Roczek chłopca Zwierzątka

Roczek chłopca Zwierzątka

Świętuj pierwsze Urodzinki swojego dziecka w wyjątkowym stylu! Leśne motywy najnowszej kolekcji wspaniale zaprezentują się na przyjęciu dla chłopca. Personalizowane produkty takie jak topper, księga gości, podziękowania dla bliskich czy też ogromny baner zachwycą wszystkich przybyłych na uroczystość. Piękny błękitny kolor zdobiący grafikę prezentuje się niesamowicie efektownie. Produkty wykonane są z wysokiej jakości składników. 

Roczek chłopca Zwierzątka

 • ZAPROSZENIE na Roczek chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka ZAPROSZENIE na Roczek chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek chłopca na telefon elektroniczne Zwierzątka

  Zaproszenie na Roczek w nowoczesnej formie! Wykorzystaj personalizowane zawiadomienie w formie elektronicznej. Produkt dekorowany jest grafiką zwierzątek, do grafiki dołączymy nadesłany do nas tekst. Zadbaj o ekologię, zaoszczędź pieniądze oraz zachwyć bliskich wybierając nasz produkt! 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek chłopca JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Roczek chłopca JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)
  31,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek chłopca JEDYNKA Zwierzątka 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na Roczek chłopca! Wykonane w kształcie cyferki jeden, zdobione modną grafiką leśnych zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Prezentują się niesamowicie pięknie, bez wątpienia zachwycą wszystkich zaproszonych! 

  31,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt

  Wyjątkowe winietki, które ucieszą najmłodszych gości! Piękna grafika zwierzaczków pośród błękitu wspaniale zaprezentuje się przy nakryciach chłopców. Ustawcie je na stole i wypiszcie kolorowym długopisem. 

  9,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Tabliczka Zwierzątka (+ramka) DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Tabliczka Zwierzątka (+ramka)
  17,98 zł
  DEKORACJA stołu na Roczek chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)

  Piękna dekoracja stołu na Roczek chłopca! Tabliczka dekoracyjna z kartką z napisem "Ale szok mam już Rok" została udekorowana grafiką zwierzątek na błękitnym tle oraz personalizacją w postaci imienia dziecka oraz daty przyjęcia. Produkt niesamowicie zaprezentuje się na stole podczas przyjęcia. 

  17,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek chłopca Zwierzaki niebieskie MEGA (+tasiemka) BANER girlanda na Roczek chłopca Zwierzaki niebieskie MEGA (+tasiemka)
  19,98 zł
  BANER girlanda na Roczek chłopca Zwierzaki niebieskie MEGA (+tasiemka)

  Wspaniała dekoracja na Roczek chłopca. Wykorzystaj girlandę w pięknym, niebieskim odcieniu. Grafika leśnych zwierzątek zachwyci wszystkich gości. Produkt niesamowicie zaprezentuje się na zdjęciach. Do girlandy dołączona została złota tasiemka.

  19,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)

  Wspaniały prezent na Roczek, który pozwoli zachować wszystkie wspomnienia z tego ważnego wydarzenia. Księga pamiątkowa zdobiona jest grafiką zwierzątek na błękitnym tle. Całość dopełnia personalizacja zawierająca imię dziecka oraz datę uroczystości. To niezwykły upominek adresowany dla chłopca.

  49,98 zł
 • METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka
  35,98 zł
  METRYCZKA dla chłopca w ramie A4 Z IMIENIEM Zwierzątka

  Przepiękna metryczka dla dziecka zawarta w ramce. Personalizowany produkt to wspaniały prezent na Roczek chłopca. Na metryczce zawarte są wszystkie najważniejsze informacje z dnia narodzin. Całość zdobi grafika uroczych zwierzątek. Po przyjęciu produkt będzie stanowił piękny element wystroju dziecięcego.

  35,98 zł
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek chłopca Zwierzątka METRYCZKA

  Poduszka z metryczka to wspaniały upominek na pierwsze Urodzinki. Podaruj maluszkowi prezent z imieniem, datą i godziną narodzin, wzrostem oraz wagą. Grafika zwierzątek na niebieskim tle zachwyci każdego chłopczyka. To pamiątka na długie lata.

  39,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Roczek chłopca 6szt (+etykieta) KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Roczek chłopca 6szt (+etykieta)
  14,98 zł
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Roczek chłopca 6szt (+etykieta)

  Fantastyczny dodatek na przyjęcie z okazji pierwszych Urodzinek chłopczyka! Papierowe kubeczki do napojów zostały ozdobione personalizowanymi naklejkami. Samoprzylepne etykiety zdobione są grafiką zwierzątek na pięknym, błękitnym tle. Dołączona personalizacja zawiera imię dziecka oraz datę Urodzin. To wspaniały dodatek, który zachwyci wszystkich gości.

  14,98 zł
 • SERWETKI na Roczek chłopca Zwierzątka 33x33cm 20szt SERWETKI na Roczek chłopca Zwierzątka 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Roczek chłopca Zwierzątka 33x33cm 20szt

  Wspaniałe serwetki na Roczek chłopca! Podkreśl charakter przyjęcia uzupełniając aranżację serwetkami z nadrukiem zwierzątek z akcentami błękitu, bieli i złota. Całość dopełnia napis "Ale szok mam już Rok". 

  12,98 zł
 • ŻYCZENIA na Roczek chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka ŻYCZENIA na Roczek chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka
  42,98 zł
  ŻYCZENIA na Roczek chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka

  Szukasz efektownego prezentu na Roczek dziecka? Zamów personalizowany upominek w drewnianym pudełku. Wewnątrz znajdują się życzenia, imię dziecka, data Urodzinek oraz delikatna grafika zwierzątek. Możesz umieścić w nim także zdjęcie lub pieniądze. 

  42,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Roczek chłopca z personalizacją Zwierzątka BAŃKI mydlane na Roczek chłopca z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Roczek chłopca z personalizacją Zwierzątka

  Efektowne bańki mydlane to niesamowity prezent, zwłaszcza dla najmłodszych gości. Bańki zostały zakończone uroczym serduszkiem, w zestawie dołączone są personalizowane etykiety przeznaczone do samodzielnego naklejenia. Modna grafika zwierzątek na błękitnym tle wspaniale sprawdzi się na przyjęciu dla chłopca! 

  3,49 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka JOJO na upominki dla dzieci na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Niesamowite podziękowanie dla dzieci zaproszonych na Roczek! Podaruj maluchom personalizowane jojo z grafiką zwierzątek, imieniem solenizanta oraz datą uroczystości. Taki prezent spodoba się wszystkim gościom! 

  5,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Roczek chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml SŁOICZEK na podziękowania na Roczek chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowania na Roczek chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml

  Fantastyczny pomysł na podziękowanie dla gości, którzy przybyli na pierwsze Urodzinki twojego synka! Malutkie słoiczki zostały ozdobione personalizowaną naklejką z grafiką zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. W środku możesz umieścić różne słodkości takie jak cukierki, draże lub herbatę, kawę. Słoiczki prezentują się przepięknie! Dla lepszego efektu...

  3,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Słoiczek ze słodką zawartością to wspaniały upominek dla przybywających na Roczek chłopca gości. Słoiczek zdobiony jest personalizowaną naklejką z grafiką uroczych zwierzątek na błękitnym tle. To wyjątkowy upominek, który bez wątpienia zostanie zapamiętany. Podaruj bliskim odrobinę słodyczy! 

  8,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100%...

  Podziękowanie dla gości w formie świec z personalizowaną etykietą. Świeca została wykonana z naturalnego wosku wysokiej jakości. Umieszczona na niej naklejka została ozdobiona grafiką zwierzątek na błękitnym tle oraz personalizacja w postaci imienia oraz daty przyjęcia. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie, goście bez wątpienia będą zadowoleni! 

  12,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb) MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Mini słoiczki z miodem to wspaniały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na pierwsze Urodzinki dziecka. Słoiczek został dopełniony personalizowaną naklejką z grafiką zwierzątek na jasnym, błękitnym tle. Podziękowanie świetnie sprawdzi się podczas Roczku chłopca. Słoiczki możesz wręczyć osobiście lub rozłożyć na nakryciach. 

  9,98 zł
 • LIZAKI na Roczek chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI na Roczek chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI na Roczek chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt

  Wspaniałe podziękowanie dla gości przybyłych na Roczek twojej pociechy! Lizaki z naklejkami z imieniem dziecka, datą pierwszych Urodzin oraz grafiką zwierzątek na błękitnym tle zachwycą wszystkich bliskich! Lizaki możesz ułożyć na nakryciach gości lub wręczyć im osobiście. 

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt LIZAKI podziękowanie Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt

  Słodkie podziękowanie w formie pysznych lizaków to kreatywny sposób na przekazanie wdzięczności za przybycie na przyjęcie. Piękna grafika zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle w towarzystwie personalizacji zaprezentuje się niezwykle efektownie. Wykorzystaj je podczas Roczku swojego syna! 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Roczek chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Krówki z motywem zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle to wspaniały sposób na przekazanie podziękowań za obecność na pierwszych Urodzinkach dziecka. Personalizowany produkt wspaniale sprawdzi się na przyjęciu dedykowanym dla chłopczyka. Krówki można zapakować w ozdobne pudełeczka lub woreczki z organzy.

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodki poczęstunek dla gości, który pozwoli Ci przekazać podziękowania za przybycie na Roczek synka. Czekoladka mleczna prezentuje grafikę zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Całość dopełnia personalizacja w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Możesz ułożyć je na nakryciach gości, włożyć do ozdobnych pudełeczek lub wręczyć osobiście.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Roczek chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Podaruj bliskim upominek w efektownym opakowaniu. Pudełeczka w kształcie serca zostały wzbogacone o personalizowaną naklejkę z grafiką zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. Do środka możesz zapakować słodkie upominki takie jak krówki, czekoladki czy żelki. 

  28,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Roczek chłopca Z...

  Wspaniałe podziękowania dla gości! Spraw przybyłym na Roczek chłopca gościom piękny a zarazem praktyczny prezent. Buteleczki z personalizowaną etykietą zdobioną grafiką zwierzątek możesz wypełnić różnymi słodkimi elementami - draże, cukierki pastylki. Możesz włożyć do nich również herbatę lub kawę. Całość zaprezentuje się gustownie! 

  44,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Roczek chłopca Ø20cm Zwierzątka OPŁATEK personalizowany na tort Roczek chłopca Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na tort Roczek chłopca Ø20cm Zwierzątka

  Efektowna dekoracja tortu, która pozwoli podkreślić charakter przyjęcia. Piękny nadruk zwierzątek na błękitnym tle wprawi wszystkich gości w zachwyt. Dodatkowa personalizacja nada całości szczególnego charakteru. Opłatek jest bardzo łatwy w przygotowaniach!

  17,98 zł
 • OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY
  15,98 zł
  OPŁATEK na tort na Roczek chłopca Zwierzątka Ø20cm UNIWERSALNY

  Elegancka ozdoba na tort dla malucha. Wybieraj jadalny opłatek w okrągłym kształcie z motywem graficznym leśnych zwierzątek w otoczeniu przepięknym kwiatów z akcentami niebieskiego i złota. Udekoruj wypiek podawany na Roczku synka. 

  15,98 zł
 • TOPPER na tort Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka TOPPER na tort Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł
  TOPPER na tort Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Podkreśl słodki poczęstunek w wyjątkowy sposób! Personalizowany topper został ozdobiony piękną grafiką zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle. To piękna dekoracja, która wprawi w zachwyt każdego z gości! Świetnie zaprezentuje się również na zdjęciach! 

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt

  Pudełko na słodki upominek dla gości! Wręcz bliskim kawałek toru lub ciasta w efektowny sposób. Pudełko zdobione jest najmodniejszą grafiką zwierzątek na pięknym, błękitnym tle. Dołączona personalizacja prezentuje się niesamowicie, sprawiając, że pudełka stają się wyjątkowe. Wykorzystaj je podczas Roczku swojego synka! 

  35,98 zł
 • PLAKAT na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Wspaniała dekoracja pomieszczenia na Roczek synka! Postaw plakat w widocznym miejscu, możesz umieścić go na sztaludze. Personalizacja oraz grafika zwierzątek zdobiące produkt zachwycą każdego z gości. To idealna ozdoba, która świetnie sprawdzi się również podczas sesji zdjęciowej. 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Roczek chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Roczek chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Roczek chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka

  Wspaniała dekoracja wnętrza na Roczek chłopca! Kakemono z personalizacją zdobione grafiką zwierzątek na delikatnym, błękitnym tle to niesamowity element, który podkreśli charakter przyjęcia. Ozdoba wykonana została ze specjalnego papieru z uszlachetnioną powierzchnią, w zestawie znajduje się komplet listewek. 

  99,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek) BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)

  Drewniana girlanda na Roczek układająca się w napis Mam już Roczek to jeden z najmodniejszych dodatków na pierwsze urodzinki dziecka. Girlanda wspaniale udekoruje wnętrze, sprawdzi się zawieszona nad stołem oraz wykorzystana do sesji zdjęciowej. Wspaniały dodatek na Roczek w stylu boho, naturalnym i rustykalnym.

  29,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt
  12,98 zł
  TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt

  Oryginalna dekoracja słodkiego stołu na Roczek: drewniane mini toppery tworzące uroczy komplet to pomysł na ozdobę ciasta lub babeczek, które przygotujecie dla gości. Toppery prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. To wspaniały pomysł na modną ozdobę wypieków o naturalnym charakterze.

  12,98 zł
 • TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  25,98 zł
  TOPPER na tort Mam już Roczek drewniany
  2 Recenzje

  Drewniany topper na tort przedstawiający napis "Mam już Roczek" pozwoli szybko i efektownie udekorować tort na pierwsze urodzinki maluszka. Idealna propozycja zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca.

  25,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Eleganckie flizelinowe serwetki w błękitnym kolorze to idealna dekoracja stołu na przyjęcie chłopca. Serwetki wykonane są z wysokiej jakości materiału. Świetnie prezentują się ułożone na płasko na talerzach gości lub w ciekawe kształty.

  45,98 zł
 • SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE
  12,98 zł
  SERWETKI ze złotym napisem Mam już Roczek 33x33cm 20szt BŁĘKITNE
  3 Recenzje

  Śliczne serwetki na Roczek dziecka zdobione złotym połyskującym napisem to najmodniejsza dekoracja stołu. Serwetki są urocze, a połyskujący napis będzie widoczny z daleka. Śliczny błękitny kolor wspaniale pasuje na Roczek chłopca, a duża cyfra 1 i napis Mam już Roczek świetnie wpisują się w roczkowy klimat.

  12,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Błękitne 25szt
  1 Recenzje

  Eleganckie kieszonki na sztućce w błękitnym odcieniu to świetna propozycja na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego chłopca. Świetnie komponują się z serwetkami i bieżnikiem w tym samym kolorze.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m
  26,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy obrus Błękitny 40cmx5m

  Błękitny bieżnik na stół wykonany z flizeliny to idealna propozycja dekoracji na Chrzest i inne przyjęcia dla chłopca. Bieżnik przepięknie prezentuje się na stole i rewelacyjnie komponuje się z innymi elementami dekoracyjnymi w białym lub błękitnym kolorze. Można go stosować przez środek stołu jak i w poprzek. 

  26,98 zł

Dekoracje na Roczek chłopca ze zwierzątkami

Już wkrótce zamierzasz świętować Roczek swojego syna i szukasz dekoracji na przyjęcie? A może dopiero zaczynasz planować ten wyjątkowy dzień? Zdecydowanie przy przygotowaniach pomóc może gotowa kolekcja zawierająca stylowe dekoracje, zaproszenia, prezenty oraz praktyczne dodatki. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty niezbędne do organizacji pierwszych urodzin dziecka. Na przyjęcie chłopca polecamy w szczególności kolekcję Zwierzątka w pięknej, jasnej kolorystyce! Niebieskie tło i błękitne elementy w cudowny sposób pozwolą podkreślić płeć solenizanta. Malowniczy motyw leśnych zwierzątek z kolei nadaje całości modny charakter. Naturalne dekoracje i dodatki są bowiem aktualnie prawdziwym hitem! Jakie artykuły na Roczek chłopca wybrać?

Inspiracje na Roczek dla chłopca

Zwierzątka to pomysł chętnie wykorzystywany podczas imprez dla dzieci. Maluchy uwielbiają motywy jelonków, króliczków, lisków czy innych mieszkańców lasów - zwłaszcza w pięknej, bajkowej odsłonie. Z tego też powodu nasza kolekcja na Roczek chłopca bez dwóch zdań będzie doskonałym rozwiązaniem. Mały solenizant i wszyscy zaproszeni goście będą oczarowani tego rodzaju motywem. Jeszcze na długo przed przyjęciem możesz zaskoczyć bliskich za pomocą stylowych zaproszeń elektronicznych na Roczek. Taki produkt idealnie wpasuje się w motyw przewodni uroczystości, a przy tym będzie bardzo użyteczny. Bogaty motyw oraz pieczołowite wykonanie zapewniają fenomenalny wygląd tego rodzaju dodatku na Roczek. Istotnym elementem podczas przyjęcia urodzinowego jest też tort. Jadalny opłatek na Roczek ze zwierzątkami i personalizacją będzie tutaj trafionym pomysłem.

Zaproszenie na roczek chłopca na telefon zwierzątka

Zaproszenie elektroniczne na Roczek

Jak udekorować stół na Roczek chłopca?

Pięknie ubrany tort będzie świetnie wyglądać wśród dopasowanych dekoracji stołu. Właśnie dlatego do stworzenia aranżacji dobrze jest wykorzystać produkty w spójnej odsłonie. Jakie elementy uatrakcyjnią wystrój na tego rodzaju okazję? Dekoracje stołu na pierwsze urodziny mogą mieć różnorodne formy. Personalizowana tabliczka ozdobiona grafikami zwierzątek, ozdobnymi aplikacjami i tekstem to wysokiej jakości dodatek na Roczek. Wszystkie elementy w naszej kolekcji dopasowane są do motywu przewodniego - również uniwersalne ozdoby w odcieniach niebieskiego, bieli czy beżu. To sprawia, że aranżacja będzie naprawdę stylowo się prezentować. Niebieskie serwetki na Roczek ze złotym napisem bez dwóch zdań wspaniale wypadną podczas uroczystości.

Zestaw dekoracji na Roczek dla chłopca

Resztę wnętrza również dobrze jest dopasować do stylistyki. W ten sposób już od progu goście będą oczarowani efektem. I nie ma znaczenia, czy planujesz imprezę w domu, czy w wynajętym lokalu. Nawet ogródek możesz pięknie ubrać na pierwsze urodziny swojego syna! Dekoracja sali w postaci plakatu z imieniem solenizanta oraz piękną grafiką to wysokiej jakości produkt na przyjęcie. Można nią ozdobić ścianę za krzesełkiem dziecka. Ładnie wyglądać będzie też jako tło do pamiątkowych zdjęć z Roczku. Taka ozdoba na pewno uświetni wystrój na przyjęcie urodzinowe chłopca. Zdecydowanie przydatną dekoracją będą też balony na Roczek. Szczególnie te w niebieskim kolorze! Za ich pomocą bez żadnego problemu udekorujesz dowolne wnętrze czy plener.

Balon na roczek jedynka w koronie niebieska

Niebieski balon na Roczek