Kolorowanki i bloki do przedszkola

Kolorowanki i bloki do przedszkola

Kolorowanki i bloki do przedszkola, dzięki którym dzieciaki będą mogły dać upust swojej wyobraźni. Piękne bloki rysunkowe, których okładki można wykorzystać jako plakaty na ścianę pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale też dekoracyjną. Bloki z kolorowymi kartkami do wycinanek pozwolą stworzyć wiele wspaniałych prac. Kolorowanki dla przedszkolaków to świetna możliwość rozwoju dziecka oraz doskonała zabawa dla całej grupy. Rozwijają one kreatywność i zajmują przyjemnie czas. To wspaniałe ćwiczenie na koncentrację i małą motorykę u najmłodszych!

Kolorowanki i bloki do przedszkola

Kolorowanki i bloki do przedszkola

Dzieci uwielbiają zajęcia plastyczne. To dla nich doskonała okazja do wyrażenia siebie oraz zilustrowania kreatywnych pomysłów rodzących się w ich pełnych fascynacji światem głowach. Właśnie z tego powodu w żadnej przedszkolnej sali nie może zabraknąć akcesoriów, dzięki którym najmłodsi będą mogli puścić wodze fantazji i stworzyć unikalne arcydzieła. Takie artykuły znajdziesz w naszej ofercie. Zabawki do kolorowania, bloki i zestawy papierów, a także notesy z wyrywanymi kartkami to rewelacyjny sposób na zapewnienie przedszkolakom rozrywki. Z całą pewnością przydadzą się one nie tylko dzieciom. Koniecznie sprawdź proponowane produkty i wybierz spośród nich najlepsze rozwiązanie dla swojej grupy!

Papiery kolorowe i bloki rysunkowe w pięknych zestawach

Komplet kolorowych papierów to idealny dodatek podczas plastycznych zajęć w przedszkolu czy szkole. Możesz wybrać pastelowy wariant bądź komplet w bardziej soczystych odcieniach, a Twoi podopieczni bez wątpienia zyskają rewelacyjne materiały do swoich prac. Na kolorowych kartkach można malować i pisać, ale nadają się one świetnie także do wycinanek i kolaży. Szczególnie ciekawie w zestawach prezentują się kartki o oryginalnych motywach. W papierniczych zapasach przedszkola nie może zabraknąć również bloków rysunkowych. W naszym sklepie znajdziesz produkty z naprawdę unikalnymi okładkami, które bez dwóch zdań spodobają się wszystkim maluchom. Dzieci na pewno chętnie wykorzystają także grafiki kotków, łabędzi i tęczy w swoich pracach.

Piękne papiery kolorowe do kreatywnych zabaw z dzieckiem

Piękne papiery kolorowe do kreatywnych zabaw z dzieckiem

Domek do kolorowania i inne kreatywne zabawki

Twoi podopieczni w przedszkolu z całą pewnością będą zachwyceni dużych rozmiarów tekturową zabawką do samodzielnego złożenia oraz ozdobienia. Na papierze można malować i rysować, a uzyskany rezultat bez wątpienia będzie jedyny w swoim rodzaju. Super Auto sprzedawane jest z zestawem naklejek, dzięki którym samochód nabierze bardziej realistycznego wyglądu. Resztę zabawki dzieci mogą udekorować według własnego uznania. Fenomenalnym rozwiązaniem będzie też rakieta. Przedszkolaki z prawdziwą przyjemnością pokolorują swój własny pojazd kosmiczny, a następnie będą bawić się w astronautów czy łowców przygód. Z powodzeniem postawić możesz też na duży domek czy nieco mniejszy salon kosmetyczny z figurkami. Takie zabawy rozwijają wyobraźnię i zapewnią dzieciom godziny radości. 

Domek do kolorowania dla dzieci

Domek do kolorowania dla dzieci

Notesy do przedszkola - piękne pamiętniki z grafikami

Niewielkie notesy z wyrywanymi karteczkami to praktyczne akcesoria nie tylko dla dzieci, ale również dorosłych. Można na nich rysować albo zapisywać krótkie informacje, a ze względu na nieduży rozmiar nie ma problemu z posiadaniem ich zawsze pod ręką! Pastelowe notesiki z grafiką tęczy czy kotka to urocze produkty, które niewątpliwie spodobają się wszystkim przedszkolakom. Notatniki posiadają kilkadziesiąt kartek, więc zapewnią maluchom wystarczającą ilość miejsca na rysunki. Takie akcesoria to nie tylko fantastyczny dodatek na zajęcia. Notesiki można z powodzeniem wykorzystać również jako prezenty z okazji Gwiazdki czy Dnia Dziecka albo wyjątkową nagrodę w konkursie. Zeszycik wygrany w grze na festynie będzie dla przedszkolaka cudowną niespodzianką.