Pudełeczka podziękowania na Chrzest

Pudełeczka podziękowania na Chrzest

Pudełeczka i woreczki na Chrzest na upominki sprawią, że Twoje prezenty dla gości i Chrzestnych będą się pięknie prezentować. Torebki na prezenty dodadzą Twoim prezentom szykowności. Opakowanie na prezent powinno być dopasowane do uroczystości, podczas której go wręczamy. Na przykład podziękowania dla gości na Chrzest powinny posiadać pudełka lub torebki w kolorze bieli i złota. Papierowe torebki na prezent to klasyczna forma pakowania. Torebki na słodycze ze słodkościami są idealnym upominkiem dla łasuchów. Torebki foliowe sprawdzą się do pakowania prezentów, kwiatów i słodkości.

Pudełeczka podziękowania na Chrzest

 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki) PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt (+sznurki+bileciki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Gałązka Eukaliptusa 10szt...

  Piękne pudełeczka w kształcie piramidki to wspaniały pomysł na podziękowania dla gości na Chrzest dziecka. Pudełeczka zdobione elegancką grafiką eukaliptusa prezentują się przepięknie. Piramidki można wypełnić cukierkami, migdałami czy czekoladkami. Ten niezwykły upominek na Chrzest zachwyci wszystkich najbliższych.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Pudrowe Kwiaty kraft 10szt (+sznurki+bileciki) PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Pudrowe Kwiaty kraft 10szt (+sznurki+bileciki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie piramidki Pudrowe Kwiaty kraft 10szt...

  Pudełeczka dla gości w kształcie piramidek z motywem pudrowych kwiatów dostępne tylko u nas! Piękny i oryginalny sposób, jak podziękować gościom na Chrzcie, Komunii czy Roczku. Pudełeczka wykonane są ze sztywnej tektury. W komplecie znajdują się dopasowane bileciki z napisem Dziękujemy. W pudełeczkach warto umieścić czekoladki z tym samym motywem.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  9,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie Złote Serduszka 10szt METALICZNY NADRUK
  3 Recenzje

  Śliczne pudełeczka z metalicznym nadrukiem złotych serduszek to idealna propozycja na podziękowanie dla gości na uroczystość Chrztu Świętego. Do pudełeczek można zapakować czekoladki, żelki, migdały w lukrze czy drobną figurkę aniołka. 

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA na prezenciki BŁYSK ZŁOTE 10szt PUDEŁECZKA na prezenciki BŁYSK ZŁOTE 10szt
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA na prezenciki BŁYSK ZŁOTE 10szt

  Błyszczące złote pudełeczka to fantastyczny pomysł na upominki dla gości na urodzinki dziecka, Chrzest a nawet Baby Shower. Do środka można zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki, czekoladki czy migdały i wręczyć gościom. Świetnie prezentują się ułożone na stole przy nakryciach gości.

  11,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca podziękowanie Subtelny Róż (+białe wstążki) 10szt
  1 Recenzje

  Piękne pudełeczka w kształcie serca z motywem kwiatów to wspaniała propozycja na upominki dla gości na różne okazje! Serca wykonane w kolorystyce delikatnego różu,  ozdobione białymi wstążkami prezentują się wyjątkowo elegancko. Do pudełeczek można zapakować pyszne słodkości takie jak: czekoladki, cukierki czy pralinki. Idealna propozycja na Chrzest...

  16,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Chrzest 10szt...

  Pudełeczka na Chrzest wykonane z transparentnej pleksi, sprzedawane w komplecie z wybranymi naklejkami z imieniem dziecka. Oryginalny pomysł, jak zapakować świece na Chrzest, słoiczki z miodem czy cukierka mi lub dowolny drobiazg dla najbliższych. Słoiczki prezentują się pięknie i niepowtarzalnie. Są wspaniałym upominkiem dla gości.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Kołyska 10szt (+etykiety z...

  Piękne pudełeczka na Chrzest w kształcie aniołków na podziękowanie dla gości. Wewnątrz nich możesz umieścić słodkości i drobiazgi. Posiadają również dopasowaną wstążeczkę oraz naklejkę w stylu boho oraz personalizacją. Świetnie zaprezentują się na przygotowanym uroczyście stole. 

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  18,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  2 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to cudowna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Można do nich schować słodkości takie jak: migdały w lukrze, cukierki czy czekoladki. W zestawie dołączone są białe wstążeczki, które umożliwiają zamknięcie pudełeczka i dekorują je piękny sposób. Fantastycznie prezentują...

  18,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Złote Stópki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Złote Stópki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Złote Stópki 10szt (+etykiety z...
  1 Recenzje

  Jak w piękny sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka? Śliczne przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków zdobione personalizowaną naklejką i białą wstążeczką to świetna propozycja. Etykieta zdobiona jest grafiką złotych stópek, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Do pudełeczek można schować pyszne słodkości takie jak:...

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Zapach Piwonii 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Zapach Piwonii 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Piwonie 10szt (+etykiety z imieniem+białe...

  Przestrzenne aniołki z personalizowanymi naklejkami ozdobionymi imieniem dziecka i ślicznym motywem kwiatów piwonii to wspaniała propozycja na upominki dla gości z okazji Chrztu Świętego dziecka. Do pudełeczek można zapakować słodkości w postaci cukierków, czekoladek czy krówek. Aniołki przewiązane białą wstążką prezentują się przepięknie!

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Złoty Wózeczek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Złoty Wózeczek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Złoty Wózeczek 10szt (+etykiety z...

  Przepiękne pudełeczka w kształcie aniołków pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dziecka. Ozdobione personalizowaną etykietą z imieniem dziecka oraz uroczą grafią złotego wózeczka prezentują się cudownie! Pudełeczka można wypełnić czekoladkami, migdałami, cukierkami lub innymi drobiazgami.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe...
  1 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków zdobione nakleją z grafiką eukaliptusa, imieniem dziecka i datą uroczystości w wyjątkowy sposób podziękują gościom na Chrzcie dziecka. W komplecie otrzymujesz personalizowane naklejki i białe wstążeczki, które ślicznie udekorują pudełeczka.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunia w Srebrze 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunia w Srebrze 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunia w Srebrze 10szt (+etykiety z...

  Wyjątkowe i oryginalne podziękowania dla gości na Chrzest Święty dziecka. Pudełeczka w kształcie aniołków pozwolą w uroczy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. W komplecie znajdują się samoprzylepne naklejki z eleganckim motywem srebrnej koronki oraz imieniem dziecka. Pudełeczka można wypełnić cukierkami, czekoladkami czy migdałami.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Gałązka Eukaliptusa 10szt...

  Pudełeczka w kształcie aniołków pozwolą w piękny sposób podziękować gościom na Chrzcie dziecka. Ten niezwykły upominek na Chrzest można wypełnić cukierkami, czekoladkami lub migdałami. Wspaniale prezentują się z personalizowanymi naklejkami z motywem eukaliptusa.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Delikatne Kwiaty 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Delikatne Kwiaty 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Delikatne Kwiaty 10szt (+etykiety z...
  1 Recenzje

  Piękne przestrzenne Aniołki wykonane z papieru, ozdobione personalizowaną naklejką i białą wstążeczką. Cudowna propozycja upominków dla gości na Chrzest Święty dziecka, która zachwyci i wyjątkowo wyrazi wdzięczność. Do środka można włożyć pyszne słodkości takie jak: cukierki, migdały czy pralinki.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Subtelny Róż 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Subtelny Róż 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Subtelny Róż 10szt (+etykiety z...

  Piękne przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to wspaniała propozycja na upominki dla gości na Chrzest Święty. Aniołki ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, napisem "Dziękuję" oraz uroczą grafiką pastelowych kwiatów zachwycą najbliższych. Do pudełeczek można zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki, migdały czy praliny.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Romantyczna Piwonia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Romantyczna Piwonia 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Romantyczna Piwonia 10szt (+etykiety z...
  2 Recenzje

  Śliczne pudełeczka w kształcie aniołków w wyjątkowy sposób podziękują najbliższym za przybycie na Chrzest Święty Waszego Maluszka. Aniołki prezentują się cudownie - ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i delikatnym kwiatem piwonii, które znajdują się w zestawie. Do pudełeczek można zapakować niewielkie słodkości takie jak: cukierki,...

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Różowe Serce 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Różowe Serce 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Różowe Serce 10szt (+etykiety z...

  Piękne pudełeczka na Chrzest dziecka, które w uroczy sposób podziękują gościom za przybycie. Do pudełeczek można zapakować czekoladki, migdały czy krówki. Przewiązane kokardką i zdobione naklejką z imieniem dziecka oraz grafiką różowej gałązki prezentują się przepięknie.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Różowy Wózeczek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Różowy Wózeczek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Różowy Wózeczek 10szt (+etykiety z...

  Piękne przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołka to wyjątkowy sposób na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Papierowe aniołki sprzedawane są w komplecie z personalizowanymi naklejkami z motywem różowego wózeczka. Etykiety ze śliczną grafiką w różowej kolorystyce idealnie nadają się na Chrzest dziewczynki. Do pudełeczek...

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Różowy Aniołek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Różowy Aniołek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Różowy Aniołek NEW 10szt (+etykiety z...

  Jak podziękować gościom za przybycie na uroczystość Chrztu maleństwa? Fantastycznym pomysłem jest wręczenie pięknych przestrzennych pudełeczek w kształcie aniołków. Do środka można zapakować małe słodkości takie jak: cukierki, migdałki czy czekoladki. W komplecie otrzymujesz personalizowane naklejki z motywem różowego aniołka oraz białe wstążeczki. Jest...

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Niebieski Aniołek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Niebieski Aniołek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Niebieski Aniołek NEW 10szt (+etykiety z...
  1 Recenzje

  Podziękowanie dla gości w formie pięknych przestrzennych aniołków, do których można zapakować niewielkie słodkości to świetna propozycja na Chrzest. Papierowe aniołki zdobione personalizowaną naklejką z motywem niebieskiego aniołka i białą wstążeczką przepięknie prezentują się przy nakryciach gości.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Błękitny Wózeczek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Błękitny Wózeczek 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt (+etykiety z imieniem+białe...

  Piękne przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków z naklejką z motywem błękitnego wózeczka to idealna propozycja na Chrzest chłopca. Dzięki uroczym papierowym aniołkom można w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie. W komplecie otrzymujesz personalizowane naklejki z imieniem dziecka i datą Chrztu oraz białe wstążeczki. Fantastyczni prezentują...

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Chłopiec w Kwiatach 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Chłopiec w Kwiatach 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Chłopiec w Kwiatach 10szt (+etykiety z imieniem+białe...

  Śliczne pudełeczka w kształcie przestrzennych aniołków to urocza propozycja na upominki dla gości. Wewnątrz można umieścić różne słodkości takie jak: czekoladki, pralinki, krówki czy cukierki. Aniołki ozdobione białą wstążeczką i personalizowaną naklejką z grafiką kwiatów w niebieskiej kolorystyce wspaniale podziękują najbliższym za przybycie na Chrzest...

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Lily of the Valley 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Lily of the Valley 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest i Komunię Lily of the Valley 10szt...

  Pudełeczka w kształcie aniołka to rewelacyjna propozycja na Chrzest Święty Maluszka. Papierowe aniołki ozdobione naklejką z grafiką gałązki konwalii i imieniem dziecka wspaniale prezentują się przy nakryciach gości. W środku można umieścić niewielkie słodkości takie jak: migdały, praliny czy cukierki.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Boho Buciki 10szt (+etykiety z...

  Jak pięknie zapakować drobny upominek lub słodkości na podziękowanie dla gości z okazji Chrztu? Urocze pudełeczka w kolorze białym w kształcie aniołków to genialne rozwiązanie tego dylematu. Personalizowane naklejki z grafiką boho bucików dopełnią całości i będą pięknie się prezentować naklejone na aniołkach.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt (+wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt (+wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt (+wstążki)

  Pudełeczka na Chrzest w kształcie aniołka to wyjątkowa propozycja, która oczaruje najbliższych. Pudełeczka prezentują się pięknie i niepowtarzalnie, w komplecie znajdują się spersonalizowane naklejki, które posiadają kwiatowy nadruk oraz personalizację. W pudełkach polecamy umieścić słodkie krówki lub czekoladki z imieniem dziecka.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+etykiety z...

  Wyjątkowe pudełeczka na upominki w kształcie aniołka. Wewnątrz można umieścić różne słodkości takie jak cukierki, krówki czy czekoladki. Do pudełeczek dołączone są również naklejki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Dzięki czemu pudełeczka będą dodatkowo podkreślały charakter uroczystości.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)

  Podziękowanie dla gości na Chrzest to symboliczny gest wdzięczności w ramach uczestniczenia w tak ważnym dla pociechy dniu. Uroczy kształt pudełeczka z pewnością będzie miłą niespodzianką dla zebranych.

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem) PUDEŁECZKA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem)
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA Rustykalny Chrzest z wianuszkiem 10szt (+bileciki...

  Podziękowanie gościom za przyjście na przyjecie to już nieodłączny element każdej uroczystości. Takie upominki możesz przygotować samodzielnie przy pomocy pudełeczek na upominki. Do każdego pudełeczka dołączona jest etykietka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA na Chrzest Anioł Stróż 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem) PUDEŁECZKA na Chrzest Anioł Stróż 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem)
  29,98 zł
  PUDEŁECZKA na Chrzest Anioł Stróż 10szt (+bileciki kółka+etykiety z imieniem)

  Podziękowanie dla gości z okazji Chrztu Świętego w formie dekoracyjnych pudełeczek to wspaniała opcja upominku dla obecnych na uroczystości. Grafika uroczego Aniołka z pewnością spodoba się zebranym, a słodki upominek mile ich zaskoczy.

  29,98 zł
 • TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT
  5,98 zł
  TOREBKI na upominki dla gości 6szt KRAFT

  Podziękowanie dla gości na Chrzest powinno być wyjątkowo zapakowane. Z pomocą modnej, papierowej torebki oraz dodatków jest to możliwe!

  5,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest ze skrzydłami 10szt PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest ze skrzydłami 10szt
  15,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto słodycze Chrzest/Komunię ze skrzydłami 10szt

  Piękne tekturowe pudełka wykończone motywem skrzydełek to idealna propozycja na zapakowanie słodkości dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego maluszka. Ciekawy kształt pudełek powoduje, że prezentują się one bardzo elegancko.

  15,98 zł
 • PUDEŁECZKA kwadratowe transparentne na upominki dla gości 10szt PUDEŁECZKA kwadratowe transparentne na upominki dla gości 10szt
  14,98 zł
  PUDEŁECZKA kwadratowe transparentne na upominki dla gości 10szt

  Transparentne pudełeczka to fantastyczna propozycja za zapakowanie słodkich upominków dla gości. Można w nich umieścić cukierki, migdały w lukrze, czekoladki czy inne słodkości. Ozdobione dekoracyjną wstążeczką prezentują rewelacyjnie.

  14,98 zł
 • WORECZKI z organzy różowe z falbanką 20szt WORECZKI z organzy różowe z falbanką 20szt
  20,98 zł
  WORECZKI z organzy różowe z falbanką 20szt
  1 Recenzje

  Różowe woreczki z organzy idealnie sprawdzą się jako torebeczki, w które można włożyć drobne prezenty dla gości. Zaskoczcie swoich gości i wręczcie im te piękne woreczki. Z pewnością docenią ten gest. Dodatkowo, położone na stole prezentują się pięknie!

  20,98 zł

Podziękowania dla gości na Chrzest Święty - eleganckie pudełeczka

Chrzest Święty jest bardzo ważnym dniem w życiu rodziców malucha i wszystkich zaproszonych gości. Należy zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne elementy dekoracyjne, które pozwolą Wam na stworzenie wyjątkowego przyjęcia, które zaskoczy wszystkich gości. Jednym z coraz bardziej popularnych elementów stają się upominki dla najbliższych. Jest to bardzo miły sposób na podziękowanie najbliższym za przybycie, okazaną miłość i wsparcie. Dzięki temu Wasza uroczystość zostanie zapamiętana i wspominana przez bardzo długi czas. Świetnym elementem mogą okazać się drobne gadżety i słodkości. Aby Wasz upominek wspaniale wyglądał świetnym uzupełnieniem mogą okazać się pudełeczka na upominki dla gości. Cudownie się prezentują i mogą zostać wspaniałym dodatkiem do dekoracji stołu na Chrzest. Wybierzcie odpowiedni wariant i stwórzcie znakomite ozdoby na Wasze przyjęcie. Do ozdobnych pudełeczek można zapakować czekoladki na Chrzest, cukierki, krówki na Chrzest czy migdały w lukrze.

Podziękowania dla gości Chrzest jakie? Najmodniejsze pudełeczka na Chrzest aniołki oraz pudełeczka serca z imieniem

Jednym z bardzo atrakcyjnych elementów dekoracyjnych na Chrzcie Świętym jest stół. Znajdują się na nim wyjątkowe aranżacje i elementy ozdobne, które na pewno zachwycą Waszych najbliższych. Wspaniałym rozwiązaniem może być umieszczenie na stole pudełeczek z upominkami dla Waszych gości. Wybierzcie odpowiedni wariant z naszej oferty, a całość będzie bardzo spójna i atrakcyjna. Najpopularniejsze wśród podziękowań na Chrzest są przede wszystkim pudełeczka aniołki, a także pudełeczka w kształcie serca z imieniem dziecka i motywem graficznym. Podziękowania dla gości na Chrzest są bardzo wyjątkowym wykończeniem całej imprezy. Postawcie na eleganckie pudełeczka, do których włożycie słodkie krówki, czekoladki czy drobne gadżety. Dzięki temu całość będzie bardzo wyjątkowa i atrakcyjna. Nasze pudełeczka odpowiadają głównym kolekcjom dekoracyjnym na Chrzest, dzięki czemu całość może być bardzo spójna i wyjątkowa. Dzięki personalizacji Wasze upominki będą bardzo oryginalne i unikatowe. Na pewno staną się wspaniała pamiątką po tym ważnym wydarzeniu.

Pudełeczka serca na Chrzest Złote Stópki

Pudełeczka serca na Chrzest Złote Stópki

Pudełeczka na Chrzest piramidki

Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów znajdujących się w naszej ofercie są pudełeczka w kształcie piramidek. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Na pewno przypadną do gustu Waszym bliskim. Dzięki wyjątkowym grafikom, które znajdują się na nich idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. Bardzo atrakcyjnym wariantem będzie pudełeczko z grafiką przewodnią kolekcji Gałązka Eukaliptusa. Możecie zdecydować się na wariant personalizowany lub uniwersalny, który świetnie sprawdzi się na większości uroczystości. Wspaniałym wyborem będzie również pudełko Marmur Marble. Prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Będzie cudownym wyborem na uroczystość Chrztu Świętego Waszego malucha. Dołączamy do pudełeczek uniwersalne bileciki z napisem “Dziękujemy”. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą łączą i tworzą bardzo atrakcyjną całość.

Pudełeczka na Chrzest piramidki z motywem eukaliptusa

Pudełeczka na Chrzest piramidki z motywem eukaliptusa