Pudełeczka podziękowania na Chrzest

Pudełeczka podziękowania na Chrzest

Pudełeczka i woreczki na Chrzest na upominki sprawią, że Twoje prezenty dla gości i Chrzestnych będą się pięknie prezentować. Torebki na prezenty dodadzą Twoim prezentom szykowności. Opakowanie na prezent powinno być dopasowane do uroczystości, podczas której go wręczamy. Na przykład podziękowania dla gości na Chrzest powinny posiadać pudełka lub torebki w kolorze bieli i złota. Papierowe torebki na prezent to klasyczna forma pakowania. Torebki na słodycze ze słodkościami są idealnym upominkiem dla łasuchów. Torebki foliowe sprawdzą się do pakowania prezentów, kwiatów i słodkości.

Pudełeczka podziękowania na Chrzest

 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki) PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt...
  1 Recenzje

  Piękne pudełeczka w kształcie piramidki to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest dziecka. Pudełeczka zdobione elegancką grafiką eukaliptusa prezentują się przepięknie. Piramidki można wypełnić cukierkami, migdałami czy czekoladkami. Ten niezwykły upominek na Chrzest zachwyci wszystkich najbliższych.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Pudrowe Kwiaty kraft 10szt (+sznurki+bileciki) PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Pudrowe Kwiaty kraft 10szt (+sznurki+bileciki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Pudrowe Kwiaty kraft 10szt...

  Pudełeczka dla gości w kształcie piramidek z motywem pudrowych kwiatów dostępne tylko u nas! Piękny i oryginalny sposób, jak podziękować gościom na Chrzcie, Komunii czy Roczku. Pudełeczka wykonane są ze sztywnej tektury. W komplecie znajdują się dopasowane bileciki z napisem Dziękujemy. W pudełeczkach warto umieścić czekoladki z tym samym motywem.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Różowe Kwiaty 10szt (+wstążki+bileciki) PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Różowe Kwiaty 10szt (+wstążki+bileciki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Różowe Kwiaty 10szt (+wstążki+bileciki)

  Pudełeczka dla gości w kształcie piramidek z motywem pudrowych kwiatów dostępne tylko u nas! Piękny i oryginalny sposób, jak podziękować gościom na Chrzcie, Komunii czy Roczku. Pudełeczka wykonane są ze sztywnej tektury. W komplecie znajdują się dopasowane bileciki z napisem Dziękujemy. W pudełeczkach warto umieścić czekoladki z tym samym motywem.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Aniołek Białe Kwiaty 10szt (+wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie Aniołek Białe Kwiaty 10szt (+wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Aniołek Białe Kwiaty 10szt (+wstążki)

  Oryginalne pudełeczka na podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię w kształcie aniołka. Pudełeczka posiadają nadruk białych kwiatów z botanicznymi elementami oraz napis: Dziękujemy za przybycie. Do kompletu dołączone są jasnokremowe wstążeczki, które pięknie dopełniają całość. Pudełeczka należy złożyć samodzielnie bez użycia kleju - z pewnością...

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  3 Recenzje

  Śliczne pudełeczka z metalicznym nadrukiem złotych serduszek to idealna propozycja na podziękowanie dla gości na uroczystość Chrztu Świętego. Do pudełeczek można zapakować czekoladki, żelki, migdały w lukrze czy drobną figurkę aniołka. 

  14,98 zł
 • PUDEŁECZKA na prezenciki BŁYSK ZŁOTE 10szt PUDEŁECZKA na prezenciki BŁYSK ZŁOTE 10szt
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA na prezenciki BŁYSK ZŁOTE 10szt

  Błyszczące złote pudełeczka to fantastyczny pomysł na upominki dla gości na urodzinki dziecka, Chrzest a nawet Baby Shower. Do środka można zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki, czekoladki czy migdały i wręczyć gościom. Świetnie prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości.

  14,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Różowe Kwiaty 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Prześliczne pudełeczka na podziękowania dla gości na Chrzest w kształcie serca. Pudełeczko udekorowano naklejką z imieniem dziecka oraz piękną grafika różowych kwiatów. Wspaniały wybór na przyjęcie organizowane dla dziewczynki.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca Srebrno-Złota Komunia i Chrzest (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca Srebrno-Złota Komunia i Chrzest (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca Srebrno-Złota Komunia i Chrzest (+etykiety z...

  Piękne pudełeczka w kształcie serca to wspaniały dodatek na Chrzest Święty dziecka. Pudełeczka ozdobione naklejką z imieniem dziecka i elegancką grafiką szarozielonych listków pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość. Pudełeczka można wypełnić czekoladkami, cukierkami czy krówkami i ułożyć na stole przy nakryciach gości.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Oryginalne pudełeczko w kształcie serduszka z personalizowaną naklejką. To wspaniała propozycja na eleganckie zapakowanie słodkości dla przybyłych gości. Dzięki nim przepięknie wyrazisz wdzięczność za uczestniczenie w tak ważnej uroczystości Chrztu Świętego dziecka. 

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Ozdobne pudełeczko w kształcie serca to fantastyczny pomysł na opakowanie słodkich podziękowań dla gości na Chrzest. Podziękowania wpisały się już w tradycję wielu uroczystości. To miły gest, który zostanie na pewno doceniony przez wszystkich gości. Urocze pudełeczka z personalizowaną naklejką będą wspaniale prezentować się na stole i zachwycą każdą osobę...

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt...

  Przepiękne pudełeczka w kształcie serca to wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest. Pudełeczka można wypełnić drobnymi upominkami lub słodyczami w postaci czekoladek, migdałów czy krówek. W komplecie znajdują się etykiety z imieniem i elegancką grafiką gałązek eukaliptusa.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Delikatne Kwiaty (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA Delikatne Kwiaty (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Delikatne Kwiaty (+etykiety z imieniem+białe...

  Piękne pudełeczka w kształcie serca pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty maluszka. Ozdobione personalizowaną naklejka z imieniem dziecka, grafiką białych kwiatów i zielonych gałązek zachwycą najbliższych. Do pudełeczek można zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki, migdały czy praliny.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Subtelny Róż (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA Subtelny Róż (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Subtelny Róż (+etykiety z imieniem+białe...

  Wspaniałe pudełeczko w kształcie serca to wyjątkowy upominek dla gości, którzy przybyli na Chrzest Święty dziecka. Serduszko ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz piękną grafiką pastelowych kwiatów prezentuje się cudownie.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Romantyczna Piwonia (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA Romantyczna Piwonia (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Romantyczna Piwonia (+etykiety z...
  1 Recenzje

  Urocze pudełeczka w kształcie serduszka pozwolą pięknie podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Ozdobione ślicznymi naklejkami z motywem piwonii, imieniem dziecka oraz białą wstążeczką prezentują się wspaniale! Można umieścić w nich pyszne słodkości takie jak: cukierki, krówki czy praliny.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię Różowe Serce (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię Różowe Serce (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Chrzest i Komunię Różowe Serce (+etykiety z...

  Pudełeczka w kształcie serca pozwolą w uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Ozdobione naklejkami z imieniem dziecka oraz grafiką kwiatowego serca w różowej kolorystyce prezentują się przepięknie. Do pudełeczek można zapakować migdały, czekoladki czy cukierki. Idealna propozycja upominków dla gości na Chrzest dziewczynki.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety+białe...

  Pudełeczko w kształcie serca pomoże stworzyć wyjątkowe podziękowanie dla gości. Wewnątrz pudełeczka zmieszczą się upominki takie jak krówki, czekoladki czy migdały w lukrze. Do pudełeczek dołączone są personalizowane naklejki z imieniem maluszka oraz datą chrztu. Dzięki czemu prezenciki idealnie wpisują się w charakter przyjęcia.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Rustykalna Komunia 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest Anioł Stróż 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Podziękowania dla gości w formie uroczego pudełeczka w kształcie serca z pewnością zachwycą wszystkich obecnych. Za pomocą małego detalu można w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność dla zgromadzonych na Chrzcie Świętym dziecka.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Lily of the Valley 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Lily of the Valley 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA na Chrzest i Komunię Lily of the Valley 10szt...

  Pudełeczka w kształcie serca to wspaniała propozycja na upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Papierowe serduszka ozdobione białą kokardką i personalizowaną naklejką miło zaskoczą wszystkich gości. Do pudełeczek można zapakować takie słodkości jak: cukierki, migdałki czy praliny.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt
  1 Recenzje

  Piękne pudełeczka w kształcie serca z motywem kwiatów to wspaniała propozycja na upominki dla gości na różne okazje! Serca wykonane w kolorystyce delikatnego różu,  ozdobione białymi wstążkami prezentują się wyjątkowo elegancko. Do pudełeczek można zapakować pyszne słodkości takie jak: czekoladki, cukierki czy pralinki. Idealna propozycja na Chrzest...

  16,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt...

  Pudełeczka na Chrzest wykonane z transparentnej pleksi, sprzedawane w komplecie z wybranymi naklejkami z imieniem dziecka. Oryginalny pomysł, jak zapakować świece na Chrzest, słoiczki z miodem czy cukierka mi lub dowolny drobiazg dla najbliższych. Słoiczki prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Są wspaniałym upominkiem dla gości.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety z...

  Piękne pudełeczka na Chrzest w kształcie aniołków na podziękowanie dla gości. Wewnątrz nich możesz umieścić słodkości i drobiazgi. Posiadają również dopasowaną wstążeczkę oraz naklejkę w stylu boho oraz personalizacją. Świetnie zaprezentują się na przygotowanym uroczyście stole. 

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  18,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  2 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to cudowna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Można do nich schować słodkości takie jak: migdały w lukrze, cukierki czy czekoladki. W zestawie dołączone są białe wstążeczki, które umożliwiają zamknięcie pudełeczka i dekorują je piękny sposób. Fantastycznie prezentują...

  18,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Złote Stópki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Złote Stópki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Złote Stópki 10szt (+etykiety z...
  1 Recenzje

  Jak w piękny sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka? Śliczne przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków zdobione personalizowaną naklejką i białą wstążeczką to świetna propozycja. Etykieta zdobiona jest grafiką złotych stópek, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Do pudełeczek można schować pyszne słodkości takie jak:...

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe...
  1 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków zdobione nakleją z grafiką eukaliptusa, imieniem dziecka i datą uroczystości w wyjątkowy sposób podziękują gościom na Chrzcie dziecka. W komplecie otrzymujesz personalizowane naklejki i białe wstążeczki, które ślicznie udekorują pudełeczka.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt...

  Pudełeczka w kształcie aniołków pozwolą w piękny sposób podziękować gościom na Chrzcie dziecka. Ten niezwykły upominek na Chrzest można wypełnić cukierkami, czekoladkami lub migdałami. Wspaniale prezentują się z personalizowanymi naklejkami z motywem eukaliptusa.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Delikatne Kwiaty 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Delikatne Kwiaty 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Delikatne Kwiaty 10szt (+etykiety z...
  1 Recenzje

  Piękne przestrzenne Aniołki wykonane z papieru, ozdobione personalizowaną naklejką i białą wstążeczką. Cudowna propozycja upominków dla gości na Chrzest Święty dziecka, która zachwyci i wyjątkowo wyrazi wdzięczność. Do środka można włożyć pyszne słodkości takie jak: cukierki, migdały czy pralinki.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Subtelny Róż 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Subtelny Róż 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+etykiety z...

  Piękne przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty. Aniołki ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, napisem "Dziękuję" oraz uroczą grafiką pastelowych kwiatów zachwycą najbliższych. Do pudełeczek można zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki, migdały czy praliny.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Romantyczna Piwonia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Romantyczna Piwonia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Romantyczna Piwonia 10szt (+etykiety z...
  2 Recenzje

  Śliczne pudełeczka w kształcie aniołków w wyjątkowy sposób podziękują najbliższym za przybycie na Chrzest Święty Waszego Maluszka. Aniołki prezentują się cudownie - ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i delikatnym kwiatem piwonii, które znajdują się w zestawie. Do pudełeczek można zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki,...

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Różowe Serce 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Różowe Serce 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Różowe Serce 10szt (+etykiety z...

  Piękne pudełeczka na Chrzest dziecka, które w uroczy sposób podziękują gościom za przybycie. Do pudełeczek można zapakować czekoladki, migdały czy krówki. Przewiązane kokardką i zdobione naklejką z imieniem dziecka oraz grafiką różowej gałązki prezentują się przepięknie.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Różowy Wózeczek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Różowy Wózeczek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Różowy Wózeczek 10szt (+etykiety z...

  Piękne przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołka to wyjątkowy sposób na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Papierowe aniołki sprzedawane są w komplecie z personalizowanymi naklejkami z motywem różowego wózeczka. Etykiety ze śliczną grafiką w różowej kolorystyce idealnie nadają się na Chrzest dziewczynki. Do pudełeczek...

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Błękitny Wózeczek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Błękitny Wózeczek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt (+etykiety z imieniem+białe...

  Piękne przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków z naklejką z motywem błękitnego wózeczka to idealna propozycja na Chrzest chłopca. Dzięki uroczym papierowym aniołkom można w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie. W komplecie otrzymujesz personalizowane naklejki z imieniem dziecka i datą Chrztu oraz białe wstążeczki. Fantastyczni prezentują...

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Lily of the Valley 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Lily of the Valley 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Lily of the Valley 10szt...

  Pudełeczka w kształcie aniołka to rewelacyjna propozycja na Chrzest Święty Maluszka. Papierowe aniołki ozdobione naklejką z grafiką gałązki konwalii i imieniem dziecka wspaniale prezentują się przy nakryciach gości. W środku można umieścić niewielkie słodkości takie jak: migdały, praliny czy cukierki.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety z...

  Jak pięknie zapakować drobny upominek lub słodkości na podziękowanie dla gości z okazji Chrztu? Urocze pudełeczka w kolorze białym w kształcie aniołków to genialne rozwiązanie tego dylematu. Personalizowane naklejki z grafiką boho bucików dopełnią całości i będą pięknie się prezentować naklejone na aniołkach.

  27,98 zł

Podziękowania dla gości na Chrzest Święty - eleganckie pudełeczka

Chrzest Święty jest bardzo ważnym dniem w życiu rodziców malucha i wszystkich zaproszonych gości. Należy zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne elementy dekoracyjne, które pozwolą Wam na stworzenie wyjątkowego przyjęcia, które zaskoczy wszystkich gości. Jednym z coraz bardziej popularnych elementów stają się upominki dla najbliższych. Jest to bardzo miły sposób na podziękowanie najbliższym za przybycie, okazaną miłość i wsparcie. Dzięki temu Wasza uroczystość zostanie zapamiętana i wspominana przez bardzo długi czas. Świetnym elementem mogą okazać się drobne gadżety i słodkości. Aby Wasz upominek wspaniale wyglądał świetnym uzupełnieniem mogą okazać się pudełeczka na upominki dla gości. Cudownie się prezentują i mogą zostać wspaniałym dodatkiem do dekoracji stołu na Chrzest. Wybierzcie odpowiedni wariant i stwórzcie znakomite ozdoby na Wasze przyjęcie. Do ozdobnych pudełeczek można zapakować czekoladki na Chrzest, cukierki, krówki na Chrzest czy migdały w lukrze.

Podziękowania dla gości Chrzest jakie? Najmodniejsze pudełeczka na Chrzest aniołki oraz pudełeczka serca z imieniem

Jednym z bardzo atrakcyjnych elementów dekoracyjnych na Chrzcie Świętym jest stół. Znajdują się na nim wyjątkowe aranżacje i elementy ozdobne, które na pewno zachwycą Waszych najbliższych. Wspaniałym rozwiązaniem może być umieszczenie na stole pudełeczek z upominkami dla Waszych gości. Wybierzcie odpowiedni wariant z naszej oferty, a całość będzie bardzo spójna i atrakcyjna. Najpopularniejsze wśród podziękowań na Chrzest są przede wszystkim pudełeczka aniołki, a także pudełeczka w kształcie serca z imieniem dziecka i motywem graficznym. Podziękowania dla gości na Chrzest są bardzo wyjątkowym wykończeniem całej imprezy. Postawcie na eleganckie pudełeczka, do których włożycie słodkie krówki, czekoladki czy drobne gadżety. Dzięki temu całość będzie bardzo wyjątkowa i atrakcyjna. Nasze pudełeczka odpowiadają głównym kolekcjom dekoracyjnym na Chrzest, dzięki czemu całość może być bardzo spójna i wyjątkowa. Dzięki personalizacji Wasze upominki będą bardzo oryginalne i unikatowe. Na pewno staną się wspaniała pamiątką po tym ważnym wydarzeniu.

Pudełeczka serca na Chrzest Złote Stópki

Pudełeczka serca na Chrzest Złote Stópki

Pudełeczka na Chrzest piramidki

Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów znajdujących się w naszej ofercie są pudełeczka w kształcie piramidek. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Na pewno przypadną do gustu Waszym bliskim. Dzięki wyjątkowym grafikom, które znajdują się na nich idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. Bardzo atrakcyjnym wariantem będzie pudełeczko z grafiką przewodnią kolekcji Gałązka Eukaliptusa. Możecie zdecydować się na wariant personalizowany lub uniwersalny, który świetnie sprawdzi się na większości uroczystości. Wspaniałym wyborem będzie również pudełko Marmur Marble. Prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Będzie cudownym wyborem na uroczystość Chrztu Świętego Waszego malucha. Dołączamy do pudełeczek uniwersalne bileciki z napisem “Dziękujemy”. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą i tworzą bardzo atrakcyjną całość.

Pudełeczka na Chrzest piramidki z motywem eukaliptusa

Pudełeczka na Chrzest piramidki z motywem eukaliptusa