Balony na Roczek - litery i cyfry

Balony na Roczek - litery i cyfry

Balony na Roczek w kształcie liter i cyfr to fantastyczna dekoracja dziecięcego przyjęcia. Balony z cyfrą 1 świetnie podkreślą charakter uroczystości i liczbę świętowanych lat. Balony litery pozwolą stworzyć rewelacyjną dekorację pomieszczenia - np. imię dziecka. Balonowe dekoracje na Roczek powinny znaleźć się na każdym urodzinowym przyjęciu. Balony foliowe na Roczek są okazałą dekoracją sali i mogą stać się pięknym prezentem na Roczek dziecka. Jak nadmuchać balony cyfry i litery? Foliowe balony można nadmuchać powietrzem lub helem i zawiesić w dowolnym miejscu.

Balony na Roczek - litery i cyfry

 • BALON na Roczek foliowy jedynka Żyrafa BALON na Roczek foliowy jedynka Żyrafa
  14,98 zł
  BALON na Roczek foliowy Cyfra 1 Żyrafa 90cm

  Wspaniała dekoracja na Roczek! Zamów balon w kształcie jedynki dekorowany grafiką uroczej żyrafy. To wspaniały sposób na podkreślenie charakteru imprezki! Twoje maleństwo będzie zachwycone! Balon dla lepszego efektu możesz napełnić helem.

  14,98 zł
 • BALON Mam Roczek foliowy Złota Gwiazda 48cm BALON Mam Roczek foliowy Złota Gwiazda 48cm
  14,98 zł
  BALON na Roczek dziewczynki Cyfra 1 Z KORONĄ Róż MEGA 90cm

  Balon na Roczek w kształcie dużej cyfry 1 w różowym kolorze z dołączoną złotą koroną. Balon wspaniale udekoruje wnętrze na pierwsze urodzinki dziewczynki. Złoto-różowa kolorystyka prezentuje się nowocześnie. Sam balon można zastosować w większych kompozycjach z balonami lateksowymi czy banerem z napisem Mam już Roczek.

  14,98 zł
 • BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm
  14,98 zł
  BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm

  Balon na Roczek chłopca w kształcie gigantycznej cyferki jeden w błękitnym kolorze z dołączoną złotą koroną. Balon wspaniale sprawdzi się jako dekoracja pomieszczenia, można wykorzystać go również w tle do sesji zdjęciowej. Dzięki błękitno-złotej kolorystyce wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Balony można wykorzystać na wiele sposobów, pięknie...

  14,98 zł
 • BALON foliowy urodziny 85cm CYFRA 1 BALON foliowy urodziny 85cm CYFRA 1
  14,98 zł
  BALON foliowy urodziny 85cm CYFRA 1
  1 Recenzje

  Świetna dekoracja na pierwsze urodziny Waszej pociechy. Olbrzymi, złoty, foliowy balon w kształcie cyfry 1. Ten dodatek sprawi, że Wasze dziecko poczuje się wyjątkowo.

  14,98 zł
 • BALON foliowy urodziny 86cm CYFRA 1 srebrny BALON foliowy urodziny 86cm CYFRA 1 srebrny
  14,98 zł
  BALON foliowy Roczek 86cm CYFRA 1 srebrny GIGANT
  1 Recenzje

  Ogromny balon foliowy w kształcie cyfry 1 w kolorze srebrnym to niesamowita dekoracja na pierwsze przyjęcie urodzinowe Twojego malucha. Najlepiej będzie wyglądać przywieszony do krzesła małego jubilata, dzięki czemu Wasza pociecha poczuje wyjątkowo! Goście będą zachwyceni tak fantastyczną i dużą dekoracją uroczystości.

  14,98 zł
 • BALON foliowy urodziny 86cm CYFRA 1 różowe złoto BALON foliowy urodziny 86cm CYFRA 1 różowe złoto
  14,98 zł
  BALON foliowy Roczek 86cm CYFRA 1 różowe złoto GIGANT
  1 Recenzje

  Fantastyczny, ogromny foliowy balon w kształcie cyfry 1 w kolorze różowego złota idealnie nadaje się do dekoracji pomieszczenia na roczek dla dziewczynki i dla chłopca. Świetnie ozdobi pierwsze przyjęcie dziecka, a jego rozmiar zaskoczy wszystkich gości.

  14,98 zł
 • BALON foliowy cyfra 1 35cm rosegold BALON foliowy cyfra 1 35cm rosegold
  6,98 zł
  BALON foliowy cyfra 1 35cm rosegold

  Balon foliowy w kształcie cyferki 1 to fantastyczna dekoracja, która świetnie podkreśli charakter przyjęcia. Balon posiada modny kolor różowego złota, który idealnie udekoruje sale na pierwsze urodziny dziewczynki.

  6,98 zł
 • BALON foliowy cyfra 1 35cm złoty BALON foliowy cyfra 1 35cm złoty
  6,98 zł
  BALON foliowy cyfra 1 35cm złoty

  Rewelacyjna dekoracja sali na Roczek dziecka w postaci balony w kształcie cyferki 1. Balon można wypełnić helem lub powietrzem i przywiązać w dowolnym miejscu. Złota cyferka 1 fantastycznie podkreśli charakter pierwszych urodzin dziecka.

  6,98 zł
 • BALON foliowy błękitna "1" GIGANT 95cm BALON foliowy błękitna "1" GIGANT 95cm
  14,98 zł
  BALON foliowy cyfra 1 86cm Błękitny

  Wielka niebieska jedynka idealnie nadaje się na roczek chłopczyka. To doskonały pomysł na ozdobę pomieszczenia, w którym odbywają się pierwsze urodziny! Ten olbrzymi balon sprawi, że Wasz mały książę poczuje się wyróżniony.

  14,98 zł
 • BALON na Roczek CYFRA 1 z koroną stojąca 84cm Różowa BALON na Roczek CYFRA 1 z koroną stojąca 84cm Różowa
  29,98 zł
  BALON na Roczek CYFRA 1 z koroną stojąca 84cm Różowa

  Efektowna dekoracja wnętrza na Roczek w postaci dużego balonu w kształcie cyfry "1" ze złotą koroną. Dzięki nóżce balon bez problemu stoi samodzielnie. Cudowny jasnoróżowy kolor fenomenalnie sprawdzi się na imprezie wyprawionej dla dziewczynki z okazji jej pierwszych urodzin.

  29,98 zł
 • BALON na Roczek CYFRA 1 z koroną stojąca 84cm Błękitna BALON na Roczek CYFRA 1 z koroną stojąca 84cm Błękitna
  29,98 zł
  BALON na Roczek CYFRA 1 z koroną stojąca 84cm Błękitna

  Niebawem Twój mały książę będzie obchodził swoje pierwsze urodzinki i poszukujesz ciekawej dekoracji na tą okazję? Balon foliowy na Roczek w kształcie cyfry "1" w kolorze błękitu idealnie sprawdzi się do udekorowania wnętrza i zachwyci wszystkich gości.

  29,98 zł
 • BALON foliowy CYFRA z koroną stojąca 84cm Błękitna WYBIERZ CYFRĘ BALON foliowy CYFRA z koroną stojąca 84cm Błękitna WYBIERZ CYFRĘ
  29,98 zł
  BALON foliowy CYFRA z koroną stojąca 84cm Błękitna WYBIERZ CYFRĘ

  Świetną dekoracją wnętrza na urodziny jest foliowy balon w kształcie cyfry. Modny błękitny kolor balonu doda wnętrzu świeżości, a złota korona elegancji. Nóżka pozwoli ustawić balon samodzielnie dzięki czemu dekoracja będzie wyglądać fenomenalnie.

  29,98 zł
 • SERPENTYNA na Roczek, urodzinki 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD SERPENTYNA na Roczek, urodzinki 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD
  5,98 zł
  SERPENTYNA na Roczek, urodzinki 18 rolek 68 metrów ROSEGOLD

  Serpentyna w kolorze rosegold to najmodniejsza propozycja tego sezonu! Serpentynę możesz wykorzystać do przywiązania balonów, banerów lub do ozdoby wnętrza. Serpentyny to prosty a zarazem bardzo efektowny dodatek do dekoracji.

  5,98 zł
 • CIĘŻARKI do balonów metaliczne ZŁOTE 4szt CIĘŻARKI do balonów metaliczne ZŁOTE 4szt
  14,98 zł
  CIĘŻARKI do balonów metaliczne ZŁOTE 4szt

  Fantastyczny dodatek, który pozwoli stworzyć wyjątkowe dekoracje na przyjęcia. Metaliczny złoty ciężarek do balonów sprawi, że napełnione helem balony pozostaną na swoim miejscu i nie będą się przemieszczać po pomieszczeniu. Obciążnik w modnym złotym kolorze można również wykorzystać do usztywnienia girland z balonów.

  14,98 zł
 • CIĘŻARKI do balonów metaliczne ROSEGOLD 4szt CIĘŻARKI do balonów metaliczne ROSEGOLD 4szt
  14,98 zł
  CIĘŻARKI do balonów metaliczne ROSEGOLD 4szt

  Ciężarki do balonów pozwolą stworzyć rewelacyjne dekoracje sali na różne przyjęcia. Owinięte w folię kolorze rosegold wpisują się w najmodniejsze trendy. Ciężarki pozwalają utrzymać balony wypełnione helem w jednym miejscu, dzięki czemu dekoracje nie przemieszczają się po pomieszczeniu.

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów biała 20m WSTĄŻKA do balonów biała 20m
  3,50 zł
  WSTĄŻKA do balonów biała 20m

  Niezbędny dodatek do balonowych dekoracji w postaci białej plastikowej wstążki!

  3,50 zł
 • WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m
  3,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m

  Złota wstążka do balonów z brokatem to rewelacyjny dodatek do dekoracji na każde przyjęcie! Niezbędny dodatek, który pozwoli zamocować balony w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

  3,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat SREBRNA 10m WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat SREBRNA 10m
  3,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat SREBRNA 10m

  Niezbędny dodatek na każde przyjęcie w postaci brokatowej wstążki do balonów w srebrnym kolorze. Wstążka pozwoli w szybki i łatwy sposób zawiesić balony w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

  3,98 zł
 • WSTĄŻKA plastikowa DUŻA SZPULA WSTĄŻKA plastikowa DUŻA SZPULA
  14,98 zł
  WSTĄŻKA plastikowa DUŻA SZPULA

  Plastikowa wstążka o długości 225 metrów pozwoli stworzyć wyjątkowe dekoracje kościoła w postaci balonów.

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota
  14,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota

  Złota holograficzna wstążka umieszczona na szpuli świetnie sprawdzi się do zawieszenia balonów, girland czy papierowych dekoracji na imprezce dla dziecka. Posiada olbrzymią długość, dzięki czemu jej zakup bardzo się opłaca. Modny holograficzny odcień idealnie wpisuje się w najnowsze trendy!

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów metalizowana 225m Rosegold WSTĄŻKA do balonów metalizowana 225m Rosegold
  14,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów metalizowana 225m Rosegold

  Plastikowa wstążka w modnym kolorze rosegold pozwoli stworzyć wyjątkowe balonowe dekoracje. Wstążka przepięknie połyskuje oraz świetnie prezentuje się na balonach i innych dekoracjach. Posiada duży metraż, który pomoże stworzyć fantastyczne kompozycje nie tylko na jedno przyjęcie.

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa
  14,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa

  Metalizowana różowa wstążka do balonów to obowiązkowy dodatek na przyjęciu dla dziecka. Wstążka pozwoli udekorować pomieszczenie balonami. Duży metraż pozwala na stworzenie przepięknych i wyjątkowych kompozycji. Całość prezentuje się fantastycznie.

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna
  14,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna

  Błękitna wstążka do balonów o ogromnym metrażu to wspaniały wybór do dekoracji na Chrzest, Roczek czy urodziny dziecka. Wstążka idealnie sprawdzi się na przyjęciu dla chłopca. Pozwoli udekorować pomieszczenie nie tylko balonami, ale też girlandami czy banerami z imieniem dziecka.

  14,98 zł
 • PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK
  9,98 zł
  PATYCZKI I ZATYCZKI do balonów biodegradowalne KOMPLET 10 SZTUK

  Patyczki z zatyczkami to fantastyczny dodatek, dzięki któremu wyeksponujesz balony na organizowanym przyjęciu! Te akcesoria z pewnością pomogą Wam zapanować nad, balonami ozdabiającymi Wasze wnętrza. Stwórzcie wyjątkowe dekoracje z balonów, przy pomocy zatyczek i patyczków.

  9,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały
  11,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały

  Biały stojak do balonów idealnie sprawdzi się na uroczystościach zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Stelaż można ustawić na środku stołu z balonami lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Stojak na balony pozwoli stworzyć wyjątkowe dekoracje na dziecięce przyjęcia takie jak: urodzinki, Roczek czy nawet Chrzest.

  11,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 70cm STOJAK stelaż do balonów 70cm
  19,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 70cm

  Jak pięknie pokazać balony na różnego rodzaju uroczystościach? Idealnym wyborem będzie stelaż o wysokości 70cm, dzięki któremu stworzycie piękną kompozycję. Biały kolor sprawia, że pasuje do każdego motywu przewodniego. Świetny do użycia zarówno w domu, jak i w lokalu.

  19,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 160cm STOJAK stelaż do balonów 160cm
  39,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 160cm

  Fantastyczny stojak do balonów pozwoli przygotować piękne stojące kompozycje, które świetnie sprawdzą się na uroczystości Chrztu czy Roczku. Bardzo łatwy w obsłudze, o dużej wysokości. Zapewni piękną balonową aranżację. Na stojaku można stworzyć balonową kompozycję.

  39,98 zł
 • PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM
  8,98 zł
  PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM

  Przylepce do mocowania balonów to fantastyczny gadżet, który pozwoli stworzyć rewelacyjną dekorację pomieszczenia. Dzięki przylepcom z klejem podwiesisz balony pod sufitem.

  8,98 zł
 • TAŚMA do girland balonowych 5m TAŚMA do girland balonowych 5m
  9,98 zł
  TAŚMA do girland balonowych 5m

  Taśma do girland balonowych pozwoli stworzyć wyjątkowe dekoracje pomieszczenia. Girlanda o długości 5m z przyczepionymi balonami fantastycznie prezentuje się podczas przyjęcia.

  9,98 zł
 • Taśma dwustronna 5m Taśma dwustronna 5m
  7,98 zł
  Taśma dwustronna 5m

  Dwustronna taśma klejąca to idealny dodatek do dekoracji sali i kościoła na Komunię Świętą. Dzięki taśmie można stworzyć wyjątkowe aranżacje.

  7,98 zł
 • WIĄZADEŁKO do balonów różowe must have WIĄZADEŁKO do balonów różowe must have
  2,98 zł
  WIĄZADEŁKO do balonów must have

  Chcesz ułatwić sobie wiązanie balonów? Idealnym wyborem będzie plastikowe wiązadełko, które pomoże w wiązaniu balonów lateksowych. Dzięki niemu stworzycie szybko i łatwo efektowne dekoracje na Chrzest, Roczek czy urodzinki dziecka!

  2,98 zł
 • POMPKA dwustronna do balonów POMPKA dwustronna do balonów
  13,98 zł
  POMPKA dwustronna do balonów

  Plastikowa pompka pozwoli Wam w krótkim czasie nadmuchać wiele balonów! Pompa jest bardzo wygodna, ułatwi wam dekorowanie Waszych wnętrz. W parę chwil nadmuchacie wszystkie balony, które  będą zdobiły Waszą imprezkę.

  13,98 zł
 • CRAZY HEL do balonów W PUSZCZE CRAZY HEL do balonów W PUSZCZE
  52,98 zł
  CRAZY HEL do balonów W PUSZCE
  1 Recenzje

  Hel w puszce pozwoli w szybki sposób stworzyć fantastyczne balonowe dekoracje na dziecięce przyjęcia. Balony napełnione helem unoszą się naprawdę wysoko - będzie to niesamowita atrakcja dla wszystkich gości obecnych na imprezce.

  52,98 zł
 • BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA
  179,98 zł
  BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA

  Sprawcie Waszym pociechom  dużą  frajdę podczas przyjęcia. Przygotujcie cały zestaw balonów. Te napełniane helem unoszą się naprawdę wysoko! Będą stanowiły wyjątkową atrakcję na Waszej imprezce. Ten zestaw z butlą, pomoże Wam w przygotowaniu  całej kolekcji balonów.

  179,98 zł
 • BALON na Roczek foliowy Cyfra 1 MEGA 100cm BEŻOWA BALON na Roczek foliowy Cyfra 1 MEGA 100cm BEŻOWA
  14,98 zł
  BALON na Roczek foliowy Cyfra 1 MEGA 100cm BEŻOWA

  Elegancki i efektowny balon w kształcie cyfry 1. Zamów niezbędną dekorację do przystrojenia mieszkania lub sali na Roczek maluszka. Zorganizuj przyjęcie w stylu boho lub rustykalnym. Balon w beżowym kolorze cudownie będzie prezentował się z innymi ozdobami. 

  14,98 zł

Balony na Roczek w kształcie cyfr i liter

Balony na Roczek to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych dekoracji sali. Coraz popularniejsze stają się balony foliowe o kształtach określających charakter uroczystości. Świetnym rozwiązaniem będą więc balony w kształcie cyfry “1”, napisu “Roczek” lub imienia dziecka. Dzięki takim dekoracjom stworzycie przepiękne aranżacje, które zachwycą Waszych gości i przepięknie będą prezentować się na pamiątkowych fotografiach. Możecie wypełnić je helem lub zwykłym powietrzem. Obie wersje pięknie się prezentują są bardzo atrakcyjne. 

Balony foliowe na Roczek w kształcie cyferki 1

Jeżeli chcecie w bardzo atrakcyjny i unikatowy sposób podkreślić okazję zorganizowania Waszego przyjęcia to świetnym pomysłem będzie wybór balonów foliowych w kształcie cyfry “1”. Prezentują się niezwykle elegancko i świetnie sprawdzą się na uroczystości Roczku. W zależności od motywu przewodniego i głównej kolorystyki, możecie zdecydować się na złoty lub srebrny wariant.

 Jeśli Wasze przyjęcie jest udekorowane w minimalistyczny, ciepły sposób, warto postawić na złoty kolor balonów. Świetnie będą wyglądały w połączeniu z bielą i różem. Jeżeli dołączycie do tego klasyczne balony o neutralnym kolorze stworzycie przepiękne aranżacje, które zachwycą Waszych gości. 

Na imprezę utrzymana w chłodnej kolorystyce z elementami błękitu lepiej sprawdza się balony w srebrnym kolorze. Bardzo pięknie wyglądają i nadają eleganckiego, nowoczesnego stylu. Metaliczne wykończenie jest aktualnie bardzo ładnie, dzięki temu tworzycie dekoracje zgodne z najnowszymi trendami.

Balony na Roczek z imieniem dziecka

Bardzo atrakcyjnym wariantem dekoracji sali na Roczek będą również balony foliowe w kształcie odpowiednich napisów. Świetnie podkreślą charakter przyjęcia i cudownie będą prezentowały się na ścianie, za miejscem maluszka lub na dekoracyjnej ściance fotograficznej.

Najbardziej uniwersalną wersją jest napis “Roczek”. Dostępny w wielu wariantach, dzięki czemu każdy z łatwością wybierze coś dla siebie. Cudownie będzie wyglądał na pamiątkowych zdjęciach i określi okazje przyjęcia. W połączeniu z innymi balonami i dekoracjami wnętrza stworzy piękne tło na Waszą uroczystość.

Jeżeli chcecie wprowadzić nieco koloru i podkreślić płeć dziecka, warto zainteresować się balonami w kształcie napisu “Boy” lub “Girl”. Mocna kolorystyka sprawia, że będzie to główny punkt ozdobny całego przyjęcia. Pamiętajcie jednak, by przy tak mocnym akcencie zachować subtelność. Najlepszym rozwiązaniem będzie dobranie pozostałych dekoracji w delikatnej kolorystyce bieli, złota. 

Jeżeli chcecie spersonalizować Wasze przyjęcie to świetnym pomysłem będzie wybór balonów w kształcie imienia dziecka. Duży wybór barw pozwoli na pełną personalizację i stworzenie niezwykle osobistych ozdób. Wasza uroczystość będzie niezapomniana, a wszyscy goście zachwyceni.