Księgi pamiątkowe na Baby Shower

Księgi pamiątkowe na Baby Shower

Księgi na Baby Shower to świetny pomysł by zachować jak najdłużej zdjęcia i wspomnienia z tej pięknej imprezy.  Co to jest Baby Shower? To przyjęcie, które organizuje się przed narodzinami maluszka. Księga pamiątkowa Baby Shower jest personalizowana imieniem przyszłej mamy i datą uroczystości. Do księgi pamiątkowej wpisują się bliscy i składają życzenia dla przyszłej mamy i jej dziecka. Księga gości Baby Shower powinna zawierać także miejsce na zdjęcia z imprezy t i małe pamiątki od bliskich przyjaciółek. Nie zapomnij użyć dekoracji na Baby Shower np balony na Baby Shower ukazujących płeć dziecka. Bardzo ważny jest również tort na Baby Shower. Urządź piękne przyjęcie i zachowaj wspomnienia!

Księgi pamiątkowe na Baby Shower

 • KSIĘGA gości na Baby Shower z ankietami Życzenia dla maluszka Miś KSIĘGA gości na Baby Shower z ankietami Życzenia dla maluszka Miś
  39,98 zł
  KSIĘGA gości na Baby Shower z ankietami Życzenia dla maluszka Miś

  Szukasz zabawy na Baby Shower, która jednocześnie będzie piękną pamiątką z przyjęcia? Wspaniałym wyborem będzie księga z ankietami zawierającymi życzenia dla maluszka, która posiada motyw misia w stylu boho. Księga to wspaniały wybór, jeżeli chcecie zebrać pamiątkowe wpisy i życzenia w jednym miejscu.

  39,98 zł
 • KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek
  49,98 zł
  KSIĘGA album moje najpiękniejsze wspomnienia boho Miś i Króliczek

  Księga-album z motywem w stylu boho przedstawiającym misia i króliczka to fantastyczny wybór na prezent dla każdego maluszka, ale też pomysł na oryginalną księgę gości. Księga posiada 40 kartek i sztywną oprawę. Można w niej umieścić nie tylko wpisy gości z uroczystości Chrztu czy Roczku, ale także zebrać pamiątkowe zdjęcia i spisać wspomnienia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska
  49,98 zł
  KSIĘGA album na Chrzest, narodziny, Baby Shower Boho Kołyska

  Tak zaczęła się moja historia... to przepięknie wydana księga/album, którą można wykorzystać na Chrzest, Baby Shower lub narodziny dziecka. Księga pozwoli zebrać wewnątrz najpiękniejsze wspomnienia z uroczystości Chrztu, ale można potraktować ją także jako kronikę osobistych przeżyć i pięknych momentów z życia dziecka od momentu narodzin lub poczęcia....

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała...
  1 Recenzje

  Piękna księga pamiątkowa w sztywnej oprawie dzięki której zachowasz wszystkie życzenia, zdjęcia oraz wyjątkowe wpisy od zaproszonych gości. Na okładce znajduje się naklejka z personalizacją w postaci imienia przyszłej Mamusi oraz daty przyjęcia, całość dopełnia grafika zwierzątek na różowym tle. To cudowna pamiątka! 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała...

  Piękna księga w sztywnej oprawie na Baby Shower chłopca! Zachowajcie wspomnienia z tego pięknego dnia w jednym miejscu! Okładka zdobiona jest grafiką zwierzątek na błękitnym tle, całość dopełnia personalizacja w postaci imienia przyszłej Mamusi oraz daty uroczystości. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń

  Księga gości w pięknej ciemnozielonej oprawie ze złotym połyskującym napisem to wspaniały wybór, by zebrać w jednym miejscu wpisy gości, życzenia i wspomnienia. Księgę można wykorzystać na chrzcie, roczku czy baby shower. Dzięki odcieniowi butelkowej zieleni wspaniale wpisuje się w aktualne trendy.

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis butelkowa zieleń CZARNE KARTKI

  Elegancka księga gości z zieloną, aksamitną oprawą udekorowaną złotym napisem księga gości. W środku księga zawiera czarne kartki, które piękne będą wyglądały z białymi napisami. Do takiej księgi można wkleić zdjęcia, zbierać życzenia i wpisy od gości. Idealna na śluby, urodziny i inne okazje.

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI
  69,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż BIAŁE KARTKI

  Wybierz piękną księgę pamiątkową w różowej aksamitnej oprawie ze złotym napisem. W środku znajdują się białe kartki. Taka księga będzie doskonałą pamiątką na lata. Można ją wykorzystać na wpisy najbliższych lub jako piękny album.

  69,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI welur aksamit Złoty Napis pudrowy róż CZARNE KARTKI

  Przepiękna księga w różowej oprawie z aksamitu. Na wierzchu umieszczono elegancki złoty, połyskujący napis "księga gości". Wewnątrz znajdują się czarne kartki. Taka księga świetnie sprawdzi się na wpisy i życzenia od bliskich albo jako album ze zdjęciami.

  74,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy) KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy)

  Jak zapewnić Przyszłej Mamie wyjątkową pamiątkę z przyjęcia Baby Shower? Idealnym wyborem będzie księga z czarnymi lub białymi kartkami, w której mogą się znaleźć wpisy, porady czy zdjęcia z przyjęcia. Taka księga to wspaniały pomysł na dodatek do prezentu. Na okładce znajduje się specjalna samoprzylepna naklejka z personalizacją i grafiką.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Mama KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Mama
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Mama
  1 Recenzje

  Księga Pamiątkowa na Baby Shower z przepięknym motywem w stylu boho umieszczonym na okładce. Księgę można wybrać z białymi lub czarnymi kartkami - pozwoli zebrać w jednym miejscu porady i życzenia dla Przyszłej Mamy. To wspaniały pomysł, by stworzyć niesamowitą pamiątkę, która oczaruje Przyszłą Mamę.

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy) KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy)

  Pamiątkowa księga na Baby Shower to wspaniały pomysł, by zebrać w jednym miejscu porady, życzenia i wpisy dziewczyn obecnych na imprezie. Księga przygotowana jest w modnym stylu boho. Posiada na okładce motyw akwarelowych bucików na dłoni oraz personalizację. Wygląda wspaniale i może stac się prezentem dla Przyszłej Mamy.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami Z IMIENIEM (+jutowa wstążka) KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami róż Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)
  1 Recenzje

  Personalizowana księga z motywem różowego misia na Baby Shower będzie wspaniałą pamiątką dla Przyszłej Mamy. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w niej porady i życzenia dla Przyszłej Mamy, ciekawe wpisy a nawet zdjęcia. Okładka księgi zdobiona jest fantastyczną grafiką misia trzymającego bukiet balonów. Różowa kolorystyka sprawia, że jest to...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowa wstążka) KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Gości na Baby Shower Miś z Balonikami błękit Z IMIENIEM (+jutowa...
  2 Recenzje

  Księga gości pozwoli i na zachowanie wspaniałej pamiątki z przyjęcia Baby Shower! W środku można umieścić ciekawe wpisy, zdjęcia, wspólne wspomnienia oraz życzenia. Okładkę zdobi grafika misia z balonami w błękitnej kolorystyce. Księga jest personalizowana. To idealna propozycja dla Przyszłej Mamy, która oczekuje przyjścia na świat synka.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Porady i Życzenia dla Przyszłej Mamy Zapach Piwonii Baby Shower Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka) KSIĘGA Porady i Życzenia dla Przyszłej Mamy Zapach Piwonii Baby Shower Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Porady i Życzenia dla Przyszłej Mamy Piwonie Baby Shower Z IMIENIEM...
  2 Recenzje

  Cudowna propozycja na przyjęcie Baby Shower w postaci personalizowanej księgi! Wszystkie obecne przyjaciółki podczas imprezki mogą umieszczać w niej wpisy, urocze życzenia czy porady dla Przyszłej Mamy. Księga będzie wspaniałą pamiątką na długie lata, do której Mama często będzie wracać. Personalizowany album ozdobiony wyjątkową grafiką kobiety z...

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Zapach Piwonii DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Zapach Piwonii
  49,98 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Baby Shower Piwonie
  2 Recenzje

  Rewelacyjny dziennik ciąży w postaci personalizowanego albumu z białymi lub czarnymi kartkami! Przyszła Mama zapisze w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące ciąży i jej maleństwa oraz uczucia związane z przyjściem na świat dziecka. Dzienniczek posiada 50 kartek - można w nim umieścić również zdjęcia usg czy zmieniającego się z miesiąca na...

  49,98 zł
 • KSIĘGA Porady i Życzenia dla Przyszłej Mamy Złote Stópki Baby Shower Z IMIENIEM (+biała wstążka) KSIĘGA Porady i Życzenia dla Przyszłej Mamy Złote Stópki Baby Shower Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Porady i Życzenia dla Przyszłej Mamy Złote Stópki Baby Shower Z...
  1 Recenzje

  Księga Porad i Życzeń będzie świetną pamiątką z tego cudownego dnia. Zaproszone osoby będą mogły umieszczać w niej zarówno życzenia dla Przyszłej Mamusi, jak i porady dotyczące wczesnych lat wychowania i zajmowania się dzieciątkiem. Po wklejeniu zdjęć z imprezy stworzycie pamiątkę na lata, która będzie również praktycznym poradnikiem. Piękna i klasyczna...

  49,98 zł
 • KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Oh Baby Eukaliptus Z IMIENIEM (+złota wstążka) KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Oh Baby Eukaliptus Z IMIENIEM (+złota wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA pamiątkowa na Baby Shower Oh Baby Botaniczna Z IMIENIEM (+złota...

  Oryginalny prezent i dodatek na Baby Shower w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej. Ten piękny upominek pozwoli zachować wyjątkowe wspomnienia z przyjęcia w jednym miejscu. W księdze można umieszczać porady dla Przyszłej Mamy, życzenia dla dziecka, pamiątkowe wpisy i zdjęcia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Porady i Życzenia dla Przyszłej Mamy Bocian Różowy Baby Shower Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka) KSIĘGA Porady i Życzenia dla Przyszłej Mamy Bocian Różowy Baby Shower Z IMIENIEM (+jasnoróżowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Porady i Życzenia dla Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower Z...
  1 Recenzje

  Wspaniały dodatek na Baby Shower w postaci personalizowanej księgi pamiątkowej! Zdobiona naklejką z imieniem Przyszłej Mamy i napisem "Oh Baby!" prezentuje się niezwykle elegancko. Przyjaciółki, które przybyły na imprezkę mogą zamieszczać w księdze porady oraz życzenia dla Przyszłej Mamy i dziecka.

  49,98 zł
 • PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower Z IMIENIEM (+złota wstążka) PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower Z IMIENIEM (+złota wstążka)
  49,98 zł
  PAMIĘTNIK Przyszłej Mamy Oh Baby! Baby Shower Z IMIENIEM (+złota wstążka)

  Personalizowany Pamiętnik Przyszłej Mamy to wspaniała propozycja na prezent dla przyjaciółki na Baby Shower! Pamiętnik zdobiony imieniem Przyszłej Mamy oraz złotym napisem "Oh Baby!" to idealny gadżet, który pozwoli zachować wspomnienia z okresy ciąży - zdjęcia oraz ciekawostki.

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Różowe Kwiaty BESTSELLER

  Wspaniała księga gości, która pozwoli na zachowanie wspomnień z ważnych wydarzeń. Możesz użyć jej podczas Roczku, Baby Shower, Komunii oraz wielu innych uroczystości. Okładkę zdobi grafika różowych kwiatów. Księga posiada 50 kartek. Uszykuj kolorowe długopisy i pisaki, pozwól się wykazać najbliższym!

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Białe Róże i konwalie BESTSELLER

  Księga pamiątkowa pozwoli Ci zachować wpisy od najbliższych gości. Jej okładka zdobiona jest grafiką białych róż oraz konwalii. Uszykujcie długopisy, połóżcie księgę w widocznym miejscu tak by nikt jej nie przegapił. Produkt posiada 50 białych kartek gotowych do ich uzupełnienia. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft
  39,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI Pudrowe Kwiaty kraft BESTSELLER

  Księga pamiątkowa z grafiką pudrowych kwiatów zachwyci każdego z gości. W środku można umieścić życzenia oraz zdjęcia. Uszykujcie kolorowe długopisy i dajcie się wykazać najbliższym. Produkt posiada 50 kartek - łącznie 100 stron.

  39,98 zł
 • KSIĘGA Gości na Baby Shower Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+jutowa wstążka) KSIĘGA Gości na Baby Shower Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Gości na Baby Shower Boho Miś i Króliczek Z IMIENIEM (+jutowa wstążka)

  Świetnym pomysłem na oryginalny prezent dla Przyszłej Mamusi może być księga gości. Goście uzupełniają karty życzeniami dla Przyszłej Mamy i poradami dotyczącymi małego dzidziusia w pierwszych momentach życia. Taka forma świetnie się sprawdzi i będzie dużą pomocą dla bohaterki dnia. Pięknie wykonana okładka z grafiką boho zwierzątek oraz imieniem i datą...

  49,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki
  59,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA białe kartki

  Księga gości oprawiona w płótno i dekorowana złotym napisem Księga Gości to aż 50 białych kartek do zapełnienia wspomnieniami! Strony można zapełnić życzeniami, zdjęciami lub innymi pamiątkami z danej uroczystości. Idealny dodatek na ślub, Chrzest, Komunię i wiele innych okoliczności!

  59,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki
  74,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem w płótnie ZŁOCONA fotobudka czarne kartki

  Księga gości z czarnymi kartkami to świetny pomysł na zbieranie najpiękniejszych momentów z przyjęcia. Beżowy kolor płóciennej okładki pasuje do każdego stylu przyjęcia. Wewnątrz znajduje się 50 kartek gotowych do zapisania i wklejania zdjęć. Postaw księgę na stoliku razem z metalicznym pisakiem i pozwól gościom na wpisywanie życzeń - piękna pamiątka na...

  74,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA KSIĘGA GOŚCI na Komunię i Chrzest z sercem ZŁOCONA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem ZŁOCONA

  Księga pamiątkowa Pierwszej Komunii Świętej to niezbędny dodatek tej uroczystości. Wewnątrz księgi możesz umieścić zdjęcia, wpisy gości oraz ich życzenia dla dziecka komunijnego. Księga zdobiona jest połyskującym napisem oraz motywem serca.

  44,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA
  44,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI z sercem SREBRNA

  Księga gości z połyskującym srebrnym motywem serca zbierze wpisy gości i pamiątkowe życzenia na każdą okazję. Księga posiada sztywną oprawę oraz 100 białych stron. To piękny sposób, by zebrać pamiątkowe wpisy w jednym miejscu. Księgę można wykorzystać na Chrzcie, Roczku, Komunii czy Baby Shower. To wspaniały dodatek dla każdego dziecka.

  44,98 zł
 • KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem
  49,98 zł
  KSIĘGA gości Najpiękniejsze Wspomnienia botaniczna Wianuszek z Eukaliptusem

  Księga pamiątkowa z botanicznym motywem Wianuszka z Eukaliptusem oraz napisem Najpiękniejsze Wspomnienia to wspaniały pomysł na praktyczny dodatek na przyjęcie. Księga pozwoli zebrać w jednym miejscu wpisy gości, wkleić pamiątkowe zdjęcia czy umieścić życzenia. Dzięki botanicznemu motywowi wspaniale wpisuje się w botaniczne trendy. Księgę można...

  49,98 zł
 • ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX
  46,98 zł
  ALBUM na zdjęcia Rustykalny 30 kart SZYTY LUX

  Album na zdjęcia w przepięknym rustykalnym wydaniu. Posiada kraftową okładkę z motywem kwiatów i botanicznej roślinności w stylu retro. Na 30 kartach możecie wkleić i dowolnie zaaranżować zdjęcia o różnej wielkości. Karty oddzielone są pergaminem, dzięki czemu unikniecie sklejania się zdjęć. Idealny wybór na prezent i do zebrania wspomnień.

  46,98 zł
 • DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Botaniczne W RAMIE Z Imieniem DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Botaniczne W RAMIE Z Imieniem
  39,98 zł
  DRZEWKO Życzeń księga gości na Baby Shower Botaniczne W RAMIE Z Imieniem

  Oryginalna i kreatywna księga gości na Baby Shower w formie drzewka życzeń w ramce. Księga wspaniale prezentuje się na stole i będzie wyjątkową pamiątką na długie lata dla Przyszłej Mamy. Przyjaciółki obecne na przyjęciu mogą umieszczać w księdze swoje wpisy i życzenia dla dziecka i Przyszłej Mamy.

  39,98 zł
 • PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt
  36,98 zł
  PISAKI markery kolorowe do ksiąg z czarnymi kartkami 4szt

  Zestaw czterech kolorowych pisaków to idealny dodatek do ksiąg gości z czarnymi kartkami. Fantastycznie nadają się również do dzienników ciąży oraz albumów na zdjęcia dziecka. Rewelacyjne kolory pisaków pozwolą stworzyć ciekawą historię, która stanie się pamiątką na długie lata.

  36,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY
  19,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ZŁOTY

  Elegancki długopis w złotym kolorze, który możecie ułożyć przy księdze gości lub wykorzystać do wypisania zaproszeń. Niepowtarzalny dodatek, który oczaruje gości. Długopis posiada żelowy niebieski wkład.

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD
  19,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń NEW KLASYCZNY ROSEGOLD

  Długopis do księgi gości lub zaproszeń w bardzo eleganckim opakowaniu w kolorze różowego złota. Długopis posiada cieniutki niebieski żelowy wkład. Idealny dodatek, jeżeli chcecie ułożyć klasyczny i jakościowy długopis przy księdze gości lub wypisać zaproszenia w estetyczny sposób.

  19,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY
  7,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń Classic BIAŁY

  Biały długopis do księgi gości i zaproszeń idealnie sprawdzi się, by umieścić życzenia czy wpisy gości i stworzyć niesamowitą pamiątkę. Dzięki białej oprawie pasuje idealnie na takie uroczystości jak Chrzest czy Komunia. Sprawdzi się także do wypisania zaproszeń.

  7,98 zł
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold
  17,98 zł
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń z diamentem Rosegold

  Długopis do księgi gości w przepięknej oprawie w najmodniejszym odcieniu różowego złota. Metalowa oprawa i zakończenie z diamentem sprawia, że to idealny wybór na każde przyjęcie. Długopis posiada niebieski wkład i prezentuje się bardzo elegancko. To świetny pomysł, by położyć go przy księdze gości lub wykorzystać do wypisania zaproszeń.

  17,98 zł

Baby Shower - przyjęcie dla Przyszłej Mamy

Nowym zwyczajem wyprawiania w Polsce przyjęć o takiej tematyce jest baby shower. Płynący prosto ze Stanów Zjednoczonych trend, powstał około stu lat temu. W obecnych czasach, zwyczaj wyprawiania takiej imprezy dla przyszłej mamy jest popularny na całym świecie. Polega to najczęściej na organizowanym przez najbliższe przyjaciółki mamy spotkaniu, gdzie zasypują ją prezentami dla jeszcze nienarodzonego dzidziusia. Jest to znakomita okazja do spędzenia wspólnego czasu w bliskim sobie damskim gronie, pośmiania się i rozluźnienia. Przyjaciółki powinny zaopatrzyć się w dekoracje na Baby Shower, które ozdobią pomieszczenie, w którym odbywa się przyjęcie. Mogą to być balony na Baby Shower, girlandy, rozety dekoracyjne i kule papierowe. Świetnym dodatkiem są również zabawy i gry na Baby Shower w postaci zdrapek, ankiet i certyfikatów. 

Prezenty na Baby Shower - Księga pamiątkowa dla Przyszłej Mamy

Świetna zabawa na baby shower może rozwinąć się podczas uzupełniania gadżetu jakim jest księga na baby shower. Każda z Pań ma okazję do umieszczenia opowieści o wspólnych przeżyciach w przeszłości, ale też i napisania kilku rad odnośnie macierzyństwa. Taka pamiątka na baby shower to prawdziwy skarb, warto się dzielić wzajemnie ze sobą spostrzeżeniami. Co więcej, urozmaici niezwykle obecne już atrakcje na baby shower. Personalizowana księga pamiątkowa posiada sztywną oprawę, a na okładce znajduje się personalizowany napis - informujący o dniu wydarzenia i imieniu przyszłej mamy. Jej wymiary to 22 cm x 31 cm, w środku zawiera pięćdziesiąt czystych kartek, zachęcających do tworzenia pamiątki dla przyszłej mamy. Urocze grafiki takie jak bocian, bobas, chmurka, złote kropki czy wizerunek ciężarnej kobiety w otoczeniu kwiatów piwonii uroczo podkreślają specyfikę tego wyjątkowego czasu. Dostępna jest także różowa lub niebieska kolorystyka, co symbolizuje płeć oczekiwanego dziecka.

Księga pamiątka w stylu boho na Baby Shower

Księga pamiątka w stylu boho na Baby Shower

Baby Shower prezenty - Dziennik ciąży - miejsce na wpisy i zdjęcia z usg

Jako prezent na baby shower może posłużyć udekorowany motywem kwiatów piwonii dziennik przebiegu ciąży. Rewelacyjny album w postaci personalizowanej książeczki może mieć białe lub czarne kartki. Ciężarna kobieta będzie mogła zapisać w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przebiegu ciąży i maleństwa, a także jakie uczucia towarzyszyły jej wraz z przyjściem dziecka na świat. Tak wspaniały prezent dla przyszłej mamy zapewni moc wspomnień. Dzienniczek posiada (tak samo jak księga) pięćdziesiąt kartek - można w nim umieścić zdjęcia usg czy zmieniającego się z miesiąca na miesiąc ciążowego brzuszka, obserwując wielkie zmiany. Nowoczesne czarne karty świetnie współgrają z napisami wykonanymi kolorowymi i białymi flamastrami, będą więc piękne i efektowne. Jako dekoracja na baby shower może też funkcjonować fenomenalna, drewniana ramka w kształcie chmurki. Do ramki dołączonych jest trzydzieści kolorowych kropelek deszczu, na których goście mogą zostawić swoje podpisy i życzenia dla dziecka.

Drzewko życzeń na Baby Shower

Drzewko życzeń na Baby Shower