Plakaty dla dziecka do pokoju

Plakaty dla dziecka do pokoju

Plakaty dla dziecka to wspaniałe dekoracje do pokoju dziecięcego, które fantastycznie prezentują się na ścianie. Najlepiej jest wybrać plakaty z ramkami dla dzieci, które dostępne są w różnej kolorystyce. Idealną propozycją są plakaty dla dzieci zwierzęta, które zachwycą i zauroczą każdego Malucha. Dekoracje do pokoju dziecka można również wykonać samemu znaną metodą diy. Świetnym pomysłem na ozdoby na ścianę do pokoju dziecka są nie tylko plakaty, ale i również metryczki dziecka, girlandy oraz lampki. 

Plakaty dla dziecka do pokoju

Plakaty do pokoju dziecka - modna i niedroga dekoracja na ściankę

W dziecięcym pokoju nie może zabraknąć dekoracji, które są bardzo oryginalne i personalizowane. Świetnie w tej roli sprawdzi się plakat. Możecie zaopatrzyć się w bardzo atrakcyjne warianty dostępne w naszej ofercie. Plakaty dla dzieci charakteryzują się dużym urokiem i specyficzną grafiką. Postawcie na najbardziej odpowiednią dla Was, dzięki której pokój nabierze wyjątkowej atmosfery i klimatu. Możecie wybierać spośród wielu wyjątkowych rodzajów - pojedynczy plakat, komplet trzech, spójnych plakatów, plakat z metryczką. Wszystkie są bardzo atrakcyjne i idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Taki plakat może stać się wspaniałym prezentem dla malucha i piękną dekoracją wnętrza.

Plakat z imieniem dziecka dla chłopca i dziewczynki

Najbardziej klasyczną wersją będzie plakat z imieniem dziecka pojedynczy. Zdecydujcie się na najbardziej atrakcyjną dla Was grafikę i stwórzcie wspaniały dodatek. Ciekawym wariantem będzie plakat Miś z Kokardką. Grafiką przewodnią jest pluszowy miś w pięknej kokardzie. Całość została utrzymana w subtelnej brązowo-beżowej kolorystyce. Dzięki swojej uniwersalności znakomicie sprawdzi się zarówno w pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Na plakacie znajduje się napis “Pokój (imię dziecka)”. Personalizacja sprawia, że całość jest bardzo oryginalna i unikatowa.

Plakaty do pokoju dziewczynki w komplecie, plakaty do pokoju chłopca

Świetnym rozwiązaniem będzie również zaopatrzenie się w komplet plakatów, na których widnieje grafika wybrana przez Was. Idealnym wariantem dla chłopca będzie kolekcja Autka. Na trzech plakatach znajduje się grafika z elementami przewodnimi kolekcji oraz personalizacja i ciekawe napisy. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą, tworząc spójną całość. Świetnym pomysłem będzie postawienie na ten wariant, dzięki czemu dekoracje w pokoju Waszego malucha będą bardzo atrakcyjne. Na jednym plakacie widnieje jedynie grafika przewodnia, na drugim dodatkowo umieściliśmy spersonalizowany napis, na trzecim widnieje grafika z ciekawym napisem. Powieście je na ścianie w pokoju dziecka udekorujcie dodatkowo girlandami lub lampkami, a stworzycie wyjątkową całość.

Plakaty do pokoju chłopca

Plakaty do pokoju chłopca

Plakaty z metryczką w komplecie

Najbardziej unikatowym i personalizowanym wariantem będą plakaty z personalizacją oraz metryczką. Wspaniale będą dekorowały pokoik dziecięcy, będąc jednocześnie pamiątką po ważnym dniu narodzin. Dla chłopca idealnym wariantem będą plakaty ze zwierzątkami w stylu boho. Na jednym widnieje jedynie grafika przewodnia kolekcji. Na kolejnych znajdziecie metryczkę z najważniejszymi informacjami na temat malucha oraz wierszyk lub modlitwę. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają i tworzą wspaniałą całość. 

Plakaty do pokoju dziecka zwierzątka boho

Plakaty do pokoju dziecka zwierzątka boho

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji pokoju dziecka w kategorii DEKORACJE POKOJU DZIECIĘCEGO NA ŚCIANĘ:

Plakaty do pokoju dziecka

Girlandy do pokoju dziecięcego i rozety

Lampki do pokoju dziecka

Pompony z bibuły i kule