Dla Babci i Dziadka

Dla Babci i Dziadka

Prezent dla Babci i Dziadka od wnuczki lub wnuka pokaże, jak bardzo dziecko kocha swoich najbliższych. Pięknym prezentem na Dzień Babci jest zdecydowanie kubek dla Babci z imieniem, napisem Kocham Cię lub zdjęciem wnuczki czy wnuczka. Dobrym wyborem na praktyczny prezent jest fartuch dla Babci z napisem Moja Babcia to najlepsza kucharka lub notatnik na zapiski dla Dziadka. Chętnie wybierane są również słodkie bombonierki dla Dziadków. Prezenty dla Dziadków popularne to także kapcie, miękkie poduszki z nadrukiem czy słodkości: czekoladki, krówki dla Dziadków. Babci lub Dziadkowi można podarować także przepiękną figurkę anioła.

Dla Babci i Dziadka

 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa+czekolada Pudrowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa+czekolada Pudrowe
  79,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa+czekolada Pudrowe

  Słodki zestaw jako pomysł na prezent z okazji Dnia Babci. Zamów specjalnie skomponowany podarunek składający się z aromatycznej świeżo palonej kawy, personalizowanego kubka z imieniem i słodkiej czekolady. Zaskocz ukochaną Babcię i podaruj jej dedykowany upominek od serca.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Różowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Różowe
  89,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Różowe

  Wyjątkowy zestaw dla Babci z okazji jej święta. Zamów specjalnie skomponowany zestaw, w którym znajduje się czarna herbatka z pąkami róż, personalizowany kubek z imieniem Babci i trwałym nadrukiem oraz złoty zaparzacz. Wszystko zapakowane w celofan i przewiązane ozdobną wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Pudrowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Pudrowe
  79,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Pudrowe

  Wspaniały prezent dla wyjątkowej Babci. Z okazji jej dnia zamów specjalnie skomponowany zestaw składający się z aromatycznej herbatki z pąkami róż, personalizowanego kubka i zaparzacza w złotym kolorze. Podaruj ukochanej Babci upominek, który wywoła uśmiech na jej twarzy.

  79,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z wódką i piersiówką MM2 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z wódką i piersiówką MM2
  139,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z wódką i piersiówką MM2

  Elegancki upominek w męskim stylu. Wspaniałe wysokiej jakości produkty są starannie ułożone na pięknym wypełnieniu w czarno-białym pudełku. Prezent świetnie się sprawdzi na urodziny, imieniny czy Dzień Dziadka.

  139,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Jim Beam MM4 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Jim Beam MM4
  179,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Jim Beam MM4

  Szukasz odpowiedniego prezenty dla Taty, Dziadka lub Ojca Chrzestnego? Ten elegancki box zda egzamin na 5. Wyjątkowe produkty ułożone w pięknym czarno-białym pudełku to wspaniały wybór na Dzień dziadka, urodziny czy imieniny.

  179,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels MM1 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels MM1
  169,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels MM1

  Wspaniały upominek dla wielbicieli whisky. Prezent, z którego będzie zadowolony Tata, Dziadek czy Nauczyciel. Wewnątrz czarno-białego boxa znajdziemy Jacka Danielsa z cola w puszce, Jacka Danielsa w butelce, kamienie do whisky oraz czekoladki w czarno złotych papierkach.

  169,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka ze słodyczami KM3 PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka ze słodyczami KM3
  109,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka ze słodyczami KM3

  Elegancki słodki box prezentowy dla wyjątkowego mężczyzny. Najwyższej jakości produkty zamknięte w pięknym kraftowym pudełku z wyjątkową grafiką. Wewnątrz znajdziemy ułożone na pięknym wypełnieniu czekoladę w specjalnym kartoniku, migdały w mlecznej czekoladzie z cynamonem, bezalkoholowy napój w ozdobnej butelce oraz krówki w specjalnych papierkach.

  109,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka z nalewką kawową KM5 PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka z nalewką kawową KM5
  129,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka z nalewką kawową KM5

  Wyjątkowy box dla mężczyzny z nalewka kawową. Ten box to idealny prezent dla kawosza. Wewnątrz znajdziemy również wyjątkową kawę w czarno-brązowym kartoniku oraz przepyszną czekoladę w wyjątkowym opakowaniu.

  129,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, na kawalerski Dzikus z lasu KM1 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, na kawalerski Dzikus z lasu KM1
  159,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, na kawalerski Dzikus z lasu KM1

  Wspaniały prezent z kosmetykami dla Prawdziwego mężczyzny. to świetny pomysł na prezent dla Taty na urodziny, na Dzień Dziadka czy dla Nauczyciela. Przepiękne kraftowo-czarne pudełko z solidnej tektury robi świetna oprawę dla tych wysokiej jakości produktów.

  159,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka ze słodyczami MM7 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka ze słodyczami MM7
  129,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka ze słodyczami MM7

  Słodki box prezentowy dla mężczyzny. W środku znajdziemy same pyszność starannie ułożone na wyjątkowym, srebrnym wypełnieniu. Całość spakowana jest do wspaniałego pudełka z solidnej tektury. Ten box to idealny prezent na Dzień Dziadka, Dzień Taty lub na podziękowanie dla Ojca Chrzestnego w ważnym dla dziecka dniu.

  129,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z portfelem i kosmetykami MM3 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z portfelem i kosmetykami MM3
  199,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z portfelem i kosmetykami MM3

  Niezwykle zmysłowy prezent dla Prawdziwego Mężczyzny, który możesz wręczyć na wiele wspaniałych okazji takich jak Komunia, Dzień Taty czy Dzień Dziadka. Po otwarciu tego pięknego czarno-białego pudełka możemy liczyć na szeroki uśmiech od osoby obdarowanej. Wysokiej jakości produkty są zapakowane z niezwykła starannością na czerwonym wypełnieniu.

  199,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z wódką i kawą MM5 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z wódką i kawą MM5
  109,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z wódką i kawą MM5

  Box męski w klasycznym stylu to prezent, który sprawdzi się dla każdego mężczyzny. W pudełku znajdziemy ułożone na srebrnym wypełnieniu aromatyczną świeżo palona kawę, przepyszna czekoladę w kartoniku z dopasowana grafika oraz niezwykle elegancką buteleczkę czystej wódki. Całość znajduje się w pięknym czarno białym pudełku.

  109,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa Pudrowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa Pudrowe
  54,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa Pudrowe

  Wyjątkowy prezent dla ukochanej Babci z okazji jej święta. Zamów specjalnie skomponowany zestaw, w którym znajdziesz świeżo paloną kawę w dedykowanym opakowaniu i personalizowany kubek z imieniem. Całość zapakowana jest w celofan i przewiązana ozdobną wstążką. Podziękuj Babci za trud włożony w wychowanie unikatowym prezentem.

  54,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty z likierem kawowym KD10 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty z likierem kawowym KD10
  219,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty z likierem kawowym KD10

  Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Dziadka? Urodziny Taty? A może dzień Nauczyciela? Mamy coś idealnego na każdą z tych okazji. Wspaniały kraftowy box z wyśmienitym likierem kawowym w niezwykle eleganckiej butelce. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz+czekolada Pudrowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz+czekolada Pudrowe
  92,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz+czekolada Pudrowe

  Słodki zestaw prezentowy dla ukochanej Babci z okazji jej dnia. Zamów specjalnie przygotowany upominek, w którym znajduje się aromatyczna herbatka z pąkami róż, kubek z imieniem, złoty zaparzacz i pyszna czekolada. Podaruj personalizowany podarunek, dzięki któremu Babcia będzie wiedziała, że jest wyjątkowa.

  92,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III

  Wyjątkowy kosz prezentowy z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Podaruj na Dzień Babci luksusowy prezent w dużej, drewnianej skrzynce. Wybieraj upominek w czarno-złotej kolorystyce z alkoholem, słodkościami oraz kawą rozpuszczalną. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I

  Podaruj upominek w kobiecej odsłonie na Dzień Babci. Wyjątkowy prezent z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką w kwiaty. Zamów zestaw z winem w kryształowej butelce, czekoladą mleczną, bombonierką, włoskim płynem do kąpieli oraz cukierkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny

  Prezent dla Babci w eleganckiej, drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz delikatną grafiką. Podaruj upominek z winem czerwonym półwytrawnym, opakowaniem aromatycznej kawy, włoskim płynem do kąpieli, satynową opaską na oczy oraz pralinami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black
  259,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black

  Prezent dla Babci w eleganckiej skrzynce z wysokiej jakości. Podaruj upominek z alkoholem w czarno-złotej butelce, włoskim płynem do kąpieli oraz kremem do ciała. Zamów gotowy kosz prezentowy z personalizacją oraz życzeniami. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Aromatyczny PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Aromatyczny
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Aromatyczny

  Zestaw z okazji Dnia Babci w dużej, drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Podaruj aromatyczny upominek z winem czerwonym półsłodkim, czekoladą oraz przepysznymi migdałami. Luksusowy prezent zaskoczy obdarowaną kobietę!

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami

  Podaruj premium zestaw w drewnianej skrzyni. Zamów gotowy kosz prezentowy z okazji Dnia Babci z winem w pękatej butelce, czekoladą oraz piankami malinowymi w szklanym słoiczku. Na wieku umieszczona jest personalizacja z życzeniami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka w skrzyni Z PODPISEM Piekielnie Słodki Zestaw PREZENT dla Dziadka w skrzyni Z PODPISEM Piekielnie Słodki Zestaw
  379,98 zł
  PREZENT dla Dziadka w skrzyni Z PODPISEM Piekielnie Słodki Zestaw

  Zestaw prezentowy dla Dziadka w pięknej odsłonie, który idealnie się sprawdzi na urodziny czy Dzień Dziadka. Najwyższej jakości produkty są pięknie wyeksponowane na eleganckim wypełniaczu a całość znajduje się w cudownej drewnianej skrzyni, na której znajdują się przepiękne życzenia, które wzrusza każdego Dziadka.

  379,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka w skrzyni Z PODPISEM Smaczny Zestaw PREZENT dla Dziadka w skrzyni Z PODPISEM Smaczny Zestaw
  259,98 zł
  PREZENT dla Dziadka w skrzyni Z PODPISEM Smaczny Zestaw

  Piękny prezent dla Dziadka na wiele różnych okazji jak na przykład dzień Dziadka czy święta lub Urodziny. Wysokiej jakości produkty pięknie są wyeksponowane na eleganckim wypełnieniu. Całość jest usytuowana w pięknej skrzyni z naturalnego drewna, której wieko jest zwieńczona wzruszającymi życzeniami oraz personalizowanym podpisem. Całość znajduje się na...

  259,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Miodowy PREZENT dla Dziadka w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Miodowy
  259,98 zł
  PREZENT dla Dziadka w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Miodowy

  Przepiękny zestaw prezentowy w skrzyni dla Dziadka z miodowym akcentem.  W zestawie znajdziemy wyśmienite miodowe whisky, pyszna czekoladę deserową z migdałami i skórka pomarańczy oraz przepyszne pistacje w pięknym słoiczku. Cały zestaw zwieńczają przepiękne życzenia z personalizowanym podpisem.

  259,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD5 DUŻY PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD5 DUŻY
  199,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Chrzestnej BD5 DUŻY

  Szukasz oryginalnego prezentu dla kobiety? Zamów kosz prezentowy w dużym pudełku w beżowej kolorystyce z zadrukowaną grafiką kwiatków. Podaruj dla wszystkich miłośniczek słodkości upominek z czekoladowym bukietem w ozdobnym kartoniku oraz migdałami w słoiczkach.

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Chrzestnej BD13 DUŻY PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Chrzestnej BD13 DUŻY
  239,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Chrzestnej BD13 DUŻY

  Przepiękny i niezwykle uniwersalny prezent, który sprawi radość każdej kobiecie. Zamów pudełko beżowe z grafiką kwiatów oraz przywiązaną zawieszką. Wybieraj zestaw z winem w kryształowej butelce, słodkościami, zaparzaczem oraz herbatą. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Babci, Mamy, Nauczycielki BD6 DUŻY PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Babci, Mamy, Nauczycielki BD6 DUŻY
  249,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Babci, Mamy, Nauczycielki BD6 DUŻY

  Niezwykle efektowny prezent, który przypadnie do gustu Mamie, Babci lub Matce Chrzestnej. Wybieraj upominek dołączoną zawieszką. W skład kosza prezentowe wchodzi aromatyczna herbata, kawa świeżo palona mielona oraz przepyszne słodkości. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Babci kubek Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 330ml PREZENT dla Babci kubek Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 330ml
  36,98 zł
  PREZENT dla Babci kubek Z IMIENIEM Różowe Kwiaty 330ml
  1 Recenzje

  Kubek na prezent na Dzień Babci z uroczą grafiką kwiatów w odcieniach różu i imieniem. Trwały nadruk i przepiękna grafika sprawiają, że to kobiecy i praktyczny prezent, który może zostać wręczony przez wnuczka lub wnuczkę. Kubek z imieniem dla Babci sprawi jej radość w dniu jej Święta!

  36,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek Z IMIENIEM Róże 330ml PREZENT na Dzień Babci kubek Z IMIENIEM Róże 330ml
  36,98 zł
  PREZENT na Dzień Babci kubek Z IMIENIEM Róże 330ml

  Prezent na Dzień Babci w formie przepięknego kubeczka z uszkiem i imieniem Ukochanej Babci. Kubeczek wspaniale pasuje na upominek od wnuczki lub wnuczka. Nadruk jest bardzo trwały, a sam kubek prezentuje się przepięknie.

  36,98 zł
 • PREZENT na Święta Dzień Dziadka kubek Kocham Cię 330ml Z IMIENIEM PREZENT na Święta Dzień Dziadka kubek Kocham Cię 330ml Z IMIENIEM
  36,98 zł
  PREZENT na Święta Dzień Dziadka kubek Kocham Cię 330ml Z IMIENIEM

  Kubek dla Dziadka z przepiękną grafiką, podpisem i imieniem Dziadziusia to wspaniały pomysł na prezent nie tylko na Dzień Dziadka, ale też na Święta, urodziny czy po prostu od serca. Kubek wykonany jest z białej ceramiki, posiada trwały nadruk. Możecie umieścić go w większym koszu prezentowym lub podarować samodzielnie.

  36,98 zł
 • FARTUCH kuchenny na Prezent dla Babci Z IMIENIEM Różowy LUX FARTUCH kuchenny na Prezent dla Babci Z IMIENIEM Różowy LUX
  69,98 zł
  FARTUCH kuchenny na Prezent dla Babci Z IMIENIEM Różowy LUX

  Prezent dla babci musi być praktyczny i oryginalny. Personalizowany fartuszek kuchenny właśnie taki jest. Piękny nadruk w różowej kolorystyce oraz imię Babci na pewno przykuje jej uwagę! Podaruj Babci wyjątkowy prezent!

  69,98 zł
 • FARTUCH kuchenny na Prezent dla Dziadka Z IMIENIEM Jak Dziadek gotuje LUX FARTUCH kuchenny na Prezent dla Dziadka Z IMIENIEM Jak Dziadek gotuje LUX
  69,98 zł
  FARTUCH kuchenny na Prezent dla Dziadka Z IMIENIEM Jak Dziadek gotuje LUX

  Szukacie fajnego pomysłu na prezent na Dzień Dziadka? Idealnie sprawdzi się biały fartuch z imieniem oraz zabawnym napisem. Fartuch to świetny pomysł na prezent dla każdego dziadka, który uwielbia spędzać czas w kuchni. Dzięki nadrukowi będzie spersonalizowanym upominkiem, który go zaskoczy.

  69,98 zł
 • FARTUCH kuchenny na Prezent dla Babci Z IMIENIEM Królowa Babcia LUX FARTUCH kuchenny na Prezent dla Babci Z IMIENIEM Królowa Babcia LUX
  69,98 zł
  FARTUCH kuchenny na Prezent dla Babci Z IMIENIEM Królowa Babcia LUX
  1 Recenzje

  Piękny prezent na Dzień Babci w formie kuchennego fartuszka. Na materiale znajduje się nadruk korony oraz zabawny napis z imieniem Babci. Taki fartuszek na pewno umili jej przygotowanie pysznych, pachnących wypieków.

  69,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty

  Zamów upominek z Prosecco w stylowej butelce. Podaruj złoto-czerwony zestaw prezentowy z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Wybieraj elegancki kosz prezentowy na Dzień Babci z bombonierkami, włoskim płynem do kąpieli oraz pralinami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II

  Upominek dla ukochanej Babci, który można wręczyć w dniu jej święta. Wybieraj prezent z winem w kryształowej butelce, czekoladami, aromatyczną kawą, herbatą oraz czekoladowymi cukierkami. Podaruj upominek z personalizacją oraz życzeniami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty

  Zamów premium upominek z wysokiej jakości zawartością. Drewniana skrzynka z personalizacją sprawi radość obdarowanej kobiecie. Wybieraj kosz prezentowy z okazji Dnia Babci z Prosecco, świecą pieńkową, czekolada, satynową opaską na oczy, pralinami oraz woreczkiem z cukierkami. 

  299,98 zł

Prezenty dla Babci i Dziadka pomysły. Wybierz razem z dzieckiem i okaż miłość najbliższym!

Dziadkowie to niezwykle ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z tego powodu w dniu ich święta wszystkie wnuki chętnie przychodzą do swoich Babć i Dziadków z najlepszymi życzeniami oraz upominkami prosto z serca. Chcesz, aby Twoje dziecko w piękny sposób wyraziło swoją miłość i wdzięczność? Pomóż wybrać mu czarujący prezent, który zachwyci jego Dziadków i sprawi im ogromną przyjemność. Najlepiej w tej roli sprawdzą się personalizowane upominki, które będą także olśniewającymi pamiątkami na długie lata. Symboliczne prezenty bez dwóch zdań wzruszą wszystkich Dziadków i sprawią, że poczują się oni naprawdę wyjątkowo.

TOP 20 pomysłów na prezent dla babci i dziadka

• Album ze wspomnieniami: Zestawienie fotografii z ważnych chwil rodzinnych.

• Personalizowane kubki: Z imionami wnuków lub dedykacją.

• Koszule nocne czy piżamy: Wygodne i eleganckie.

• Kalendarz rodzinny: Z możliwością dodania rodzinnych zdjęć i dat ważnych wydarzeń.

• Zestaw do pielęgnacji: Elegancki zestaw kosmetyków lub zestaw spa.

• Ozdobne ramki na zdjęcia: Z grawerem lub w stylu vintage.

• Skarpetki bawełniane: Dla ciepłych chwil zimą czy jesienią.

• Kosz prezentowy z przysmakami: Z wysokiej jakości słodyczami czy miodem.

• Niezwykłe lampki nocne: Oryginalne i stylowe.

• Smycz na klucze z grawerem lub breloczek: Personalizowany dodatek.

• Akcesoria kulinarne: Sprzęt kuchenny, fartuch lub zestaw do pieczenia.

• Poduszki z nadrukiem: Z wybranym zdjęciem lub sentencją.

• Praktyczny notes: Do zapisywania ważnych dat i spraw do załatwienia.

• Ogrzewane koce elektryczne: Idealne na chłodne wieczory.

• Świece zapachowe: Tworzące przytulną atmosferę.

• Książki: Dla miłośników czytania klasyki lub nowe bestsellery.

• Wysokiej jakości alkohol: Na specjalne okazje.

• Gry planszowe i towarzyskie: Dla wspólnego spędzania czasu.

• Rośliny doniczkowe: Dodające uroku wnętrzu

• Bony na weekendowy wyjazd: Oferta na relaksujący pobyt w pensjonacie czy spa.

Wybierając prezent, warto brać pod uwagę indywidualne upodobania i potrzeby dziadków, aby sprawić im radość i podkreślić, jak ważni są dla rodziny.

Prezent dla dziadka męski zestaw w skrzyni giga

Zestaw prezentowy dla dziadka w skrzyni

Prezenty dla Babci i Dziadka słodkie - jaki wybrać?

Z okazji Dnia Babci i Dziadka można wręczać najbardziej rozmaite słodkości: czekoladki, cukierki, ciasteczka, babeczki i wiele innych! Część z nich na pewno będzie miłą niespodzianką, jeśli ukochany wnuk upiecze je samodzielnie (lub z niewielką pomocą rodziców). Własnoręcznie wykonane ciasto czy muffinki rewelacyjnie pokażą, jak wiele obdarowywane osoby znaczą, jednak śmiało możesz wręczyć im także kupne smakołyki. Aby uczynić je szczególnie ciekawymi i wyjątkowymi, wybierz te słodkości, które zaprojektowane zostały na Dzień Babci lub Dziadka bądź spersonalizowane zestawy! Smaczne krówki i mleczne czekoladki możesz kupić luzem albo w specjalnie przygotowanych pudełkach i wręczyć je dziadkom w dowolny sposób. Drewniane skrzynki ze słodkościami, kanki czy bombonierki ze zdjęciem od razu nadają się do wręczenia. Pojedyncze słodycze natomiast możesz połączyć w większe zestawy albo dołączyć do innego prezentu.

Prezent dla babci bd5

Słodki prezent na Dzień Babci czy Dziadka

Kubek na Dzień Babci i Dziadka - super pomysł na piękny i praktyczny prezent

Kubek może być zaskakująco trafionym upominkiem. Dzięki temu, że należy do ścisłego grona przedmiotów codziennego użytku, na pewno przyda się wszystkim obdarowanym osobom, a jeśli dodatkowo zadbasz o jego ładną prezencję, skradnie ich serca i przyciągnie spojrzenia. Kubki dla Babci i Dziadka powinny przede wszystkim pokazywać, jak bardzo doceniamy ich troskę, zaangażowanie i miłość, którymi darzą nas każdego dnia. Pięknym prezentem od wnuka będzie dla nich naczynie z osobiście wybranym zdjęciem. Wspólna fotografia uczyni kubek nadzwyczaj unikalnym i rozczulającym upominkiem, z którego kawa czy herbata będzie smakować dużo lepiej niż zwykle. Natomiast gdy Twój maluch wręcza prezent obojgu Dziadkom może śmiało podarować im zestaw kubków podpisanych ich własnymi imionami. Zabawne grafiki wyglądają bardzo estetycznie i czarująco, a ukochani Babcia i Dziadek na pewno docenią tak przemyślany prezent.

Prezenty dla Dziadków - herbata i kawa

Twoi dziadkowie to prawdziwi kawosze bądź smakosze herbaty? W takim razie z pewnością docenią w dniu swojego święta upominki z takimi elementami. Kapitalną propozycją jest kosz prezentowy dla babci, w którym prócz saszetki z aromatyczną kawą znajduje się także syrop barmański, kubek oraz pyszne czekoladki. Tak zaprojektowany zestaw jest gotowy do podarowania, ponieważ w jego wnętrzu umieszczona jest także kartka z życzeniami oraz podpisem ukochanego wnuka czy wnuczki. Prezent dla dziadków możesz jednak też stworzyć samodzielnie. Jedną z jego części polecamy uczynić puszkę z zimową herbatką. Upominek udekorowany nalepką z dedykacją oczaruje każdego dziadka i babcię, a przy okazji uprzyjemni codzienne popołudnia wspaniałym smakiem i zapachem. Puszka będzie dodatkowo bezbłędną pamiątką, w której można przechowywać osobiste drobiazgi, przyprawy albo inne drobiazgi.

Prezent dla babci i dziadka - fartuch kuchenny z imieniem

Niepowtarzalny prezent dla każdego mistrza kuchni! Jeśli Twoja babcia lub dziadek uwielbiają gotować, a koło ich dań i wypieków nie da się przejść obojętnie, koniecznie podaruj im fartuszki z personalizacją. Na białym materiale nadrukowane zostały czarujące grafiki oraz zabawne teksty, które uzupełnić możesz imieniem obdarowywanej osoby. Dzięki wiązaniu na sznurki fartuszek dopasujesz do każdej sylwetki, a wysokiej jakości wykonanie powoduje, że strój nadaje się nie tylko do ozdoby, ale również do pichcenia z prawdziwego zdarzenia! W takim ubraniu Twoja babcia na pewno chętnie przygotuje swoje popisowe dania z jeszcze większa radością niż zwykle. Wręczając taki upominek, w oryginalny i świetny sposób docenisz talent kulinarny obdarowywanej osoby oraz sprawisz jej niesamowitą przyjemność.

Fartuch kuchenny dla babci różowy lux

Fartuch kuchenny dla babci

Prezent na Dzień Babci i Dziadka - ramki ze zdjęciem dla Dziadków

Elegancka ramka z plakatem to kolejny zjawiskowy prezent, który z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim Dziadkom. Obrazek dekorowany jest wybranym zdjęciem, więc śmiało możesz zastąpić nim klasyczną ramkę z fotografią. Nasz upominek bowiem wzbogaca wzruszająca sentencja skierowana do Babci bądź Dziadka oraz podpis kochanego wnuka. Taka kompozycja czyni ramkę naprawdę ciepłym i przeuroczym prezentem z okazji ich świąt. Co więcej, na plakacie znajdują się również czarujące grafiki, dzięki którym upominek fantastycznie wyglądać będzie w mieszkaniu obdarowanej osoby. Ramkę można zawiesić lub ustawić, więc każda Babcia i Dziadek będą mogli umieścić ją w swojej sypialni, salonie czy jadalni i każdego dnia oglądać swój wyjątkowy prezent. 

Prezent dla Babci na Dzień Babci i nie tylko

Swojej babci z powodzeniem wręczyć możesz różnego rodzaju prezenty w dniu jej święta. Kubki, notesy czy poduszki to nie tylko sprawdzone upominki na Dzień Babci, ale również urodziny, imieniny, Gwiazdkę czy Wielkanoc. Jeśli natomiast chcesz jeszcze bardziej zaskoczyć bliską osobę, na prezent dla babci możesz wybrać kosz podarunkowy. Zestaw upominków będzie miłą niespodzianką w tak szczególnym dniu. Kosz prezentowy dla babci z książką, kubkiem, kremem i kilkoma innymi produktami stanowi sprawdzoną propozycję dla bliskiej osoby. Całość zapakowana została do ozdobnego pudełka, które powoduje, że podarunek od razu można wręczyć adresatce. To szybkie i naprawdę wygodne rozwiązanie, które wykorzystać mogą wnuki w każdym wieku.

Prezent dla kobiet bm 16

Kosz podarunkowy dla babci

Prezenty dla Dziadka na każdą okazję

Zestawy prezentowe to także sprawdzona propozycja na prezent dla dziadka. Bez najmniejszych wątpliwości Twój dziadek doceni tak pomysłowy podarunek. Kosz upominkowy można przygotować samodzielnie przy pomocy różnorodnych produktów i gadżetów. Jeśli jednak nie masz czasu lub pomysłu - z powodzeniem możesz skorzystać z gotowych zestawów podarunkowych dla dziadka. To bardzo dobry prezent na Dzień Dziadka, urodziny, Święta, Dzień Mężczyzny czy imieniny. Personalizowany kosz prezentowy wypełniony wysokiej jakości produktami będzie miłą niespodzianką. Zestaw podarunkowy dla dziadka z paskiem, muchą, portfelem oraz skarpetami stanowi praktyczny prezent na każdą okazję. Obdarowany mężczyzna z wielką przyjemnością wykorzysta wszystkie produkty wchodzące w skład takiego podarunku. 

Prezent dla dziadka portfel notes skarpety

Kosz upominkowy dla dziadka

Praktyczne prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Niezwykłym prezentem dla Babci i Dziadka są także personalizowane notesy. Zeszyt w sztywnej oprawie z dużą ilością kartek to wspaniały i bardzo użyteczny upominek, który pomoże im zapamiętać wszystkie najistotniejsze sprawy. Dziadkowie mogą wykorzystać notes jako kalendarz, przepiśnik, zbiór adresów i telefonów bądź dziennik na najpiękniejsze wspomnienia i pamiątki. Dzięki rewelacyjnym grafikom zaprojektowanym specjalnie na Dzień Babci i Dziadka notatniki nie są jednak zwyczajnymi zeszytami, jakie można znaleźć w każdym sklepie. Dodatkowo, na okładce znajduje się również imię obdarowywanej osoby, które powoduje, że upominek jest szczególnie osobisty i pomysłowy. Przy użyciu takiego prezentu każdy wnuk w śliczny sposób pokaże, jak bardzo docenia i kocha swoich najwspanialszych Dziadków. Świetnym pomysłem na prezenty są także poduszki na Dzień Babci i Dziadka z przepięknymi życzeniami.

Słodki prezent na Dzień Babci i Dziadka: bombonierka dla Dziadków z krówkami

Bombonierka wypełniona wyśmienitymi krówkami to wspaniały pomysł na prezent dla babci. Pudełko z kraftowego kartonu wygląda naprawdę oryginalnie i ciekawie, a w dodatku pięknie komponuje się z umieszczoną na jego wieczku kartką. Nalepka ozdobiona subtelnym nadrukiem aniołka oraz życzeniami z personalizacją w cudowny sposób pomoże każdemu wnukowi wyrazić swoją miłość. Prześliczna bombonierka wypełniona jest estetycznie ułożonymi krówkami w papierkach z literkami, które tworzą napis “Dziękuję Ci”. Pudełko przewiązane jest jutowym sznurkiem i ozdobione drewnianą figurką aniołka, które dopełniają ostateczny rezultat. Każda babcia będzie głęboko poruszona takim symbolicznym upominkiem oraz oczarowana jego fantastycznym przygotowaniem.