Balony na Roczek - litery i cyfry

Balony na Roczek - litery i cyfry

Balony na Roczek w kształcie liter i cyfr to fantastyczna dekoracja dziecięcego przyjęcia. Balony z cyfrą 1 świetnie podkreślą charakter uroczystości i liczbę świętowanych lat. Balony litery pozwolą stworzyć rewelacyjną dekorację pomieszczenia - np. imię dziecka. Balonowe dekoracje na Roczek powinny znaleźć się na każdym urodzinowym przyjęciu. Balony foliowe na Roczek są okazałą dekoracją sali i mogą stać się pięknym prezentem na Roczek dziecka. Jak nadmuchać balony cyfry i litery? Foliowe balony można nadmuchać powietrzem lub helem i zawiesić w dowolnym miejscu.

Balony na Roczek - litery i cyfry

Balony na Roczek w kształcie cyfr i liter

Balony na Roczek to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych dekoracji sali. Coraz popularniejsze stają się balony foliowe o kształtach określających charakter uroczystości. Świetnym rozwiązaniem będą więc balony w kształcie cyfry “1”, napisu “Roczek” lub imienia dziecka. Dzięki takim dekoracjom stworzycie przepiękne aranżacje, które zachwycą Waszych gości i przepięknie będą prezentować się na pamiątkowych fotografiach. Możecie wypełnić je helem lub zwykłym powietrzem. Obie wersje pięknie się prezentują są bardzo atrakcyjne. 

Balony foliowe na Roczek w kształcie cyferki 1

Jeżeli chcecie w bardzo atrakcyjny i unikatowy sposób podkreślić okazję zorganizowania Waszego przyjęcia to świetnym pomysłem będzie wybór balonów foliowych w kształcie cyfry “1”. Prezentują się niezwykle elegancko i świetnie sprawdzą się na uroczystości Roczku. W zależności od motywu przewodniego i głównej kolorystyki, możecie zdecydować się na złoty lub srebrny wariant.

 Jeśli Wasze przyjęcie jest udekorowane w minimalistyczny, ciepły sposób, warto postawić na złoty kolor balonów. Świetnie będą wyglądały w połączeniu z bielą i różem. Jeżeli dołączycie do tego klasyczne balony o neutralnym kolorze stworzycie przepiękne aranżacje, które zachwycą Waszych gości. 

Na imprezę utrzymana w chłodnej kolorystyce z elementami błękitu lepiej sprawdza się balony w srebrnym kolorze. Bardzo pięknie wyglądają i nadają eleganckiego, nowoczesnego stylu. Metaliczne wykończenie jest aktualnie bardzo ładnie, dzięki temu tworzycie dekoracje zgodne z najnowszymi trendami.

Balony na Roczek z imieniem dziecka

Bardzo atrakcyjnym wariantem dekoracji sali na Roczek będą również balony foliowe w kształcie odpowiednich napisów. Świetnie podkreślą charakter przyjęcia i cudownie będą prezentowały się na ścianie, za miejscem maluszka lub na dekoracyjnej ściance fotograficznej.

Najbardziej uniwersalną wersją jest napis “Roczek”. Dostępny w wielu wariantach, dzięki czemu każdy z łatwością wybierze coś dla siebie. Cudownie będzie wyglądał na pamiątkowych zdjęciach i określi okazje przyjęcia. W połączeniu z innymi balonami i dekoracjami wnętrza stworzy piękne tło na Waszą uroczystość.

Jeżeli chcecie wprowadzić nieco koloru i podkreślić płeć dziecka, warto zainteresować się balonami w kształcie napisu “Boy” lub “Girl”. Mocna kolorystyka sprawia, że będzie to główny punkt ozdobny całego przyjęcia. Pamiętajcie jednak, by przy tak mocnym akcencie zachować subtelność. Najlepszym rozwiązaniem będzie dobranie pozostałych dekoracji w delikatnej kolorystyce bieli, złota. 

Jeżeli chcecie spersonalizować Wasze przyjęcie to świetnym pomysłem będzie wybór balonów w kształcie imienia dziecka. Duży wybór barw pozwoli na pełną personalizację i stworzenie niezwykle osobistych ozdób. Wasza uroczystość będzie niezapomniana, a wszyscy goście zachwyceni.