Obrusy i bieżniki na stół komunijny

Obrusy i bieżniki na stół komunijny

Obrusy i bieżniki komunijne są podstawą dekoracji stołu. Są to zazwyczaj uroczyste, białe obrusy, które tworzą podstawę do dalszych dekoracji stołu komunijnego. Popularne są obrusy komunijne jednorazowe, które przeznaczone są na tę konkretną okazję. Stół komunijny nie musi być nudny. Można go urozmaicić za pomocą personalizowanego bieżnika komunijnego z motywami hostii lub kielicha. Do aranżacji stołu warto dodać serwetki komunijne, świece komunijne na stół oraz eleganckie wazony. Pięknie będzie prezentowała się także ozdobna organza komunijna, w którą można włożyć słodycze. Nie zapominajmy także o istotnych dekoracjach wnętrza jak np. balony komunijne.

Obrusy i bieżniki na stół komunijny

Obrusy i bieżniki komunijne - podstawa dekoracji uroczystego stołu

Obrusy to podstawowa dekoracja stołu, która jest swoistą bazą do dekorowania dalszej powierzchni, np. kubeczkami, sztućcami, serwetkami. Obrusy komunijne jednorazowe to najczęściej wybierana opcja, ponieważ jest to bardzo praktyczne i wygodne w użyciu. Wygląd stołu jest niezwykle istotny, ponieważ to przy nim goście spędzają większość czasu przyjęcia.Warto zatem postarać się o jego jak najbardziej korzystny wygląd. Obrus to zazwyczaj klasyczny biały materiał, na którym można umieścić dowolny dekoracyjny bieżnik z motywem komunijnym.

bieżnik komunijny flizelinowy

Bieżnik komunijny flizelinowy

Bieżniki komunijne złote

Bieżniki komunijne to doskonały sposób na podkreślenie charakteru przyjęcia. Szczególnie polecamy bieżniki z kolekcji w złotym kolorze: Złoty Kielich, Pierwsza Komunia Święta, Hostia oraz Eukaliptus, które są bardzo popularne w naszej ofercie.Bieżniki komunijne z serii Exclusive to dekoracje stołu, wykonane z solidnej flizeliny - odpornej na zagniecenia. Warto zastanowić się nad taką propozycją rozwiązania, aby uniknąć ewentualnych wpadek przy stole podczas uroczystości. Złote bieżniki najlepiej pasują do kolekcji botanicznych. Złoto w połączeniu z odcieniami zieleni prezentuje się naprawdę wyjątkowo!

bieżnik komunijny ze złotą Hostią

Bieżnik komunijny ze złotą Hostią

Bieżniki komunijne srebrne

Bieżniki komunijne w srebrnej odsłonie są równie popularne i cieszą się uznaniem naszych klientów. Ta uniwersalna dekoracja stołu sprawi, że całe wnętrze nabierze charakterystycznego klimatu. Polecamy bieżniki z kolekcji: Srebrna Hostia, Srebrna Koronka, Złoto-Srebrny. Są to niezwykłe propozycje dekoracyjne z solidnych materiałów. Srebrny bieżnik najlepiej komponuje się ułożony na białym obrusie. Grafiki nadrukowane na bieżnikach pasują do eleganckich pomieszczeń. Bardzo popularne są również bieżniki z imieniem dziecka, które podkreślają uroczysty charakter przyjęcia.

srebrny bieżnik komunijny

Srebrny bieżnik komunijny

Dekoracje stołu komunijnego

Nie należy zapominać o innych dekoracjach stołu (serwetki komunijne, wazony na stół komunijne, organza, świece komunijne na stół) oraz dekoracjach sali (balony komunijne). Wszystkie wymienione ozdoby komunijne powinny być jednolite i spójne ze sobą, najlepiej już od momentu wybrania zaproszeń. Dekoracja komunijna może być naprawdę prosta. Wystarczy wybrać odpowiedni motyw przewodni a wszystkie dodatki dobierać właśnie pod tę kolekcję.