Botaniczny Chrzest Eukaliptus

Botaniczny Chrzest Eukaliptus

Dekoracje na Chrzest Święty w botanicznym stylu z eleganckim i minimalistycznym motywem. Kolekcja niesamowitych akcesoriów na Chrzest Święty naszego maleństwa. Produkty wykonane w eleganckim odcieniu bieli, przełamane akcentami złotych wzorów oraz ciemnozielonej grafiki eukaliptusa. Upiększą stylistykę każdego przyjęcia organizowanego w tym szczególnym dniu, a spójność kolekcji pozwoli na zachowanie wyjątkowego zestawienia dekoracji. Motyw przewodni jest klasyczny i zarazem oryginalny, a bogata oferta dodatków będzie odpowiadać potrzebom każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Botaniczny Chrzest Eukaliptus

 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM I IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM I IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM I IMIENIEM (+złoty sznurek)

  Chrzest Święty dziecka to wyjątkowa uroczystość dla maluszka, rodziców i wszystkich gości. Warto jest zachować wspomnienia z tak pięknego dnia. Idealnym pomysłem na zebranie wpisów, życzeń od gości oraz zdjęć z przyjęcia jest urocza księga pamiątkowa z imieniem dziecka i zdjęciem maluszka. Księga ozdobiona jest delikatną, ale elegancką grafiką gałązek...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM (+złoty sznurek)
  1 Recenzje

  Pamiątkowa księga jest wyjątkowym pomysłem na zebranie wszystkich wspomnień związanych z uroczystością Chrztu Świętego Twojego maluszka. Księga posiada 100 białych stron oraz piękną personalizowaną okładkę z delikatnym motywem gałązki eukaliptusa. W środku można umieścić wpisy gości, życzenia oraz zdjęcia, które po latach wywołają uśmiech na twarzy.

  49,98 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Eukaliptus WIZYTÓWKA personalizowana Eukaliptus
  1,89 zł
  WINIETKA personalizowana Eukaliptus
  4 Recenzje

  Wyjątkowe wizytówki z nadrukiem nazwisk gości idealnie sprawdzą się na stole podczas uroczystości Chrztu Świętego Twojego maluszka. Grafika zdobiona delikatną gałązką eukaliptusa jest bardzo minimalistyczna ale i również bardzo urocza. Wizytówki pięknie będą komponować się z innymi dekoracjami z tej samej kolekcji.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt

  Eleganckie winietki na stół do wypisania to idealny dodatek na Chrzest Święty dziecka. Zdobione nowoczesnym motywem gałązki eukaliptusa i tekstem podziękowania prezentuję się przepięknie. Wizytówki przede wszystkim pomogą gościom znaleźć swoje miejsce przy stole oraz wspaniale udekorują stół. Idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i...

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Eukaliptus (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Eukaliptus (+etykiety z imieniem+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Serca na Chrzest Eukaliptus (+etykiety z imieniem+białe...
  1 Recenzje

  Urocze pudełeczka na słodkości w kształcie serca to wyjątkowy pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu Twojego maluszka. Pudełeczka ozdobione są delikatną, satynową białą wstążeczką oraz personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą przyjęcia. Papierowe serduszka można wypełnić różnymi słodkościami takimi jak: cukierki,...

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Eukaliptus 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM Eukaliptus 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIENIEM na Chrzest Eukaliptus 12szt
  1 Recenzje

  Pudełka na ciasto ozdobione personalizowaną etykietą to idealna propozycja na zapakowanie słodkiego upominku dla gości. Na naklejkach nadrukowana jest elegancka grafika gałązki eukaliptusa oraz napis "Chrzest Święty". Dodatkowo pudełka można przewiązać ozdobną wstążką. Pudełka z kolekcji Eukaliptus to świetny wybór na upominek dla gości na Chrzest Święty...

  35,98 zł
 • PIKERY do muffinek na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM 10szt (+naklejki) PIKERY do muffinek na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)
  23,98 zł
  PIKERY do muffinek na Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM 10szt (+naklejki)

  Jak udekorować w piękny sposób muffinki i inne słodkości na Chrzest Święty dziecka? Wspaniałą propozycją są pikery do muffinek z personalizowaną etykietą, która zdobiona jest elegancką grafiką eukaliptusa. Całość przepięknie prezentuje się na słodkim stole. 

  23,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt
  44,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus ZE ZDJĘCIEM DZIECKA 20szt

  Elegancki upominek dla gości na Chrzest Święty dziecka. Personalizowane krówki ze zdjęciem dziecka pozwolą w wyjątkowy sposób podziękować najbliższym za przybycie na przyjęcie dziecka. Ozdobione nowoczesną grafiką gałązek eukaliptusa prezentują się przepięknie.

  44,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus 20szt Z IMIENIEM KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus 20szt Z IMIENIEM
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Eukaliptus Z TWOIM NADRUKIEM 20szt

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest Święty dziecka w postaci personalizowanych krówek. Owinięte w ozdobny papierek, który dekorowany jest elegancką grafiką gałązki eukaliptusa i imieniem dziecka prezentują się wyjątkowo pięknie! Krówki można ułożyć na stole przy nakryciach gości lub umieścić w ozdobnych pudełeczkach.

  39,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Eukaliptus (+etykieta z imieniem) MIÓD podziękowanie na Chrzest Eukaliptus (+etykieta z imieniem)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest z imieniem Eukaliptus (bb)
  2 Recenzje

  Malutki słoik z przepysznym miodem to fantastyczny upominek dla gości, którzy przybyli na uroczystość Chrztu Świętego maleństwa. Miodek jest personalizowany - ozdobiony naklejką z elegancką grafiką eukaliptusa oraz imieniem dziecka i datą uroczystości. Udekorowany jest również materiałem i przewiązany tasiemką. Jest to uroczy prezencik, który można ułożyć...

  9,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Eukaliptus 10szt
  3 Recenzje

  Pyszna mleczna czekoladka zapakowana w śliczny złoty papier to niesamowity i uroczy sposób na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu. Taki słodki upominek zapakowany w ozdobny papier oraz ozdobiony naklejką z delikatną grafiką z kolekcji Eukaliptus z imieniem dziecka oraz datą uroczystości zachwyci Twoich gości.

  29,98 zł
 • TABLICZKA na stolik Chrzest Eukaliptus (+złota metalowa ramka) TABLICZKA na stolik Chrzest Eukaliptus (+złota metalowa ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Chrzest Tabliczka Eukaliptus (+złota metalowa ramka)

  Elegancka tabliczka w złotej ramce oraz karteczką z grafiką w środku z kolekcji Eukaliptus to wyjątkowa dekoracja na stolik na uroczystość Chrztu Świętego. Karteczka w ramce zdobiona jest minimalistycznym, ale wyjątkowym motywem eukaliptusa oraz imieniem dziecka i datą przyjęcia.

  32,98 zł
 • MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus
  8,98 zł
  MENU na Chrzest otwierane Eukaliptus
  1 Recenzje

  Eleganckie menu na Chrzest zdobione grafiką eukaliptusa to wspaniały dodatek na stół. Menu pozwoli gościom zapoznać się z serwowanymi potrawami na przyjęciu. Świetnie prezentuje się na stole z innymi dodatkami z kolekcji Eukaliptus.

  8,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na Chrzest Eukaliptus Ø20cm OPŁATEK personalizowany na Chrzest Eukaliptus Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK personalizowany na Chrzest Eukaliptus Ø20cm
  3 Recenzje

  Opłatek na tort to wyjątkowa ozdoba, która w efektowny i piękny sposób pozwoli udekorować słodki wypiek na uroczystość Chrztu Świętego maleństwa. Delikatna i elegancka grafika z motywem gałązki eukaliptusa oraz personalizacja opłatka z imieniem dziecka i datą przyjęcia to idealna propozycja na Chrzest i dziewczynki i chłopca.

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM
  24,98 zł
  TOPPER na tort Chrzest Eukaliptus Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Jak w elegancki i efektowny sposób udekorować tort na Chrzest Święty dziecka? Idealnym rozwiązaniem jest personalizowany topper, który ozdobiony jest grafiką eukaliptusa. Topper umieszczany jest na drewnianych patyczkach, dzięki czemu z łatwością wbija się go w słodki wypiek.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Chrzest Eukaliptus 10szt (+etykiety z imieniem+białe...
  1 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków zdobione nakleją z grafiką eukaliptusa, imieniem dziecka i datą uroczystości w wyjątkowy sposób podziękują gościom na Chrzcie dziecka. W komplecie otrzymujesz personalizowane naklejki i białe wstążeczki, które ślicznie udekorują pudełeczka.

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki) PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  18,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Aniołek 10szt (+białe wstążki)
  2 Recenzje

  Przestrzenne pudełeczka w kształcie aniołków to cudowna propozycja na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość Chrztu dziecka. Można do nich schować słodkości takie jak: migdały w lukrze, cukierki czy czekoladki. W zestawie dołączone są białe wstążeczki, które umożliwiają zamknięcie pudełeczka i dekorują je piękny sposób. Fantastycznie prezentują...

  18,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami Eukaliptus BIAŁE PUDEŁKO PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami Eukaliptus BIAŁE PUDEŁKO
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami Eukaliptus...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować Rodzicom Chrzestnym dziecka? Wspaniałą propozycją jest personalizowana bombonierka wypełniona pysznymi krówkami. Pudełeczko ozdobione jest naklejką z uroczym tekstem podziękowania oraz eleganckim motywem eukaliptusa. Krówki owinięte są w papierek z napisem "Dziękujemy". Całość prezentuje się oryginalnie.

  49,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA
  44,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA

  Piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka i elegancką grafiką. Szatka wykonana została z atłasowego materiału w kształcie sukienki, dzięki czemu wspaniale prezentuje się podczas uroczystości. Na szatce drukowane jest imię dziecka, modlitwa, data Chrztu oraz nowoczesna grafika eukaliptusa.

  44,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA
  34,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA

  Jaką Pamiątkę Chrztu Świętego powinna wręczyć dziecku Matka Chrzestna? Personalizowana szatka z imieniem dziecka i piękną grafiką to idealna propozycja. Szatka wykonana z eleganckiego materiału, zdobiona motywem eukaliptusa prezentuje się stylowo i nowocześnie.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  24,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus

  Piękne pudełko na szatkę do Chrztu z personalizowanym wieczkiem. Zdobione jest naklejką z imieniem dziecka, dedykacją i elegancką grafiką gałązki eukaliptusa. Pudełko przygotowane specjalnie na Chrzest pozwoli przechować szatkę w nienaruszonym stanie przez długie lata.

  24,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Eukaliptus ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Eukaliptus
  44,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Eukaliptus
  1 Recenzje

  Wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka. Bogato zdobiona świeca do Chrztu z motywem eukaliptusa to idealna propozycja na prezent dla dziecka. Świeca z personalizowaną naklejką z imieniem dziecka, datą uroczystości w biało-zielonej kolorystyce to idealna propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  24,98 zł
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus

  Piękna dekoracja świecy do Chrztu w postaci personalizowanego okapnika. Profitka wykonana z atłasu, zdobiona grafiką eukaliptusa i imieniem dziecka prezentuje się wyjątkowo elegancko. Okapnik pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale i również praktyczną - zapobiega kapaniu wosku na ręce.

  24,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Eukaliptus ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Eukaliptus
  34,98 zł
  ŚWIECA do Chrztu z profitką Z IMIENIEM Eukaliptus
  1 Recenzje

  Przepiękna świeca do Chrztu ze spersonalizowanym okapnikiem to wspaniały wybór jako pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca i dziewczynki. Świeca owinięta jest białą satynową wstążeczką, a okapnik zdobiony imieniem dziecka, datą i motywem eukaliptusa. Całość świetnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  34,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  44,98 zł
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus

  Drewniane pudełko na świece do Chrztu z elegancką personalizacją. Na wieczku znajduje się grawer przedstawiający napis "Pamiątka Chrztu Świętego", a wewnątrz karteczka z dedykacją i grafiką gałązki eukaliptusa. Całość prezentuje się wyjątkowo pięknie i będzie wspaniałym prezentem dla dziecka na Chrzest.

  44,98 zł
 • BIEŻNIK z imieniem na Chrzest Eukaliptus 42cmx5m BIEŻNIK z imieniem na Chrzest Eukaliptus 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK z imieniem na Chrzest Obrus Eukaliptus 42cmx5m
  1 Recenzje

  Personalizowany bieżnik z wyjątkowym motywem eukaliptusa to idealna dekoracja stołu podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka. Bieżnik wykonany jest z papieru o dobrej jakości, dzięki czemu ładnie układa się nas stole. Bieżnik z kolekcji Eukaliptus pięknie komponuje się z innymi dekoracjami z tej samej serii.

  129,98 zł
 • KAKEMONO personalizowane + listwa 60x150cm Chrzest Eukaliptus KAKEMONO personalizowane + listwa 60x150cm Chrzest Eukaliptus
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Chrzest z imieniem + listwa 60x150cm Eukaliptus
  2 Recenzje

  Niesamowita i bardzo efektywna dekoracja w postaci płótna do zawieszenia to idealny pomysł na udekorowanie uroczystości Chrztu Świętego Twojego maluszka. Personalizowane kakemono z piękną i delikatną grafiką gałązki eukaliptusa będzie cudownie prezentować się podczas przyjęcia. Na dekoracji znajduje się śliczny cytat, imię dziecka oraz data uroczystości.

  99,98 zł
 • ŚCIANKA na Chrzest plakat Eukaliptus Z IMIENIEM 50x70cm ŚCIANKA na Chrzest plakat Eukaliptus Z IMIENIEM 50x70cm
  59,98 zł
  ŚCIANKA na Chrzest plakat Eukaliptus Z IMIENIEM 50x70cm

  Bardzo efektowna i elegancka dekoracja pomieszczenia w postaci personalizowanego plakatu na Chrzest Święty. Plakat ozdobiony motywem gałązki eukaliptusa i imieniem dziecka prezentuje się wspaniale i świetnie podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Idealnie komponuje się z innymi dodatkami z tej samej kolekcji.

  59,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ecoskóra Złoty Napis KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ecoskóra Złoty Napis
  40,00 zł 44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Złoty Napis UNIWERSALNA
  2 Recenzje

  Wyjątkowym pomysłem na zebranie wspomnień z uroczystości Chrztu Świętego maluszka jest elegancka księga pamiątkowa. Okładka zdobiona jest złotym połyskującym napisem. Goście mogą w środku zamieścić wpisy, życzenia oraz zdjęcia. Taka księga pamiątkowa będzie wspaniałą pamiątką dla dziecka na długie lata.

  40,00 zł 44,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 44,98 zł
  Promocja
 • KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem ecoskóra Eukaliptus Z IMIENIEM KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem ecoskóra Eukaliptus Z IMIENIEM
  55,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego ze złotym napisem Eukaliptus Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Uroczystość Chrztu Świętego jest wyjątkowo ważnym wydarzeniem dla dziecka i rodziców. Księga pamiątkowa to świetny pomysł na zebranie wspomnień z tej uroczystości. Piękny album w białej oprawie ozdobiony został złotym napisem "Księga Pamiątkowa Chrztu Świętego". Na pierwszej stronie znajduje się personalizowana naklejka z elegancką grafiką eukaliptusa,...

  55,98 zł
 • DEKORACJE na Chrzest w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Chrzest Święty w sklepie >TUTAJ<

 • SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE SERWETKI ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest ze złotym napisem Chrzest Święty 33x33cm 20szt BIAŁE
  6 Recenzje

  Najbardziej eleganckie serwetki na Chrzest dziecka. Białe serwetki zdobione złotym połyskującym napisem będą wyjątkową dekoracją stołu na Chrzcinach maluszka! Złoty napis wykonany został modną czcionką, dzięki czemu serwetki świetnie wpisują się w najnowsze trendy. Biały kolor pasuje zarówno na uroczystość Chrztu dziewczynki, jak i chłopca!

  12,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt SERWETKI flizelinowe Duni Białe 60szt
  49,98 zł
  SERWETKI flizelinowe Duni BIO EKO Białe 60szt

  Piękne flizelinowe serwetki w kolorze białym o doskonałej jakości świetnie sprawdzą się do dekoracji stołu podczas uroczystości Chrztu Twoje maluszka. Białe serwetki idealnie komponują się z dekoracjami w złotym kolorze.

  49,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Białe 25szt KIESZONKI na sztućce Białe 25szt
  24,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Białe PROMOCJA 50 SZTUK
  1 Recenzje

  Efektowne kieszonki na sztućce w białym kolorze wspaniale uzupełnią kompozycję na stole podczas uroczystości. Biały kolor idealnie wpasowuje się do każdej aranżacji pomieszczenia.

  24,98 zł
 • SERWETKI na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem 33x33cm 20szt SERWETKI na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI na Chrzest Wianuszek z Eukaliptusem 33x33cm 20szt

  Serwetki na Chrzest z motywem wianuszka z eukaliptusem w najmodniejszym wzorze tego sezonu. Serwetki na Chrzest w botanicznym stylu pozwolą pięknie udekorować stół na Chrzest dziecka. Sprawdzą się świetnie na uroczystości zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Serwetki są pakowane po 20szt. Jak udekorować stół na Chrzest dziecka? Wykorzystajcie ozdobne...

  12,98 zł
 • GIRLANDA do dekoracji sali Eukaliptus 1,8m GIRLANDA do dekoracji sali Eukaliptus 1,8m
  59,98 zł
  GIRLANDA do dekoracji sali Eukaliptus 1,8m

  Girlanda z eukaliptusem to wspaniała dekoracja sali i stołu na botaniczne przyjęcia. Girlandę można wykorzystać na wiele sposobów: sprawdzi się do dekoracji krzesła, stołu czy po prostu jako ozdoba sali. Można ją wykorzystać na Chrzcie, Komunii, czy nawet przyjęciu Baby Shower. Mega nowoczesny efekt!

  59,98 zł

Dekoracje na Chrzest w botanicznym stylu

Kupując ozdoby na Chrzest Święty, łatwo jest zagubić się w utrzymaniu spójności wybranej tematyki. Sytuacja często wymyka się spod kontroli i zamiast uzyskać odpowiednio dobrane dekoracje na chrzciny, otrzymujemy wystrój sali na chrzest który nijak się nie uzupełnia. Żeby zapobiec podobnym sytuacjom, warto postawić na idealnie komponujące się wzajemnie ozdoby na chrzest. W tym celu stworzyliśmy rozwiązanie, którym jest kolekcja na chrzest Eukaliptus.

Dekoracje na Chrzest z eleganckim motywem Eukaliptusa

Roślina na przestrzeni lat łączona była przez społeczność z odczuciem ochrony, co wspaniale nawiązuje do istoty organizowanego przez nas wydarzenia jakim jest chrzest dziecka. Motyw przewodni na chrzest skomponowany jest na podstawie eleganckiej bieli, łączony ze złotymi i ciemnozielonymi wstawkami. Ozdoby na chrzciny wykonane w tym zamyśle przy połączeniu z żywymi gałązkami eukaliptusa będą prezentować się wspaniale. Takie ozdoby na chrzest na stół zachwycą każdego gościa, a także uatrakcyjnią wizerunek nakrycia. Uzyskamy wrażenie świetnej symbiozy z naturą, co wprowadzi poczucie świeżości. Kojące zielone odcienie pozwalają na spokojne kombinacje z brązem, na przykład kupując inne roślinne dodatki na chrzest.

Dekoracje na Chrzest i dodatki idealne zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca

Czy będzie to chrzest chłopca, czy chrzest dziewczynki, zestaw na chrzest sprawdzi się tak samo genialnie. Zawdzięczamy to uniwersalnej kompozycji barw i ornamentów, co stanowi wartość dodaną. Kolekcja pozwala na wyrażenie ekskluzywności, przy którym nie grozi przesada zdobień i kicz. Polecamy szczególnie akcesoria na chrzest urzekające swoją złotą, metaliczną teksturą, czy też zawijaną czcionką.

Zaproszenia na Chrzest z motywem eukaliptusa

Niezwykła elegancja ujawnia się nawet gdy wybieramy botaniczne zaproszenia na chrzest. Okładka kartki już od momentu powiadomienia gości o przyjęciu powoduje wyjątkowy wymiar całej uroczystości. Personalizowane zaproszenia na chrzest również zgrywają się z koncepcją, zawierają cudowną grafikę eukaliptusa i od razu wypisane imiona i nazwiska naszych bliskich. Personalizowane zaproszenia prezentują się niezwykle elegancko, dzięki pięknym dodatkom, które dokładane są do zestawu. W komplecie znajdują się białe koperty z wnętrzem, które dopasowane jest graficznie do całości oraz naklejkę kółko, które nie tylko pozwoli zamknąć kopertę, ale i również ją fantastycznie ozdobić.

Dekoracje sali na Chrzest w biało-złotej kolorystyce

Przechodząc do planowania wyglądu samego pomieszczenia w którym odbędzie się spotkanie, dekoracja sali na chrzest jest o wiele prostszą czynnością dzięki tej kolekcji. Wspaniałe białe lub złote girlandy na chrzest oraz banery na chrzest umożliwiają stworzenie absolutnie niezapomnianego tła do wykonywania pamiątkowych zdjęć w gronie rodziny. Zestaw ozdób na chrzest powiększyć można też o ozdoby na stół na chrzest. Tutaj niesamowitą kompozycję z wybraną tematyką utrzymują między innymi serwetki na chrzest i bieżnik na stół botaniczny z imieniem oraz grafiką eukaliptusa.

Podziękowania dla gości na Chrzest - wyjątkowe upominki

Zebrane produkty to nie tylko dekoracje na chrzest święty, ale też nawiązujące do motywu upominki dla gości na chrzest. Są bardzo ważnym elementem całego spotkania, gdyż informują zaproszone osoby o tym, jak doceniamy ich wsparcie i pomoc. W podziękowaniu za obecność, warto zdecydować się na prezenty dla gości na chrzest które również zawierają grafikę wybranej przez nas rośliny. Będzie to przemiłym końcowym akcentem, który stanie się finalnym elementem związanym z wydarzeniem. Kojarzyć się będzie z całością czasu przez który świętowaliśmy chrzciny dziecka, w niezwykle ciepłej atmosferze. Nadany przez motyw przewodni klimat zapadnie w pamięć i z pewnością będzie niepowtarzalny. Uzyskamy to, co dla nas najważniejsze - odpowiednie podkreślenie uroczystego charakteru przyjęcia. Wspaniałą propozycją na podziękowania dla gości są kruche ciasteczka, które wewnątrz zawierają pozytywną wróżbę, która zaskoczy i zachwyci najbliższych. Inną ciekawą propozycją są pudełeczka w kształcie serca, do których można zapakować słodkości takie jak: cukierki, czekoladki czy migdały. Ozdobione personalizowaną naklejką z imieniem dziecka i grafiką gałązki eukaliptusa prezentują się naprawdę wspaniale! Czekoladki na Chrzest pozwolą w uroczy sposób podziękować nie tylko najmłodszym gościom, ale i również tym starszym. Przepiękną propozycją są również słoiczki z miodem na Chrzest, które ręcznie dekorowane są z dbałością o najmniejszy szczegół.