże, przestrzenne figury z grubej tektury to oryginalna i naprawdę ciekawa propozycja. Zabawki należy złożyć, a następnie samodzielnie ozdobić kredkami, mazakami i farbkami przed przystąpieniem do zabawy. Maluchy w przedszkolu z pewnością będą oczarowane taką możliwością. Kapitalną atrakcją są też maski zwierząt do kolorowania, które później dzieci mogą nosić. Zestaw kolorowych papierów czy blok rysunkowy to absolutny must-have w przedszkolu. Z nimi najmłodsi będą mogli stworzyć swoje małe dzieła sztuki, które oczarują ich najbliższych.

Maski do kolorowania dla dzieci w przedszkolu

Maski do kolorowania dla dzieci w przedszkolu

Prezenty świąteczne dla przedszkolaków

Święta Bożego Narodzenia to czas prezentów i serdeczności. Chcecie w przedszkolu sprawić swoim małym podopiecznym fantastyczną niespodziankę z tej okazji? Personalizowane kubki wypełnione cukierkami czy smakowitymi piankami to wyśmienity pomysł na upominki dla przedszkolaków. Cudownie w roli prezentów sprawdzą się też bombonierki wypełnione śmietankowymi krówkami, dużych rozmiarów czekolady i ciasteczka z wróżbami. Miękkie poduszki z unikalnymi grafikami podpisane imionami obdarowanych dzieci to pomysłowy prezent świąteczny, który na pewno oczaruje każdego szkraba. Z okazji Gwiazdki przedszkolakom wręczyć możecie również zamykane na gumkę notesy. Koniecznie sprawdźcie wszystkie stworzone przez nas projekty w niezwykle dziecięcym stylu. Wspaniały efekt uzyskacie pakując swoje upominki w lniane worki z personalizacją.

Prezenty dla przedszkolaków na Wielkanoc

Zbliża się Wielkanoc i chcecie zorganizować coś wyjątkowego w swoim przedszkolu? W takim razie nie zapomnijcie o drobnych upominkach dla wszystkich maluchów! Możecie umieścić je w lnianych workach zdobionych wyjątkowymi grafikami, a będą prezentować się naprawdę cudownie. Kapitalnymi podarunkami mogą być ceramiczne kubki, notesy zamykane na gumkę, worki na buty i śniadanie czy ozdobne poduszki. Wszystkie prezenty są spersonalizowane, a nadrukowane na nich motywy przyciągają uwagę i bezbłędnie wpisują się w dziecięce upodobania. To praktyczne dodatki, które na pewno zachwycą wszystkie obdarowane szkraby. Takiej Wielkanocy w przedszkolu dzieci bez wątpienia długo nie zapomną.