Pamiętniki dla dzieci i notatniki

Pamiętniki dla dzieci i notatniki

Pamiętniki dla dzieci i notatniki do fantastyczne gadżety, które pozwolą w jednym miejscu zachować dziecięce sekrety i tajemnice. Fantastycznym pomysłem jest pamiętnik dla dzieci z imieniem oraz pamiętnik na hasło. Najczęściej wybierane są pamiętniki dla dziewczynki z grafiką księżniczki lub balleriny w różowej kolorystyce. Dla chłopców najlepiej jest wybierać notatniki z motywem kosmosu, piłki nożnej, samolotów czy aut. Pamiętniki dla dzieci i notatniki to również rewelacyjne dekoracje do pokoju dziecięcego, które można zakupić w podobnej stylistyce co inne ozdoby do pokoju. Świetną dekoracją do pokoju dziecka są również plakaty dla dzieci, metryczki, poduszki, pojemniki na zabawki i dywany dziecięce.

Pamiętniki dla dzieci i notatniki

 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Księżniczka 80 kartek czystych PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Księżniczka 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Księżniczka 80 kartek czystych

  Personalizowany pamiętnik idealnie sprawdzi się do zapisywania sekretów małej ksieżniczki. Notatnik posiada przepiękną samoprzylepną naklejkę, która zdobiona jest uroczą grafiką ksieżniczki i jednorożca. Pamiętnik z motywem unicorn wpisuje się w najmodniejsze trendy tego sezonu. 

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Unicorn 80 kartek czystych PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Unicorn 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Unicorn 80 kartek czystych

  Przepiękny notatnik z motywem jednorożca, który sprawdzi się jako pamiętnik dla każdej dziewczynki. Notatnik zdobiony jest samoprzylepną naklejką z motywem unicorn i imieniem dziecka. Dziewczynki mogą umieszczać w pamiętniku swoje sekrety, których nikt inny zobaczyć nie może. Całość prezentuje się cudownie!

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Astronauta 80 kartek w kratkę PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Astronauta 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Astronauta 80 kartek w kratkę
  1 Recenzje

  Pamiętnik dla małego fana kosmosu z kartkami w kratkę i spersonalizowaną okładką. Idealny wybór dla chłopca, który chce prowadzić plany dominacji nad światem. Sekretny dziennik pozwoli zebrać pamiątkowe zapiski i może stać się idealnym prezentem dla synka.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Lokomotywa 80 kartek w kratkę PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Lokomotywa 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Lokomotywa 80 kartek w kratkę
  1 Recenzje

  Pamiętnik dla chłopca z przepiękną akwarelową grafiką lokomotywy w odcieniach błękitu. Pamiętnik wykonany jest w formie notesu z kartkami w kratkę. Idealny dla synka, by mógł zebrać sekrety czy wpisy kolegów i znajomych w jednym miejscu. Dzięki poręcznemu formatowi synek może go nosić ze sobą w plecaku :-)

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Ballerina 80 kartek czystych PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Ballerina 80 kartek czystych
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Ballerina 80 kartek czystych

  Notatnik z personalizowaną okładką to fantastyczny gadżet dla dzieci, w którym mogą umieszczać swoje wpisy czy rysunki. Notatnik z imieniem można wykorzystać również jako pamiętnik na tajemnice i sekrety. Pamiętnik zdobiony okładką z motywem baletnicy i kolorowych balonów zachwyci każdą dziewczynkę!

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Miś w balonie 80 kartek w kratkę PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Miś w balonie 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Miś w balonie 80 kartek w kratkę

  Pamiętnik z personalizowaną okładką to fantastyczny gadżet zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Notatnik posiada samoprzylepną naklejkę, która zdobiona jest śliczną grafiką latających zwierzątek w balonie. Pamiętnik z imieniem pozwoli zachować tajemnice i sekrety dziecka w jednym miejscu, tak aby nikt ich nie dostrzegł. 

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Boho Jelonek 80 kartek w kratkę PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Boho Jelonek 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Boho Jelonek 80 kartek w kratkę

  Prześliczny pamiętnik dla dziewczynki z jej imieniem i napisem Sekrety Panny... Pamiętnik idealnie sprawdzi się, by zebrać podpisy kolegów i przyjaciół lub też sekretne plany. Można wykorzystać go jako szkicownik lub na własnoręcznie pisaną poezję. Dzięki ślicznej grafice idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Boho Sowa 80 kartek w kratkę PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Boho Sowa 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Boho Sowa 80 kartek w kratkę
  1 Recenzje

  Pamiętnik ze spersonalizowaną okładką z imieniem dziecka i śliczną grafiką sówki. Cudowny dodatek zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki na zapiski, pierwsze wiersze, numery telefonów lub jako szkicownik. Można wykorzystać go także jako tradycyjny dziennik i pamiętnik i codziennie zapisywać myśli.

  29,98 zł
 • PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Chłopięcy świat Samolot 80 kartek w kratkę PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Chłopięcy świat Samolot 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  PAMIĘTNIK dla dzieci notatnik Z IMIENIEM Chłopięcy świat Samolot 80 kartek...

  Pamiętnik z personalizowaną okładką to fantastyczny gadżet zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Notatnik posiada samoprzylepną naklejkę, która zdobiona jest śliczną grafiką latających zwierzątek w balonie. Pamiętnik z imieniem pozwoli zachować tajemnice i sekrety dziecka w jednym miejscu, tak aby nikt ich nie dostrzegł. 

  29,98 zł

Pamiętniki dla dzieci i notatniki - fantastyczne gadżety

W pewnym momencie każde dziecko prosi swoich rodziców o kupno pamiętnika, w którym mogą zapisywać swoje tajemnice i sekrety. Pamiętnik to przede wszystkim gadżet, który jest dostępny tylko dla jednej osoby. Wszystkie zapiski może zobaczyć tylko właściciel takiego pamiętnika. Dostępne są różne rodzaje takich notatników np. pamiętniki na hasło, na kłódkę, na kluczyk lub pamiętniki z imieniem dziecka. Taki gadżet może posłużyć również jako notatnik do zapisywania ważnych wydarzeń, prac domowych lub tworzenia rysunków.

Pamiętnik dla dziewczynki na sekrety i tajemnice

Dziewczynki uwielbiają zapisywać swoje sekrety i tajemnice, które dodatkowo ozdabiają pięknymi rysunkami. Pamiętnik to idealne miejsce do tego typu zapisków. Dla dziewczynek najczęściej wybierane są pamiętniki w   różowej kolorystyce, ponieważ podkreśla ona delikatność i płeć dziecka. Najmodniejszą propozycją jest pamiętnik księżniczki, który zdobiony jest przepiękną grafiką królewny i jednorożca. Dla miłośniczek zwierząt idealnym gadżetem będzie notatnik z motywem słodkich kotków, który fantastycznie będzie prezentował się na biurku. Dla fanek baletu polecamy pamiętnik z imieniem dziecka i grafiką baletnicy, która unosi się w powietrzu, dzięki kolorowym balonom.

Pamiętnik dla dziewczynki Balet

Pamiętnik dla dziewczynki z imieniem i grafiką baletnicy

Pamiętnik dla chłopca do zapisywania szalonych przygód

Dziewczynki częściej używają pamiętników do zapisywania swoich sekretów niż chłopcy. Natomiast pamiętnik można również wykorzystać jako notatnik do tworzenia rysunków, zapisywania swoich przygód lub marzeń. Idealną propozycją dla chłopów jest notatnik z imieniem i grafiką samolotu lub lokomotywy. Taki motyw fantastycznie wpisuje się w chłopięce przygody od najmłodszych lat. Dla fanów kosmicznych przygód fantastycznym gadżetem będzie pamiętnik z grafiką astronauty i kosmicznych elementów.

Pamiętnik dla chłopca kosmos

Notatnik dla chłopca z imieniem i motywem kosmosu

Dekoracje do pokoju dziecięcego i pamiętniki ze spójnym motywem

W naszym sklepie oferujemy dekoracje do pokoju dziecięcego w spójnym stylu. Do pamiętników można dobrać inne gadżety i ozdoby z takim samym lub podobnym motywem graficznym. Świetnymi dekoracjami pokoju dziecka są metryczki, które dostępne są w wielu wariantach. Można zdecydować się na metryczki w ramce, metryczki 3D na odcisk stópki lub rączki dziecka lub metryczkę w postaci poduszki lub maskotki. Z personalizowanym notatnikiem rewelacyjnie komponować się będą plakaty z podobną grafiką, które można zawiesić nas ścianie lub postawić na regale czy komodzie.

Plakaty dla dzieci do pokoju

Plakaty dla dziewczynki do pokoju z motywem królewny

Sprawdź wszystkie kategorie z serii DEKORACJE POKOJU DZIECIĘCEGO:

Pojemniki na zabawki

Poduszki

Dywany do pokoju dziecięcego

Kocyki i ręczniki

Pamiętniki dla dzieci i notatniki